[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2019/2020, grupa: wielkopolska II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  MTS Pawłowice 13 33 10 3 0 51-14 5 2 0 29-7 5 1 0 22-7 1 3 1 0 0 3-1
2.  Pelikan Dębno Polskie 13 33 11 0 2 56-15 8 0 1 40-6 3 0 1 16-9 1 0 0 0 1 1-3
3.  Tęcza/Osa Osieczna 13 31 10 1 2 39-17 6 0 2 23-13 4 1 0 16-4
4.  Awdaniec Pakosław 13 24 7 3 3 28-14 4 2 1 17-7 3 1 2 11-7
5.  Ruch Bojanowo 13 22 7 1 5 33-33 0 0 0 0-0 7 1 5 33-33
6.  Dąbroczanka Pępowo 13 21 6 3 4 44-34 6 0 0 32-11 0 3 4 12-23
7.  Rywal Kurza Góra 13 16 5 1 7 21-32 3 1 4 11-17 2 0 3 10-15
8.  Dąb Boguszyn 13 15 4 3 6 35-40 2 2 3 27-23 2 1 3 8-17
9.  Rydzyniak II Rydzyna 13 14 4 2 7 17-28 3 2 2 9-12 1 0 5 8-16
10.  Kormoran Święciechowa 13 13 4 1 8 22-28 1 1 4 7-12 3 0 4 15-16 1 3 1 0 0 5-2
11.  LUKS Stare Bojanowo 13 13 3 4 6 28-36 3 2 2 19-19 0 2 4 9-17 1 0 0 0 1 2-5
12.  Sokół Włoszakowice 13 11 3 2 8 20-37 3 1 3 15-17 0 1 5 5-20
13.  GKS Włoszakowice 13 8 2 2 9 26-46 1 0 5 12-25 1 2 4 14-21
14.  Błękitni Kąkolewo 13 6 2 0 11 19-65 1 0 5 7-22 1 0 6 12-43

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 MTS Pawłowice    2-2 2-2 4-0 7-1 7-1 5-1 2-0 
 2 Pelikan Dębno Polskie1-3     2-0 7-1 4-1 3-0* 4-0 3-0* 5-1 11-0 
 3 Tęcza/Osa Osieczna1-3     3-2 2-3 3-2 6-2 3-1 1-0 4-0 
 4 Awdaniec Pakosław    1-2 1-1 3-0 4-1 3-3 2-0 3-0* 
 5 Ruch Bojanowo    
 6 Dąbroczanka Pępowo4-2     2-0 7-3 5-0 6-2 8-4 
 7 Rywal Kurza Góra3-1 0-4 0-3 3-5 1-1     0-1 1-0 3-2 
 8 Dąb Boguszyn3-8 2-5 3-3     2-3 1-1 4-2 12-1 
 9 Rydzyniak II Rydzyna0-4 0-3 0-0     2-1 2-1 3-3 2-0 
 10 Kormoran Święciechowa1-2 1-3 1-2 4-3 0-2 0-0     
 11 LUKS Stare Bojanowo2-4 2-0 5-4 2-5     2-2 1-1 5-3 
 12 Sokół Włoszakowice2-2 0-1 4-3 4-1 2-0     1-6 2-4 
 13 GKS Włoszakowice1-3 1-6 2-5 4-2 3-4 1-5     
 14 Błękitni Kąkolewo2-8 0-1 1-5 0-4 1-3 3-1     

Kolejka 1 - 17-18 sierpnia

Tęcza/Osa Osieczna 3-2 Awdaniec Pakosław 18 sierpnia, 17:00
Sokół Włoszakowice 2-4 Błękitni Kąkolewo 17 sierpnia, 16:00
Rywal Kurza Góra 0-1 Dąb Boguszyn 16 listopada, 13:30
Rydzyniak II Rydzyna 3-3 GKS Włoszakowice 17 sierpnia, 17:30
Pelikan Dębno Polskie 4-0 Kormoran Święciechowa 17 sierpnia, 17:00
MTS Pawłowice 2-0 LUKS Stare Bojanowo 18 sierpnia, 15:00
Dąbroczanka Pępowo 4-2 Ruch Bojanowo 17 sierpnia, 16:00

Kolejka 2 - 24-25 sierpnia

Awdaniec Pakosław 3-3 LUKS Stare Bojanowo 24 sierpnia, 16:00
Kormoran Święciechowa 1-2 MTS Pawłowice 24 sierpnia, 16:00
GKS Włoszakowice 2-5 Ruch Bojanowo 25 sierpnia, 14:00
Dąb Boguszyn 2-3 Rydzyniak II Rydzyna 25 sierpnia, 14:00
Błękitni Kąkolewo 0-4 Rywal Kurza Góra 24 sierpnia, 16:00
Tęcza/Osa Osieczna 4-0 Sokół Włoszakowice 25 sierpnia, 17:00
Pelikan Dębno Polskie 4-1 Dąbroczanka Pępowo 25 sierpnia, 15:00

Kolejka 3 - 31 sierpnia-1 września

Sokół Włoszakowice 0-1 Awdaniec Pakosław 1 września, 16:00
Rywal Kurza Góra 0-4 Tęcza/Osa Osieczna 1 września, 16:00
Rydzyniak II Rydzyna 2-0 Błękitni Kąkolewo 1 września, 13:30
Pelikan Dębno Polskie 5-1 GKS Włoszakowice 31 sierpnia, 17:00
MTS Pawłowice 7-1 Dąbroczanka Pępowo 1 września, 15:00
LUKS Stare Bojanowo 2-5 Kormoran Święciechowa 31 sierpnia, 17:00
Dąb Boguszyn 2-5 Ruch Bojanowo 1 września, 12:00

Kolejka 4 - 7-8 września

Awdaniec Pakosław 4-1 Kormoran Święciechowa 7 września, 16:00
Dąbroczanka Pępowo 7-3 LUKS Stare Bojanowo 7 września, 17:00
GKS Włoszakowice 1-3 MTS Pawłowice 8 września, 14:00
Dąb Boguszyn 3-8 Pelikan Dębno Polskie 8 września, 14:00
Błękitni Kąkolewo 1-5 Ruch Bojanowo 8 września, 11:00
Tęcza/Osa Osieczna 3-1 Rydzyniak II Rydzyna 8 września, 13:30
Sokół Włoszakowice 4-1 Rywal Kurza Góra 8 września, 16:00

Kolejka 5 - 14-15 września

Rywal Kurza Góra 0-3 Awdaniec Pakosław 15 września, 16:00
Rydzyniak II Rydzyna 2-1 Sokół Włoszakowice 14 września, 16:00
Pelikan Dębno Polskie 11-0 Błękitni Kąkolewo 14 września, 16:00
MTS Pawłowice 5-1 Dąb Boguszyn 15 września, 15:00
LUKS Stare Bojanowo 1-1 GKS Włoszakowice 14 września, 17:00
Kormoran Święciechowa 4-3 Dąbroczanka Pępowo 15 września, 16:00
Tęcza/Osa Osieczna 2-3 Ruch Bojanowo 15 września, 17:00

Kolejka 6 - 21-22 września

Awdaniec Pakosław 1-1 Dąbroczanka Pępowo 21 września, 16:00
GKS Włoszakowice 1-5 Kormoran Święciechowa 22 września, 14:00
Dąb Boguszyn 1-1 LUKS Stare Bojanowo 22 września, 14:00
Błękitni Kąkolewo 2-8 MTS Pawłowice 21 września, 16:00
Tęcza/Osa Osieczna 1-3 Pelikan Dębno Polskie 22 września, 16:30
Sokół Włoszakowice 4-3 Ruch Bojanowo 22 września, 16:00
Rywal Kurza Góra 1-0 Rydzyniak II Rydzyna 22 września, 16:00

Kolejka 7 - 28-29 września

Rydzyniak II Rydzyna 0-3 Awdaniec Pakosław 29 września, 15:00
Pelikan Dębno Polskie 3-0 Sokół Włoszakowice 28 września, 16:00
(wo)
goście nie dojechali
MTS Pawłowice 2-2 Tęcza/Osa Osieczna 29 września, 15:00
LUKS Stare Bojanowo 5-3 Błękitni Kąkolewo 28 września, 16:30
Kormoran Święciechowa 0-0 Dąb Boguszyn 29 września, 16:00
Dąbroczanka Pępowo 6-2 GKS Włoszakowice 28 września, 16:30
Rywal Kurza Góra 3-5 Ruch Bojanowo 29 września, 16:00

Kolejka 8 - 5-6 października

Awdaniec Pakosław 2-0 GKS Włoszakowice 5 października, 15:00
Dąb Boguszyn 3-3 Dąbroczanka Pępowo 6 października, 14:00
Błękitni Kąkolewo 1-3 Kormoran Święciechowa 5 października, 16:00
Tęcza/Osa Osieczna 1-0 LUKS Stare Bojanowo 6 października, 16:00
Sokół Włoszakowice 2-2 MTS Pawłowice 6 października, 15:30
Rywal Kurza Góra 3-1 Pelikan Dębno Polskie 6 października, 16:00
Rydzyniak II Rydzyna 0-0 Ruch Bojanowo 6 października, 13:00

Kolejka 9 - 12-13 października

Pelikan Dębno Polskie 3-0 Rydzyniak II Rydzyna 12 października, 16:00
(wo)
nie odbył się
MTS Pawłowice 7-1 Rywal Kurza Góra 13 października, 15:00
LUKS Stare Bojanowo 2-2 Sokół Włoszakowice 12 października, 16:00
Kormoran Święciechowa 1-3 Tęcza/Osa Osieczna 12 października, 16:00
Dąbroczanka Pępowo 8-4 Błękitni Kąkolewo 12 października, 15:00
GKS Włoszakowice 3-4 Dąb Boguszyn 13 października, 14:00
Awdaniec Pakosław 1-2 Ruch Bojanowo 12 października, 15:00

Kolejka 10 - 19-20 października

Awdaniec Pakosław 3-0 Dąb Boguszyn 19 października, 15:00
Błękitni Kąkolewo 3-1 GKS Włoszakowice 19 października, 16:00
Tęcza/Osa Osieczna 3-2 Dąbroczanka Pępowo 20 października, 15:30
Sokół Włoszakowice 2-0 Kormoran Święciechowa 20 października, 15:30
Rywal Kurza Góra 3-2 LUKS Stare Bojanowo 20 października, 16:00
Rydzyniak II Rydzyna 0-4 MTS Pawłowice 20 października, 14:00
Pelikan Dębno Polskie 7-1 Ruch Bojanowo 19 października, 15:00

Kolejka 11 - 26-27 października

Pelikan Dębno Polskie 2-0 Awdaniec Pakosław 26 października, 15:00
MTS Pawłowice 4-0 Ruch Bojanowo 27 października, 14:00
LUKS Stare Bojanowo 5-4 Rydzyniak II Rydzyna 26 października, 15:30
Kormoran Święciechowa 0-2 Rywal Kurza Góra 26 października, 15:30
Dąbroczanka Pępowo 5-0 Sokół Włoszakowice 26 października, 15:00
GKS Włoszakowice 1-6 Tęcza/Osa Osieczna 27 października, 14:00
Dąb Boguszyn 12-1 Błękitni Kąkolewo 27 października, 13:00

Kolejka 12 - 2-3 listopada

Awdaniec Pakosław 3-0 Błękitni Kąkolewo 2 listopada, 13:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Tęcza/Osa Osieczna 6-2 Dąb Boguszyn 3 listopada, 14:00
Sokół Włoszakowice 1-6 GKS Włoszakowice 3 listopada, 14:00
Rywal Kurza Góra 1-1 Dąbroczanka Pępowo 3 listopada, 14:00
Rydzyniak II Rydzyna 2-1 Kormoran Święciechowa 2 listopada, 14:00
Pelikan Dębno Polskie 1-3 MTS Pawłowice 2 listopada, 14:00
LUKS Stare Bojanowo 2-0 Ruch Bojanowo 3 listopada, 14:00

Kolejka 13 - 9-10 listopada

MTS Pawłowice 2-2 Awdaniec Pakosław 11 listopada, 13:00
LUKS Stare Bojanowo 2-4 Pelikan Dębno Polskie 9 listopada, 14:00
Kormoran Święciechowa 1-2 Ruch Bojanowo 9 listopada, 14:00
Dąbroczanka Pępowo 2-0 Rydzyniak II Rydzyna 9 listopada, 13:00
GKS Włoszakowice 4-2 Rywal Kurza Góra 10 listopada, 14:00
Dąb Boguszyn 4-2 Sokół Włoszakowice 10 listopada, 13:00
Błękitni Kąkolewo 0-1 Tęcza/Osa Osieczna 9 listopada, 14:00

Kolejka 14 - 21-22 marca

Ruch Bojanowo - Dąbroczanka Pępowo
Awdaniec Pakosław - Tęcza/Osa Osieczna
Błękitni Kąkolewo - Sokół Włoszakowice
Dąb Boguszyn - Rywal Kurza Góra
GKS Włoszakowice - Rydzyniak II Rydzyna
Kormoran Święciechowa - Pelikan Dębno Polskie
LUKS Stare Bojanowo - MTS Pawłowice

Kolejka 15 - 28-29 marca

Dąbroczanka Pępowo - Pelikan Dębno Polskie
LUKS Stare Bojanowo - Awdaniec Pakosław
MTS Pawłowice - Kormoran Święciechowa
Ruch Bojanowo - GKS Włoszakowice
Rydzyniak II Rydzyna - Dąb Boguszyn
Rywal Kurza Góra - Błękitni Kąkolewo
Sokół Włoszakowice - Tęcza/Osa Osieczna

Kolejka 16 - 4-5 kwietnia

Ruch Bojanowo - Dąb Boguszyn
Awdaniec Pakosław - Sokół Włoszakowice
Tęcza/Osa Osieczna - Rywal Kurza Góra
Błękitni Kąkolewo - Rydzyniak II Rydzyna
GKS Włoszakowice - Pelikan Dębno Polskie
Dąbroczanka Pępowo - MTS Pawłowice
Kormoran Święciechowa - LUKS Stare Bojanowo

Kolejka 17 - 11 kwietnia

Kormoran Święciechowa - Awdaniec Pakosław
LUKS Stare Bojanowo - Dąbroczanka Pępowo
MTS Pawłowice - GKS Włoszakowice
Pelikan Dębno Polskie - Dąb Boguszyn
Ruch Bojanowo - Błękitni Kąkolewo
Rydzyniak II Rydzyna - Tęcza/Osa Osieczna
Rywal Kurza Góra - Sokół Włoszakowice

Kolejka 18 - 18-19 kwietnia

Ruch Bojanowo - Tęcza/Osa Osieczna
Awdaniec Pakosław - Rywal Kurza Góra
Sokół Włoszakowice - Rydzyniak II Rydzyna
Błękitni Kąkolewo - Pelikan Dębno Polskie
Dąb Boguszyn - MTS Pawłowice
GKS Włoszakowice - LUKS Stare Bojanowo
Dąbroczanka Pępowo - Kormoran Święciechowa

Kolejka 19 - 25-26 kwietnia

Dąbroczanka Pępowo - Awdaniec Pakosław
Kormoran Święciechowa - GKS Włoszakowice
LUKS Stare Bojanowo - Dąb Boguszyn
MTS Pawłowice - Błękitni Kąkolewo
Pelikan Dębno Polskie - Tęcza/Osa Osieczna
Ruch Bojanowo - Sokół Włoszakowice
Rydzyniak II Rydzyna - Rywal Kurza Góra

Kolejka 20 - 9-10 maja

Ruch Bojanowo - Rywal Kurza Góra
Awdaniec Pakosław - Rydzyniak II Rydzyna
Sokół Włoszakowice - Pelikan Dębno Polskie
Tęcza/Osa Osieczna - MTS Pawłowice
Błękitni Kąkolewo - LUKS Stare Bojanowo
Dąb Boguszyn - Kormoran Święciechowa
GKS Włoszakowice - Dąbroczanka Pępowo

Kolejka 21 - 16-17 maja

GKS Włoszakowice - Awdaniec Pakosław
Dąbroczanka Pępowo - Dąb Boguszyn
Kormoran Święciechowa - Błękitni Kąkolewo
LUKS Stare Bojanowo - Tęcza/Osa Osieczna
MTS Pawłowice - Sokół Włoszakowice
Pelikan Dębno Polskie - Rywal Kurza Góra
Ruch Bojanowo - Rydzyniak II Rydzyna

Kolejka 22 - 23-24 maja

Ruch Bojanowo - Awdaniec Pakosław
Rydzyniak II Rydzyna - Pelikan Dębno Polskie
Rywal Kurza Góra - MTS Pawłowice
Sokół Włoszakowice - LUKS Stare Bojanowo
Tęcza/Osa Osieczna - Kormoran Święciechowa
Błękitni Kąkolewo - Dąbroczanka Pępowo
Dąb Boguszyn - GKS Włoszakowice

Kolejka 23 - 30-31 maja

Ruch Bojanowo - Pelikan Dębno Polskie
Dąb Boguszyn - Awdaniec Pakosław
GKS Włoszakowice - Błękitni Kąkolewo
Dąbroczanka Pępowo - Tęcza/Osa Osieczna
Kormoran Święciechowa - Sokół Włoszakowice
LUKS Stare Bojanowo - Rywal Kurza Góra
MTS Pawłowice - Rydzyniak II Rydzyna

Kolejka 24 - 6-7 czerwca

Awdaniec Pakosław - Pelikan Dębno Polskie
Ruch Bojanowo - MTS Pawłowice
Rydzyniak II Rydzyna - LUKS Stare Bojanowo
Rywal Kurza Góra - Kormoran Święciechowa
Sokół Włoszakowice - Dąbroczanka Pępowo
Tęcza/Osa Osieczna - GKS Włoszakowice
Błękitni Kąkolewo - Dąb Boguszyn

Kolejka 25 - 13-14 czerwca

Ruch Bojanowo - LUKS Stare Bojanowo
Błękitni Kąkolewo - Awdaniec Pakosław
Dąb Boguszyn - Tęcza/Osa Osieczna
GKS Włoszakowice - Sokół Włoszakowice
Dąbroczanka Pępowo - Rywal Kurza Góra
Kormoran Święciechowa - Rydzyniak II Rydzyna
MTS Pawłowice - Pelikan Dębno Polskie

Kolejka 26 - 20-21 czerwca

Awdaniec Pakosław - MTS Pawłowice
Pelikan Dębno Polskie - LUKS Stare Bojanowo
Ruch Bojanowo - Kormoran Święciechowa
Rydzyniak II Rydzyna - Dąbroczanka Pępowo
Rywal Kurza Góra - GKS Włoszakowice
Sokół Włoszakowice - Dąb Boguszyn
Tęcza/Osa Osieczna - Błękitni Kąkolewo

Klasa okręgowa 2019/2020 (wielkopolska I)
Klasa okręgowa 2019/2020 (wielkopolska II)
Klasa okręgowa 2019/2020 (wielkopolska III)
Klasa okręgowa 2019/2020 (wielkopolska IV)
Klasa okręgowa 2019/2020 (wielkopolska V)
Klasa okręgowa 2019/2020 (wielkopolska VI)

Klasa A 2019/2020 (wielkopolska I)
Klasa A 2019/2020 (wielkopolska III)
Klasa A 2019/2020 (wielkopolska IV)
Klasa A 2019/2020 (wielkopolska IX)
Klasa A 2019/2020 (wielkopolska V)
Klasa A 2019/2020 (wielkopolska VI)
Klasa A 2019/2020 (wielkopolska VII)
Klasa A 2019/2020 (wielkopolska VIII)

Klasa B 2019/2020 (wielkopolska I)
Klasa B 2019/2020 (wielkopolska II)
Klasa B 2019/2020 (wielkopolska III)
Klasa B 2019/2020 (wielkopolska IV)
Klasa B 2019/2020 (wielkopolska IX)
Klasa B 2019/2020 (wielkopolska V)
Klasa B 2019/2020 (wielkopolska VI)
Klasa B 2019/2020 (wielkopolska VII)
Klasa B 2019/2020 (wielkopolska VIII)
Klasa B 2019/2020 (wielkopolska X)
Klasa B 2019/2020 (wielkopolska XI)

Autor: Marcin Parus

 

Napisz do nas