[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2019/2020, grupa: wielkopolska I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Huragan Michorzewo 13 35 11 2 0 42-10 6 1 0 22-4 5 1 0 20-6
2.  Gwiazda Siedlec 13 31 9 4 0 34-13 4 3 0 16-5 5 1 0 18-8
3.  NAP Nowy Tomyśl 13 30 9 3 1 53-19 3 0 1 12-6 6 3 0 41-13
4.  Wicher Strzyżewo 13 28 9 1 3 47-27 5 0 2 30-14 4 1 1 17-13
5.  Obra Zbąszyń 13 26 8 2 3 40-21 6 1 0 31-9 2 1 3 9-12
6.  Korona Bukowiec 13 24 8 0 5 60-25 5 0 1 39-10 3 0 4 21-15
7.  Rywal-Klon Mochy 13 16 5 1 7 27-21 3 0 4 17-13 2 1 3 10-8
8.  Pieczarka Wielichowo 13 15 5 0 8 25-57 5 0 2 19-19 0 0 6 6-38
9.  Znicz Obra 13 13 4 1 8 28-40 3 1 3 19-20 1 0 5 9-20 1 3 1 0 0 4-0
10.  Helios Bucz 13 13 4 1 8 21-42 3 0 3 13-19 1 1 5 8-23 1 0 0 0 1 0-4
11.  Ogrol Sielinko 13 11 2 5 6 15-22 1 4 2 6-8 1 1 4 9-14
12.  Sokół Wroniawy 13 10 3 1 9 16-34 3 1 3 10-11 0 0 6 6-23
13.  Czantoria Gościeszyn 13 6 1 3 9 19-69 1 1 4 12-35 0 2 5 7-34
14.  Karpik Kopanica 13 3 1 0 12 20-47 0 0 6 7-21 1 0 6 13-26

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Huragan Michorzewo    2-2 2-0 5-1 4-0 2-0 2-0 5-1 
 2 Gwiazda Siedlec0-0     1-1 2-2 1-0 4-0 5-1 3-1 
 3 NAP Nowy Tomyśl    6-0 2-4 2-1 2-1 
 4 Wicher Strzyżewo2-4 2-3     5-1 3-2 9-1 3-2 6-1 
 5 Obra Zbąszyń2-2     9-3 3-1 2-1 4-1 8-0 3-1 
 6 Korona Bukowiec2-4     9-0 5-2 10-2 5-0 8-2 
 7 Rywal-Klon Mochy1-2 2-3 0-1 0-2 3-2     3-2 8-1 
 8 Pieczarka Wielichowo1-11     3-4 3-2 2-1 3-1 5-0 2-0 
 9 Znicz Obra2-3 3-7 0-3     4-0 2-2 5-3 3-2 
 10 Helios Bucz0-2 1-8 2-4 3-2     5-2 2-1 
 11 Ogrol Sielinko0-2 2-2 1-1 1-0 0-1 1-1     1-1 
 12 Sokół Wroniawy0-2 1-0 2-1 1-2 2-1     1-1 3-4 
 13 Czantoria Gościeszyn1-9 2-3 2-8 1-11 1-1     5-3 
 14 Karpik Kopanica2-3 0-5 2-4 1-4 1-3 1-2     

Kolejka 1 - 17-18 sierpnia

Znicz Obra 5-3 Czantoria Gościeszyn 18 sierpnia, 16:00
Wicher Strzyżewo 2-3 Gwiazda Siedlec 18 sierpnia, 17:00
Sokół Wroniawy 1-2 Helios Bucz 18 sierpnia, 16:00
Rywal-Klon Mochy 1-2 Huragan Michorzewo 17 sierpnia, 17:00
Pieczarka Wielichowo 2-0 Karpik Kopanica 18 sierpnia, 13:00
Ogrol Sielinko 0-1 Korona Bukowiec 18 sierpnia, 13:00
Obra Zbąszyń 2-2 NAP Nowy Tomyśl 16 listopada, 14:00

Kolejka 2 - 24-25 sierpnia

Czantoria Gościeszyn 2-8 NAP Nowy Tomyśl 24 sierpnia, 18:00
Korona Bukowiec 2-4 Obra Zbąszyń 25 sierpnia, 15:00
Karpik Kopanica 1-2 Ogrol Sielinko 25 sierpnia, 13:00
Huragan Michorzewo 4-0 Pieczarka Wielichowo 24 sierpnia, 16:00
Helios Bucz 3-2 Rywal-Klon Mochy 25 sierpnia, 14:00
Gwiazda Siedlec 3-1 Sokół Wroniawy 24 sierpnia, 15:00
w Jaromierzu
Znicz Obra 3-7 Wicher Strzyżewo 25 sierpnia, 15:00

Kolejka 3 - 31 sierpnia-1 września

Wicher Strzyżewo 6-1 Czantoria Gościeszyn 31 sierpnia, 17:00
Sokół Wroniawy 2-1 Znicz Obra 1 września, 16:00
Rywal-Klon Mochy 2-3 Gwiazda Siedlec 30 sierpnia, 18:00
Pieczarka Wielichowo 3-2 Helios Bucz 1 września, 13:00
Ogrol Sielinko 0-2 Huragan Michorzewo 1 września, 13:00
Obra Zbąszyń 3-1 Karpik Kopanica 1 września, 16:00
NAP Nowy Tomyśl 2-4 Korona Bukowiec 31 sierpnia, 16:00

Kolejka 4 - 7-8 września

Czantoria Gościeszyn 1-11 Korona Bukowiec 7 września, 16:00
Karpik Kopanica 2-4 NAP Nowy Tomyśl 7 września, 17:30
Huragan Michorzewo 2-0 Obra Zbąszyń 8 września, 15:00
Helios Bucz 5-2 Ogrol Sielinko 8 września, 14:00
Gwiazda Siedlec 4-0 Pieczarka Wielichowo 7 września, 16:00
Znicz Obra 0-3 Rywal-Klon Mochy 8 września, 15:00
Wicher Strzyżewo 3-2 Sokół Wroniawy 8 września, 16:00

Kolejka 5 - 14-15 września

Sokół Wroniawy 1-1 Czantoria Gościeszyn 15 września, 14:00
Rywal-Klon Mochy 0-1 Wicher Strzyżewo 14 września, 16:00
Pieczarka Wielichowo 3-4 Znicz Obra 15 września, 13:00
Ogrol Sielinko 2-2 Gwiazda Siedlec 15 września, 13:00
Obra Zbąszyń 2-1 Helios Bucz 15 września, 16:00
Korona Bukowiec 8-2 Karpik Kopanica 15 września, 15:00
Huragan Michorzewo 2-2 NAP Nowy Tomyśl 14 września, 16:00

Kolejka 6 - 21-22 września

Czantoria Gościeszyn 5-3 Karpik Kopanica 22 września, 13:00
Huragan Michorzewo 5-1 Korona Bukowiec 21 września, 16:00
Helios Bucz 1-8 NAP Nowy Tomyśl 22 września, 14:00
Gwiazda Siedlec 2-2 Obra Zbąszyń 21 września, 16:00
Znicz Obra 2-2 Ogrol Sielinko 22 września, 15:00
Wicher Strzyżewo 9-1 Pieczarka Wielichowo 22 września, 16:00
Sokół Wroniawy 1-0 Rywal-Klon Mochy 22 września, 14:00

Kolejka 7 - 28-29 września

Rywal-Klon Mochy 8-1 Czantoria Gościeszyn 28 września, 16:00
Pieczarka Wielichowo 3-1 Sokół Wroniawy 29 września, 13:00
Ogrol Sielinko 1-1 Wicher Strzyżewo 29 września, 13:00
Obra Zbąszyń 3-1 Znicz Obra 28 września, 16:00
Korona Bukowiec 10-2 Helios Bucz 28 września, 16:30
Karpik Kopanica 2-3 Huragan Michorzewo 29 września, 11:00
Gwiazda Siedlec 1-1 NAP Nowy Tomyśl 28 września, 16:00

Kolejka 8 - 5-6 października

Czantoria Gościeszyn 1-9 Huragan Michorzewo 5 października, 16:00
Helios Bucz 2-1 Karpik Kopanica 6 października, 14:00
Gwiazda Siedlec 1-0 Korona Bukowiec 6 października, 16:00
Znicz Obra 2-3 NAP Nowy Tomyśl 6 października, 15:00
Wicher Strzyżewo 5-1 Obra Zbąszyń 5 października, 16:00
Sokół Wroniawy 2-1 Ogrol Sielinko 6 października, 14:00
Rywal-Klon Mochy 3-2 Pieczarka Wielichowo 5 października, 15:00

Kolejka 9 - 12-13 października

Pieczarka Wielichowo 5-0 Czantoria Gościeszyn 13 października, 11:00
Ogrol Sielinko 1-1 Rywal-Klon Mochy 12 października, 15:00
Obra Zbąszyń 4-1 Sokół Wroniawy 13 października, 16:00
NAP Nowy Tomyśl 6-0 Wicher Strzyżewo 12 października, 16:00
Korona Bukowiec 5-2 Znicz Obra 13 października, 15:00
Karpik Kopanica 0-5 Gwiazda Siedlec 13 października, 11:00
Huragan Michorzewo 2-0 Helios Bucz 12 października, 16:00

Kolejka 10 - 19-20 października

Czantoria Gościeszyn 1-1 Helios Bucz 19 października, 16:00
Gwiazda Siedlec 0-0 Huragan Michorzewo 19 października, 15:00
Znicz Obra 3-2 Karpik Kopanica 19 października, 16:00
Wicher Strzyżewo 3-2 Korona Bukowiec 19 października, 16:00
Sokół Wroniawy 0-2 NAP Nowy Tomyśl 20 października, 14:00
Rywal-Klon Mochy 0-2 Obra Zbąszyń 19 października, 16:00
Pieczarka Wielichowo 2-1 Ogrol Sielinko 20 października, 13:00

Kolejka 11 - 26-27 października

Ogrol Sielinko 1-1 Czantoria Gościeszyn 27 października, 13:00
Obra Zbąszyń 9-3 Pieczarka Wielichowo 27 października, 14:30
NAP Nowy Tomyśl 2-1 Rywal-Klon Mochy 26 października, 15:00
Korona Bukowiec 5-0 Sokół Wroniawy 27 października, 14:00
Karpik Kopanica 1-4 Wicher Strzyżewo 27 października, 11:00
Huragan Michorzewo 2-0 Znicz Obra 26 października, 15:00
Helios Bucz 0-2 Gwiazda Siedlec 27 października, 14:00

Kolejka 12 - 2-3 listopada

Czantoria Gościeszyn 2-3 Gwiazda Siedlec 2 listopada, 14:30
Znicz Obra 4-0 Helios Bucz 3 listopada, 13:00
Wicher Strzyżewo 2-4 Huragan Michorzewo 2 listopada, 14:00
Sokół Wroniawy 3-4 Karpik Kopanica 3 listopada, 14:00
Rywal-Klon Mochy 3-2 Korona Bukowiec 2 listopada, 14:00
Pieczarka Wielichowo 1-11 NAP Nowy Tomyśl 3 listopada, 13:00
Ogrol Sielinko 1-0 Obra Zbąszyń 3 listopada, 13:00

Kolejka 13 - 9-10 listopada

Obra Zbąszyń 8-0 Czantoria Gościeszyn 10 listopada, 14:00
NAP Nowy Tomyśl 2-1 Ogrol Sielinko 9 listopada, 14:00
Korona Bukowiec 9-0 Pieczarka Wielichowo 10 listopada, 13:00
Karpik Kopanica 1-3 Rywal-Klon Mochy 10 listopada, 11:00
Huragan Michorzewo 5-1 Sokół Wroniawy 9 listopada, 11:00
Helios Bucz 2-4 Wicher Strzyżewo 10 listopada, 14:00
Gwiazda Siedlec 5-1 Znicz Obra 9 listopada, 14:00

Kolejka 14 - 21-22 marca

Czantoria Gościeszyn - Znicz Obra
Gwiazda Siedlec - Wicher Strzyżewo
Helios Bucz - Sokół Wroniawy
Huragan Michorzewo - Rywal-Klon Mochy
Karpik Kopanica - Pieczarka Wielichowo
Korona Bukowiec - Ogrol Sielinko
NAP Nowy Tomyśl - Obra Zbąszyń

Kolejka 15 - 28-29 marca

NAP Nowy Tomyśl - Czantoria Gościeszyn
Obra Zbąszyń - Korona Bukowiec
Ogrol Sielinko - Karpik Kopanica
Pieczarka Wielichowo - Huragan Michorzewo
Rywal-Klon Mochy - Helios Bucz
Sokół Wroniawy - Gwiazda Siedlec
Wicher Strzyżewo - Znicz Obra

Kolejka 16 - 4-5 kwietnia

Czantoria Gościeszyn - Wicher Strzyżewo
Znicz Obra - Sokół Wroniawy
Gwiazda Siedlec - Rywal-Klon Mochy
Helios Bucz - Pieczarka Wielichowo
Huragan Michorzewo - Ogrol Sielinko
Karpik Kopanica - Obra Zbąszyń
Korona Bukowiec - NAP Nowy Tomyśl

Kolejka 17 - 11 kwietnia

Korona Bukowiec - Czantoria Gościeszyn
NAP Nowy Tomyśl - Karpik Kopanica
Obra Zbąszyń - Huragan Michorzewo
Ogrol Sielinko - Helios Bucz
Pieczarka Wielichowo - Gwiazda Siedlec
Rywal-Klon Mochy - Znicz Obra
Sokół Wroniawy - Wicher Strzyżewo

Kolejka 18 - 18-19 kwietnia

NAP Nowy Tomyśl - Huragan Michorzewo
Czantoria Gościeszyn - Sokół Wroniawy
Wicher Strzyżewo - Rywal-Klon Mochy
Znicz Obra - Pieczarka Wielichowo
Gwiazda Siedlec - Ogrol Sielinko
Helios Bucz - Obra Zbąszyń
Karpik Kopanica - Korona Bukowiec

Kolejka 19 - 25-26 kwietnia

Karpik Kopanica - Czantoria Gościeszyn
Korona Bukowiec - Huragan Michorzewo
NAP Nowy Tomyśl - Helios Bucz
Obra Zbąszyń - Gwiazda Siedlec
Ogrol Sielinko - Znicz Obra
Pieczarka Wielichowo - Wicher Strzyżewo
Rywal-Klon Mochy - Sokół Wroniawy

Kolejka 20 - 9-10 maja

NAP Nowy Tomyśl - Gwiazda Siedlec
Czantoria Gościeszyn - Rywal-Klon Mochy
Sokół Wroniawy - Pieczarka Wielichowo
Wicher Strzyżewo - Ogrol Sielinko
Znicz Obra - Obra Zbąszyń
Helios Bucz - Korona Bukowiec
Huragan Michorzewo - Karpik Kopanica

Kolejka 21 - 16-17 maja

Huragan Michorzewo - Czantoria Gościeszyn
Karpik Kopanica - Helios Bucz
Korona Bukowiec - Gwiazda Siedlec
NAP Nowy Tomyśl - Znicz Obra
Obra Zbąszyń - Wicher Strzyżewo
Ogrol Sielinko - Sokół Wroniawy
Pieczarka Wielichowo - Rywal-Klon Mochy

Kolejka 22 - 23-24 maja

Czantoria Gościeszyn - Pieczarka Wielichowo
Rywal-Klon Mochy - Ogrol Sielinko
Sokół Wroniawy - Obra Zbąszyń
Wicher Strzyżewo - NAP Nowy Tomyśl
Znicz Obra - Korona Bukowiec
Gwiazda Siedlec - Karpik Kopanica
Helios Bucz - Huragan Michorzewo

Kolejka 23 - 30-31 maja

Helios Bucz - Czantoria Gościeszyn
Huragan Michorzewo - Gwiazda Siedlec
Karpik Kopanica - Znicz Obra
Korona Bukowiec - Wicher Strzyżewo
NAP Nowy Tomyśl - Sokół Wroniawy
Obra Zbąszyń - Rywal-Klon Mochy
Ogrol Sielinko - Pieczarka Wielichowo

Kolejka 24 - 6-7 czerwca

Czantoria Gościeszyn - Ogrol Sielinko
Pieczarka Wielichowo - Obra Zbąszyń
Rywal-Klon Mochy - NAP Nowy Tomyśl
Sokół Wroniawy - Korona Bukowiec
Wicher Strzyżewo - Karpik Kopanica
Znicz Obra - Huragan Michorzewo
Gwiazda Siedlec - Helios Bucz

Kolejka 25 - 13-14 czerwca

Gwiazda Siedlec - Czantoria Gościeszyn
Helios Bucz - Znicz Obra
Huragan Michorzewo - Wicher Strzyżewo
Karpik Kopanica - Sokół Wroniawy
Korona Bukowiec - Rywal-Klon Mochy
NAP Nowy Tomyśl - Pieczarka Wielichowo
Obra Zbąszyń - Ogrol Sielinko

Kolejka 26 - 20-21 czerwca

Czantoria Gościeszyn - Obra Zbąszyń
Ogrol Sielinko - NAP Nowy Tomyśl
Pieczarka Wielichowo - Korona Bukowiec
Rywal-Klon Mochy - Karpik Kopanica
Sokół Wroniawy - Huragan Michorzewo
Wicher Strzyżewo - Helios Bucz
Znicz Obra - Gwiazda Siedlec

Klasa okręgowa 2019/2020 (wielkopolska I)
Klasa okręgowa 2019/2020 (wielkopolska II)
Klasa okręgowa 2019/2020 (wielkopolska III)
Klasa okręgowa 2019/2020 (wielkopolska IV)
Klasa okręgowa 2019/2020 (wielkopolska V)
Klasa okręgowa 2019/2020 (wielkopolska VI)

Klasa A 2019/2020 (wielkopolska II)
Klasa A 2019/2020 (wielkopolska III)
Klasa A 2019/2020 (wielkopolska IV)
Klasa A 2019/2020 (wielkopolska IX)
Klasa A 2019/2020 (wielkopolska V)
Klasa A 2019/2020 (wielkopolska VI)
Klasa A 2019/2020 (wielkopolska VII)
Klasa A 2019/2020 (wielkopolska VIII)

Klasa B 2019/2020 (wielkopolska I)
Klasa B 2019/2020 (wielkopolska II)
Klasa B 2019/2020 (wielkopolska III)
Klasa B 2019/2020 (wielkopolska IV)
Klasa B 2019/2020 (wielkopolska IX)
Klasa B 2019/2020 (wielkopolska V)
Klasa B 2019/2020 (wielkopolska VI)
Klasa B 2019/2020 (wielkopolska VII)
Klasa B 2019/2020 (wielkopolska VIII)
Klasa B 2019/2020 (wielkopolska X)
Klasa B 2019/2020 (wielkopolska XI)

Autor: Marcin Parus

 

Napisz do nas