[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2019/2020, grupa: wielkopolska IV
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Sparta Szamotuły 15 33 10 3 2 46-15 7 1 0 31-5 3 2 2 15-10
2.  Błękitni Wronki 15 32 9 5 1 51-19 5 1 1 25-4 4 4 0 26-15
3.  NKS Niepruszewo 15 27 8 3 4 29-22 6 1 0 19-7 2 2 4 10-15
4.  Orkan Konarzewo 15 25 7 4 4 32-25 3 3 1 14-10 4 1 3 18-15
5.  Orkan Objezierze 15 24 7 3 5 35-24 4 3 2 25-13 3 0 3 10-11 1 3 1 0 0 4-0
6.  Canarinhos Skórzewo 14 24 7 3 4 35-26 3 2 1 18-12 4 1 3 17-14 1 0 0 0 1 0-4
7.  Złoci Złotkowo 15 23 7 2 6 25-25 4 1 3 19-18 3 1 3 6-7
8.  Promień Opalenica 15 22 6 4 5 26-22 4 2 2 16-9 2 2 3 10-13
9.  Sokół Duszniki 15 20 6 2 7 32-44 3 0 4 13-21 3 2 3 19-23
10.  Suchary Suchy Las 15 17 5 2 8 44-45 5 1 2 31-18 0 1 6 13-27 1 3 1 0 0 3-1
11.  Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 14 17 4 5 5 22-19 1 2 4 11-12 3 3 1 11-7 1 0 0 0 1 1-3
12.  Czarni Wróblewo 15 16 4 4 7 20-36 3 3 1 11-10 1 1 6 9-26
13.  Radwan Lubasz 15 15 3 6 6 25-40 2 4 2 15-15 1 2 4 10-25
14.  Spójnia Strykowo 15 14 3 5 7 18-26 2 3 2 10-9 1 2 5 8-17 1 3 1 0 0 3-2
15.  Orzeł Granowo 15 14 4 2 9 26-39 2 1 4 11-15 2 1 5 15-24 1 0 0 0 1 2-3
16.  LZS Wronczyn 15 6 1 3 11 19-58 1 0 7 10-28 0 3 4 9-30

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Sparta Szamotuły    3-3 2-0 4-1 4-0 6-0 2-0 4-0 6-1 
 2 Błękitni Wronki    4-0 3-1 0-1 10-1 5-1 0-0 3-0 
 3 NKS Niepruszewo3-1     3-0 0-0 4-2 3-2 5-2 1-0 
 4 Orkan Konarzewo1-1     2-0 4-2 3-0* 1-1 1-1 2-5 
 5 Orkan Objezierze1-1 2-4     4-0 0-0 2-0 3-4 1-1 4-2 8-1 
 6 Canarinhos Skórzewo1-2 1-1     6-3 3-1 3-3 4-2 
 7 Złoci Złotkowo1-0 0-2 3-2 4-1 1-3     3-6 3-3 4-1 
 8 Promień Opalenica1-3 2-1 0-0 4-1 1-2     2-1 0-0 6-1 
 9 Sokół Duszniki1-6 3-1 2-4 0-4     3-2 1-3 3-1 
 10 Suchary Suchy Las6-7 4-2 2-3     3-1 3-0 6-2 4-0 3-3 
 11 Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski0-2 1-1 0-0 1-3 0-1 1-5     8-0 
 12 Czarni Wróblewo2-4 1-0 2-1 1-1     1-0 3-3 1-1 
 13 Radwan Lubasz3-3 1-1 2-1 1-1 3-1 2-2     2-3 1-3 
 14 Spójnia Strykowo1-2 2-0 2-2 1-1 0-1     3-2 1-1 
 15 Orzeł Granowo1-2 0-5 2-1 0-2 1-1 2-3     5-1 
 16 LZS Wronczyn2-8 1-3 0-5 3-4 1-2 2-0 0-4 1-2     

Kolejka 1 - 15 sierpnia

Złoci Złotkowo 0-2 Błękitni Wronki 15 sierpnia, 11:00
Suchary Suchy Las 3-0 Czarni Wróblewo 15 sierpnia, 16:00
Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 1-5 Sokół Duszniki 15 sierpnia, 16:00
Sparta Szamotuły 2-0 Spójnia Strykowo 15 sierpnia, 16:00
LZS Wronczyn 1-3 NKS Niepruszewo 15 sierpnia, 16:00
Radwan Lubasz 2-1 Orkan Objezierze 10 sierpnia, 16:00
Promień Opalenica 0-0 Orkan Konarzewo 15 sierpnia, 15:00
Orzeł Granowo 0-5 Canarinhos Skórzewo 25 września, 17:00

Kolejka 2 - 17-18 sierpnia

Błękitni Wronki 3-0 Orzeł Granowo 18 sierpnia, 15:00
Orkan Konarzewo 2-0 Canarinhos Skórzewo 18 sierpnia, 16:00
Orkan Objezierze 2-0 Promień Opalenica 4 września, 18:00
NKS Niepruszewo 5-2 Radwan Lubasz 18 sierpnia, 16:00
Spójnia Strykowo 1-1 LZS Wronczyn 11 września, 18:00
Sokół Duszniki 1-6 Sparta Szamotuły 18 sierpnia, 15:00
Czarni Wróblewo 1-1 Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 18 sierpnia, 17:00
Złoci Złotkowo 3-3 Suchary Suchy Las 18 sierpnia, 15:00

Kolejka 3 - 24-25 sierpnia

Suchary Suchy Las 6-7 Błękitni Wronki 24 sierpnia, 16:00
Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 0-1 Złoci Złotkowo 24 sierpnia, 16:00
Sparta Szamotuły 6-0 Czarni Wróblewo 23 sierpnia, 17:00
LZS Wronczyn 2-0 Sokół Duszniki 4 września, 18:00
Radwan Lubasz 2-3 Spójnia Strykowo 25 sierpnia, 16:00
Promień Opalenica 2-1 NKS Niepruszewo 25 sierpnia, 17:30
Orkan Objezierze 4-0 Canarinhos Skórzewo 24 sierpnia, 15:00
Orkan Konarzewo 2-5 Orzeł Granowo 4 września, 17:45

Kolejka 4 - 31 sierpnia-1 września

Błękitni Wronki 3-1 Orkan Konarzewo 31 sierpnia, 15:00
Orkan Objezierze 4-2 Orzeł Granowo 1 września, 12:00
NKS Niepruszewo 0-0 Canarinhos Skórzewo 31 sierpnia, 16:00
Spójnia Strykowo 2-2 Promień Opalenica 1 września, 17:30
Sokół Duszniki 3-1 Radwan Lubasz 31 sierpnia, 15:00
Czarni Wróblewo 1-1 LZS Wronczyn 1 września, 17:00
Złoci Złotkowo 1-0 Sparta Szamotuły 3 września, 17:30
Suchary Suchy Las 3-1 Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 1 września, 12:00

Kolejka 5 - 7-8 września

Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 1-1 Błękitni Wronki 8 września, 16:00
Sparta Szamotuły 4-0 Suchary Suchy Las 7 września, 16:00
LZS Wronczyn 1-2 Złoci Złotkowo 25 września, 17:00
w pierwotnym terminie (11 września, 17:00) odwołany
Radwan Lubasz 2-2 Czarni Wróblewo 24 listopada, 13:00
Promień Opalenica 2-1 Sokół Duszniki 7 września, 16:00
Canarinhos Skórzewo 4-2 Spójnia Strykowo 7 września, 11:00
Orzeł Granowo 1-2 NKS Niepruszewo 8 września, 15:00
Orkan Objezierze 2-4 Orkan Konarzewo 11 września, 17:30

Kolejka 6 - 14-15 września

Błękitni Wronki 0-1 Orkan Objezierze 14 września, 15:00
NKS Niepruszewo 3-0 Orkan Konarzewo 14 września, 16:00
Spójnia Strykowo 3-2 Orzeł Granowo 15 września, 17:00
Sokół Duszniki 0-4 Canarinhos Skórzewo 14 września, 15:00
Czarni Wróblewo 2-1 Promień Opalenica 14 września, 15:00
Złoci Złotkowo 4-1 Radwan Lubasz 14 września, 16:00
Suchary Suchy Las 3-3 LZS Wronczyn 14 września, 16:00
Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 0-2 Sparta Szamotuły 14 września, 16:00

Kolejka 7 - 21-22 września

Sparta Szamotuły 3-3 Błękitni Wronki 21 września, 16:00
LZS Wronczyn 0-4 Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 22 września, 16:00
Radwan Lubasz 3-1 Suchary Suchy Las 22 września, 15:00
Promień Opalenica 1-2 Złoci Złotkowo 21 września, 16:00
Canarinhos Skórzewo 3-1 Czarni Wróblewo 21 września, 15:00
Orzeł Granowo 1-1 Sokół Duszniki 22 września, 15:00
Orkan Konarzewo 1-1 Spójnia Strykowo 21 września, 16:00
Orkan Objezierze 1-1 NKS Niepruszewo 21 września, 15:00

Kolejka 8 - 28-29 września

Błękitni Wronki 4-0 NKS Niepruszewo 28 września, 15:30
Spójnia Strykowo 1-2 Orkan Objezierze 29 września, 16:00
Sokół Duszniki 2-4 Orkan Konarzewo 28 września, 15:00
Czarni Wróblewo 3-3 Orzeł Granowo 29 września, 16:00
Złoci Złotkowo 1-3 Canarinhos Skórzewo 28 września, 16:00
Suchary Suchy Las 2-3 Promień Opalenica 28 września, 16:00
Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 8-0 Radwan Lubasz 28 września, 16:00
Sparta Szamotuły 6-1 LZS Wronczyn 28 września, 15:00

Kolejka 9 - 5-6 października

LZS Wronczyn 2-8 Błękitni Wronki 5 października, 16:00
Radwan Lubasz 3-3 Sparta Szamotuły 6 października, 14:00
Promień Opalenica 0-0 Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 5 października, 16:00
Canarinhos Skórzewo 6-3 Suchary Suchy Las 5 października, 15:00
Orzeł Granowo 2-1 Złoci Złotkowo 6 października, 15:00
Orkan Konarzewo 3-0 Czarni Wróblewo 5 października, 16:00
(wo)
na boisku 1-0
Orkan Objezierze 3-4 Sokół Duszniki 5 października, 15:00
NKS Niepruszewo 1-0 Spójnia Strykowo 5 października, 16:00

Kolejka 10 - 12-13 października

Błękitni Wronki 0-0 Spójnia Strykowo 9 października, 18:30
Sokół Duszniki 3-1 NKS Niepruszewo 12 października, 15:00
Czarni Wróblewo 2-4 Orkan Objezierze 13 października, 16:00
Złoci Złotkowo 4-1 Orkan Konarzewo 12 października, 15:00
Suchary Suchy Las 4-0 Orzeł Granowo 12 października, 16:00
Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski - Canarinhos Skórzewo 7 marca, 15:00
w pierwotnym terminie (12 października, 15:00) odwołany
Sparta Szamotuły 4-1 Promień Opalenica 12 października, 15:00
LZS Wronczyn 1-2 Radwan Lubasz 12 października, 16:00

Kolejka 11 - 19-20 października

Radwan Lubasz 1-1 Błękitni Wronki 20 października, 14:00
Promień Opalenica 6-1 LZS Wronczyn 19 października, 16:00
Canarinhos Skórzewo 1-2 Sparta Szamotuły 19 października, 11:00
Orzeł Granowo 2-3 Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 20 października, 15:00
Orkan Konarzewo 4-2 Suchary Suchy Las 19 października, 15:00
Orkan Objezierze 0-0 Złoci Złotkowo 19 października, 15:00
NKS Niepruszewo 3-2 Czarni Wróblewo 19 października, 15:00
Spójnia Strykowo 1-1 Sokół Duszniki 20 października, 15:30

Kolejka 12 - 26-27 października

Błękitni Wronki 10-1 Sokół Duszniki 26 października, 15:00
Czarni Wróblewo 1-0 Spójnia Strykowo 26 października, 15:00
Złoci Złotkowo 3-2 NKS Niepruszewo 26 października, 15:00
Suchary Suchy Las 4-2 Orkan Objezierze 27 października, 14:00
Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 1-3 Orkan Konarzewo 26 października, 15:00
Sparta Szamotuły 4-0 Orzeł Granowo 26 października, 15:00
LZS Wronczyn 3-4 Canarinhos Skórzewo 26 października, 15:00
Radwan Lubasz 1-1 Promień Opalenica 27 października, 14:00

Kolejka 13 - 2-3 listopada

Promień Opalenica 1-3 Błękitni Wronki 2 listopada, 14:00
Canarinhos Skórzewo 3-3 Radwan Lubasz 2 listopada, 15:00
Orzeł Granowo 5-1 LZS Wronczyn 3 listopada, 14:00
Orkan Konarzewo 1-1 Sparta Szamotuły 2 listopada, 14:00
Orkan Objezierze 1-1 Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 2 listopada, 14:00
NKS Niepruszewo 4-2 Suchary Suchy Las 2 listopada, 14:00
Spójnia Strykowo 2-0 Złoci Złotkowo 3 listopada, 14:00
Sokół Duszniki 1-3 Czarni Wróblewo 2 listopada, 14:00

Kolejka 14 - 9-10 listopada

Błękitni Wronki 5-1 Czarni Wróblewo 9 listopada, 14:00
Złoci Złotkowo 3-6 Sokół Duszniki 9 listopada, 14:00
Suchary Suchy Las 6-2 Spójnia Strykowo 9 listopada, 16:00
Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 0-0 NKS Niepruszewo 9 listopada, 14:00
Sparta Szamotuły 2-0 Orkan Objezierze 9 listopada, 14:00
LZS Wronczyn 0-5 Orkan Konarzewo 9 listopada, 14:00
Radwan Lubasz 1-3 Orzeł Granowo 10 listopada, 13:00
Promień Opalenica 4-1 Canarinhos Skórzewo 9 listopada, 14:00

Kolejka 15 - 16-17 listopada

Canarinhos Skórzewo 1-1 Błękitni Wronki 16 listopada, 11:00
Orzeł Granowo 0-2 Promień Opalenica 17 listopada, 14:00
Orkan Konarzewo 1-1 Radwan Lubasz 16 listopada, 13:00
Orkan Objezierze 8-1 LZS Wronczyn 16 listopada, 13:00
NKS Niepruszewo 3-1 Sparta Szamotuły 16 listopada, 13:00
Spójnia Strykowo 0-1 Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 17 listopada, 14:00
Sokół Duszniki 3-2 Suchary Suchy Las 16 listopada, 14:00
Czarni Wróblewo 1-0 Złoci Złotkowo 16 listopada, 13:30

Kolejka 16 - 14-15 marca

Canarinhos Skórzewo - Orzeł Granowo
Błękitni Wronki - Złoci Złotkowo
Czarni Wróblewo - Suchary Suchy Las
Sokół Duszniki - Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski
Spójnia Strykowo - Sparta Szamotuły
NKS Niepruszewo - LZS Wronczyn
Orkan Objezierze - Radwan Lubasz
Orkan Konarzewo - Promień Opalenica

Kolejka 17 - 21-22 marca

Orzeł Granowo - Błękitni Wronki
Canarinhos Skórzewo - Orkan Konarzewo
Promień Opalenica - Orkan Objezierze
Radwan Lubasz - NKS Niepruszewo
LZS Wronczyn - Spójnia Strykowo
Sparta Szamotuły - Sokół Duszniki
Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski - Czarni Wróblewo
Suchary Suchy Las - Złoci Złotkowo

Kolejka 18 - 28-29 marca

Canarinhos Skórzewo - Orkan Objezierze
Orzeł Granowo - Orkan Konarzewo
Błękitni Wronki - Suchary Suchy Las
Złoci Złotkowo - Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski
Czarni Wróblewo - Sparta Szamotuły
Sokół Duszniki - LZS Wronczyn
Spójnia Strykowo - Radwan Lubasz
NKS Niepruszewo - Promień Opalenica

Kolejka 19 - 4-5 kwietnia

Orkan Konarzewo - Błękitni Wronki
Orzeł Granowo - Orkan Objezierze
Canarinhos Skórzewo - NKS Niepruszewo
Promień Opalenica - Spójnia Strykowo
Radwan Lubasz - Sokół Duszniki
LZS Wronczyn - Czarni Wróblewo
Sparta Szamotuły - Złoci Złotkowo
Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski - Suchary Suchy Las

Kolejka 20 - 11-12 kwietnia

Orkan Konarzewo - Orkan Objezierze
Błękitni Wronki - Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski
Suchary Suchy Las - Sparta Szamotuły
Złoci Złotkowo - LZS Wronczyn
Czarni Wróblewo - Radwan Lubasz
Sokół Duszniki - Promień Opalenica
Spójnia Strykowo - Canarinhos Skórzewo
NKS Niepruszewo - Orzeł Granowo

Kolejka 21 - 18-19 kwietnia

Orkan Objezierze - Błękitni Wronki
Orkan Konarzewo - NKS Niepruszewo
Orzeł Granowo - Spójnia Strykowo
Canarinhos Skórzewo - Sokół Duszniki
Promień Opalenica - Czarni Wróblewo
Radwan Lubasz - Złoci Złotkowo
LZS Wronczyn - Suchary Suchy Las
Sparta Szamotuły - Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski

Kolejka 22 - 25-26 kwietnia

Błękitni Wronki - Sparta Szamotuły
Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski - LZS Wronczyn
Suchary Suchy Las - Radwan Lubasz
Złoci Złotkowo - Promień Opalenica
Czarni Wróblewo - Canarinhos Skórzewo
Sokół Duszniki - Orzeł Granowo
Spójnia Strykowo - Orkan Konarzewo
NKS Niepruszewo - Orkan Objezierze

Kolejka 23 - 2-3 maja

NKS Niepruszewo - Błękitni Wronki
Orkan Objezierze - Spójnia Strykowo
Orkan Konarzewo - Sokół Duszniki
Orzeł Granowo - Czarni Wróblewo
Canarinhos Skórzewo - Złoci Złotkowo
Promień Opalenica - Suchary Suchy Las
Radwan Lubasz - Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski
LZS Wronczyn - Sparta Szamotuły

Kolejka 24 - 9-10 maja

Błękitni Wronki - LZS Wronczyn
Sparta Szamotuły - Radwan Lubasz
Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski - Promień Opalenica
Suchary Suchy Las - Canarinhos Skórzewo
Złoci Złotkowo - Orzeł Granowo
Czarni Wróblewo - Orkan Konarzewo
Sokół Duszniki - Orkan Objezierze
Spójnia Strykowo - NKS Niepruszewo

Kolejka 25 - 16-17 maja

Spójnia Strykowo - Błękitni Wronki
NKS Niepruszewo - Sokół Duszniki
Orkan Objezierze - Czarni Wróblewo
Orkan Konarzewo - Złoci Złotkowo
Orzeł Granowo - Suchary Suchy Las
Canarinhos Skórzewo - Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski
Promień Opalenica - Sparta Szamotuły
Radwan Lubasz - LZS Wronczyn

Kolejka 26 - 23-24 maja

Błękitni Wronki - Radwan Lubasz
LZS Wronczyn - Promień Opalenica
Sparta Szamotuły - Canarinhos Skórzewo
Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski - Orzeł Granowo
Suchary Suchy Las - Orkan Konarzewo
Złoci Złotkowo - Orkan Objezierze
Czarni Wróblewo - NKS Niepruszewo
Sokół Duszniki - Spójnia Strykowo

Kolejka 27 - 30-31 maja

Sokół Duszniki - Błękitni Wronki
Spójnia Strykowo - Czarni Wróblewo
NKS Niepruszewo - Złoci Złotkowo
Orkan Objezierze - Suchary Suchy Las
Orkan Konarzewo - Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski
Orzeł Granowo - Sparta Szamotuły
Canarinhos Skórzewo - LZS Wronczyn
Promień Opalenica - Radwan Lubasz

Kolejka 28 - 6-7 czerwca

Błękitni Wronki - Promień Opalenica
Radwan Lubasz - Canarinhos Skórzewo
LZS Wronczyn - Orzeł Granowo
Sparta Szamotuły - Orkan Konarzewo
Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski - Orkan Objezierze
Suchary Suchy Las - NKS Niepruszewo
Złoci Złotkowo - Spójnia Strykowo
Czarni Wróblewo - Sokół Duszniki

Kolejka 29 - 13-14 czerwca

Czarni Wróblewo - Błękitni Wronki
Sokół Duszniki - Złoci Złotkowo
Spójnia Strykowo - Suchary Suchy Las
NKS Niepruszewo - Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski
Orkan Objezierze - Sparta Szamotuły
Orkan Konarzewo - LZS Wronczyn
Orzeł Granowo - Radwan Lubasz
Canarinhos Skórzewo - Promień Opalenica

Kolejka 30 - 20-21 czerwca

Błękitni Wronki - Canarinhos Skórzewo
Promień Opalenica - Orzeł Granowo
Radwan Lubasz - Orkan Konarzewo
LZS Wronczyn - Orkan Objezierze
Sparta Szamotuły - NKS Niepruszewo
Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski - Spójnia Strykowo
Suchary Suchy Las - Sokół Duszniki
Złoci Złotkowo - Czarni Wróblewo

V liga 2019/2020 (wielkopolska I)
V liga 2019/2020 (wielkopolska II)
V liga 2019/2020 (wielkopolska III)

Klasa okręgowa 2019/2020 (wielkopolska I)
Klasa okręgowa 2019/2020 (wielkopolska II)
Klasa okręgowa 2019/2020 (wielkopolska III)
Klasa okręgowa 2019/2020 (wielkopolska V)
Klasa okręgowa 2019/2020 (wielkopolska VI)

Klasa A 2019/2020 (wielkopolska I)
Klasa A 2019/2020 (wielkopolska II)
Klasa A 2019/2020 (wielkopolska III)
Klasa A 2019/2020 (wielkopolska IV)
Klasa A 2019/2020 (wielkopolska IX)
Klasa A 2019/2020 (wielkopolska V)
Klasa A 2019/2020 (wielkopolska VI)
Klasa A 2019/2020 (wielkopolska VII)
Klasa A 2019/2020 (wielkopolska VIII)

Autor: Marcin Parus

 

Napisz do nas