[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2020/2021, grupa: Podkarpacki ZPN - Rzeszów-Dębica

Runda wstępna - 1-2 sierpnia

Zryw Dzikowiec 1-0 Jedność Hucisko 4 sierpnia, 18:30
Paweł Klecha 70
KS Terliczka 0-11 ŁKS Łukawiec 8 sierpnia, 17:00
Kacper Nowak 4, 40, Dawid Nowak 27, Kacper Buk 33, Adrian Sułek 54 (s), Korneliusz Ciak 63, 66, 69, 88, Mateusz Saletnik 76, 86
HALO Hyżne 3-3 Grunwald II Budziwój (Rzeszów) 2 sierpnia, 17:00
k. 5-6
Mateusz Nahirny 81, Marek Tereszkiewicz 87, Maciej Bogdan 90 - Bogdan Zuzel 15, Filip Szymański 56, 63
Galicja Chmielnik 5-0 LKS Biała (k. Rzeszowa) 1 sierpnia, 17:30
Krystian Bajda 6, 55, Michał Grygiel 23, Andrzej Pasierb 31, Oskar Wilk 49
KS Smolarzyny 1-1 Stal II Łańcut 1 sierpnia, 11:00
k. 3-4
Marcin Lęcznar 14 - Kacper Dubiel 30
Czarni Kraczkowa 4-1 Orzeł Wysoka 1 sierpnia, 17:30
Sebastian Różański 16, Krzysztof Bartkiewicz 32, Dominik Bartkiewicz 76, 90 - Dominik Midura 77
Lechia II Sędziszów Małopolski 0-4 Mrowlanka Mrowla 5 sierpnia, 17:00
Dominik Zając 17, Łukasz Dragan 30, Paweł Kubicz 75, Łukasz Skoczylas 77

I runda - 12 sierpnia

Zryw Dzikowiec 7-2 Florian Ostrowy Tuszowskie 12 sierpnia, 18:00
Paweł Klecha 4, 67, Dawid Płoch 15, Mateusz Jamróz 47, Dawid Bartkiewicz 55, 78, Artur Piłat 67 - Grzegorz Maziarz 16, 69
ŁKS Łukawiec 1-2 LKS Trzebownisko 12 sierpnia, 17:30
Mateusz Świeboda 30 - Konrad Bożejewicz 60, Miłosz Poźniak 66
Grunwald II Budziwój (Rzeszów) 3-2 Iskra Jawornik Polski 11 sierpnia, 17:30
Jan Romanowski 23, Bartosz Kotula 70, 90 - Łukasz Gaweł 59, Arkadiusz Banaś 86
Galicja Chmielnik 3-0 LKS Hermanowa 12 sierpnia, 17:30
(wo)
Krystian Bajda 49, Dawid Korbecki 56, Adam Kozłowski 90 - Dawid Gwazdacz 72, Sławomir Bereś 85
na boisku 3-2
Stal II Łańcut 4-2 LKS Tarnawka 12 sierpnia, 17:30
Radosław Dobranowicz 15, Szymon Szpytma 28, Fabian Lekki 31, Norbert Nycz 81 - Krzysztof Wasilewski 66, Dariusz Szobak 90
Czarni Kraczkowa 1-5 Heiro Rzeszów 12 sierpnia, 17:30
Sebastian Różański 75 - Amadeusz Krupa 12, 35, Ireneusz Depta 18, Krzysztof Głowacz 84, Igor Skalski 88
Inter Gnojnica 1-4 Mrowlanka Mrowla 12 sierpnia, 17:30
Adrian Frydło 1 - Mateusz Bachórz 12, Marcin Pistor 38, Łukasz Dragan 55, Paweł Kubicz 64
Grunwald Budziwój (Rzeszów) 5-3 Wisłok Strzyżów 12 sierpnia, 17:30
Karol Nieckarz 4, Mateusz Członka 8, 71, Sławomir Grzegorzek 47, Mikołaj Szpala 90 - Szymon Kozak 27, 90, Maciej Mroczka 63
Kolorado II Wola Chorzelowska 1-1 LKS Babicha 19 sierpnia, 17:30
k. 3-4
Jakub Korczykowski 60 - Łukasz Maziarski 88
Grunwald Padew Narodowa 4-1 Piast Wadowice Górne 19 sierpnia, 17:30
Damian Bartosiak 10, 75, Kamil Polek 53, Rafał Popiołek 76 - Damian Strycharz 57
Jutrzenka Ławnica 2-5 Start Wola Mielecka 19 sierpnia, 17:30
Krzysztof Mierzwa 28, 49 - Sławomir Foltak 52, 72, Krzysztof Kawała 67, Dawid Cymbor 87, 90

II runda - 9 września

Grunwald II Budziwój (Rzeszów) 0-4 KS Przybyszówka (Rzeszów) 8 września, 16:30
Kamil Kawa 19, Kacper Kopeć 61, Piotr Kuczma 86, 90
LKS Wiewiórka 0-3 Stal III Mielec 9 września, 16:30
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek
Jedność Niechobrz 3-0 KS Zaczernie 9 września, 16:30
Sebastian Kłeczek 30, 63, Mateusz Folta 58
Błękit Żołynia 0-3 Stal Łańcut 9 września, 16:30
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek
Wisłok Czarna 5-1 Start Brzóza Stadnicka 9 września, 16:30
Łukasz Obuch 20, 23, Paulo Bomfim 29, Paweł Czaja 45, Paweł Wojtowicz 47 - Maciej Ryba 27
GKS Niebylec 1-2 Stal II Rzeszów 9 września, 16:30
Mateusz Babiarz 59 - Ramil Mustafajew 18, Mateusz Peda 47
Strug Tyczyn 4-0 Bratek Bratkowice 9 września, 17:00
Patryk Rzońca 41, Maciej Staroń 51, Dominik Ferenc 72, Konrad Kotowicz 78
Stal II Łańcut 1-6 Włókniarz Rakszawa 9 września, 16:30
Radosław Dobranowicz 62 - Jakub Leja 8, Artur Kadłubkiewicz 30, Sebastian Motyl 78, 87, Damian Maciuła 85, Krystian Halejcio 88
Grunwald Budziwój (Rzeszów) 2-0 Czarni Czudec 9 września, 16:30
Sławomir Grzegorzek 14, Mateusz Członka 47
Heiro Rzeszów 4-2 Sawa Sonina 9 września, 16:30
Filip Smoleń 43, 49, Jakub Wdowik 75, Maksym Gąsior 77 - Grzegorz Słonina 35, 47
na bocznym boisku Resovii
LKS Trzebownisko 4-4 Strumyk Malawa 9 września, 17:00
k. 3-4
Piotr Kloc 4, Karol Cyrek 21, Marcin Majcher 48, Kamil Wilk 61 - Paweł Ślęzak 53, Dawid Kierepka 77, 90, Rafał Gaweł 86
Galicja Chmielnik 3-0 Błażowianka Błażowa 9 września, 16:30
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
Victoria Czermin 0-5 Smoczanka Mielec 16 września, 16:30
Marek Skrzypek 20, 32, Michał Szlachetka 60, 80, Michał Myjak 60
Piast Wolica Piaskowa 3-1 Kolorado Wola Chorzelowska 9 września, 16:30
Damian Przydział 34, Patryk Żak 83, 85 - Bartosz Mucha 5
Zryw Dzikowiec 4-1 Korona Majdan Królewski 8 września, 17:00
Mateusz Płaza 61, Artur Piłat 76, Jarosław Klecha 81, 84 - Patryk Trela 63
Grunwald Padew Narodowa 2-2 Start Wola Mielecka 9 września, 16:30
k. 5-3
Marek Sipior 5 (s), Łukasz Węglarz 62 (s) - Krzysztof Kawała 12, Grzegorz Węglarz 14
LKS Babicha 2-2 Czarni Trześń 9 września, 16:30
k. 4-5
Mariusz Niemasek 57, 60 - Marek Wójciak 22, Konrad Juszyński 85
LKS Głowaczowa 6-1 Chemik Pustków 9 września, 16:30
Wojciech Kutrzuba 34, 82, Filip Bielański 65, 73, Jakub Bielański 66, 88 - Kacper Tomaszewski 59
Olchovia Olchowa 3-2 Mrowlanka Mrowla 9 września, 16:30
Konrad Świerad 7, Damian Tryczyński 86, 90 - Kamil Poninkiewicz 3, Michał Krasoń 55 (s)

III runda - 30 września
Wisłoka Dębica - wolny los
Do gry dołączają III-ligowiec: Wisłoka Dębica oraz IV-ligowcy: Błękitni Ropczyce, Głogovia Głogów Małopolski, Igloopol Dębica, Izolator Boguchwała, Korona Rzeszów, Lechia Sędziszów Małopolski, Legion Pilzno, Resovia II, Sokół Kolbuszowa Dolna, Stal II Mielec, Wisłok Wiśniowa.

KS Przybyszówka (Rzeszów) 3-9 Wisłok Wiśniowa 30 września, 16:00
Kacper Kopeć 41, Maciej Zabawski 43, Mateusz Wojtanowski 81 - Maksymilian Maik 8, Adrian Nowak 18, 21, 55, Patryk Peret 20, Jakub Zięba 33, Waldemar Złotek 70, 85, Grzegorz Oliwa 72
Strumyk Malawa 3-5 Resovia II 6 października, 16:00
Dawid Stawarz 55, Dawid Kierepka 88, 89 - Karol Twardowski 14, 18, Szymon Feret 30, Jakub Drozd 70, Mateusz Kantor 80 (k)
w pierwotnym terminie (30 września, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Stal Łańcut 1-2 Głogovia Głogów Małopolski 6 października, 16:00
Dawid Bieniasz 50 (k) - Dawid Pałys-Rydzik 51, 80
w Łukawcu / w pierwotnym terminie (30 września, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Jedność Niechobrz 3-0 Stal II Rzeszów 7 października, 16:00
Damian Szeliga 34, Mateusz Rachwalski 66, Łukasz Kalandyk 81
w pierwotnym terminie (30 września, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Strug Tyczyn 3-0 Lechia Sędziszów Małopolski 7 października, 16:00
(wo)
w pierwotnym terminie (30 września, 16:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego / goście wycofali się z rozgrywek przed drugim terminem meczu
Heiro Rzeszów 2-2 Wisłok Czarna 30 września, 16:00
k. 5-4
Krzysztof Ryba 86, Krzysztof Głowacz 88 - Denis Warzybok 13 (s), Łukasz Obuch 55
w Czarnej; Heiro gospodarzem
Galicja Chmielnik 1-4 Grunwald Budziwój (Rzeszów) 30 września, 16:30
Krystian Bajda 72 - Patryk Malak 18, Maciej Jajko 23, Mikołaj Szpala 65, Przemysław Prędki 80
Olchovia Olchowa 0-13 Igloopol Dębica 7 października, 16:00
Łukasz Psioda 12, 54, Tomasz Nalepka 30, 56, 67, Przemysław Nalepka 39, 43, 44, 45, 47, 51, 62, Jakub Kulig 78
w pierwotnym terminie (30 września, 16:00) odwołany z powodu ligowego meczu gości / w drugim terminie w Dębicy; Olchovia gospodarzem
Piast Wolica Piaskowa 0-4 Legion Pilzno 7 października, 16:00
Nikodem Kwiatek 10, Bartłomiej Sztuka 39, Luigi Manzo 86, Tomasz Barycza 90
w pierwotnym terminie (30 września, 16:00) odwołany powodu złego stanu boiska
Grunwald Padew Narodowa 1-3 Stal III Mielec 14 października, 16:00
Maciej Babula 57 - Igor Woś 26, Filip Czop 45, Jakub Strycharz 62
w pierwotnym terminie (30 września, 16:30) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (7 października, 16:30) odwołany powodu zagrożenia epidemicznego
Włókniarz Rakszawa 3-0 Korona Rzeszów 30 września, 16:00
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
Czarni Trześń 0-1 Sokół Kolbuszowa Dolna 7 października, 16:00
Bartosz Darłak 70
w pierwotnym terminie (30 września, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Smoczanka Mielec 0-3 Stal II Mielec 21 października, 15:00
Bartosz Bajorek 9, Kamil Duszkiewicz 38, Michael Wyparło 50
w pierwotnym terminie (30 września, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (7 października, 16:00) odwołany powodu zagrożenia epidemicznego
Zryw Dzikowiec 1-10 Izolator Boguchwała 30 września, 16:00
Tomasz Kosiorowski 75 - Marcin Dudek 10, 31, Michał Worosz 17, 22, 35, Piotr Buda 24, 54, Simon Mazur 57, Owen Edosomwan 65, Michał Daniel 71
LKS Głowaczowa 0-1 Błękitni Ropczyce 7 października, 16:00
Patryk Gruszka 75
w pierwotnym terminie (30 września, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

IV runda - 21 października

Strug Tyczyn 0-5 Sokół Kolbuszowa Dolna 21 października, 15:30
Mateusz Prokop 15, Michał Mazurek 29, Roman Ilnyćkyj 31, Łukasz Korab 59, Łukasz Gorzelany 73
Włókniarz Rakszawa 1-1 Głogovia Głogów Małopolski 21 października, 15:30
k. 4-3
Tomasz Wilusz 14 - Hubert Tarnowski 70
Heiro Rzeszów 1-0 Resovia II 21 października, 15:30
Krzysztof Głowacz 32
w Świlczy
Grunwald Budziwój (Rzeszów) 1-5 Wisłok Wiśniowa 21 października, 15:30
Mateusz Członka 53 - Jakub Woźniak 21 (s), Grzegorz Oliwa 34, Jakub Zięba 71, Adrian Nowak 75, Michał Szymański 78
Jedność Niechobrz 0-0 Izolator Boguchwała 21 października, 15:30
k. 4-2
Legion Pilzno 1-7 Błękitni Ropczyce 21 października, 15:30
Luigi Manzo 46 - Mateusz Bieniek 13, 68, Mateusz Gawron 21, Michał Fornek 24, 40, Robert Sulisz 77, Dawid Zawiślak 90
Stal III Mielec 1-1 Igloopol Dębica 21 października, 17:45
k. 3-2
Aleksander Szumilas 53 - Kamil Rokita 20
Stal II Mielec 1-3 Wisłoka Dębica 4 listopada, 14:30
Kamil Duszkiewicz 55 - Dawid Sojda 15, Łukasz Siedlik 53, 75

1/4 finału - 21 listopada
(Losowanie - 3 listopada 2020)

Sokół Kolbuszowa Dolna - Błękitni Ropczyce 20 marca, 13:00
w pierwotnym terminie (21 listopada, 12:00) odwołany
Heiro Rzeszów 0-8 Wisłok Wiśniowa 21 listopada, 11:00
Michał Szymański 22, 30, Patryk Peret 32, 55, Waldemar Złotek 34, 42, 51, Mariusz Wiktor 78
na Arenie Słocina
Jedność Niechobrz - Wisłoka Dębica 10 marca
Włókniarz Rakszawa - Stal III Mielec 10 marca

1/2 finału - 14 kwietnia

Finał - 12 maja

Autor: Grzegorz Bober

 

Napisz do nas