[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Liga okręgowa 2018/2019, grupa: Kraków II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Wieczysta Kraków 13 30 9 3 1 37-20 4 1 1 14-7 5 2 0 23-13
2.  Skawinka Skawina 13 29 9 2 2 39-21 5 1 0 19-5 4 1 2 20-16
3.  Garbarnia II Kraków 13 28 9 1 3 47-18 5 1 1 29-9 4 0 2 18-9
4.  TS Węgrzce 13 27 8 3 2 36-19 6 0 1 24-10 2 3 1 12-9
5.  Błękitni Modlnica 13 23 7 2 4 35-22 4 1 2 18-10 3 1 2 17-12
6.  KS Borek (Kraków) 13 19 6 1 6 19-26 4 0 2 10-9 2 1 4 9-17
7.  Wiślanie II Jaśkowice 13 16 5 1 7 23-38 2 1 4 12-22 3 0 3 11-16
8.  Nadwiślan Kraków 13 15 5 0 8 22-37 3 0 3 12-13 2 0 5 10-24 2 6 2 0 0 5-2
9.  Świt Krzeszowice 13 15 4 3 6 28-30 1 1 4 7-11 3 2 2 21-19 2 1 0 1 1 4-5
10.  Bronowianka Kraków 13 15 4 3 6 17-31 3 3 1 12-10 1 0 5 5-21 2 1 0 1 1 4-6
11.  Piast Wołowice 13 14 4 2 7 21-31 1 1 4 10-12 3 1 3 11-19
12.  Hutnik II Kraków 13 13 4 1 8 43-43 4 0 3 34-18 0 1 5 9-25
13.  Prokocim Kraków 13 10 1 7 5 16-24 0 4 3 10-16 1 3 2 6-8
14.  Iskra Radwanowice 13 4 1 1 11 16-39 1 1 4 13-23 0 0 7 3-16

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Wieczysta Kraków    2-1 0-0 1-2 3-2 3-2 5-0 
 2 Skawinka Skawina3-3     4-0 2-0 4-1 4-0 2-1 
 3 Garbarnia II Kraków7-3     3-0* 1-3 3-0 2-2 6-0 7-1 
 4 TS Węgrzce0-3     5-1 3-1 6-2 5-3 4-0 1-0 
 5 Błękitni Modlnica2-4 2-3 1-0     5-2 1-0 1-1 6-0* 
 6 KS Borek (Kraków)0-1 2-1     2-5 4-2 1-0 1-0 
 7 Wiślanie II Jaśkowice4-3 1-4 1-6 2-2     1-2 1-4 2-1 
 8 Nadwiślan Kraków0-4 2-5 3-0 2-3     3-1 2-0 
 9 Świt Krzeszowice1-3 1-3 1-2     1-2 2-0 1-1 
 10 Bronowianka Kraków1-3 3-3 2-0 1-0 3-3     1-1 1-0 
 11 Piast Wołowice1-2 0-0 2-3 1-5 5-0 1-2     
 12 Hutnik II Kraków1-4 1-4 3-5 8-1 7-2 7-0 7-2     
 13 Prokocim Kraków3-3 1-1 2-6 0-0 1-2 0-1 3-3     
 14 Iskra Radwanowice3-5 3-6 1-6 1-5 5-1 0-0     

Kolejka 1 - 15 sierpnia

TS Węgrzce 0-3 Skawinka Skawina 15 sierpnia, 11:00
Hutnik II Kraków 1-4 Wieczysta Kraków 15 sierpnia, 17:00
Wiślanie II Jaśkowice 2-2 KS Borek (Kraków) 15 sierpnia, 11:00
Błękitni Modlnica 1-1 Piast Wołowice 15 sierpnia, 17:30
Bronowianka Kraków 1-0 Iskra Radwanowice 15 sierpnia, 17:00
Prokocim Kraków 1-2 Nadwiślan Kraków 5 września, 17:00
Garbarnia II Kraków 2-2 Świt Krzeszowice 15 sierpnia, 16:00

Kolejka 2 - 18-19 sierpnia

Skawinka Skawina 4-1 Świt Krzeszowice 19 sierpnia, 17:00
Nadwiślan Kraków 0-4 Garbarnia II Kraków 18 sierpnia, 11:00
Iskra Radwanowice 0-0 Prokocim Kraków 18 sierpnia, 17:00
Piast Wołowice 1-2 Bronowianka Kraków 19 sierpnia, 16:00
KS Borek (Kraków) 2-1 Błękitni Modlnica 18 sierpnia, 11:00
Wieczysta Kraków 1-2 Wiślanie II Jaśkowice 18 sierpnia, 17:00
TS Węgrzce 5-3 Hutnik II Kraków 18 sierpnia, 11:00

Kolejka 3 - 25-26 sierpnia

Hutnik II Kraków 1-4 Skawinka Skawina 25 sierpnia, 17:00
Wiślanie II Jaśkowice 1-4 TS Węgrzce 26 sierpnia, 11:00
Błękitni Modlnica 2-4 Wieczysta Kraków 26 sierpnia, 17:00
Bronowianka Kraków 2-0 KS Borek (Kraków) 25 sierpnia, 17:00
Prokocim Kraków 0-1 Piast Wołowice 25 sierpnia, 17:00
Garbarnia II Kraków 7-1 Iskra Radwanowice 25 sierpnia, 12:30
Świt Krzeszowice 1-2 Nadwiślan Kraków 25 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 1-2 września

Skawinka Skawina 2-0 Nadwiślan Kraków 1 września, 17:00
Iskra Radwanowice 1-6 Świt Krzeszowice 1 września, 17:00
Piast Wołowice 1-2 Garbarnia II Kraków 2 września, 16:00
KS Borek (Kraków) 1-0 Prokocim Kraków 1 września, 11:00
Wieczysta Kraków 3-2 Bronowianka Kraków 1 września, 17:00
TS Węgrzce 5-1 Błękitni Modlnica 2 września, 17:00
Hutnik II Kraków 8-1 Wiślanie II Jaśkowice 2 września, 17:00

Kolejka 5 - 8-9 września

Wiślanie II Jaśkowice 4-3 Skawinka Skawina 9 września, 11:00
Błękitni Modlnica 6-0 Hutnik II Kraków 9 września, 14:30
(wo)
na boisku 6-2
Bronowianka Kraków 3-3 TS Węgrzce 8 września, 16:30
Prokocim Kraków 3-3 Wieczysta Kraków 8 września, 17:00
Garbarnia II Kraków 1-3 KS Borek (Kraków) 9 września, 11:00
Świt Krzeszowice 1-2 Piast Wołowice 8 września, 17:00
Nadwiślan Kraków 2-0 Iskra Radwanowice 8 września, 17:00

Kolejka 6 - 15-16 września

Skawinka Skawina 2-1 Iskra Radwanowice 15 września, 16:30
Piast Wołowice 5-0 Nadwiślan Kraków 16 września, 16:00
KS Borek (Kraków) 2-5 Świt Krzeszowice 15 września, 11:00
Wieczysta Kraków 2-1 Garbarnia II Kraków 15 września, 16:30
TS Węgrzce 4-0 Prokocim Kraków 15 września, 11:00
Hutnik II Kraków 7-0 Bronowianka Kraków 16 września, 16:00
Wiślanie II Jaśkowice 1-6 Błękitni Modlnica 16 września, 11:00

Kolejka 7 - 22-23 września

Błękitni Modlnica 2-3 Skawinka Skawina 22 września, 16:00
Bronowianka Kraków 1-0 Wiślanie II Jaśkowice 22 września, 16:00
Prokocim Kraków 3-3 Hutnik II Kraków 22 września, 16:00
Garbarnia II Kraków 3-0 TS Węgrzce 23 września, 11:00
(wo)
przerwany w 20. minucie przy stanie 0-1 z powodu naruszenia nietykalności cielesnej sędziego przez zawodnika gości
Świt Krzeszowice 1-3 Wieczysta Kraków 22 września, 16:00
Nadwiślan Kraków 3-0 KS Borek (Kraków) 22 września, 16:00
Iskra Radwanowice 1-5 Piast Wołowice 22 września, 16:00

Kolejka 8 - 29-30 września

Skawinka Skawina 4-0 Piast Wołowice 29 września, 11:00
KS Borek (Kraków) 1-0 Iskra Radwanowice 29 września, 11:00
Wieczysta Kraków 3-2 Nadwiślan Kraków 29 września, 16:00
TS Węgrzce 6-2 Świt Krzeszowice 29 września, 11:00
Hutnik II Kraków 3-5 Garbarnia II Kraków 30 września, 16:00
Wiślanie II Jaśkowice 1-4 Prokocim Kraków 30 września, 11:00
Błękitni Modlnica 1-0 Bronowianka Kraków 29 września, 16:00

Kolejka 9 - 6-7 października

Bronowianka Kraków 1-3 Skawinka Skawina 6 października, 15:30
Prokocim Kraków 0-0 Błękitni Modlnica 6 października, 15:30
Garbarnia II Kraków 3-0 Wiślanie II Jaśkowice 7 października, 11:00
Świt Krzeszowice 2-0 Hutnik II Kraków 6 października, 15:30
Nadwiślan Kraków 2-5 TS Węgrzce 6 października, 15:30
Iskra Radwanowice 3-5 Wieczysta Kraków 6 października, 15:30
Piast Wołowice 2-3 KS Borek (Kraków) 7 października, 15:30

Kolejka 10 - 13-14 października

Skawinka Skawina 4-0 KS Borek (Kraków) 13 października, 15:30
Wieczysta Kraków 5-0 Piast Wołowice 13 października, 15:30
TS Węgrzce 1-0 Iskra Radwanowice 13 października, 11:00
Hutnik II Kraków 7-2 Nadwiślan Kraków 14 października, 15:00
Wiślanie II Jaśkowice 1-2 Świt Krzeszowice 13 października, 15:00
Błękitni Modlnica 1-0 Garbarnia II Kraków 13 października, 15:30
Bronowianka Kraków 1-1 Prokocim Kraków 13 października, 15:00

Kolejka 11 - 20-21 października

Prokocim Kraków 1-1 Skawinka Skawina 20 października, 15:00
Garbarnia II Kraków 6-0 Bronowianka Kraków 21 października, 11:00
Świt Krzeszowice 1-3 Błękitni Modlnica 20 października, 15:00
Nadwiślan Kraków 2-3 Wiślanie II Jaśkowice 20 października, 15:00
Iskra Radwanowice 5-1 Hutnik II Kraków 20 października, 15:00
Piast Wołowice 0-0 TS Węgrzce 21 października, 15:00
KS Borek (Kraków) 0-1 Wieczysta Kraków 20 października, 11:00

Kolejka 12 - 27-28 października

Skawinka Skawina 3-3 Wieczysta Kraków 27 października, 15:00
TS Węgrzce 3-1 KS Borek (Kraków) 27 października, 11:00
Hutnik II Kraków 7-2 Piast Wołowice 28 października, 14:00
Wiślanie II Jaśkowice 2-1 Iskra Radwanowice 11 listopada, 11:00
w pierwotnym terminie (28 października, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Błękitni Modlnica 5-2 Nadwiślan Kraków 27 października, 15:00
Bronowianka Kraków 3-3 Świt Krzeszowice 27 października, 15:00
Prokocim Kraków 2-6 Garbarnia II Kraków 27 października, 15:00

Kolejka 13 - 3-4 listopada

Garbarnia II Kraków 7-3 Skawinka Skawina 4 listopada, 11:00
Świt Krzeszowice 1-1 Prokocim Kraków 3 listopada, 14:00
Nadwiślan Kraków 3-1 Bronowianka Kraków 3 listopada, 14:00
Iskra Radwanowice 3-6 Błękitni Modlnica 3 listopada, 14:00
Piast Wołowice 1-5 Wiślanie II Jaśkowice 3 listopada, 14:00
KS Borek (Kraków) 4-2 Hutnik II Kraków 3 listopada, 11:00
Wieczysta Kraków 0-0 TS Węgrzce 3 listopada, 14:00

Kolejka 14

Skawinka Skawina - TS Węgrzce
Wieczysta Kraków - Hutnik II Kraków
KS Borek (Kraków) - Wiślanie II Jaśkowice
Piast Wołowice - Błękitni Modlnica
Iskra Radwanowice - Bronowianka Kraków
Nadwiślan Kraków - Prokocim Kraków
Świt Krzeszowice - Garbarnia II Kraków

Kolejka 15

Świt Krzeszowice - Skawinka Skawina
Garbarnia II Kraków - Nadwiślan Kraków
Prokocim Kraków - Iskra Radwanowice
Bronowianka Kraków - Piast Wołowice
Błękitni Modlnica - KS Borek (Kraków)
Wiślanie II Jaśkowice - Wieczysta Kraków
Hutnik II Kraków - TS Węgrzce

Kolejka 16

Skawinka Skawina - Hutnik II Kraków
TS Węgrzce - Wiślanie II Jaśkowice
Wieczysta Kraków - Błękitni Modlnica
KS Borek (Kraków) - Bronowianka Kraków
Piast Wołowice - Prokocim Kraków
Iskra Radwanowice - Garbarnia II Kraków
Nadwiślan Kraków - Świt Krzeszowice

Kolejka 17

Nadwiślan Kraków - Skawinka Skawina
Świt Krzeszowice - Iskra Radwanowice
Garbarnia II Kraków - Piast Wołowice
Prokocim Kraków - KS Borek (Kraków)
Bronowianka Kraków - Wieczysta Kraków
Błękitni Modlnica - TS Węgrzce
Wiślanie II Jaśkowice - Hutnik II Kraków

Kolejka 18

Skawinka Skawina - Wiślanie II Jaśkowice
Hutnik II Kraków - Błękitni Modlnica
TS Węgrzce - Bronowianka Kraków
Wieczysta Kraków - Prokocim Kraków
KS Borek (Kraków) - Garbarnia II Kraków
Piast Wołowice - Świt Krzeszowice
Iskra Radwanowice - Nadwiślan Kraków

Kolejka 19

Iskra Radwanowice - Skawinka Skawina
Nadwiślan Kraków - Piast Wołowice
Świt Krzeszowice - KS Borek (Kraków)
Garbarnia II Kraków - Wieczysta Kraków
Prokocim Kraków - TS Węgrzce
Bronowianka Kraków - Hutnik II Kraków
Błękitni Modlnica - Wiślanie II Jaśkowice

Kolejka 20

Skawinka Skawina - Błękitni Modlnica
Wiślanie II Jaśkowice - Bronowianka Kraków
Hutnik II Kraków - Prokocim Kraków
TS Węgrzce - Garbarnia II Kraków
Wieczysta Kraków - Świt Krzeszowice
KS Borek (Kraków) - Nadwiślan Kraków
Piast Wołowice - Iskra Radwanowice

Kolejka 21

Piast Wołowice - Skawinka Skawina
Iskra Radwanowice - KS Borek (Kraków)
Nadwiślan Kraków - Wieczysta Kraków
Świt Krzeszowice - TS Węgrzce
Garbarnia II Kraków - Hutnik II Kraków
Prokocim Kraków - Wiślanie II Jaśkowice
Bronowianka Kraków - Błękitni Modlnica

Kolejka 22

Skawinka Skawina - Bronowianka Kraków
Błękitni Modlnica - Prokocim Kraków
Wiślanie II Jaśkowice - Garbarnia II Kraków
Hutnik II Kraków - Świt Krzeszowice
TS Węgrzce - Nadwiślan Kraków
Wieczysta Kraków - Iskra Radwanowice
KS Borek (Kraków) - Piast Wołowice

Kolejka 23

KS Borek (Kraków) - Skawinka Skawina
Piast Wołowice - Wieczysta Kraków
Iskra Radwanowice - TS Węgrzce
Nadwiślan Kraków - Hutnik II Kraków
Świt Krzeszowice - Wiślanie II Jaśkowice
Garbarnia II Kraków - Błękitni Modlnica
Prokocim Kraków - Bronowianka Kraków

Kolejka 24

Skawinka Skawina - Prokocim Kraków
Bronowianka Kraków - Garbarnia II Kraków
Błękitni Modlnica - Świt Krzeszowice
Wiślanie II Jaśkowice - Nadwiślan Kraków
Hutnik II Kraków - Iskra Radwanowice
TS Węgrzce - Piast Wołowice
Wieczysta Kraków - KS Borek (Kraków)

Kolejka 25

Wieczysta Kraków - Skawinka Skawina
KS Borek (Kraków) - TS Węgrzce
Piast Wołowice - Hutnik II Kraków
Iskra Radwanowice - Wiślanie II Jaśkowice
Nadwiślan Kraków - Błękitni Modlnica
Świt Krzeszowice - Bronowianka Kraków
Garbarnia II Kraków - Prokocim Kraków

Kolejka 26

Skawinka Skawina - Garbarnia II Kraków
Prokocim Kraków - Świt Krzeszowice
Bronowianka Kraków - Nadwiślan Kraków
Błękitni Modlnica - Iskra Radwanowice
Wiślanie II Jaśkowice - Piast Wołowice
Hutnik II Kraków - KS Borek (Kraków)
TS Węgrzce - Wieczysta Kraków

IV liga 2018/2019 (małopolska (zachód))

Liga okręgowa 2018/2019 (Kraków I)
Liga okręgowa 2018/2019 (Kraków III)
Liga okręgowa 2018/2019 (Wadowice)

Klasa A 2018/2019 (Kraków I)
Klasa A 2018/2019 (Kraków II)
Klasa A 2018/2019 (Kraków III)

Autor: Wojciech Korbel
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas