[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2019/2020, grupa: wielkopolska VII
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  GKS Jaraczewo 8 19 6 1 1 39-9 3 1 0 21-2 3 0 1 18-7
2.  UKS Śrem 8 18 5 3 0 21-11 3 1 0 14-8 2 2 0 7-3
3.  Pogoń Książ Wielkopolski 8 17 5 2 1 26-8 2 1 1 11-4 3 1 0 15-4
4.  LZS Głuchowo 9 15 4 3 2 23-22 2 2 1 14-12 2 1 1 9-10
5.  Czarni Dobrzyca 8 13 3 4 1 17-12 3 2 0 12-6 0 2 1 5-6 2 2 0 2 0 0-0
6.  Zawisza Dolsk 8 13 3 4 1 15-11 0 2 1 3-4 3 2 0 12-7 1 1 0 1 0 0-0
7.  KSGB Manieczki 9 13 4 1 4 21-27 3 0 1 18-9 1 1 3 3-18 1 1 0 1 0 0-0
8.  Gladiatorzy Pieruszyce 9 11 3 2 4 15-17 1 1 2 3-6 2 1 2 12-11
9.  Orły Huta Łukomska 8 7 2 1 5 11-19 2 0 3 9-10 0 1 2 2-9
10.  Tur Turew 7 7 2 1 4 11-21 1 1 1 4-4 1 0 3 7-17
11.  Kłos II Zaniemyśl 8 6 2 0 6 15-22 0 0 3 6-9 2 0 3 9-13 1 3 1 0 0 5-3
12.  Żaki Taczanów 8 6 2 0 6 11-23 1 0 4 6-16 1 0 2 5-7 1 0 0 0 1 3-5
13.  Helios II Czempiń 8 3 1 0 7 11-34 1 0 3 6-19 0 0 4 5-15

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
 1 GKS Jaraczewo    2-2 9-0 4-0 6-0* 
 2 UKS Śrem2-1     3-3 4-3 5-1 
 3 Pogoń Książ Wielkopolski1-3 1-1     6-0 3-0 
 4 LZS Głuchowo1-1 2-6     3-3 3-0 5-2 
 5 Czarni Dobrzyca    0-0 3-3 5-3 1-0 3-0 
 6 Zawisza Dolsk1-2 2-2 0-0     
 7 KSGB Manieczki7-3     4-1 2-3 5-2 
 8 Gladiatorzy Pieruszyce0-2 1-0     1-1 1-3 
 9 Orły Huta Łukomska2-3 2-3     1-2 2-1 2-1 
 10 Tur Turew1-1 0-2     3-1 
 11 Kłos II Zaniemyśl3-4 2-3 1-2     
 12 Żaki Taczanów0-3 0-4 3-2 0-2 3-5     
 13 Helios II Czempiń1-10 0-3 0-4 5-2     

Kolejka 1 - 17-18 sierpnia

Pauza: GKS Jaraczewo.
 
Żaki Taczanów 3-2 Czarni Dobrzyca 18 sierpnia, 11:00
UKS Śrem 4-3 Gladiatorzy Pieruszyce 17 sierpnia, 16:00
Tur Turew - Helios II Czempiń
przełożony
Pogoń Książ Wielkopolski 6-0 KSGB Manieczki 15 sierpnia, 16:00
Orły Huta Łukomska 1-2 Kłos II Zaniemyśl 18 sierpnia, 17:00
w Zagórowie
LZS Głuchowo 3-3 Zawisza Dolsk 18 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 24-25 sierpnia

Pauza: Żaki Taczanów.
 
Czarni Dobrzyca 1-0 Kłos II Zaniemyśl 25 sierpnia, 11:00
KSGB Manieczki 4-1 Orły Huta Łukomska 24 sierpnia, 16:00
Helios II Czempiń 0-3 Pogoń Książ Wielkopolski 25 sierpnia, 15:00
Gladiatorzy Pieruszyce 1-3 Tur Turew 25 sierpnia, 13:00
LZS Głuchowo 1-1 UKS Śrem 24 sierpnia, 17:30
GKS Jaraczewo 2-2 Zawisza Dolsk 25 sierpnia, 14:00

Kolejka 3 - 31 sierpnia-1 września

Pauza: Czarni Dobrzyca.
 
UKS Śrem 2-1 GKS Jaraczewo 1 września, 16:00
Tur Turew 1-1 LZS Głuchowo 31 sierpnia, 16:00
Pogoń Książ Wielkopolski 3-0 Gladiatorzy Pieruszyce 31 sierpnia, 17:00
Orły Huta Łukomska 2-1 Helios II Czempiń 1 września, 17:00
w Zagórowie
Kłos II Zaniemyśl 2-3 KSGB Manieczki 1 września, 11:00
Żaki Taczanów 0-2 Zawisza Dolsk 1 września, 11:00

Kolejka 4 - 7-8 września

Pauza: Zawisza Dolsk.
 
Czarni Dobrzyca 0-0 KSGB Manieczki 8 września, 14:00
Helios II Czempiń 5-2 Kłos II Zaniemyśl 8 września, 15:00
Gladiatorzy Pieruszyce 1-1 Orły Huta Łukomska 8 września, 13:00
LZS Głuchowo 2-6 Pogoń Książ Wielkopolski 7 września, 17:00
GKS Jaraczewo 6-0 Tur Turew 8 września, 14:00
(wo)
na boisku 6-2
Żaki Taczanów 0-3 UKS Śrem 8 września, 11:00

Kolejka 5 - 14-15 września

Pauza: UKS Śrem.
 
Zawisza Dolsk 0-0 Czarni Dobrzyca 14 września, 17:00
Tur Turew 3-1 Żaki Taczanów 15 września, 15:00
Pogoń Książ Wielkopolski 1-3 GKS Jaraczewo 14 września, 17:00
Orły Huta Łukomska 2-3 LZS Głuchowo 15 września, 15:00
Kłos II Zaniemyśl 1-2 Gladiatorzy Pieruszyce 15 września, 11:00
KSGB Manieczki 5-2 Helios II Czempiń 15 września, 15:00

Kolejka 6 - 21-22 września

Pauza: Tur Turew.
 
Czarni Dobrzyca 3-0 Helios II Czempiń 22 września, 14:00
Gladiatorzy Pieruszyce 1-0 KSGB Manieczki 22 września, 13:00
LZS Głuchowo 3-0 Kłos II Zaniemyśl 21 września, 17:00
GKS Jaraczewo 4-0 Orły Huta Łukomska 22 września, 14:00
Żaki Taczanów 0-4 Pogoń Książ Wielkopolski 22 września, 11:00
Zawisza Dolsk 1-2 UKS Śrem 21 września, 16:00

Kolejka 7 - 28-29 września

Pauza: Pogoń Książ Wielkopolski.
 
UKS Śrem 3-3 Czarni Dobrzyca 29 września, 15:00
Tur Turew 0-2 Zawisza Dolsk 29 września, 14:00
Orły Huta Łukomska 2-1 Żaki Taczanów 29 września, 11:00
Kłos II Zaniemyśl 3-4 GKS Jaraczewo 29 września, 11:00
KSGB Manieczki 7-3 LZS Głuchowo 29 września, 15:00
Helios II Czempiń 0-4 Gladiatorzy Pieruszyce 29 września, 15:00

Kolejka 8 - 5-6 października

Pauza: Orły Huta Łukomska.
 
Czarni Dobrzyca 3-3 Gladiatorzy Pieruszyce 6 października, 11:00
LZS Głuchowo 5-2 Helios II Czempiń 5 października, 16:00
GKS Jaraczewo 9-0 KSGB Manieczki 6 października, 15:00
Żaki Taczanów 3-5 Kłos II Zaniemyśl 6 października, 11:00
Zawisza Dolsk 2-2 Pogoń Książ Wielkopolski 5 października, 15:00
UKS Śrem 5-1 Tur Turew 5 października, 16:00

Kolejka 9 - 12-13 października

Pauza: Kłos II Zaniemyśl.
 
Pogoń Książ Wielkopolski 1-1 UKS Śrem 12 października, 15:00
Orły Huta Łukomska 2-3 Zawisza Dolsk 13 października, 15:00
KSGB Manieczki 2-3 Żaki Taczanów 13 października, 15:00
Helios II Czempiń 1-10 GKS Jaraczewo 12 października, 16:00
Gladiatorzy Pieruszyce 0-2 LZS Głuchowo 13 października, 13:00
Czarni Dobrzyca 5-3 Tur Turew 13 października, 13:00

Kolejka 10 - 19-20 października

Pauza: KSGB Manieczki.
 
Czarni Dobrzyca - LZS Głuchowo 20 października, 12:00
GKS Jaraczewo - Gladiatorzy Pieruszyce 20 października, 14:00
Żaki Taczanów - Helios II Czempiń 20 października, 14:00
Zawisza Dolsk - Kłos II Zaniemyśl 19 października, 14:00
UKS Śrem - Orły Huta Łukomska 19 października, 16:00
Tur Turew - Pogoń Książ Wielkopolski 20 października, 14:00

Kolejka 11 - 26-27 października

Pauza: Helios II Czempiń.
 
Pogoń Książ Wielkopolski - Czarni Dobrzyca
Orły Huta Łukomska - Tur Turew
Kłos II Zaniemyśl - UKS Śrem
KSGB Manieczki - Zawisza Dolsk
Gladiatorzy Pieruszyce - Żaki Taczanów
LZS Głuchowo - GKS Jaraczewo

Kolejka 12 - 2-3 listopada

Pauza: Gladiatorzy Pieruszyce.
 
Czarni Dobrzyca - GKS Jaraczewo
Żaki Taczanów - LZS Głuchowo
Zawisza Dolsk - Helios II Czempiń
UKS Śrem - KSGB Manieczki
Tur Turew - Kłos II Zaniemyśl
Pogoń Książ Wielkopolski - Orły Huta Łukomska

Kolejka 13 - 9-10 listopada

Pauza: LZS Głuchowo.
 
Orły Huta Łukomska - Czarni Dobrzyca
Kłos II Zaniemyśl - Pogoń Książ Wielkopolski
KSGB Manieczki - Tur Turew
Helios II Czempiń - UKS Śrem
Gladiatorzy Pieruszyce - Zawisza Dolsk
GKS Jaraczewo - Żaki Taczanów

Kolejka 14

Pauza: GKS Jaraczewo.
 
Zawisza Dolsk - LZS Głuchowo
Czarni Dobrzyca - Żaki Taczanów
Gladiatorzy Pieruszyce - UKS Śrem
Helios II Czempiń - Tur Turew
KSGB Manieczki - Pogoń Książ Wielkopolski
Kłos II Zaniemyśl - Orły Huta Łukomska

Kolejka 15

Pauza: Żaki Taczanów.
 
Kłos II Zaniemyśl - Czarni Dobrzyca
Orły Huta Łukomska - KSGB Manieczki
Pogoń Książ Wielkopolski - Helios II Czempiń
Tur Turew - Gladiatorzy Pieruszyce
UKS Śrem - LZS Głuchowo
Zawisza Dolsk - GKS Jaraczewo

Kolejka 16

Pauza: Czarni Dobrzyca.
 
Zawisza Dolsk - Żaki Taczanów
GKS Jaraczewo - UKS Śrem
LZS Głuchowo - Tur Turew
Gladiatorzy Pieruszyce - Pogoń Książ Wielkopolski
Helios II Czempiń - Orły Huta Łukomska
KSGB Manieczki - Kłos II Zaniemyśl

Kolejka 17

Pauza: Zawisza Dolsk.
 
KSGB Manieczki - Czarni Dobrzyca
Kłos II Zaniemyśl - Helios II Czempiń
Orły Huta Łukomska - Gladiatorzy Pieruszyce
Pogoń Książ Wielkopolski - LZS Głuchowo
Tur Turew - GKS Jaraczewo
UKS Śrem - Żaki Taczanów

Kolejka 18

Pauza: UKS Śrem.
 
Czarni Dobrzyca - Zawisza Dolsk
Żaki Taczanów - Tur Turew
GKS Jaraczewo - Pogoń Książ Wielkopolski
LZS Głuchowo - Orły Huta Łukomska
Gladiatorzy Pieruszyce - Kłos II Zaniemyśl
Helios II Czempiń - KSGB Manieczki

Kolejka 19

Pauza: Tur Turew.
 
Helios II Czempiń - Czarni Dobrzyca
KSGB Manieczki - Gladiatorzy Pieruszyce
Kłos II Zaniemyśl - LZS Głuchowo
Orły Huta Łukomska - GKS Jaraczewo
Pogoń Książ Wielkopolski - Żaki Taczanów
UKS Śrem - Zawisza Dolsk

Kolejka 20

Pauza: Pogoń Książ Wielkopolski.
 
Czarni Dobrzyca - UKS Śrem
Zawisza Dolsk - Tur Turew
Żaki Taczanów - Orły Huta Łukomska
GKS Jaraczewo - Kłos II Zaniemyśl
LZS Głuchowo - KSGB Manieczki
Gladiatorzy Pieruszyce - Helios II Czempiń

Kolejka 21

Pauza: Orły Huta Łukomska.
 
Gladiatorzy Pieruszyce - Czarni Dobrzyca
Helios II Czempiń - LZS Głuchowo
KSGB Manieczki - GKS Jaraczewo
Kłos II Zaniemyśl - Żaki Taczanów
Pogoń Książ Wielkopolski - Zawisza Dolsk
Tur Turew - UKS Śrem

Kolejka 22

Pauza: Kłos II Zaniemyśl.
 
Tur Turew - Czarni Dobrzyca
UKS Śrem - Pogoń Książ Wielkopolski
Zawisza Dolsk - Orły Huta Łukomska
Żaki Taczanów - KSGB Manieczki
GKS Jaraczewo - Helios II Czempiń
LZS Głuchowo - Gladiatorzy Pieruszyce

Kolejka 23

Pauza: KSGB Manieczki.
 
LZS Głuchowo - Czarni Dobrzyca
Gladiatorzy Pieruszyce - GKS Jaraczewo
Helios II Czempiń - Żaki Taczanów
Kłos II Zaniemyśl - Zawisza Dolsk
Orły Huta Łukomska - UKS Śrem
Pogoń Książ Wielkopolski - Tur Turew

Kolejka 24

Pauza: Helios II Czempiń.
 
Czarni Dobrzyca - Pogoń Książ Wielkopolski
Tur Turew - Orły Huta Łukomska
UKS Śrem - Kłos II Zaniemyśl
Zawisza Dolsk - KSGB Manieczki
Żaki Taczanów - Gladiatorzy Pieruszyce
GKS Jaraczewo - LZS Głuchowo

Kolejka 25

Pauza: Gladiatorzy Pieruszyce.
 
GKS Jaraczewo - Czarni Dobrzyca
LZS Głuchowo - Żaki Taczanów
Helios II Czempiń - Zawisza Dolsk
KSGB Manieczki - UKS Śrem
Kłos II Zaniemyśl - Tur Turew
Orły Huta Łukomska - Pogoń Książ Wielkopolski

Kolejka 26

Pauza: LZS Głuchowo.
 
Czarni Dobrzyca - Orły Huta Łukomska
Pogoń Książ Wielkopolski - Kłos II Zaniemyśl
Tur Turew - KSGB Manieczki
UKS Śrem - Helios II Czempiń
Zawisza Dolsk - Gladiatorzy Pieruszyce
Żaki Taczanów - GKS Jaraczewo

Klasa okręgowa 2019/2020 (wielkopolska I)
Klasa okręgowa 2019/2020 (wielkopolska II)
Klasa okręgowa 2019/2020 (wielkopolska III)
Klasa okręgowa 2019/2020 (wielkopolska IV)
Klasa okręgowa 2019/2020 (wielkopolska V)
Klasa okręgowa 2019/2020 (wielkopolska VI)

Klasa A 2019/2020 (wielkopolska I)
Klasa A 2019/2020 (wielkopolska II)
Klasa A 2019/2020 (wielkopolska III)
Klasa A 2019/2020 (wielkopolska IV)
Klasa A 2019/2020 (wielkopolska IX)
Klasa A 2019/2020 (wielkopolska V)
Klasa A 2019/2020 (wielkopolska VI)
Klasa A 2019/2020 (wielkopolska VIII)

Klasa B 2019/2020 (wielkopolska I)
Klasa B 2019/2020 (wielkopolska II)
Klasa B 2019/2020 (wielkopolska III)
Klasa B 2019/2020 (wielkopolska IV)
Klasa B 2019/2020 (wielkopolska IX)
Klasa B 2019/2020 (wielkopolska V)
Klasa B 2019/2020 (wielkopolska VI)
Klasa B 2019/2020 (wielkopolska VII)
Klasa B 2019/2020 (wielkopolska VIII)
Klasa B 2019/2020 (wielkopolska X)
Klasa B 2019/2020 (wielkopolska XI)

Autor: Marcin Parus

 

Napisz do nas