[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osi±gnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osi±gnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJe¶li chcesz skontaktować się z redakcj± - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Ekstraklasa futsalu 2019/2020
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPO¦REDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  GSF Gliwice 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Gwiazda Ruda ¦l±ska 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Constract Lubawa 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Słoneczny Stok Białystok 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Red Dragons Pniewy 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Futsal Leszno 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Piast Gliwice 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Rekord Bielsko-Biała 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Clearex Chorzów 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 AZS U¦ Katowice 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Gatta Zduńska Wola 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 FC Toruń 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Red Devils Chojnice 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 GSF Gliwice    
 2 Gwiazda Ruda ¦l±ska    
 3 Constract Lubawa    
 4 Słoneczny Stok Białystok    
 5 Red Dragons Pniewy    
 6 Futsal Leszno    
 7 Piast Gliwice    
 8 Rekord Bielsko-Biała    
 9 Clearex Chorzów    
 10 AZS U¦ Katowice    
 11 Gatta Zduńska Wola    
 12 FC Toruń    
 13 Red Devils Chojnice    
 14 Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice    

Kolejka 1 - 7-8 wrze¶nia

GSF Gliwice - Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
Gwiazda Ruda ¦l±ska - Red Devils Chojnice
Constract Lubawa - FC Toruń
Słoneczny Stok Białystok - Gatta Zduńska Wola
Red Dragons Pniewy - AZS U¦ Katowice
Futsal Leszno - Clearex Chorzów
Piast Gliwice - Rekord Bielsko-Biała

Kolejka 2 - 14-15 wrze¶nia

Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice - Rekord Bielsko-Biała
Clearex Chorzów - Piast Gliwice
AZS U¦ Katowice - Futsal Leszno
Gatta Zduńska Wola - Red Dragons Pniewy
FC Toruń - Słoneczny Stok Białystok
Red Devils Chojnice - Constract Lubawa
GSF Gliwice - Gwiazda Ruda ¦l±ska

Kolejka 3 - 28-29 wrze¶nia

Gwiazda Ruda ¦l±ska - Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
Constract Lubawa - GSF Gliwice
Słoneczny Stok Białystok - Red Devils Chojnice
Red Dragons Pniewy - FC Toruń
Futsal Leszno - Gatta Zduńska Wola
Piast Gliwice - AZS U¦ Katowice
Rekord Bielsko-Biała - Clearex Chorzów

Kolejka 4 - 5-6 paĽdziernika

Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice - Clearex Chorzów
AZS U¦ Katowice - Rekord Bielsko-Biała
Gatta Zduńska Wola - Piast Gliwice
FC Toruń - Futsal Leszno
Red Devils Chojnice - Red Dragons Pniewy
GSF Gliwice - Słoneczny Stok Białystok
Gwiazda Ruda ¦l±ska - Constract Lubawa

Kolejka 5 - 9 paĽdziernika

Constract Lubawa - Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
Słoneczny Stok Białystok - Gwiazda Ruda ¦l±ska
Red Dragons Pniewy - GSF Gliwice
Futsal Leszno - Red Devils Chojnice
Piast Gliwice - FC Toruń
Rekord Bielsko-Biała - Gatta Zduńska Wola
Clearex Chorzów - AZS U¦ Katowice

Kolejka 6 - 12-13 paĽdziernika

Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice - AZS U¦ Katowice
Gatta Zduńska Wola - Clearex Chorzów
FC Toruń - Rekord Bielsko-Biała
Red Devils Chojnice - Piast Gliwice
GSF Gliwice - Futsal Leszno
Gwiazda Ruda ¦l±ska - Red Dragons Pniewy
Constract Lubawa - Słoneczny Stok Białystok

Kolejka 7 - 2-3 listopada

Słoneczny Stok Białystok - Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
Red Dragons Pniewy - Constract Lubawa
Futsal Leszno - Gwiazda Ruda ¦l±ska
Piast Gliwice - GSF Gliwice
Rekord Bielsko-Biała - Red Devils Chojnice
Clearex Chorzów - FC Toruń
AZS U¦ Katowice - Gatta Zduńska Wola

Kolejka 8 - 9-10 listopada

Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice - Gatta Zduńska Wola
FC Toruń - AZS U¦ Katowice
Red Devils Chojnice - Clearex Chorzów
GSF Gliwice - Rekord Bielsko-Biała
Gwiazda Ruda ¦l±ska - Piast Gliwice
Constract Lubawa - Futsal Leszno
Słoneczny Stok Białystok - Red Dragons Pniewy

Kolejka 9 - 16-17 listopada

Red Dragons Pniewy - Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
Futsal Leszno - Słoneczny Stok Białystok
Piast Gliwice - Constract Lubawa
Rekord Bielsko-Biała - Gwiazda Ruda ¦l±ska
Clearex Chorzów - GSF Gliwice
AZS U¦ Katowice - Red Devils Chojnice
Gatta Zduńska Wola - FC Toruń

Kolejka 10 - 23-24 listopada

Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice - FC Toruń
Red Devils Chojnice - Gatta Zduńska Wola
GSF Gliwice - AZS U¦ Katowice
Gwiazda Ruda ¦l±ska - Clearex Chorzów
Constract Lubawa - Rekord Bielsko-Biała
Słoneczny Stok Białystok - Piast Gliwice
Red Dragons Pniewy - Futsal Leszno

Kolejka 11 - 7-8 grudnia

Futsal Leszno - Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
Piast Gliwice - Red Dragons Pniewy
Rekord Bielsko-Biała - Słoneczny Stok Białystok
Clearex Chorzów - Constract Lubawa
AZS U¦ Katowice - Gwiazda Ruda ¦l±ska
Gatta Zduńska Wola - GSF Gliwice
FC Toruń - Red Devils Chojnice

Kolejka 12 - 14-15 grudnia

Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice - Red Devils Chojnice
GSF Gliwice - FC Toruń
Gwiazda Ruda ¦l±ska - Gatta Zduńska Wola
Constract Lubawa - AZS U¦ Katowice
Słoneczny Stok Białystok - Clearex Chorzów
Red Dragons Pniewy - Rekord Bielsko-Biała
Futsal Leszno - Piast Gliwice

Kolejka 13 - 21-22 grudnia

Piast Gliwice - Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
Rekord Bielsko-Biała - Futsal Leszno
Clearex Chorzów - Red Dragons Pniewy
AZS U¦ Katowice - Słoneczny Stok Białystok
Gatta Zduńska Wola - Constract Lubawa
FC Toruń - Gwiazda Ruda ¦l±ska
Red Devils Chojnice - GSF Gliwice

Kolejka 14 - 11-12 stycznia

Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice - GSF Gliwice
Red Devils Chojnice - Gwiazda Ruda ¦l±ska
FC Toruń - Constract Lubawa
Gatta Zduńska Wola - Słoneczny Stok Białystok
AZS U¦ Katowice - Red Dragons Pniewy
Clearex Chorzów - Futsal Leszno
Rekord Bielsko-Biała - Piast Gliwice

Kolejka 15 - 18-19 stycznia

Rekord Bielsko-Biała - Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
Piast Gliwice - Clearex Chorzów
Futsal Leszno - AZS U¦ Katowice
Red Dragons Pniewy - Gatta Zduńska Wola
Słoneczny Stok Białystok - FC Toruń
Constract Lubawa - Red Devils Chojnice
Gwiazda Ruda ¦l±ska - GSF Gliwice

Kolejka 16 - 15-16 lutego

Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice - Gwiazda Ruda ¦l±ska
GSF Gliwice - Constract Lubawa
Red Devils Chojnice - Słoneczny Stok Białystok
FC Toruń - Red Dragons Pniewy
Gatta Zduńska Wola - Futsal Leszno
AZS U¦ Katowice - Piast Gliwice
Clearex Chorzów - Rekord Bielsko-Biała

Kolejka 17 - 29 lutego-1 marca

Clearex Chorzów - Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
Rekord Bielsko-Biała - AZS U¦ Katowice
Piast Gliwice - Gatta Zduńska Wola
Futsal Leszno - FC Toruń
Red Dragons Pniewy - Red Devils Chojnice
Słoneczny Stok Białystok - GSF Gliwice
Constract Lubawa - Gwiazda Ruda ¦l±ska

Kolejka 18 - 7-8 marca

Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice - Constract Lubawa
Gwiazda Ruda ¦l±ska - Słoneczny Stok Białystok
GSF Gliwice - Red Dragons Pniewy
Red Devils Chojnice - Futsal Leszno
FC Toruń - Piast Gliwice
Gatta Zduńska Wola - Rekord Bielsko-Biała
AZS U¦ Katowice - Clearex Chorzów

Kolejka 19 - 14-15 marca

AZS U¦ Katowice - Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
Clearex Chorzów - Gatta Zduńska Wola
Rekord Bielsko-Biała - FC Toruń
Piast Gliwice - Red Devils Chojnice
Futsal Leszno - GSF Gliwice
Red Dragons Pniewy - Gwiazda Ruda ¦l±ska
Słoneczny Stok Białystok - Constract Lubawa

Kolejka 20 - 21-22 marca

Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice - Słoneczny Stok Białystok
Constract Lubawa - Red Dragons Pniewy
Gwiazda Ruda ¦l±ska - Futsal Leszno
GSF Gliwice - Piast Gliwice
Red Devils Chojnice - Rekord Bielsko-Biała
FC Toruń - Clearex Chorzów
Gatta Zduńska Wola - AZS U¦ Katowice

Kolejka 21 - 28-29 marca

Gatta Zduńska Wola - Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
AZS U¦ Katowice - FC Toruń
Clearex Chorzów - Red Devils Chojnice
Rekord Bielsko-Biała - GSF Gliwice
Piast Gliwice - Gwiazda Ruda ¦l±ska
Futsal Leszno - Constract Lubawa
Red Dragons Pniewy - Słoneczny Stok Białystok

Kolejka 22 - 4-5 kwietnia

Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice - Red Dragons Pniewy
Słoneczny Stok Białystok - Futsal Leszno
Constract Lubawa - Piast Gliwice
Gwiazda Ruda ¦l±ska - Rekord Bielsko-Biała
GSF Gliwice - Clearex Chorzów
Red Devils Chojnice - AZS U¦ Katowice
FC Toruń - Gatta Zduńska Wola

Kolejka 23 - 18-19 kwietnia

FC Toruń - Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
Gatta Zduńska Wola - Red Devils Chojnice
AZS U¦ Katowice - GSF Gliwice
Clearex Chorzów - Gwiazda Ruda ¦l±ska
Rekord Bielsko-Biała - Constract Lubawa
Piast Gliwice - Słoneczny Stok Białystok
Futsal Leszno - Red Dragons Pniewy

Kolejka 24 - 25-26 kwietnia

Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice - Futsal Leszno
Red Dragons Pniewy - Piast Gliwice
Słoneczny Stok Białystok - Rekord Bielsko-Biała
Constract Lubawa - Clearex Chorzów
Gwiazda Ruda ¦l±ska - AZS U¦ Katowice
GSF Gliwice - Gatta Zduńska Wola
Red Devils Chojnice - FC Toruń

Kolejka 25 - 9-10 maja

Red Devils Chojnice - Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
FC Toruń - GSF Gliwice
Gatta Zduńska Wola - Gwiazda Ruda ¦l±ska
AZS U¦ Katowice - Constract Lubawa
Clearex Chorzów - Słoneczny Stok Białystok
Rekord Bielsko-Biała - Red Dragons Pniewy
Piast Gliwice - Futsal Leszno

Kolejka 26 - 16-17 maja

Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice - Piast Gliwice
Futsal Leszno - Rekord Bielsko-Biała
Red Dragons Pniewy - Clearex Chorzów
Słoneczny Stok Białystok - AZS U¦ Katowice
Constract Lubawa - Gatta Zduńska Wola
Gwiazda Ruda ¦l±ska - FC Toruń
GSF Gliwice - Red Devils Chojnice

I liga futsalu 2019/2020 (południowa)
I liga futsalu 2019/2020 (północna)

Autor: Bartłomiej Wrzesiński

 

Napisz do nas