[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2018/2019, grupa: Kraków III
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Dąbski KS Kraków 26 61 19 4 3 75-40 7 4 2 31-26 12 0 1 44-14
2.  Zwierzyniecki KS Kraków 26 47 14 5 7 69-39 10 0 3 40-16 4 5 4 29-23
3.  Cedronka Wola Radziszowska 26 44 14 2 10 67-52 7 2 4 37-24 7 0 6 30-28
4.  Podgórze Kraków 26 43 12 7 7 46-41 9 2 2 25-17 3 5 5 21-24
5.  Iskra Krzęcin 26 42 11 9 6 60-41 6 4 3 29-20 5 5 3 31-21
6.  Wanda Nowa Huta (Kraków) 26 38 12 2 12 55-52 5 1 7 27-23 7 1 5 28-29
7.  Bieżanowianka Kraków 26 37 10 7 9 62-65 6 3 4 30-34 4 4 5 32-31
8.  Strzelcy Kraków 26 35 9 8 9 50-53 4 6 3 24-26 5 2 6 26-27
9.  Krakus Swoszowice (Kraków) 26 34 9 7 10 54-50 3 5 5 24-29 6 2 5 30-21
10.  Gajowianka Gaj 26 31 8 7 11 44-59 5 2 6 21-28 3 5 5 23-31
11.  Płomień Kostrze (Kraków) 26 30 8 6 12 37-53 5 2 6 21-30 3 4 6 16-23
12.  Tramwaj Kraków 26 28 8 4 14 35-54 5 3 5 20-21 3 1 9 15-33
13.  Radziszowianka II Radziszów 26 20 6 2 18 42-61 4 1 8 25-28 2 1 10 17-33 2 3 1 0 1 8-4
14.  Wawel Kraków 26 20 6 2 18 30-66 2 1 10 15-35 4 1 8 15-31 2 3 1 0 1 4-8

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Dąbski KS Kraków    3-3 5-1 3-3 2-2 5-2 2-1 1-5 0-4 2-0 2-2 3-2 2-1 1-0 
 2 Zwierzyniecki KS Kraków1-2     3-2 1-0 2-3 4-0 4-3 4-0 2-1 6-2 1-0 5-0 6-1 1-2 
 3 Cedronka Wola Radziszowska3-1 1-4     1-1 0-2 1-2 2-2 4-2 4-2 3-4 3-1 8-1 4-1 3-1 
 4 Podgórze Kraków3-7 1-1 5-2     1-0 4-1 2-1 1-0 1-0 1-1 2-1 1-0 2-1 1-2 
 5 Iskra Krzęcin1-4 1-0 2-3 4-0     2-3 4-2 1-1 2-2 3-2 4-0 1-1 1-1 3-1 
 6 Wanda Nowa Huta (Kraków)1-3 2-2 1-3 2-3 1-2     1-3 1-2 4-1 4-0 2-0 3-0 3-1 2-3 
 7 Bieżanowianka Kraków2-3 3-4 1-0 3-2 2-9 2-1     2-2 0-3 4-4 2-2 4-2 2-1 3-1 
 8 Strzelcy Kraków0-4 3-3 3-2 2-2 3-3 2-2 2-2     1-1 2-1 2-3 1-0 0-2 3-1 
 9 Krakus Swoszowice (Kraków)1-4 2-2 2-3 1-1 4-4 1-3 2-4 4-3     1-1 0-1 3-1 2-1 1-1 
 10 Gajowianka Gaj0-3 1-0 1-4 2-1 2-2 1-3 1-3 4-3 0-2     1-1 1-2 5-3 2-1 
 11 Płomień Kostrze (Kraków)0-3 2-3 0-2 1-1 1-0 3-1 4-7 0-4* 1-6 2-2     2-1 2-0 3-0* 
 12 Tramwaj Kraków0-3 2-1 3-2 1-3 2-2 0-1 2-2 4-1 4-1 0-0 1-0     1-4 0-1 
 13 Radziszowianka II Radziszów0-3 2-1 1-2 3-1 0-2 1-4 3-0 0-1 2-5 2-3 2-2 1-3     8-1 
 14 Wawel Kraków2-4 0-5 1-4 0-3 1-0 3-5 2-2 1-2 0-2 1-3 1-3 0-2 3-0*     

Kolejka 1 - 18-19 sierpnia

Podgórze Kraków 5-2 Cedronka Wola Radziszowska 18 sierpnia, 12:00
Wawel Kraków 2-4 Dąbski KS Kraków 18 sierpnia, 11:00
Płomień Kostrze (Kraków) 3-1 Wanda Nowa Huta (Kraków) 18 sierpnia, 17:00
Zwierzyniecki KS Kraków 2-3 Iskra Krzęcin 18 sierpnia, 17:00
Radziszowianka II Radziszów 3-0 Bieżanowianka Kraków 19 sierpnia, 17:00
Tramwaj Kraków 0-0 Gajowianka Gaj 17 listopada, 13:30
Strzelcy Kraków 1-1 Krakus Swoszowice (Kraków) 19 sierpnia, 16:00

Kolejka 2 - 25-26 sierpnia

Cedronka Wola Radziszowska 4-2 Krakus Swoszowice (Kraków) 25 sierpnia, 17:30
Gajowianka Gaj 4-3 Strzelcy Kraków 25 sierpnia, 17:00
Bieżanowianka Kraków 4-2 Tramwaj Kraków 25 sierpnia, 11:00
Iskra Krzęcin 1-1 Radziszowianka II Radziszów 25 sierpnia, 14:00
Wanda Nowa Huta (Kraków) 2-2 Zwierzyniecki KS Kraków 25 sierpnia, 17:30
Dąbski KS Kraków 2-2 Płomień Kostrze (Kraków) 25 sierpnia, 17:00
Podgórze Kraków 1-2 Wawel Kraków 25 sierpnia, 12:00

Kolejka 3 - 1-2 września

Wawel Kraków 1-4 Cedronka Wola Radziszowska 1 września, 17:00
Płomień Kostrze (Kraków) 1-1 Podgórze Kraków 2 września, 16:00
Zwierzyniecki KS Kraków 1-2 Dąbski KS Kraków 1 września, 17:00
Radziszowianka II Radziszów 1-4 Wanda Nowa Huta (Kraków) 2 września, 16:00
Tramwaj Kraków 2-2 Iskra Krzęcin 1 września, 17:00
Strzelcy Kraków 2-2 Bieżanowianka Kraków 1 września, 16:00
Krakus Swoszowice (Kraków) 1-1 Gajowianka Gaj 2 września, 17:00

Kolejka 4 - 8-9 września

Cedronka Wola Radziszowska 3-4 Gajowianka Gaj 8 września, 17:00
Bieżanowianka Kraków 0-3 Krakus Swoszowice (Kraków) 8 września, 17:00
Iskra Krzęcin 1-1 Strzelcy Kraków 9 września, 16:00
Wanda Nowa Huta (Kraków) 3-0 Tramwaj Kraków 8 września, 17:00
Dąbski KS Kraków 2-1 Radziszowianka II Radziszów 8 września, 17:00
Podgórze Kraków 1-1 Zwierzyniecki KS Kraków 9 września, 17:00
Wawel Kraków 1-3 Płomień Kostrze (Kraków) 8 września, 17:00

Kolejka 5 - 15-16 września

Płomień Kostrze (Kraków) 0-2 Cedronka Wola Radziszowska 16 września, 17:00
Zwierzyniecki KS Kraków 1-2 Wawel Kraków 15 września, 16:30
Radziszowianka II Radziszów 3-1 Podgórze Kraków 16 września, 17:00
Tramwaj Kraków 0-3 Dąbski KS Kraków 15 września, 16:30
Strzelcy Kraków 2-2 Wanda Nowa Huta (Kraków) 16 września, 17:00
Krakus Swoszowice (Kraków) 4-4 Iskra Krzęcin 16 września, 17:00
Gajowianka Gaj 1-3 Bieżanowianka Kraków 16 września, 16:30

Kolejka 6 - 22-23 września

Cedronka Wola Radziszowska 2-2 Bieżanowianka Kraków 22 września, 16:00
Iskra Krzęcin 3-2 Gajowianka Gaj 22 września, 16:30
Wanda Nowa Huta (Kraków) 4-1 Krakus Swoszowice (Kraków) 22 września, 11:00
Dąbski KS Kraków 1-5 Strzelcy Kraków 22 września, 16:00
Podgórze Kraków 1-0 Tramwaj Kraków 22 września, 12:00
Wawel Kraków 3-0 Radziszowianka II Radziszów 22 września, 16:30
(wo)
na boisku 0-2
Płomień Kostrze (Kraków) 2-3 Zwierzyniecki KS Kraków 22 września, 15:00

Kolejka 7 - 29-30 września

Radziszowianka II Radziszów 2-2 Płomień Kostrze (Kraków) 30 września, 15:00
Tramwaj Kraków 0-1 Wawel Kraków 29 września, 16:00
Krakus Swoszowice (Kraków) 1-4 Dąbski KS Kraków 30 września, 16:00
Gajowianka Gaj 1-3 Wanda Nowa Huta (Kraków) 30 września, 16:30
Bieżanowianka Kraków 2-9 Iskra Krzęcin 29 września, 16:00
Cedronka Wola Radziszowska 1-4 Zwierzyniecki KS Kraków 29 września, 16:00
Podgórze Kraków 1-0 Strzelcy Kraków 29 września, 12:00

Kolejka 8 - 6-7 października

Cedronka Wola Radziszowska 0-2 Iskra Krzęcin 6 października, 13:00
Wanda Nowa Huta (Kraków) 1-3 Bieżanowianka Kraków 6 października, 16:00
Dąbski KS Kraków 2-0 Gajowianka Gaj 6 października, 16:00
Podgórze Kraków 1-0 Krakus Swoszowice (Kraków) 7 października, 14:30
Wawel Kraków 1-2 Strzelcy Kraków 6 października, 16:00
Płomień Kostrze (Kraków) 2-1 Tramwaj Kraków 7 października, 15:00
Zwierzyniecki KS Kraków 6-1 Radziszowianka II Radziszów 6 października, 15:30

Kolejka 9 - 13-14 października

Radziszowianka II Radziszów 1-2 Cedronka Wola Radziszowska 14 października, 15:00
Tramwaj Kraków 2-1 Zwierzyniecki KS Kraków 13 października, 15:00
Strzelcy Kraków 2-3 Płomień Kostrze (Kraków) 13 października, 14:00
Krakus Swoszowice (Kraków) 1-1 Wawel Kraków 14 października, 15:00
Gajowianka Gaj 2-1 Podgórze Kraków 14 października, 16:00
Bieżanowianka Kraków 2-3 Dąbski KS Kraków 13 października, 15:00
Iskra Krzęcin 2-3 Wanda Nowa Huta (Kraków) 13 października, 15:30

Kolejka 10 - 20-21 października

Cedronka Wola Radziszowska 1-2 Wanda Nowa Huta (Kraków) 20 października, 15:00
Dąbski KS Kraków 2-2 Iskra Krzęcin 20 października, 15:30
Podgórze Kraków 2-1 Bieżanowianka Kraków 20 października, 12:00
Wawel Kraków 1-3 Gajowianka Gaj 20 października, 15:30
Płomień Kostrze (Kraków) 1-6 Krakus Swoszowice (Kraków) 21 października, 14:00
Zwierzyniecki KS Kraków 4-0 Strzelcy Kraków 20 października, 15:00
Radziszowianka II Radziszów 1-3 Tramwaj Kraków 21 października, 15:00

Kolejka 11 - 27-28 października

Tramwaj Kraków 3-2 Cedronka Wola Radziszowska 27 października, 14:30
Strzelcy Kraków 0-2 Radziszowianka II Radziszów 27 października, 15:00
Krakus Swoszowice (Kraków) 2-2 Zwierzyniecki KS Kraków 28 października, 14:00
Gajowianka Gaj 1-1 Płomień Kostrze (Kraków) 28 października, 14:00
Bieżanowianka Kraków 3-1 Wawel Kraków 27 października, 14:00
Iskra Krzęcin 4-0 Podgórze Kraków 28 października, 14:00
Wanda Nowa Huta (Kraków) 1-3 Dąbski KS Kraków 27 października, 11:00

Kolejka 12 - 3-4 listopada

Cedronka Wola Radziszowska 3-1 Dąbski KS Kraków 3 listopada, 14:00
Podgórze Kraków 4-1 Wanda Nowa Huta (Kraków) 4 listopada, 18:30
Wawel Kraków 1-0 Iskra Krzęcin 3 listopada, 14:00
Płomień Kostrze (Kraków) 4-7 Bieżanowianka Kraków 3 listopada, 14:00
Zwierzyniecki KS Kraków 6-2 Gajowianka Gaj 3 listopada, 14:00
Radziszowianka II Radziszów 2-5 Krakus Swoszowice (Kraków) 4 listopada, 14:00
Tramwaj Kraków 4-1 Strzelcy Kraków 3 listopada, 14:00

Kolejka 13 - 10-11 listopada

Strzelcy Kraków 3-2 Cedronka Wola Radziszowska 11 listopada, 13:00
Krakus Swoszowice (Kraków) 3-1 Tramwaj Kraków 10 listopada, 14:00
Gajowianka Gaj 5-3 Radziszowianka II Radziszów 10 listopada, 14:00
Bieżanowianka Kraków 3-4 Zwierzyniecki KS Kraków 10 listopada, 14:00
Iskra Krzęcin 4-0 Płomień Kostrze (Kraków) 10 listopada, 14:00
Wanda Nowa Huta (Kraków) 2-3 Wawel Kraków 10 listopada, 14:00
Dąbski KS Kraków 3-3 Podgórze Kraków 10 listopada, 14:00

Kolejka 14 - 30-31 marca

Cedronka Wola Radziszowska 1-1 Podgórze Kraków 31 marca, 14:00
Dąbski KS Kraków 1-0 Wawel Kraków 30 marca, 16:00
Wanda Nowa Huta (Kraków) 2-0 Płomień Kostrze (Kraków) 30 marca, 16:00
Iskra Krzęcin 1-0 Zwierzyniecki KS Kraków 30 marca, 15:00
Bieżanowianka Kraków 2-1 Radziszowianka II Radziszów 30 marca, 16:30
Gajowianka Gaj 1-2 Tramwaj Kraków 31 marca, 17:00
Krakus Swoszowice (Kraków) 4-3 Strzelcy Kraków 31 marca, 16:00

Kolejka 15 - 6-7 kwietnia

Krakus Swoszowice (Kraków) 2-3 Cedronka Wola Radziszowska 7 kwietnia, 17:00
Strzelcy Kraków 2-1 Gajowianka Gaj 6 kwietnia, 17:00
Tramwaj Kraków 2-2 Bieżanowianka Kraków 6 kwietnia, 16:30
Radziszowianka II Radziszów 0-2 Iskra Krzęcin 6 kwietnia, 16:30
Zwierzyniecki KS Kraków 4-0 Wanda Nowa Huta (Kraków) 6 kwietnia, 15:00
Płomień Kostrze (Kraków) 0-3 Dąbski KS Kraków 6 kwietnia, 15:00
Wawel Kraków 0-3 Podgórze Kraków 7 kwietnia, 11:00

Kolejka 16 - 13-14 kwietnia

Cedronka Wola Radziszowska 3-1 Wawel Kraków 14 kwietnia, 17:00
Podgórze Kraków 2-1 Płomień Kostrze (Kraków) 13 kwietnia, 14:30
Dąbski KS Kraków 3-3 Zwierzyniecki KS Kraków 13 kwietnia, 17:00
Wanda Nowa Huta (Kraków) 3-1 Radziszowianka II Radziszów 13 kwietnia, 17:00
Iskra Krzęcin 1-1 Tramwaj Kraków 13 kwietnia, 16:00
Bieżanowianka Kraków 2-2 Strzelcy Kraków 13 kwietnia, 17:00
Gajowianka Gaj 0-2 Krakus Swoszowice (Kraków) 14 kwietnia, 17:00

Kolejka 17 - 20 kwietnia

Gajowianka Gaj 1-4 Cedronka Wola Radziszowska 17 kwietnia, 17:45
Krakus Swoszowice (Kraków) 2-4 Bieżanowianka Kraków 20 kwietnia, 11:00
Strzelcy Kraków 3-3 Iskra Krzęcin 20 kwietnia, 11:00
Tramwaj Kraków 0-1 Wanda Nowa Huta (Kraków) 20 kwietnia, 11:00
Radziszowianka II Radziszów 0-3 Dąbski KS Kraków 20 kwietnia, 11:00
Zwierzyniecki KS Kraków 1-0 Podgórze Kraków 20 kwietnia, 14:00
Płomień Kostrze (Kraków) 3-0 Wawel Kraków 20 kwietnia, 16:00
(wo)
na boisku 2-0

Kolejka 18 - 27-28 kwietnia

Cedronka Wola Radziszowska 3-1 Płomień Kostrze (Kraków) 28 kwietnia, 17:00
Wawel Kraków 0-5 Zwierzyniecki KS Kraków 28 kwietnia, 17:00
Podgórze Kraków 2-1 Radziszowianka II Radziszów 28 kwietnia, 12:00
Dąbski KS Kraków 3-2 Tramwaj Kraków 27 kwietnia, 17:00
Wanda Nowa Huta (Kraków) 1-2 Strzelcy Kraków 28 kwietnia, 17:00
Iskra Krzęcin 2-2 Krakus Swoszowice (Kraków) 27 kwietnia, 16:00
Bieżanowianka Kraków 4-4 Gajowianka Gaj 27 kwietnia, 17:00

Kolejka 19 - 1 maja

Bieżanowianka Kraków 1-0 Cedronka Wola Radziszowska 30 kwietnia, 17:45
Gajowianka Gaj 2-2 Iskra Krzęcin 1 maja, 14:00
Krakus Swoszowice (Kraków) 1-3 Wanda Nowa Huta (Kraków) 29 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (1 maja, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Strzelcy Kraków 0-4 Dąbski KS Kraków 1 maja, 17:00
Tramwaj Kraków 1-3 Podgórze Kraków 1 maja, 11:30
Radziszowianka II Radziszów 8-1 Wawel Kraków 1 maja, 17:00
Zwierzyniecki KS Kraków 1-0 Płomień Kostrze (Kraków) 1 maja, 15:00

Kolejka 20 - 4-5 maja

Zwierzyniecki KS Kraków 3-2 Cedronka Wola Radziszowska 5 maja, 17:00
Strzelcy Kraków 2-2 Podgórze Kraków 5 maja, 17:00
Płomień Kostrze (Kraków) 2-0 Radziszowianka II Radziszów 5 maja, 16:00
Wawel Kraków 0-2 Tramwaj Kraków 5 maja, 17:00
Dąbski KS Kraków 0-4 Krakus Swoszowice (Kraków) 5 maja, 17:00
Wanda Nowa Huta (Kraków) 4-0 Gajowianka Gaj 5 maja, 17:00
Iskra Krzęcin 4-2 Bieżanowianka Kraków 3 maja, 17:00

Kolejka 21 - 11-12 maja

Iskra Krzęcin 2-3 Cedronka Wola Radziszowska 12 maja, 17:00
Bieżanowianka Kraków 2-1 Wanda Nowa Huta (Kraków) 11 maja, 17:00
Gajowianka Gaj 0-3 Dąbski KS Kraków 12 maja, 18:00
Krakus Swoszowice (Kraków) 1-1 Podgórze Kraków 12 maja, 14:00
Strzelcy Kraków 3-1 Wawel Kraków 12 maja, 18:00
Tramwaj Kraków 1-0 Płomień Kostrze (Kraków) 11 maja, 17:30
Radziszowianka II Radziszów 2-1 Zwierzyniecki KS Kraków 12 maja, 17:00

Kolejka 22 - 18-19 maja

Cedronka Wola Radziszowska 4-1 Radziszowianka II Radziszów 18 maja, 17:30
Zwierzyniecki KS Kraków 5-0 Tramwaj Kraków 18 maja, 18:00
Płomień Kostrze (Kraków) 0-4 Strzelcy Kraków 18 maja, 16:00
(wo)
na boisku 2-4
Wawel Kraków 0-2 Krakus Swoszowice (Kraków) 19 maja, 17:00
Podgórze Kraków 1-1 Gajowianka Gaj 18 maja, 12:00
Dąbski KS Kraków 2-1 Bieżanowianka Kraków 18 maja, 17:00
Wanda Nowa Huta (Kraków) 1-2 Iskra Krzęcin 18 maja, 11:00

Kolejka 23 - 25-26 maja

Wanda Nowa Huta (Kraków) 1-3 Cedronka Wola Radziszowska 13 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (25 maja, 11:00) odwołany
Iskra Krzęcin 1-4 Dąbski KS Kraków 5 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (25 maja, 11:00) odwołany
Bieżanowianka Kraków 3-2 Podgórze Kraków 26 maja, 17:00
Gajowianka Gaj 2-1 Wawel Kraków 26 maja, 18:00
Krakus Swoszowice (Kraków) 0-1 Płomień Kostrze (Kraków) 26 maja, 17:00
Strzelcy Kraków 3-3 Zwierzyniecki KS Kraków 26 maja, 17:00
Tramwaj Kraków 1-4 Radziszowianka II Radziszów 25 maja, 17:30

Kolejka 24 - 1-2 czerwca

Cedronka Wola Radziszowska 8-1 Tramwaj Kraków 1 czerwca, 17:30
Radziszowianka II Radziszów 0-1 Strzelcy Kraków 2 czerwca, 17:00
Zwierzyniecki KS Kraków 2-1 Krakus Swoszowice (Kraków) 1 czerwca, 17:00
Płomień Kostrze (Kraków) 2-2 Gajowianka Gaj 5 czerwca, 18:00
Wawel Kraków 2-2 Bieżanowianka Kraków 2 czerwca, 18:00
Podgórze Kraków 1-0 Iskra Krzęcin 1 czerwca, 12:00
Dąbski KS Kraków 5-2 Wanda Nowa Huta (Kraków) 1 czerwca, 17:00

Kolejka 25 - 8-9 czerwca

Dąbski KS Kraków 5-1 Cedronka Wola Radziszowska 8 czerwca, 17:00
Wanda Nowa Huta (Kraków) 2-3 Podgórze Kraków 9 czerwca, 16:00
Iskra Krzęcin 3-1 Wawel Kraków 8 czerwca, 17:00
Bieżanowianka Kraków 2-2 Płomień Kostrze (Kraków) 8 czerwca, 18:00
Gajowianka Gaj 1-0 Zwierzyniecki KS Kraków 9 czerwca, 18:00
Krakus Swoszowice (Kraków) 2-1 Radziszowianka II Radziszów 9 czerwca, 17:00
Strzelcy Kraków 1-0 Tramwaj Kraków 9 czerwca, 11:00

Kolejka 26 - 15 czerwca

Cedronka Wola Radziszowska 4-2 Strzelcy Kraków 15 czerwca, 18:00
Tramwaj Kraków 4-1 Krakus Swoszowice (Kraków) 13 czerwca, 18:30
Radziszowianka II Radziszów 2-3 Gajowianka Gaj 15 czerwca, 18:00
Zwierzyniecki KS Kraków 4-3 Bieżanowianka Kraków 15 czerwca, 18:00
Płomień Kostrze (Kraków) 1-0 Iskra Krzęcin 15 czerwca, 18:00
Wawel Kraków 3-5 Wanda Nowa Huta (Kraków) 15 czerwca, 18:00
Podgórze Kraków 3-7 Dąbski KS Kraków 15 czerwca, 11:00

Liga okręgowa 2018/2019 (Kraków I)
Liga okręgowa 2018/2019 (Kraków II)
Liga okręgowa 2018/2019 (Kraków III)

Klasa A 2018/2019 (Kraków I)
Klasa A 2018/2019 (Kraków II)
Klasa A 2018/2019 (Myślenice)
Klasa A 2018/2019 (Olkusz)
Klasa A 2018/2019 (Wieliczka)

Klasa B 2018/2019 (Kraków I)
Klasa B 2018/2019 (Kraków II)
Klasa B 2018/2019 (Kraków III)
Klasa B 2018/2019 (Kraków IV)

Autor: Maciej Kusina

 

Napisz do nas