[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2018/2019, grupa: Olkusz
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Bolesław Bukowno 15 40 13 1 1 52-10 7 0 1 26-6 6 1 0 26-4
2.  Strażak Przybysławice 15 35 11 2 2 56-19 6 1 0 33-7 5 1 2 23-12
3.  Wielmożanka Wielmoża 15 30 9 3 3 37-23 6 1 0 20-7 3 2 3 17-16 1 1 0 1 0 2-2
4.  Legion Bydlin 15 30 9 3 3 48-15 4 2 1 22-8 5 1 2 26-7 1 1 0 1 0 2-2
5.  Leśnik Gorenice 15 27 8 3 4 38-19 5 2 0 23-8 3 1 4 15-11
6.  Pilica Wierbka 15 26 8 2 5 28-18 3 1 3 15-10 5 1 2 13-8
7.  Promień Przeginia 15 21 6 3 6 27-28 4 0 4 18-17 2 3 2 9-11
8.  Laskowianka Laski 15 20 6 2 7 34-39 4 0 4 22-23 2 2 3 12-16 1 1 0 1 0 2-2
9.  Spartak Charsznica 15 20 6 2 7 29-32 3 1 3 15-13 3 1 4 14-19 1 1 0 1 0 2-2
10.  Centuria Chechło 15 19 6 1 8 29-46 4 1 3 19-22 2 0 5 10-24 1 3 1 0 0 2-1
11.  Trzy Korony Żarnowiec 15 19 5 4 6 24-23 3 2 3 15-11 2 2 3 9-12 1 0 0 0 1 1-2
12.  Olimpia Łobzów 15 18 5 3 7 23-35 3 2 2 14-10 2 1 5 9-25
13.  Unia Jaroszowiec 15 12 3 3 9 28-62 3 2 3 17-17 0 1 6 11-45
14.  Hetman Dłużec 15 11 3 2 10 25-60 2 2 4 15-30 1 0 6 10-30
15.  Błysk Zederman 15 7 2 1 12 19-38 1 1 6 8-15 1 0 6 11-23
16.  Orzeł Kwaśniów Górny 15 6 1 3 11 25-55 0 1 6 9-27 1 2 5 16-28

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Bolesław Bukowno    3-1 1-0 6-1 2-3 3-0 1-0 8-1 2-0 
 2 Strażak Przybysławice    3-3 1-0 2-1 5-0 9-0 10-1 3-2 
 3 Wielmożanka Wielmoża2-2 3-2     2-1 3-1 3-0 5-1 2-0 
 4 Legion Bydlin2-2     2-0 1-2 8-0 2-2 3-1 4-1 
 5 Leśnik Gorenice1-1     2-2 3-2 5-1 2-0 8-1 2-1 
 6 Pilica Wierbka1-3 3-2 1-2 0-0     5-1 0-1 5-1 
 7 Promień Przeginia3-7 0-1     3-0* 2-0 2-1 2-3 4-2 2-3 
 8 Laskowianka Laski1-5 2-6 0-2 2-1 3-2     0-1 9-2 5-4 
 9 Spartak Charsznica0-2 0-1 0-3 2-2     3-1 6-2 4-2 
 10 Centuria Chechło0-11 1-2 0-0 3-0 1-3     2-1 4-1 8-4 
 11 Trzy Korony Żarnowiec1-1 1-0 0-5 0-1 0-0 1-2     4-2 8-0 
 12 Olimpia Łobzów1-2 4-1 3-3 1-2 0-0     3-1 2-1 
 13 Unia Jaroszowiec2-1 3-0 1-2 2-2 0-5 5-2     1-2 3-3 
 14 Hetman Dłużec2-6 0-10 0-3* 0-3 2-2 3-1 3-3     5-2 
 15 Błysk Zederman0-2 0-1 0-3 1-2 2-3 0-2 3-0     2-2 
 16 Orzeł Kwaśniów Górny0-2 0-3 1-6 0-5 2-4 5-5 1-2     

Kolejka 1 - 15 sierpnia

Hetman Dłużec 0-3 Pilica Wierbka 15 sierpnia, 17:00
Błysk Zederman 3-0 Olimpia Łobzów 15 sierpnia, 17:30
Trzy Korony Żarnowiec 1-1 Strażak Przybysławice 15 sierpnia, 17:00
Centuria Chechło 1-2 Wielmożanka Wielmoża 15 sierpnia, 17:30
Bolesław Bukowno 1-0 Legion Bydlin 15 sierpnia, 17:00
Promień Przeginia 2-0 Spartak Charsznica 15 sierpnia, 17:00
Laskowianka Laski 2-1 Leśnik Gorenice 15 sierpnia, 17:00
Unia Jaroszowiec 3-3 Orzeł Kwaśniów Górny 15 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 18-19 sierpnia

Pilica Wierbka 5-1 Orzeł Kwaśniów Górny 18 sierpnia, 11:00
Leśnik Gorenice 8-1 Unia Jaroszowiec 18 sierpnia, 17:30
Spartak Charsznica 2-2 Laskowianka Laski 18 sierpnia, 18:00
Legion Bydlin 1-2 Promień Przeginia 19 sierpnia, 17:00
Wielmożanka Wielmoża 2-2 Bolesław Bukowno 19 sierpnia, 11:00
Strażak Przybysławice 5-0 Centuria Chechło 19 sierpnia, 11:00
Olimpia Łobzów 0-0 Trzy Korony Żarnowiec 18 sierpnia, 17:30
Hetman Dłużec 5-2 Błysk Zederman 19 sierpnia, 16:00

Kolejka 3 - 25-26 sierpnia

Błysk Zederman 0-3 Pilica Wierbka 25 sierpnia, 17:00
Trzy Korony Żarnowiec 8-0 Hetman Dłużec 25 sierpnia, 17:00
Centuria Chechło 2-1 Olimpia Łobzów 26 sierpnia, 17:00
Bolesław Bukowno 3-1 Strażak Przybysławice 26 sierpnia, 17:00
Promień Przeginia 3-7 Wielmożanka Wielmoża 26 sierpnia, 16:00
Laskowianka Laski 0-2 Legion Bydlin 25 sierpnia, 11:30
Unia Jaroszowiec 2-2 Spartak Charsznica 25 sierpnia, 17:00
Orzeł Kwaśniów Górny 0-5 Leśnik Gorenice 26 sierpnia, 13:00

Kolejka 4 - 1-2 września

Pilica Wierbka 0-0 Leśnik Gorenice 2 września, 17:00
Spartak Charsznica 4-2 Orzeł Kwaśniów Górny 2 września, 11:00
Legion Bydlin 3-1 Unia Jaroszowiec 2 września, 17:00
Wielmożanka Wielmoża 2-1 Laskowianka Laski 2 września, 11:00
Strażak Przybysławice 2-1 Promień Przeginia 2 września, 15:00
Olimpia Łobzów 1-2 Bolesław Bukowno 1 września, 17:00
Hetman Dłużec 3-1 Centuria Chechło 1 września, 17:00
Błysk Zederman 0-2 Trzy Korony Żarnowiec 1 września, 17:00

Kolejka 5 - 8-9 września

Trzy Korony Żarnowiec 0-1 Pilica Wierbka 9 września, 16:00
Centuria Chechło 4-1 Błysk Zederman 8 września, 17:00
Bolesław Bukowno 2-0 Hetman Dłużec 8 września, 16:30
Promień Przeginia 2-3 Olimpia Łobzów 8 września, 17:00
Laskowianka Laski 2-6 Strażak Przybysławice 8 września, 15:00
Unia Jaroszowiec 2-1 Wielmożanka Wielmoża 8 września, 16:00
Orzeł Kwaśniów Górny 1-6 Legion Bydlin 9 września, 13:00
Leśnik Gorenice 3-2 Spartak Charsznica 8 września, 14:00

Kolejka 6 - 15-16 września

Pilica Wierbka 5-1 Spartak Charsznica 15 września, 16:00
Legion Bydlin 2-0 Leśnik Gorenice 16 września, 16:00
Wielmożanka Wielmoża 2-0 Orzeł Kwaśniów Górny 16 września, 11:00
Strażak Przybysławice 10-1 Unia Jaroszowiec 16 września, 16:30
Olimpia Łobzów 3-3 Laskowianka Laski 12 września, 17:00
Hetman Dłużec 2-2 Promień Przeginia 15 września, 16:30
Błysk Zederman 0-2 Bolesław Bukowno 15 września, 16:30
Trzy Korony Żarnowiec 1-2 Centuria Chechło 15 września, 16:00

Kolejka 7 - 22-23 września

Centuria Chechło 0-0 Pilica Wierbka 22 września, 16:00
Bolesław Bukowno 1-0 Trzy Korony Żarnowiec 22 września, 16:00
Promień Przeginia 4-2 Błysk Zederman 23 września, 16:00
Laskowianka Laski 5-4 Hetman Dłużec 22 września, 16:00
Unia Jaroszowiec 5-2 Olimpia Łobzów 23 września, 12:00
Orzeł Kwaśniów Górny 0-3 Strażak Przybysławice 23 września, 16:00
Leśnik Gorenice 1-1 Wielmożanka Wielmoża 23 września, 16:00
Spartak Charsznica 0-3 Legion Bydlin 23 września, 11:00

Kolejka 8 - 29-30 września

Pilica Wierbka 1-2 Legion Bydlin 29 września, 16:00
Wielmożanka Wielmoża 3-1 Spartak Charsznica 30 września, 11:00
Strażak Przybysławice 1-0 Leśnik Gorenice 30 września, 16:00
Olimpia Łobzów 2-1 Orzeł Kwaśniów Górny 29 września, 16:00
Hetman Dłużec 3-3 Unia Jaroszowiec 29 września, 16:00
Błysk Zederman 1-2 Laskowianka Laski 29 września, 16:00
Trzy Korony Żarnowiec 0-0 Promień Przeginia 30 września, 16:00
Centuria Chechło 0-11 Bolesław Bukowno 29 września, 16:00

Kolejka 9 - 6-7 października

Bolesław Bukowno 2-3 Pilica Wierbka 6 października, 16:00
Promień Przeginia 2-1 Centuria Chechło 7 października, 11:00
Laskowianka Laski 0-1 Trzy Korony Żarnowiec 6 października, 16:00
Unia Jaroszowiec 1-2 Błysk Zederman 7 października, 16:00
Orzeł Kwaśniów Górny 1-2 Hetman Dłużec 7 października, 13:00
Leśnik Gorenice 2-0 Olimpia Łobzów 7 października, 16:00
Spartak Charsznica 0-1 Strażak Przybysławice 7 października, 11:00
Legion Bydlin 2-2 Wielmożanka Wielmoża 7 października, 15:00

Kolejka 10 - 13-14 października

Pilica Wierbka 3-2 Wielmożanka Wielmoża 14 października, 15:30
Strażak Przybysławice 3-3 Legion Bydlin 14 października, 15:30
Olimpia Łobzów 1-2 Spartak Charsznica 13 października, 15:30
Hetman Dłużec 0-3 Leśnik Gorenice 14 października, 15:00
(wo)
przerwany w 80. minucie przy stanie 2-2 z powodu naruszenia nietykalności cielesnej sędziego przez kibica
Błysk Zederman 2-2 Orzeł Kwaśniów Górny 14 października, 15:30
Trzy Korony Żarnowiec 4-2 Unia Jaroszowiec 13 października, 15:00
Centuria Chechło 3-0 Laskowianka Laski 13 października, 15:30
Bolesław Bukowno 3-0 Promień Przeginia 13 października, 15:30

Kolejka 11 - 20-21 października

Promień Przeginia 0-1 Pilica Wierbka 20 października, 15:00
Laskowianka Laski 1-5 Bolesław Bukowno 20 października, 15:00
Unia Jaroszowiec 0-5 Centuria Chechło 21 października, 14:00
Orzeł Kwaśniów Górny 5-5 Trzy Korony Żarnowiec 21 października, 11:00
Leśnik Gorenice 2-1 Błysk Zederman 21 października, 15:00
Spartak Charsznica 6-2 Hetman Dłużec 21 października, 11:00
Legion Bydlin 2-2 Olimpia Łobzów 21 października, 15:00
Wielmożanka Wielmoża 3-2 Strażak Przybysławice 21 października, 11:00

Kolejka 12 - 27-28 października

Pilica Wierbka 1-3 Strażak Przybysławice 27 października, 14:30
Olimpia Łobzów 4-1 Wielmożanka Wielmoża 27 października, 15:00
Hetman Dłużec 0-10 Legion Bydlin 27 października, 15:00
Błysk Zederman 2-3 Spartak Charsznica 27 października, 15:00
Trzy Korony Żarnowiec 0-5 Leśnik Gorenice 27 października, 14:00
Centuria Chechło 8-4 Orzeł Kwaśniów Górny 28 października, 15:00
Bolesław Bukowno 8-1 Unia Jaroszowiec 27 października, 15:00
Promień Przeginia 3-0 Laskowianka Laski 27 października, 11:00
(wo)
goście nie dojechali

Kolejka 13 - 3-4 listopada

Laskowianka Laski 3-2 Pilica Wierbka 3 listopada, 14:00
Unia Jaroszowiec 1-2 Promień Przeginia 4 listopada, 14:00
Orzeł Kwaśniów Górny 0-2 Bolesław Bukowno 4 listopada, 11:00
Leśnik Gorenice 5-1 Centuria Chechło 4 listopada, 14:00
Spartak Charsznica 3-1 Trzy Korony Żarnowiec 4 listopada, 11:00
Legion Bydlin 4-1 Błysk Zederman 4 listopada, 14:00
Wielmożanka Wielmoża 5-1 Hetman Dłużec 4 listopada, 11:00
Strażak Przybysławice 9-0 Olimpia Łobzów 4 listopada, 14:00

Kolejka 14 - 10-11 listopada

Pilica Wierbka 0-1 Olimpia Łobzów 10 listopada, 13:00
Hetman Dłużec 2-6 Strażak Przybysławice 10 listopada, 13:30
Błysk Zederman 0-1 Wielmożanka Wielmoża 10 listopada, 13:30
Trzy Korony Żarnowiec 1-0 Legion Bydlin 11 listopada, 13:00
Centuria Chechło 1-3 Spartak Charsznica 10 listopada, 13:30
Bolesław Bukowno 6-1 Leśnik Gorenice 10 listopada, 13:30
Promień Przeginia 2-3 Orzeł Kwaśniów Górny 11 listopada, 13:30
Laskowianka Laski 9-2 Unia Jaroszowiec 10 listopada, 13:30

Kolejka 15 - 17-18 listopada

Unia Jaroszowiec 3-0 Pilica Wierbka 18 listopada, 11:00
Orzeł Kwaśniów Górny 2-4 Laskowianka Laski 17 listopada, 12:00
Leśnik Gorenice 2-2 Promień Przeginia 18 listopada, 13:30
Spartak Charsznica 0-2 Bolesław Bukowno 17 listopada, 13:30
Legion Bydlin 8-0 Centuria Chechło 18 listopada, 11:00
Wielmożanka Wielmoża 3-0 Trzy Korony Żarnowiec 17 listopada, 13:00
Strażak Przybysławice 3-2 Błysk Zederman 18 listopada, 13:30
Olimpia Łobzów 3-1 Hetman Dłużec 17 listopada, 13:30

Kolejka 16

Pilica Wierbka - Hetman Dłużec
Olimpia Łobzów - Błysk Zederman
Strażak Przybysławice - Trzy Korony Żarnowiec
Wielmożanka Wielmoża - Centuria Chechło
Legion Bydlin - Bolesław Bukowno
Spartak Charsznica - Promień Przeginia
Leśnik Gorenice - Laskowianka Laski
Orzeł Kwaśniów Górny - Unia Jaroszowiec

Kolejka 17

Orzeł Kwaśniów Górny - Pilica Wierbka
Unia Jaroszowiec - Leśnik Gorenice
Laskowianka Laski - Spartak Charsznica
Promień Przeginia - Legion Bydlin
Bolesław Bukowno - Wielmożanka Wielmoża
Centuria Chechło - Strażak Przybysławice
Trzy Korony Żarnowiec - Olimpia Łobzów
Błysk Zederman - Hetman Dłużec

Kolejka 18

Pilica Wierbka - Błysk Zederman
Hetman Dłużec - Trzy Korony Żarnowiec
Olimpia Łobzów - Centuria Chechło
Strażak Przybysławice - Bolesław Bukowno
Wielmożanka Wielmoża - Promień Przeginia
Legion Bydlin - Laskowianka Laski
Spartak Charsznica - Unia Jaroszowiec
Leśnik Gorenice - Orzeł Kwaśniów Górny

Kolejka 19

Leśnik Gorenice - Pilica Wierbka
Orzeł Kwaśniów Górny - Spartak Charsznica
Unia Jaroszowiec - Legion Bydlin
Laskowianka Laski - Wielmożanka Wielmoża
Promień Przeginia - Strażak Przybysławice
Bolesław Bukowno - Olimpia Łobzów
Centuria Chechło - Hetman Dłużec
Trzy Korony Żarnowiec - Błysk Zederman

Kolejka 20

Pilica Wierbka - Trzy Korony Żarnowiec
Błysk Zederman - Centuria Chechło
Hetman Dłużec - Bolesław Bukowno
Olimpia Łobzów - Promień Przeginia
Strażak Przybysławice - Laskowianka Laski
Wielmożanka Wielmoża - Unia Jaroszowiec
Legion Bydlin - Orzeł Kwaśniów Górny
Spartak Charsznica - Leśnik Gorenice

Kolejka 21

Spartak Charsznica - Pilica Wierbka
Leśnik Gorenice - Legion Bydlin
Orzeł Kwaśniów Górny - Wielmożanka Wielmoża
Unia Jaroszowiec - Strażak Przybysławice
Laskowianka Laski - Olimpia Łobzów
Promień Przeginia - Hetman Dłużec
Bolesław Bukowno - Błysk Zederman
Centuria Chechło - Trzy Korony Żarnowiec

Kolejka 22

Pilica Wierbka - Centuria Chechło
Trzy Korony Żarnowiec - Bolesław Bukowno
Błysk Zederman - Promień Przeginia
Hetman Dłużec - Laskowianka Laski
Olimpia Łobzów - Unia Jaroszowiec
Strażak Przybysławice - Orzeł Kwaśniów Górny
Wielmożanka Wielmoża - Leśnik Gorenice
Legion Bydlin - Spartak Charsznica

Kolejka 23

Legion Bydlin - Pilica Wierbka
Spartak Charsznica - Wielmożanka Wielmoża
Leśnik Gorenice - Strażak Przybysławice
Orzeł Kwaśniów Górny - Olimpia Łobzów
Unia Jaroszowiec - Hetman Dłużec
Laskowianka Laski - Błysk Zederman
Promień Przeginia - Trzy Korony Żarnowiec
Bolesław Bukowno - Centuria Chechło

Kolejka 24

Pilica Wierbka - Bolesław Bukowno
Centuria Chechło - Promień Przeginia
Trzy Korony Żarnowiec - Laskowianka Laski
Błysk Zederman - Unia Jaroszowiec
Hetman Dłużec - Orzeł Kwaśniów Górny
Olimpia Łobzów - Leśnik Gorenice
Strażak Przybysławice - Spartak Charsznica
Wielmożanka Wielmoża - Legion Bydlin

Kolejka 25

Wielmożanka Wielmoża - Pilica Wierbka
Legion Bydlin - Strażak Przybysławice
Spartak Charsznica - Olimpia Łobzów
Leśnik Gorenice - Hetman Dłużec
Orzeł Kwaśniów Górny - Błysk Zederman
Unia Jaroszowiec - Trzy Korony Żarnowiec
Laskowianka Laski - Centuria Chechło
Promień Przeginia - Bolesław Bukowno

Kolejka 26

Pilica Wierbka - Promień Przeginia
Bolesław Bukowno - Laskowianka Laski
Centuria Chechło - Unia Jaroszowiec
Trzy Korony Żarnowiec - Orzeł Kwaśniów Górny
Błysk Zederman - Leśnik Gorenice
Hetman Dłużec - Spartak Charsznica
Olimpia Łobzów - Legion Bydlin
Strażak Przybysławice - Wielmożanka Wielmoża

Kolejka 27

Strażak Przybysławice - Pilica Wierbka
Wielmożanka Wielmoża - Olimpia Łobzów
Legion Bydlin - Hetman Dłużec
Spartak Charsznica - Błysk Zederman
Leśnik Gorenice - Trzy Korony Żarnowiec
Orzeł Kwaśniów Górny - Centuria Chechło
Unia Jaroszowiec - Bolesław Bukowno
Laskowianka Laski - Promień Przeginia

Kolejka 28

Pilica Wierbka - Laskowianka Laski
Promień Przeginia - Unia Jaroszowiec
Bolesław Bukowno - Orzeł Kwaśniów Górny
Centuria Chechło - Leśnik Gorenice
Trzy Korony Żarnowiec - Spartak Charsznica
Błysk Zederman - Legion Bydlin
Hetman Dłużec - Wielmożanka Wielmoża
Olimpia Łobzów - Strażak Przybysławice

Kolejka 29

Olimpia Łobzów - Pilica Wierbka
Strażak Przybysławice - Hetman Dłużec
Wielmożanka Wielmoża - Błysk Zederman
Legion Bydlin - Trzy Korony Żarnowiec
Spartak Charsznica - Centuria Chechło
Leśnik Gorenice - Bolesław Bukowno
Orzeł Kwaśniów Górny - Promień Przeginia
Unia Jaroszowiec - Laskowianka Laski

Kolejka 30

Pilica Wierbka - Unia Jaroszowiec
Laskowianka Laski - Orzeł Kwaśniów Górny
Promień Przeginia - Leśnik Gorenice
Bolesław Bukowno - Spartak Charsznica
Centuria Chechło - Legion Bydlin
Trzy Korony Żarnowiec - Wielmożanka Wielmoża
Błysk Zederman - Strażak Przybysławice
Hetman Dłużec - Olimpia Łobzów

Liga okręgowa 2018/2019 (Kraków I)

Klasa A 2018/2019 (Kraków I)
Klasa A 2018/2019 (Kraków II)
Klasa A 2018/2019 (Kraków III)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas