[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2019/2020, grupa: wielkopolska IX
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  LZS Trzcinica 10 24 8 0 2 27-13 5 0 0 19-5 3 0 2 8-8
2.  Masovia Kraszewice 10 21 7 0 3 38-9 4 0 1 18-3 3 0 2 20-6
3.  LZS Siedlików 10 18 5 3 2 20-11 3 1 1 10-5 2 2 1 10-6
4.  LZS Chynowa 10 17 5 2 3 34-16 4 1 0 24-4 1 1 3 10-12 1 3 1 0 0 7-0
5.  Bonikowia Boników 10 17 5 2 3 22-23 3 1 1 16-9 2 1 2 6-14 1 0 0 0 1 0-7
6.  LZS Ostrówiec 10 16 5 1 4 20-21 4 0 1 10-3 1 1 3 10-18
7.  Zryw Kierzno 10 12 3 3 4 25-31 2 2 1 14-12 1 1 3 11-19
8.  Wielkopolanin Siemianice 10 11 3 2 5 21-22 3 1 1 18-9 0 1 4 3-13
9.  LZS Mikorzyn 10 10 3 1 6 11-25 2 1 2 8-9 1 0 4 3-16
10.  Dąb Dębnica 10 6 2 0 8 22-44 1 0 4 11-25 1 0 4 11-19
11.  Ajax Rojów 10 5 1 2 7 5-30 1 1 3 4-9 0 1 4 1-21

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
 1 LZS Trzcinica    3-2 3-0 6-0* 4-3 3-0 
 2 Masovia Kraszewice0-1     3-1 6-0 4-0 5-1 
 3 LZS Siedlików2-0     3-0* 0-0 4-0 1-5 
 4 LZS Chynowa5-0     7-0 3-2 8-1 1-1 
 5 Bonikowia Boników3-0     5-6 2-2 3-1 3-0 
 6 LZS Ostrówiec0-1     3-0* 2-0 3-2 2-0 
 7 Zryw Kierzno0-6 2-2     3-1 8-2 1-1 
 8 Wielkopolanin Siemianice1-6 0-0     2-1 3-2 12-0 
 9 LZS Mikorzyn0-3 1-1 3-1 1-2 3-2     
 10 Dąb Dębnica2-11 1-3 2-7 0-4 6-0     
 11 Ajax Rojów1-0 1-4 1-1 0-2 1-2     

Kolejka 1 - 24-25 sierpnia

Pauza: LZS Chynowa.
 
Wielkopolanin Siemianice 12-0 Ajax Rojów 25 sierpnia, 12:00
Masovia Kraszewice 6-0 Bonikowia Boników 25 sierpnia, 11:00
LZS Trzcinica 4-3 Dąb Dębnica 25 sierpnia, 16:00
LZS Siedlików 1-5 Zryw Kierzno 25 sierpnia, 15:00
LZS Ostrówiec 2-0 LZS Mikorzyn 25 sierpnia, 11:00

Kolejka 2 - 31 sierpnia-1 września

Pauza: LZS Mikorzyn.
 
Zryw Kierzno 2-2 LZS Ostrówiec 1 września, 16:00
Dąb Dębnica 1-3 LZS Siedlików 1 września, 16:00
Bonikowia Boników 3-0 LZS Trzcinica 1 września, 13:00
Ajax Rojów 1-0 Masovia Kraszewice 1 września, 12:00
LZS Chynowa 1-1 Wielkopolanin Siemianice 1 września, 13:30

Kolejka 3 - 7-8 września

Pauza: Wielkopolanin Siemianice.
 
Masovia Kraszewice 3-1 LZS Chynowa 8 września, 15:00
LZS Trzcinica 3-0 Ajax Rojów 8 września, 16:00
LZS Siedlików 0-0 Bonikowia Boników 8 września, 11:00
LZS Ostrówiec 3-2 Dąb Dębnica 8 września, 13:00
LZS Mikorzyn 3-2 Zryw Kierzno 8 września, 14:00

Kolejka 4 - 14-15 września

Pauza: Zryw Kierzno.
 
Dąb Dębnica 6-0 LZS Mikorzyn 15 września, 16:00
Bonikowia Boników 5-6 LZS Ostrówiec 15 września, 11:00
Ajax Rojów 1-4 LZS Siedlików 15 września, 11:00
LZS Chynowa 5-0 LZS Trzcinica 15 września, 11:00
Wielkopolanin Siemianice 1-6 Masovia Kraszewice 15 września, 12:00

Kolejka 5 - 21-22 września

Pauza: Masovia Kraszewice.
 
LZS Trzcinica 3-0 Wielkopolanin Siemianice 22 września, 16:00
LZS Siedlików 3-0 LZS Chynowa 22 września, 11:00
(wo)
goście nie dojechali
LZS Ostrówiec 2-0 Ajax Rojów 22 września, 13:00
LZS Mikorzyn 1-2 Bonikowia Boników 22 września, 14:00
Zryw Kierzno 8-2 Dąb Dębnica 22 września, 13:00

Kolejka 6 - 28-29 września

Pauza: Dąb Dębnica.
 
Bonikowia Boników 2-2 Zryw Kierzno 29 września, 13:00
Ajax Rojów 0-2 LZS Mikorzyn 29 września, 12:00
LZS Chynowa 3-2 LZS Ostrówiec 29 września, 11:00
Wielkopolanin Siemianice 0-0 LZS Siedlików 29 września, 16:00
Masovia Kraszewice 0-1 LZS Trzcinica 29 września, 15:00

Kolejka 7 - 5-6 października

Pauza: LZS Trzcinica.
 
LZS Siedlików 2-0 Masovia Kraszewice 6 października, 11:00
LZS Ostrówiec 3-0 Wielkopolanin Siemianice 6 października, 13:00
(wo)
na boisku 2-1
LZS Mikorzyn 3-1 LZS Chynowa 6 października, 14:00
Zryw Kierzno 1-1 Ajax Rojów 6 października, 14:00
Dąb Dębnica 0-4 Bonikowia Boników 6 października, 16:00

Kolejka 8 - 12-13 października

Pauza: Bonikowia Boników.
 
Ajax Rojów 1-2 Dąb Dębnica 13 października, 13:30
LZS Chynowa 8-1 Zryw Kierzno 13 października, 11:00
Wielkopolanin Siemianice 2-1 LZS Mikorzyn 13 października, 15:00
Masovia Kraszewice 4-0 LZS Ostrówiec 13 października, 15:00
LZS Trzcinica 3-2 LZS Siedlików 13 października, 15:00

Kolejka 9 - 19-20 października

Pauza: LZS Siedlików.
 
LZS Ostrówiec 0-1 LZS Trzcinica 20 października, 14:00
LZS Mikorzyn 0-3 Masovia Kraszewice 20 października, 14:00
Zryw Kierzno 3-1 Wielkopolanin Siemianice 20 października, 14:00
Dąb Dębnica 2-7 LZS Chynowa 20 października, 12:00
Bonikowia Boników 3-0 Ajax Rojów 20 października, 12:00

Kolejka 10 - 26-27 października

Pauza: Ajax Rojów.
 
LZS Chynowa 7-0 Bonikowia Boników 27 października, 11:00
Wielkopolanin Siemianice 3-2 Dąb Dębnica 27 października, 14:00
Masovia Kraszewice 5-1 Zryw Kierzno 27 października, 14:00
LZS Trzcinica 6-0 LZS Mikorzyn 27 października, 14:00
(wo)
na boisku 6-4
LZS Siedlików 4-0 LZS Ostrówiec 27 października, 11:00

Kolejka 11 - 2-3 listopada

Pauza: LZS Ostrówiec.
 
LZS Mikorzyn 1-1 LZS Siedlików 3 listopada, 14:00
Zryw Kierzno 0-6 LZS Trzcinica 3 listopada, 14:00
Dąb Dębnica 2-11 Masovia Kraszewice 3 listopada, 16:00
Bonikowia Boników 3-1 Wielkopolanin Siemianice 3 listopada, 11:00
Ajax Rojów 1-1 LZS Chynowa 3 listopada, 11:00

Kolejka 12 - 28-29 marca

Pauza: LZS Chynowa.
 
Ajax Rojów - Wielkopolanin Siemianice
Bonikowia Boników - Masovia Kraszewice
Dąb Dębnica - LZS Trzcinica
Zryw Kierzno - LZS Siedlików
LZS Mikorzyn - LZS Ostrówiec

Kolejka 13 - 4-5 kwietnia

Pauza: LZS Mikorzyn.
 
LZS Ostrówiec - Zryw Kierzno
LZS Siedlików - Dąb Dębnica
LZS Trzcinica - Bonikowia Boników
Masovia Kraszewice - Ajax Rojów
Wielkopolanin Siemianice - LZS Chynowa

Kolejka 14 - 18-19 kwietnia

Pauza: Wielkopolanin Siemianice.
 
LZS Chynowa - Masovia Kraszewice
Ajax Rojów - LZS Trzcinica
Bonikowia Boników - LZS Siedlików
Dąb Dębnica - LZS Ostrówiec
Zryw Kierzno - LZS Mikorzyn

Kolejka 15 - 25-26 kwietnia

Pauza: Zryw Kierzno.
 
LZS Mikorzyn - Dąb Dębnica
LZS Ostrówiec - Bonikowia Boników
LZS Siedlików - Ajax Rojów
LZS Trzcinica - LZS Chynowa
Masovia Kraszewice - Wielkopolanin Siemianice

Kolejka 16 - 9-10 maja

Pauza: Masovia Kraszewice.
 
Wielkopolanin Siemianice - LZS Trzcinica
LZS Chynowa - LZS Siedlików
Ajax Rojów - LZS Ostrówiec
Bonikowia Boników - LZS Mikorzyn
Dąb Dębnica - Zryw Kierzno

Kolejka 17 - 16-17 maja

Pauza: Dąb Dębnica.
 
Zryw Kierzno - Bonikowia Boników
LZS Mikorzyn - Ajax Rojów
LZS Ostrówiec - LZS Chynowa
LZS Siedlików - Wielkopolanin Siemianice
LZS Trzcinica - Masovia Kraszewice

Kolejka 18 - 23-24 maja

Pauza: LZS Trzcinica.
 
Masovia Kraszewice - LZS Siedlików
Wielkopolanin Siemianice - LZS Ostrówiec
LZS Chynowa - LZS Mikorzyn
Ajax Rojów - Zryw Kierzno
Bonikowia Boników - Dąb Dębnica

Kolejka 19 - 30-31 maja

Pauza: Bonikowia Boników.
 
Dąb Dębnica - Ajax Rojów
Zryw Kierzno - LZS Chynowa
LZS Mikorzyn - Wielkopolanin Siemianice
LZS Ostrówiec - Masovia Kraszewice
LZS Siedlików - LZS Trzcinica

Kolejka 20 - 6-7 czerwca

Pauza: LZS Siedlików.
 
LZS Trzcinica - LZS Ostrówiec
Masovia Kraszewice - LZS Mikorzyn
Wielkopolanin Siemianice - Zryw Kierzno
LZS Chynowa - Dąb Dębnica
Ajax Rojów - Bonikowia Boników

Kolejka 21 - 13-14 czerwca

Pauza: Ajax Rojów.
 
Bonikowia Boników - LZS Chynowa
Dąb Dębnica - Wielkopolanin Siemianice
Zryw Kierzno - Masovia Kraszewice
LZS Mikorzyn - LZS Trzcinica
LZS Ostrówiec - LZS Siedlików

Kolejka 22 - 20-21 czerwca

Pauza: LZS Ostrówiec.
 
LZS Siedlików - LZS Mikorzyn
LZS Trzcinica - Zryw Kierzno
Masovia Kraszewice - Dąb Dębnica
Wielkopolanin Siemianice - Bonikowia Boników
LZS Chynowa - Ajax Rojów

Klasa A 2019/2020 (wielkopolska I)
Klasa A 2019/2020 (wielkopolska II)
Klasa A 2019/2020 (wielkopolska III)
Klasa A 2019/2020 (wielkopolska IV)
Klasa A 2019/2020 (wielkopolska IX)
Klasa A 2019/2020 (wielkopolska V)
Klasa A 2019/2020 (wielkopolska VI)
Klasa A 2019/2020 (wielkopolska VII)
Klasa A 2019/2020 (wielkopolska VIII)

Klasa B 2019/2020 (wielkopolska I)
Klasa B 2019/2020 (wielkopolska II)
Klasa B 2019/2020 (wielkopolska III)
Klasa B 2019/2020 (wielkopolska IV)
Klasa B 2019/2020 (wielkopolska V)
Klasa B 2019/2020 (wielkopolska VI)
Klasa B 2019/2020 (wielkopolska VII)
Klasa B 2019/2020 (wielkopolska VIII)
Klasa B 2019/2020 (wielkopolska X)
Klasa B 2019/2020 (wielkopolska XI)

Autor: Marcin Parus

 

Napisz do nas