[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2020/2021, grupa: Podkarpacki ZPN - Jarosław

Runda wstępna - 18-19 lipca

Legia Oleszyce 2-5 Zdrój Horyniec 19 lipca, 15:00
Roman Rymarowicz 15, Dawid Grabas 30 - Kamil Pleskacz 44, Kamil Mazurkiewicz 55, Paweł Nowakowicz 65, 73, Krzysztof Nepelski 88
KS Kisielów 0-6 Gorliczanka Gorliczyna 19 lipca, 15:00
Fredro Surochów 0-3 Delin Munina 19 lipca, 15:00
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek

I runda - 5 sierpnia

Delin Munina 0-6 Piast Tuczempy 5 sierpnia, 17:00
Damian Barszczak 13, Jakub Kloc 24, 28, Łukasz Tyrawski 42, Mateusz Buczkowski 63, Karol Wota 85
Gorliczanka Gorliczyna 2-2 MKS Kańczuga 5 sierpnia, 17:00
k. 4-2
Andrij Nikanowycz 69, 73 - Dawid Dziedzic 7, Sylwester Kielich 45
w Kańczudze; Gorliczanka gospodarzem
Zdrój Horyniec 2-7 KS Wiązownica 5 sierpnia, 17:00
Rafał Urban 67, 76 - Konrad Buć 10, 20, Hubert Kasia 17, 49, Kacper Rop 58, Bartłomiej Gliniak 77, Jakub Szafar 83
Czarni Oleszyce 0-7 Pogoń-Sokół Lubaczów 26 lipca, 15:00
Klaudiusz Hulak 14, 34, Radosław Hojdak 21, 82, Joachim Tworko 25, Sebastian Zając 62, Tomasz Sęga 88
LKS Skołoszów 2-0 JKS Jarosław 4 sierpnia, 18:00
Patryk Broda 67, Paweł Modny 69 (k)
Granica Stubno 0-3 Polonia Przemyśl 5 sierpnia, 17:00
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek
Zryw Młodów 0-3 Roztocze Narol 5 sierpnia, 17:00
Roman Jędruszczak 76, Mateusz Gałka 89, 90
San Gorzyce 0-4 Sokół Sieniawa 23 lipca, 17:00
Krzysztof Kasperkowicz 51, Bartosz Grasza 54, Łukasz Mazurek 60, Dawid Burka 71
GKS Orły 3-0 Motor Grochowce 4 sierpnia, 17:00
Kamil Bratkowski 21, 33, Ryszard Zajączkowski 54
Fenix Leszno 0-3 Łęk Ostrów 5 sierpnia, 17:00
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek
Unia Fredropol 3-0 Czuwaj Przemyśl 5 sierpnia, 17:00
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
Zorza Zarzecze 1-3 Orzeł Przeworsk 5 sierpnia, 17:00
Jakub Baryła 82 - Hubert Bednarz 5, Dawid Czyrny 47, 70
KS Szówsko 0-3 Czarni Pawłosiów 5 sierpnia, 17:00
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek
MKS Radymno 0-4 Sanoczanka Święte 5 sierpnia, 17:00
Grzegorz Karbownik 43, Adam Mucha 79, Damian Kobrzyński 87, Mariusz Lach 89
Huragan Gniewczyna 0-7 Wólczanka Wólka Pełkińska 4 sierpnia, 18:00
Kamil Matofij 1, 75, 76, Jan Peda 16, Kamil Bała 62, Krzysztof Pietluch 86, Mateusz Gul 88
Biało-Czerwoni Kaszyce 4-2 Start Pruchnik 5 sierpnia, 17:00
Maciej Grabowski 49, 55, 75, Dariusz Hołub 51 - Kamil Kubas 30, 47

II runda - 19 sierpnia

Biało-Czerwoni Kaszyce 0-5 Piast Tuczempy 18 sierpnia, 17:00
Damian Barszczak 5, Patryk Strawa 10, Jakub Kloc 31, Karol Wota 65, Arkadiusz Majcher 85 (s)
LKS Skołoszów 1-8 Orzeł Przeworsk 18 sierpnia, 18:00
Kamil Buczkowski 53 - Patryk Andreasik 23, 47, 56, Mateusz Franków 42 (s), Piotr Boratyn 49, 58, Hubert Bednarz 73, Andrzej Mikus 86 (k)
Sanoczanka Święte 2-5 KS Wiązownica 19 sierpnia, 17:00
Sebastian Bogacz 26, Damian Kobrzyński 31 - Kacper Wydra 11, 44, 79, Konrad Buć 21, Kacper Rop 87
Roztocze Narol 0-2 Łęk Ostrów 23 sierpnia, 17:00
Dawid Prawecki 33, 70
w pierwotnym terminie (19 sierpnia, 17:00) odwołany / w drugim terminie jednocześnie mecz 6. kolejki klasy okręgowej
Unia Fredropol 0-18 Polonia Przemyśl 19 sierpnia, 17:00
Paweł Sedlaczek 10, 52, Mateusz Wanat 24, 35, Mykyta Popynaka 28, 32, 45, 45, 46, 65, 82, Marcin Babieczko 48, 75, Mykyta Falko 69, 72, 85, 87, Remigiusz Błahuciak 79
GKS Orły 0-1 Sokół Sieniawa 18 sierpnia, 17:30
Jarosław Lis 67
Czarni Pawłosiów 1-5 Pogoń-Sokół Lubaczów 19 sierpnia, 17:00
Damian Kania 48 - Kacper Junik 23, 82, Damian Cisek 51, 75, Dominik Batycki 55
Gorliczanka Gorliczyna 1-8 Wólczanka Wólka Pełkińska 19 sierpnia, 17:30
Jacek Kyciński 33 - Jan Peda 26, Michał Mazurek 29, Krzysztof Pietluch 56, 59, Mateusz Podstolak 71, 90, Eryk Galara 77, Franciszek Kusy 81
w Wólce Pełkińskiej; Gorliczanka gospodarzem

1/4 finału - 2 września

Piast Tuczempy 0-2 Sokół Sieniawa 16 września, 16:00
Łukasz Mazurek 4, 7
w pierwotnym terminie (2 września, 16:30) odwołany
Łęk Ostrów 0-9 Wólczanka Wólka Pełkińska 2 września, 16:30
Wojciech Michalski 3, Kamil Matofij 16, 42, Krzysztof Pietluch 48, Kacper Durda 54, 66, Mateusz Podstolak 73, Mateusz Olejarka 81, 83
Polonia Przemyśl 2-4 KS Wiązownica 2 września, 16:30
Bernard Stopa 48, Mateusz Wanat 69 - Arkadiusz Staszczak 15, Kacper Wydra 45, Kacper Rop 52, Konrad Buć 87
Pogoń-Sokół Lubaczów 1-5 Orzeł Przeworsk 2 września, 16:30
Łukasz Kamień 26 - Szymon Bogacz 12, Maciej Lech 62, Dawid Czyrny 65, 89, Piotr Boratyn 72

1/2 finału - 14 października

Orzeł Przeworsk 2-1 Sokół Sieniawa 14 października, 15:30
Piotr Boratyn 34, Hubert Bednarz 50 - Dominik Pikiel 53
Wólczanka Wólka Pełkińska 8-1 KS Wiązownica 14 października, 15:30
Kamil Matofij 9, Rafał Dusiło 39, Kamil Bała 59, 62, Mateusz Podstolak 72, Kacper Durda 82, 89, Dawid Wach 87 - Arkadiusz Gil 89

Finał - 28 kwietnia

Autor: Bartłomiej Wrzesiński

 

Napisz do nas