[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2020/2021, grupa: Podkarpacki ZPN - Krosno

I runda - 19 sierpnia

Sobniów Jasło 0-2 LKS Czeluśnica 19 sierpnia, 17:00
Jasiołka Szebnie 1-5 Markiewicza Krosno 19 sierpnia, 17:00
Mateusz Leśniak 85 - Filip Dubis 16, 32, Konrad Słowik 63, Borys Czajkowski 84, Jakub Filipek 88
Rotar Węglówka 2-12 Kotwica Korczyna 19 sierpnia, 17:00
Mateusz Petyniak 10, Bartłomiej Petyniak 81 - Dawid Zych 4, 17, 51, Marcin Balawajder 6, 30, 53, 60, Remigiusz Pisula 61, 89, Paweł Urbanek 78, Radosław Cebula 79, Jakub Dziadura 84
Iskra Iskrzynia 1-3 Przełęcz Dukla 19 sierpnia, 17:00
Rafał Prajsnar 21 - Piotr Pietruszka 75, Krystian Frączek 86, Tomasz Mierzejewski 90
Iwełka Iwla 2-4 Zorza Łęki Dukielskie 19 sierpnia, 17:00
Marcin Szymański 50, Jędrzej Szczurek 75 - Michał Frączek 10, 30, 60, Dariusz Dziadosz 55
Sokół Domaradz 5-2 Brzozovia Brzozów 19 sierpnia, 17:00
Rafał Hus 4, 31, Damian Łabisz 14, Krzysztof Domaradzki 70, Mateusz Pilch 76 - Marek Kwiatek 5, Kacper Tasz 16
Victoria Niebocko 3-5 Start Rymanów 19 sierpnia, 17:00
Paweł Kopczyk 34, Mateusz Sołkowicz 70, Patryk Chodór 72 - Daniel Stanisz 17, Maciej Zięba 23, Radosław Nikody 51, 66, Maciej Gromada 58
Wiki Sanok 3-0 Wisłok Sieniawa 19 sierpnia, 17:00
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
Gabry Łukowe 0-11 Cosmos Nowotaniec 19 sierpnia, 17:00
Piotr Lenio 10, Maksim Masłow 25, Piotr Spaliński 30, 50, 75, Gracjan Kwolek 55, 63, 88, Harrison Perea 60, 85, Szymon Pluskwik 80
Otryt Lutowiska 2-5 Bieszczady Ustrzyki Dolne 19 sierpnia, 17:00
Tomasz Pawlak 71, 76 - Ihor Jacenkiw 18, 77, Mateusz Kuzio 48, Kamil Groborz 61, Hanson Kumah-Doe 73
LKS Olszanica 1-2 Lotnik Ustjanowa 19 sierpnia, 17:00
Michał Konopelski 32 - Krystian Armata 36, Patryk Dec 88
Zalew Myczkowce 2-4 Osława Zagórz 19 sierpnia, 17:00
Wojciech Adamczyk 11, Dawid Bentkowski 31 - Kacper Gaworecki 44, Kamil Szczepaniak 47, Adam Pisaniak 60, Igor Hydzik 74

II runda - 2 września
Do gry dołączają IV-ligowcy: Czarni 1910 Jasło, Ekoball Sanok, Karpaty Krosno, Partyzant Targowiska.

LKS Czeluśnica 0-3 Czarni 1910 Jasło 2 września, 16:00
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek
Zorza Łęki Dukielskie 4-2 Markiewicza Krosno 2 września, 16:00
Paweł Dziadosz 10, 81, Gracjan Poręba 26, Mateusz Zima 72 - Sebastian Meier 36, Jonasz Gonet 79
Kotwica Korczyna 6-1 Start Rymanów 2 września, 16:00
Marcin Balawajder 30, 69, Seweryn Kędzior 45, Grzegorz Puk 73, Remigiusz Pisula 85, 88 - Rafał Nikody 16
Przełęcz Dukla 0-4 Partyzant Targowiska 2 września, 16:00
Jakub Stodolak 15 (k), Krystian Szubrycht 47, 49, Jakub Musiał 53
Sokół Domaradz 0-8 Karpaty Krosno 16 września, 16:00
Karol Wajs 10, Fabio Ramiro Có 18, Rafał Głód 27, Grzegorz Gierlasiński 45, 61, Wiktor Majewski 51, 90, Bartłomiej Wojtasik 79
w pierwotnym terminie (2 września, 16:00) odwołany
Wiki Sanok 2-1 Cosmos Nowotaniec 2 września, 16:00
Łukasz Lachiewicz 35, 88 - Harrison Perea 77
Lotnik Ustjanowa 1-7 Bieszczady Ustrzyki Dolne 2 września, 16:00
Łukasz Wróbel 29 - Kamil Groborz 3, 47, Radosław Macnar 35, 53, Patryk Dec 45 (s), Kacper Kolbuch 64, Filip Fundanicz 87
w Arłamowie
Osława Zagórz 0-7 Ekoball Sanok 2 września, 16:00
Arkadiusz Mindur 17 (s), Filip Pielech 36, Kacper Słysz 48, Konrad Kaczmarski 57, Kamil Adamiak 60, Damian Niemczyk 67, 88

III runda - 23 września

Zorza Łęki Dukielskie 1-5 Czarni 1910 Jasło 30 września, 16:00
Arkadiusz Wilk 45 - Paweł Setlak 31 (k), Wojciech Kiełtyka 42 (k), 60, Pawło Kulisz 52 (k), Maciej Sowa 72 (k)
w pierwotnym terminie (23 września, 16:00) odwołany z powodu meczu ligowego gości
Kotwica Korczyna 2-1 Partyzant Targowiska 23 września, 16:00
Marcin Balawajder 26, 41 - Jakub Stodolak 8
Wiki Sanok 1-3 Karpaty Krosno 14 października, 15:30
Maciej Furdak 55 - Sylwester Sikorski 20, Michał Stasz 35, Marek Fundakowski 88
w pierwotnym terminie (23 września, 16:00) odwołany z powodu meczu ligowego gości
Bieszczady Ustrzyki Dolne 0-2 Ekoball Sanok 23 września, 16:00
Sebastian Sobolak 25, Damian Niemczyk 78

1/2 finału - 20-21 marca

Karpaty Krosno - Ekoball Sanok
Kotwica Korczyna - Czarni 1910 Jasło

Finał - 20 kwietnia

Autor: Bartłomiej Wrzesiński

 

Napisz do nas