[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2019/2020, grupa: Podkarpacki ZPN - Jarosław

I runda - 21 sierpnia
JKS 1909 Jarosław, KS Wiązownica, Sokół Sieniawa, Wólczanka Wólka Pełkińska - wolny los

Start Lisie Jamy 0-0 Roztocze Narol 21 sierpnia, 17:00
pd. k. 3-4
Biało-Czerwoni Kaszyce 4-1 Płomień Morawsko 20 sierpnia, 17:00
Adrian Cyran 10, 80, Piotr Wójcik 39, Jakub Wielgosz 90 - Marek Pajda 87
Legia Oleszyce 0-3 MKS Radymno 21 sierpnia, 17:00
Patryk Czerepak 22, Przemysław Kolebuk 26, Maciej Herman 61
Zdrój Horyniec 0-2 Pogoń-Sokół Lubaczów 21 sierpnia, 17:00
Przemysław Zygarlicki 72, Tomasz Sęga 80
LKS Skołoszów 2-1 Polonia Przemyśl 21 sierpnia, 17:00
pd.
Wojciech Pilawa 33, Jacek Broda 96 - Nazar Sawczuk 26
Przedmieście Jarosław 0-9 MKS Kańczuga 21 sierpnia, 17:00
Łukasz Borcz 45, Edwin Struś 48, Artur Grzebyk 50, 83, Dawid Dziedzic 58, 76, Dawid Bawor 70, Daniel Gaweł 74, Sylwester Kielich 90
Granica Stubno 3-1 Motor Grochowce 21 sierpnia, 17:00
Dominik Fedyk 3, 42, Jakub Ficek 88 - Marcin Skałacki 10
Zorza II Zarzecze 0-4 Start Pruchnik 21 sierpnia, 17:00
Kamil Kubas 19, 24, 39, Jarosław Kochanowicz 73
Czarni Pawłosiów 3-6 Piast Tuczempy 21 sierpnia, 17:00
Grzegorz Dylewski 37, 76, Paweł Skupień 74 - Mateusz Buczkowski 9, Jakub Kloc 56, 81, 83, Marcin Sobol 67, Karol Wota 70
Czuwaj Przemyśl 2-1 Sanoczanka Święte 21 sierpnia, 17:00
pd.
Dariusz Pałys 69, Kamil Folwarski 98 - Damian Kobrzyński 47
GKS Orły 4-3 Łęk Ostrów 21 sierpnia, 17:00
Miłosz Demeńczuk 7, Łukasz Kiernozek 14, Kamil Bawoł 22, Grzegorz Dudek 30 - Mateusz Oronowicz 26, Dawid Prawecki 36, Jan Duda 38
Huragan Gniewczyna 0-5 Orzeł Przeworsk 20 sierpnia, 17:00
Mateusz Kowal 6, Jacek Flis 23, Dawid Czyrny 38 (k), Piotr Boratyn 47, Maciej Lech 78 (k)
w Przeworsku; Huragan gospodarzem

II runda - 4 września

MKS Kańczuga 1-2 GKS Orły 15 września, 16:00
Edwin Struś 3 - Kamil Bawoł 55, Grzegorz Dudek 87
jednocześnie mecz 6. kolejki klasy okręgowej
Granica Stubno 1-0 Czuwaj Przemyśl 1 września, 16:00
Damian Mikulec 87
jednocześnie mecz 4. kolejki klasy okręgowej
Start Pruchnik 0-2 Piast Tuczempy 4 września, 16:30
Mateusz Buczkowski 22, 39
LKS Skołoszów 3-6 Orzeł Przeworsk 3 września, 16:00
Patryk Broda 71, Damian Marcuch 74, 76 - Hubert Bednarz 13, 19, Maciej Słoma 15, Piotr Boratyn 43, 65, Marek Gwóźdź 60
Pogoń-Sokół Lubaczów 0-2 KS Wiązownica 4 września, 16:30
Patryk Róg 69, Konrad Buć 80
MKS Radymno 0-3 JKS 1909 Jarosław 4 września, 16:00
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek
Biało-Czerwoni Kaszyce 0-9 Wólczanka Wólka Pełkińska 4 września, 16:00
Kamil Matofij 31, Dawid Olejarka 46, Patryk Ochman 48, Michał Mazurek 50, Mateusz Podstolak 61, Krzysztof Pietluch 74, 84, Wołodymyr Chorolśkyj 85, Bartłomiej Słysz 86
Roztocze Narol 1-4 Sokół Sieniawa 11 września, 16:00
Filip Gmiterek 3 - Sebastian Brocki 9, Kacper Drelich 27, Barłomiej Buczek 57, Łukasz Skrzypek 85

III runda - 18 września

Piast Tuczempy 0-3 Sokół Sieniawa 18 września, 15:30
Bartłomiej Buczek 26, Łukasz Skrzypek 70, 84
Granica Stubno 0-3 Wólczanka Wólka Pełkińska 24 września, 16:00
(wo)
w pierwotnym terminie (18 września, 15:30) odwołany / gospodarze wycofali się z rozgrywek
GKS Orły 0-7 JKS 1909 Jarosław 18 września, 15:30
Albert Krzyczkowski 3, 20, Karol Ptasznik 26, Aleks Kopcio 57, Kamil Bała 65, Sebastian Pawlak 88, 90
Orzeł Przeworsk 2-1 KS Wiązownica 18 września, 15:30
Dawid Czyrny 24, 37 - Arkadiusz Gil 14

1/2 finału - 2 października

Orzeł Przeworsk 1-2 Sokół Sieniawa 2 października, 15:00
Hubert Bednarz 71 - Dominik Ochał 15, Dawid Burka 55
JKS 1909 Jarosław 1-2 Wólczanka Wólka Pełkińska 2 października, 15:00
Sebastian Pawlak 55 (k) - Dawid Olejarka 61, Kamil Matofij 83 (k)

Finał - 29 kwietnia

Autor: Bartłomiej Wrzesiński

 

Napisz do nas