[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2019/2020, grupa: wielkopolska IV
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Zawisza Łęka Opatowska 13 36 12 0 1 32-6 1 0 0 1-0 11 0 1 31-6
2.  LZS Czajków 13 28 9 1 3 33-17 5 0 2 19-11 4 1 1 14-6 1 3 1 0 0 3-2
3.  Sokół Bralin 13 28 9 1 3 36-17 5 1 1 19-8 4 0 2 17-9 1 0 0 0 1 2-3
4.  Płomień Opatów 13 26 8 2 3 30-16 4 2 1 17-7 4 0 2 13-9
5.  Victoria Laski 13 24 7 3 3 27-19 4 1 2 14-8 3 2 1 13-11
6.  OKS Ostrów Wielkopolski 13 20 6 2 5 20-20 3 1 3 8-12 3 1 2 12-8
7.  LKS Jankowy 13 19 6 1 6 18-21 4 1 2 11-6 2 0 4 7-15
8.  Błękitni Chruszczyny 13 18 6 0 7 32-32 3 0 4 17-21 3 0 3 15-11 1 3 1 0 0 2-0
9.  KS Rogaszyce 13 18 6 0 7 12-18 3 0 3 7-10 3 0 4 5-8 1 0 0 0 1 0-2
10.  Huragan Szczury 13 11 3 2 8 20-35 2 0 5 7-20 1 2 3 13-15
11.  Pogoń Trębaczów 13 10 2 4 7 14-26 2 2 3 8-10 0 2 4 6-16 1 1 0 1 0 1-1
12.  Sokół Świba 13 10 3 1 9 25-41 2 1 4 19-21 1 0 5 6-20 1 1 0 1 0 1-1
13.  KS Hanulin 13 9 2 3 8 19-30 1 2 4 9-19 1 1 4 10-11
14.  Lilia Mikstat 13 5 1 2 10 18-38 1 0 6 8-19 0 2 4 10-19

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Zawisza Łęka Opatowska    1-0 
 2 LZS Czajków1-4     3-2 1-0 6-1 4-0 0-2 4-2 
 3 Sokół Bralin1-0     1-2 3-0 1-0 4-4 6-2 3-0 
 4 Płomień Opatów0-2 4-1     1-1 5-1 2-0 2-2 3-0 
 5 Victoria Laski0-3     1-0 2-1 0-1 2-1 2-2 7-0 
 6 OKS Ostrów Wielkopolski0-2 0-2 0-3 2-1     2-1 3-2 1-1 
 7 LKS Jankowy0-4 1-2     1-0 3-0 4-0 0-0 2-0 
 8 Błękitni Chruszczyny3-4 4-2 1-4 3-4 1-5     1-0 4-2 
 9 KS Rogaszyce2-1 0-1 0-2     1-0 1-5 3-1 
 10 Huragan Szczury0-2 0-4 1-4 1-7 0-1     3-1 2-1 
 11 Pogoń Trębaczów0-1 0-0 1-3 2-2 1-2     2-1 2-1 
 12 Sokół Świba0-1 0-3 2-3 6-3 1-1     2-6 8-4 
 13 KS Hanulin0-3 0-2 1-6 2-3 2-2 2-1     2-2 
 14 Lilia Mikstat1-5 2-5 0-1 0-2 0-2 4-1 1-3     

Kolejka 1 - 17-18 sierpnia

Błękitni Chruszczyny 3-4 Zawisza Łęka Opatowska 18 sierpnia, 11:00
Victoria Laski 2-1 Huragan Szczury 18 sierpnia, 16:00
OKS Ostrów Wielkopolski 3-2 KS Hanulin 17 sierpnia, 16:00
Sokół Bralin 1-0 KS Rogaszyce 18 sierpnia, 16:00
Pogoń Trębaczów 2-1 Lilia Mikstat 18 sierpnia, 11:00
Płomień Opatów 5-1 LKS Jankowy 18 sierpnia, 11:00
Sokół Świba 0-3 LZS Czajków 17 sierpnia, 16:00

Kolejka 2 - 24-25 sierpnia

LKS Jankowy 4-0 Sokół Świba 25 sierpnia, 11:00
Lilia Mikstat 0-2 Płomień Opatów 25 sierpnia, 16:00
KS Rogaszyce 1-0 Pogoń Trębaczów 25 sierpnia, 14:00
KS Hanulin 1-6 Sokół Bralin 25 sierpnia, 11:00
Huragan Szczury 0-4 OKS Ostrów Wielkopolski 25 sierpnia, 11:00
Błękitni Chruszczyny 1-5 Victoria Laski 25 sierpnia, 16:00
LZS Czajków 1-4 Zawisza Łęka Opatowska 25 sierpnia, 11:00

Kolejka 3 - 31 sierpnia-1 września

Victoria Laski 0-3 Zawisza Łęka Opatowska 1 września, 16:00
OKS Ostrów Wielkopolski 2-1 Błękitni Chruszczyny 17 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (12 września, 20:00) odwołany
Sokół Bralin 4-4 Huragan Szczury 1 września, 16:00
Pogoń Trębaczów 2-1 KS Hanulin 1 września, 11:00
Płomień Opatów 2-0 KS Rogaszyce 1 września, 11:00
Sokół Świba 8-4 Lilia Mikstat 31 sierpnia, 16:00
LZS Czajków 4-0 LKS Jankowy 1 września, 11:00

Kolejka 4 - 7-8 września

Lilia Mikstat 2-5 LZS Czajków 8 września, 16:00
KS Rogaszyce 1-5 Sokół Świba 8 września, 14:00
KS Hanulin 2-3 Płomień Opatów 8 września, 11:00
Huragan Szczury 3-1 Pogoń Trębaczów 7 września, 16:00
Błękitni Chruszczyny 1-4 Sokół Bralin 8 września, 11:00
Victoria Laski 1-0 OKS Ostrów Wielkopolski 8 września, 16:00
LKS Jankowy 0-4 Zawisza Łęka Opatowska 8 września, 11:00

Kolejka 5 - 14-15 września

OKS Ostrów Wielkopolski 0-2 Zawisza Łęka Opatowska 15 września, 11:00
Sokół Bralin 1-2 Victoria Laski 15 września, 16:00
Pogoń Trębaczów 1-2 Błękitni Chruszczyny 15 września, 11:00
Płomień Opatów 2-2 Huragan Szczury 14 września, 16:00
Sokół Świba 2-6 KS Hanulin 14 września, 16:00
LZS Czajków 0-2 KS Rogaszyce 15 września, 11:00
LKS Jankowy 2-0 Lilia Mikstat 15 września, 11:00

Kolejka 6 - 21-22 września

KS Rogaszyce 0-1 LKS Jankowy 22 września, 14:00
KS Hanulin 0-2 LZS Czajków 22 września, 11:00
Huragan Szczury 2-1 Sokół Świba 21 września, 16:00
Błękitni Chruszczyny 3-4 Płomień Opatów 22 września, 11:00
Victoria Laski 2-2 Pogoń Trębaczów 22 września, 16:00
OKS Ostrów Wielkopolski 0-3 Sokół Bralin 21 września, 16:00
Lilia Mikstat 1-5 Zawisza Łęka Opatowska 22 września, 16:00

Kolejka 7 - 28-29 września

Sokół Bralin 1-0 Zawisza Łęka Opatowska 29 września, 16:00
Pogoń Trębaczów 2-2 OKS Ostrów Wielkopolski 29 września, 11:00
Płomień Opatów 1-1 Victoria Laski 28 września, 16:00
Sokół Świba 6-3 Błękitni Chruszczyny 29 września, 16:00
LZS Czajków 4-2 Huragan Szczury 29 września, 11:00
LKS Jankowy 0-0 KS Hanulin 29 września, 11:00
Lilia Mikstat 4-1 KS Rogaszyce 29 września, 16:00

Kolejka 8 - 5-6 października

Zawisza Łęka Opatowska 1-0 KS Rogaszyce 6 października, 14:00
KS Hanulin 2-2 Lilia Mikstat 6 października, 11:00
Huragan Szczury 1-4 LKS Jankowy 5 października, 16:00
Błękitni Chruszczyny 4-2 LZS Czajków 6 października, 11:00
Victoria Laski 7-0 Sokół Świba 6 października, 16:00
OKS Ostrów Wielkopolski 2-1 Płomień Opatów 5 października, 15:00
Sokół Bralin 6-2 Pogoń Trębaczów 6 października, 16:00

Kolejka 9 - 12-13 października

Pogoń Trębaczów 0-1 Zawisza Łęka Opatowska 13 października, 11:00
Płomień Opatów 4-1 Sokół Bralin 12 października, 15:00
Sokół Świba 2-3 OKS Ostrów Wielkopolski 12 października, 15:30
LZS Czajków 6-1 Victoria Laski 13 października, 11:00
LKS Jankowy 1-0 Błękitni Chruszczyny 13 października, 11:00
Lilia Mikstat 1-3 Huragan Szczury 13 października, 11:00
KS Rogaszyce 3-1 KS Hanulin 13 października, 14:00

Kolejka 10 - 19-20 października

Huragan Szczury 0-1 KS Rogaszyce 20 października, 11:00
Błękitni Chruszczyny 4-2 Lilia Mikstat 20 października, 11:00
Victoria Laski 2-1 LKS Jankowy 20 października, 15:00
OKS Ostrów Wielkopolski 0-2 LZS Czajków 20 października, 11:00
Sokół Bralin 3-0 Sokół Świba 20 października, 15:00
Pogoń Trębaczów 1-3 Płomień Opatów 20 października, 11:00
KS Hanulin 0-3 Zawisza Łęka Opatowska 20 października, 11:00

Kolejka 11 - 26-27 października

Płomień Opatów 0-2 Zawisza Łęka Opatowska 27 października, 11:00
Sokół Świba 1-1 Pogoń Trębaczów 26 października, 14:00
LZS Czajków 3-2 Sokół Bralin 27 października, 11:00
LKS Jankowy 1-2 OKS Ostrów Wielkopolski 26 października, 15:00
Lilia Mikstat 0-2 Victoria Laski 27 października, 14:00
KS Rogaszyce 0-2 Błękitni Chruszczyny 27 października, 14:00
KS Hanulin 2-1 Huragan Szczury 27 października, 11:00

Kolejka 12 - 2-3 listopada

Błękitni Chruszczyny 1-0 KS Hanulin 3 listopada, 11:00
Victoria Laski 0-1 KS Rogaszyce 3 listopada, 16:00
OKS Ostrów Wielkopolski 1-1 Lilia Mikstat 2 listopada, 14:00
Sokół Bralin 3-0 LKS Jankowy 3 listopada, 14:00
Pogoń Trębaczów 0-0 LZS Czajków 3 listopada, 11:00
Płomień Opatów 3-0 Sokół Świba 3 listopada, 11:00
Huragan Szczury 0-2 Zawisza Łęka Opatowska 2 listopada, 14:00

Kolejka 13 - 9-10 listopada

Sokół Świba 0-1 Zawisza Łęka Opatowska 9 listopada, 14:00
LZS Czajków 1-0 Płomień Opatów 10 listopada, 11:00
LKS Jankowy 3-0 Pogoń Trębaczów 10 listopada, 11:00
Lilia Mikstat 0-1 Sokół Bralin 9 listopada, 14:00
KS Rogaszyce 2-1 OKS Ostrów Wielkopolski 10 listopada, 14:00
KS Hanulin 2-2 Victoria Laski 10 listopada, 11:00
Huragan Szczury 1-7 Błękitni Chruszczyny 10 listopada, 11:00

Kolejka 14 - 21-22 marca

Zawisza Łęka Opatowska - Błękitni Chruszczyny
Huragan Szczury - Victoria Laski
KS Hanulin - OKS Ostrów Wielkopolski
KS Rogaszyce - Sokół Bralin
Lilia Mikstat - Pogoń Trębaczów
LKS Jankowy - Płomień Opatów
LZS Czajków - Sokół Świba

Kolejka 15 - 28-29 marca

Zawisza Łęka Opatowska - LZS Czajków
Sokół Świba - LKS Jankowy
Płomień Opatów - Lilia Mikstat
Pogoń Trębaczów - KS Rogaszyce
Sokół Bralin - KS Hanulin
OKS Ostrów Wielkopolski - Huragan Szczury
Victoria Laski - Błękitni Chruszczyny

Kolejka 16 - 4-5 kwietnia

Zawisza Łęka Opatowska - Victoria Laski
Błękitni Chruszczyny - OKS Ostrów Wielkopolski
Huragan Szczury - Sokół Bralin
KS Hanulin - Pogoń Trębaczów
KS Rogaszyce - Płomień Opatów
Lilia Mikstat - Sokół Świba
LKS Jankowy - LZS Czajków

Kolejka 17 - 11 kwietnia

Zawisza Łęka Opatowska - LKS Jankowy
LZS Czajków - Lilia Mikstat
Sokół Świba - KS Rogaszyce
Płomień Opatów - KS Hanulin
Pogoń Trębaczów - Huragan Szczury
Sokół Bralin - Błękitni Chruszczyny
OKS Ostrów Wielkopolski - Victoria Laski

Kolejka 18 - 18-19 kwietnia

Zawisza Łęka Opatowska - OKS Ostrów Wielkopolski
Victoria Laski - Sokół Bralin
Błękitni Chruszczyny - Pogoń Trębaczów
Huragan Szczury - Płomień Opatów
KS Hanulin - Sokół Świba
KS Rogaszyce - LZS Czajków
Lilia Mikstat - LKS Jankowy

Kolejka 19 - 25-26 kwietnia

Zawisza Łęka Opatowska - Lilia Mikstat
LKS Jankowy - KS Rogaszyce
LZS Czajków - KS Hanulin
Sokół Świba - Huragan Szczury
Płomień Opatów - Błękitni Chruszczyny
Pogoń Trębaczów - Victoria Laski
Sokół Bralin - OKS Ostrów Wielkopolski

Kolejka 20 - 9-10 maja

Zawisza Łęka Opatowska - Sokół Bralin
OKS Ostrów Wielkopolski - Pogoń Trębaczów
Victoria Laski - Płomień Opatów
Błękitni Chruszczyny - Sokół Świba
Huragan Szczury - LZS Czajków
KS Hanulin - LKS Jankowy
KS Rogaszyce - Lilia Mikstat

Kolejka 21 - 16-17 maja

KS Rogaszyce - Zawisza Łęka Opatowska
Lilia Mikstat - KS Hanulin
LKS Jankowy - Huragan Szczury
LZS Czajków - Błękitni Chruszczyny
Sokół Świba - Victoria Laski
Płomień Opatów - OKS Ostrów Wielkopolski
Pogoń Trębaczów - Sokół Bralin

Kolejka 22 - 23-24 maja

Zawisza Łęka Opatowska - Pogoń Trębaczów
Sokół Bralin - Płomień Opatów
OKS Ostrów Wielkopolski - Sokół Świba
Victoria Laski - LZS Czajków
Błękitni Chruszczyny - LKS Jankowy
Huragan Szczury - Lilia Mikstat
KS Hanulin - KS Rogaszyce

Kolejka 23 - 30-31 maja

Zawisza Łęka Opatowska - KS Hanulin
KS Rogaszyce - Huragan Szczury
Lilia Mikstat - Błękitni Chruszczyny
LKS Jankowy - Victoria Laski
LZS Czajków - OKS Ostrów Wielkopolski
Sokół Świba - Sokół Bralin
Płomień Opatów - Pogoń Trębaczów

Kolejka 24 - 6-7 czerwca

Zawisza Łęka Opatowska - Płomień Opatów
Pogoń Trębaczów - Sokół Świba
Sokół Bralin - LZS Czajków
OKS Ostrów Wielkopolski - LKS Jankowy
Victoria Laski - Lilia Mikstat
Błękitni Chruszczyny - KS Rogaszyce
Huragan Szczury - KS Hanulin

Kolejka 25 - 13-14 czerwca

Zawisza Łęka Opatowska - Huragan Szczury
KS Hanulin - Błękitni Chruszczyny
KS Rogaszyce - Victoria Laski
Lilia Mikstat - OKS Ostrów Wielkopolski
LKS Jankowy - Sokół Bralin
LZS Czajków - Pogoń Trębaczów
Sokół Świba - Płomień Opatów

Kolejka 26 - 20-21 czerwca

Zawisza Łęka Opatowska - Sokół Świba
Płomień Opatów - LZS Czajków
Pogoń Trębaczów - LKS Jankowy
Sokół Bralin - Lilia Mikstat
OKS Ostrów Wielkopolski - KS Rogaszyce
Victoria Laski - KS Hanulin
Błękitni Chruszczyny - Huragan Szczury

Klasa okręgowa 2019/2020 (wielkopolska I)
Klasa okręgowa 2019/2020 (wielkopolska II)
Klasa okręgowa 2019/2020 (wielkopolska III)
Klasa okręgowa 2019/2020 (wielkopolska IV)
Klasa okręgowa 2019/2020 (wielkopolska V)
Klasa okręgowa 2019/2020 (wielkopolska VI)

Klasa A 2019/2020 (wielkopolska I)
Klasa A 2019/2020 (wielkopolska II)
Klasa A 2019/2020 (wielkopolska III)
Klasa A 2019/2020 (wielkopolska IX)
Klasa A 2019/2020 (wielkopolska V)
Klasa A 2019/2020 (wielkopolska VI)
Klasa A 2019/2020 (wielkopolska VII)
Klasa A 2019/2020 (wielkopolska VIII)

Klasa B 2019/2020 (wielkopolska I)
Klasa B 2019/2020 (wielkopolska II)
Klasa B 2019/2020 (wielkopolska III)
Klasa B 2019/2020 (wielkopolska IV)
Klasa B 2019/2020 (wielkopolska IX)
Klasa B 2019/2020 (wielkopolska V)
Klasa B 2019/2020 (wielkopolska VI)
Klasa B 2019/2020 (wielkopolska VII)
Klasa B 2019/2020 (wielkopolska VIII)
Klasa B 2019/2020 (wielkopolska X)
Klasa B 2019/2020 (wielkopolska XI)

Autor: Marcin Parus

 

Napisz do nas