[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

I liga futsalu 2019/2020, grupa: południowa
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Futsal Team Brzeg 10 24 8 0 2 44-28 4 0 0 22-13 4 0 2 22-15
2.  BSF Bochnia 9 21 7 0 2 46-26 4 0 1 26-10 3 0 1 20-16 1 3 1 0 0 2-1
3.  KS AZS UMCS Lublin 10 21 7 0 3 42-29 4 0 1 26-14 3 0 2 16-15 1 0 0 0 1 1-2
4.  Futsal Nowiny 10 20 6 2 2 54-35 5 1 0 30-12 1 1 2 24-23
5.  Berland OSiR Komprachcice 10 18 6 0 4 34-34 3 0 2 17-18 3 0 2 17-16
6.  GKS Tychy 9 16 5 1 3 40-36 2 1 2 24-24 3 0 1 16-12
7.  Heiro Rzeszów 10 13 4 1 5 38-48 3 0 3 26-26 1 1 2 12-22
8.  FC 2016 Siemianowice Śląskie 10 12 4 0 6 40-38 3 0 4 31-27 1 0 2 9-11 1 3 1 0 0 6-3
9.  Buskowianka Busko Zdrój 9 12 4 0 5 38-31 3 0 2 24-12 1 0 3 14-19 1 0 0 0 1 3-6
10.  Sośnica Gliwice 10 9 3 0 7 31-45 0 0 0 0-0 3 0 7 31-45
11.  Górnik Polkowice 9 6 2 0 7 26-47 1 0 4 11-20 1 0 3 15-27
12.  AZS Wrocław 10 0 0 0 10 19-55 0 0 5 11-28 0 0 5 8-27

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Futsal Team Brzeg    7-6 6-2 4-2 5-3 
 2 BSF Bochnia1-4     2-1 10-2 9-1 4-2 
 3 KS AZS UMCS Lublin4-0     5-4 5-3 4-5 8-2 
 4 Futsal Nowiny    4-2 4-4 4-1 4-1 4-2 10-2 
 5 Berland OSiR Komprachcice1-3     1-6 5-3 7-5 3-1 
 6 GKS Tychy2-1 6-8 8-8     2-6 6-1 
 7 Heiro Rzeszów3-4 1-4     5-2 5-8 5-4 7-4 
 8 FC 2016 Siemianowice Śląskie4-6 8-3 4-5 4-1     6-3 2-4 3-5 
 9 Buskowianka Busko Zdrój6-3 2-3 3-4     3-1 10-1 
 10 Sośnica Gliwice    
 11 Górnik Polkowice3-7 0-3 1-2 3-6     4-2 
 12 AZS Wrocław4-7 1-6 2-4 2-6 2-5     

Kolejka 1 - 21-22 września

AZS Wrocław 1-6 KS AZS UMCS Lublin 22 września, 12:30
FC 2016 Siemianowice Śląskie 6-3 Buskowianka Busko Zdrój 22 września, 17:00
BSF Bochnia 1-4 Futsal Team Brzeg 22 września, 17:00
Heiro Rzeszów 1-4 Berland OSiR Komprachcice 22 września, 17:00
Górnik Polkowice 3-6 Futsal Nowiny 22 września, 17:00
GKS Tychy 2-6 Sośnica Gliwice 22 września, 18:00

Kolejka 2 - 28-29 września

KS AZS UMCS Lublin 4-5 GKS Tychy 28 września, 17:30
Futsal Nowiny 4-2 Sośnica Gliwice 28 września, 17:30
Berland OSiR Komprachcice 7-5 Górnik Polkowice 29 września, 17:00
Futsal Team Brzeg 6-2 Heiro Rzeszów 28 września, 19:00
Buskowianka Busko Zdrój 6-3 BSF Bochnia 28 września, 18:00
AZS Wrocław 2-6 FC 2016 Siemianowice Śląskie 29 września, 14:00

Kolejka 3 - 5-6 października

FC 2016 Siemianowice Śląskie 8-3 KS AZS UMCS Lublin 5 października, 18:30
BSF Bochnia 4-2 AZS Wrocław 5 października, 15:30
Heiro Rzeszów 5-8 Buskowianka Busko Zdrój 6 października, 17:00
Górnik Polkowice 3-7 Futsal Team Brzeg 5 października, 19:30
GKS Tychy 8-8 Futsal Nowiny 6 października, 15:00
Berland OSiR Komprachcice 5-3 Sośnica Gliwice 6 października, 17:00

Kolejka 4 - 12-13 października

KS AZS UMCS Lublin 5-4 Futsal Nowiny 9 października, 20:00
Berland OSiR Komprachcice 1-6 GKS Tychy 13 października, 17:00
Futsal Team Brzeg 5-3 Sośnica Gliwice 27 października, 18:00
w pierwotnym terminie (13 października, 18:00) odwołany
Buskowianka Busko Zdrój 10-1 Górnik Polkowice 12 października, 18:00
AZS Wrocław 2-4 Heiro Rzeszów 13 października, 13:30
FC 2016 Siemianowice Śląskie 4-6 BSF Bochnia 13 października, 17:00

Kolejka 5 - 19-20 października

BSF Bochnia 2-1 KS AZS UMCS Lublin 19 października, 19:00
Heiro Rzeszów 5-2 FC 2016 Siemianowice Śląskie 20 października, 16:00
Górnik Polkowice 4-2 AZS Wrocław 20 października, 17:00
GKS Tychy 2-1 Futsal Team Brzeg 20 października, 18:00
Futsal Nowiny 4-2 Berland OSiR Komprachcice 19 października, 20:30
Buskowianka Busko Zdrój 3-1 Sośnica Gliwice 18 października, 18:30

Kolejka 6 - 2-3 listopada

KS AZS UMCS Lublin 5-3 Berland OSiR Komprachcice 2 listopada, 14:30
Futsal Team Brzeg 7-6 Futsal Nowiny 3 listopada, 18:00
Buskowianka Busko Zdrój 3-4 GKS Tychy 2 listopada, 18:00
AZS Wrocław 2-5 Sośnica Gliwice 3 listopada, 13:30
FC 2016 Siemianowice Śląskie 3-5 Górnik Polkowice 3 listopada, 17:00
BSF Bochnia 10-2 Heiro Rzeszów 3 listopada, 17:00

Kolejka 7 - 9-10 listopada

Heiro Rzeszów 3-4 KS AZS UMCS Lublin 10 listopada, 17:00
Górnik Polkowice 0-3 BSF Bochnia 10 listopada, 17:00
GKS Tychy 6-1 AZS Wrocław 10 listopada, 18:00
Futsal Nowiny 4-1 Buskowianka Busko Zdrój 9 listopada, 18:00
Berland OSiR Komprachcice 1-3 Futsal Team Brzeg 10 listopada, 17:00
FC 2016 Siemianowice Śląskie 2-4 Sośnica Gliwice 10 listopada, 17:00

Kolejka 8 - 16-17 listopada

KS AZS UMCS Lublin 4-0 Futsal Team Brzeg 16 listopada, 14:00
Buskowianka Busko Zdrój 2-3 Berland OSiR Komprachcice 16 listopada, 18:30
FC 2016 Siemianowice Śląskie 4-1 GKS Tychy 17 listopada, 17:00
BSF Bochnia 9-1 Sośnica Gliwice 16 listopada, 15:00
Heiro Rzeszów 7-4 Górnik Polkowice 17 listopada, 15:00
Futsal Nowiny 10-2 AZS Wrocław 16 listopada, 18:30

Kolejka 9 - 23-24 listopada

Górnik Polkowice 1-2 KS AZS UMCS Lublin 24 listopada, 17:00
GKS Tychy 6-8 BSF Bochnia 24 listopada, 18:00
Futsal Nowiny 4-1 FC 2016 Siemianowice Śląskie 24 listopada, 17:00
Berland OSiR Komprachcice 3-1 AZS Wrocław 24 listopada, 17:00
Futsal Team Brzeg 4-2 Buskowianka Busko Zdrój 24 listopada, 18:00
Heiro Rzeszów 5-4 Sośnica Gliwice 24 listopada, 17:00

Kolejka 10 - 7-8 grudnia

KS AZS UMCS Lublin - Buskowianka Busko Zdrój 8 grudnia, 16:00
AZS Wrocław 4-7 Futsal Team Brzeg 2 grudnia, 20:00
FC 2016 Siemianowice Śląskie 4-5 Berland OSiR Komprachcice 7 grudnia, 18:30
BSF Bochnia - Futsal Nowiny 9 grudnia, 20:30
Heiro Rzeszów - GKS Tychy 8 grudnia, 17:00
Górnik Polkowice - Sośnica Gliwice 8 grudnia, 17:00

Kolejka 11 - 14-15 grudnia

GKS Tychy - Górnik Polkowice
Futsal Nowiny 4-4 Heiro Rzeszów 30 listopada, 18:00
Berland OSiR Komprachcice - BSF Bochnia
Futsal Team Brzeg - FC 2016 Siemianowice Śląskie
Buskowianka Busko Zdrój - AZS Wrocław 14 grudnia, 18:30
KS AZS UMCS Lublin 8-2 Sośnica Gliwice 1 grudnia, 14:00

Kolejka 12 - 11-12 stycznia

Sośnica Gliwice - GKS Tychy
KS AZS UMCS Lublin - AZS Wrocław
Buskowianka Busko Zdrój - FC 2016 Siemianowice Śląskie
Futsal Team Brzeg - BSF Bochnia
Berland OSiR Komprachcice - Heiro Rzeszów
Futsal Nowiny - Górnik Polkowice

Kolejka 13 - 18-19 stycznia

GKS Tychy - KS AZS UMCS Lublin
Sośnica Gliwice - Futsal Nowiny
Górnik Polkowice - Berland OSiR Komprachcice
Heiro Rzeszów - Futsal Team Brzeg
BSF Bochnia - Buskowianka Busko Zdrój
FC 2016 Siemianowice Śląskie - AZS Wrocław

Kolejka 14 - 8-9 lutego

Sośnica Gliwice - Berland OSiR Komprachcice
KS AZS UMCS Lublin - FC 2016 Siemianowice Śląskie
AZS Wrocław - BSF Bochnia
Buskowianka Busko Zdrój - Heiro Rzeszów
Futsal Team Brzeg - Górnik Polkowice
Futsal Nowiny - GKS Tychy

Kolejka 15 - 15-16 lutego

Futsal Nowiny - KS AZS UMCS Lublin
GKS Tychy - Berland OSiR Komprachcice
Sośnica Gliwice - Futsal Team Brzeg
Górnik Polkowice - Buskowianka Busko Zdrój
Heiro Rzeszów - AZS Wrocław
BSF Bochnia - FC 2016 Siemianowice Śląskie

Kolejka 16 - 29 lutego-1 marca

Sośnica Gliwice - Buskowianka Busko Zdrój
KS AZS UMCS Lublin - BSF Bochnia
FC 2016 Siemianowice Śląskie - Heiro Rzeszów
AZS Wrocław - Górnik Polkowice
Futsal Team Brzeg - GKS Tychy
Berland OSiR Komprachcice - Futsal Nowiny

Kolejka 17 - 7-8 marca

Berland OSiR Komprachcice - KS AZS UMCS Lublin
Futsal Nowiny - Futsal Team Brzeg
GKS Tychy - Buskowianka Busko Zdrój
Sośnica Gliwice - AZS Wrocław
Górnik Polkowice - FC 2016 Siemianowice Śląskie
Heiro Rzeszów - BSF Bochnia

Kolejka 18 - 14-15 marca

Sośnica Gliwice - FC 2016 Siemianowice Śląskie
KS AZS UMCS Lublin - Heiro Rzeszów
BSF Bochnia - Górnik Polkowice
AZS Wrocław - GKS Tychy
Buskowianka Busko Zdrój - Futsal Nowiny
Futsal Team Brzeg - Berland OSiR Komprachcice

Kolejka 19 - 21-22 marca

AZS Wrocław - Futsal Nowiny
Futsal Team Brzeg - KS AZS UMCS Lublin
Berland OSiR Komprachcice - Buskowianka Busko Zdrój
GKS Tychy - FC 2016 Siemianowice Śląskie
Sośnica Gliwice - BSF Bochnia
Górnik Polkowice - Heiro Rzeszów

Kolejka 20 - 28-29 marca

Sośnica Gliwice - Heiro Rzeszów
KS AZS UMCS Lublin - Górnik Polkowice
BSF Bochnia - GKS Tychy
FC 2016 Siemianowice Śląskie - Futsal Nowiny
AZS Wrocław - Berland OSiR Komprachcice
Buskowianka Busko Zdrój - Futsal Team Brzeg

Kolejka 21 - 4-5 kwietnia

Buskowianka Busko Zdrój - KS AZS UMCS Lublin
Futsal Team Brzeg - AZS Wrocław
Berland OSiR Komprachcice - FC 2016 Siemianowice Śląskie
Futsal Nowiny - BSF Bochnia
GKS Tychy - Heiro Rzeszów
Sośnica Gliwice - Górnik Polkowice

Kolejka 22 - 18-19 kwietnia

Sośnica Gliwice - KS AZS UMCS Lublin
Górnik Polkowice - GKS Tychy
Heiro Rzeszów - Futsal Nowiny
BSF Bochnia - Berland OSiR Komprachcice
FC 2016 Siemianowice Śląskie - Futsal Team Brzeg
AZS Wrocław - Buskowianka Busko Zdrój

Ekstraklasa futsalu 2019/2020

I liga futsalu 2019/2020 (północna)

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas