[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2018/2019, grupa: Myślenice
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Jordan Sum Zakliczyn 26 61 19 4 3 83-38 10 2 1 36-16 9 2 2 47-22
2.  Beskid Tokarnia 26 53 17 2 7 87-48 10 0 3 49-18 7 2 4 38-30
3.  Górki Myślenice 27 50 15 5 7 60-33 7 2 4 29-17 8 3 3 31-16
4.  Clavia Świątniki Górne 26 43 13 4 9 60-58 6 2 5 34-31 7 2 4 26-27
5.  Rokita Kornatka 26 41 12 5 9 53-44 8 2 3 29-15 4 3 6 24-29
6.  LKS Rudnik (k. Myślenic) 26 39 11 6 9 52-43 7 4 2 30-19 4 2 7 22-24
7.  Topór Tenczyn 26 37 12 1 13 58-65 7 1 5 29-27 5 0 8 29-38
8.  Skalnik Trzemeśnia 26 35 9 8 9 47-46 4 3 6 21-24 5 5 3 26-22
9.  Hejnał Krzyszkowice 27 33 9 6 12 45-57 5 2 7 21-25 4 4 5 24-32
10.  Lubomir Wiśniowa 26 32 8 8 10 35-40 3 7 3 16-22 5 1 7 19-18 2 6 2 0 0 8-2
11.  Zielonka Wrząsowice 26 32 9 5 12 42-53 4 1 8 23-27 5 4 4 19-26 2 0 0 0 2 2-8
12.  Iskra Brzączowice 26 30 8 6 12 48-61 5 4 4 31-29 3 2 8 17-32
13.  Orzeł Nowa Wieś 26 28 8 4 14 36-64 3 3 7 19-29 5 1 7 17-35
14.  Iskra Głogoczów 26 23 6 5 15 26-50 2 4 7 15-26 4 1 8 11-24
15.  LKS Trzebunia 26 13 2 7 17 29-61 0 1 12 16-38 2 6 5 13-23

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
 1 Jordan Sum Zakliczyn    6-1 2-1 4-1 3-2 2-1 3-2 5-1 1-0 1-1 2-0 0-3 5-1 2-2 
 2 Beskid Tokarnia3-2     5-0 5-0 6-3 4-2 7-1 1-2 2-4 7-0 2-0 3-2 0-1 4-1 
 3 Górki Myślenice2-5 0-1     4-1 1-2 0-1 5-1 2-0 2-1 3-1 5-1 2-2 2-0 1-1 
 4 Clavia Świątniki Górne2-7 0-3     4-4 3-2 8-3 4-1 0-2 3-2 0-0 1-5 7-0 1-0 1-2 
 5 Rokita Kornatka3-2 1-3 0-1     1-0 3-0 2-2 3-3 1-0 0-2 3-0 3-0 6-2 3-0 
 6 LKS Rudnik (k. Myślenic)2-2 2-5 1-1 3-2     3-1 1-4 5-0 0-0 5-3 1-1 4-0 1-0 2-0 
 7 Topór Tenczyn1-5 4-2 0-7 1-2 4-3 2-0     0-3 3-1 5-1 1-2 6-0 2-1 0-0 
 8 Skalnik Trzemeśnia3-4 2-3 0-3 0-1 0-2 1-0 2-1     2-2 0-1 1-1 4-2 3-1 3-3 
 9 Hejnał Krzyszkowice2-2 2-2 1-2 1-4 2-1 0-2 1-2 0-2     2-1 1-3 3-1 4-1 1-2 1-0 
 10 Lubomir Wiśniowa1-6 2-2 1-1 2-2 0-0 1-3 0-5 1-0 1-1     4-1 0-0 2-0 1-1 
 11 Zielonka Wrząsowice1-3 3-5 1-2 1-2 1-2 3-0 3-2 1-1 1-4     2-3 0-2 2-0 4-1 
 12 Iskra Brzączowice2-0 2-1 2-0 3-3 4-1 4-4 3-8 2-2 5-2 1-3     1-2 1-1 1-2 
 13 Orzeł Nowa Wieś1-4 1-6 0-3 2-4 1-2 0-4 3-0 2-2 1-1 1-0 1-1 5-0     1-2 
 14 Iskra Głogoczów0-1 2-5 1-4 3-2 0-0 2-2 2-2 1-3 1-3 0-1 3-2 0-1     0-0 
 15 LKS Trzebunia2-6 1-3 1-1 1-3 1-2 2-3 1-4 2-4 0-3 2-3 1-2 2-3 0-1     

Kolejka 1 - 3-4 listopada

Pauza: Clavia Świątniki Górne.
 
LKS Rudnik (k. Myślenic) 2-5 Beskid Tokarnia 4 listopada, 13:00
Zielonka Wrząsowice 1-2 Górki Myślenice 3 listopada, 14:00
Topór Tenczyn 3-1 Hejnał Krzyszkowice 4 listopada, 14:00
Skalnik Trzemeśnia 4-2 Iskra Brzączowice 3 listopada, 14:00
Rokita Kornatka 6-2 Iskra Głogoczów 4 listopada, 13:00
Orzeł Nowa Wieś 1-4 Jordan Sum Zakliczyn 4 listopada, 14:00
Lubomir Wiśniowa 1-1 LKS Trzebunia 4 listopada, 13:00

Kolejka 2 - 11-12 sierpnia

Pauza: LKS Rudnik (k. Myślenic).
 
Beskid Tokarnia 4-1 LKS Trzebunia 12 sierpnia, 13:00
Jordan Sum Zakliczyn 1-0 Lubomir Wiśniowa 12 sierpnia, 16:00
Iskra Głogoczów 0-1 Orzeł Nowa Wieś 12 sierpnia, 15:30
Iskra Brzączowice 4-1 Rokita Kornatka 12 sierpnia, 17:30
Hejnał Krzyszkowice 0-2 Skalnik Trzemeśnia 12 sierpnia, 15:00
Górki Myślenice 0-1 Topór Tenczyn 11 sierpnia, 18:00
Clavia Świątniki Górne 0-0 Zielonka Wrząsowice 11 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 15 sierpnia

Pauza: Beskid Tokarnia.
 
Zielonka Wrząsowice 3-0 LKS Rudnik (k. Myślenic) 14 sierpnia, 18:30
Topór Tenczyn 1-2 Clavia Świątniki Górne 15 sierpnia, 18:00
Skalnik Trzemeśnia 0-3 Górki Myślenice 15 sierpnia, 17:00
Rokita Kornatka 3-3 Hejnał Krzyszkowice 15 sierpnia, 18:00
Lubomir Wiśniowa 2-0 Iskra Głogoczów 15 sierpnia, 17:00
LKS Trzebunia 2-6 Jordan Sum Zakliczyn 15 sierpnia, 17:00
Iskra Brzączowice 1-2 Orzeł Nowa Wieś 15 sierpnia, 17:30

Kolejka 4 - 18-19 sierpnia

Pauza: Zielonka Wrząsowice.
 
Beskid Tokarnia 3-2 Jordan Sum Zakliczyn 19 sierpnia, 15:00
Iskra Głogoczów 0-0 LKS Trzebunia 19 sierpnia, 17:00
Iskra Brzączowice 1-3 Lubomir Wiśniowa 19 sierpnia, 17:30
Hejnał Krzyszkowice 4-1 Orzeł Nowa Wieś 20 września, 17:00
w pierwotnym terminie (18 sierpnia, 17:00) odwołany
Górki Myślenice 1-2 Rokita Kornatka 18 sierpnia, 18:00
Clavia Świątniki Górne 4-1 Skalnik Trzemeśnia 18 sierpnia, 17:00
LKS Rudnik (k. Myślenic) 3-1 Topór Tenczyn 18 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 25-26 sierpnia

Pauza: Topór Tenczyn.
 
Zielonka Wrząsowice 3-5 Beskid Tokarnia 25 sierpnia, 17:00
Skalnik Trzemeśnia 1-0 LKS Rudnik (k. Myślenic) 26 sierpnia, 17:00
Rokita Kornatka 0-1 Clavia Świątniki Górne 26 sierpnia, 17:30
Orzeł Nowa Wieś 0-3 Górki Myślenice 26 sierpnia, 15:00
Lubomir Wiśniowa 1-1 Hejnał Krzyszkowice 25 sierpnia, 17:00
LKS Trzebunia 1-2 Iskra Brzączowice 25 sierpnia, 17:30
Jordan Sum Zakliczyn 5-1 Iskra Głogoczów 25 sierpnia, 17:00

Kolejka 6 - 29 sierpnia

Pauza: Skalnik Trzemeśnia.
 
Beskid Tokarnia 0-1 Iskra Głogoczów 29 sierpnia, 18:00
Iskra Brzączowice 2-0 Jordan Sum Zakliczyn 29 sierpnia, 17:30
Hejnał Krzyszkowice 1-0 LKS Trzebunia 29 sierpnia, 18:00
Górki Myślenice 2-1 Lubomir Wiśniowa 31 października, 18:00
w pierwotnym terminie (29 sierpnia, 17:30) odwołany
Clavia Świątniki Górne 7-0 Orzeł Nowa Wieś 29 sierpnia, 17:30
LKS Rudnik (k. Myślenic) 3-2 Rokita Kornatka 29 sierpnia, 18:00
Zielonka Wrząsowice 3-2 Topór Tenczyn 12 września, 17:00
w pierwotnym terminie (29 sierpnia, 18:00) odwołany

Kolejka 7 - 1-2 września

Pauza: Rokita Kornatka.
 
Topór Tenczyn 4-2 Beskid Tokarnia 1 września, 17:00
Skalnik Trzemeśnia 1-1 Zielonka Wrząsowice 1 września, 17:00
Orzeł Nowa Wieś 0-4 LKS Rudnik (k. Myślenic) 2 września, 17:00
Lubomir Wiśniowa 2-2 Clavia Świątniki Górne 1 września, 17:00
LKS Trzebunia 1-1 Górki Myślenice 1 września, 17:30
Jordan Sum Zakliczyn 5-1 Hejnał Krzyszkowice 1 września, 16:00
Iskra Głogoczów 3-2 Iskra Brzączowice 2 września, 16:30

Kolejka 8 - 8-9 września

Pauza: Orzeł Nowa Wieś.
 
Beskid Tokarnia 2-0 Iskra Brzączowice 8 września, 15:00
Hejnał Krzyszkowice 1-2 Iskra Głogoczów 9 września, 11:00
Górki Myślenice 2-5 Jordan Sum Zakliczyn 9 września, 17:00
Clavia Świątniki Górne 1-2 LKS Trzebunia 9 września, 16:30
LKS Rudnik (k. Myślenic) 0-0 Lubomir Wiśniowa 9 września, 16:00
Zielonka Wrząsowice 1-2 Rokita Kornatka 8 września, 17:00
Topór Tenczyn 0-3 Skalnik Trzemeśnia 8 września, 17:00

Kolejka 9 - 15-16 września

Pauza: Lubomir Wiśniowa.
 
Skalnik Trzemeśnia 2-3 Beskid Tokarnia 16 września, 15:00
Rokita Kornatka 3-0 Topór Tenczyn 16 września, 17:00
Orzeł Nowa Wieś 1-1 Zielonka Wrząsowice 16 września, 14:00
LKS Trzebunia 1-2 LKS Rudnik (k. Myślenic) 16 września, 16:00
Jordan Sum Zakliczyn 4-1 Clavia Świątniki Górne 15 września, 16:00
Iskra Głogoczów 1-4 Górki Myślenice 16 września, 16:00
Iskra Brzączowice 5-2 Hejnał Krzyszkowice 16 września, 16:30

Kolejka 10 - 22-23 września

Pauza: LKS Trzebunia.
 
Beskid Tokarnia 2-4 Hejnał Krzyszkowice 23 września, 14:00
Górki Myślenice 5-1 Iskra Brzączowice 22 września, 17:00
Clavia Świątniki Górne 1-0 Iskra Głogoczów 23 września, 16:30
LKS Rudnik (k. Myślenic) 2-2 Jordan Sum Zakliczyn 23 września, 15:00
Zielonka Wrząsowice 1-4 Lubomir Wiśniowa 23 września, 16:00
Topór Tenczyn 6-0 Orzeł Nowa Wieś 23 września, 16:00
Skalnik Trzemeśnia 0-2 Rokita Kornatka 22 września, 11:00

Kolejka 11 - 29-30 września

Pauza: Jordan Sum Zakliczyn.
 
Rokita Kornatka 3-2 Beskid Tokarnia 30 września, 15:00
Orzeł Nowa Wieś 2-2 Skalnik Trzemeśnia 30 września, 16:00
Lubomir Wiśniowa 0-5 Topór Tenczyn 29 września, 16:00
LKS Trzebunia 2-3 Zielonka Wrząsowice 30 września, 16:00
Iskra Głogoczów 2-2 LKS Rudnik (k. Myślenic) 30 września, 15:30
Iskra Brzączowice 3-3 Clavia Świątniki Górne 30 września, 15:30
Hejnał Krzyszkowice 1-2 Górki Myślenice 30 września, 11:00

Kolejka 12 - 6-7 października

Pauza: Iskra Głogoczów.
 
Beskid Tokarnia 5-0 Górki Myślenice 7 października, 14:00
Clavia Świątniki Górne 0-2 Hejnał Krzyszkowice 7 października, 15:00
LKS Rudnik (k. Myślenic) 1-1 Iskra Brzączowice 7 października, 14:00
Zielonka Wrząsowice 1-3 Jordan Sum Zakliczyn 6 października, 16:00
Topór Tenczyn 0-0 LKS Trzebunia 6 października, 17:00
Skalnik Trzemeśnia 0-1 Lubomir Wiśniowa 6 października, 16:00
Rokita Kornatka 3-0 Orzeł Nowa Wieś 7 października, 15:00

Kolejka 13 - 13-14 października

Pauza: Iskra Brzączowice.
 
Orzeł Nowa Wieś 1-6 Beskid Tokarnia 14 października, 15:00
Lubomir Wiśniowa 0-0 Rokita Kornatka 14 października, 13:30
LKS Trzebunia 1-4 Skalnik Trzemeśnia 13 października, 12:00
Jordan Sum Zakliczyn 3-2 Topór Tenczyn 13 października, 10:00
Iskra Głogoczów 0-1 Zielonka Wrząsowice 14 października, 15:30
Hejnał Krzyszkowice 0-2 LKS Rudnik (k. Myślenic) 14 października, 11:00
Górki Myślenice 4-1 Clavia Świątniki Górne 13 października, 15:00

Kolejka 14 - 20-21 października

Pauza: Hejnał Krzyszkowice.
 
Beskid Tokarnia 5-0 Clavia Świątniki Górne 20 października, 15:00
LKS Rudnik (k. Myślenic) 1-1 Górki Myślenice 20 października, 14:30
Zielonka Wrząsowice 2-3 Iskra Brzączowice 20 października, 16:00
Topór Tenczyn 2-1 Iskra Głogoczów 20 października, 16:00
Skalnik Trzemeśnia 3-4 Jordan Sum Zakliczyn 20 października, 16:00
Rokita Kornatka 3-0 LKS Trzebunia 21 października, 15:00
Orzeł Nowa Wieś 1-0 Lubomir Wiśniowa 21 października, 15:00

Kolejka 15 - 27-28 października

Pauza: Górki Myślenice.
 
Lubomir Wiśniowa 2-2 Beskid Tokarnia 28 października, 15:00
LKS Trzebunia 2-3 Orzeł Nowa Wieś 28 października, 14:00
Jordan Sum Zakliczyn 3-2 Rokita Kornatka 27 października, 15:00
Iskra Głogoczów 2-2 Skalnik Trzemeśnia 27 października, 14:00
Iskra Brzączowice 3-8 Topór Tenczyn 28 października, 14:30
Hejnał Krzyszkowice 1-3 Zielonka Wrząsowice 27 października, 16:00
Clavia Świątniki Górne 3-2 LKS Rudnik (k. Myślenic) 27 października, 14:00

Kolejka 16 - 30-31 marca

Pauza: Clavia Świątniki Górne.
 
Beskid Tokarnia 4-2 LKS Rudnik (k. Myślenic) 31 marca, 13:30
Górki Myślenice 3-1 Zielonka Wrząsowice 30 marca, 16:00
Hejnał Krzyszkowice 1-2 Topór Tenczyn 31 marca, 11:00
Iskra Brzączowice 2-2 Skalnik Trzemeśnia 31 marca, 15:00
Iskra Głogoczów 0-0 Rokita Kornatka 31 marca, 16:00
Jordan Sum Zakliczyn 0-3 Orzeł Nowa Wieś 30 marca, 15:00
LKS Trzebunia 0-3 Lubomir Wiśniowa 30 marca, 16:00

Kolejka 17 - 6-7 kwietnia

Pauza: LKS Rudnik (k. Myślenic).
 
LKS Trzebunia 1-3 Beskid Tokarnia 7 kwietnia, 14:00
Lubomir Wiśniowa 1-6 Jordan Sum Zakliczyn 6 kwietnia, 16:00
Orzeł Nowa Wieś 1-2 Iskra Głogoczów 7 kwietnia, 17:00
Rokita Kornatka 3-0 Iskra Brzączowice 7 kwietnia, 14:00
Skalnik Trzemeśnia 2-2 Hejnał Krzyszkowice 6 kwietnia, 16:00
Topór Tenczyn 0-7 Górki Myślenice 7 kwietnia, 15:30
Zielonka Wrząsowice 1-2 Clavia Świątniki Górne 6 kwietnia, 17:00

Kolejka 18 - 13-14 kwietnia

Pauza: Beskid Tokarnia.
 
Orzeł Nowa Wieś 5-0 Iskra Brzączowice 14 kwietnia, 17:00
LKS Rudnik (k. Myślenic) 5-3 Zielonka Wrząsowice 13 kwietnia, 17:30
Clavia Świątniki Górne 8-3 Topór Tenczyn 13 kwietnia, 16:00
Górki Myślenice 5-1 Skalnik Trzemeśnia 13 kwietnia, 16:00
Hejnał Krzyszkowice 2-1 Rokita Kornatka 14 kwietnia, 11:00
Iskra Głogoczów 1-3 Lubomir Wiśniowa 14 kwietnia, 16:30
Jordan Sum Zakliczyn 2-2 LKS Trzebunia 13 kwietnia, 14:00

Kolejka 19 - 20 kwietnia

Pauza: Zielonka Wrząsowice.
 
Jordan Sum Zakliczyn 6-1 Beskid Tokarnia 20 kwietnia, 14:00
LKS Trzebunia 0-1 Iskra Głogoczów 20 kwietnia, 17:00
Lubomir Wiśniowa 0-0 Iskra Brzączowice 20 kwietnia, 14:30
Orzeł Nowa Wieś 1-1 Hejnał Krzyszkowice 20 kwietnia, 14:00
Rokita Kornatka 1-3 Górki Myślenice 22 kwietnia, 14:00
Skalnik Trzemeśnia 0-1 Clavia Świątniki Górne 20 kwietnia, 15:00
Topór Tenczyn 2-0 LKS Rudnik (k. Myślenic) 20 kwietnia, 15:30

Kolejka 20 - 27-28 kwietnia

Pauza: Topór Tenczyn.
 
Beskid Tokarnia 7-0 Zielonka Wrząsowice 28 kwietnia, 17:00
LKS Rudnik (k. Myślenic) 1-4 Skalnik Trzemeśnia 28 kwietnia, 14:30
Clavia Świątniki Górne 4-4 Rokita Kornatka 28 kwietnia, 17:00
Górki Myślenice 2-2 Orzeł Nowa Wieś 27 kwietnia, 17:00
Hejnał Krzyszkowice 2-1 Lubomir Wiśniowa 28 kwietnia, 11:00
Iskra Brzączowice 1-2 LKS Trzebunia 28 kwietnia, 17:00
Iskra Głogoczów 0-1 Jordan Sum Zakliczyn 27 kwietnia, 17:00

Kolejka 21 - 1 maja

Pauza: Skalnik Trzemeśnia.
 
Iskra Głogoczów 2-5 Beskid Tokarnia 22 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (1 maja, 18:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Jordan Sum Zakliczyn 2-0 Iskra Brzączowice 22 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (1 maja, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS Trzebunia 2-4 Hejnał Krzyszkowice 5 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (1 maja, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (22 maja, 18:00) odwołany
Lubomir Wiśniowa 1-1 Górki Myślenice 15 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (1 maja, 17:30) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (22 maja, 18:00) odwołany / w trzecim terminie w Myślenicach; Lubomir gospodarzem
Orzeł Nowa Wieś 2-4 Clavia Świątniki Górne 22 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (1 maja, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Rokita Kornatka 1-0 LKS Rudnik (k. Myślenic) 30 kwietnia, 18:00
Topór Tenczyn 1-2 Zielonka Wrząsowice 22 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (1 maja, 17:30) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 22 - 4-5 maja

Pauza: Rokita Kornatka.
 
Beskid Tokarnia 7-1 Topór Tenczyn 5 maja, 14:00
Zielonka Wrząsowice 1-1 Skalnik Trzemeśnia 4 maja, 17:00
LKS Rudnik (k. Myślenic) 4-0 Orzeł Nowa Wieś 5 maja, 17:30
Clavia Świątniki Górne 3-2 Lubomir Wiśniowa 5 maja, 17:00
Górki Myślenice 1-1 LKS Trzebunia 4 maja, 15:00
Hejnał Krzyszkowice 2-2 Jordan Sum Zakliczyn 5 maja, 11:00
Iskra Brzączowice 1-1 Iskra Głogoczów 5 maja, 17:00

Kolejka 23 - 11-12 maja

Pauza: Orzeł Nowa Wieś.
 
Iskra Brzączowice 2-1 Beskid Tokarnia 5 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (12 maja, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Iskra Głogoczów 1-3 Hejnał Krzyszkowice 12 maja, 17:00
Jordan Sum Zakliczyn 2-1 Górki Myślenice 11 maja, 16:00
LKS Trzebunia 1-3 Clavia Świątniki Górne 11 maja, 17:00
Lubomir Wiśniowa 1-3 LKS Rudnik (k. Myślenic) 12 maja, 17:00
Rokita Kornatka 0-2 Zielonka Wrząsowice 12 maja, 14:00
Skalnik Trzemeśnia 2-1 Topór Tenczyn 11 maja, 16:00

Kolejka 24 - 18-19 maja

Pauza: Lubomir Wiśniowa.
 
Beskid Tokarnia 1-2 Skalnik Trzemeśnia 19 maja, 14:00
Topór Tenczyn 4-3 Rokita Kornatka 29 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (19 maja, 15:30) odwołany
Zielonka Wrząsowice 0-2 Orzeł Nowa Wieś 18 maja, 17:00
LKS Rudnik (k. Myślenic) 2-0 LKS Trzebunia 18 maja, 17:00
Clavia Świątniki Górne 2-7 Jordan Sum Zakliczyn 18 maja, 17:00
Górki Myślenice 2-0 Iskra Głogoczów 18 maja, 17:00
Hejnał Krzyszkowice 3-1 Iskra Brzączowice 19 maja, 11:00

Kolejka 25 - 25-26 maja

Pauza: LKS Trzebunia.
 
Hejnał Krzyszkowice 2-2 Beskid Tokarnia 13 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (26 maja, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Iskra Brzączowice 2-0 Górki Myślenice 13 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (26 maja, 17:30) odwołany
Iskra Głogoczów 3-2 Clavia Świątniki Górne 13 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (25 maja, 17:30) odwołany
Jordan Sum Zakliczyn 2-1 LKS Rudnik (k. Myślenic) 25 maja, 17:00
Lubomir Wiśniowa 4-1 Zielonka Wrząsowice 13 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (25 maja, 17:00) odwołany
Orzeł Nowa Wieś 3-0 Topór Tenczyn 13 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (25 maja, 17:30) odwołany
Rokita Kornatka 2-2 Skalnik Trzemeśnia 12 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (26 maja, 14:00) odwołany

Kolejka 26 - 1-2 czerwca

Pauza: Jordan Sum Zakliczyn.
 
Beskid Tokarnia 6-3 Rokita Kornatka 2 czerwca, 14:00
Skalnik Trzemeśnia 3-1 Orzeł Nowa Wieś 1 czerwca, 17:00
Topór Tenczyn 5-1 Lubomir Wiśniowa 2 czerwca, 13:00
Zielonka Wrząsowice 4-1 LKS Trzebunia 1 czerwca, 16:00
LKS Rudnik (k. Myślenic) 1-0 Iskra Głogoczów 2 czerwca, 17:00
Clavia Świątniki Górne 1-5 Iskra Brzączowice 1 czerwca, 16:00
Górki Myślenice 2-0 Hejnał Krzyszkowice 2 czerwca, 17:00

Kolejka 27 - 8-9 czerwca

Pauza: Iskra Głogoczów.
 
Górki Myślenice 0-1 Beskid Tokarnia 8 czerwca, 18:00
Hejnał Krzyszkowice 1-4 Clavia Świątniki Górne 8 czerwca, 15:00
Iskra Brzączowice 4-4 LKS Rudnik (k. Myślenic) 9 czerwca, 17:30
Jordan Sum Zakliczyn 1-1 Zielonka Wrząsowice 9 czerwca, 17:00
LKS Trzebunia 2-3 Topór Tenczyn 8 czerwca, 10:00
Lubomir Wiśniowa 1-0 Skalnik Trzemeśnia 9 czerwca, 17:00
Orzeł Nowa Wieś 1-2 Rokita Kornatka 8 czerwca, 17:30

Kolejka 28 - 15-16 czerwca

Pauza: Iskra Brzączowice.
 
Beskid Tokarnia 3-2 Orzeł Nowa Wieś 15 czerwca, 16:00
Rokita Kornatka 1-0 Lubomir Wiśniowa 16 czerwca, 18:00
Skalnik Trzemeśnia 3-3 LKS Trzebunia 15 czerwca, 17:00
Topór Tenczyn 1-5 Jordan Sum Zakliczyn 16 czerwca, 15:30
Zielonka Wrząsowice 2-0 Iskra Głogoczów 15 czerwca, 17:00
LKS Rudnik (k. Myślenic) 5-0 Hejnał Krzyszkowice 16 czerwca, 11:00
Clavia Świątniki Górne 0-3 Górki Myślenice 16 czerwca, 18:30

Kolejka 29 - 19 czerwca

Pauza: Hejnał Krzyszkowice.
 
Clavia Świątniki Górne - Beskid Tokarnia 19 czerwca, 18:00
Górki Myślenice - LKS Rudnik (k. Myślenic) 19 czerwca, 18:00
Iskra Brzączowice - Zielonka Wrząsowice 19 czerwca, 18:00
Iskra Głogoczów - Topór Tenczyn 19 czerwca, 18:00
Jordan Sum Zakliczyn - Skalnik Trzemeśnia 19 czerwca, 18:00
LKS Trzebunia - Rokita Kornatka 19 czerwca, 18:00
Lubomir Wiśniowa - Orzeł Nowa Wieś 19 czerwca, 18:00

Kolejka 30 - 22-23 czerwca

Pauza: Górki Myślenice.
 
Beskid Tokarnia - Lubomir Wiśniowa 22 czerwca, 17:00
Orzeł Nowa Wieś - LKS Trzebunia 22 czerwca, 17:00
Rokita Kornatka - Jordan Sum Zakliczyn 22 czerwca, 17:00
Skalnik Trzemeśnia - Iskra Głogoczów 22 czerwca, 17:00
Topór Tenczyn - Iskra Brzączowice 22 czerwca, 17:00
Zielonka Wrząsowice - Hejnał Krzyszkowice 22 czerwca, 17:00
LKS Rudnik (k. Myślenic) - Clavia Świątniki Górne 22 czerwca, 17:00

Liga okręgowa 2018/2019 (Kraków III)

Klasa A 2018/2019 (Kraków I)
Klasa A 2018/2019 (Kraków II)
Klasa A 2018/2019 (Kraków III)
Klasa A 2018/2019 (Wieliczka)

Klasa B 2018/2019 (Myślenice I)
Klasa B 2018/2019 (Myślenice II)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas