[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

V liga 2019/2020, grupa: wielkopolska III
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Odolanovia Odolanów 15 41 13 2 0 39-4 6 1 0 14-1 7 1 0 25-3
2.  Wilki Wilczyn 15 39 13 0 2 55-18 8 0 0 34-9 5 0 2 21-9
3.  Orzeł Mroczeń 15 33 10 3 2 52-15 7 0 1 41-10 3 3 1 11-5
4.  Stal Pleszew 15 30 10 0 5 30-17 4 0 4 15-11 6 0 1 15-6
5.  Astra Krotoszyn 15 29 9 2 4 29-16 3 2 1 14-8 6 0 3 15-8 1 3 1 0 0 1-0
6.  SKP Słupca 15 29 9 2 4 28-12 6 1 2 16-6 3 1 2 12-6 1 0 0 0 1 0-1
7.  Polonus Kazimierz Biskupi 15 20 5 5 5 19-21 2 3 3 10-14 3 2 2 9-7
8.  GKS Sompolno 15 19 6 1 8 25-32 1 0 6 7-23 5 1 2 18-9
9.  Raszkowianka Raszków 15 18 6 0 9 26-40 4 0 4 15-14 2 0 5 11-26 1 3 1 0 0 5-1
10.  Vitcovia Witkowo 15 18 6 0 9 24-33 3 0 3 7-7 3 0 6 17-26 1 0 0 0 1 1-5
11.  Piast Kobylin 15 17 5 2 8 31-39 3 1 3 13-13 2 1 5 18-26
12.  Piast Czekanów 15 14 4 2 9 17-31 3 0 4 14-16 1 2 5 3-15
13.  Zefka Kobyla Góra 15 13 4 1 10 24-32 2 0 6 13-20 2 1 4 11-12 1 1 0 1 0 1-1
14.  Zjednoczeni Rychwał 15 13 4 1 10 20-42 3 1 4 15-14 1 0 6 5-28 1 1 0 1 0 1-1
15.  Tulisia Tuliszków 15 9 2 3 10 15-38 1 2 5 10-18 1 1 5 5-20
16.  Tur 1921 Turek 15 5 1 2 12 14-58 1 2 4 7-19 0 0 8 7-39

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Odolanovia Odolanów    1-0 0-0 4-1 2-0 3-0 1-0 3-0 
 2 Wilki Wilczyn    3-2 1-0 3-0 4-1 6-3 7-2 5-1 5-0 
 3 Orzeł Mroczeń2-1     0-2 3-1 6-3 6-1 5-0 8-0 11-2 
 4 Stal Pleszew1-3     1-0 0-2 0-2 3-1 0-1 6-0 4-2 
 5 Astra Krotoszyn1-1     4-1 2-5 3-1 0-0 4-0 
 6 SKP Słupca1-3 2-2 0-1     1-0 3-0 3-0 2-0 2-0 2-0 
 7 Polonus Kazimierz Biskupi0-4 1-1 0-2 1-1     1-3 2-0 3-1 2-2 
 8 GKS Sompolno0-7 1-4 0-4 0-1     3-4 0-1 3-2 
 9 Raszkowianka Raszków1-2 0-3 0-3 1-0     5-1 1-4 3-0* 4-1 
 10 Vitcovia Witkowo0-2 0-2 0-1     3-2 1-0 3-0 
 11 Piast Kobylin0-2 1-0 3-1 1-1 0-6     1-3 7-0 
 12 Piast Czekanów2-6 0-1 4-1 1-4 2-1     0-1 5-2 
 13 Zefka Kobyla Góra1-4 1-5 0-1 1-4 1-4 0-1 8-1 1-0     
 14 Zjednoczeni Rychwał0-1 1-5 0-2 2-0 8-3 1-1     0-2 3-0 
 15 Tulisia Tuliszków0-2 1-3 1-3 0-1 3-3 0-2 2-2 3-2     
 16 Tur 1921 Turek0-3 2-2 0-3 0-4 3-3 1-4 1-0     

Kolejka 1 - 10-11 sierpnia

Zjednoczeni Rychwał 0-1 Astra Krotoszyn 11 sierpnia, 17:00
Zefka Kobyla Góra 0-1 GKS Sompolno 11 sierpnia, 16:00
Wilki Wilczyn 5-0 Tur 1921 Turek 10 sierpnia, 17:00
Tulisia Tuliszków 0-2 Odolanovia Odolanów 10 sierpnia, 11:00
Stal Pleszew 3-1 Vitcovia Witkowo 11 sierpnia, 15:00
SKP Słupca 2-2 Orzeł Mroczeń 10 sierpnia, 17:00
Raszkowianka Raszków 1-4 Piast Kobylin 11 sierpnia, 11:00
Polonus Kazimierz Biskupi 2-0 Piast Czekanów 10 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 17-18 sierpnia

Astra Krotoszyn 0-0 Piast Czekanów 18 sierpnia, 16:00
Piast Kobylin 1-1 Polonus Kazimierz Biskupi 18 sierpnia, 16:00
Orzeł Mroczeń 6-3 Raszkowianka Raszków 18 sierpnia, 17:00
Odolanovia Odolanów 4-1 Stal Pleszew 18 sierpnia, 15:00
Tur 1921 Turek 1-0 Tulisia Tuliszków 17 sierpnia, 17:00
GKS Sompolno 1-4 Wilki Wilczyn 17 sierpnia, 17:00
Zjednoczeni Rychwał 1-1 Zefka Kobyla Góra 18 sierpnia, 17:00
SKP Słupca 3-0 Vitcovia Witkowo 17 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 24-25 sierpnia

Zefka Kobyla Góra 1-4 Astra Krotoszyn 25 sierpnia, 16:00
Wilki Wilczyn 7-2 Zjednoczeni Rychwał 24 sierpnia, 17:00
Tulisia Tuliszków 3-3 GKS Sompolno 24 sierpnia, 17:00
Stal Pleszew 4-2 Tur 1921 Turek 25 sierpnia, 15:00
SKP Słupca 1-3 Odolanovia Odolanów 24 sierpnia, 17:00
Raszkowianka Raszków 5-1 Vitcovia Witkowo 24 sierpnia, 16:00
Polonus Kazimierz Biskupi 1-1 Orzeł Mroczeń 24 sierpnia, 17:00
Piast Czekanów 2-1 Piast Kobylin 25 sierpnia, 11:00

Kolejka 4 - 31 sierpnia-1 września

Astra Krotoszyn 3-1 Piast Kobylin 31 sierpnia, 15:00
Orzeł Mroczeń 5-0 Piast Czekanów 31 sierpnia, 17:00
Vitcovia Witkowo 0-2 Polonus Kazimierz Biskupi 31 sierpnia, 16:00
Odolanovia Odolanów 2-0 Raszkowianka Raszków 31 sierpnia, 15:00
Tur 1921 Turek 0-3 SKP Słupca 31 sierpnia, 15:00
GKS Sompolno 0-1 Stal Pleszew 1 września, 17:00
Zjednoczeni Rychwał 0-2 Tulisia Tuliszków 1 września, 17:00
Zefka Kobyla Góra 1-5 Wilki Wilczyn 1 września, 11:00

Kolejka 5 - 7-8 września

Wilki Wilczyn 3-2 Astra Krotoszyn 8 września, 15:00
Tulisia Tuliszków 3-2 Zefka Kobyla Góra 7 września, 17:00
Stal Pleszew 6-0 Zjednoczeni Rychwał 8 września, 15:00
SKP Słupca 1-0 GKS Sompolno 8 września, 17:00
Raszkowianka Raszków 4-1 Tur 1921 Turek 8 września, 11:00
Polonus Kazimierz Biskupi 0-4 Odolanovia Odolanów 7 września, 17:00
Piast Czekanów 1-4 Vitcovia Witkowo 8 września, 11:00
Piast Kobylin 1-0 Orzeł Mroczeń 6 września, 18:00

Kolejka 6 - 14-15 września

Vitcovia Witkowo 3-2 Piast Kobylin 14 września, 16:00
Odolanovia Odolanów 3-0 Piast Czekanów 14 września, 14:00
Tur 1921 Turek 2-2 Polonus Kazimierz Biskupi 14 września, 16:00
GKS Sompolno 3-4 Raszkowianka Raszków 15 września, 17:00
Zjednoczeni Rychwał 1-5 SKP Słupca 15 września, 17:00
Zefka Kobyla Góra 1-4 Stal Pleszew 15 września, 16:00
Wilki Wilczyn 5-1 Tulisia Tuliszków 14 września, 16:00
Orzeł Mroczeń 3-1 Astra Krotoszyn 14 września, 12:00

Kolejka 7 - 21-22 września

Tulisia Tuliszków 0-1 Astra Krotoszyn 21 września, 17:00
Stal Pleszew 1-3 Wilki Wilczyn 22 września, 15:00
SKP Słupca 2-0 Zefka Kobyla Góra 22 września, 16:00
Raszkowianka Raszków 3-0 Zjednoczeni Rychwał 22 września, 11:00
(wo)
na boisku 1-2
Polonus Kazimierz Biskupi 1-3 GKS Sompolno 21 września, 16:00
Piast Czekanów 5-2 Tur 1921 Turek 22 września, 11:00
Piast Kobylin 0-2 Odolanovia Odolanów 22 września, 16:00
Orzeł Mroczeń 6-1 Vitcovia Witkowo 21 września, 16:00

Kolejka 8 - 28-29 września

Astra Krotoszyn 2-5 Vitcovia Witkowo 28 września, 12:00
Odolanovia Odolanów 0-0 Orzeł Mroczeń 28 września, 15:00
Tur 1921 Turek 3-3 Piast Kobylin 28 września, 13:00
GKS Sompolno 0-1 Piast Czekanów 29 września, 16:30
Zjednoczeni Rychwał 0-2 Polonus Kazimierz Biskupi 29 września, 16:00
Zefka Kobyla Góra 8-1 Raszkowianka Raszków 29 września, 16:00
Wilki Wilczyn 1-0 SKP Słupca 28 września, 11:00
Tulisia Tuliszków 1-3 Stal Pleszew 28 września, 11:00

Kolejka 9 - 5-6 października

Stal Pleszew 1-0 Astra Krotoszyn 6 października, 14:00
SKP Słupca 2-0 Tulisia Tuliszków 5 października, 14:00
Raszkowianka Raszków 1-2 Wilki Wilczyn 6 października, 11:00
Polonus Kazimierz Biskupi 3-1 Zefka Kobyla Góra 5 października, 15:00
Piast Czekanów 0-1 Zjednoczeni Rychwał 6 października, 11:00
Piast Kobylin 0-6 GKS Sompolno 5 października, 15:30
Orzeł Mroczeń 11-2 Tur 1921 Turek 6 października, 15:00
Vitcovia Witkowo 0-2 Odolanovia Odolanów 6 października, 16:00

Kolejka 10 - 12-13 października

Astra Krotoszyn 1-1 Odolanovia Odolanów 12 października, 14:00
Tur 1921 Turek 0-4 Vitcovia Witkowo 12 października, 15:30
GKS Sompolno 0-4 Orzeł Mroczeń 13 października, 16:00
Zjednoczeni Rychwał 8-3 Piast Kobylin 13 października, 15:30
Zefka Kobyla Góra 1-0 Piast Czekanów 13 października, 15:00
Wilki Wilczyn 3-0 Polonus Kazimierz Biskupi 12 października, 11:00
Tulisia Tuliszków 0-2 Raszkowianka Raszków 12 października, 11:00
Stal Pleszew 0-2 SKP Słupca 13 października, 15:00

Kolejka 11 - 19-20 października

SKP Słupca 0-1 Astra Krotoszyn 19 października, 15:00
Raszkowianka Raszków 0-3 Stal Pleszew 20 października, 11:00
Polonus Kazimierz Biskupi 2-2 Tulisia Tuliszków 19 października, 14:00
Piast Czekanów 2-6 Wilki Wilczyn 20 października, 11:00
Piast Kobylin 1-3 Zefka Kobyla Góra 20 października, 15:30
Orzeł Mroczeń 8-0 Zjednoczeni Rychwał 19 października, 16:00
Vitcovia Witkowo 0-1 GKS Sompolno 19 października, 15:00
Odolanovia Odolanów 3-0 Tur 1921 Turek 19 października, 15:00

Kolejka 12 - 26-27 października

Astra Krotoszyn 4-0 Tur 1921 Turek 26 października, 13:00
GKS Sompolno 0-7 Odolanovia Odolanów 27 października, 14:00
Zjednoczeni Rychwał 2-0 Vitcovia Witkowo 26 października, 15:00
Zefka Kobyla Góra 0-1 Orzeł Mroczeń 27 października, 14:00
Wilki Wilczyn 6-3 Piast Kobylin 26 października, 15:00
Tulisia Tuliszków 2-2 Piast Czekanów 26 października, 15:30
Stal Pleszew 0-2 Polonus Kazimierz Biskupi 27 października, 14:00
SKP Słupca 3-0 Raszkowianka Raszków 26 października, 15:30

Kolejka 13 - 2-3 listopada

Raszkowianka Raszków 0-3 Astra Krotoszyn 3 listopada, 11:00
Polonus Kazimierz Biskupi 1-1 SKP Słupca 2 listopada, 13:00
Piast Czekanów 0-1 Stal Pleszew 3 listopada, 11:00
Piast Kobylin 7-0 Tulisia Tuliszków 3 listopada, 11:00
Orzeł Mroczeń 2-1 Wilki Wilczyn 2 listopada, 14:00
Vitcovia Witkowo 1-0 Zefka Kobyla Góra 2 listopada, 14:30
Odolanovia Odolanów 1-0 Zjednoczeni Rychwał 2 listopada, 14:00
Tur 1921 Turek 0-3 GKS Sompolno 2 listopada, 14:00

Kolejka 14 - 9-10 listopada

Astra Krotoszyn 4-1 GKS Sompolno 10 listopada, 12:00
Zjednoczeni Rychwał 3-0 Tur 1921 Turek 9 listopada, 14:00
Zefka Kobyla Góra 1-4 Odolanovia Odolanów 10 listopada, 14:00
Wilki Wilczyn 4-1 Vitcovia Witkowo 9 listopada, 13:00
Tulisia Tuliszków 1-3 Orzeł Mroczeń 9 listopada, 10:00
Stal Pleszew 0-1 Piast Kobylin 10 listopada, 13:00
SKP Słupca 2-0 Piast Czekanów 9 listopada, 11:00
Raszkowianka Raszków 1-0 Polonus Kazimierz Biskupi 9 listopada, 11:00

Kolejka 15 - 16-17 listopada

Polonus Kazimierz Biskupi 0-2 Astra Krotoszyn 16 listopada, 11:00
Piast Czekanów 4-1 Raszkowianka Raszków 17 listopada, 11:00
Piast Kobylin 3-1 SKP Słupca 17 listopada, 11:00
Orzeł Mroczeń 0-2 Stal Pleszew 16 listopada, 11:00
Vitcovia Witkowo 3-0 Tulisia Tuliszków 16 listopada, 13:00
Odolanovia Odolanów 1-0 Wilki Wilczyn 16 listopada, 13:00
Tur 1921 Turek 1-4 Zefka Kobyla Góra 16 listopada, 11:00
GKS Sompolno 3-2 Zjednoczeni Rychwał 16 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 14-15 marca

Astra Krotoszyn - Zjednoczeni Rychwał
GKS Sompolno - Zefka Kobyla Góra
Tur 1921 Turek - Wilki Wilczyn
Odolanovia Odolanów - Tulisia Tuliszków
Vitcovia Witkowo - Stal Pleszew
Orzeł Mroczeń - SKP Słupca
Piast Kobylin - Raszkowianka Raszków
Piast Czekanów - Polonus Kazimierz Biskupi

Kolejka 17 - 21-22 marca

Vitcovia Witkowo - SKP Słupca
Piast Czekanów - Astra Krotoszyn
Polonus Kazimierz Biskupi - Piast Kobylin
Raszkowianka Raszków - Orzeł Mroczeń
Stal Pleszew - Odolanovia Odolanów
Tulisia Tuliszków - Tur 1921 Turek
Wilki Wilczyn - GKS Sompolno
Zefka Kobyla Góra - Zjednoczeni Rychwał

Kolejka 18 - 28-29 marca

Astra Krotoszyn - Zefka Kobyla Góra
Zjednoczeni Rychwał - Wilki Wilczyn
GKS Sompolno - Tulisia Tuliszków
Tur 1921 Turek - Stal Pleszew
Odolanovia Odolanów - SKP Słupca
Vitcovia Witkowo - Raszkowianka Raszków
Orzeł Mroczeń - Polonus Kazimierz Biskupi
Piast Kobylin - Piast Czekanów

Kolejka 19 - 4-5 kwietnia

Piast Kobylin - Astra Krotoszyn
Piast Czekanów - Orzeł Mroczeń
Polonus Kazimierz Biskupi - Vitcovia Witkowo
Raszkowianka Raszków - Odolanovia Odolanów
SKP Słupca - Tur 1921 Turek
Stal Pleszew - GKS Sompolno
Tulisia Tuliszków - Zjednoczeni Rychwał
Wilki Wilczyn - Zefka Kobyla Góra

Kolejka 20 - 11-12 kwietnia

Astra Krotoszyn - Wilki Wilczyn
Zefka Kobyla Góra - Tulisia Tuliszków
Zjednoczeni Rychwał - Stal Pleszew
GKS Sompolno - SKP Słupca
Tur 1921 Turek - Raszkowianka Raszków
Odolanovia Odolanów - Polonus Kazimierz Biskupi
Vitcovia Witkowo - Piast Czekanów
Orzeł Mroczeń - Piast Kobylin

Kolejka 21 - 18-19 kwietnia

Astra Krotoszyn - Orzeł Mroczeń
Piast Kobylin - Vitcovia Witkowo
Piast Czekanów - Odolanovia Odolanów
Polonus Kazimierz Biskupi - Tur 1921 Turek
Raszkowianka Raszków - GKS Sompolno
SKP Słupca - Zjednoczeni Rychwał
Stal Pleszew - Zefka Kobyla Góra
Tulisia Tuliszków - Wilki Wilczyn

Kolejka 22 - 25-26 kwietnia

Astra Krotoszyn - Tulisia Tuliszków
Wilki Wilczyn - Stal Pleszew
Zefka Kobyla Góra - SKP Słupca
Zjednoczeni Rychwał - Raszkowianka Raszków
GKS Sompolno - Polonus Kazimierz Biskupi
Tur 1921 Turek - Piast Czekanów
Odolanovia Odolanów - Piast Kobylin
Vitcovia Witkowo - Orzeł Mroczeń

Kolejka 23 - 2-3 maja

Vitcovia Witkowo - Astra Krotoszyn
Orzeł Mroczeń - Odolanovia Odolanów
Piast Kobylin - Tur 1921 Turek
Piast Czekanów - GKS Sompolno
Polonus Kazimierz Biskupi - Zjednoczeni Rychwał
Raszkowianka Raszków - Zefka Kobyla Góra
SKP Słupca - Wilki Wilczyn
Stal Pleszew - Tulisia Tuliszków

Kolejka 24 - 9-10 maja

Astra Krotoszyn - Stal Pleszew
Tulisia Tuliszków - SKP Słupca
Wilki Wilczyn - Raszkowianka Raszków
Zefka Kobyla Góra - Polonus Kazimierz Biskupi
Zjednoczeni Rychwał - Piast Czekanów
GKS Sompolno - Piast Kobylin
Tur 1921 Turek - Orzeł Mroczeń
Odolanovia Odolanów - Vitcovia Witkowo

Kolejka 25 - 16-17 maja

Odolanovia Odolanów - Astra Krotoszyn
Vitcovia Witkowo - Tur 1921 Turek
Orzeł Mroczeń - GKS Sompolno
Piast Kobylin - Zjednoczeni Rychwał
Piast Czekanów - Zefka Kobyla Góra
Polonus Kazimierz Biskupi - Wilki Wilczyn
Raszkowianka Raszków - Tulisia Tuliszków
SKP Słupca - Stal Pleszew

Kolejka 26 - 23-24 maja

Astra Krotoszyn - SKP Słupca
Stal Pleszew - Raszkowianka Raszków
Tulisia Tuliszków - Polonus Kazimierz Biskupi
Wilki Wilczyn - Piast Czekanów
Zefka Kobyla Góra - Piast Kobylin
Zjednoczeni Rychwał - Orzeł Mroczeń
GKS Sompolno - Vitcovia Witkowo
Tur 1921 Turek - Odolanovia Odolanów

Kolejka 27 - 30-31 maja

Tur 1921 Turek - Astra Krotoszyn
Odolanovia Odolanów - GKS Sompolno
Vitcovia Witkowo - Zjednoczeni Rychwał
Orzeł Mroczeń - Zefka Kobyla Góra
Piast Kobylin - Wilki Wilczyn
Piast Czekanów - Tulisia Tuliszków
Polonus Kazimierz Biskupi - Stal Pleszew
Raszkowianka Raszków - SKP Słupca

Kolejka 28 - 6-7 czerwca

Astra Krotoszyn - Raszkowianka Raszków
SKP Słupca - Polonus Kazimierz Biskupi
Stal Pleszew - Piast Czekanów
Tulisia Tuliszków - Piast Kobylin
Wilki Wilczyn - Orzeł Mroczeń
Zefka Kobyla Góra - Vitcovia Witkowo
Zjednoczeni Rychwał - Odolanovia Odolanów
GKS Sompolno - Tur 1921 Turek

Kolejka 29 - 13-14 czerwca

GKS Sompolno - Astra Krotoszyn
Tur 1921 Turek - Zjednoczeni Rychwał
Odolanovia Odolanów - Zefka Kobyla Góra
Vitcovia Witkowo - Wilki Wilczyn
Orzeł Mroczeń - Tulisia Tuliszków
Piast Kobylin - Stal Pleszew
Piast Czekanów - SKP Słupca
Polonus Kazimierz Biskupi - Raszkowianka Raszków

Kolejka 30 - 20-21 czerwca

Astra Krotoszyn - Polonus Kazimierz Biskupi
Raszkowianka Raszków - Piast Czekanów
SKP Słupca - Piast Kobylin
Stal Pleszew - Orzeł Mroczeń
Tulisia Tuliszków - Vitcovia Witkowo
Wilki Wilczyn - Odolanovia Odolanów
Zefka Kobyla Góra - Tur 1921 Turek
Zjednoczeni Rychwał - GKS Sompolno

IV liga 2019/2020 (wielkopolska)

V liga 2019/2020 (wielkopolska I)
V liga 2019/2020 (wielkopolska II)

Klasa okręgowa 2019/2020 (wielkopolska I)
Klasa okręgowa 2019/2020 (wielkopolska II)
Klasa okręgowa 2019/2020 (wielkopolska III)
Klasa okręgowa 2019/2020 (wielkopolska IV)
Klasa okręgowa 2019/2020 (wielkopolska V)
Klasa okręgowa 2019/2020 (wielkopolska VI)

Autor: Marcin Parus

 

Napisz do nas