[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2018/2019, grupa: Kraków IV
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Pogoń Skotniki (Kraków) 12 36 12 0 0 68-14 8 0 0 51-11 4 0 0 17-3
2.  Borkowianka Borek Szlachecki 12 27 9 0 3 58-26 5 0 1 32-11 4 0 2 26-15
3.  Trzebol Wielkie Drogi 12 25 8 1 3 46-22 5 0 1 26-9 3 1 2 20-13
4.  Rzozovia Rzozów 12 24 8 0 4 29-19 3 0 2 9-9 5 0 2 20-10
5.  Armatura Kraków 12 23 7 2 3 28-13 3 0 0 9-0 4 2 3 19-13
6.  TKKF Kliny (Kraków) 11 17 5 2 4 30-23 2 2 1 14-7 3 0 3 16-16
7.  Piast Skawina 11 13 4 1 6 15-35 3 0 3 8-16 1 1 3 7-19
8.  Universum Kraków 12 12 3 3 6 13-26 2 1 2 5-5 1 2 4 8-21 1 1 0 1 0 1-1
9.  KS Rybitwy (Kraków) 12 12 3 3 6 24-44 2 3 3 20-25 1 0 3 4-19 1 1 0 1 0 1-1
10.  Grom Kraków 11 11 3 2 6 24-29 2 1 2 16-12 1 1 4 8-17
11.  Pychowianka Kraków 12 9 2 3 7 19-29 1 2 4 10-16 1 1 3 9-13
12.  Pozowianka Pozowice 11 6 2 0 9 12-38 2 0 6 11-26 0 0 3 1-12
13.  Gajowianka II Gaj 12 4 1 1 10 17-65 1 0 3 7-18 0 1 7 10-47

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
 1 Pogoń Skotniki (Kraków)    5-1 5-4 3-0 6-1 11-1 7-1 5-1 9-2 
 2 Borkowianka Borek Szlachecki2-3     4-2 4-3 10-2 5-1 7-0 
 3 Trzebol Wielkie Drogi3-1     2-0 0-4 5-2 4-1 12-1 
 4 Rzozovia Rzozów1-2     3-2 2-1 0-2 3-2 
 5 Armatura Kraków    1-0 2-0 6-0 
 6 TKKF Kliny (Kraków)1-3 0-0     7-3 1-1 5-0 
 7 Piast Skawina0-7 1-5 1-2     2-0 2-1 2-1 
 8 Universum Kraków2-1 0-1 1-2 0-0     2-1 
 9 KS Rybitwy (Kraków)3-2 1-6 0-6 0-4 1-1     1-1 3-3 11-2 
 10 Grom Kraków5-7 1-1 2-3 5-1     3-0* 
 11 Pychowianka Kraków2-4 2-2 2-3 1-3 0-2 2-1     1-1 
 12 Pozowianka Pozowice0-4 2-5 0-4 1-4 3-1 1-3 1-4     3-1 
 13 Gajowianka II Gaj1-10 2-4 1-2 3-2     

Kolejka 1 - 25-26 sierpnia

Pauza: Borkowianka Borek Szlachecki.
 
Pychowianka Kraków 0-2 Universum Kraków 25 sierpnia, 17:00
TKKF Kliny (Kraków) 0-0 Armatura Kraków 25 sierpnia, 17:00
KS Rybitwy (Kraków) 1-6 Trzebol Wielkie Drogi 25 sierpnia, 17:30
Pogoń Skotniki (Kraków) 5-4 Rzozovia Rzozów 26 sierpnia, 17:00
Grom Kraków - Piast Skawina 18 listopada, 13:30
w Skawinie; Grom gospodarzem / w pierwotnym terminie (26 sierpnia, 17:30) nie odbył się - gospodarze nie posiadali protokołu odbioru boiska
Pozowianka Pozowice 3-1 Gajowianka II Gaj 26 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 1-2 września

Pauza: Pogoń Skotniki (Kraków).
 
Universum Kraków 2-1 Gajowianka II Gaj 2 września, 15:30
Piast Skawina 2-1 Pozowianka Pozowice 2 września, 17:30
Rzozovia Rzozów 0-2 Grom Kraków 1 września, 17:00
Trzebol Wielkie Drogi 3-1 Borkowianka Borek Szlachecki 1 września, 17:00
Pychowianka Kraków 1-3 TKKF Kliny (Kraków) 2 września, 17:00
KS Rybitwy (Kraków) 0-4 Armatura Kraków 1 września, 17:00

Kolejka 3 - 5 września

Pauza: Grom Kraków.
 
TKKF Kliny (Kraków) 1-1 Universum Kraków 5 września, 17:30
KS Rybitwy (Kraków) 3-3 Pychowianka Kraków 5 września, 17:30
Borkowianka Borek Szlachecki 4-2 Armatura Kraków 5 września, 17:30
Pogoń Skotniki (Kraków) 5-1 Trzebol Wielkie Drogi 5 września, 17:00
Pozowianka Pozowice 0-4 Rzozovia Rzozów 19 września, 17:00
w pierwotnym terminie (5 września, 17:00) odwołany
Gajowianka II Gaj 1-2 Piast Skawina 5 września, 17:00

Kolejka 4 - 8-9 września

Pauza: Pozowianka Pozowice.
 
Universum Kraków 0-0 Piast Skawina 9 września, 17:00
Rzozovia Rzozów 3-2 Gajowianka II Gaj 8 września, 17:00
Trzebol Wielkie Drogi 4-1 Grom Kraków 8 września, 17:00
Pychowianka Kraków 2-4 Borkowianka Borek Szlachecki 8 września, 17:00
TKKF Kliny (Kraków) 5-0 KS Rybitwy (Kraków) 9 września, 11:00
Pogoń Skotniki (Kraków) 3-0 Armatura Kraków 9 września, 16:00

Kolejka 5 - 15-16 września

Pauza: Gajowianka II Gaj.
 
KS Rybitwy (Kraków) 1-1 Universum Kraków 15 września, 16:00
Borkowianka Borek Szlachecki 4-3 TKKF Kliny (Kraków) 16 września, 17:00
Pogoń Skotniki (Kraków) 5-1 Pychowianka Kraków 16 września, 17:00
Grom Kraków 1-1 Armatura Kraków 15 września, 16:00
Pozowianka Pozowice 2-5 Trzebol Wielkie Drogi 16 września, 17:00
Piast Skawina 1-2 Rzozovia Rzozów 16 września, 17:00

Kolejka 6 - 22-23 września

Pauza: Piast Skawina.
 
Universum Kraków 0-1 Rzozovia Rzozów 23 września, 16:00
Trzebol Wielkie Drogi 12-1 Gajowianka II Gaj 23 września, 16:00
Pychowianka Kraków 2-1 Grom Kraków 23 września, 16:30
TKKF Kliny (Kraków) 1-3 Pogoń Skotniki (Kraków) 22 września, 16:30
KS Rybitwy (Kraków) 3-2 Borkowianka Borek Szlachecki 22 września, 16:00
Pozowianka Pozowice 1-4 Armatura Kraków 23 września, 16:30

Kolejka 7 - 29-30 września

Pauza: Rzozovia Rzozów.
 
Borkowianka Borek Szlachecki 5-1 Universum Kraków 30 września, 16:30
Pogoń Skotniki (Kraków) 11-1 KS Rybitwy (Kraków) 30 września, 16:00
Grom Kraków 2-3 TKKF Kliny (Kraków) 30 września, 15:00
Pozowianka Pozowice 1-4 Pychowianka Kraków 30 września, 16:00
Piast Skawina 1-5 Trzebol Wielkie Drogi 30 września, 16:30
Armatura Kraków 6-0 Gajowianka II Gaj 29 września, 16:00

Kolejka 8 - 6-7 października

Pauza: Universum Kraków.
 
Trzebol Wielkie Drogi 2-0 Rzozovia Rzozów 6 października, 15:30
Armatura Kraków 1-0 Piast Skawina 7 października, 16:00
Pychowianka Kraków 1-1 Gajowianka II Gaj 7 października, 15:30
TKKF Kliny (Kraków) - Pozowianka Pozowice 7 października, 11:00
goście nie dojechali
KS Rybitwy (Kraków) 1-1 Grom Kraków 6 października, 16:00
Borkowianka Borek Szlachecki 2-3 Pogoń Skotniki (Kraków) 7 października, 16:00

Kolejka 9 - 13-14 października

Pauza: Trzebol Wielkie Drogi.
 
Pogoń Skotniki (Kraków) 6-1 Universum Kraków 14 października, 15:00
Grom Kraków 5-7 Borkowianka Borek Szlachecki 14 października, 15:00
Pozowianka Pozowice 1-3 KS Rybitwy (Kraków) 14 października, 16:00
Gajowianka II Gaj 2-4 TKKF Kliny (Kraków) 13 października, 16:00
Piast Skawina 2-1 Pychowianka Kraków 14 października, 15:30
Rzozovia Rzozów 3-2 Armatura Kraków 13 października, 15:00

Kolejka 10 - 20-21 października

Pauza: Armatura Kraków.
 
Universum Kraków 2-1 Trzebol Wielkie Drogi 21 października, 15:00
Pychowianka Kraków 2-3 Rzozovia Rzozów 21 października, 15:00
TKKF Kliny (Kraków) 7-3 Piast Skawina 21 października, 11:00
KS Rybitwy (Kraków) 11-2 Gajowianka II Gaj 20 października, 15:00
Borkowianka Borek Szlachecki 7-0 Pozowianka Pozowice 21 października, 15:30
Pogoń Skotniki (Kraków) 7-1 Grom Kraków 21 października, 14:00

Kolejka 11 - 27-28 października

Pauza: Pychowianka Kraków.
 
Grom Kraków 5-1 Universum Kraków 28 października, 14:00
Pozowianka Pozowice 0-4 Pogoń Skotniki (Kraków) 28 października, 14:00
Gajowianka II Gaj 1-10 Borkowianka Borek Szlachecki 27 października, 14:00
Piast Skawina 2-0 KS Rybitwy (Kraków) 28 października, 14:00
Rzozovia Rzozów 2-1 TKKF Kliny (Kraków) 27 października, 15:00
Trzebol Wielkie Drogi 0-4 Armatura Kraków 28 października, 14:00

Kolejka 12 - 3-4 listopada

Pauza: TKKF Kliny (Kraków).
 
Universum Kraków 1-2 Armatura Kraków 4 listopada, 14:00
Pychowianka Kraków 2-2 Trzebol Wielkie Drogi 4 listopada, 14:00
KS Rybitwy (Kraków) 0-6 Rzozovia Rzozów 3 listopada, 14:00
Borkowianka Borek Szlachecki 10-2 Piast Skawina 4 listopada, 13:00
Pogoń Skotniki (Kraków) 9-2 Gajowianka II Gaj 4 listopada, 14:00
Grom Kraków 3-0 Pozowianka Pozowice 4 listopada, 14:00
(wo)
na boisku 4-5; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik

Kolejka 13 - 10-11 listopada

Pauza: KS Rybitwy (Kraków).
 
Pozowianka Pozowice 3-1 Universum Kraków 11 listopada, 14:00
Gajowianka II Gaj 3-2 Grom Kraków 11 listopada, 14:00
Piast Skawina 0-7 Pogoń Skotniki (Kraków) 12 listopada, 13:30
Rzozovia Rzozów 1-2 Borkowianka Borek Szlachecki 10 listopada, 14:00
Trzebol Wielkie Drogi 5-2 TKKF Kliny (Kraków) 11 listopada, 11:00
Armatura Kraków 2-0 Pychowianka Kraków 10 listopada, 13:00

Kolejka 14

Pauza: Borkowianka Borek Szlachecki.
 
Universum Kraków - Pychowianka Kraków
Armatura Kraków - TKKF Kliny (Kraków)
Trzebol Wielkie Drogi - KS Rybitwy (Kraków)
Rzozovia Rzozów - Pogoń Skotniki (Kraków)
Piast Skawina - Grom Kraków
Gajowianka II Gaj - Pozowianka Pozowice

Kolejka 15

Pauza: Pogoń Skotniki (Kraków).
 
Armatura Kraków - KS Rybitwy (Kraków)
Gajowianka II Gaj - Universum Kraków
Pozowianka Pozowice - Piast Skawina
Grom Kraków - Rzozovia Rzozów
Borkowianka Borek Szlachecki - Trzebol Wielkie Drogi
TKKF Kliny (Kraków) - Pychowianka Kraków

Kolejka 16

Pauza: Grom Kraków.
 
Universum Kraków - TKKF Kliny (Kraków)
Pychowianka Kraków - KS Rybitwy (Kraków)
Armatura Kraków - Borkowianka Borek Szlachecki
Trzebol Wielkie Drogi - Pogoń Skotniki (Kraków)
Rzozovia Rzozów - Pozowianka Pozowice
Piast Skawina - Gajowianka II Gaj

Kolejka 17

Pauza: Pozowianka Pozowice.
 
Armatura Kraków - Pogoń Skotniki (Kraków)
Piast Skawina - Universum Kraków
Gajowianka II Gaj - Rzozovia Rzozów
Grom Kraków - Trzebol Wielkie Drogi
Borkowianka Borek Szlachecki - Pychowianka Kraków
KS Rybitwy (Kraków) - TKKF Kliny (Kraków)

Kolejka 18

Pauza: Gajowianka II Gaj.
 
Universum Kraków - KS Rybitwy (Kraków)
TKKF Kliny (Kraków) - Borkowianka Borek Szlachecki
Pychowianka Kraków - Pogoń Skotniki (Kraków)
Armatura Kraków - Grom Kraków
Trzebol Wielkie Drogi - Pozowianka Pozowice
Rzozovia Rzozów - Piast Skawina

Kolejka 19

Pauza: Piast Skawina.
 
Armatura Kraków - Pozowianka Pozowice
Rzozovia Rzozów - Universum Kraków
Gajowianka II Gaj - Trzebol Wielkie Drogi
Grom Kraków - Pychowianka Kraków
Pogoń Skotniki (Kraków) - TKKF Kliny (Kraków)
Borkowianka Borek Szlachecki - KS Rybitwy (Kraków)

Kolejka 20

Pauza: Rzozovia Rzozów.
 
Gajowianka II Gaj - Armatura Kraków
Universum Kraków - Borkowianka Borek Szlachecki
KS Rybitwy (Kraków) - Pogoń Skotniki (Kraków)
TKKF Kliny (Kraków) - Grom Kraków
Pychowianka Kraków - Pozowianka Pozowice
Trzebol Wielkie Drogi - Piast Skawina

Kolejka 21

Pauza: Universum Kraków.
 
Rzozovia Rzozów - Trzebol Wielkie Drogi
Piast Skawina - Armatura Kraków
Gajowianka II Gaj - Pychowianka Kraków
Pozowianka Pozowice - TKKF Kliny (Kraków)
Grom Kraków - KS Rybitwy (Kraków)
Pogoń Skotniki (Kraków) - Borkowianka Borek Szlachecki

Kolejka 22

Pauza: Trzebol Wielkie Drogi.
 
Universum Kraków - Pogoń Skotniki (Kraków)
Borkowianka Borek Szlachecki - Grom Kraków
KS Rybitwy (Kraków) - Pozowianka Pozowice
TKKF Kliny (Kraków) - Gajowianka II Gaj
Pychowianka Kraków - Piast Skawina
Armatura Kraków - Rzozovia Rzozów

Kolejka 23

Pauza: Armatura Kraków.
 
Trzebol Wielkie Drogi - Universum Kraków
Rzozovia Rzozów - Pychowianka Kraków
Piast Skawina - TKKF Kliny (Kraków)
Gajowianka II Gaj - KS Rybitwy (Kraków)
Pozowianka Pozowice - Borkowianka Borek Szlachecki
Grom Kraków - Pogoń Skotniki (Kraków)

Kolejka 24

Pauza: Pychowianka Kraków.
 
Universum Kraków - Grom Kraków
Pogoń Skotniki (Kraków) - Pozowianka Pozowice
Borkowianka Borek Szlachecki - Gajowianka II Gaj
KS Rybitwy (Kraków) - Piast Skawina
TKKF Kliny (Kraków) - Rzozovia Rzozów
Armatura Kraków - Trzebol Wielkie Drogi

Kolejka 25

Pauza: TKKF Kliny (Kraków).
 
Armatura Kraków - Universum Kraków
Trzebol Wielkie Drogi - Pychowianka Kraków
Rzozovia Rzozów - KS Rybitwy (Kraków)
Piast Skawina - Borkowianka Borek Szlachecki
Gajowianka II Gaj - Pogoń Skotniki (Kraków)
Pozowianka Pozowice - Grom Kraków

Kolejka 26

Pauza: KS Rybitwy (Kraków).
 
Universum Kraków - Pozowianka Pozowice
Grom Kraków - Gajowianka II Gaj
Pogoń Skotniki (Kraków) - Piast Skawina
Borkowianka Borek Szlachecki - Rzozovia Rzozów
TKKF Kliny (Kraków) - Trzebol Wielkie Drogi
Pychowianka Kraków - Armatura Kraków

Klasa A 2018/2019 (Kraków I)
Klasa A 2018/2019 (Kraków II)
Klasa A 2018/2019 (Kraków III)

Klasa B 2018/2019 (Kraków I)
Klasa B 2018/2019 (Kraków II)
Klasa B 2018/2019 (Kraków III)

Autor: Maciej Kusina
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas