[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Liga okręgowa 2018/2019, grupa: Kraków III
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Czarni Staniątki 25 56 17 5 3 74-22 10 1 1 42-7 7 4 2 32-15
2.  Targowianka Targowisko 25 53 16 5 4 49-19 7 2 3 20-8 9 3 1 29-11
3.  Gdovia Gdów 25 48 15 3 7 54-39 6 2 5 29-26 9 1 2 25-13
4.  Raba Dobczyce 25 46 14 4 7 58-37 6 2 4 27-19 8 2 3 31-18
5.  Dziecanovia Dziekanowice 25 42 13 3 9 58-49 8 0 5 35-25 5 3 4 23-24
6.  LKS Śledziejowice 25 38 10 8 7 55-32 6 5 2 38-15 4 3 5 17-17
7.  Pasternik Ochojno 25 32 9 5 11 51-63 6 0 6 26-30 3 5 5 25-33
8.  Orzeł Myślenice 25 29 8 5 12 43-53 4 3 6 27-23 4 2 6 16-30
9.  Tempo Rzeszotary 25 28 7 7 11 42-60 5 3 4 30-32 2 4 7 12-28 2 4 1 1 0 5-4
10.  Radziszowianka Radziszów 25 28 7 7 11 43-47 5 2 5 24-22 2 5 6 19-25 2 1 0 1 1 4-5
11.  Wiarusy Igołomia 25 26 7 5 13 47-66 4 4 4 24-28 3 1 9 23-38
12.  Wróblowianka Wróblowice (Kraków) 25 23 5 8 12 27-49 3 5 5 15-18 2 3 7 12-31
13.  Gościbia Sułkowice 25 22 5 7 13 44-59 1 5 7 17-24 4 2 6 27-35
14.  Karpaty Siepraw 25 16 4 4 17 16-66 4 4 5 14-16 0 0 12 2-50

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Czarni Staniątki    0-0 3-0 0-1 5-0 3-1 3-0 5-0 5-3 4-1 5-0 3-1 6-0 
 2 Targowianka Targowisko1-2     0-1 2-0 1-0 2-0 3-3 0-2 2-0 0-0 2-0 2-0 5-0 
 3 Gdovia Gdów0-2 1-2     1-6 1-3 0-0 2-1 3-1 6-2 2-2 5-2 1-0 4-5 3-0 
 4 Raba Dobczyce0-6 0-3 0-1     5-0 1-1 6-1 5-0 3-1 1-1 2-1 2-4 2-0 
 5 Dziecanovia Dziekanowice2-0 0-4 1-2 7-4     4-1 2-4 1-0 2-0 1-3 6-3 5-1 2-3 2-0 
 6 LKS Śledziejowice2-0 0-0 0-3 1-1 2-2     3-3 4-0 1-1 2-0 3-1 6-1 1-3 13-0 
 7 Pasternik Ochojno2-7 0-1 1-4 0-3 4-3     8-3 0-1 2-1 1-3 3-2 4-2 1-0 
 8 Orzeł Myślenice2-2 3-0 2-5 1-2 0-2 1-1 4-4     3-1 0-1 1-2 0-1 6-1 4-1 
 9 Tempo Rzeszotary1-5 2-4 2-2 3-5 1-6 4-3 2-0     3-2 4-2 0-0 3-3 5-0 
 10 Radziszowianka Radziszów0-0 0-4 2-3 1-0 1-2 2-1 2-3 3-4 2-2     4-1 5-1 2-1 
 11 Wiarusy Igołomia2-2 1-3 0-2 2-6 2-3 2-2 3-3 2-1 4-2     2-2 2-1 2-1 
 12 Wróblowianka Wróblowice (Kraków)0-2 1-3 3-0 1-3 1-1 0-1 0-0 1-2 1-1 1-0 3-3     2-2 1-0 
 13 Gościbia Sułkowice3-3 2-2 1-1 0-2 0-4 0-2 0-1 0-1 0-1 2-2 1-3 2-2     6-0 
 14 Karpaty Siepraw0-1 1-3 0-3 0-1 1-1 1-0 2-0 0-0 1-1 2-2 2-1 0-2 4-1     

Kolejka 1 - 15 sierpnia

Tempo Rzeszotary 3-5 Dziecanovia Dziekanowice 15 sierpnia, 17:00
Targowianka Targowisko 0-1 Gdovia Gdów 15 sierpnia, 18:00
Radziszowianka Radziszów 2-1 Gościbia Sułkowice 15 sierpnia, 11:00
Raba Dobczyce 2-0 Karpaty Siepraw 15 sierpnia, 17:00
Pasternik Ochojno 3-2 Wróblowianka Wróblowice (Kraków) 15 sierpnia, 15:00
Orzeł Myślenice 1-1 LKS Śledziejowice 15 sierpnia, 17:00
Czarni Staniątki 4-1 Wiarusy Igołomia 15 sierpnia, 17:30

Kolejka 2 - 18-19 sierpnia

Czarni Staniątki 3-1 LKS Śledziejowice 18 sierpnia, 17:00
Wróblowianka Wróblowice (Kraków) 1-2 Orzeł Myślenice 18 sierpnia, 18:00
Karpaty Siepraw 2-0 Pasternik Ochojno 19 sierpnia, 17:30
Gościbia Sułkowice 0-2 Raba Dobczyce 18 sierpnia, 17:00
Gdovia Gdów 2-2 Radziszowianka Radziszów 18 sierpnia, 17:00
Dziecanovia Dziekanowice 0-4 Targowianka Targowisko 18 sierpnia, 13:00
Tempo Rzeszotary 4-2 Wiarusy Igołomia 18 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 25-26 sierpnia

Targowianka Targowisko 2-0 Wiarusy Igołomia 26 sierpnia, 17:00
Radziszowianka Radziszów 1-2 Dziecanovia Dziekanowice 25 sierpnia, 16:00
Raba Dobczyce 0-1 Gdovia Gdów 25 sierpnia, 17:00
Pasternik Ochojno 4-2 Gościbia Sułkowice 26 sierpnia, 16:00
Orzeł Myślenice 4-1 Karpaty Siepraw 25 sierpnia, 17:00
LKS Śledziejowice 6-1 Wróblowianka Wróblowice (Kraków) 25 sierpnia, 17:00
Czarni Staniątki 5-0 Tempo Rzeszotary 26 sierpnia, 11:00

Kolejka 4 - 1-2 września

Czarni Staniątki 5-0 Wróblowianka Wróblowice (Kraków) 1 września, 11:00
Karpaty Siepraw 1-0 LKS Śledziejowice 1 września, 17:00
Gdovia Gdów 2-1 Pasternik Ochojno 1 września, 15:00
Dziecanovia Dziekanowice 7-4 Raba Dobczyce 2 września, 17:00
Tempo Rzeszotary 2-4 Targowianka Targowisko 1 września, 17:00
Orzeł Myślenice 6-1 Gościbia Sułkowice 1 września, 17:00
Radziszowianka Radziszów 4-1 Wiarusy Igołomia 1 września, 16:00

Kolejka 5 - 8-9 września

Targowianka Targowisko 1-2 Czarni Staniątki 8 września, 17:00
Radziszowianka Radziszów 2-2 Tempo Rzeszotary 8 września, 17:00
Raba Dobczyce 2-1 Wiarusy Igołomia 8 września, 17:00
Pasternik Ochojno 4-3 Dziecanovia Dziekanowice 9 września, 16:00
LKS Śledziejowice 1-3 Gościbia Sułkowice 19 września, 17:00
Wróblowianka Wróblowice (Kraków) 1-0 Karpaty Siepraw 9 września, 11:00
Gdovia Gdów 3-1 Orzeł Myślenice 8 września, 15:00

Kolejka 6 - 15-16 września

Czarni Staniątki 6-0 Karpaty Siepraw 15 września, 16:00
Gościbia Sułkowice 2-2 Wróblowianka Wróblowice (Kraków) 15 września, 16:00
Gdovia Gdów 0-0 LKS Śledziejowice 15 września, 16:00
Dziecanovia Dziekanowice 1-0 Orzeł Myślenice 16 września, 16:00
Tempo Rzeszotary 2-2 Raba Dobczyce 15 września, 17:00
Targowianka Targowisko 0-0 Radziszowianka Radziszów 15 września, 16:00
Pasternik Ochojno 1-3 Wiarusy Igołomia 16 września, 16:00

Kolejka 7 - 22-23 września

Radziszowianka Radziszów 0-0 Czarni Staniątki 22 września, 16:00
Raba Dobczyce 0-3 Targowianka Targowisko 22 września, 16:00
Pasternik Ochojno 0-1 Tempo Rzeszotary 22 września, 16:00
Orzeł Myślenice 1-2 Wiarusy Igołomia 22 września, 17:00
LKS Śledziejowice 2-2 Dziecanovia Dziekanowice 22 września, 16:00
Wróblowianka Wróblowice (Kraków) 3-0 Gdovia Gdów 22 września, 16:00
Karpaty Siepraw 4-1 Gościbia Sułkowice 22 września, 16:00

Kolejka 8 - 29-30 września

Czarni Staniątki 3-1 Gościbia Sułkowice 29 września, 11:00
Gdovia Gdów 3-0 Karpaty Siepraw 29 września, 15:00
Dziecanovia Dziekanowice 5-1 Wróblowianka Wróblowice (Kraków) 29 września, 16:00
Tempo Rzeszotary 2-0 Orzeł Myślenice 29 września, 16:00
Targowianka Targowisko 3-3 Pasternik Ochojno 30 września, 16:00
Radziszowianka Radziszów 1-0 Raba Dobczyce 29 września, 16:00
LKS Śledziejowice 3-1 Wiarusy Igołomia 29 września, 16:00

Kolejka 9 - 6-7 października

Raba Dobczyce 0-6 Czarni Staniątki 6 października, 15:30
Pasternik Ochojno 2-1 Radziszowianka Radziszów 7 października, 15:30
Orzeł Myślenice 3-0 Targowianka Targowisko 6 października, 16:00
LKS Śledziejowice 1-1 Tempo Rzeszotary 6 października, 15:30
Wróblowianka Wróblowice (Kraków) 3-3 Wiarusy Igołomia 6 października, 16:00
Karpaty Siepraw 1-1 Dziecanovia Dziekanowice 7 października, 16:00
Gościbia Sułkowice 1-1 Gdovia Gdów 6 października, 16:00

Kolejka 10 - 13-14 października

Czarni Staniątki 3-0 Gdovia Gdów 13 października, 11:00
Dziecanovia Dziekanowice 2-3 Gościbia Sułkowice 13 października, 16:00
Tempo Rzeszotary 0-0 Wróblowianka Wróblowice (Kraków) 13 października, 16:00
Targowianka Targowisko 2-0 LKS Śledziejowice 14 października, 11:00
Radziszowianka Radziszów 3-4 Orzeł Myślenice 13 października, 15:00
Raba Dobczyce 6-1 Pasternik Ochojno 13 października, 15:30
Karpaty Siepraw 2-1 Wiarusy Igołomia 13 października, 15:30

Kolejka 11 - 20-21 października

Pasternik Ochojno 2-7 Czarni Staniątki 21 października, 15:30
Orzeł Myślenice 1-2 Raba Dobczyce 20 października, 15:00
LKS Śledziejowice 2-0 Radziszowianka Radziszów 20 października, 15:00
Wróblowianka Wróblowice (Kraków) 1-3 Targowianka Targowisko 21 października, 11:00
Karpaty Siepraw 1-1 Tempo Rzeszotary 20 października, 15:00
Gościbia Sułkowice 1-3 Wiarusy Igołomia 20 października, 11:00
Gdovia Gdów 1-3 Dziecanovia Dziekanowice 20 października, 15:00

Kolejka 12 - 27-28 października

Czarni Staniątki 5-0 Dziecanovia Dziekanowice 27 października, 15:00
Tempo Rzeszotary 3-3 Gościbia Sułkowice 28 października, 14:00
Targowianka Targowisko 5-0 Karpaty Siepraw 27 października, 15:00
Radziszowianka Radziszów 5-1 Wróblowianka Wróblowice (Kraków) 27 października, 15:00
Raba Dobczyce 1-1 LKS Śledziejowice 28 października, 15:00
Pasternik Ochojno 8-3 Orzeł Myślenice 28 października, 15:00
Gdovia Gdów 5-2 Wiarusy Igołomia 27 października, 15:00

Kolejka 13 - 3-4 listopada

Orzeł Myślenice 2-2 Czarni Staniątki 3 listopada, 13:00
LKS Śledziejowice 3-3 Pasternik Ochojno 3 listopada, 13:30
Wróblowianka Wróblowice (Kraków) 1-3 Raba Dobczyce 3 listopada, 14:00
Karpaty Siepraw 2-2 Radziszowianka Radziszów 3 listopada, 14:00
Gościbia Sułkowice 2-2 Targowianka Targowisko 3 listopada, 14:00
Gdovia Gdów 6-2 Tempo Rzeszotary 3 listopada, 14:00
Dziecanovia Dziekanowice 6-3 Wiarusy Igołomia 3 listopada, 14:00

Kolejka 14 - 30-31 marca

Wiarusy Igołomia 2-2 Czarni Staniątki 30 marca, 15:00
Dziecanovia Dziekanowice 2-0 Tempo Rzeszotary 31 marca, 17:00
Gdovia Gdów 1-2 Targowianka Targowisko 30 marca, 14:00
Gościbia Sułkowice 2-2 Radziszowianka Radziszów 30 marca, 15:00
Karpaty Siepraw 0-1 Raba Dobczyce 31 marca, 17:00
Wróblowianka Wróblowice (Kraków) 0-0 Pasternik Ochojno 30 marca, 16:00
LKS Śledziejowice 4-0 Orzeł Myślenice 30 marca, 15:00

Kolejka 15 - 6-7 kwietnia

Wiarusy Igołomia 2-1 Tempo Rzeszotary 7 kwietnia, 17:00
LKS Śledziejowice 2-0 Czarni Staniątki 6 kwietnia, 15:00
Orzeł Myślenice 0-1 Wróblowianka Wróblowice (Kraków) 6 kwietnia, 16:00
Pasternik Ochojno 1-0 Karpaty Siepraw 7 kwietnia, 14:30
Raba Dobczyce 2-4 Gościbia Sułkowice 6 kwietnia, 15:00
Radziszowianka Radziszów 2-3 Gdovia Gdów 7 kwietnia, 16:00
Targowianka Targowisko 1-0 Dziecanovia Dziekanowice 7 kwietnia, 15:30

Kolejka 16 - 13-14 kwietnia

Tempo Rzeszotary 1-5 Czarni Staniątki 13 kwietnia, 17:00
Wiarusy Igołomia 1-3 Targowianka Targowisko 14 kwietnia, 17:00
Dziecanovia Dziekanowice 1-3 Radziszowianka Radziszów 13 kwietnia, 17:00
Gdovia Gdów 1-6 Raba Dobczyce 14 kwietnia, 16:00
Gościbia Sułkowice 0-1 Pasternik Ochojno 13 kwietnia, 17:00
Karpaty Siepraw 0-0 Orzeł Myślenice 14 kwietnia, 17:00
Wróblowianka Wróblowice (Kraków) 0-1 LKS Śledziejowice 13 kwietnia, 17:00

Kolejka 17 - 20 kwietnia

Gościbia Sułkowice 0-1 Orzeł Myślenice 20 kwietnia, 14:30
Wiarusy Igołomia 4-2 Radziszowianka Radziszów 20 kwietnia, 12:00
Wróblowianka Wróblowice (Kraków) 0-2 Czarni Staniątki 20 kwietnia, 17:00
LKS Śledziejowice 13-0 Karpaty Siepraw 20 kwietnia, 16:00
Pasternik Ochojno 1-4 Gdovia Gdów 20 kwietnia, 15:00
Raba Dobczyce 5-0 Dziecanovia Dziekanowice 20 kwietnia, 16:00
Targowianka Targowisko 2-0 Tempo Rzeszotary 20 kwietnia, 15:00

Kolejka 18 - 27-28 kwietnia

Orzeł Myślenice 2-5 Gdovia Gdów 27 kwietnia, 17:30
Czarni Staniątki 0-0 Targowianka Targowisko 27 kwietnia, 17:00
Tempo Rzeszotary 3-2 Radziszowianka Radziszów 27 kwietnia, 17:00
Wiarusy Igołomia 2-6 Raba Dobczyce 28 kwietnia, 17:00
Dziecanovia Dziekanowice 2-4 Pasternik Ochojno 27 kwietnia, 18:00
Gościbia Sułkowice 0-2 LKS Śledziejowice 27 kwietnia, 17:00
Karpaty Siepraw 0-2 Wróblowianka Wróblowice (Kraków) 28 kwietnia, 17:00

Kolejka 19 - 4-5 maja

Wiarusy Igołomia 2-2 Pasternik Ochojno 4 maja, 17:00
Karpaty Siepraw 0-1 Czarni Staniątki 5 maja, 17:00
Wróblowianka Wróblowice (Kraków) 2-2 Gościbia Sułkowice 4 maja, 17:00
LKS Śledziejowice 0-3 Gdovia Gdów 1 maja, 11:00
Orzeł Myślenice 0-2 Dziecanovia Dziekanowice 8 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (1 maja, 17:00) odwołany
Raba Dobczyce 3-1 Tempo Rzeszotary 4 maja, 17:00
Radziszowianka Radziszów 0-4 Targowianka Targowisko 5 maja, 17:00

Kolejka 20 - 11-12 maja

Czarni Staniątki 5-3 Radziszowianka Radziszów 11 maja, 17:00
Targowianka Targowisko 2-0 Raba Dobczyce 5 czerwca, 18:30
w pierwotnym terminie (12 maja, 17:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Tempo Rzeszotary 4-3 Pasternik Ochojno 11 maja, 17:00
Wiarusy Igołomia 3-3 Orzeł Myślenice 12 maja, 17:00
Dziecanovia Dziekanowice 4-1 LKS Śledziejowice 11 maja, 18:00
Gdovia Gdów 1-0 Wróblowianka Wróblowice (Kraków) 11 maja, 17:00
Gościbia Sułkowice 6-0 Karpaty Siepraw 11 maja, 17:00

Kolejka 21 - 18-19 maja

Wiarusy Igołomia 2-3 LKS Śledziejowice 19 maja, 17:30
Gościbia Sułkowice 3-3 Czarni Staniątki 18 maja, 11:00
Karpaty Siepraw 0-3 Gdovia Gdów 18 maja, 17:00
Wróblowianka Wróblowice (Kraków) 1-1 Dziecanovia Dziekanowice 18 maja, 17:00
Orzeł Myślenice 3-1 Tempo Rzeszotary 18 maja, 18:00
Pasternik Ochojno 0-1 Targowianka Targowisko 18 maja, 17:00
Raba Dobczyce 1-1 Radziszowianka Radziszów 18 maja, 17:30

Kolejka 22 - 25-26 maja

Czarni Staniątki 0-1 Raba Dobczyce 12 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (25 maja, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Radziszowianka Radziszów 2-3 Pasternik Ochojno 12 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (26 maja, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Targowianka Targowisko 0-2 Orzeł Myślenice 26 maja, 17:00
w Krakowie; na boisku Prądniczanki
Tempo Rzeszotary 1-6 LKS Śledziejowice 12 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (25 maja, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Wiarusy Igołomia 2-2 Wróblowianka Wróblowice (Kraków) 12 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (25 maja, 18:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Dziecanovia Dziekanowice 2-0 Karpaty Siepraw 12 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (26 maja, 18:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Gdovia Gdów 4-5 Gościbia Sułkowice 12 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (25 maja, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 23 - 1-2 czerwca

Wiarusy Igołomia 2-1 Karpaty Siepraw 2 czerwca, 17:30
Gdovia Gdów 0-2 Czarni Staniątki 1 czerwca, 17:00
Gościbia Sułkowice 0-4 Dziecanovia Dziekanowice 1 czerwca, 17:00
Wróblowianka Wróblowice (Kraków) 1-1 Tempo Rzeszotary 1 czerwca, 17:00
LKS Śledziejowice 0-0 Targowianka Targowisko 1 czerwca, 17:00
Orzeł Myślenice 0-1 Radziszowianka Radziszów 1 czerwca, 18:00
Pasternik Ochojno 0-3 Raba Dobczyce 2 czerwca, 16:00

Kolejka 24 - 8-9 czerwca

Czarni Staniątki 3-0 Pasternik Ochojno 8 czerwca, 11:00
Raba Dobczyce 5-0 Orzeł Myślenice 8 czerwca, 17:30
Radziszowianka Radziszów 2-1 LKS Śledziejowice 9 czerwca, 17:00
Targowianka Targowisko 2-0 Wróblowianka Wróblowice (Kraków) 8 czerwca, 18:00
Tempo Rzeszotary 5-0 Karpaty Siepraw 8 czerwca, 17:00
Wiarusy Igołomia 2-1 Gościbia Sułkowice 8 czerwca, 18:00
Dziecanovia Dziekanowice 1-2 Gdovia Gdów 8 czerwca, 16:00

Kolejka 25 - 15-16 czerwca

Wiarusy Igołomia 0-2 Gdovia Gdów 15 czerwca, 17:00
Dziecanovia Dziekanowice 2-0 Czarni Staniątki 15 czerwca, 17:00
Gościbia Sułkowice 0-1 Tempo Rzeszotary 15 czerwca, 17:00
Karpaty Siepraw 1-3 Targowianka Targowisko 15 czerwca, 17:00
Wróblowianka Wróblowice (Kraków) 1-0 Radziszowianka Radziszów 15 czerwca, 17:00
LKS Śledziejowice 1-1 Raba Dobczyce 15 czerwca, 17:00
Orzeł Myślenice 4-4 Pasternik Ochojno 15 czerwca, 17:00

Kolejka 26 - 22-23 czerwca

Czarni Staniątki - Orzeł Myślenice 22 czerwca, 17:00
Pasternik Ochojno - LKS Śledziejowice 22 czerwca, 17:00
Raba Dobczyce - Wróblowianka Wróblowice (Kraków) 22 czerwca, 17:00
Radziszowianka Radziszów - Karpaty Siepraw 22 czerwca, 17:00
Targowianka Targowisko - Gościbia Sułkowice 22 czerwca, 17:00
Tempo Rzeszotary - Gdovia Gdów 22 czerwca, 17:00
Wiarusy Igołomia - Dziecanovia Dziekanowice 22 czerwca, 17:00

IV liga 2018/2019 (małopolska (zachód))

Liga okręgowa 2018/2019 (Kraków I)
Liga okręgowa 2018/2019 (Kraków II)
Liga okręgowa 2018/2019 (Wadowice)

Klasa A 2018/2019 (Kraków I)
Klasa A 2018/2019 (Kraków II)
Klasa A 2018/2019 (Kraków III)
Klasa A 2018/2019 (Myślenice)
Klasa A 2018/2019 (Wieliczka)

Autor: Wojciech Korbel
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas