[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2019/2020, grupa: wielkopolska VI
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Polonia Chodzież 15 41 13 2 0 67-6 8 0 0 43-2 5 2 0 24-4
2.  Orkan Śmiłowo 15 33 11 0 4 55-28 5 0 2 29-9 6 0 2 26-19 2 3 1 0 1 3-2
3.  Noteć Rosko 15 33 11 0 4 38-27 5 0 2 17-12 6 0 2 21-15 2 3 1 0 1 4-3
4.  Korona Stróżewo 15 33 10 3 2 53-18 5 1 1 22-7 5 2 1 31-11 2 3 1 0 1 3-5
5.  Unia Wapno 15 28 8 4 3 41-19 6 2 1 25-8 2 2 2 16-11
6.  Zjednoczeni Kaczory 15 25 7 4 4 26-25 4 1 3 15-12 3 3 1 11-13 1 3 1 0 0 3-2
7.  Sokół Damasławek 15 25 7 4 4 45-39 3 2 2 20-17 4 2 2 25-22 1 0 0 0 1 2-3
8.  Sokół Szamocin 15 21 6 3 6 43-30 4 2 1 28-12 2 1 5 15-18
9.  Kłos Budzyń 15 18 5 3 7 33-35 2 1 3 15-15 3 2 4 18-20
10.  Wenus Jędrzejewo 15 17 4 5 6 21-25 1 3 3 9-13 3 2 3 12-12
11.  Noteć Dziembowo 15 16 5 1 9 32-41 3 1 4 13-15 2 0 5 19-26
12.  Iskra Wyszyny 15 15 4 3 8 24-46 3 3 2 16-18 1 0 6 8-28
13.  Tarnovia Tarnówka 15 14 4 2 9 31-50 4 2 2 26-20 0 0 7 5-30
14.  Stella Białośliwie 15 9 2 3 10 22-43 2 2 4 17-23 0 1 6 5-20
15.  Fortuna Wieleń 15 8 2 2 11 22-60 2 0 5 9-27 0 2 6 13-33
16.  Orzeł Pęckowo 15 4 1 1 13 18-79 1 0 7 12-45 0 1 6 6-34

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Polonia Chodzież    6-1 7-1 2-0 2-0 9-0 6-0 8-0 3-0* 
 2 Orkan Śmiłowo    0-2 4-2 6-0 7-2 1-2 3-0 8-1 
 3 Noteć Rosko1-3     2-3 2-1 3-1 3-2 3-1 3-1 
 4 Korona Stróżewo1-1 0-3     1-0 5-0 5-2 4-0 6-1 
 5 Unia Wapno1-1 0-3 2-1     2-2 3-1 3-0 3-0* 4-0 7-0 
 6 Zjednoczeni Kaczory0-3 0-1 1-3     2-1 4-2 2-0 2-2 4-0 
 7 Sokół Damasławek0-3 5-3 2-2 1-1 2-3     5-2 5-3 
 8 Sokół Szamocin1-3 2-2     2-2 3-1 7-0 5-1 8-3 
 9 Kłos Budzyń3-5 1-1 6-1     0-3* 3-4 2-1 
 10 Wenus Jędrzejewo4-1 0-0 0-3 1-2 1-4     0-0 3-3 
 11 Noteć Dziembowo1-4 2-1 0-2 1-3 1-1 2-3     2-1 4-0 
 12 Iskra Wyszyny5-1 2-7 0-3 3-3 1-1 2-1     1-0 2-2 
 13 Tarnovia Tarnówka3-6 3-3 1-5 1-1 2-1 4-1     7-1 5-2 
 14 Stella Białośliwie1-3 3-4 1-5 2-2 1-1 0-7     4-1 5-0 
 15 Fortuna Wieleń0-3 2-4 0-6 0-2 2-1 2-9     3-2 
 16 Orzeł Pęckowo0-10 1-3 3-11 2-7 2-3 1-5 0-4 3-2     

Kolejka 1 - 15 sierpnia

Zjednoczeni Kaczory 2-2 Fortuna Wieleń 15 sierpnia, 16:00
Iskra Wyszyny 3-3 Kłos Budzyń 15 sierpnia, 12:00
Unia Wapno 7-0 Orzeł Pęckowo 15 sierpnia, 16:00
Tarnovia Tarnówka 2-1 Noteć Dziembowo 15 sierpnia, 17:00
Stella Białośliwie 3-4 Noteć Rosko 15 sierpnia, 14:00
Sokół Szamocin 1-3 Orkan Śmiłowo 15 sierpnia, 16:00
Sokół Damasławek 2-2 Korona Stróżewo 15 sierpnia, 16:00
Polonia Chodzież 2-0 Wenus Jędrzejewo 15 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 17-18 sierpnia

Fortuna Wieleń 2-1 Wenus Jędrzejewo 18 sierpnia, 17:00
Korona Stróżewo 1-1 Polonia Chodzież 18 sierpnia, 14:00
Orkan Śmiłowo 7-2 Sokół Damasławek 18 sierpnia, 15:00
Noteć Rosko 2-1 Sokół Szamocin 18 sierpnia, 15:00
Noteć Dziembowo 2-1 Stella Białośliwie 18 sierpnia, 14:00
Orzeł Pęckowo 3-2 Tarnovia Tarnówka 18 sierpnia, 16:00
Zjednoczeni Kaczory 4-2 Iskra Wyszyny 18 sierpnia, 16:00
Unia Wapno 3-0 Kłos Budzyń 18 sierpnia, 15:00

Kolejka 3 - 24-25 sierpnia

Iskra Wyszyny 2-2 Fortuna Wieleń 24 sierpnia, 12:00
Unia Wapno 2-2 Zjednoczeni Kaczory 25 sierpnia, 16:00
Tarnovia Tarnówka 1-5 Kłos Budzyń 24 sierpnia, 17:00
Stella Białośliwie 5-0 Orzeł Pęckowo 24 sierpnia, 16:00
Sokół Damasławek 5-3 Noteć Rosko 25 sierpnia, 15:00
Polonia Chodzież 6-1 Orkan Śmiłowo 24 sierpnia, 17:00
Wenus Jędrzejewo 0-0 Korona Stróżewo 24 sierpnia, 16:00
Noteć Dziembowo 1-1 Sokół Szamocin 24 sierpnia, 16:30

Kolejka 4 - 31 sierpnia-1 września

Fortuna Wieleń 0-6 Korona Stróżewo 1 września, 15:00
Orkan Śmiłowo 1-2 Wenus Jędrzejewo 31 sierpnia, 17:00
Noteć Rosko 1-3 Polonia Chodzież 1 września, 17:00
Noteć Dziembowo 1-3 Sokół Damasławek 1 września, 14:00
Orzeł Pęckowo 2-3 Sokół Szamocin 31 sierpnia, 16:00
Kłos Budzyń 2-1 Stella Białośliwie 31 sierpnia, 17:00
Zjednoczeni Kaczory 2-0 Tarnovia Tarnówka 1 września, 16:00
Iskra Wyszyny 2-7 Unia Wapno 31 sierpnia, 16:00

Kolejka 5 - 7-8 września

Unia Wapno 4-0 Fortuna Wieleń 8 września, 16:00
Tarnovia Tarnówka 4-1 Iskra Wyszyny 7 września, 16:00
Stella Białośliwie 1-1 Zjednoczeni Kaczory 7 września, 16:00
Sokół Szamocin 2-2 Kłos Budzyń 7 września, 17:00
Polonia Chodzież 9-0 Noteć Dziembowo 7 września, 17:00
Wenus Jędrzejewo 4-1 Noteć Rosko 7 września, 16:00
Korona Stróżewo 0-3 Orkan Śmiłowo 8 września, 17:00
Orzeł Pęckowo 2-7 Sokół Damasławek 7 września, 16:00

Kolejka 6 - 14-15 września

Fortuna Wieleń 0-3 Orkan Śmiłowo 15 września, 14:00
Noteć Rosko 2-3 Korona Stróżewo 15 września, 15:00
Noteć Dziembowo 2-3 Wenus Jędrzejewo 15 września, 14:00
Orzeł Pęckowo 0-10 Polonia Chodzież 14 września, 16:00
Kłos Budzyń 6-1 Sokół Damasławek 14 września, 15:00
Zjednoczeni Kaczory 2-1 Sokół Szamocin 14 września, 16:00
Iskra Wyszyny 1-0 Stella Białośliwie 14 września, 12:00
Unia Wapno 3-0 Tarnovia Tarnówka 15 września, 16:00
(wo)
goście nie dojechali

Kolejka 7 - 21-22 września

Tarnovia Tarnówka 5-2 Fortuna Wieleń 21 września, 16:00
Stella Białośliwie 2-2 Unia Wapno 21 września, 14:30
Sokół Szamocin 7-0 Iskra Wyszyny 21 września, 17:00
Sokół Damasławek 2-3 Zjednoczeni Kaczory 22 września, 13:00
Polonia Chodzież 2-0 Kłos Budzyń 21 września, 16:00
Wenus Jędrzejewo 3-3 Orzeł Pęckowo 21 września, 15:00
Korona Stróżewo 5-2 Noteć Dziembowo 21 września, 16:00
Orkan Śmiłowo 0-2 Noteć Rosko 21 września, 15:00

Kolejka 8 - 28-29 września

Fortuna Wieleń 2-4 Noteć Rosko 29 września, 14:00
Noteć Dziembowo 1-4 Orkan Śmiłowo 29 września, 14:00
Orzeł Pęckowo 3-11 Korona Stróżewo 28 września, 16:00
Kłos Budzyń 0-3 Wenus Jędrzejewo 28 września, 16:00
(wo)
na boisku 2-1
Zjednoczeni Kaczory 0-3 Polonia Chodzież 29 września, 16:00
Iskra Wyszyny 0-3 Sokół Damasławek 28 września, 16:00
Unia Wapno 3-1 Sokół Szamocin 29 września, 16:00
Tarnovia Tarnówka 7-1 Stella Białośliwie 28 września, 15:00

Kolejka 9 - 5-6 października

Stella Białośliwie 4-1 Fortuna Wieleń 5 października, 15:00
Sokół Szamocin 5-1 Tarnovia Tarnówka 5 października, 16:00
Sokół Damasławek 1-1 Unia Wapno 6 października, 15:00
Polonia Chodzież 6-0 Iskra Wyszyny 5 października, 16:00
Wenus Jędrzejewo 1-2 Zjednoczeni Kaczory 5 października, 15:00
Korona Stróżewo 5-0 Kłos Budzyń 6 października, 16:00
Orkan Śmiłowo 8-1 Orzeł Pęckowo 5 października, 15:00
Noteć Rosko 3-2 Noteć Dziembowo 5 października, 16:00

Kolejka 10 - 12-13 października

Fortuna Wieleń 2-9 Noteć Dziembowo 13 października, 15:00
Orzeł Pęckowo 1-3 Noteć Rosko 12 października, 15:00
Kłos Budzyń 3-5 Orkan Śmiłowo 12 października, 15:00
Zjednoczeni Kaczory 1-3 Korona Stróżewo 13 października, 15:00
Iskra Wyszyny 1-1 Wenus Jędrzejewo 12 października, 13:00
Unia Wapno 1-1 Polonia Chodzież 13 października, 15:00
Tarnovia Tarnówka 3-3 Sokół Damasławek 12 października, 15:00
Stella Białośliwie 0-7 Sokół Szamocin 12 października, 15:00

Kolejka 11 - 19-20 października

Sokół Szamocin 8-3 Fortuna Wieleń 19 października, 15:00
Sokół Damasławek 5-2 Stella Białośliwie 20 października, 15:00
Polonia Chodzież 8-0 Tarnovia Tarnówka 19 października, 15:00
Wenus Jędrzejewo 0-3 Unia Wapno 19 października, 15:00
Korona Stróżewo 4-0 Iskra Wyszyny 19 października, 15:00
Orkan Śmiłowo 6-0 Zjednoczeni Kaczory 20 października, 14:00
Noteć Rosko 3-1 Kłos Budzyń 19 października, 15:00
Noteć Dziembowo 4-0 Orzeł Pęckowo 20 października, 14:00

Kolejka 12 - 26-27 października

Fortuna Wieleń 3-2 Orzeł Pęckowo 27 października, 14:00
Kłos Budzyń 3-4 Noteć Dziembowo 26 października, 14:00
Zjednoczeni Kaczory 0-1 Noteć Rosko 27 października, 15:00
Iskra Wyszyny 5-1 Orkan Śmiłowo 26 października, 14:00
Unia Wapno 2-1 Korona Stróżewo 27 października, 12:00
Tarnovia Tarnówka 1-1 Wenus Jędrzejewo 26 października, 15:00
Stella Białośliwie 1-3 Polonia Chodzież 26 października, 14:00
Sokół Szamocin 2-2 Sokół Damasławek 26 października, 15:00

Kolejka 13 - 2-3 listopada

Sokół Damasławek 5-3 Fortuna Wieleń 3 listopada, 13:00
Polonia Chodzież 7-1 Sokół Szamocin 2 listopada, 13:00
Wenus Jędrzejewo 0-0 Stella Białośliwie 2 listopada, 14:00
Korona Stróżewo 6-1 Tarnovia Tarnówka 2 listopada, 13:00
Orkan Śmiłowo 4-2 Unia Wapno 3 listopada, 13:00
Noteć Rosko 3-1 Iskra Wyszyny 3 listopada, 14:00
Noteć Dziembowo 0-2 Zjednoczeni Kaczory 3 listopada, 13:00
Orzeł Pęckowo 1-5 Kłos Budzyń 2 listopada, 14:00

Kolejka 14 - 9-10 listopada

Fortuna Wieleń 0-2 Kłos Budzyń 10 listopada, 13:00
Zjednoczeni Kaczory 4-0 Orzeł Pęckowo 10 listopada, 13:00
Iskra Wyszyny 2-1 Noteć Dziembowo 9 listopada, 13:00
Unia Wapno 0-3 Noteć Rosko 10 listopada, 12:00
Tarnovia Tarnówka 3-6 Orkan Śmiłowo 9 listopada, 13:00
Stella Białośliwie 1-5 Korona Stróżewo 9 listopada, 14:00
Sokół Szamocin 3-1 Wenus Jędrzejewo 9 listopada, 14:00
Sokół Damasławek 0-3 Polonia Chodzież 9 listopada, 14:00

Kolejka 15 - 16-17 listopada

Polonia Chodzież 3-0 Fortuna Wieleń 16 listopada, 13:00
(wo)
goście nie dojechali
Wenus Jędrzejewo 1-4 Sokół Damasławek 16 listopada, 14:00
Korona Stróżewo 1-0 Sokół Szamocin 16 listopada, 12:00
Orkan Śmiłowo 3-0 Stella Białośliwie 16 listopada, 13:00
Noteć Rosko 3-1 Tarnovia Tarnówka 16 listopada, 13:00
Noteć Dziembowo 2-1 Unia Wapno 17 listopada, 12:00
Orzeł Pęckowo 0-4 Iskra Wyszyny 16 listopada, 13:00
Kłos Budzyń 1-1 Zjednoczeni Kaczory 16 listopada, 13:30

Kolejka 16 - 14-15 marca

Fortuna Wieleń - Zjednoczeni Kaczory
w pierwotnym terminie (14 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Kłos Budzyń - Iskra Wyszyny
w pierwotnym terminie (14 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Orzeł Pęckowo - Unia Wapno
w pierwotnym terminie (14 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Noteć Dziembowo - Tarnovia Tarnówka
w pierwotnym terminie (15 marca, 14:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Noteć Rosko - Stella Białośliwie
w pierwotnym terminie (15 marca, 14:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Orkan Śmiłowo - Sokół Szamocin
w pierwotnym terminie (14 marca, 14:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Korona Stróżewo - Sokół Damasławek
w pierwotnym terminie (14 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Wenus Jędrzejewo - Polonia Chodzież
w pierwotnym terminie (14 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

Kolejka 17 - 21-22 marca

Kłos Budzyń - Unia Wapno
Wenus Jędrzejewo - Fortuna Wieleń
Polonia Chodzież - Korona Stróżewo
Sokół Damasławek - Orkan Śmiłowo
Sokół Szamocin - Noteć Rosko
Stella Białośliwie - Noteć Dziembowo
Tarnovia Tarnówka - Orzeł Pęckowo
Iskra Wyszyny - Zjednoczeni Kaczory

Kolejka 18 - 28-29 marca

Sokół Szamocin - Noteć Dziembowo
Fortuna Wieleń - Iskra Wyszyny
Zjednoczeni Kaczory - Unia Wapno
Kłos Budzyń - Tarnovia Tarnówka
Orzeł Pęckowo - Stella Białośliwie
Noteć Rosko - Sokół Damasławek
Orkan Śmiłowo - Polonia Chodzież
Korona Stróżewo - Wenus Jędrzejewo

Kolejka 19 - 4-5 kwietnia

Korona Stróżewo - Fortuna Wieleń
Wenus Jędrzejewo - Orkan Śmiłowo
Polonia Chodzież - Noteć Rosko
Sokół Damasławek - Noteć Dziembowo
Sokół Szamocin - Orzeł Pęckowo
Stella Białośliwie - Kłos Budzyń
Tarnovia Tarnówka - Zjednoczeni Kaczory
Unia Wapno - Iskra Wyszyny

Kolejka 20 - 11 kwietnia

Sokół Damasławek - Orzeł Pęckowo
Fortuna Wieleń - Unia Wapno
Iskra Wyszyny - Tarnovia Tarnówka
Zjednoczeni Kaczory - Stella Białośliwie
Kłos Budzyń - Sokół Szamocin
Noteć Dziembowo - Polonia Chodzież
Noteć Rosko - Wenus Jędrzejewo
Orkan Śmiłowo - Korona Stróżewo

Kolejka 21 - 18-19 kwietnia

Orkan Śmiłowo - Fortuna Wieleń
Korona Stróżewo - Noteć Rosko
Wenus Jędrzejewo - Noteć Dziembowo
Polonia Chodzież - Orzeł Pęckowo
Sokół Damasławek - Kłos Budzyń
Sokół Szamocin - Zjednoczeni Kaczory
Stella Białośliwie - Iskra Wyszyny
Tarnovia Tarnówka - Unia Wapno

Kolejka 22 - 25-26 kwietnia

Fortuna Wieleń - Tarnovia Tarnówka
Unia Wapno - Stella Białośliwie
Iskra Wyszyny - Sokół Szamocin
Zjednoczeni Kaczory - Sokół Damasławek
Kłos Budzyń - Polonia Chodzież
Orzeł Pęckowo - Wenus Jędrzejewo
Noteć Dziembowo - Korona Stróżewo
Noteć Rosko - Orkan Śmiłowo

Kolejka 23 - 2-3 maja

Noteć Rosko - Fortuna Wieleń
Orkan Śmiłowo - Noteć Dziembowo
Korona Stróżewo - Orzeł Pęckowo
Wenus Jędrzejewo - Kłos Budzyń
Polonia Chodzież - Zjednoczeni Kaczory
Sokół Damasławek - Iskra Wyszyny
Sokół Szamocin - Unia Wapno
Stella Białośliwie - Tarnovia Tarnówka

Kolejka 24 - 9-10 maja

Fortuna Wieleń - Stella Białośliwie
Tarnovia Tarnówka - Sokół Szamocin
Unia Wapno - Sokół Damasławek
Iskra Wyszyny - Polonia Chodzież
Zjednoczeni Kaczory - Wenus Jędrzejewo
Kłos Budzyń - Korona Stróżewo
Orzeł Pęckowo - Orkan Śmiłowo
Noteć Dziembowo - Noteć Rosko

Kolejka 25 - 16-17 maja

Noteć Dziembowo - Fortuna Wieleń
Noteć Rosko - Orzeł Pęckowo
Orkan Śmiłowo - Kłos Budzyń
Korona Stróżewo - Zjednoczeni Kaczory
Wenus Jędrzejewo - Iskra Wyszyny
Polonia Chodzież - Unia Wapno
Sokół Damasławek - Tarnovia Tarnówka
Sokół Szamocin - Stella Białośliwie

Kolejka 26 - 23-24 maja

Fortuna Wieleń - Sokół Szamocin
Stella Białośliwie - Sokół Damasławek
Tarnovia Tarnówka - Polonia Chodzież
Unia Wapno - Wenus Jędrzejewo
Iskra Wyszyny - Korona Stróżewo
Zjednoczeni Kaczory - Orkan Śmiłowo
Kłos Budzyń - Noteć Rosko
Orzeł Pęckowo - Noteć Dziembowo

Kolejka 27 - 30-31 maja

Orzeł Pęckowo - Fortuna Wieleń
Noteć Dziembowo - Kłos Budzyń
Noteć Rosko - Zjednoczeni Kaczory
Orkan Śmiłowo - Iskra Wyszyny
Korona Stróżewo - Unia Wapno
Wenus Jędrzejewo - Tarnovia Tarnówka
Polonia Chodzież - Stella Białośliwie
Sokół Damasławek - Sokół Szamocin

Kolejka 28 - 6-7 czerwca

Fortuna Wieleń - Sokół Damasławek
Sokół Szamocin - Polonia Chodzież
Stella Białośliwie - Wenus Jędrzejewo
Tarnovia Tarnówka - Korona Stróżewo
Unia Wapno - Orkan Śmiłowo
Iskra Wyszyny - Noteć Rosko
Zjednoczeni Kaczory - Noteć Dziembowo
Kłos Budzyń - Orzeł Pęckowo

Kolejka 29 - 13-14 czerwca

Kłos Budzyń - Fortuna Wieleń
Orzeł Pęckowo - Zjednoczeni Kaczory
Noteć Dziembowo - Iskra Wyszyny
Noteć Rosko - Unia Wapno
Orkan Śmiłowo - Tarnovia Tarnówka
Korona Stróżewo - Stella Białośliwie
Wenus Jędrzejewo - Sokół Szamocin
Polonia Chodzież - Sokół Damasławek

Kolejka 30 - 20-21 czerwca

Fortuna Wieleń - Polonia Chodzież
Sokół Damasławek - Wenus Jędrzejewo
Sokół Szamocin - Korona Stróżewo
Stella Białośliwie - Orkan Śmiłowo
Tarnovia Tarnówka - Noteć Rosko
Unia Wapno - Noteć Dziembowo
Iskra Wyszyny - Orzeł Pęckowo
Zjednoczeni Kaczory - Kłos Budzyń

V liga 2019/2020 (wielkopolska I)
V liga 2019/2020 (wielkopolska II)
V liga 2019/2020 (wielkopolska III)

Klasa okręgowa 2019/2020 (wielkopolska I)
Klasa okręgowa 2019/2020 (wielkopolska II)
Klasa okręgowa 2019/2020 (wielkopolska III)
Klasa okręgowa 2019/2020 (wielkopolska IV)
Klasa okręgowa 2019/2020 (wielkopolska V)

Klasa A 2019/2020 (wielkopolska I)
Klasa A 2019/2020 (wielkopolska II)
Klasa A 2019/2020 (wielkopolska III)
Klasa A 2019/2020 (wielkopolska IV)
Klasa A 2019/2020 (wielkopolska IX)
Klasa A 2019/2020 (wielkopolska V)
Klasa A 2019/2020 (wielkopolska VI)
Klasa A 2019/2020 (wielkopolska VII)
Klasa A 2019/2020 (wielkopolska VIII)

Autor: Marcin Parus

 

Napisz do nas