[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2019/2020, grupa: Podkarpacki ZPN - Krosno

I runda - 28 sierpnia

Standart Święcany 1-8 Czarni 1910 Jasło 28 sierpnia, 17:00
Paweł Sendra 66 - Jakub Frączek 7, Bartosz Szopa 11, Dariusz Bałut 30, 35, Damian Kulig 40, Przemysław Rypel 49 (s), Michał Gabryel 56, Maciej Sowa 62
Jasiołka Szebnie 0-3 Orzeł Lubla 28 sierpnia, 17:00
Krzysztof Hendzel 63, Sławomir Majewski 75, 85
Rędzinianka Wojaszówka 0-3 Zamczysko Odrzykoń 28 sierpnia, 17:00
Tomasz Bardzik 59, Sebastian Frużyński 66, Mateusz Urbanek 83
Zorza Łęki Dukielskie 5-4 Tempo Nienaszów 28 sierpnia, 17:00
Paweł Dziadosz 27, Gracjan Poręba 48, 88, Paweł Krężałek 68, Dariusz Dziadosz 70 - Hubert Skuba 55, 77, Łukasz Świątek 56, 69
Huragan Jasionka 1-0 Markiewicza Krosno 28 sierpnia, 17:00
pd.
Rafał Kasperkowicz 120
Polonia Kopytowa 2-6 Przełęcz Dukla 28 sierpnia, 17:00
Michał Latkiewicz 47, Mateusz Kułak 88 - Tomasz Mierzejewski 20, 70, Filip Kuna 27, Krystian Frączek 43, 81, Patryk Zima 89
Wisłok Krościenko Wyżne 3-0 Nafta Jedlicze 28 sierpnia, 17:00
Konrad Uliasz 65, 80, 85
Florian Rymanów Zdrój 0-11 Karpaty Krosno 4 września, 17:00
Marek Fundakowski 7, 41, 43, Dominik Kowalski 38, Bartłomiej Wojtasik 53, Karol Sęp 58, 68, Rafał Głód 67, 77, Krystian Kalemba 89, 89
Sokół Domaradz 1-6 Wisłok Sieniawa 28 sierpnia, 17:00
Tomasz Gosztyła 9 - Dominik Zajączkowski 16, Bartosz Miklaszewski 33, 77, Mateusz Stapiński 47, Mateusz Oleniacz 68, Sławomir Walus 80
JKS Jasionów 0-3 Cosmos Nowotaniec 28 sierpnia, 17:00
(wo)
nie odbył się
Górnik Grabownica Starzeńska 3-2 Partyzant Targowiska 4 września, 17:00
Dawid Brodzicki 7, Jakub Irzyk 63, Kamil Ryba 85 - Konrad Kubal 60, Sylwester Kowalczyk 70
Victoria Niebocko 1-2 Iskra Przysietnica 28 sierpnia, 17:00
Dawid Chodór 72 - Paweł Knap 16, Łukasz Kurzydło 66
Osława Zagórz 1-6 Ekoball Sanok 4 września, 17:00
Łukasz Wróbel 59 - Sebastian Sobolak 8, Damian Niemczyk 25, Adam Marcinik 31 (s), Kamil Adamiak 41, 73, Mateusz Kuzio 57
Otryt Lutowiska 1-10 Bieszczady Ustrzyki Dolne 28 sierpnia, 17:00
Mateusz Konik 10 - Hanson Kumah-Doe 12, Fabian Popowniak 25, Ihor Jacenkiw 29, 32, 56, 69, Filip Fundanicz 53, 77, Krystian Skwara 57, Konrad Krzaczkowski 59
Brzozovia Brzozów 1-3 Start Rymanów 28 sierpnia, 17:00
Gracjan Hędrzak 55 - Ihor Ostruwka 66, Paweł Litarowicz 68, Krystian Maścibrzuch 82
Przełom Besko 2-0 Kotwica Korczyna 28 sierpnia, 17:00
Konrad Kijowski 51, Wałerij Nikiczuk 68

II runda - 11 września

Orzeł Lubla 0-3 Czarni 1910 Jasło 11 września, 16:00
Damian Kulig 16, Paweł Setlak 50, Rafał Niedziałkowski 78
Zorza Łęki Dukielskie 2-5 Zamczysko Odrzykoń 11 września, 16:00
Arkadiusz Wilk 16, Łukasz Śliwiński 53 - Jakub Dziadosz 10, 39, 44, 70, 83
Huragan Jasionka 0-3 Przełęcz Dukla 11 września, 16:00
Krystian Frączek 39, Karol Moszczyński 60, Filip Kuna 88
Wisłok Krościenko Wyżne 1-4 Karpaty Krosno 11 września, 16:00
Wisłok Sieniawa 1-4 Cosmos Nowotaniec 11 września, 16:00
Dominik Zajączkowski 17 - Bartosz Gołda 14, Piotr Spaliński 45, Szymon Pluskwik 57, Arsen Hrosu 87
Górnik Grabownica Starzeńska 4-1 Iskra Przysietnica 11 września, 16:00
Jakub Prugar 18, Kamil Rachwalski 66, Sławomir Glazar 75, Konrad Zajdel 90 - Marek Szałajko 46
Bieszczady Ustrzyki Dolne 0-2 Ekoball Sanok 11 września, 16:00
Sebastian Sobolak 32, Jakub Ząbkiewicz 90
w Sanoku; Bieszczady gospodarzem
Start Rymanów 5-3 Przełom Besko 11 września, 16:00
pd.
Rafał Nikody 44, 113, Filip Brożyna 48, 96, Paweł Litarowicz 53 - Konrad Kijowski 49, Adam Osiniak 77, Walerij Nikiczuk 85

III runda - 25 września

Czarni 1910 Jasło 2-0 Zamczysko Odrzykoń 25 września, 15:30
Dariusz Bałut 40, 46
Przełęcz Dukla 0-4 Karpaty Krosno 25 września, 15:30
Marek Fundakowski 5, 87, 89, Dawid Król 70
Górnik Grabownica Starzeńska 1-9 Cosmos Nowotaniec 25 września, 15:30
Krzysztof Wojnicki 74 - Szymon Pluskwik 5, Piotr Laskowski 17, Arsen Hrosu 40, 63, 64, Piotr Spaliński 48, 72, Gracjan Kwolek 83, Artur Ornat 89
Start Rymanów 0-2 Ekoball Sanok 25 września, 15:30
Damian Niemczyk 1, Karol Adamiak 90 (k)

1/2 finału
Mecze zostaną rozegrane wiosną 2020.

Autor: Bartłomiej Wrzesiński

 

Napisz do nas