[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

I liga futsalu 2019/2020, grupa: północna
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  LSSS Lębork 16 40 13 1 2 101-45 7 1 0 62-25 6 0 2 39-20 2 3 1 0 1 10-5
2.  AZS UW Warszawa 15 40 13 1 1 82-35 5 1 0 32-13 8 0 1 50-22 2 3 1 0 1 5-10
3.  Auto Wicherek Oborniki 16 31 9 4 3 61-42 6 1 1 29-13 3 3 2 32-29
4.  AZS UG Gdańsk 16 28 9 1 6 62-47 6 0 2 34-25 3 1 4 28-22
5.  TAF Toruń 15 27 8 3 4 57-46 4 0 3 25-21 4 3 1 32-25
6.  UMKS Zgierz 16 24 8 0 8 69-77 6 0 2 32-25 2 0 6 37-52
7.  LZS Bojano 15 15 4 3 8 54-84 3 1 4 32-42 1 2 4 22-42
8.  Mieszko Gniezno 16 14 4 2 10 42-64 3 2 4 26-29 1 0 6 16-35
9.  Credo Futsal Piła 15 10 3 1 11 48-62 1 1 5 19-30 2 0 6 29-32
10.  Victoria Sulejówek 15 9 3 0 12 48-81 2 0 6 34-52 1 0 6 14-29
11.  Malwee Łódź 15 8 2 2 11 43-84 2 2 4 28-39 0 0 7 15-45
Pogoń 04 Szczecin wycofała się z rozgrywek po 6. kolejce.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
 1 LSSS Lębork    8-2 6-6 4-3 5-1 11-5 10-3 6-4 12-1 
 2 AZS UW Warszawa3-2     4-1 3-3 7-2 7-2 8-3 
 3 Auto Wicherek Oborniki1-2     2-1 4-4 7-2 4-0 2-1 5-1 4-2 
 4 AZS UG Gdańsk1-8 5-6     2-0 8-4 7-1 4-3 4-1 3-2 
 5 TAF Toruń2-4 2-3 2-1     2-7 4-2 5-1 8-3 
 6 UMKS Zgierz4-3 3-4 3-2     5-1 5-3 5-3 3-6 4-3 
 7 LZS Bojano4-6 0-9 5-6 4-4 4-6 7-6     3-2 5-3 
 8 Mieszko Gniezno3-5 0-5 1-1 0-4 2-2 7-4 3-4     2-1 8-3 
 9 Credo Futsal Piła1-6 3-5 4-8 2-3 3-3 1-4     5-1 
 10 Victoria Sulejówek2-9 2-8 3-7 4-6 5-7 11-7 1-7     6-1 
 11 Malwee Łódź1-7 4-4 2-1 3-7 5-6 6-6 5-2 2-6     

Kolejka 1 - 21-22 września

Pogoń 04 Szczecin - AZS UW Warszawa
gospodarze zrezygnowali z organizacji meczu
TAF Toruń 2-1 AZS UG Gdańsk 22 września, 16:30
Credo Futsal Piła 3-5 Auto Wicherek Oborniki 21 września, 18:00
Victoria Sulejówek 11-7 UMKS Zgierz 22 września, 17:00
Malwee Łódź 5-2 Mieszko Gniezno 21 września, 17:00
LZS Bojano 4-6 LSSS Lębork 22 września, 17:00

Kolejka 2 - 28-29 września

AZS UW Warszawa 3-2 LSSS Lębork 29 września, 17:00
Mieszko Gniezno 3-4 LZS Bojano 28 września, 17:00
Auto Wicherek Oborniki 5-1 Victoria Sulejówek 28 września, 16:00
AZS UG Gdańsk 4-3 Credo Futsal Piła 29 września, 17:00
Pogoń 04 Szczecin - TAF Toruń
gospodarze zrezygnowali z organizacji meczu, zweryfikowany na 0-5 (wo), później anulowany
Malwee Łódź 5-6 UMKS Zgierz 28 września, 12:00

Kolejka 3 - 5-6 października

TAF Toruń 2-3 AZS UW Warszawa 5 października, 15:00
Credo Futsal Piła - Pogoń 04 Szczecin
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Victoria Sulejówek 4-6 AZS UG Gdańsk 6 października, 17:00
Malwee Łódź 4-4 Auto Wicherek Oborniki 5 października, 17:00
LZS Bojano 7-6 UMKS Zgierz 6 października, 17:00
LSSS Lębork 10-3 Mieszko Gniezno 6 października, 17:00

Kolejka 4 - 12-13 października

AZS UW Warszawa 7-2 Mieszko Gniezno 12 października, 18:00
UMKS Zgierz 4-3 LSSS Lębork 12 października, 19:00
Auto Wicherek Oborniki 7-2 LZS Bojano 12 października, 16:00
AZS UG Gdańsk 3-2 Malwee Łódź 13 października, 17:00
Pogoń 04 Szczecin - Victoria Sulejówek
gospodarze zrezygnowali z organizacji meczu, zweryfikowany na 0-5 (wo), później anulowany
Credo Futsal Piła 2-3 TAF Toruń 13 października, 17:00

Kolejka 5 - 19-20 października

Credo Futsal Piła 1-6 AZS UW Warszawa 20 października, 17:00
Victoria Sulejówek 5-7 TAF Toruń 20 października, 17:00
Malwee Łódź - Pogoń 04 Szczecin 19 października, 17:00
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz, zweryfikowany na 5-0 (wo), później anulowany
LZS Bojano 4-4 AZS UG Gdańsk 20 października, 17:00
LSSS Lębork 6-6 Auto Wicherek Oborniki 20 października, 17:00
Mieszko Gniezno 7-4 UMKS Zgierz 20 października, 17:00

Kolejka 6 - 2-3 listopada

AZS UW Warszawa 7-2 UMKS Zgierz 2 listopada, 18:00
Auto Wicherek Oborniki 4-0 Mieszko Gniezno 2 listopada, 16:00
AZS UG Gdańsk 1-8 LSSS Lębork 3 listopada, 17:00
Pogoń 04 Szczecin - LZS Bojano
gospodarze zrezygnowali z organizacji meczu
TAF Toruń 8-3 Malwee Łódź 3 listopada, 16:00
Credo Futsal Piła 5-1 Victoria Sulejówek 3 listopada, 17:00

Kolejka 7 - 9-10 listopada

Pauza: LSSS Lębork.
 
Victoria Sulejówek 2-8 AZS UW Warszawa 10 listopada, 17:00
Malwee Łódź 2-6 Credo Futsal Piła 9 listopada, 17:00
LZS Bojano 4-6 TAF Toruń 10 listopada, 17:00
Mieszko Gniezno 0-4 AZS UG Gdańsk 9 listopada, 19:00
UMKS Zgierz 3-2 Auto Wicherek Oborniki 10 listopada, 17:00

Kolejka 8 - 16-17 listopada

Pauza: Mieszko Gniezno.
 
AZS UW Warszawa 4-1 Auto Wicherek Oborniki 16 listopada, 16:00
AZS UG Gdańsk 8-4 UMKS Zgierz 17 listopada, 17:00
TAF Toruń 2-4 LSSS Lębork 17 listopada, 16:00
Credo Futsal Piła 3-3 LZS Bojano 17 listopada, 17:00
Victoria Sulejówek 6-1 Malwee Łódź 17 listopada, 14:15

Kolejka 9 - 23-24 listopada

Pauza: UMKS Zgierz.
 
Malwee Łódź 1-7 AZS UW Warszawa 23 listopada, 17:00
LZS Bojano 5-3 Victoria Sulejówek 24 listopada, 17:00
LSSS Lębork 6-4 Credo Futsal Piła 24 listopada, 16:00
Mieszko Gniezno 2-2 TAF Toruń 24 listopada, 15:00
Auto Wicherek Oborniki 2-1 AZS UG Gdańsk 23 listopada, 16:00

Kolejka 10 - 7-8 grudnia

Pauza: Auto Wicherek Oborniki.
 
TAF Toruń 2-7 UMKS Zgierz 7 grudnia, 16:00
Credo Futsal Piła 1-4 Mieszko Gniezno 8 grudnia, 17:00
Victoria Sulejówek 2-9 LSSS Lębork 8 grudnia, 17:00
Malwee Łódź 6-6 LZS Bojano 29 listopada, 20:00
AZS UG Gdańsk 5-6 AZS UW Warszawa 7 grudnia, 18:00

Kolejka 11 - 14-15 grudnia

Pauza: AZS UG Gdańsk.
 
LZS Bojano 0-9 AZS UW Warszawa 15 grudnia, 17:00
LSSS Lębork 12-1 Malwee Łódź 14 grudnia, 19:00
Mieszko Gniezno 2-1 Victoria Sulejówek 14 grudnia, 19:00
UMKS Zgierz 5-3 Credo Futsal Piła 14 grudnia, 17:00
Auto Wicherek Oborniki 4-4 TAF Toruń 15 grudnia, 16:00

Kolejka 12 - 11-12 stycznia

Pauza: AZS UW Warszawa.
 
AZS UG Gdańsk 2-0 TAF Toruń 11 stycznia, 20:00
Auto Wicherek Oborniki 2-1 Credo Futsal Piła 11 stycznia, 19:00
UMKS Zgierz 3-6 Victoria Sulejówek 11 stycznia, 17:00
Mieszko Gniezno 8-3 Malwee Łódź 11 stycznia, 19:30
LSSS Lębork 11-5 LZS Bojano 10 stycznia, 20:00

Kolejka 13 - 18-19 stycznia

Pauza: TAF Toruń.
 
UMKS Zgierz 4-3 Malwee Łódź 18 stycznia, 17:00
LSSS Lębork 8-2 AZS UW Warszawa 19 stycznia, 16:00
LZS Bojano 3-2 Mieszko Gniezno 18 stycznia, 17:00
Victoria Sulejówek 3-7 Auto Wicherek Oborniki 19 stycznia, 17:00
Credo Futsal Piła 4-8 AZS UG Gdańsk 19 stycznia, 17:00

Kolejka 14 - 8-9 lutego

Pauza: Credo Futsal Piła.
 
AZS UW Warszawa 3-3 TAF Toruń 26 stycznia, 16:00
AZS UG Gdańsk 4-1 Victoria Sulejówek 8 lutego, 19:00
Auto Wicherek Oborniki 4-2 Malwee Łódź 25 stycznia, 16:00
UMKS Zgierz 5-1 LZS Bojano 25 stycznia, 17:00
Mieszko Gniezno 3-5 LSSS Lębork 25 stycznia, 16:00

Kolejka 15 - 15-16 lutego

Pauza: Victoria Sulejówek.
 
TAF Toruń 4-2 Credo Futsal Piła 15 lutego, 13:30
Mieszko Gniezno 0-5 AZS UW Warszawa 15 lutego, 16:00
LSSS Lębork 5-1 UMKS Zgierz 16 lutego, 16:00
LZS Bojano 5-6 Auto Wicherek Oborniki 16 lutego, 17:00
Malwee Łódź 2-1 AZS UG Gdańsk 15 lutego, 17:00

Kolejka 16 - 29 lutego-1 marca

Pauza: Malwee Łódź.
 
AZS UW Warszawa 8-3 Credo Futsal Piła 1 marca, 17:00
TAF Toruń 5-1 Victoria Sulejówek 1 marca, 16:00
AZS UG Gdańsk 7-1 LZS Bojano 29 lutego, 20:00
Auto Wicherek Oborniki 1-2 LSSS Lębork 29 lutego, 16:00
UMKS Zgierz 5-3 Mieszko Gniezno 1 marca, 17:00

Kolejka 17 - 7-8 marca

Pauza: LZS Bojano.
 
UMKS Zgierz 3-4 AZS UW Warszawa 8 marca, 17:00
Mieszko Gniezno 1-1 Auto Wicherek Oborniki 7 marca, 19:00
LSSS Lębork 4-3 AZS UG Gdańsk 8 marca, 17:00
Malwee Łódź 3-7 TAF Toruń 8 marca, 15:00
Victoria Sulejówek 1-7 Credo Futsal Piła 8 marca, 17:00

Kolejka 18 - 14-15 marca

Pauza: LSSS Lębork.
 
AZS UW Warszawa - Victoria Sulejówek
w pierwotnym terminie (15 marca, 17:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Credo Futsal Piła - Malwee Łódź
w pierwotnym terminie (15 marca, 17:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
TAF Toruń - LZS Bojano
w pierwotnym terminie (15 marca, 16:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
AZS UG Gdańsk - Mieszko Gniezno
w pierwotnym terminie (14 marca, 20:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Auto Wicherek Oborniki - UMKS Zgierz
w pierwotnym terminie (15 marca, 16:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

Kolejka 19 - 21-22 marca

Pauza: Mieszko Gniezno.
 
Auto Wicherek Oborniki - AZS UW Warszawa
UMKS Zgierz - AZS UG Gdańsk
LSSS Lębork - TAF Toruń
LZS Bojano - Credo Futsal Piła
Malwee Łódź - Victoria Sulejówek

Kolejka 20 - 28-29 marca

Pauza: UMKS Zgierz.
 
AZS UW Warszawa - Malwee Łódź
Victoria Sulejówek - LZS Bojano
Credo Futsal Piła - LSSS Lębork
TAF Toruń - Mieszko Gniezno
AZS UG Gdańsk - Auto Wicherek Oborniki

Kolejka 21 - 4-5 kwietnia

Pauza: Auto Wicherek Oborniki.
 
AZS UW Warszawa - AZS UG Gdańsk
UMKS Zgierz - TAF Toruń
Mieszko Gniezno - Credo Futsal Piła
LSSS Lębork - Victoria Sulejówek
LZS Bojano - Malwee Łódź

Kolejka 22 - 18-19 kwietnia

Pauza: AZS UG Gdańsk.
 
AZS UW Warszawa - LZS Bojano
Malwee Łódź - LSSS Lębork
Victoria Sulejówek - Mieszko Gniezno
Credo Futsal Piła - UMKS Zgierz
TAF Toruń - Auto Wicherek Oborniki

Ekstraklasa futsalu 2019/2020

I liga futsalu 2019/2020 (południowa)

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas