[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Liga okręgowa 2018/2019, grupa: Kraków I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Sokół Kocmyrzów Baranówka 26 63 20 3 3 73-18 12 0 1 46-6 8 3 2 27-12
2.  Proszowianka Proszowice 26 55 17 4 5 51-21 8 3 2 28-9 9 1 3 23-12
3.  Przebój Wolbrom 26 52 15 7 4 58-24 6 4 3 27-13 9 3 1 31-11
4.  Prądniczanka Kraków 26 43 12 7 7 42-36 8 4 1 28-15 4 3 6 14-21
5.  Spójnia Osiek-Zimnodół 26 40 11 7 8 59-40 6 4 3 34-21 5 3 5 25-19 2 4 1 1 0 5-2
6.  Grębałowianka Kraków 26 40 12 4 10 46-34 8 2 3 27-11 4 2 7 19-23 2 1 0 1 1 2-5
7.  Zieleńczanka Zielonki 26 35 10 5 11 47-41 6 4 3 26-14 4 1 8 21-27
8.  Piliczanka Pilica 26 33 9 6 11 42-44 7 2 4 24-17 2 4 7 18-27
9.  Pogoń Miechów 26 32 9 5 12 33-44 7 1 5 23-23 2 4 7 10-21
10.  Lot Balice 26 30 8 6 12 32-43 3 4 6 17-20 5 2 6 15-23
11.  Orzeł Iwanowice 26 29 8 5 13 36-52 4 3 6 17-25 4 2 7 19-27
12.  Przemsza Klucze 26 27 7 6 13 28-44 5 3 5 15-18 2 3 8 13-26
13.  Prądnik Sułoszowa 26 17 5 2 19 18-75 4 1 8 11-28 1 1 11 7-47
14.  Bibiczanka Bibice 26 14 3 5 18 19-68 2 1 10 10-31 1 4 8 9-37

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Sokół Kocmyrzów Baranówka    2-0 0-2 6-0 2-1 2-0 5-2 5-1 2-0 2-0 3-0 5-0 4-0 8-0 
 2 Proszowianka Proszowice1-1     0-1 2-0 1-1 5-1 2-1 2-1 3-1 0-0 1-2 3-0 5-0 3-0 
 3 Przebój Wolbrom1-2 1-2     0-0 1-0 1-1 4-0 1-1 4-1 4-2 6-0 2-1 1-1 1-2 
 4 Prądniczanka Kraków2-1 1-1 0-4     3-2 1-1 3-0* 1-1 5-2 3-0 2-1 2-0 4-1 1-1 
 5 Spójnia Osiek-Zimnodół1-3 2-3 1-1 2-2     5-2 4-1 2-2 0-0 7-2 1-3 1-0 4-1 4-1 
 6 Grębałowianka Kraków2-3 2-0 0-1 2-1 0-0     1-0 2-1 2-0 1-2 5-1 2-2 4-0 4-0 
 7 Zieleńczanka Zielonki1-1 0-1 3-1 1-0 3-2 3-2     5-0 0-2 0-1 0-0 1-1 7-1 2-2 
 8 Piliczanka Pilica1-1 0-1 2-3 1-1 2-3 1-0 3-1     2-1 3-1 1-4 2-1 3-0 3-0 
 9 Pogoń Miechów0-3 2-1 0-2 0-2 3-3 2-0 1-4 1-0     0-2 3-2 2-1 4-1 5-2 
 10 Lot Balice0-1 0-3 1-4 2-3 1-2 2-1 2-2 2-1 0-0     1-1 0-1 5-0 1-1 
 11 Orzeł Iwanowice2-1 1-3 2-2 1-3 2-0 0-1 0-3 1-6 1-1 0-3     2-2 3-0 2-0 
 12 Przemsza Klucze1-4 1-2 0-0 3-1 0-3 1-3 0-4 4-1 1-0 0-0 1-0     3-0 0-0 
 13 Prądnik Sułoszowa0-3 0-5 2-5 0-1 0-3 0-6 0-2 1-1 0-1 2-0 2-1 1-0     3-0 
 14 Bibiczanka Bibice0-3 0-1 0-5 1-0 1-5 0-1 2-1 0-2 1-1 1-2 1-4 3-4 0-2     

Kolejka 1 - 15 sierpnia

Prądnik Sułoszowa 2-5 Przebój Wolbrom 15 sierpnia, 16:00
Zieleńczanka Zielonki 3-2 Spójnia Osiek-Zimnodół 15 sierpnia, 11:00
Sokół Kocmyrzów Baranówka 2-0 Grębałowianka Kraków 10 listopada, 13:00
Lot Balice 2-3 Prądniczanka Kraków 15 sierpnia, 16:00
Przemsza Klucze 1-0 Pogoń Miechów 15 sierpnia, 17:30
Piliczanka Pilica 3-0 Bibiczanka Bibice 15 sierpnia, 17:00
Orzeł Iwanowice 1-3 Proszowianka Proszowice 15 sierpnia, 13:00

Kolejka 2 - 18-19 sierpnia

Przebój Wolbrom 1-2 Proszowianka Proszowice 18 sierpnia, 17:00
Bibiczanka Bibice 1-4 Orzeł Iwanowice 19 sierpnia, 17:00
Pogoń Miechów 1-0 Piliczanka Pilica 19 sierpnia, 17:00
Grębałowianka Kraków 1-2 Lot Balice 18 sierpnia, 17:00
Spójnia Osiek-Zimnodół 1-3 Sokół Kocmyrzów Baranówka 19 sierpnia, 17:00
Prądnik Sułoszowa 0-2 Zieleńczanka Zielonki 19 sierpnia, 16:00
Przemsza Klucze 3-1 Prądniczanka Kraków 18 sierpnia, 17:30

Kolejka 3 - 25-26 sierpnia

Zieleńczanka Zielonki 3-1 Przebój Wolbrom 22 sierpnia, 17:00
Sokół Kocmyrzów Baranówka 4-0 Prądnik Sułoszowa 25 sierpnia, 17:00
Lot Balice 1-2 Spójnia Osiek-Zimnodół 25 sierpnia, 16:00
Przemsza Klucze 1-3 Grębałowianka Kraków 25 sierpnia, 17:00
Piliczanka Pilica 1-1 Prądniczanka Kraków 26 sierpnia, 12:00
Orzeł Iwanowice 1-1 Pogoń Miechów 25 sierpnia, 17:00
Proszowianka Proszowice 3-0 Bibiczanka Bibice 26 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 1-2 września

Przebój Wolbrom 1-2 Bibiczanka Bibice 1 września, 17:00
Pogoń Miechów 2-1 Proszowianka Proszowice 1 września, 17:00
Grębałowianka Kraków 2-1 Piliczanka Pilica 1 września, 17:00
Spójnia Osiek-Zimnodół 1-0 Przemsza Klucze 1 września, 17:00
Prądnik Sułoszowa 2-0 Lot Balice 2 września, 16:00
Zieleńczanka Zielonki 1-1 Sokół Kocmyrzów Baranówka 1 września, 17:00
Orzeł Iwanowice 1-3 Prądniczanka Kraków 2 września, 17:00

Kolejka 5 - 8-9 września

Lot Balice 2-2 Zieleńczanka Zielonki 8 września, 16:00
Przemsza Klucze 3-0 Prądnik Sułoszowa 8 września, 16:30
Piliczanka Pilica 2-3 Spójnia Osiek-Zimnodół 9 września, 11:00
Orzeł Iwanowice 0-1 Grębałowianka Kraków 9 września, 17:00
Proszowianka Proszowice 2-0 Prądniczanka Kraków 9 września, 16:00
Bibiczanka Bibice 1-1 Pogoń Miechów 9 września, 16:00
Przebój Wolbrom 1-2 Sokół Kocmyrzów Baranówka 8 września, 16:30

Kolejka 6 - 15-16 września

Przebój Wolbrom 4-1 Pogoń Miechów 15 września, 16:30
Grębałowianka Kraków 2-0 Proszowianka Proszowice 16 września, 16:00
Spójnia Osiek-Zimnodół 1-3 Orzeł Iwanowice 15 września, 16:00
Prądnik Sułoszowa 1-1 Piliczanka Pilica 16 września, 16:00
Zieleńczanka Zielonki 1-1 Przemsza Klucze 15 września, 16:30
Sokół Kocmyrzów Baranówka 2-0 Lot Balice 15 września, 13:00
Bibiczanka Bibice 1-0 Prądniczanka Kraków 16 września, 16:00

Kolejka 7 - 22-23 września

Lot Balice 1-4 Przebój Wolbrom 22 września, 16:00
Przemsza Klucze 1-4 Sokół Kocmyrzów Baranówka 22 września, 16:00
Piliczanka Pilica 3-1 Zieleńczanka Zielonki 22 września, 15:00
Orzeł Iwanowice 3-0 Prądnik Sułoszowa 23 września, 16:00
Proszowianka Proszowice 1-1 Spójnia Osiek-Zimnodół 23 września, 16:00
Bibiczanka Bibice 0-1 Grębałowianka Kraków 23 września, 16:00
Pogoń Miechów 0-2 Prądniczanka Kraków 22 września, 16:00

Kolejka 8 - 29-30 września

Przebój Wolbrom 0-0 Prądniczanka Kraków 29 września, 16:00
Grębałowianka Kraków 2-0 Pogoń Miechów 29 września, 16:00
Spójnia Osiek-Zimnodół 4-1 Bibiczanka Bibice 29 września, 16:00
Prądnik Sułoszowa 0-5 Proszowianka Proszowice 30 września, 15:30
Zieleńczanka Zielonki 0-0 Orzeł Iwanowice 29 września, 16:00
Sokół Kocmyrzów Baranówka 5-1 Piliczanka Pilica 29 września, 16:00
Lot Balice 0-1 Przemsza Klucze 30 września, 16:00

Kolejka 9 - 6-7 października

Przemsza Klucze 0-0 Przebój Wolbrom 6 października, 15:30
Piliczanka Pilica 3-1 Lot Balice 6 października, 15:00
Orzeł Iwanowice 2-1 Sokół Kocmyrzów Baranówka 7 października, 15:00
Proszowianka Proszowice 2-1 Zieleńczanka Zielonki 7 października, 15:00
Bibiczanka Bibice 0-2 Prądnik Sułoszowa 7 października, 15:30
Pogoń Miechów 3-3 Spójnia Osiek-Zimnodół 6 października, 15:30
Grębałowianka Kraków 2-1 Prądniczanka Kraków 6 października, 15:30

Kolejka 10 - 13-14 października

Przebój Wolbrom 1-1 Grębałowianka Kraków 13 października, 15:00
Spójnia Osiek-Zimnodół 2-2 Prądniczanka Kraków 13 października, 15:00
Prądnik Sułoszowa 0-1 Pogoń Miechów 14 października, 15:00
Zieleńczanka Zielonki 2-2 Bibiczanka Bibice 13 października, 15:00
Sokół Kocmyrzów Baranówka 2-0 Proszowianka Proszowice 13 października, 15:00
Lot Balice 1-1 Orzeł Iwanowice 13 października, 13:00
w Krakowie; na Stadionie Sportowym im. Mieczysława Wawrzusiaka
Przemsza Klucze 4-1 Piliczanka Pilica 13 października, 11:00

Kolejka 11 - 20-21 października

Piliczanka Pilica 2-3 Przebój Wolbrom 20 października, 15:00
Orzeł Iwanowice 2-2 Przemsza Klucze 21 października, 15:00
Proszowianka Proszowice 0-0 Lot Balice 21 października, 15:00
Bibiczanka Bibice 0-3 Sokół Kocmyrzów Baranówka 21 października, 15:00
Pogoń Miechów 1-4 Zieleńczanka Zielonki 20 października, 15:00
Grębałowianka Kraków 0-0 Spójnia Osiek-Zimnodół 20 października, 15:00
Prądnik Sułoszowa 0-1 Prądniczanka Kraków 21 października, 15:00

Kolejka 12 - 27-28 października

Przebój Wolbrom 1-0 Spójnia Osiek-Zimnodół 27 października, 15:00
Prądnik Sułoszowa 0-6 Grębałowianka Kraków 28 października, 14:00
Zieleńczanka Zielonki 1-0 Prądniczanka Kraków 27 października, 15:00
Sokół Kocmyrzów Baranówka 2-0 Pogoń Miechów 27 października, 15:00
Lot Balice 1-1 Bibiczanka Bibice 28 października, 14:00
Przemsza Klucze 1-2 Proszowianka Proszowice 28 października, 11:00
Piliczanka Pilica 1-4 Orzeł Iwanowice 27 października, 15:00

Kolejka 13 - 3-4 listopada

Orzeł Iwanowice 2-2 Przebój Wolbrom 4 listopada, 14:00
Proszowianka Proszowice 2-1 Piliczanka Pilica 3 listopada, 14:00
Bibiczanka Bibice 3-4 Przemsza Klucze 3 listopada, 14:00
Pogoń Miechów 0-2 Lot Balice 3 listopada, 14:00
Grębałowianka Kraków 1-0 Zieleńczanka Zielonki 3 listopada, 13:00
Spójnia Osiek-Zimnodół 4-1 Prądnik Sułoszowa 3 listopada, 14:00
Sokół Kocmyrzów Baranówka 6-0 Prądniczanka Kraków 3 listopada, 14:00

Kolejka 14 - 23-24 marca

Przebój Wolbrom 1-1 Prądnik Sułoszowa 23 marca, 15:00
Spójnia Osiek-Zimnodół 4-1 Zieleńczanka Zielonki 23 marca, 15:00
Grębałowianka Kraków 2-3 Sokół Kocmyrzów Baranówka 23 marca, 15:00
Prądniczanka Kraków 3-0 Lot Balice 23 marca, 15:00
Pogoń Miechów 2-1 Przemsza Klucze 23 marca, 15:00
Bibiczanka Bibice 0-2 Piliczanka Pilica 24 marca, 15:00
Proszowianka Proszowice 1-2 Orzeł Iwanowice 24 marca, 15:30

Kolejka 15 - 30-31 marca

Prądniczanka Kraków 2-0 Przemsza Klucze 30 marca, 15:00
Proszowianka Proszowice 0-1 Przebój Wolbrom 31 marca, 15:30
Orzeł Iwanowice 2-0 Bibiczanka Bibice 30 marca, 13:00
Piliczanka Pilica 2-1 Pogoń Miechów 31 marca, 11:00
Lot Balice 2-1 Grębałowianka Kraków 30 marca, 16:00
Sokół Kocmyrzów Baranówka 2-1 Spójnia Osiek-Zimnodół 30 marca, 16:00
Zieleńczanka Zielonki 7-1 Prądnik Sułoszowa 30 marca, 15:30

Kolejka 16 - 6-7 kwietnia

Przebój Wolbrom 4-0 Zieleńczanka Zielonki 6 kwietnia, 16:00
Prądnik Sułoszowa 0-3 Sokół Kocmyrzów Baranówka 7 kwietnia, 16:00
Spójnia Osiek-Zimnodół 7-2 Lot Balice 6 kwietnia, 16:00
Grębałowianka Kraków 2-2 Przemsza Klucze 6 kwietnia, 16:00
Prądniczanka Kraków 1-1 Piliczanka Pilica 6 kwietnia, 15:00
Pogoń Miechów 3-2 Orzeł Iwanowice 6 kwietnia, 16:00
Bibiczanka Bibice 0-1 Proszowianka Proszowice 7 kwietnia, 16:00

Kolejka 17 - 13-14 kwietnia

Prądniczanka Kraków 2-1 Orzeł Iwanowice 13 kwietnia, 15:00
Bibiczanka Bibice 0-5 Przebój Wolbrom 14 kwietnia, 11:00
Proszowianka Proszowice 3-1 Pogoń Miechów 14 kwietnia, 17:00
Piliczanka Pilica 1-0 Grębałowianka Kraków 14 kwietnia, 11:00
Przemsza Klucze 0-3 Spójnia Osiek-Zimnodół 13 kwietnia, 16:00
Lot Balice 5-0 Prądnik Sułoszowa 13 kwietnia, 17:00
Sokół Kocmyrzów Baranówka 5-2 Zieleńczanka Zielonki 14 kwietnia, 16:00

Kolejka 18 - 20 kwietnia

Sokół Kocmyrzów Baranówka 0-2 Przebój Wolbrom 20 kwietnia, 14:00
Zieleńczanka Zielonki 0-1 Lot Balice 20 kwietnia, 11:00
Prądnik Sułoszowa 1-0 Przemsza Klucze 20 kwietnia, 15:00
Spójnia Osiek-Zimnodół 2-2 Piliczanka Pilica 20 kwietnia, 16:00
Grębałowianka Kraków 5-1 Orzeł Iwanowice 20 kwietnia, 17:00
Prądniczanka Kraków 1-1 Proszowianka Proszowice 20 kwietnia, 14:30
Pogoń Miechów 5-2 Bibiczanka Bibice 20 kwietnia, 15:00

Kolejka 19 - 27-28 kwietnia

Prądniczanka Kraków 1-1 Bibiczanka Bibice 27 kwietnia, 14:45
Pogoń Miechów 0-2 Przebój Wolbrom 27 kwietnia, 17:00
Proszowianka Proszowice 5-1 Grębałowianka Kraków 28 kwietnia, 17:00
Orzeł Iwanowice 2-0 Spójnia Osiek-Zimnodół 28 kwietnia, 14:00
Piliczanka Pilica 3-0 Prądnik Sułoszowa 28 kwietnia, 11:00
Przemsza Klucze 0-4 Zieleńczanka Zielonki 28 kwietnia, 16:00
Lot Balice 0-1 Sokół Kocmyrzów Baranówka 27 kwietnia, 17:00

Kolejka 20 - 4-5 maja

Przebój Wolbrom 4-2 Lot Balice 4 maja, 17:00
Sokół Kocmyrzów Baranówka 5-0 Przemsza Klucze 4 maja, 17:00
Zieleńczanka Zielonki 5-0 Piliczanka Pilica 5 maja, 17:30
Prądnik Sułoszowa 2-1 Orzeł Iwanowice 5 maja, 17:00
Spójnia Osiek-Zimnodół 2-3 Proszowianka Proszowice 4 maja, 17:00
Grębałowianka Kraków 4-0 Bibiczanka Bibice 4 maja, 17:30
Prądniczanka Kraków 5-2 Pogoń Miechów 4 maja, 14:45

Kolejka 21 - 11-12 maja

Prądniczanka Kraków 0-4 Przebój Wolbrom 11 maja, 14:45
Pogoń Miechów 2-0 Grębałowianka Kraków 11 maja, 17:00
Bibiczanka Bibice 1-5 Spójnia Osiek-Zimnodół 12 maja, 17:00
Proszowianka Proszowice 5-0 Prądnik Sułoszowa 12 maja, 17:00
Orzeł Iwanowice 0-3 Zieleńczanka Zielonki 12 maja, 17:00
Piliczanka Pilica 1-1 Sokół Kocmyrzów Baranówka 12 maja, 11:00
Przemsza Klucze 0-0 Lot Balice 12 maja, 16:30

Kolejka 22 - 18-19 maja

Prądniczanka Kraków 1-1 Grębałowianka Kraków 18 maja, 16:00
Przebój Wolbrom 2-1 Przemsza Klucze 18 maja, 17:00
Lot Balice 2-1 Piliczanka Pilica 19 maja, 17:00
Sokół Kocmyrzów Baranówka 3-0 Orzeł Iwanowice 18 maja, 17:00
Zieleńczanka Zielonki 0-1 Proszowianka Proszowice 18 maja, 18:00
Prądnik Sułoszowa 3-0 Bibiczanka Bibice 19 maja, 17:00
Spójnia Osiek-Zimnodół 0-0 Pogoń Miechów 18 maja, 17:00

Kolejka 23 - 25-26 maja

Grębałowianka Kraków 0-1 Przebój Wolbrom 5 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (25 maja, 18:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Prądniczanka Kraków 3-2 Spójnia Osiek-Zimnodół 25 maja, 17:00
Pogoń Miechów 4-1 Prądnik Sułoszowa 25 maja, 17:00
Bibiczanka Bibice 2-1 Zieleńczanka Zielonki 12 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (26 maja, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Proszowianka Proszowice 1-1 Sokół Kocmyrzów Baranówka 12 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (26 maja, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Orzeł Iwanowice 0-3 Lot Balice 26 maja, 11:00
Piliczanka Pilica 2-1 Przemsza Klucze 25 maja, 18:00

Kolejka 24 - 1-2 czerwca

Prądniczanka Kraków 4-1 Prądnik Sułoszowa 1 czerwca, 16:00
Przebój Wolbrom 1-1 Piliczanka Pilica 1 czerwca, 17:00
Przemsza Klucze 1-0 Orzeł Iwanowice 1 czerwca, 11:00
Lot Balice 0-3 Proszowianka Proszowice 2 czerwca, 17:00
Sokół Kocmyrzów Baranówka 8-0 Bibiczanka Bibice 1 czerwca, 17:00
Zieleńczanka Zielonki 0-2 Pogoń Miechów 1 czerwca, 18:00
Spójnia Osiek-Zimnodół 5-2 Grębałowianka Kraków 2 czerwca, 12:00

Kolejka 25 - 8-9 czerwca

Spójnia Osiek-Zimnodół 1-1 Przebój Wolbrom 8 czerwca, 17:00
Grębałowianka Kraków 4-0 Prądnik Sułoszowa 8 czerwca, 18:00
Prądniczanka Kraków 3-0 Zieleńczanka Zielonki 9 czerwca, 18:00
(wo)
na boisku 2-2
Pogoń Miechów 0-3 Sokół Kocmyrzów Baranówka 8 czerwca, 18:00
Bibiczanka Bibice 1-2 Lot Balice 9 czerwca, 17:00
Proszowianka Proszowice 3-0 Przemsza Klucze 9 czerwca, 17:00
Orzeł Iwanowice 1-6 Piliczanka Pilica 9 czerwca, 17:00

Kolejka 26 - 15 czerwca

Prądniczanka Kraków 2-1 Sokół Kocmyrzów Baranówka 15 czerwca, 17:00
Przebój Wolbrom 6-0 Orzeł Iwanowice 15 czerwca, 17:00
Piliczanka Pilica 0-1 Proszowianka Proszowice 15 czerwca, 17:00
Przemsza Klucze 0-0 Bibiczanka Bibice 15 czerwca, 16:00
Lot Balice 0-0 Pogoń Miechów 15 czerwca, 14:30
Zieleńczanka Zielonki 3-2 Grębałowianka Kraków 15 czerwca, 17:00
Prądnik Sułoszowa 0-3 Spójnia Osiek-Zimnodół 15 czerwca, 17:00

IV liga 2018/2019 (małopolska (zachód))

Liga okręgowa 2018/2019 (Kraków II)
Liga okręgowa 2018/2019 (Kraków III)
Liga okręgowa 2018/2019 (Wadowice)

Klasa A 2018/2019 (Kraków I)
Klasa A 2018/2019 (Kraków II)
Klasa A 2018/2019 (Kraków III)
Klasa A 2018/2019 (Olkusz)

Autor: Wojciech Korbel

 

Napisz do nas