[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2018/2019, grupa: Kraków II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Wisła Rząska 22 56 17 5 0 97-19 9 2 0 50-10 8 3 0 47-9
2.  Iskra Czułów 22 54 17 3 2 69-26 9 1 1 34-12 8 2 1 35-14
3.  KS Tyniec (Kraków) 22 46 14 4 4 77-23 7 2 2 44-14 7 2 2 33-9
4.  Fitball Szklary 22 43 13 4 5 81-43 8 2 1 43-12 5 2 4 38-31
5.  Potok Więckowice 21 38 12 2 7 64-47 5 0 5 30-29 7 2 2 34-18
6.  Sparta Przeginia Duchowna 22 35 10 5 7 58-49 5 4 2 37-21 5 1 5 21-28
7.  Niegoszowianka Niegoszowice 22 32 10 2 10 52-55 6 1 4 29-30 4 1 6 23-25
8.  Topór Aleksandrowice 22 24 7 3 12 56-76 3 2 6 28-42 4 1 6 28-34
9.  Kmita II Zabierzów 22 18 6 0 16 43-73 4 0 7 23-33 2 0 9 20-40
10.  Błękitni Czułówek 22 11 3 2 17 35-104 3 0 8 20-41 0 2 9 15-63
11.  Lotnik II Kryspinów 22 10 3 1 18 23-89 2 1 8 9-44 1 0 10 14-45
12.  Gwiazda Ściejowice 21 9 2 3 16 28-79 2 2 7 16-32 0 1 9 12-47

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Wisła Rząska    2-2 3-0 5-1 3-3 8-1 3-1 2-1 4-0 4-0 7-0 9-1 
 2 Iskra Czułów1-1     0-3* 5-2 4-2 4-0 1-0 5-1 2-0 5-2 2-0 5-1 
 3 KS Tyniec (Kraków)0-4 2-2     4-1 0-0 4-0 5-1 2-4 8-1 13-0 2-0 4-1 
 4 Fitball Szklary1-1 3-0* 1-1     3-0 2-3 3-2 4-1 4-2 9-0* 9-0 4-2 
 5 Potok Więckowice1-5 2-3 1-3 2-4     4-3 2-6 3-0* 5-3 5-1 5-1 
 6 Sparta Przeginia Duchowna2-2 0-1 2-2 4-4 0-1     4-2 4-2 5-2 5-5 3-0 8-0 
 7 Niegoszowianka Niegoszowice0-7 1-6 2-1 2-4 3-4 4-2     2-2 3-0 4-1 4-1 4-2 
 8 Topór Aleksandrowice2-7 1-2 0-9 1-8 2-3 1-1 3-1     1-2 9-3 6-4 2-2 
 9 Kmita II Zabierzów2-5 0-2 0-6 1-4 2-6 0-2 2-4 7-3     5-1 1-0 3-0 
 10 Błękitni Czułówek0-5 1-6 0-3* 1-5 1-4 1-6 0-2 2-5 5-3     4-1 5-1 
 11 Lotnik II Kryspinów0-7 0-5 0-3* 3-3 0-9 0-2 0-2 1-5 0-6 2-0     3-2 
 12 Gwiazda Ściejowice0-3 2-6 0-2 3-2 0-2 0-1 2-2 2-4 3-1 2-2 2-7     

Kolejka 1 - 25-26 sierpnia

Pauza: Kmita II Zabierzów, Niegoszowianka Niegoszowice.
 
Gwiazda Ściejowice 2-4 Topór Aleksandrowice 26 sierpnia, 17:00
Wisła Rząska 4-0 Błękitni Czułówek 26 sierpnia, 17:00
Fitball Szklary 9-0 Lotnik II Kryspinów 26 sierpnia, 17:00
Iskra Czułów 0-3 KS Tyniec (Kraków) 26 sierpnia, 17:30
(wo)
na boisku 1-2
Sparta Przeginia Duchowna 0-1 Potok Więckowice 26 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 1-2 września

Pauza: Sparta Przeginia Duchowna, Gwiazda Ściejowice.
 
Topór Aleksandrowice 2-3 Potok Więckowice 1 września, 17:00
KS Tyniec (Kraków) 5-1 Niegoszowianka Niegoszowice 1 września, 17:00
Lotnik II Kryspinów 0-5 Iskra Czułów 2 września, 12:00
Błękitni Czułówek 1-5 Fitball Szklary 2 września, 14:00
Wisła Rząska 4-0 Kmita II Zabierzów 31 sierpnia, 17:30

Kolejka 3 - 5 września

Pauza: Topór Aleksandrowice, Potok Więckowice.
 
Wisła Rząska 9-1 Gwiazda Ściejowice 4 września, 17:30
Fitball Szklary 4-2 Kmita II Zabierzów 23 marca, 15:00
w pierwotnym terminie (5 września, 17:00) odwołany / w drugim terminie (17 listopada, 13:30) odwołany
Iskra Czułów 5-2 Błękitni Czułówek 5 września, 17:30
Niegoszowianka Niegoszowice 4-1 Lotnik II Kryspinów 5 września, 17:00
Sparta Przeginia Duchowna 2-2 KS Tyniec (Kraków) 5 września, 17:30

Kolejka 4 - 8-9 września

Pauza: Topór Aleksandrowice, Wisła Rząska.
 
KS Tyniec (Kraków) 0-0 Potok Więckowice 8 września, 17:00
Lotnik II Kryspinów 0-2 Sparta Przeginia Duchowna 9 września, 12:00
Błękitni Czułówek 0-2 Niegoszowianka Niegoszowice 9 września, 14:00
Kmita II Zabierzów 0-2 Iskra Czułów 9 września, 16:00
Gwiazda Ściejowice 3-2 Fitball Szklary 9 września, 16:00

Kolejka 5 - 15-16 września

Pauza: KS Tyniec (Kraków), Fitball Szklary.
 
Wisła Rząska 2-1 Topór Aleksandrowice 8 września, 17:00
Iskra Czułów 5-1 Gwiazda Ściejowice 16 września, 16:00
Niegoszowianka Niegoszowice 3-0 Kmita II Zabierzów 15 września, 16:00
Sparta Przeginia Duchowna 5-5 Błękitni Czułówek 16 września, 17:00
Potok Więckowice 5-1 Lotnik II Kryspinów 15 września, 17:00

Kolejka 6 - 22-23 września

Pauza: Lotnik II Kryspinów, Iskra Czułów.
 
Topór Aleksandrowice 0-9 KS Tyniec (Kraków) 23 września, 16:30
Błękitni Czułówek 1-4 Potok Więckowice 23 września, 13:00
Kmita II Zabierzów 0-2 Sparta Przeginia Duchowna 22 września, 16:00
Gwiazda Ściejowice 2-2 Niegoszowianka Niegoszowice 23 września, 16:00
Wisła Rząska 5-1 Fitball Szklary 23 września, 16:30

Kolejka 7 - 29-30 września

Pauza: Niegoszowianka Niegoszowice, Błękitni Czułówek.
 
Fitball Szklary 4-1 Topór Aleksandrowice 29 września, 13:00
Iskra Czułów 1-1 Wisła Rząska 30 września, 16:00
Sparta Przeginia Duchowna 8-0 Gwiazda Ściejowice 30 września, 16:00
Potok Więckowice 5-3 Kmita II Zabierzów 29 września, 16:00
KS Tyniec (Kraków) 2-0 Lotnik II Kryspinów 29 września, 16:00

Kolejka 8 - 6-7 października

Pauza: Kmita II Zabierzów, Sparta Przeginia Duchowna.
 
Topór Aleksandrowice 6-4 Lotnik II Kryspinów 6 października, 16:00
Błękitni Czułówek 0-3 KS Tyniec (Kraków) 7 października, 15:00
(wo)
gospodarze zrezygnowali z gry
Gwiazda Ściejowice 0-2 Potok Więckowice 7 października, 15:30
Wisła Rząska 3-1 Niegoszowianka Niegoszowice 6 października, 16:00
Fitball Szklary 3-0 Iskra Czułów 6 października, 15:00
(wo)
przerwany w 39. minucie przy stanie 0-0 z powodu naruszenia nietykalności cielesnej sędziego

Kolejka 9 - 13-14 października

Pauza: Potok Więckowice, Gwiazda Ściejowice.
 
Iskra Czułów 5-1 Topór Aleksandrowice 14 października, 16:00
Niegoszowianka Niegoszowice 2-4 Fitball Szklary 13 października, 15:00
Sparta Przeginia Duchowna 2-2 Wisła Rząska 14 października, 16:00
KS Tyniec (Kraków) 8-1 Kmita II Zabierzów 13 października, 16:00
Lotnik II Kryspinów 2-0 Błękitni Czułówek 14 października, 12:00

Kolejka 10 - 20-21 października

Topór Aleksandrowice 9-3 Błękitni Czułówek 20 października, 15:00
Kmita II Zabierzów 1-0 Lotnik II Kryspinów 21 października, 15:00
Gwiazda Ściejowice 0-2 KS Tyniec (Kraków) 21 października, 15:00
Wisła Rząska 3-3 Potok Więckowice 20 października, 15:30
Fitball Szklary 2-3 Sparta Przeginia Duchowna 20 października, 15:00
Iskra Czułów 1-0 Niegoszowianka Niegoszowice 21 października, 15:30

Kolejka 11 - 27-28 października

Pauza: Wisła Rząska, KS Tyniec (Kraków).
 
Niegoszowianka Niegoszowice 2-2 Topór Aleksandrowice 27 października, 15:00
Sparta Przeginia Duchowna 0-1 Iskra Czułów 28 października, 14:00
Potok Więckowice 2-4 Fitball Szklary 27 października, 15:00
Lotnik II Kryspinów 3-2 Gwiazda Ściejowice 28 października, 12:00
Błękitni Czułówek 5-3 Kmita II Zabierzów 18 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (28 października, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 12 - 3-4 listopada

Pauza: Lotnik II Kryspinów, Fitball Szklary.
 
Topór Aleksandrowice 1-2 Kmita II Zabierzów 4 listopada, 14:00
Gwiazda Ściejowice 2-2 Błękitni Czułówek 4 listopada, 13:30
Wisła Rząska 3-0 KS Tyniec (Kraków) 28 października, 14:00
Iskra Czułów 4-2 Potok Więckowice 4 listopada, 14:00
Niegoszowianka Niegoszowice 4-2 Sparta Przeginia Duchowna 3 listopada, 14:00

Kolejka 13 - 10-11 listopada

Pauza: Iskra Czułów, Błękitni Czułówek.
 
Sparta Przeginia Duchowna 4-2 Topór Aleksandrowice 11 listopada, 14:00
Potok Więckowice 2-6 Niegoszowianka Niegoszowice 10 listopada, 14:00
KS Tyniec (Kraków) 4-1 Fitball Szklary 15 września, 16:00
Lotnik II Kryspinów 0-7 Wisła Rząska 10 listopada, 13:30
Kmita II Zabierzów 3-0 Gwiazda Ściejowice 10 listopada, 14:00

Kolejka 14 - 30-31 marca

Topór Aleksandrowice 2-2 Gwiazda Ściejowice 30 marca, 16:30
Błękitni Czułówek 0-5 Wisła Rząska 31 marca, 14:00
Lotnik II Kryspinów 3-3 Fitball Szklary 30 marca, 16:00
KS Tyniec (Kraków) 2-2 Iskra Czułów 30 marca, 16:30
Potok Więckowice 4-3 Sparta Przeginia Duchowna 30 marca, 16:00
Kmita II Zabierzów 2-4 Niegoszowianka Niegoszowice 31 marca, 14:00

Kolejka 15 - 6-7 kwietnia

Potok Więckowice 3-0 Topór Aleksandrowice 6 kwietnia, 13:00
(wo)
nie odbył się
Fitball Szklary 9-0 Błękitni Czułówek 6 kwietnia, 16:00
(wo)
na boisku 9-4
Gwiazda Ściejowice 0-3 Wisła Rząska 7 kwietnia, 15:00
Lotnik II Kryspinów 0-2 Niegoszowianka Niegoszowice 7 kwietnia, 13:00
KS Tyniec (Kraków) 4-0 Sparta Przeginia Duchowna 6 kwietnia, 16:30
Iskra Czułów 2-0 Kmita II Zabierzów 7 kwietnia, 15:00

Kolejka 16 - 13-14 kwietnia

Kmita II Zabierzów 1-4 Fitball Szklary 14 kwietnia, 15:00
Potok Więckowice 1-3 KS Tyniec (Kraków) 13 kwietnia, 17:00
Sparta Przeginia Duchowna 3-0 Lotnik II Kryspinów 14 kwietnia, 11:00
Niegoszowianka Niegoszowice 4-1 Błękitni Czułówek 13 kwietnia, 17:00
Topór Aleksandrowice 2-7 Wisła Rząska 13 kwietnia, 17:00
Gwiazda Ściejowice 2-6 Iskra Czułów 14 kwietnia, 15:00

Kolejka 17 - 27-28 kwietnia

Kmita II Zabierzów 2-5 Wisła Rząska 27 kwietnia, 16:00
Niegoszowianka Niegoszowice 2-1 KS Tyniec (Kraków) 28 kwietnia, 17:00
Fitball Szklary 4-2 Gwiazda Ściejowice 27 kwietnia, 17:00
Błękitni Czułówek 1-6 Sparta Przeginia Duchowna 28 kwietnia, 16:00
Lotnik II Kryspinów 0-9 Potok Więckowice 28 kwietnia, 12:00
Topór Aleksandrowice 1-2 Iskra Czułów 27 kwietnia, 17:00

Kolejka 18 - 4-5 maja

KS Tyniec (Kraków) 2-4 Topór Aleksandrowice 5 maja, 17:00
Potok Więckowice 5-1 Błękitni Czułówek 4 maja, 16:00
Sparta Przeginia Duchowna 5-2 Kmita II Zabierzów 5 maja, 17:00
Niegoszowianka Niegoszowice 4-2 Gwiazda Ściejowice 5 maja, 17:00
Iskra Czułów 5-2 Fitball Szklary 5 maja, 16:00
Wisła Rząska 7-0 Lotnik II Kryspinów 5 maja, 17:00

Kolejka 19 - 11-12 maja

Iskra Czułów 2-0 Lotnik II Kryspinów 11 maja, 17:00
Topór Aleksandrowice 1-8 Fitball Szklary 11 maja, 17:00
Gwiazda Ściejowice 0-1 Sparta Przeginia Duchowna 12 maja, 15:00
Kmita II Zabierzów 2-6 Potok Więckowice 12 maja, 16:00
KS Tyniec (Kraków) 13-0 Błękitni Czułówek 11 maja, 17:00
Niegoszowianka Niegoszowice 0-7 Wisła Rząska 11 maja, 17:00

Kolejka 20 - 18-19 maja

Wisła Rząska 2-2 Iskra Czułów 12 czerwca, 18:00
Potok Więckowice - Gwiazda Ściejowice
w pierwotnym terminie (18 maja, 17:00) odwołany / w drugim terminie (11 czerwca, 18:00) odwołany
Fitball Szklary 3-2 Niegoszowianka Niegoszowice 12 czerwca, 18:30
w pierwotnym terminie (19 maja, 17:00) odwołany / w drugim terminie (5 czerwca, 18:00) odwołany
Kmita II Zabierzów 0-6 KS Tyniec (Kraków) 19 maja, 17:00
Błękitni Czułówek 4-1 Lotnik II Kryspinów 19 maja, 16:00
Topór Aleksandrowice 1-1 Sparta Przeginia Duchowna 18 maja, 17:00

Kolejka 21 - 25-26 maja

Błękitni Czułówek 2-5 Topór Aleksandrowice 12 czerwca, 18:30
w pierwotnym terminie (26 maja, 16:00) odwołany
Lotnik II Kryspinów 0-6 Kmita II Zabierzów 12 czerwca, 19:00
w pierwotnym terminie (26 maja, 12:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
KS Tyniec (Kraków) 4-1 Gwiazda Ściejowice 26 maja, 17:00
Potok Więckowice 1-5 Wisła Rząska 5 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (25 maja, 17:00) odwołany
Sparta Przeginia Duchowna 4-4 Fitball Szklary 5 czerwca, 18:30
w pierwotnym terminie (26 maja, 17:00) odwołany
Niegoszowianka Niegoszowice 1-6 Iskra Czułów 5 czerwca, 18:30
w pierwotnym terminie (25 maja, 17:00) odwołany

Kolejka 22 - 1-2 czerwca

Fitball Szklary 1-1 Wisła Rząska 2 czerwca, 16:00
Lotnik II Kryspinów 0-3 KS Tyniec (Kraków) 2 czerwca, 14:30
(wo)
nie odbył się
Kmita II Zabierzów 7-3 Topór Aleksandrowice 2 czerwca, 16:00
Błękitni Czułówek 5-1 Gwiazda Ściejowice 2 czerwca, 16:00
Potok Więckowice 2-3 Iskra Czułów 1 czerwca, 17:00
Sparta Przeginia Duchowna 4-2 Niegoszowianka Niegoszowice 2 czerwca, 17:00

Kolejka 23 - 8-9 czerwca

Topór Aleksandrowice 3-1 Niegoszowianka Niegoszowice 8 czerwca, 17:30
Iskra Czułów 4-0 Sparta Przeginia Duchowna 8 czerwca, 17:00
Fitball Szklary 3-0 Potok Więckowice 8 czerwca, 17:00
Gwiazda Ściejowice 2-7 Lotnik II Kryspinów 9 czerwca, 17:00
Kmita II Zabierzów 5-1 Błękitni Czułówek 9 czerwca, 17:00
KS Tyniec (Kraków) 0-4 Wisła Rząska 8 czerwca, 17:00

Kolejka 24 - 15 czerwca

Błękitni Czułówek 1-6 Iskra Czułów 16 czerwca, 18:00
Lotnik II Kryspinów 1-5 Topór Aleksandrowice 15 czerwca, 18:00
Wisła Rząska 8-1 Sparta Przeginia Duchowna 15 czerwca, 17:00
Niegoszowianka Niegoszowice 3-4 Potok Więckowice 16 czerwca, 18:00
Fitball Szklary 1-1 KS Tyniec (Kraków) 16 czerwca, 18:00
Gwiazda Ściejowice 3-1 Kmita II Zabierzów 16 czerwca, 18:00

Klasa A 2018/2019 (Kraków I)
Klasa A 2018/2019 (Kraków II)
Klasa A 2018/2019 (Kraków III)

Klasa B 2018/2019 (Kraków I)
Klasa B 2018/2019 (Kraków III)
Klasa B 2018/2019 (Kraków IV)

Autor: Maciej Kusina
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas