[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2021/2022 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

PKO Ekstraklasa 2022/2023
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Cracovia 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Górnik Zabrze 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Jagiellonia Białystok 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Lech Poznań 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Lechia Gdańsk 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Legia Warszawa 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Piast Gliwice 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Pogoń Szczecin 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Radomiak Radom 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Raków Częstochowa 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Stal Mielec 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Śląsk Wrocław 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Warta Poznań 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Wisła Płock 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Zagłębie Lubin 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Korona Kielce 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Miedź Legnica 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Widzew Łódź 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 
 1 Cracovia    
 2 Górnik Zabrze    
 3 Jagiellonia Białystok    
 4 Lech Poznań    
 5 Lechia Gdańsk    
 6 Legia Warszawa    
 7 Piast Gliwice    
 8 Pogoń Szczecin    
 9 Radomiak Radom    
 10 Raków Częstochowa    
 11 Stal Mielec    
 12 Śląsk Wrocław    
 13 Warta Poznań    
 14 Wisła Płock    
 15 Zagłębie Lubin    
 16 Korona Kielce    
 17 Miedź Legnica    
 18 Widzew Łódź    

Kolejka 1 - 16-17 lipca

Górnik Zabrze - Cracovia 18 lipca, 19:00
Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice 16 lipca, 17:30
Korona Kielce - Legia Warszawa 16 lipca, 20:00
Lech Poznań - Stal Mielec 16 lipca, 15:00
Pogoń Szczecin - Widzew Łódź 17 lipca, 17:30
Radomiak Radom - Miedź Legnica 17 lipca, 12:30
Raków Częstochowa - Warta Poznań 15 lipca, 18:00
Wisła Płock - Lechia Gdańsk 17 lipca, 15:00
Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław 15 lipca, 20:30

Kolejka 2 - 23-24 lipca

Cracovia - Korona Kielce 23 lipca, 15:00
Jagiellonia Białystok - Widzew Łódź 22 lipca, 20:30
Lechia Gdańsk - Górnik Zabrze 24 lipca, 20:00
Legia Warszawa - Zagłębie Lubin 23 lipca, 20:00
Miedź Legnica - Lech Poznań 23 lipca, 17:30
Piast Gliwice - Raków Częstochowa 24 lipca, 15:00
Stal Mielec - Radomiak Radom 25 lipca, 19:00
Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin 24 lipca, 17:30
Warta Poznań - Wisła Płock 22 lipca, 18:00
w Grodzisku Wielkopolskim

Kolejka 3 - 30-31 lipca

Cracovia - Legia Warszawa
Korona Kielce - Śląsk Wrocław
Lech Poznań - Wisła Płock
Miedź Legnica - Warta Poznań
Piast Gliwice - Zagłębie Lubin
Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok
Radomiak Radom - Górnik Zabrze
Raków Częstochowa - Stal Mielec
Widzew Łódź - Lechia Gdańsk

Kolejka 4 - 6-7 sierpnia

Górnik Zabrze - Raków Częstochowa
Jagiellonia Białystok - Radomiak Radom
Lechia Gdańsk - Korona Kielce
Legia Warszawa - Piast Gliwice
Stal Mielec - Cracovia
Śląsk Wrocław - Widzew Łódź
Warta Poznań - Pogoń Szczecin
w Grodzisku Wielkopolskim
Wisła Płock - Miedź Legnica
Zagłębie Lubin - Lech Poznań

Kolejka 5 - 13-14 sierpnia

Cracovia - Piast Gliwice
Górnik Zabrze - Stal Mielec
Korona Kielce - Warta Poznań
Lech Poznań - Śląsk Wrocław
Miedź Legnica - Zagłębie Lubin
Pogoń Szczecin - Wisła Płock
Radomiak Radom - Lechia Gdańsk
Raków Częstochowa - Jagiellonia Białystok
Widzew Łódź - Legia Warszawa

Kolejka 6 - 20-21 sierpnia

Jagiellonia Białystok - Miedź Legnica
Lechia Gdańsk - Lech Poznań
Legia Warszawa - Górnik Zabrze
Piast Gliwice - Stal Mielec
Raków Częstochowa - Pogoń Szczecin
Śląsk Wrocław - Cracovia
Warta Poznań - Widzew Łódź
w Grodzisku Wielkopolskim
Wisła Płock - Korona Kielce
Zagłębie Lubin - Radomiak Radom

Kolejka 7 - 27-28 sierpnia

Cracovia - Warta Poznań
Górnik Zabrze - Jagiellonia Białystok
Lech Poznań - Piast Gliwice
Miedź Legnica - Lechia Gdańsk
Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin
Radomiak Radom - Korona Kielce
Stal Mielec - Legia Warszawa
Śląsk Wrocław - Raków Częstochowa
Widzew Łódź - Wisła Płock

Kolejka 8 - 3-4 września

Cracovia - Raków Częstochowa
Korona Kielce - Pogoń Szczecin
Lech Poznań - Widzew Łódź
Lechia Gdańsk - Warta Poznań
Legia Warszawa - Radomiak Radom
Piast Gliwice - Miedź Legnica
Stal Mielec - Śląsk Wrocław
Wisła Płock - Górnik Zabrze
Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok

Kolejka 9 - 10-11 września

Górnik Zabrze - Piast Gliwice
Jagiellonia Białystok - Stal Mielec
Miedź Legnica - Korona Kielce
Pogoń Szczecin - Lech Poznań
Radomiak Radom - Wisła Płock
Raków Częstochowa - Legia Warszawa
Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk
Warta Poznań - Zagłębie Lubin
w Grodzisku Wielkopolskim
Widzew Łódź - Cracovia

Kolejka 10 - 17-18 września

Cracovia - Pogoń Szczecin
Korona Kielce - Górnik Zabrze
Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok
Legia Warszawa - Miedź Legnica
Piast Gliwice - Śląsk Wrocław
Raków Częstochowa - Radomiak Radom
Stal Mielec - Widzew Łódź
Warta Poznań - Lech Poznań
w Grodzisku Wielkopolskim
Zagłębie Lubin - Wisła Płock

Kolejka 11 - 1-2 października

Górnik Zabrze - Zagłębie Lubin
Jagiellonia Białystok - Korona Kielce
Lech Poznań - Legia Warszawa
Miedź Legnica - Stal Mielec
Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk
Radomiak Radom - Cracovia
Śląsk Wrocław - Warta Poznań
Widzew Łódź - Raków Częstochowa
Wisła Płock - Piast Gliwice

Kolejka 12 - 8-9 października

Cracovia - Lechia Gdańsk
Jagiellonia Białystok - Wisła Płock
Lech Poznań - Radomiak Radom
Legia Warszawa - Warta Poznań
Piast Gliwice - Widzew Łódź
Raków Częstochowa - Miedź Legnica
Stal Mielec - Pogoń Szczecin
Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze
Zagłębie Lubin - Korona Kielce

Kolejka 13 - 15-16 października

Górnik Zabrze - Lech Poznań
Korona Kielce - Stal Mielec
Lechia Gdańsk - Raków Częstochowa
Miedź Legnica - Cracovia
Pogoń Szczecin - Piast Gliwice
Radomiak Radom - Śląsk Wrocław
Warta Poznań - Jagiellonia Białystok
w Grodzisku Wielkopolskim
Widzew Łódź - Zagłębie Lubin
Wisła Płock - Legia Warszawa

Kolejka 14 - 22-23 października

Cracovia - Lech Poznań
Legia Warszawa - Pogoń Szczecin
Piast Gliwice - Radomiak Radom
Raków Częstochowa - Korona Kielce
Stal Mielec - Wisła Płock
Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok
Warta Poznań - Górnik Zabrze
w Grodzisku Wielkopolskim
Widzew Łódź - Miedź Legnica
Zagłębie Lubin - Lechia Gdańsk

Kolejka 15 - 29-30 października

Górnik Zabrze - Widzew Łódź
Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa
Korona Kielce - Piast Gliwice
Lech Poznań - Raków Częstochowa
Lechia Gdańsk - Stal Mielec
Miedź Legnica - Pogoń Szczecin
Radomiak Radom - Warta Poznań
Wisła Płock - Śląsk Wrocław
Zagłębie Lubin - Cracovia

Kolejka 16 - 5-6 listopada

Cracovia - Jagiellonia Białystok
Lech Poznań - Korona Kielce
Legia Warszawa - Lechia Gdańsk
Miedź Legnica - Śląsk Wrocław
Piast Gliwice - Warta Poznań
Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze
Raków Częstochowa - Wisła Płock
Stal Mielec - Zagłębie Lubin
Widzew Łódź - Radomiak Radom

Kolejka 17 - 12-13 listopada

Górnik Zabrze - Miedź Legnica
Jagiellonia Białystok - Lech Poznań
Korona Kielce - Widzew Łódź
Lechia Gdańsk - Piast Gliwice
Radomiak Radom - Pogoń Szczecin
Śląsk Wrocław - Legia Warszawa
Warta Poznań - Stal Mielec
w Grodzisku Wielkopolskim
Wisła Płock - Cracovia
Zagłębie Lubin - Raków Częstochowa

Kolejka 18 - 28-29 stycznia

Cracovia - Górnik Zabrze
Lechia Gdańsk - Wisła Płock
Legia Warszawa - Korona Kielce
Miedź Legnica - Radomiak Radom
Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok
Stal Mielec - Lech Poznań
Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin
Warta Poznań - Raków Częstochowa
w Grodzisku Wielkopolskim
Widzew Łódź - Pogoń Szczecin

Kolejka 19 - 4-5 lutego

Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk
Korona Kielce - Cracovia
Lech Poznań - Miedź Legnica
Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław
Radomiak Radom - Stal Mielec
Raków Częstochowa - Piast Gliwice
Widzew Łódź - Jagiellonia Białystok
Wisła Płock - Warta Poznań
Zagłębie Lubin - Legia Warszawa

Kolejka 20 - 11-12 lutego

Górnik Zabrze - Radomiak Radom
Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin
Lechia Gdańsk - Widzew Łódź
Legia Warszawa - Cracovia
Stal Mielec - Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław - Korona Kielce
Warta Poznań - Miedź Legnica
w Grodzisku Wielkopolskim
Wisła Płock - Lech Poznań
Zagłębie Lubin - Piast Gliwice

Kolejka 21 - 18-19 lutego

Cracovia - Stal Mielec
Korona Kielce - Lechia Gdańsk
Lech Poznań - Zagłębie Lubin
Miedź Legnica - Wisła Płock
Piast Gliwice - Legia Warszawa
Pogoń Szczecin - Warta Poznań
Radomiak Radom - Jagiellonia Białystok
Raków Częstochowa - Górnik Zabrze
Widzew Łódź - Śląsk Wrocław

Kolejka 22 - 25-26 lutego

Jagiellonia Białystok - Raków Częstochowa
Lechia Gdańsk - Radomiak Radom
Legia Warszawa - Widzew Łódź
Piast Gliwice - Cracovia
Stal Mielec - Górnik Zabrze
Śląsk Wrocław - Lech Poznań
Warta Poznań - Korona Kielce
w Grodzisku Wielkopolskim
Wisła Płock - Pogoń Szczecin
Zagłębie Lubin - Miedź Legnica

Kolejka 23 - 4-5 marca

Cracovia - Śląsk Wrocław
Górnik Zabrze - Legia Warszawa
Korona Kielce - Wisła Płock
Lech Poznań - Lechia Gdańsk
Miedź Legnica - Jagiellonia Białystok
Pogoń Szczecin - Raków Częstochowa
Radomiak Radom - Zagłębie Lubin
Stal Mielec - Piast Gliwice
Widzew Łódź - Warta Poznań

Kolejka 24 - 11-12 marca

Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze
Korona Kielce - Radomiak Radom
Lechia Gdańsk - Miedź Legnica
Legia Warszawa - Stal Mielec
Piast Gliwice - Lech Poznań
Raków Częstochowa - Śląsk Wrocław
Warta Poznań - Cracovia
w Grodzisku Wielkopolskim
Wisła Płock - Widzew Łódź
Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin

Kolejka 25 - 18-19 marca

Górnik Zabrze - Wisła Płock
Jagiellonia Białystok - Zagłębie Lubin
Miedź Legnica - Piast Gliwice
Pogoń Szczecin - Korona Kielce
Radomiak Radom - Legia Warszawa
Raków Częstochowa - Cracovia
Śląsk Wrocław - Stal Mielec
Warta Poznań - Lechia Gdańsk
w Grodzisku Wielkopolskim
Widzew Łódź - Lech Poznań

Kolejka 26 - 1-2 kwietnia

Cracovia - Widzew Łódź
Korona Kielce - Miedź Legnica
Lech Poznań - Pogoń Szczecin
Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław
Legia Warszawa - Raków Częstochowa
Piast Gliwice - Górnik Zabrze
Stal Mielec - Jagiellonia Białystok
Wisła Płock - Radomiak Radom
Zagłębie Lubin - Warta Poznań

Kolejka 27 - 8-9 kwietnia

Górnik Zabrze - Korona Kielce
Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk
Lech Poznań - Warta Poznań
Miedź Legnica - Legia Warszawa
Pogoń Szczecin - Cracovia
Radomiak Radom - Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław - Piast Gliwice
Widzew Łódź - Stal Mielec
Wisła Płock - Zagłębie Lubin

Kolejka 28 - 15-16 kwietnia

Cracovia - Radomiak Radom
Korona Kielce - Jagiellonia Białystok
Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin
Legia Warszawa - Lech Poznań
Piast Gliwice - Wisła Płock
Raków Częstochowa - Widzew Łódź
Stal Mielec - Miedź Legnica
Warta Poznań - Śląsk Wrocław
w Grodzisku Wielkopolskim
Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze

Kolejka 29 - 22-23 kwietnia

Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław
Korona Kielce - Zagłębie Lubin
Lechia Gdańsk - Cracovia
Miedź Legnica - Raków Częstochowa
Pogoń Szczecin - Stal Mielec
Radomiak Radom - Lech Poznań
Warta Poznań - Legia Warszawa
w Grodzisku Wielkopolskim
Widzew Łódź - Piast Gliwice
Wisła Płock - Jagiellonia Białystok

Kolejka 30 - 29-30 kwietnia

Cracovia - Miedź Legnica
Jagiellonia Białystok - Warta Poznań
Lech Poznań - Górnik Zabrze
Legia Warszawa - Wisła Płock
Piast Gliwice - Pogoń Szczecin
Raków Częstochowa - Lechia Gdańsk
Stal Mielec - Korona Kielce
Śląsk Wrocław - Radomiak Radom
Zagłębie Lubin - Widzew Łódź

Kolejka 31 - 6-7 maja

Górnik Zabrze - Warta Poznań
Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław
Korona Kielce - Raków Częstochowa
Lech Poznań - Cracovia
Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin
Miedź Legnica - Widzew Łódź
Pogoń Szczecin - Legia Warszawa
Radomiak Radom - Piast Gliwice
Wisła Płock - Stal Mielec

Kolejka 32 - 13-14 maja

Cracovia - Zagłębie Lubin
Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok
Piast Gliwice - Korona Kielce
Pogoń Szczecin - Miedź Legnica
Raków Częstochowa - Lech Poznań
Stal Mielec - Lechia Gdańsk
Śląsk Wrocław - Wisła Płock
Warta Poznań - Radomiak Radom
w Grodzisku Wielkopolskim
Widzew Łódź - Górnik Zabrze

Kolejka 33 - 20-21 maja

Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin
Jagiellonia Białystok - Cracovia
Korona Kielce - Lech Poznań
Lechia Gdańsk - Legia Warszawa
Radomiak Radom - Widzew Łódź
Śląsk Wrocław - Miedź Legnica
Warta Poznań - Piast Gliwice
w Grodzisku Wielkopolskim
Wisła Płock - Raków Częstochowa
Zagłębie Lubin - Stal Mielec

Kolejka 34 - 27-28 maja

Cracovia - Wisła Płock
Lech Poznań - Jagiellonia Białystok
Legia Warszawa - Śląsk Wrocław
Miedź Legnica - Górnik Zabrze
Piast Gliwice - Lechia Gdańsk
Pogoń Szczecin - Radomiak Radom
Raków Częstochowa - Zagłębie Lubin
Stal Mielec - Warta Poznań
Widzew Łódź - Korona Kielce

Baraże o udział w PKO Ekstraklasie

Fortuna I liga 2022/2023

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas