[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2019/2020, grupa: wielkopolska V
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Lotnik-1997 Poznań 11 28 9 1 1 35-15 5 0 1 19-10 4 1 0 16-5
2.  KS Fałkowo 11 26 8 2 1 34-15 2 0 0 6-4 6 2 1 28-11
3.  Wełna Rogoźno 11 25 8 1 2 33-14 3 0 1 10-5 5 1 1 23-9
4.  Mieszko II Gniezno 11 24 8 0 3 45-14 5 0 1 27-6 3 0 2 18-8
5.  KS Łopuchowo 11 19 6 1 4 32-21 4 1 2 22-9 2 0 2 10-12
6.  Fara Pelikan Żydowo 11 15 4 3 4 23-20 1 2 2 13-8 3 1 2 10-12 1 3 1 0 0 2-1
7.  Lider Szczytniki Czerniejewskie 11 15 5 0 6 26-27 2 0 4 12-15 3 0 2 14-12 1 0 0 0 1 1-2
8.  Stella II Luboń 11 11 3 2 6 20-28 1 2 2 12-10 2 0 4 8-18
9.  GKS Gułtowy 11 9 3 0 8 17-34 2 0 4 9-15 1 0 4 8-19
10.  Wełnianka Kiszkowo 11 8 2 2 7 13-36 0 1 5 7-26 2 1 2 6-10
11.  LKS Kicin 11 7 2 1 8 14-37 1 1 5 6-20 1 0 3 8-17
12.  KS Uchorowo 11 4 1 1 9 20-51 1 0 5 14-27 0 1 4 6-24

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Lotnik-1997 Poznań    2-1 1-3 1-0 4-3 5-1 6-2 
 2 KS Fałkowo    2-1 4-3 
 3 Wełna Rogoźno1-2     2-1 3-0* 4-2 
 4 Mieszko II Gniezno0-2     4-0 8-1 4-2 4-1 7-0 
 5 KS Łopuchowo1-1 2-3     1-2 6-1 3-0 6-0 3-2 
 6 Fara Pelikan Żydowo1-1 2-4     2-3 0-0 8-0 
 7 Lider Szczytniki Czerniejewskie2-5 2-3 3-2 1-2     2-3 2-0 
 8 Stella II Luboń2-2 1-2 3-5 0-0     6-1 
 9 GKS Gułtowy0-3 0-4 1-4 3-0     0-3* 5-1 
 10 Wełnianka Kiszkowo2-5 0-6 2-7 0-3 0-2     3-3 
 11 LKS Kicin0-0 0-5 1-3 1-5 1-4 3-2 0-1     
 12 KS Uchorowo1-6 0-5 1-6 4-7 6-0 2-3     

Kolejka 1 - 24-25 sierpnia

KS Łopuchowo 1-2 Fara Pelikan Żydowo 25 sierpnia, 14:00
Mieszko II Gniezno 4-1 GKS Gułtowy 25 sierpnia, 11:00
Lotnik-1997 Poznań 1-3 Wełna Rogoźno 25 sierpnia, 16:00
LKS Kicin 0-1 Wełnianka Kiszkowo 24 sierpnia, 15:00
Lider Szczytniki Czerniejewskie 2-3 KS Fałkowo 24 sierpnia, 16:00
KS Uchorowo 6-0 Stella II Luboń 25 sierpnia, 14:00

Kolejka 2 - 31 sierpnia-1 września

Fara Pelikan Żydowo 1-1 KS Fałkowo 31 sierpnia, 14:00
Wełnianka Kiszkowo 0-3 Lider Szczytniki Czerniejewskie 1 września, 14:00
GKS Gułtowy 0-3 Lotnik-1997 Poznań 1 września, 15:00
KS Uchorowo 1-6 Mieszko II Gniezno 1 września, 14:00
KS Łopuchowo 3-0 Stella II Luboń 1 września, 14:00
LKS Kicin 0-0 Wełna Rogoźno 31 sierpnia, 13:00

Kolejka 3 - 7-8 września

Stella II Luboń 0-0 Fara Pelikan Żydowo 7 września, 16:30
Mieszko II Gniezno 4-0 KS Łopuchowo 8 września, 11:00
Lotnik-1997 Poznań 6-2 KS Uchorowo 7 września, 16:00
LKS Kicin 3-2 GKS Gułtowy 7 września, 15:00
Lider Szczytniki Czerniejewskie 3-2 Wełna Rogoźno 7 września, 16:00
Wełnianka Kiszkowo 0-6 KS Fałkowo 8 września, 14:00

Kolejka 4 - 14-15 września

Fara Pelikan Żydowo 0-0 Wełnianka Kiszkowo 14 września, 16:00
Wełna Rogoźno 1-2 KS Fałkowo 14 września, 17:30
GKS Gułtowy 1-4 Lider Szczytniki Czerniejewskie 14 września, 16:00
KS Uchorowo 2-3 LKS Kicin 15 września, 14:00
KS Łopuchowo 1-1 Lotnik-1997 Poznań 15 września, 15:00
Stella II Luboń 3-5 Mieszko II Gniezno 14 września, 11:00

Kolejka 5 - 21-22 września

Mieszko II Gniezno 8-1 Fara Pelikan Żydowo 22 września, 11:00
Lotnik-1997 Poznań 4-3 Stella II Luboń 21 września, 16:00
LKS Kicin 1-3 KS Łopuchowo 21 września, 13:00
Lider Szczytniki Czerniejewskie 2-0 KS Uchorowo 21 września, 16:00
Wełnianka Kiszkowo 2-7 Wełna Rogoźno 22 września, 14:00
GKS Gułtowy 0-4 KS Fałkowo 22 września, 15:00

Kolejka 6 - 28-29 września

Fara Pelikan Żydowo 2-4 Wełna Rogoźno 28 września, 16:00
GKS Gułtowy 0-3 Wełnianka Kiszkowo 29 września, 15:00
(wo)
na boisku 0-1
KS Uchorowo 1-6 KS Fałkowo 29 września, 14:00
KS Łopuchowo 6-1 Lider Szczytniki Czerniejewskie 29 września, 14:00
Stella II Luboń 6-1 LKS Kicin 28 września, 12:00
Mieszko II Gniezno 0-2 Lotnik-1997 Poznań 29 września, 11:00

Kolejka 7 - 5-6 października

Lotnik-1997 Poznań 1-0 Fara Pelikan Żydowo 5 października, 16:00
LKS Kicin 0-5 Mieszko II Gniezno 5 października, 13:00
Lider Szczytniki Czerniejewskie 2-3 Stella II Luboń 5 października, 16:00
Wełnianka Kiszkowo 3-3 KS Uchorowo 6 października, 14:00
Wełna Rogoźno 4-2 GKS Gułtowy 5 października, 16:00
KS Łopuchowo 2-3 KS Fałkowo 6 października, 14:00

Kolejka 8 - 12-13 października

Fara Pelikan Żydowo 2-3 GKS Gułtowy 12 października, 16:00
KS Uchorowo 0-5 Wełna Rogoźno 13 października, 14:00
KS Łopuchowo 3-2 Wełnianka Kiszkowo 13 października, 14:00
Stella II Luboń 2-2 KS Fałkowo 12 października, 11:00
Mieszko II Gniezno 4-2 Lider Szczytniki Czerniejewskie 13 października, 11:00
Lotnik-1997 Poznań 5-1 LKS Kicin 12 października, 16:00

Kolejka 9 - 19-20 października

LKS Kicin 1-5 Fara Pelikan Żydowo 19 października, 13:00
Lider Szczytniki Czerniejewskie 2-5 Lotnik-1997 Poznań 19 października, 16:00
KS Fałkowo 2-1 Mieszko II Gniezno 20 października, 12:00
Wełnianka Kiszkowo 0-2 Stella II Luboń 20 października, 14:00
Wełna Rogoźno 3-0 KS Łopuchowo 19 października, 14:00
(wo)
na boisku 2-3
GKS Gułtowy 5-1 KS Uchorowo 20 października, 15:00

Kolejka 10 - 26-27 października

Fara Pelikan Żydowo 8-0 KS Uchorowo 26 października, 15:00
KS Łopuchowo 6-0 GKS Gułtowy 27 października, 14:00
Stella II Luboń 1-2 Wełna Rogoźno 26 października, 12:30
Mieszko II Gniezno 7-0 Wełnianka Kiszkowo 27 października, 11:00
Lotnik-1997 Poznań 2-1 KS Fałkowo 26 października, 15:00
LKS Kicin 1-4 Lider Szczytniki Czerniejewskie 26 października, 13:00

Kolejka 11 - 2-3 listopada

Lider Szczytniki Czerniejewskie 1-2 Fara Pelikan Żydowo 2 listopada, 14:00
KS Fałkowo 4-3 LKS Kicin 3 listopada, 14:00
Wełnianka Kiszkowo 2-5 Lotnik-1997 Poznań 3 listopada, 14:00
Wełna Rogoźno 2-1 Mieszko II Gniezno 2 listopada, 14:00
GKS Gułtowy 3-0 Stella II Luboń 3 listopada, 14:00
KS Uchorowo 4-7 KS Łopuchowo 3 listopada, 14:00

Kolejka 12 - 28-29 marca

Stella II Luboń - KS Uchorowo
Fara Pelikan Żydowo - KS Łopuchowo
GKS Gułtowy - Mieszko II Gniezno
Wełna Rogoźno - Lotnik-1997 Poznań
Wełnianka Kiszkowo - LKS Kicin
KS Fałkowo - Lider Szczytniki Czerniejewskie

Kolejka 13 - 4-5 kwietnia

Wełna Rogoźno - LKS Kicin
KS Fałkowo - Fara Pelikan Żydowo
Lider Szczytniki Czerniejewskie - Wełnianka Kiszkowo
Lotnik-1997 Poznań - GKS Gułtowy
Mieszko II Gniezno - KS Uchorowo
Stella II Luboń - KS Łopuchowo

Kolejka 14 - 18-19 kwietnia

KS Fałkowo - Wełnianka Kiszkowo
Fara Pelikan Żydowo - Stella II Luboń
KS Łopuchowo - Mieszko II Gniezno
KS Uchorowo - Lotnik-1997 Poznań
GKS Gułtowy - LKS Kicin
Wełna Rogoźno - Lider Szczytniki Czerniejewskie

Kolejka 15 - 25-26 kwietnia

Wełnianka Kiszkowo - Fara Pelikan Żydowo
KS Fałkowo - Wełna Rogoźno
Lider Szczytniki Czerniejewskie - GKS Gułtowy
LKS Kicin - KS Uchorowo
Lotnik-1997 Poznań - KS Łopuchowo
Mieszko II Gniezno - Stella II Luboń

Kolejka 16 - 9-10 maja

KS Fałkowo - GKS Gułtowy
Fara Pelikan Żydowo - Mieszko II Gniezno
Stella II Luboń - Lotnik-1997 Poznań
KS Łopuchowo - LKS Kicin
KS Uchorowo - Lider Szczytniki Czerniejewskie
Wełna Rogoźno - Wełnianka Kiszkowo

Kolejka 17 - 16-17 maja

Wełna Rogoźno - Fara Pelikan Żydowo
Wełnianka Kiszkowo - GKS Gułtowy
KS Fałkowo - KS Uchorowo
Lider Szczytniki Czerniejewskie - KS Łopuchowo
LKS Kicin - Stella II Luboń
Lotnik-1997 Poznań - Mieszko II Gniezno

Kolejka 18 - 23-24 maja

KS Fałkowo - KS Łopuchowo
Fara Pelikan Żydowo - Lotnik-1997 Poznań
Mieszko II Gniezno - LKS Kicin
Stella II Luboń - Lider Szczytniki Czerniejewskie
KS Uchorowo - Wełnianka Kiszkowo
GKS Gułtowy - Wełna Rogoźno

Kolejka 19 - 30-31 maja

GKS Gułtowy - Fara Pelikan Żydowo
Wełna Rogoźno - KS Uchorowo
Wełnianka Kiszkowo - KS Łopuchowo
KS Fałkowo - Stella II Luboń
Lider Szczytniki Czerniejewskie - Mieszko II Gniezno
LKS Kicin - Lotnik-1997 Poznań

Kolejka 20 - 6-7 czerwca

Fara Pelikan Żydowo - LKS Kicin
Lotnik-1997 Poznań - Lider Szczytniki Czerniejewskie
Mieszko II Gniezno - KS Fałkowo
Stella II Luboń - Wełnianka Kiszkowo
KS Łopuchowo - Wełna Rogoźno
KS Uchorowo - GKS Gułtowy

Kolejka 21 - 13-14 czerwca

KS Uchorowo - Fara Pelikan Żydowo
GKS Gułtowy - KS Łopuchowo
Wełna Rogoźno - Stella II Luboń
Wełnianka Kiszkowo - Mieszko II Gniezno
KS Fałkowo - Lotnik-1997 Poznań
Lider Szczytniki Czerniejewskie - LKS Kicin

Kolejka 22 - 20-21 czerwca

Fara Pelikan Żydowo - Lider Szczytniki Czerniejewskie
LKS Kicin - KS Fałkowo
Lotnik-1997 Poznań - Wełnianka Kiszkowo
Mieszko II Gniezno - Wełna Rogoźno
Stella II Luboń - GKS Gułtowy
KS Łopuchowo - KS Uchorowo

Klasa A 2019/2020 (wielkopolska I)
Klasa A 2019/2020 (wielkopolska II)
Klasa A 2019/2020 (wielkopolska III)
Klasa A 2019/2020 (wielkopolska IV)
Klasa A 2019/2020 (wielkopolska IX)
Klasa A 2019/2020 (wielkopolska V)
Klasa A 2019/2020 (wielkopolska VI)
Klasa A 2019/2020 (wielkopolska VII)
Klasa A 2019/2020 (wielkopolska VIII)

Klasa B 2019/2020 (wielkopolska I)
Klasa B 2019/2020 (wielkopolska II)
Klasa B 2019/2020 (wielkopolska III)
Klasa B 2019/2020 (wielkopolska IV)
Klasa B 2019/2020 (wielkopolska IX)
Klasa B 2019/2020 (wielkopolska VI)
Klasa B 2019/2020 (wielkopolska VII)
Klasa B 2019/2020 (wielkopolska VIII)
Klasa B 2019/2020 (wielkopolska X)
Klasa B 2019/2020 (wielkopolska XI)

Autor: Marcin Parus

 

Napisz do nas