[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2018/2019, grupa: Kraków I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  LKS Niedźwiedź 13 33 10 3 0 43-13 6 1 0 22-4 4 2 0 21-9
2.  Partyzant Dojazdów 13 31 10 1 2 34-14 6 0 0 19-4 4 1 2 15-10
3.  Orzeł Bębło 13 30 9 3 1 44-17 4 2 1 19-10 5 1 0 25-7
4.  Galicja Raciborowice 13 23 7 2 4 33-27 5 0 1 21-8 2 2 3 12-19 1 3 1 0 0 4-1
5.  Strażak Goszcza 13 23 7 2 4 33-29 3 1 2 10-12 4 1 2 23-17 1 0 0 0 1 1-4
6.  Jastrzębiec Książ Wielki 13 19 6 1 6 31-27 5 0 1 23-12 1 1 5 8-15
7.  Kapitol Racławice 13 18 5 3 5 21-29 4 2 1 13-9 1 1 4 8-20
8.  Czarni 03 Grzegorzowice 13 15 5 0 8 32-35 5 0 2 23-15 0 0 6 9-20 1 3 1 0 0 4-0
9.  Spartak Wielkanoc-Gołcza 13 15 5 0 8 22-39 3 0 4 17-24 2 0 4 5-15 1 0 0 0 1 0-4
10.  Szreniawa Koszyce 13 14 4 2 7 27-30 2 2 3 13-13 2 0 4 14-17
11.  Wierzbowianka Wierzbno 13 13 4 1 8 34-38 2 1 3 17-16 2 0 5 17-22 1 3 1 0 0 4-0
12.  Michałowianka Michałowice 13 13 4 1 8 24-35 3 0 3 15-15 1 1 5 9-20 1 0 0 0 1 0-4
13.  Ekler Baranówka 13 9 3 0 10 13-39 3 0 3 11-14 0 0 7 2-25
14.  Juvenia Prandocin 13 7 2 1 10 14-33 2 1 4 10-16 0 0 6 4-17

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 LKS Niedźwiedź    1-1 3-0 4-1 4-1 2-1 7-0 1-0 
 2 Partyzant Dojazdów    5-0 2-1 1-0 3-1 4-2 4-0 
 3 Orzeł Bębło2-2 1-3     3-3 2-1 5-0 1-0 5-1 
 4 Galicja Raciborowice    4-1 3-1 3-2 3-0 3-4 5-0 
 5 Strażak Goszcza1-5 3-3     1-0 2-4 1-0 2-0 
 6 Jastrzębiec Książ Wielki1-4     5-1 4-1 3-2 5-3 5-1 
 7 Kapitol Racławice3-0 1-4 1-1     2-1 2-1 1-1 3-1 
 8 Czarni 03 Grzegorzowice3-2 1-3 2-4     4-0 5-3 3-2 5-1 
 9 Spartak Wielkanoc-Gołcza0-6 0-2 0-7 5-7 5-0     5-2 2-0 
 10 Szreniawa Koszyce1-1 1-2 1-3 2-2 3-1     2-4 3-0 
 11 Wierzbowianka Wierzbno4-5 1-4 1-2 4-4     4-0 3-1 
 12 Michałowianka Michałowice4-1 1-4 4-3 4-2 1-2 1-3     
 13 Ekler Baranówka1-2 1-5 1-3 2-1 3-2     3-1 
 14 Juvenia Prandocin1-5 2-2 0-1 4-2 0-1 3-1 0-4     

Kolejka 1 - 18-19 sierpnia

Juvenia Prandocin 1-5 Partyzant Dojazdów 19 sierpnia, 17:00
Spartak Wielkanoc-Gołcza 5-7 Strażak Goszcza 18 sierpnia, 18:00
Kapitol Racławice 1-1 Michałowianka Michałowice 19 sierpnia, 11:00
Szreniawa Koszyce 3-0 Ekler Baranówka 19 sierpnia, 18:00
LKS Niedźwiedź 3-0 Galicja Raciborowice 18 sierpnia, 17:00
Czarni 03 Grzegorzowice 3-2 Wierzbowianka Wierzbno 19 sierpnia, 17:30
Orzeł Bębło 2-1 Jastrzębiec Książ Wielki 19 sierpnia, 12:00

Kolejka 2 - 25-26 sierpnia

Partyzant Dojazdów 1-0 Jastrzębiec Książ Wielki 25 sierpnia, 16:00
Wierzbowianka Wierzbno 1-4 Orzeł Bębło 26 sierpnia, 17:00
Galicja Raciborowice 3-2 Czarni 03 Grzegorzowice 26 sierpnia, 17:00
Ekler Baranówka 1-2 LKS Niedźwiedź 26 sierpnia, 16:00
Michałowianka Michałowice 1-3 Szreniawa Koszyce 25 sierpnia, 17:00
Strażak Goszcza 1-0 Kapitol Racławice 26 sierpnia, 17:00
Juvenia Prandocin 0-1 Spartak Wielkanoc-Gołcza 26 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 1-2 września

Spartak Wielkanoc-Gołcza 0-2 Partyzant Dojazdów 2 września, 16:00
Kapitol Racławice 3-1 Juvenia Prandocin 2 września, 11:00
Szreniawa Koszyce 2-2 Strażak Goszcza 2 września, 17:30
LKS Niedźwiedź 7-0 Michałowianka Michałowice 1 września, 17:00
Czarni 03 Grzegorzowice 5-1 Ekler Baranówka 2 września, 15:00
Orzeł Bębło 3-3 Galicja Raciborowice 1 września, 13:00
Jastrzębiec Książ Wielki 5-3 Wierzbowianka Wierzbno 2 września, 16:00

Kolejka 4 - 8-9 września

Partyzant Dojazdów 3-1 Wierzbowianka Wierzbno 8 września, 14:00
Galicja Raciborowice 3-1 Jastrzębiec Książ Wielki 9 września, 16:00
Ekler Baranówka 1-5 Orzeł Bębło 9 września, 16:00
Michałowianka Michałowice 4-2 Czarni 03 Grzegorzowice 8 września, 17:00
Strażak Goszcza 1-5 LKS Niedźwiedź 8 września, 17:00
Juvenia Prandocin 3-1 Szreniawa Koszyce 8 września, 16:00
Spartak Wielkanoc-Gołcza 5-0 Kapitol Racławice 8 września, 17:00

Kolejka 5 - 15-16 września

Kapitol Racławice 3-0 Partyzant Dojazdów 16 września, 11:00
Szreniawa Koszyce 3-1 Spartak Wielkanoc-Gołcza 16 września, 17:00
LKS Niedźwiedź 1-0 Juvenia Prandocin 16 września, 14:00
Czarni 03 Grzegorzowice 2-4 Strażak Goszcza 16 września, 15:00
Orzeł Bębło 1-0 Michałowianka Michałowice 16 września, 17:00
Jastrzębiec Książ Wielki 5-1 Ekler Baranówka 15 września, 15:30
Wierzbowianka Wierzbno 1-2 Galicja Raciborowice 15 września, 16:30

Kolejka 6 - 22-23 września

Partyzant Dojazdów 5-0 Galicja Raciborowice 22 września, 16:00
Ekler Baranówka 2-1 Wierzbowianka Wierzbno 23 września, 16:00
Michałowianka Michałowice 4-3 Jastrzębiec Książ Wielki 22 września, 16:30
Strażak Goszcza 3-3 Orzeł Bębło 23 września, 16:00
Juvenia Prandocin 4-2 Czarni 03 Grzegorzowice 23 września, 15:00
Spartak Wielkanoc-Gołcza 0-6 LKS Niedźwiedź 23 września, 16:00
Kapitol Racławice 2-1 Szreniawa Koszyce 23 września, 11:00

Kolejka 7 - 29-30 września

Szreniawa Koszyce 1-2 Partyzant Dojazdów 30 września, 16:00
LKS Niedźwiedź 4-1 Kapitol Racławice 30 września, 15:00
Czarni 03 Grzegorzowice 4-0 Spartak Wielkanoc-Gołcza 30 września, 15:00
Orzeł Bębło 5-1 Juvenia Prandocin 30 września, 15:00
Jastrzębiec Książ Wielki 1-4 Strażak Goszcza 29 września, 16:00
Wierzbowianka Wierzbno 4-0 Michałowianka Michałowice 30 września, 15:00
Galicja Raciborowice 5-0 Ekler Baranówka 30 września, 16:00

Kolejka 8 - 6-7 października

Partyzant Dojazdów 4-0 Ekler Baranówka 6 października, 15:00
Michałowianka Michałowice 4-1 Galicja Raciborowice 6 października, 16:00
Strażak Goszcza 2-4 Wierzbowianka Wierzbno 7 października, 16:00
Juvenia Prandocin 0-1 Jastrzębiec Książ Wielki 7 października, 16:00
Spartak Wielkanoc-Gołcza 0-7 Orzeł Bębło 7 października, 15:00
Kapitol Racławice 2-1 Czarni 03 Grzegorzowice 7 października, 11:00
Szreniawa Koszyce 1-1 LKS Niedźwiedź 7 października, 16:00

Kolejka 9 - 13-14 października

LKS Niedźwiedź 1-1 Partyzant Dojazdów 13 października, 15:45
Czarni 03 Grzegorzowice 5-3 Szreniawa Koszyce 14 października, 15:00
Orzeł Bębło 5-0 Kapitol Racławice 14 października, 15:00
Jastrzębiec Książ Wielki 4-1 Spartak Wielkanoc-Gołcza 14 października, 15:00
Wierzbowianka Wierzbno 3-1 Juvenia Prandocin 14 października, 15:00
Galicja Raciborowice 4-1 Strażak Goszcza 14 października, 15:00
Ekler Baranówka 3-2 Michałowianka Michałowice 14 października, 16:00

Kolejka 10 - 20-21 października

Partyzant Dojazdów 4-2 Michałowianka Michałowice 20 października, 15:00
Strażak Goszcza 1-0 Ekler Baranówka 21 października, 15:30
Juvenia Prandocin 2-2 Galicja Raciborowice 21 października, 15:00
Spartak Wielkanoc-Gołcza 5-2 Wierzbowianka Wierzbno 20 października, 15:00
Kapitol Racławice 1-1 Jastrzębiec Książ Wielki 21 października, 11:00
Szreniawa Koszyce 1-3 Orzeł Bębło 21 października, 15:30
LKS Niedźwiedź 2-1 Czarni 03 Grzegorzowice 20 października, 15:30

Kolejka 11 - 27-28 października

Czarni 03 Grzegorzowice 3-2 Partyzant Dojazdów 27 października, 15:00
Orzeł Bębło 2-2 LKS Niedźwiedź 28 października, 14:00
Jastrzębiec Książ Wielki 3-2 Szreniawa Koszyce 28 października, 14:00
Wierzbowianka Wierzbno 4-4 Kapitol Racławice 28 października, 14:00
Galicja Raciborowice 3-0 Spartak Wielkanoc-Gołcza 28 października, 14:00
Ekler Baranówka 3-1 Juvenia Prandocin 28 października, 14:00
Michałowianka Michałowice 1-4 Strażak Goszcza 27 października, 15:00

Kolejka 12 - 3-4 listopada

Partyzant Dojazdów 2-1 Strażak Goszcza 3 listopada, 14:00
Juvenia Prandocin 0-4 Michałowianka Michałowice 4 listopada, 14:00
Spartak Wielkanoc-Gołcza 2-0 Ekler Baranówka 4 listopada, 14:00
Kapitol Racławice 1-4 Galicja Raciborowice 4 listopada, 11:00
Szreniawa Koszyce 2-4 Wierzbowianka Wierzbno 4 listopada, 14:00
LKS Niedźwiedź 4-1 Jastrzębiec Książ Wielki 3 listopada, 13:30
Czarni 03 Grzegorzowice 1-3 Orzeł Bębło 4 listopada, 14:00

Kolejka 13 - 10-11 listopada

Orzeł Bębło 1-3 Partyzant Dojazdów 11 listopada, 14:00
Jastrzębiec Książ Wielki 5-1 Czarni 03 Grzegorzowice 11 listopada, 13:30
Wierzbowianka Wierzbno 4-5 LKS Niedźwiedź 11 listopada, 14:00
Galicja Raciborowice 3-4 Szreniawa Koszyce 11 listopada, 14:00
Ekler Baranówka 1-3 Kapitol Racławice 10 listopada, 13:00
Michałowianka Michałowice 1-2 Spartak Wielkanoc-Gołcza 10 listopada, 14:00
Strażak Goszcza 2-0 Juvenia Prandocin 10 listopada, 14:00

Kolejka 14

Partyzant Dojazdów - Juvenia Prandocin
Strażak Goszcza - Spartak Wielkanoc-Gołcza
Michałowianka Michałowice - Kapitol Racławice
Ekler Baranówka - Szreniawa Koszyce
Galicja Raciborowice - LKS Niedźwiedź
Wierzbowianka Wierzbno - Czarni 03 Grzegorzowice
Jastrzębiec Książ Wielki - Orzeł Bębło

Kolejka 15

Jastrzębiec Książ Wielki - Partyzant Dojazdów
Orzeł Bębło - Wierzbowianka Wierzbno
Czarni 03 Grzegorzowice - Galicja Raciborowice
LKS Niedźwiedź - Ekler Baranówka
Szreniawa Koszyce - Michałowianka Michałowice
Kapitol Racławice - Strażak Goszcza
Spartak Wielkanoc-Gołcza - Juvenia Prandocin

Kolejka 16

Partyzant Dojazdów - Spartak Wielkanoc-Gołcza
Juvenia Prandocin - Kapitol Racławice
Strażak Goszcza - Szreniawa Koszyce
Michałowianka Michałowice - LKS Niedźwiedź
Ekler Baranówka - Czarni 03 Grzegorzowice
Galicja Raciborowice - Orzeł Bębło
Wierzbowianka Wierzbno - Jastrzębiec Książ Wielki

Kolejka 17

Wierzbowianka Wierzbno - Partyzant Dojazdów
Jastrzębiec Książ Wielki - Galicja Raciborowice
Orzeł Bębło - Ekler Baranówka
Czarni 03 Grzegorzowice - Michałowianka Michałowice
LKS Niedźwiedź - Strażak Goszcza
Szreniawa Koszyce - Juvenia Prandocin
Kapitol Racławice - Spartak Wielkanoc-Gołcza

Kolejka 18

Partyzant Dojazdów - Kapitol Racławice
Spartak Wielkanoc-Gołcza - Szreniawa Koszyce
Juvenia Prandocin - LKS Niedźwiedź
Strażak Goszcza - Czarni 03 Grzegorzowice
Michałowianka Michałowice - Orzeł Bębło
Ekler Baranówka - Jastrzębiec Książ Wielki
Galicja Raciborowice - Wierzbowianka Wierzbno

Kolejka 19

Galicja Raciborowice - Partyzant Dojazdów
Wierzbowianka Wierzbno - Ekler Baranówka
Jastrzębiec Książ Wielki - Michałowianka Michałowice
Orzeł Bębło - Strażak Goszcza
Czarni 03 Grzegorzowice - Juvenia Prandocin
LKS Niedźwiedź - Spartak Wielkanoc-Gołcza
Szreniawa Koszyce - Kapitol Racławice

Kolejka 20

Partyzant Dojazdów - Szreniawa Koszyce
Kapitol Racławice - LKS Niedźwiedź
Spartak Wielkanoc-Gołcza - Czarni 03 Grzegorzowice
Juvenia Prandocin - Orzeł Bębło
Strażak Goszcza - Jastrzębiec Książ Wielki
Michałowianka Michałowice - Wierzbowianka Wierzbno
Ekler Baranówka - Galicja Raciborowice

Kolejka 21

Ekler Baranówka - Partyzant Dojazdów
Galicja Raciborowice - Michałowianka Michałowice
Wierzbowianka Wierzbno - Strażak Goszcza
Jastrzębiec Książ Wielki - Juvenia Prandocin
Orzeł Bębło - Spartak Wielkanoc-Gołcza
Czarni 03 Grzegorzowice - Kapitol Racławice
LKS Niedźwiedź - Szreniawa Koszyce

Kolejka 22

Partyzant Dojazdów - LKS Niedźwiedź
Szreniawa Koszyce - Czarni 03 Grzegorzowice
Kapitol Racławice - Orzeł Bębło
Spartak Wielkanoc-Gołcza - Jastrzębiec Książ Wielki
Juvenia Prandocin - Wierzbowianka Wierzbno
Strażak Goszcza - Galicja Raciborowice
Michałowianka Michałowice - Ekler Baranówka

Kolejka 23

Michałowianka Michałowice - Partyzant Dojazdów
Ekler Baranówka - Strażak Goszcza
Galicja Raciborowice - Juvenia Prandocin
Wierzbowianka Wierzbno - Spartak Wielkanoc-Gołcza
Jastrzębiec Książ Wielki - Kapitol Racławice
Orzeł Bębło - Szreniawa Koszyce
Czarni 03 Grzegorzowice - LKS Niedźwiedź

Kolejka 24

Partyzant Dojazdów - Czarni 03 Grzegorzowice
LKS Niedźwiedź - Orzeł Bębło
Szreniawa Koszyce - Jastrzębiec Książ Wielki
Kapitol Racławice - Wierzbowianka Wierzbno
Spartak Wielkanoc-Gołcza - Galicja Raciborowice
Juvenia Prandocin - Ekler Baranówka
Strażak Goszcza - Michałowianka Michałowice

Kolejka 25

Strażak Goszcza - Partyzant Dojazdów
Michałowianka Michałowice - Juvenia Prandocin
Ekler Baranówka - Spartak Wielkanoc-Gołcza
Galicja Raciborowice - Kapitol Racławice
Wierzbowianka Wierzbno - Szreniawa Koszyce
Jastrzębiec Książ Wielki - LKS Niedźwiedź
Orzeł Bębło - Czarni 03 Grzegorzowice

Kolejka 26

Partyzant Dojazdów - Orzeł Bębło
Czarni 03 Grzegorzowice - Jastrzębiec Książ Wielki
LKS Niedźwiedź - Wierzbowianka Wierzbno
Szreniawa Koszyce - Galicja Raciborowice
Kapitol Racławice - Ekler Baranówka
Spartak Wielkanoc-Gołcza - Michałowianka Michałowice
Juvenia Prandocin - Strażak Goszcza

Liga okręgowa 2018/2019 (Kraków I)
Liga okręgowa 2018/2019 (Kraków II)
Liga okręgowa 2018/2019 (Kraków III)

Klasa A 2018/2019 (Kraków II)
Klasa A 2018/2019 (Kraków III)
Klasa A 2018/2019 (Myślenice)
Klasa A 2018/2019 (Olkusz)
Klasa A 2018/2019 (Wieliczka)

Klasa B 2018/2019 (Kraków I)
Klasa B 2018/2019 (Kraków II)
Klasa B 2018/2019 (Kraków III)
Klasa B 2018/2019 (Kraków IV)

Autor: Maciej Kusina
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas