[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2019/2020, grupa: Podkarpacki ZPN - Stalowa Wola

Runda wstępna - 3-4 sierpnia

Łęg Kopcie 4-0 LZS Krzątka 3 sierpnia, 17:30
Patryk Deptuch 33, 71, Damian Dziuba 62, Krystian Rębisz 74
Płomień Trześń 4-3 San Wrzawy 3 sierpnia, 17:00
Mariusz Lasota 13, Łukasz Paruch 28, Michał Ramus 69, Przemysław Bożek 85 - Łukasz Lasota 38, 56, Tomasz Broda 89
Huragan Zdziechowice 3-1 KS Żupawa 4 sierpnia, 17:00
Strzelec Dąbrowica 3-4 LZS Żabno (k. Stalowej Woli) 3 sierpnia, 17:30
Karol Surowiec 15, Jan Kopeć 26, Tomasz Polek 37 - Daniel Kaczor 35, Krzysztof Brymora 61, 72, Szymon Oskroba 85
Retman Ulanów 0-3 Dolina-Tanew Wólka Tanewska 4 sierpnia, 17:30
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek
San Rozwadów (Stalowa Wola) 7-2 Unia Skowierzyn 4 sierpnia, 17:00
Dawid Pawlik 17, Radosław Proc 27, 50, Radosław Rogowski 43, Kacper Rykowski 48, Sławomir Kułacz 69, 87 - Mateusz Przedpełski 60, Krzysztof Paterek 75
Advit Łętownia 2-1 Sparta Jeżowe 4 sierpnia, 17:00
Piotr Baran 30, Paweł Łyko 58 - Adam Chudzik 65
LZS Podwolina 3-5 San Kłyżów 3 sierpnia, 17:00
Piotr Drelich 19, Bartłomiej Łątka 30, Marcin Madej 52 - Kamil Bąk 36, 48, Paweł Kryń 62, Damian Kata 72, Bartłomiej Madej 77
Orzeł Rudnik nad Sanem 0-3 KS Jarocin 4 sierpnia, 17:00
Kamil Tarka 22, Rafał Pliszka 33, Dominik Cichoń 66
Czarni Lipa 3-2 LZS Wola Rzeczycka 4 sierpnia, 16:00
Wólczanka Wólka Grodziska 0-7 KS Łukowa 4 sierpnia, 17:00
Damian Piech 8, Kamil Rajski 33, Adam Kusiak 59, 65, Konrad Kuchyt 67, 84, Łukasz Baj 78
LZS Furmany 3-2 Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg) 4 sierpnia, 17:00
Piotr Chojnacki 4, Rafał Podwojski 26, Dominik Wryk 59 - Wojciech Malarz 56, Mateusz Farian 85
Staromieszczanka Stare Miasto - Victoria Giedlarowa
odwołany - drużyny wycofały się z rozgrywek
Sanna Zaklików 0-2 Jeziorak Chwałowice 4 sierpnia, 17:00
Krzysztof Ożga 15, 60

1/16 finału - 28 sierpnia
LKS Brzyska Wola - wolny los

San Kłyżów 4-0 LZS Żabno (k. Stalowej Woli) 28 sierpnia, 17:30
Kamil Bąk 5, 66, 77, Piotr Drąg 14
Łęg Kopcie 0-3 Stal Nowa Dęba 28 sierpnia, 17:00
Szymon Serafin 27, Bernard Ciach 45, Maciej Wilk 73
Płomień Trześń 0-2 Słowianin Grębów 28 sierpnia, 17:00
Albert Dziura 32, Marcin Kułaczkowski 77
Huragan Zdziechowice 0-0 Olimpia Pysznica 4 września, 17:00
k. 4-3
w pierwotnym terminie (28 sierpnia, 17:00) odwołany
San Rozwadów (Stalowa Wola) 0-1 Jeziorak Chwałowice 28 sierpnia, 17:00
Kacper Oskroba 67
Advit Łętownia 0-6 Sokół Kamień 28 sierpnia, 17:00
Kamil Kołodziej 25, 64, Grzegorz Woźniak 32, Bartosz Horajecki 39, 50, Dawid Bajek 85
Czarni Lipa 2-1 Dolina-Tanew Wólka Tanewska 4 września, 17:00
Dawid Kapusta 22, 88 - Patryk Góreczny 44
KS Łukowa 0-5 Pogoń Leżajsk 27 sierpnia, 18:00
Piotr Bubiłek 19, Karol Gronowicz 47, Łukasz Gaweł 51, 78, Robert Leja 76
Bukowa Jastkowice 6-2 Stal II Stalowa Wola 11 września, 17:00
Paweł Kaczmarczyk 7, 55, 66, 89, Jakub Lebioda 77, Adrian Golik 82 - Kryspin Białas 77, Bartłomiej Gnatek 80
KS Jarocin 1-2 Siarka II Tarnobrzeg 11 września, 17:00
Kamil Seroka 24 - Hubert Podolak 36, Mikołaj Mazur 90
w pierwotnym terminie (28 sierpnia, 17:00) odwołany
Transdźwig Stale 3-2 Stal Gorzyce 27 sierpnia, 17:30
Marcin Szeser 39, 62, 72 - Adrian Duma 15, 25
ŁKS Łowisko 3-6 Unia Nowa Sarzyna 28 sierpnia, 17:00
Paweł Hanula 2, 37, Dariusz Swołek 19 - Dawid Gnatek 21, Artur Łuczak 29, 74, Wojciech Filip 58, Konrad Jandziński 65, Michał Madej 69
PUKS Francesco Jelna 0-3 Sokół Nisko 28 sierpnia, 17:00
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek
LZS Ździary 3-4 Siarka Tarnobrzeg 4 września, 17:00
Rafał Gruszczyk 37, Radosław Wojtas 44, Wojciech Sobiło 70 - Adrian Gębalski 28, 31, Dawid Orzechowski 42, Bartłomiej Wiktor 85
LZS Furmany 0-15 Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli) 28 sierpnia, 17:00
Marcin Chmiel 20, Marcin Szewc 25, Hubert Kowalski 35, 40, Mikołaj Muniak 50, 61, 68, 71, 75, 78, Patryk Czachór 65, Łukasz Adamczyk 73, Mateusz Michalski 80, 83, 86
w Sokolnikach; LZS gospodarzem

1/8 finału - 11 września

San Kłyżów 3-1 Siarka II Tarnobrzeg 18 września, 16:30
Jakub Siek 10, 19, 80 - Bartosz Smalera 65
Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli) 5-1 Stal Nowa Dęba 11 września, 16:00
Marcin Chmiel 2, Marcin Szewc 50, Mateusz Michalski 61, 83, 88 - Szymon Serafin 64
Unia Nowa Sarzyna 2-0 Sokół Kamień 10 września, 17:00
Artur Łuczak 20, Karol Niedbała 70
Huragan Zdziechowice 0-2 Jeziorak Chwałowice 11 września, 17:00
Mateusz Majewski 40, Paweł Koczwara 89
Czarni Lipa 0-2 Słowianin Grębów 18 września, 17:00
w pierwotnym terminie (11 września, 16:30) odwołany
Bukowa Jastkowice 2-3 Sokół Nisko 18 września, 16:00
Paweł Kaczmarczyk 42, 53 - Kacper Urban 19, Patryk Wąs 35, Piotr Sojecki 73
Pogoń Leżajsk 4-0 LKS Brzyska Wola 18 września, 17:00
Arkadiusz Drożdżal 9, Robert Leja 49, Rafał Drożdżal 80, Łukasz Gaweł 88
w pierwotnym terminie (11 września, 16:00) odwołany
Transdźwig Stale 0-7 Siarka Tarnobrzeg 24 września, 16:00
Paweł Mróz 2, 84, 90, Michał Fornek 15, Adrian Gębalski 42, Łukasz Świderski 62, Bartłomiej Wiktor 67
w pierwotnym terminie (11 września, 16:30) odwołany / w drugim terminie (18 września, 16:00) odwołany

1/4 finału - 9 października

San Kłyżów 2-2 Unia Nowa Sarzyna 9 października, 15:30
k. 4-5
Piotr Pięta 15, Kamil Bąk 77 - Dawid Gnatek 56, 88
Jeziorak Chwałowice 0-2 Słowianin Grębów 16 października, 15:30
Adrian Janeczko 80, Grzegorz Kowalczyk 85
w pierwotnym terminie (9 października, 15:30) odwołany
Pogoń Leżajsk 0-2 Sokół Nisko 8 października, 15:45
Patryk Wąs 35, 44
Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli) 4-3 Siarka Tarnobrzeg 23 października, 15:00
Łukasz Adamczyk 12 (k), Marcin Chmiel 45, 66, Patryk Wdowiak 68 (s) - Paweł Mróz 3, Adrian Gębalski 28, 90
w pierwotnym terminie (9 października, 15:30) odwołany

1/2 finału - 16 listopada

Unia Nowa Sarzyna - Sokół Nisko 15 marca
Słowianin Grębów 2-3 Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli) 16 listopada, 12:30
Adrian Czyż 24, Paweł Ciba 90 - Mateusz Surdy 33, 84, Marcin Chmiel 42

Finał - 1 maja

- Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli)
Unia Nowa Sarzyna / Sokół Nisko

Autor: Grzegorz Bober

 

Napisz do nas