[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2018/2019, grupa: Kraków III
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  LKS Skała 2004 12 29 9 2 1 52-20 4 1 1 27-7 5 1 0 25-13
2.  Kabel Kraków 12 27 9 0 3 54-16 7 0 1 39-11 2 0 2 15-5
3.  Błękitni II Modlnica 11 26 8 2 1 45-11 3 1 0 13-5 5 1 1 32-6
4.  Prądniczanka II Kraków 10 24 8 0 2 56-31 0 0 0 0-0 8 0 2 56-31
5.  Clepardia II Kraków 12 21 7 0 5 43-23 3 0 3 25-11 4 0 2 18-12
6.  Grębałowianka II Kraków 12 16 5 1 6 26-38 2 1 3 13-19 3 0 3 13-19 1 3 1 0 0 2-0
7.  Fairant Kraków 12 16 5 1 6 20-30 3 1 2 15-15 2 0 4 5-15 1 0 0 0 1 0-2
8.  Bronowicki KS/Bratniak Kraków 11 14 4 2 5 29-26 3 0 2 15-10 1 2 3 14-16 1 1 0 1 0 1-1
9.  Orzeł II Bębło 12 14 4 2 6 29-29 1 2 4 9-18 3 0 2 20-11 1 1 0 1 0 1-1
10.  Płomień Jerzmanowice 12 13 4 1 7 30-40 2 1 5 17-28 2 0 2 13-12
11.  Zawisza Sulechów 11 12 3 3 5 28-35 3 0 3 20-24 0 3 2 8-11
12.  PKS Albertus Kraków 12 5 1 2 9 13-73 0 1 5 3-37 1 1 4 10-36
13.  Polonia Wilczkowice 11 0 0 0 11 16-69 0 0 7 10-50 0 0 4 6-19

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
 1 LKS Skała 2004    1-1 2-4 8-0 7-0 2-1 7-1 
 2 Kabel Kraków2-3     4-2 7-3 1-0 4-0* 3-1 5-1 13-1 
 3 Błękitni II Modlnica    1-0 3-2 7-1 2-2 
 4 Prądniczanka II Kraków    
 5 Clepardia II Kraków2-4 1-3 7-1     0-1 12-1 3-1 
 6 Grębałowianka II Kraków0-6 3-4     2-0 3-5 3-2 2-2 
 7 Fairant Kraków2-6 1-2     2-2 3-1 4-3 3-1 
 8 Bronowicki KS/Bratniak Kraków1-3 1-3 2-1     5-0 6-3 
 9 Orzeł II Bębło3-3 0-4 0-3 0-3 2-3 1-1     3-1 
 10 Płomień Jerzmanowice2-7 2-1 0-3 2-7 4-5 4-1 1-2     2-2 
 11 Zawisza Sulechów3-5 2-1 5-7 5-3 1-7 4-1     
 12 PKS Albertus Kraków0-9 2-8 0-1 0-11 0-7 1-1     
 13 Polonia Wilczkowice1-9 0-8 3-17 1-6 2-3 1-2 2-5     

Kolejka 1 - 25-26 sierpnia

Pauza: Błękitni II Modlnica.
 
Grębałowianka II Kraków 2-2 PKS Albertus Kraków 25 sierpnia, 17:00
Orzeł II Bębło 1-1 Bronowicki KS/Bratniak Kraków 19 września, 17:00
w pierwotnym terminie (25 sierpnia, 16:00) odwołany
Zawisza Sulechów 5-3 Clepardia II Kraków 25 sierpnia, 11:00
Polonia Wilczkowice 2-3 Fairant Kraków 26 sierpnia, 17:00
Płomień Jerzmanowice 2-7 LKS Skała 2004 25 sierpnia, 15:00
Kabel Kraków 7-3 Prądniczanka II Kraków 26 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 1-2 września

Pauza: Bronowicki KS/Bratniak Kraków.
 
Kabel Kraków 2-3 LKS Skała 2004 1 września, 12:00
Fairant Kraków 4-3 Płomień Jerzmanowice 2 września, 15:00
Clepardia II Kraków 3-1 Polonia Wilczkowice 1 września, 14:00
Błękitni II Modlnica 2-2 Zawisza Sulechów 1 września, 17:00
PKS Albertus Kraków 0-11 Orzeł II Bębło 2 września, 17:00
Grębałowianka II Kraków 3-4 Prądniczanka II Kraków 2 września, 17:00

Kolejka 3 - 5 września

Pauza: PKS Albertus Kraków.
 
Orzeł II Bębło 0-3 Prądniczanka II Kraków 5 września, 17:30
Zawisza Sulechów 1-7 Bronowicki KS/Bratniak Kraków 5 września, 17:30
Polonia Wilczkowice 0-8 Błękitni II Modlnica 5 września, 17:30
Płomień Jerzmanowice 2-7 Clepardia II Kraków 5 września, 17:00
LKS Skała 2004 7-0 Fairant Kraków 5 września, 17:30
Kabel Kraków 4-0 Grębałowianka II Kraków 5 września, 17:30
(wo)
na boisku 4-1

Kolejka 4 - 8-9 września

Pauza: Prądniczanka II Kraków.
 
Kabel Kraków 3-1 Fairant Kraków 9 września, 17:00
Clepardia II Kraków 2-4 LKS Skała 2004 9 września, 13:00
Błękitni II Modlnica 7-1 Płomień Jerzmanowice 9 września, 17:00
Bronowicki KS/Bratniak Kraków 6-3 Polonia Wilczkowice 9 września, 17:00
PKS Albertus Kraków 1-1 Zawisza Sulechów 9 września, 17:00
Grębałowianka II Kraków 3-5 Orzeł II Bębło 9 września, 16:30

Kolejka 5 - 15-16 września

Pauza: Grębałowianka II Kraków.
 
Orzeł II Bębło 0-4 Kabel Kraków 16 września, 12:00
Zawisza Sulechów 5-7 Prądniczanka II Kraków 16 września, 16:00
Polonia Wilczkowice 2-5 PKS Albertus Kraków 16 września, 17:00
Płomień Jerzmanowice 4-1 Bronowicki KS/Bratniak Kraków 15 września, 15:00
LKS Skała 2004 1-1 Błękitni II Modlnica 15 września, 17:00
Fairant Kraków 1-2 Clepardia II Kraków 16 września, 15:00

Kolejka 6 - 22-23 września

Pauza: Orzeł II Bębło.
 
Kabel Kraków 1-0 Clepardia II Kraków 23 września, 16:30
Błękitni II Modlnica 1-0 Fairant Kraków 23 września, 11:00
Bronowicki KS/Bratniak Kraków 1-3 LKS Skała 2004 22 września, 16:00
PKS Albertus Kraków 0-7 Płomień Jerzmanowice 23 września, 16:30
Grębałowianka II Kraków 3-2 Zawisza Sulechów 23 września, 16:00
Polonia Wilczkowice 3-17 Prądniczanka II Kraków 23 września, 16:30

Kolejka 7 - 29-30 września

Pauza: Kabel Kraków.
 
Zawisza Sulechów 4-1 Orzeł II Bębło 29 września, 16:00
Polonia Wilczkowice 1-6 Grębałowianka II Kraków 30 września, 16:00
Płomień Jerzmanowice 0-3 Prądniczanka II Kraków 29 września, 15:00
LKS Skała 2004 2-1 PKS Albertus Kraków 30 września, 16:00
Fairant Kraków 2-2 Bronowicki KS/Bratniak Kraków 30 września, 15:00
Clepardia II Kraków 1-3 Błękitni II Modlnica 30 września, 11:00

Kolejka 8 - 6-7 października

Pauza: Zawisza Sulechów.
 
Kabel Kraków 4-2 Błękitni II Modlnica 7 października, 15:00
Bronowicki KS/Bratniak Kraków 1-3 Clepardia II Kraków 6 października, 16:00
PKS Albertus Kraków 0-1 Fairant Kraków 7 października, 16:00
Orzeł II Bębło 3-1 Polonia Wilczkowice 7 października, 16:00
LKS Skała 2004 2-4 Prądniczanka II Kraków 7 października, 15:00
Płomień Jerzmanowice 4-5 Grębałowianka II Kraków 6 października, 15:00

Kolejka 9 - 13-14 października

Pauza: Polonia Wilczkowice.
 
Zawisza Sulechów 2-1 Kabel Kraków 13 października, 16:00
Płomień Jerzmanowice 1-2 Orzeł II Bębło 13 października, 15:00
LKS Skała 2004 8-0 Grębałowianka II Kraków 13 października, 16:00
Fairant Kraków 2-6 Prądniczanka II Kraków 14 października, 15:00
Clepardia II Kraków 12-1 PKS Albertus Kraków 14 października, 11:00
Błękitni II Modlnica 3-2 Bronowicki KS/Bratniak Kraków 14 października, 15:30

Kolejka 10 - 20-21 października

Pauza: Płomień Jerzmanowice.
 
Kabel Kraków 5-1 Bronowicki KS/Bratniak Kraków 21 października, 14:00
PKS Albertus Kraków 0-9 Błękitni II Modlnica 21 października, 15:00
Grębałowianka II Kraków 2-0 Fairant Kraków 21 października, 15:00
Orzeł II Bębło 3-3 LKS Skała 2004 21 października, 15:30
Zawisza Sulechów - Polonia Wilczkowice 20 października, 15:00
goście nie dojechali
Clepardia II Kraków 7-1 Prądniczanka II Kraków 21 października, 13:00

Kolejka 11 - 27-28 października

Pauza: LKS Skała 2004.
 
Polonia Wilczkowice 1-9 Kabel Kraków 28 października, 14:00
Płomień Jerzmanowice 2-2 Zawisza Sulechów 27 października, 15:00
Fairant Kraków 3-1 Orzeł II Bębło 28 października, 14:30
Clepardia II Kraków 0-1 Grębałowianka II Kraków 27 października, 14:30
Błękitni II Modlnica - Prądniczanka II Kraków 18 listopada, 13:30
w pierwotnym terminie (28 października, 14:15) odwołany z powodu złego stanu boiska
Bronowicki KS/Bratniak Kraków 5-0 PKS Albertus Kraków 27 października, 15:00

Kolejka 12 - 3-4 listopada

Pauza: Fairant Kraków.
 
Kabel Kraków 13-1 PKS Albertus Kraków 3 listopada, 14:00
Grębałowianka II Kraków 0-6 Błękitni II Modlnica 4 listopada, 13:00
Orzeł II Bębło 2-3 Clepardia II Kraków 3 listopada, 14:00
Zawisza Sulechów 3-5 LKS Skała 2004 3 listopada, 14:00
Polonia Wilczkowice 1-2 Płomień Jerzmanowice 4 listopada, 13:00
Bronowicki KS/Bratniak Kraków - Prądniczanka II Kraków 17 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (3 listopada, 14:00) odwołany

Kolejka 13 - 10-11 listopada

Pauza: Clepardia II Kraków.
 
Płomień Jerzmanowice 2-1 Kabel Kraków 10 listopada, 14:00
LKS Skała 2004 7-1 Polonia Wilczkowice 10 listopada, 13:00
Fairant Kraków 3-1 Zawisza Sulechów 11 listopada, 14:00
Bronowicki KS/Bratniak Kraków 2-1 Grębałowianka II Kraków 10 listopada, 11:00
PKS Albertus Kraków 2-8 Prądniczanka II Kraków 10 listopada, 14:00
Orzeł II Bębło 0-3 Błękitni II Modlnica 10 listopada, 14:00

Kolejka 14

Pauza: Błękitni II Modlnica.
 
Prądniczanka II Kraków - Kabel Kraków
PKS Albertus Kraków - Grębałowianka II Kraków
Bronowicki KS/Bratniak Kraków - Orzeł II Bębło
Clepardia II Kraków - Zawisza Sulechów
Fairant Kraków - Polonia Wilczkowice
LKS Skała 2004 - Płomień Jerzmanowice

Kolejka 15

Pauza: Bronowicki KS/Bratniak Kraków.
 
Prądniczanka II Kraków - Grębałowianka II Kraków
LKS Skała 2004 - Kabel Kraków
Płomień Jerzmanowice - Fairant Kraków
Polonia Wilczkowice - Clepardia II Kraków
Zawisza Sulechów - Błękitni II Modlnica
Orzeł II Bębło - PKS Albertus Kraków

Kolejka 16

Pauza: PKS Albertus Kraków.
 
Grębałowianka II Kraków - Kabel Kraków
Prądniczanka II Kraków - Orzeł II Bębło
Bronowicki KS/Bratniak Kraków - Zawisza Sulechów
Błękitni II Modlnica - Polonia Wilczkowice
Clepardia II Kraków - Płomień Jerzmanowice
Fairant Kraków - LKS Skała 2004

Kolejka 17

Pauza: Prądniczanka II Kraków.
 
Fairant Kraków - Kabel Kraków
LKS Skała 2004 - Clepardia II Kraków
Płomień Jerzmanowice - Błękitni II Modlnica
Polonia Wilczkowice - Bronowicki KS/Bratniak Kraków
Zawisza Sulechów - PKS Albertus Kraków
Orzeł II Bębło - Grębałowianka II Kraków

Kolejka 18

Pauza: Grębałowianka II Kraków.
 
Kabel Kraków - Orzeł II Bębło
Prądniczanka II Kraków - Zawisza Sulechów
PKS Albertus Kraków - Polonia Wilczkowice
Bronowicki KS/Bratniak Kraków - Płomień Jerzmanowice
Błękitni II Modlnica - LKS Skała 2004
Clepardia II Kraków - Fairant Kraków

Kolejka 19

Pauza: Orzeł II Bębło.
 
Prądniczanka II Kraków - Polonia Wilczkowice
Clepardia II Kraków - Kabel Kraków
Fairant Kraków - Błękitni II Modlnica
LKS Skała 2004 - Bronowicki KS/Bratniak Kraków
Płomień Jerzmanowice - PKS Albertus Kraków
Zawisza Sulechów - Grębałowianka II Kraków

Kolejka 20

Pauza: Kabel Kraków.
 
Orzeł II Bębło - Zawisza Sulechów
Grębałowianka II Kraków - Polonia Wilczkowice
Prądniczanka II Kraków - Płomień Jerzmanowice
PKS Albertus Kraków - LKS Skała 2004
Bronowicki KS/Bratniak Kraków - Fairant Kraków
Błękitni II Modlnica - Clepardia II Kraków

Kolejka 21

Pauza: Zawisza Sulechów.
 
Prądniczanka II Kraków - LKS Skała 2004
Grębałowianka II Kraków - Płomień Jerzmanowice
Błękitni II Modlnica - Kabel Kraków
Clepardia II Kraków - Bronowicki KS/Bratniak Kraków
Fairant Kraków - PKS Albertus Kraków
Polonia Wilczkowice - Orzeł II Bębło

Kolejka 22

Pauza: Polonia Wilczkowice.
 
Kabel Kraków - Zawisza Sulechów
Orzeł II Bębło - Płomień Jerzmanowice
Grębałowianka II Kraków - LKS Skała 2004
Prądniczanka II Kraków - Fairant Kraków
PKS Albertus Kraków - Clepardia II Kraków
Bronowicki KS/Bratniak Kraków - Błękitni II Modlnica

Kolejka 23

Pauza: Płomień Jerzmanowice.
 
Prądniczanka II Kraków - Clepardia II Kraków
Bronowicki KS/Bratniak Kraków - Kabel Kraków
Błękitni II Modlnica - PKS Albertus Kraków
Fairant Kraków - Grębałowianka II Kraków
LKS Skała 2004 - Orzeł II Bębło
Polonia Wilczkowice - Zawisza Sulechów

Kolejka 24

Pauza: LKS Skała 2004.
 
Kabel Kraków - Polonia Wilczkowice
Zawisza Sulechów - Płomień Jerzmanowice
Orzeł II Bębło - Fairant Kraków
Grębałowianka II Kraków - Clepardia II Kraków
Prądniczanka II Kraków - Błękitni II Modlnica
PKS Albertus Kraków - Bronowicki KS/Bratniak Kraków

Kolejka 25

Pauza: Fairant Kraków.
 
Prądniczanka II Kraków - Bronowicki KS/Bratniak Kraków
PKS Albertus Kraków - Kabel Kraków
Błękitni II Modlnica - Grębałowianka II Kraków
Clepardia II Kraków - Orzeł II Bębło
LKS Skała 2004 - Zawisza Sulechów
Płomień Jerzmanowice - Polonia Wilczkowice

Kolejka 26

Pauza: Clepardia II Kraków.
 
Błękitni II Modlnica - Orzeł II Bębło
Kabel Kraków - Płomień Jerzmanowice
Polonia Wilczkowice - LKS Skała 2004
Zawisza Sulechów - Fairant Kraków
Grębałowianka II Kraków - Bronowicki KS/Bratniak Kraków
Prądniczanka II Kraków - PKS Albertus Kraków

Klasa A 2018/2019 (Kraków I)
Klasa A 2018/2019 (Kraków II)
Klasa A 2018/2019 (Kraków III)

Klasa B 2018/2019 (Kraków I)
Klasa B 2018/2019 (Kraków II)
Klasa B 2018/2019 (Kraków IV)

Autor: Maciej Kusina
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas