[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2022/2023 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Fogo Futsal Ekstraklasa 2022/2023
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Rekord Bielsko-Biała 28 75 24 3 1 164-55 13 0 1 95-28 11 3 0 69-27
2.  Constract Lubawa 28 72 23 3 2 150-48 11 2 1 82-24 12 1 1 68-24
3.  Piast Gliwice 28 58 17 7 4 110-58 8 5 1 59-28 9 2 3 51-30
4.  Futsal Leszno 28 50 16 2 10 115-97 8 1 5 53-42 8 1 5 62-55
5.  Red Dragons Pniewy 28 43 13 4 11 78-69 9 1 4 47-32 4 3 7 31-37
6.  Jagiellonia Białystok 28 42 12 6 10 107-94 5 5 4 55-49 7 1 6 52-45
7.  Dreman Opole Komprachcice 28 40 12 4 12 97-88 8 1 5 47-35 4 3 7 50-53
8.  FC Toruń 28 39 11 6 11 80-85 7 2 5 41-37 4 4 6 39-48
9.  Widzew Łódź 28 33 10 3 15 69-98 5 1 8 38-51 5 2 7 31-47
10.  AZS UW Wilanów (Warszawa) 28 31 9 4 15 63-94 4 1 9 26-48 5 3 6 37-46
11.  Legia Warszawa 28 29 9 2 17 87-116 5 1 8 51-53 4 1 9 36-63
12.  BSF Bochnia 28 28 8 4 16 69-100 5 1 8 41-45 3 3 8 28-55
13.  Clearex Chorzów 28 21 6 3 19 71-130 3 3 8 39-64 3 0 11 32-66
14.  AZS UŚ Katowice 28 20 5 5 18 62-119 1 3 10 27-63 4 2 8 35-56
15.  Red Devils Chojnice 28 19 5 4 19 45-116 3 3 8 24-43 2 1 11 21-73
Od 5 stycznia 2023 r. Słoneczny Stok Białystok występuje pod nazwą Jagiellonia Białystok.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
 1 Rekord Bielsko-Biała    3-5 6-2 10-6 7-0 5-3 3-2 10-3 2-1 13-2 3-2 7-1 8-0 8-1 10-0 
 2 Constract Lubawa1-1     3-3 5-8 2-1 7-0* 5-3 7-1 9-0 3-1 5-2 8-0 11-2 9-2 7-0 
 3 Piast Gliwice2-2 2-2     4-4 0-5* 5-3 4-3 1-0 9-1 1-1 9-1 7-0 5-2 2-2 8-2 
 4 Futsal Leszno3-7 1-5 4-2     1-3 1-3 6-6 4-3 2-5 4-1 8-2 3-0 6-2 5-2 5-1 
 5 Red Dragons Pniewy5-6 2-4 2-4 3-1     3-2 2-1 3-3 2-1 4-1 2-3 3-1 3-1 6-3 7-1 
 6 Jagiellonia Białystok3-3 2-8 5-0* 8-2 2-2     6-4 1-1 2-4 3-3 4-5 3-3 6-5 3-7 7-2 
 7 Dreman Opole Komprachcice2-5 2-6 1-2 5-3 4-3 2-3     2-2 4-1 2-6 6-3 4-0 2-0 4-1 7-0 
 8 FC Toruń3-5 5-3 0-1 3-5 1-1 6-3 3-3     4-2 1-3 4-2 4-2 1-5 4-1 2-1 
 9 Widzew Łódź1-6 0-5 3-8 5-3 1-5 1-5 3-2 2-3     3-1 6-2 3-4 3-5 1-1 6-1 
 10 AZS UW Wilanów (Warszawa)0-6 0-2 2-7 1-6 5-2 1-7 2-2 3-1 1-2     1-2 4-3 3-1 3-4 0-3 
 11 Legia Warszawa3-6 3-5 1-3 4-5 4-2 3-4 9-5 3-6 2-1 3-3     3-5 7-3 1-3 5-2 
 12 BSF Bochnia1-4 1-2 1-5 1-4 3-0 5-3 3-7 6-3 2-2 2-3 6-4     6-1 2-3 2-4 
 13 Clearex Chorzów2-6 2-9 0-9 2-5 1-3 3-3 4-6 2-5 3-3 4-2 3-5 1-1     6-4 6-3 
 14 AZS UŚ Katowice0-7 1-5 1-1 3-8 4-2 1-8 1-2 1-5 4-6 3-6 2-2 3-6 2-4     1-1 
 15 Red Devils Chojnice1-5 0-7 1-4 1-2 2-2 2-5 2-4 3-3 1-2 0-4 4-1 2-2 3-1 2-1     

Kolejka 1 - 27-28 sierpnia

Pauza: AZS UW Wilanów (Warszawa).
 
Red Dragons Pniewy 3-1 Clearex Chorzów 28 sierpnia, 16:00
Piotr Błaszyk 13, Germán Romero 15, 26 - Szymon Cichy 11
Jagiellonia Białystok 2-8 Constract Lubawa 27 sierpnia, 16:00
Adrian Citko 28, Szymon Danilewicz 40 - Paweł Kaniewski 6, 26, Jakub Raszkowski 13, Chano 22, 23, Ramón Tubau 27, Lucas 30, Pedro Silva 39
BSF Bochnia 6-4 Legia Warszawa 27 sierpnia, 18:00
Andrzej Musiał 4, Arkadiusz Budzyn 6, 17, Paweł Tarnowski 14 (s), Dani Blanco 15, Adam Wędzony 38 - Michał Madej 3, André Luiz 19, Mariusz Milewski 31, 35
FC Toruń 3-3 Dreman Opole Komprachcice 28 sierpnia, 18:00
Jefferson Ortíz 19, Brayan Parra 27 (s), Daniel Gallego 32 - Wadym Iwanow 11, 24 (k), Denys Błank 38
Widzew Łódź 5-3 Futsal Leszno 27 sierpnia, 16:00
Maksym Panasenko 19, Maksym Pautiak 26, Daniel Krawczyk 28, 37 (k), Michał Marciniak 36 - Rajmund Siecla 17, Kacper Konopacki 30, Kacper Kędra 36
Piast Gliwice 8-2 Red Devils Chojnice 28 września, 18:00
Matej Fideršek 26, 36, Miguel Pegacha 28, Mateusz Mrowiec 31, Vini I 32, Bruno Graça 32, Marek Bugański 35, Breno Bertoline 40 - Guladi Kokoladze 5, Luiz Fernando 17
AZS UŚ Katowice 0-7 Rekord Bielsko-Biała 26 sierpnia, 20:00
Jani Korpela 6, 22, Paweł Budniak 13, Artur Popławski 14, Matheus Ferreira 16, Stefan Rakić 21, Michał Marek 28

Kolejka 2 - 3-4 września

Pauza: Clearex Chorzów.
 
Rekord Bielsko-Biała 13-2 AZS UW Wilanów (Warszawa) 4 września, 16:00
Kamil Surmiak 6, 39, 40, Paweł Budniak 9, 20, Stefan Rakić 10, Mikołaj Zastawnik 19, Sebastian Leszczak 20, 23, Denys Lifanow 32 (s), Artur Popławski 33 (k), Michał Marek 36, Michał Kubik 38 - Michał Klaus 10, Denys Lifanow 19
Red Devils Chojnice 2-1 AZS UŚ Katowice 4 września, 18:00
Krzysztof Piskorz 14 (s), Piotr Kręcki 28 - Roman Wachuła 40
Futsal Leszno 4-2 Piast Gliwice 3 września, 18:00
Yvaaldo Gomes 27, 36, Kacper Kędra 31, Rajmund Siecla 33 - Sebastian Szadurski 25, Miguel Pegacha 33
w Poniecu
Dreman Opole Komprachcice 4-1 Widzew Łódź 4 września, 19:00
Nuno Chuva 9, Wadym Iwanow 13, Kamil Kucharski 34, Denys Błank 40 - Wiaczesław Kożemjaka 8
Legia Warszawa 3-6 FC Toruń 19 października, 20:00
Davidson 13, André Luiz 18, Michał Knajdrowski 24 - Daniel Gallego 16, 30, 39, Patryk Szczepaniak 20, Michał Wojciechowski 30, Jefferson Ortíz 36
w pierwotnym terminie (4 września, 18:00) odwołany z powodu wyjazdu trenera zespołu gości na mistrzostwa Europy U-19
Constract Lubawa 8-0 BSF Bochnia 3 września, 18:00
Pedro Silva 7, 34, Lucas 8, 15, Adriano Lemos 29, 39, Jakub Raszkowski 37, Oskar Dmochewicz 40
Red Dragons Pniewy 3-2 Jagiellonia Białystok 3 września, 16:00
Piotr Błaszyk 33, Bartłomiej Gładyszewski 33, Łukasz Błaszczyk 38 - Mateusz Lisowski 30, Cristian Neme 38

Kolejka 3 - 10-11 września

Pauza: Rekord Bielsko-Biała.
 
Jagiellonia Białystok 6-5 Clearex Chorzów 10 września, 18:00
Ołeksandr Kołesnykow 13, 26, Jacek Stefanowicz 17, Grzegorz Makal 32, Mateusz Lisowski 38, 40 - Łukasz Biel 17, Mariusz Seget 18, Paweł Barański 32, Kamil Sakowicz 33 (s), Przemysław Dewucki 35
BSF Bochnia 3-0 Red Dragons Pniewy 9 września, 19:00
Adam Wędzony 3, Minor Cabalceta 13, Milinton Tijerino 32
FC Toruń 5-3 Constract Lubawa 26 października, 20:00
Jefferson Ortíz 12, Maksymilian Lewandowski 12, Remigiusz Spychalski 26, Kamil Roll 39, 39 - Tomasz Kriezel 13, 19, Chano 30
w pierwotnym terminie (10 września, 18:00) odwołany z powodu wyjazdu trenerów obu zespołów na mistrzostwa Europy U-19
Widzew Łódź 6-2 Legia Warszawa 10 września, 19:00
Wiaczesław Kożemjaka 6, Daniel Krawczyk 14, João Bernardes 14, Maksym Pautiak 29, Maksym Panasenko 38, Michał Marciniak 39 - Adam Grzyb 10, Grzegorz Och 23
Piast Gliwice 4-3 Dreman Opole Komprachcice 11 września, 18:00
Vini I 15, Bruno Graça 21, Dominik Śmiałkowski 31, Breno Bertoline 37 (k) - Felipe 26, Wadym Iwanow 30, Nuno Chuva 36
AZS UŚ Katowice 3-8 Futsal Leszno 11 września, 18:00
Adam Jonczyk 8, Krzysztof Piskorz 15, Filip Rafanides 35 - Yvaaldo Gomes 4, 23, Douglas 5, 40, Kacper Kędra 6, Rajmund Siecla 14, 27, Kacper Konopacki 20
AZS UW Wilanów (Warszawa) 0-3 Red Devils Chojnice 11 września, 17:00
Jānis Pastars 1, Jarosław Piesoćkyj 9, Guladi Kokoladze 14

Kolejka 4 - 24-25 września

Pauza: Red Devils Chojnice.
 
Clearex Chorzów 2-6 Rekord Bielsko-Biała 24 września, 17:00
Mariusz Seget 4, Szymon Łuszczek 28 - Mikołaj Zastawnik 3, Jani Korpela 15, Sebastian Leszczak 25, Kamil Surmiak 30, Artur Popławski 36, 36
Futsal Leszno 4-1 AZS UW Wilanów (Warszawa) 24 września, 18:00
Jakub Molicki 12, Dominik Solecki 24, Douglas 28, 33 - Witalij Lisnyczenko 14 (k)
w Poniecu
Dreman Opole Komprachcice 4-1 AZS UŚ Katowice 24 września, 18:00
Nuno Chuva 4, Arkadiusz Szypczyński 9, Felipe 21, Kamil Kucharski 37 - Jakub Maślak 39
Legia Warszawa 1-3 Piast Gliwice 25 września, 18:00
Krzysztof Jarosz 29 - Breno Bertoline 6, Mateusz Mrowiec 14, Marek Bugański 25
Constract Lubawa 9-0 Widzew Łódź 25 września, 18:00
Kacper Sendlewski 9, 27, Chano 15, 39, Adriano Lemos 17, 32, Paweł Kaniewski 20, Pedro Silva 26, 30
Red Dragons Pniewy 3-3 FC Toruń 25 września, 16:00
Germán Romero 2, 28, Piotr Błaszyk 23 - Jakub Wiśniewski 19, 24, Remigiusz Spychalski 20
Jagiellonia Białystok 3-3 BSF Bochnia 24 września, 16:00
Adrian Citko 22, Cristian Neme 33, Ołeksandr Kołesnykow 40 - Minor Cabalceta 10, 27, Milinton Tijerino 29

Kolejka 5 - 1-2 października

Pauza: Futsal Leszno.
 
BSF Bochnia 6-1 Clearex Chorzów 1 października, 18:00
Minor Cabalceta 6, 26, 27, Arkadiusz Budzyn 33, Milinton Tijerino 34, Dani Blanco 37 - Maciej Mizgajski 16
FC Toruń 6-3 Jagiellonia Białystok 1 października, 16:00
Marcin Mrówczyński 2, 20, 20, Daniel Gallego 8, 33, Jefferson Ortíz 27 - Ołeksandr Kołesnykow 17, 20 (k), Cristian Neme 40
Widzew Łódź 1-5 Red Dragons Pniewy 1 października, 19:00
Łukasz Góralczyk 40 - Mateusz Kostecki 5, 29, Mykyta Storożuk 23, Piotr Błaszyk 28, Adrian Skrzypek 35
Piast Gliwice 2-2 Constract Lubawa 2 października, 18:00
Rafael Cadini 21, Bruno Graça 28 - Chano 15, Tomasz Kriezel 31
AZS UŚ Katowice 2-2 Legia Warszawa 1 października, 17:00
Krzysztof Piskorz 30, Adam Jonczyk 39 - Adam Grzyb 2, Davidson 40
AZS UW Wilanów (Warszawa) 2-2 Dreman Opole Komprachcice 1 października, 16:00
Witalij Lisnyczenko 28, 36 - Krzysztof Elsner 22, Damian Makowski 30
Rekord Bielsko-Biała 10-0 Red Devils Chojnice 30 września, 18:30
Paweł Budniak 8, 12, 30, Matheus Ferreira 17, Witalij Kołesnyk 20 (s), Miłosz Krzempek 26, 36, Michał Kubik 30, Artur Popławski 32 (k), Sebastian Leszczak 37

Kolejka 6 - 15-16 października

Pauza: Dreman Opole Komprachcice.
 
Clearex Chorzów 6-3 Red Devils Chojnice 15 października, 17:00
Łukasz Biel 3, Guladi Kokoladze 14 (s), Mariusz Seget 28, 37, Przemysław Dewucki 30, Maciej Mizgajski 40 - Piotr Kręcki 15, Jānis Pastars 23, Guladi Kokoladze 34
Futsal Leszno 3-7 Rekord Bielsko-Biała 15 października, 18:00
Jakub Kąkol 18, Douglas 22, 22 - Michał Marek 4, 29, Matheus Ferreira 8, Artur Popławski 10, Sebastian Leszczak 21, Paweł Budniak 27, 36
w Poniecu
Legia Warszawa 3-3 AZS UW Wilanów (Warszawa) 16 października, 18:00
Michał Knajdrowski 4, 40, Davidson 30 - Michał Klaus 10, 40, Michał Rabiej 38
Constract Lubawa 9-2 AZS UŚ Katowice 16 października, 18:00
Oskar Dmochewicz 4, 8, Maciej Jankowski 7, 38, Tomasz Kriezel 26, Ramón Tubau 27, Chano 28, Adriano Lemos 28, 38 - Jakub Maślak 10, Łukasz Krysiak 34
Red Dragons Pniewy 2-4 Piast Gliwice 16 października, 20:00
Rafael Cadini 16 (s), Patryk Hoły 38 - Mateusz Mrowiec 17, Breno Bertoline 27, Rafael Cadini 28, Vini I 37
Jagiellonia Białystok 2-4 Widzew Łódź 15 października, 18:00
Mateusz Lisowski 5, Piotr Skiepko 27 - Daniel Krawczyk 12, Wiaczesław Kożemjaka 19, Michał Marciniak 20, Maksym Panasenko 39
BSF Bochnia 6-3 FC Toruń 16 października, 18:00
Jefferson Ortíz 7 (s), Minor Cabalceta 13, 25, Wojciech Przybył 17, 17, Milinton Tijerino 40 - Jefferson Ortíz 5, 24, Michał Wojciechowski 39

Kolejka 7 - 22-23 października

Pauza: Legia Warszawa.
 
FC Toruń 1-5 Clearex Chorzów 23 października, 18:00
Kamil Roll 14 - Krzysztof Salisz 17, Maciej Mizgajski 19, Przemysław Dewucki 39, Mariusz Seget 39, 40
Widzew Łódź 3-4 BSF Bochnia 22 października, 19:00
Daniel Krawczyk 6, Michał Marciniak 12, Maksym Panasenko 39 - Adam Wędzony 3, Piotr Matras 14, Minor Cabalceta 23, 32
Piast Gliwice 5-3 Jagiellonia Białystok 20 października, 17:00
Matej Fideršek 4, Vini II 12, Vini I 17, Bruno Graça 18, Rafael Cadini 20 - Krystian Belzyt 14, Kamil Gryko 14, Helver Tachack 22
AZS UŚ Katowice 4-2 Red Dragons Pniewy 23 października, 15:00
Adam Jonczyk 20, Roman Wachuła 21, Tomasz Golly 25, Krzysztof Piskorz 40 - Mateusz Kostecki 31, Mykyta Storożuk 31
Rekord Bielsko-Biała 3-2 Dreman Opole Komprachcice 22 października, 18:00
Brayan Parra 11 (s), Michał Marek 32, Jani Korpela 38 - Wadym Iwanow 2, Artur Popławski 4 (s)
Red Devils Chojnice 1-2 Futsal Leszno 23 października, 18:00
Jānis Pastars 24 - Marcel Wolan 12, Jakub Kąkol 19
Constract Lubawa 3-1 AZS UW Wilanów (Warszawa) 22 października, 18:00
Jakub Raszkowski 25, Tomasz Kriezel 30, Pedro Silva 31 - Witalij Lisnyczenko 17

Kolejka 8 - 29-30 października

Pauza: Constract Lubawa.
 
Clearex Chorzów 2-5 Futsal Leszno 29 października, 16:00
Kacper Konopacki 18 (s), Szymon Łuszczek 36 - Kacper Konopacki 18, Rajmund Siecla 22, 35, Douglas 25, Jakub Kąkol 33
Dreman Opole Komprachcice 7-0 Red Devils Chojnice 30 października, 18:00
Felipe 10, Brayan Parra 14, 16, 32, Denys Błank 22, Tomasz Czech 23, 27
Legia Warszawa 3-6 Rekord Bielsko-Biała 30 października, 16:00
Davidson 20, André Luiz 33, Michał Knajdrowski 40 - Paweł Budniak 17, 31, Michał Kubik 22, Stefan Rakić 23, 31, Matheus Ferreira 26
Red Dragons Pniewy 4-1 AZS UW Wilanów (Warszawa) 29 października, 16:00
Bartłomiej Gładyszewski 6, Patryk Hoły 7, 35, Sylwester Wielgat 14 (s) - Michał Rabiej 36
Jagiellonia Białystok 3-7 AZS UŚ Katowice 29 października, 18:00
Mateusz Lisowski 3, Helver Tachack 13, Serhij Łapa 39 (s) - Tomasz Golly 1, 29, Serhij Łapa 15, 40, Roman Wachuła 33, 40, Adam Jonczyk 39
FC Toruń 4-2 Widzew Łódź 30 października, 16:00
Kamil Roll 3, 23, Jefferson Ortíz 24, Maksymilian Lewandowski 37 - Michał Marciniak 32, Jan Dudek 35
Piast Gliwice 7-0 BSF Bochnia 7 grudnia, 18:00
Dominik Śmiałkowski 1, Vini I 14, 27, Mateusz Mrowiec 24, Vini II 31, Rafael Cadini 36, Sebastian Szadurski 39

Kolejka 9 - 5-6 listopada

Pauza: Red Dragons Pniewy.
 
Widzew Łódź 3-5 Clearex Chorzów 5 listopada, 19:00
Jan Dudek 10, Wiaczesław Kożemjaka 12, 17 - Sebastian Brocki 18, 35, 36, Łukasz Biel 38, Mariusz Seget 39
Piast Gliwice 1-0 FC Toruń 5 listopada, 15:30
Bruno Graça 14
mecz pierwotnie zaplanowany na 15:00 rozpoczął się z 30-minutowym opóźnieniem z powodu spóźnienia gości
AZS UŚ Katowice 3-6 BSF Bochnia 5 listopada, 17:00
Tomasz Golly 31 (k), Mateusz Waryłkiewicz 39 (s), Dominik Wilk 40 - Milinton Tijerino 5, Minor Cabalceta 15, 34, Serhij Łapa 19 (s), Piotr Matras 20, Dani Blanco 39
Rekord Bielsko-Biała 3-5 Constract Lubawa 5 listopada, 18:00
Sebastian Leszczak 20, Stefan Rakić 27, Paweł Kaniewski 28 (s) - Michał Kubik 17 (s), Pedro Silva 23, Maciej Jankowski 25, Krzysztof Iwanek 38 (s), Chano 40
Red Devils Chojnice 4-1 Legia Warszawa 6 listopada, 18:00
Pawło Skubczenko 14, Guladi Kokoladze 21, Jānis Pastars 25, Pawło Puczka 37 - Davidson 2
Futsal Leszno 6-6 Dreman Opole Komprachcice 5 listopada, 19:00
Jakub Kąkol 10, 15, Marcel Wolan 26, 32, Yvaaldo Gomes 28, Kacper Konopacki 30 - Brayan Parra 8, 14, Kamil Kucharski 21, Wadym Iwanow 28, Felipe 39, Damian Makowski 39
w Poniecu
Jagiellonia Białystok 3-3 AZS UW Wilanów (Warszawa) 5 listopada, 17:00
Cristian Neme 21, 40, Piotr Skiepko 35 - Witalij Lisnyczenko 18, Maciej Pikiewicz 29, Denys Lifanow 35

Kolejka 10 - 12-13 listopada

Pauza: Jagiellonia Białystok.
 
Clearex Chorzów 4-6 Dreman Opole Komprachcice 13 listopada, 17:00
Maciej Mizgajski 18, Sebastian Brocki 23, Serghei Burduja 27 (s), Łukasz Biel 37 - Wadym Iwanow 8, 25, Brayan Parra 35, Krzysztof Elsner 38, Felipe 38, Arkadiusz Szypczyński 40
Legia Warszawa 4-5 Futsal Leszno 12 listopada, 20:00
André Luiz 11, Mateusz Gliński 19 (k), Davidson 26, 36 - Yvaaldo Gomes 5, 6, 23, Davidson 20 (s), Jakub Kąkol 39
Constract Lubawa 7-0 Red Devils Chojnice 13 listopada, 18:00
Tomasz Kriezel 4, Maciej Jankowski 5, Chano 8, 8, Jakub Raszkowski 10, 14, 15
Red Dragons Pniewy 5-6 Rekord Bielsko-Biała 12 listopada, 16:00
Mateusz Kostecki 4, 33, Adrian Skrzypek 5, Piotr Błaszyk 26, Bartłomiej Gładyszewski 35 - Artur Popławski 5 (k), Matheus Ferreira 19, Sebastian Leszczak 35, Stefan Rakić 38, Kamil Surmiak 39, Michał Kubik 40
BSF Bochnia 2-3 AZS UW Wilanów (Warszawa) 12 listopada, 18:00
Minor Cabalceta 9, Piotr Matras 18 - Michał Rabiej 6, Sylwester Wielgat 28, Maciej Pikiewicz 33
FC Toruń 4-1 AZS UŚ Katowice 12 listopada, 18:00
Maksymilian Lewandowski 18, Marcin Mrówczyński 24 (k), Jefferson Ortíz 37, Michał Wojciechowski 40 - Krzysztof Piskorz 19
Widzew Łódź 3-8 Piast Gliwice 12 listopada, 19:00
Michał Marciniak 23, Wiaczesław Kożemjaka 29, 40 - Rafael Cadini 4 (k), Vini II 11, Vini I 13, Matej Fideršek 21, Miguel Pegacha 24, Bruno Graça 28, Maksym Panasenko 32 (s), Sebastian Szadurski 40

Kolejka 11 - 19-20 listopada

Pauza: BSF Bochnia.
 
Piast Gliwice 5-2 Clearex Chorzów 16 listopada, 20:00
Michał Dubiel 4 (s), Bruno Graça 6, Vini II 15, Dominik Śmiałkowski 25, Matej Fideršek 29 - Łukasz Biel 30, 32
AZS UŚ Katowice 4-6 Widzew Łódź 20 listopada, 18:00
Dominik Wilk 9, Serhij Łapa 15, 22, Adam Jonczyk 27 - Wiaczesław Kożemjaka 1, 4, Maksym Panasenko 24, João Bernardes 32, Serhij Łapa 34 (s), Krzysztof Piskorz 36 (s)
AZS UW Wilanów (Warszawa) 3-1 FC Toruń 19 listopada, 19:00
Maciej Pikiewicz 9, 15, Witalij Lisnyczenko 39 - Kamil Roll 32
Rekord Bielsko-Biała 5-3 Jagiellonia Białystok 19 listopada, 18:00
Jani Korpela 10, 27, Michał Marek 18, Paweł Budniak 23, Matheus Ferreira 23 - Ołeksandr Kołesnykow 8, 9, Piotr Skiepko 38
Red Devils Chojnice 2-2 Red Dragons Pniewy 20 listopada, 18:00
Patryk Laskowski 16, 32 - Mateusz Kostecki 14 (k), 39
Futsal Leszno 1-5 Constract Lubawa 20 listopada, 16:00
Kacper Konopacki 32 - Chano 2, Jakub Raszkowski 9, Maciej Jankowski 11, Rajmund Siecla 13 (s), Adriano Lemos 40
w Poniecu
Dreman Opole Komprachcice 6-3 Legia Warszawa 20 listopada, 18:00
Brayan Parra 5, Felipe 9, Dawid Lach 14, Denys Błank 19, Kamil Kucharski 21, 33 - Paweł Tarnowski 30, 34, Mariusz Milewski 38

Kolejka 12 - 26-27 listopada

Pauza: FC Toruń.
 
Clearex Chorzów 3-5 Legia Warszawa 26 listopada, 19:00
Paweł Barański 6, Sebastian Brocki 21, 31 - Radosław Marcinkowski 14, Paweł Tarnowski 22, 30, Michał Knajdrowski 29, 40
Constract Lubawa 5-3 Dreman Opole Komprachcice 26 listopada, 18:00
Chano 2, Jakub Raszkowski 3, 3, Adriano Lemos 30, 38 - Tomasz Czech 9, Jakub Raszkowski 14 (s), Brayan Parra 36
Red Dragons Pniewy 3-1 Futsal Leszno 26 listopada, 20:00
Mykyta Storożuk 21, Mateusz Kostecki 29, Germán Romero 39 - Yvaaldo Gomes 10
Jagiellonia Białystok 7-2 Red Devils Chojnice 26 listopada, 17:00
Helver Tachack 16, 22, 40, Cristian Neme 27, 33, Mateusz Lisowski 29, Ołeksandr Kołesnykow 34 - Witalij Kołesnyk 3, Jānis Pastars 24
BSF Bochnia 1-4 Rekord Bielsko-Biała 26 listopada, 17:00
Wojciech Przybył 24 - Matheus Ferreira 4, 11, Stefan Rakić 13, Sebastian Leszczak 13
Widzew Łódź 3-1 AZS UW Wilanów (Warszawa) 26 listopada, 19:00
Michał Marciniak 32, 35, Dariusz Słowiński 40 - Michał Klaus 9
Piast Gliwice 2-2 AZS UŚ Katowice 14 grudnia, 19:00
Mateusz Mrowiec 14, Marek Bugański 16 - Tomasz Golly 30, Filip Rafanides 40

Kolejka 13 - 3-4 grudnia

Pauza: Widzew Łódź.
 
AZS UŚ Katowice 2-4 Clearex Chorzów 3 grudnia, 20:00
Tomasz Golly 1, 5 - Kacper Burzej 26, Paweł Barański 33, Przemysław Dewucki 33, 34
AZS UW Wilanów (Warszawa) 2-7 Piast Gliwice 3 grudnia, 20:00
Maciej Pikiewicz 1, Michał Klaus 22 - Breno Bertoline 4 (k), Michał Rabiej 18 (s), Bruno Graça 20, Dominik Śmiałkowski 22, Vini I 27, Rafael Cadini 27, Mateusz Mrowiec 33
Rekord Bielsko-Biała 10-3 FC Toruń 3 grudnia, 16:00
Mikołaj Zastawnik 6, Artur Popławski 7, Michał Kubik 9, 36, Stefan Rakić 16, 18, Paweł Budniak 24, Matheus Ferreira 26, 32, Kamil Surmiak 31 - Kamil Roll 19, Daniel Gallego 20, Kacper Machałowski 37
Red Devils Chojnice 2-2 BSF Bochnia 2 grudnia, 18:00
Patryk Laskowski 13, 36 - Piotr Matras 27, 34
Futsal Leszno 1-3 Jagiellonia Białystok 4 grudnia, 18:00
Douglas 38 - Ołeksandr Kołesnykow 15, 37, Krzysztof Kożuszkiewicz 36
w Poniecu
Dreman Opole Komprachcice 4-3 Red Dragons Pniewy 3 grudnia, 18:00
Brayan Parra 4, Tomasz Czech 11, Wadym Iwanow 17, 23 - Bartłomiej Gładyszewski 12, 19, Serhij Czamucha 24
Legia Warszawa 3-5 Constract Lubawa 3 grudnia, 18:00
Mariusz Milewski 24, Adam Grzyb 26, Davidson 31 (k) - Kacper Sendlewski 28, Pedro Silva 29, Ramón Tubau 30, 31, Jakub Raszkowski 38

Kolejka 14 - 10-11 grudnia

Pauza: Piast Gliwice.
 
Clearex Chorzów 2-9 Constract Lubawa 10 grudnia, 17:00
Mariusz Seget 19, Sebastian Brocki 27 - Tomasz Kriezel 1, Jakub Raszkowski 2, Maciej Jankowski 2, 9, Robert Rotuski 20 (s), Pedro Silva 26, 40, Chano 35, Adriano Lemos 37
Red Dragons Pniewy 2-3 Legia Warszawa 10 grudnia, 15:00
Piotr Błaszyk 26, 33 - André Luiz 20, Davidson 23, 39
Jagiellonia Białystok 6-4 Dreman Opole Komprachcice 10 grudnia, 20:00
Mateusz Lisowski 14, 16, Kamil Gryko 15, Ołeksandr Kołesnykow 25, Cristian Neme 38, Adrian Citko 40 - Arkadiusz Szypczyński 5, 24, 34, Wadym Iwanow 33 (k)
BSF Bochnia 1-4 Futsal Leszno 10 grudnia, 16:00
Minor Cabalceta 37 - Dominik Solecki 12, Robert Świtoń 28, 30, Douglas 39
FC Toruń 2-1 Red Devils Chojnice 10 grudnia, 17:00
Jefferson Ortíz 10, Daniel Gallego 31 - Guladi Kokoladze 2
Widzew Łódź 1-6 Rekord Bielsko-Biała 10 grudnia, 19:00
Wiaczesław Kożemjaka 7 - Mikołaj Zastawnik 3, Kamil Surmiak 7, Paweł Budniak 19, 26, Jani Korpela 31, Artur Popławski 34
AZS UW Wilanów (Warszawa) 3-4 AZS UŚ Katowice 10 grudnia, 15:00
Maciej Pikiewicz 16, 37, Denys Lifanow 39 - Filip Rafanides 8, Tomasz Golly 21, Filip Turkowyd 26 (s), Michał Król 31

Kolejka 15 - 17-18 grudnia

Pauza: AZS UŚ Katowice.
 
AZS UW Wilanów (Warszawa) 3-1 Clearex Chorzów 17 grudnia, 20:00
Sylwester Wielgat 21, Denys Lifanow 37, Michał Klaus 40 - Sebastian Brocki 22
Rekord Bielsko-Biała 6-2 Piast Gliwice 17 grudnia, 16:00
Paweł Budniak 2, Matheus Ferreira 13, Sebastian Leszczak 15, 35, Stefan Rakić 36, Mikołaj Zastawnik 37 - Sebastian Szadurski 32, Artur Popławski 35 (s)
Red Devils Chojnice 1-2 Widzew Łódź 18 grudnia, 18:00
Witalij Kołesnyk 9 - Daniel Krawczyk 18, 20
Dreman Opole Komprachcice 4-0 BSF Bochnia 17 grudnia, 18:00
Arkadiusz Szypczyński 8, 39, Tomasz Czech 9, Felipe 34
Legia Warszawa 3-4 Jagiellonia Białystok 18 grudnia, 19:00
Adrian Citko 16 (s), Mariusz Milewski 31, Mateusz Gliński 34 - Helver Tachack 1, Cristian Neme 17, Ołeksandr Kołesnykow 24, Mateusz Lisowski 28
Constract Lubawa 2-1 Red Dragons Pniewy 17 grudnia, 19:00
Adriano Lemos 26, Tomasz Kriezel 40 - Adrian Skrzypek 38
FC Toruń 3-5 Futsal Leszno 17 grudnia, 18:00
Patryk Szczepaniak 19, Remigiusz Spychalski 30, Michał Wojciechowski 40 - Yvaaldo Gomes 22, Dominik Solecki 23, 39, Douglas 33, Rajmund Siecla 34

Kolejka 16 - 7-8 stycznia

Pauza: AZS UW Wilanów (Warszawa).
 
Clearex Chorzów 1-3 Red Dragons Pniewy 8 stycznia, 16:00
Przemysław Dewucki 27 - Adrian Skrzypek 20, Piotr Błaszyk 29, Mateusz Kostecki 35
Constract Lubawa 7-0 Jagiellonia Białystok 8 stycznia, 18:00
(wo)
Ludgero Lopes 12, 20, 38, Tomasz Kriezel 12, Malaguti 30, Adriano Lemos 33, Mateusz Madziąg 35 - Denys Sandećkyj 32
na boisku 7-1; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Legia Warszawa 3-5 BSF Bochnia 8 lutego, 20:00
Mariusz Milewski 36, André Luiz 39, Michał Knajdrowski 40 - Minor Cabalceta 26, Adam Wędzony 27, 32, Milinton Tijerino 30, Wojciech Przybył 34
Dreman Opole Komprachcice 2-2 FC Toruń 9 stycznia, 18:15
Wadym Iwanow 33 (k), Brayan Parra 33 - Daniel Gallego 12, 37
Futsal Leszno 2-5 Widzew Łódź 8 stycznia, 16:00
Douglas 33, Marcin Firańczyk 34 - Maksym Pautiak 3, João Bernardes 25, Norbert Dregier 29, Michał Marciniak 40, Dariusz Słowiński 40
w Poniecu
Red Devils Chojnice 1-4 Piast Gliwice 10 stycznia, 18:00
Pawło Skubczenko 9 - Miguel Pegacha 15, Dmytro Sorokin 34, Vini I 34, Rafael Cadini 38
Rekord Bielsko-Biała 8-1 AZS UŚ Katowice 8 stycznia, 18:00
Paweł Budniak 1, 38 (k), Adam Jonczyk 3 (s), Sebastian Leszczak 12, 23, Stefan Rakić 15, Artur Popławski 28, Mikołaj Zastawnik 28 - Tomasz Golly 16

Kolejka 17 - 21-22 stycznia

Pauza: Clearex Chorzów.
 
AZS UW Wilanów (Warszawa) 0-6 Rekord Bielsko-Biała 21 stycznia, 20:00
Kamil Surmiak 7, Mikołaj Zastawnik 12, 20, Michał Kubik 20, 38, Paweł Budniak 31
AZS UŚ Katowice 1-1 Red Devils Chojnice 21 stycznia, 16:00
Tomasz Golly 30 - Ołeh Neheła 35
Piast Gliwice 4-4 Futsal Leszno 23 stycznia, 18:15
Vini I 11, Lassi Lintula 27, Rafael Cadini 31, Mateusz Mrowiec 36 - Yvaaldo Gomes 13, Marcin Firańczyk 20, Jakub Kąkol 36, Robert Świtoń 38
Widzew Łódź 3-2 Dreman Opole Komprachcice 21 stycznia, 19:00
Wiaczesław Kożemjaka 1, Daniel Krawczyk 8, Michał Marciniak 28 - Waldemar Sobota 13, 32
FC Toruń 4-2 Legia Warszawa 21 stycznia, 18:00
Michał Wojciechowski 9, Jefferson Ortíz 15, 19, Bartosz Przypis 30 - André Luiz 4, Rui Pinto 10
BSF Bochnia 1-2 Constract Lubawa 21 stycznia, 19:00
Piotr Matras 39 - Pedro Silva 28, Adriano Lemos 33
Jagiellonia Białystok 2-2 Red Dragons Pniewy 21 stycznia, 16:00
Kamil Ulman 29 (k), Mateusz Łabieniec 33 - Oskar Stankowiak 16, Germán Romero 28

Kolejka 18 - 25 stycznia

Pauza: Rekord Bielsko-Biała.
 
Clearex Chorzów 3-3 Jagiellonia Białystok 25 stycznia, 18:00
Sebastian Brocki 9, Mariusz Seget 12, Paweł Barański 20 - Paweł Barański 8 (s), Cristian Neme 16, Mateusz Lisowski 37
Red Dragons Pniewy 3-1 BSF Bochnia 25 stycznia, 20:00
Łukasz Błaszczyk 11, Germán Romero 22, Mykyta Storożuk 37 - Milinton Tijerino 23
Constract Lubawa 7-1 FC Toruń 25 stycznia, 19:00
Jakub Raszkowski 9, 15, Kacper Sendlewski 17, 39, Remigiusz Spychalski 25 (s), Paweł Kaniewski 26, Mateusz Madziąg 34 - Krzysztof Elsner 38
Legia Warszawa 2-1 Widzew Łódź 26 stycznia, 17:45
Michał Knajdrowski 25, Sérgio Monteiro 29 - Jan Dudek 38
Dreman Opole Komprachcice 1-2 Piast Gliwice 1 lutego, 20:00
Arkadiusz Szypczyński 28 - Breno Bertoline 34, Marek Bugański 39
Futsal Leszno 5-2 AZS UŚ Katowice 1 lutego, 18:00
Douglas 8, Kacper Kędra 11, Dominik Solecki 15, Marcin Firańczyk 23, Robert Świtoń 35 - Marcin Jastrzembski 26, Matheus Soares 29
w Poniecu
Red Devils Chojnice 0-4 AZS UW Wilanów (Warszawa) 25 stycznia, 18:00
Maciej Pikiewicz 9, Denys Lifanow 11, Kacper Opatowski 13, Michał Rabiej 31

Kolejka 19 - 28-29 stycznia

Pauza: Red Devils Chojnice.
 
Rekord Bielsko-Biała 8-0 Clearex Chorzów 28 stycznia, 18:00
Paweł Budniak 6, 39 (k), Jani Korpela 18, 21, Mikołaj Zastawnik 33, Miłosz Krzempek 36, Taras Korołyszyn 38, Matheus Ferreira 38
AZS UW Wilanów (Warszawa) 1-6 Futsal Leszno 28 stycznia, 16:00
Maciej Pikiewicz 16 - Kacper Kędra 11, 28, Jakub Kąkol 26, Yvaaldo Gomes 31, Dominik Solecki 37, Jakub Molicki 40
AZS UŚ Katowice 1-2 Dreman Opole Komprachcice 29 stycznia, 17:00
Patryk Widuch 33 - Waldemar Sobota 11, Damian Makowski 33
Piast Gliwice 9-1 Legia Warszawa 29 stycznia, 18:00
Dominik Śmiałkowski 3, 10, 12, Mateusz Mrowiec 9, Vini I 12, 21, Breno Bertoline 34, Bruno Graça 34, Dmytro Sorokin 39 - Michał Knajdrowski 27
Widzew Łódź 0-5 Constract Lubawa 29 stycznia, 18:00
Pedro Silva 8, Jakub Raszkowski 9, Tomasz Kriezel 16, 21, Jaakko Alasuutari 27
FC Toruń 1-1 Red Dragons Pniewy 28 stycznia, 16:00
Jefferson Ortíz 40 - Mykyta Storożuk 28
BSF Bochnia 5-3 Jagiellonia Białystok 30 stycznia, 18:15
Minor Cabalceta 20, 39, 40 (k), Piotr Matras 22, Wojciech Przybył 40 - Helver Tachack 25, Ołeksandr Kołesnykow 29, Mateusz Lisowski 33

Kolejka 20 - 11-12 lutego

Pauza: Futsal Leszno.
 
Clearex Chorzów 1-1 BSF Bochnia 13 lutego, 18:15
Mariusz Seget 33 - Piotr Matras 15
Jagiellonia Białystok 1-1 FC Toruń 11 lutego, 18:00
Cristian Neme 29 (k) - Marcin Mrówczyński 7
Red Dragons Pniewy 2-1 Widzew Łódź 11 lutego, 16:00
Mateusz Kostecki 4, Mykyta Storożuk 22 - Norbert Dregier 27
Constract Lubawa 3-3 Piast Gliwice 11 lutego, 18:00
Jakub Raszkowski 7, 8, 23 - Bruno Graça 2, Dominik Śmiałkowski 36, Mateusz Madziąg 38 (s)
Legia Warszawa 1-3 AZS UŚ Katowice 12 lutego, 14:00
André Luiz 21 - Dominik Wilk 36, Matheus Soares 40, Roman Wachuła 40
Dreman Opole Komprachcice 2-6 AZS UW Wilanów (Warszawa) 11 lutego, 19:00
Nuno Chuva 37, Waldemar Sobota 39 - Denys Lifanow 18, 35, Maciej Pikiewicz 28, 35, Michał Klaus 39, Witalij Lisnyczenko 39
Red Devils Chojnice 1-5 Rekord Bielsko-Biała 12 lutego, 18:00
Guladi Kokoladze 15 - Stefan Rakić 10, Matheus Ferreira 11, Sergei Korsunov 38, Mikołaj Zastawnik 39, 40

Kolejka 21 - 18-19 lutego

Pauza: Dreman Opole Komprachcice.
 
Red Devils Chojnice 3-1 Clearex Chorzów 19 lutego, 18:00
Piotr Kręcki 15, Ołeh Neheła 20, Patryk Laskowski 40 - Mariusz Seget 40
Rekord Bielsko-Biała 10-6 Futsal Leszno 18 lutego, 18:00
Mikołaj Zastawnik 5, 24, Stefan Rakić 7, Sergei Korsunov 13, Artur Popławski 16, Matheus Ferreira 20, Paweł Budniak 21, 31, Michał Kubik 35, 36 - Yvaaldo Gomes 3, 39, Marcin Firańczyk 9, Dominik Solecki 34, Albert Betowski 35, 40
AZS UW Wilanów (Warszawa) 1-2 Legia Warszawa 18 lutego, 16:00
Grzegorz Och 4 - Mariusz Milewski 24, Maciej Pikiewicz 31 (s)
AZS UŚ Katowice 1-5 Constract Lubawa 18 lutego, 16:00
Matheus Soares 5 - Jakub Raszkowski 8, 22, Paweł Kaniewski 11, Malaguti 15, 27
Piast Gliwice 0-5 Red Dragons Pniewy 19 lutego, 18:00
(wo)
Dominik Śmiałkowski 10, 28, Vini II 25, Bruno Graça 35, Breno Bertoline 40 - Adrian Skrzypek 5, Mateusz Kostecki 9
na boisku 5-2; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Widzew Łódź 1-5 Jagiellonia Białystok 20 lutego, 18:15
Fred 33 - Mateusz Łabieniec 5, Denys Sandećkyj 8, Mateusz Lisowski 16, 35, Piotr Skiepko 23
FC Toruń 4-2 BSF Bochnia 18 lutego, 18:00
Krzysztof Elsner 8, 39, Daniel Gallego 14, 26 - Piotr Matras 2, Adam Wędzony 7

Kolejka 22 - 25-26 lutego

Pauza: Legia Warszawa.
 
AZS UW Wilanów (Warszawa) 0-2 Constract Lubawa 25 lutego, 16:00
Jakub Raszkowski 9, 16
Clearex Chorzów 2-5 FC Toruń 26 lutego, 13:30
Łukasz Borkowski 8, Mariusz Seget 39 - Jefferson Ortíz 5, 6, 7, 38, Michał Wojciechowski 26
BSF Bochnia 2-2 Widzew Łódź 25 lutego, 18:00
Adam Wędzony 8, 40 - Wiaczesław Kożemjaka 12, Daniel Krawczyk 19
Jagiellonia Białystok 5-0 Piast Gliwice 26 lutego, 18:00
(wo)
Dmytro Sorokin 2, Vini I 9, 28, Bruno Graça 32, Breno Bertoline 33, Jarosław Łebid 40
na boisku 0-6; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Red Dragons Pniewy 6-3 AZS UŚ Katowice 26 lutego, 16:00
Patryk Hoły 19, 35, Mateusz Kostecki 20, Adrian Skrzypek 24, 36, Germán Romero 40 - Roman Wachuła 11, Serhij Łapa 20, Tomasz Golly 25
Dreman Opole Komprachcice 2-5 Rekord Bielsko-Biała 26 lutego, 19:30
Arkadiusz Szypczyński 31, Kamil Kucharski 38 - Sergei Korsunov 9, Mikołaj Zastawnik 19, 39, Taras Korołyszyn 33, Stefan Rakić 38
Futsal Leszno 5-1 Red Devils Chojnice 26 lutego, 18:00
Rajmund Siecla 21, 38, Yvaaldo Gomes 27, Douglas 38, Jakub Kąkol 40 - Ołeh Neheła 39
w Poniecu

Kolejka 23 - 11-12 marca

Pauza: Constract Lubawa.
 
BSF Bochnia 1-5 Piast Gliwice 13 marca, 18:15
Wojciech Przybył 31 - Miguel Pegacha 14, Mateusz Mrowiec 18, Bruno Graça 19, Rafael Cadini 36, Vini II 40
Futsal Leszno 6-2 Clearex Chorzów 11 marca, 17:00
Yvaaldo Gomes 9, Douglas 14, 40, Kacper Konopacki 26, Robert Świtoń 26, Rajmund Siecla 39 - Sebastian Brocki 33, 37
w Poniecu
Red Devils Chojnice 2-4 Dreman Opole Komprachcice 12 marca, 18:00
Ołeh Neheła 36, Patryk Laskowski 40 - Kamil Kucharski 5, Marcin Grzywa 9, 27, Tomasz Czech 40
Rekord Bielsko-Biała 3-2 Legia Warszawa 11 marca, 18:00
Mikołaj Zastawnik 33, Paweł Budniak 37, Matheus Ferreira 40 (k) - Rui Pinto 1, Mariusz Milewski 14
AZS UW Wilanów (Warszawa) 5-2 Red Dragons Pniewy 11 marca, 19:00
Maciej Pikiewicz 3, 4, 39, Sawa Łutaj 24, Witalij Lisnyczenko 30 - Bartłomiej Gładyszewski 21, Patryk Hoły 39
AZS UŚ Katowice 1-8 Jagiellonia Białystok 11 marca, 16:00
Adam Jonczyk 34 - Piotr Skiepko 3, Adrian Citko 16, Cristian Neme 16, 26, Helver Tachack 17, Mateusz Lisowski 20, Denys Sandećkyj 23, 32
Widzew Łódź 2-3 FC Toruń 11 marca, 19:00
Daniel Krawczyk 24, Remigiusz Spychalski 32 (s) - Daniel Gallego 5, 28, Patryk Szczepaniak 32

Kolejka 24 - 18-19 marca

Pauza: Red Dragons Pniewy.
 
AZS UW Wilanów (Warszawa) 1-7 Jagiellonia Białystok 18 marca, 19:00
Michał Klaus 20 - Helver Tachack 17, Michał Klaus 20 (s), Denys Sandećkyj 28, Michał Rabiej 29 (s), Mateusz Lisowski 30, Ołeksandr Kołesnykow 37, Grzegorz Makal 39
Clearex Chorzów 3-3 Widzew Łódź 18 marca, 16:00
Sebastian Brocki 17, 24, 35 - Wiaczesław Kożemjaka 17, Daniel Krawczyk 26, 38
FC Toruń 0-1 Piast Gliwice 26 kwietnia, 19:00
Matej Fideršek 4
w pierwotnym terminie (18 marca, 18:00) odwołany z powodu wyjazdu trenera zespołu gospodarzy na turniej eliminacyjny mistrzostw Europy U-19
BSF Bochnia 2-3 AZS UŚ Katowice 18 marca, 20:00
Wojciech Przybył 24, 32 - Roman Wachuła 25, 26, Tomasz Golly 38
Constract Lubawa 1-1 Rekord Bielsko-Biała 20 marca, 18:15
Adriano Lemos 34 - Mikołaj Zastawnik 18
Legia Warszawa 5-2 Red Devils Chojnice 19 marca, 14:00
Davidson 7, 13, 17, Rui Pinto 9, 29 - Jānis Pastars 8, Pawło Skubczenko 28
Dreman Opole Komprachcice 5-3 Futsal Leszno 18 marca, 20:00
Arkadiusz Szypczyński 10, Damian Makowski 11, Brayan Parra 20, Waldemar Sobota 29, Tomasz Czech 39 - Jakub Kąkol 17, Yvaaldo Gomes 22, Dominik Solecki 30

Kolejka 25 - 25-26 marca

Pauza: Jagiellonia Białystok.
 
Dreman Opole Komprachcice 2-0 Clearex Chorzów 26 marca, 18:00
Kamil Kucharski 12, Denys Błank 29
Futsal Leszno 8-2 Legia Warszawa 25 marca, 18:00
Marcin Firańczyk 2, 33, Kacper Kędra 5, 36, Kacper Konopacki 12, Yvaaldo Gomes 14, Robert Świtoń 19, 26 - Rui Pinto 13, André Luiz 40
w Poniecu
Red Devils Chojnice 0-7 Constract Lubawa 26 marca, 18:00
Jakub Raszkowski 4, Maciej Jankowski 13, Pawło Skubczenko 23 (s), Malaguti 23, 28, Adriano Lemos 31, Tomasz Kriezel 34
Rekord Bielsko-Biała 7-0 Red Dragons Pniewy 24 marca, 20:00
Matheus Ferreira 3, 18, Serhij Czamucha 5 (s), Stefan Rakić 14, 37, Michał Marek 20, Mikołaj Zastawnik 33
AZS UW Wilanów (Warszawa) 4-3 BSF Bochnia 25 marca, 16:00
Michał Klaus 11, 32, Maciej Pikiewicz 22, Denys Lifanow 40 - Arkadiusz Budzyn 27, 33, Marcin Czech 39
AZS UŚ Katowice 1-5 FC Toruń 28 marca, 18:30
Patryk Widuch 21 - Remigiusz Spychalski 8, 37, Tomasz Gąsior 26 (s), Jefferson Ortíz 28, Daniel Gallego 30
w pierwotnym terminie (25 marca, 16:00) odwołany z powodu wyjazdu trenera zespołu gości na turniej eliminacyjny mistrzostw Europy U-19
Piast Gliwice 9-1 Widzew Łódź 26 marca, 18:00
Rafael Cadini 2, Jarosław Łebid 6, Marek Bugański 6, Maciej Nasiłowski 7 (s), Dominik Śmiałkowski 11, 34, 35, Bruno Graça 30, Miguel Pegacha 33 - Norbert Dregier 34

Kolejka 26 - 1-2 kwietnia

Pauza: BSF Bochnia.
 
Clearex Chorzów 0-9 Piast Gliwice 1 kwietnia, 17:00
Vini I 14, 19, 30, Vini II 20, 25, 30, 34, Miguel Pegacha 32, Jarosław Łebid 40
Widzew Łódź 1-1 AZS UŚ Katowice 1 kwietnia, 19:00
Fred 9 - Matheus Soares 31
FC Toruń 1-3 AZS UW Wilanów (Warszawa) 2 kwietnia, 16:00
Kamil Roll 28 - Maciej Pikiewicz 38, Witalij Lisnyczenko 38, Marcin Mianowicz 39
Jagiellonia Białystok 3-3 Rekord Bielsko-Biała 2 kwietnia, 18:00
Cristian Neme 13, Stefan Rakić 15 (s), Ołeksandr Kołesnykow 40 - Sebastian Leszczak 3, Mikołaj Zastawnik 20, Matheus Ferreira 28
Red Dragons Pniewy 7-1 Red Devils Chojnice 1 kwietnia, 16:00
Mykyta Storożuk 12, Mateusz Kostecki 18, 23, 29, Adrian Skrzypek 19, Patryk Hoły 25, 30 - Richard Morais 28
Constract Lubawa 5-8 Futsal Leszno 3 kwietnia, 18:15
Ludgero Lopes 9, Adriano Lemos 11, 30, Tomasz Kriezel 20, Jakub Raszkowski 31 - Marcin Firańczyk 8, Kacper Konopacki 14, Robert Świtoń 16, Jakub Kąkol 18, Douglas 19, Yvaaldo Gomes 36, Rajmund Siecla 40, 40
Legia Warszawa 9-5 Dreman Opole Komprachcice 2 kwietnia, 14:00
Mariusz Milewski 6, André Luiz 8, Davidson 9, 10, 15, 27, Radosław Marcinkowski 23, 36, Rui Pinto 33 - Kamil Kucharski 16, Felipe 29, 40, Waldemar Sobota 34, Wadym Iwanow 38

Kolejka 27 - 8 kwietnia

Pauza: FC Toruń.
 
Legia Warszawa 7-3 Clearex Chorzów 8 kwietnia, 17:00
Rui Pinto 3, 23, 26, André Luiz 15, 21, 39, Adam Grzyb 30 - Dominik Jankowski 1, Sebastian Brocki 7, Maciej Mizgajski 34
Dreman Opole Komprachcice 2-6 Constract Lubawa 8 kwietnia, 18:00
Felipe 32, 34 - Ludgero Lopes 6, 40, Malaguti 9, Jaakko Alasuutari 23, Jakub Raszkowski 29, Pedro Silva 37
Futsal Leszno 1-3 Red Dragons Pniewy 8 kwietnia, 18:00
Mateusz Kostecki 16 (s) - Bartłomiej Gładyszewski 34, Germán Romero 39, Mykyta Storożuk 40
w Poniecu
Red Devils Chojnice 2-5 Jagiellonia Białystok 8 kwietnia, 16:00
Jānis Pastars 37, Guladi Kokoladze 38 - Cristian Neme 18, Ołeksandr Kołesnykow 27, Kamil Ulman 31, Helver Tachack 32, Adrian Citko 36
Rekord Bielsko-Biała 7-1 BSF Bochnia 8 kwietnia, 14:00
Mikołaj Zastawnik 2, 17, 17, Sergei Korsunov 6, Paweł Budniak 18, Jani Korpela 24, 37 - Piotr Matras 38
AZS UW Wilanów (Warszawa) 1-2 Widzew Łódź 7 kwietnia, 19:00
Maciej Pikiewicz 29 - Joăo Bernardes 5, Jan Dudek 13
AZS UŚ Katowice 1-1 Piast Gliwice 8 kwietnia, 16:00
Dominik Wilk 15 - Jarosław Łebid 5

Kolejka 28 - 22-23 kwietnia

Pauza: Widzew Łódź.
 
Clearex Chorzów 6-4 AZS UŚ Katowice 21 kwietnia, 19:00
Sebastian Brocki 4, 32, Mariusz Seget 27, 30, Maciej Mizgajski 28, Łukasz Borkowski 37 - Tomasz Golly 16, Matheus Soares 19, 23, Krzysztof Piskorz 26
Piast Gliwice 1-1 AZS UW Wilanów (Warszawa) 23 kwietnia, 18:15
Vini I 24 - Michał Klaus 12
FC Toruń 3-5 Rekord Bielsko-Biała 22 kwietnia, 18:00
Marcin Mrówczyński 9, Sebastian Leszczak 10 (s), Michał Wojciechowski 23 - Matheus Ferreira 14, 33, 39, Mikołaj Zastawnik 17, Michał Marek 26
BSF Bochnia 2-4 Red Devils Chojnice 23 kwietnia, 16:00
Adam Wędzony 18, Wojciech Przybył 37 - Ołeh Neheła 10, 13, 33, Jānis Pastars 17
Jagiellonia Białystok 8-2 Futsal Leszno 22 kwietnia, 16:00
Cristian Neme 2, 6, 33, 36, Mateusz Lisowski 8, 34, 36, Piotr Skiepko 31 - Douglas 20 (k), Rajmund Siecla 36
Red Dragons Pniewy 2-1 Dreman Opole Komprachcice 22 kwietnia, 16:00
Piotr Błaszyk 10, Germán Romero 35 - Felipe 40
Constract Lubawa 5-2 Legia Warszawa 23 kwietnia, 18:00
Tomasz Kriezel 1, Maciej Jankowski 30, Adriano Lemos 35, Malaguti 38, Kacper Sendlewski 39 - Davidson 8, Krzysztof Jarosz 16

Kolejka 29 - 29-30 kwietnia

Pauza: Piast Gliwice.
 
AZS UŚ Katowice 3-6 AZS UW Wilanów (Warszawa) 29 kwietnia, 16:00
Tomasz Golly 1, Dominik Wilk 33, Serhij Łapa 37 - Denys Lifanow 8, Maciej Pikiewicz 20, Michał Klaus 22, Michał Rabiej 26, 31, Grzegorz Och 39
Constract Lubawa 11-2 Clearex Chorzów 30 kwietnia, 18:00
Adriano Lemos 8, 9, Ludgero Lopes 11, 11, 18, 32, Pedro Silva 13, Tomasz Kriezel 20, Jaakko Alasuutari 31, 32, Malaguti 31 - Przemysław Dewucki 21, Mariusz Seget 26 (k)
Legia Warszawa 4-2 Red Dragons Pniewy 29 kwietnia, 16:00
Tomasz Warszawski 6, Rui Pinto 11, André Luiz 14, Michał Knajdrowski 17 - Tomasz Warszawski 20 (s), Patryk Hoły 40
Dreman Opole Komprachcice 2-3 Jagiellonia Białystok 27 kwietnia, 20:00
Tomasz Czech 11, Damian Makowski 40 - Grzegorz Makal 30, Cristian Neme 37, Mateusz Lisowski 37
w pierwotnym terminie (29 kwietnia, 18:00) odwołany z powodu meczu gości w Pucharze Polski
Futsal Leszno 3-0 BSF Bochnia 29 kwietnia, 18:00
Robert Świtoń 7, 28, Douglas 18
w Poniecu
Red Devils Chojnice 3-3 FC Toruń 30 kwietnia, 18:00
Patryk Laskowski 2, 39, Jānis Pastars 12 - Marcin Mrówczyński 20, Jefferson Ortíz 32, Michał Wojciechowski 40
Rekord Bielsko-Biała 2-1 Widzew Łódź 26 kwietnia, 18:30
Kamil Surmiak 13, Taras Korołyszyn 17 - Maksym Pautiak 22
w pierwotnym terminie (29 kwietnia, 18:00) odwołany z powodu meczu gospodarzy w Pucharze Polski

Kolejka 30 - 6-7 maja

Pauza: AZS UŚ Katowice.
 
Futsal Leszno 4-3 FC Toruń 6 maja, 19:30
Jarosław Zmijewśkyj 20, Albert Betowski 33, Dominik Solecki 34 (k), Rajmund Siecla 39 - Jefferson Ortíz 7, Daniel Gallego 20, 40
w Poniecu
Clearex Chorzów 4-2 AZS UW Wilanów (Warszawa) 6 maja, 17:00
Przemysław Dewucki 17, Sebastian Brocki 25, 40, Mariusz Seget 33 (k) - Michał Offert 19, Maciej Pikiewicz 24
Piast Gliwice 2-2 Rekord Bielsko-Biała 6 maja, 15:15
Sebastian Szadurski 15, Miguel Pegacha 40 - Mikołaj Zastawnik 12, Sebastian Leszczak 32
Widzew Łódź 6-1 Red Devils Chojnice 6 maja, 17:00
Norbert Dregier 11, Daniel Krawczyk 13, 26, 38, Wiaczesław Kożemjaka 24, Richard Morais 33 (s) - Jānis Pastars 31
BSF Bochnia 3-7 Dreman Opole Komprachcice 6 maja, 19:30
Adam Wędzony 20, Wojciech Doroszkiewicz 39, 40 - Andrzej Musiał 13 (s), Waldemar Sobota 16, Wadym Iwanow 23, 34, Tomasz Lutecki 29, Arkadiusz Szypczyński 30, 40
Jagiellonia Białystok 4-5 Legia Warszawa 6 maja, 18:00
Jacek Stefanowicz 12, Cristian Neme 13, 22 (k), Kamil Sakowicz 24 - Davidson 10, André Luiz 14, 15, Mariusz Milewski 28, Rui Pinto 39
w Ełku
Red Dragons Pniewy 2-4 Constract Lubawa 6 maja, 19:30
Nikodem Krajewski 5, Łukasz Błaszczyk 40 - Ludgero Lopes 3, Pedro Silva 6, 23, Serhij Czamucha 16 (s)

Baraże o udział w Fogo Futsal Ekstraklasie
Fogo Futsal Ekstraklasa 2022/2023 - runda finałowa

I liga futsalu 2022/2023 (południowa)
I liga futsalu 2022/2023 (północna)

Autor: Maciej Kusina

 

Napisz do nas