[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2022/2023 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

I liga futsalu 2022/2023, grupa: północna
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  AZS UG Gdańsk 13 30 9 3 1 56-33 5 1 0 27-9 4 2 1 29-24
2.  We-Met Futsal Club Kamienica Królewska 13 29 9 2 2 75-32 5 0 1 42-17 4 2 1 33-15
3.  LZS Bojano 13 23 7 2 4 60-49 3 2 1 34-31 4 0 3 26-18 1 3 1 0 0 8-6
4.  Futbalo Białystok 13 23 7 2 4 65-41 4 1 2 31-19 3 1 2 34-22 1 0 0 0 1 6-8
5.  Futsal Świecie 13 22 6 4 3 48-43 4 2 1 28-18 2 2 2 20-25
6.  KS Gniezno 13 20 6 2 5 54-51 5 0 1 32-14 1 2 4 22-37
7.  Futsal Szczecin 13 19 5 4 4 62-47 2 3 2 35-25 3 1 2 27-22
8.  LSSS Lębork 13 16 5 1 7 46-51 2 1 4 15-22 3 0 3 31-29
9.  TAF Toruń 13 15 4 3 6 37-60 2 1 3 21-30 2 2 3 16-30
10.  Bonito Helios Białystok 13 11 3 2 8 34-51 2 1 4 25-31 1 1 4 9-20
11.  BestDrive Piła 13 6 1 3 9 35-66 1 2 3 21-24 0 1 6 14-42 1 3 1 0 0 10-3
12.  Orlik Mosina 13 6 2 0 11 29-77 2 0 5 18-32 0 0 6 11-45 1 0 0 0 1 3-10

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 AZS UG Gdańsk    2-0 5-2 5-4 2-2 3-1 10-0 
 2 We-Met Futsal Club Kamienica Królewska3-5     6-4 9-3 7-1 8-2 9-2 
 3 LZS Bojano3-2     8-6 5-5 9-4 6-11 3-3 
 4 Futbalo Białystok4-1 4-4     3-5 3-4 6-2 4-1 7-2 
 5 Futsal Świecie5-5 4-7     5-1 4-1 3-0 2-2 5-2 
 6 KS Gniezno3-5 3-2 5-0*     8-1 9-3 4-3 
 7 Futsal Szczecin3-3 2-5 3-6 6-6 3-3     11-1 7-1 
 8 LSSS Lębork2-3 0-6 0-5 2-3     2-2 2-1 7-2 
 9 TAF Toruń4-4 1-2 7-5 0-5 3-11     6-3 
 10 Bonito Helios Białystok1-7 5-3 2-7 2-2 5-7 1-4     9-1 
 11 BestDrive Piła3-3 2-5 5-5 1-5 0-3     10-3 
 12 Orlik Mosina4-7 0-4 1-4 2-9 4-1 5-3 2-4     

Kolejka 1 - 24-25 września

LZS Bojano 3-2 We-Met Futsal Club Kamienica Królewska 25 września, 17:00
LSSS Lębork 2-1 BestDrive Piła 25 września, 17:00
Futsal Szczecin 11-1 TAF Toruń 25 września, 15:00
Futsal Świecie 5-5 AZS UG Gdańsk 24 września, 17:15
Futbalo Białystok 4-1 Bonito Helios Białystok 24 września, 19:30
KS Gniezno 4-3 Orlik Mosina 25 września, 15:00

Kolejka 2 - 1-2 października

We-Met Futsal Club Kamienica Królewska 8-2 Bonito Helios Białystok 2 października, 17:00
KS Gniezno 3-2 Futbalo Białystok 2 października, 17:00
AZS UG Gdańsk 10-0 Orlik Mosina 1 października, 17:00
TAF Toruń 1-2 Futsal Świecie 1 października, 18:30
BestDrive Piła 5-5 Futsal Szczecin 2 października, 18:00
LZS Bojano 6-11 LSSS Lębork 2 października, 17:00

Kolejka 3 - 8-9 października

LSSS Lębork 0-6 We-Met Futsal Club Kamienica Królewska 9 października, 17:00
Futsal Szczecin 2-5 LZS Bojano 9 października, 18:00
Futsal Świecie 2-2 BestDrive Piła 9 października, 17:00
Orlik Mosina 2-4 TAF Toruń 9 października, 14:00
Futbalo Białystok 4-1 AZS UG Gdańsk 8 października, 19:00
Bonito Helios Białystok 2-2 KS Gniezno 8 października, 19:00

Kolejka 4 - 15-16 października

We-Met Futsal Club Kamienica Królewska 9-3 KS Gniezno 16 października, 17:00
AZS UG Gdańsk 3-1 Bonito Helios Białystok 16 października, 16:00
TAF Toruń 4-4 Futbalo Białystok 15 października, 19:00
BestDrive Piła 10-3 Orlik Mosina 16 października, 18:00
LZS Bojano 5-5 Futsal Świecie 11 grudnia, 17:00
LSSS Lębork 2-3 Futsal Szczecin 16 października, 17:00

Kolejka 5 - 22-23 października

Futsal Szczecin 3-3 We-Met Futsal Club Kamienica Królewska 23 października, 17:00
Futsal Świecie 5-1 LSSS Lębork 22 października, 16:15
Orlik Mosina 1-4 LZS Bojano 23 października, 14:00
Futbalo Białystok 7-2 BestDrive Piła 10 grudnia, 16:00
Bonito Helios Białystok 1-4 TAF Toruń 22 października, 18:00
KS Gniezno 3-5 AZS UG Gdańsk 23 października, 16:00

Kolejka 6 - 29-30 października

We-Met Futsal Club Kamienica Królewska 3-5 AZS UG Gdańsk 30 października, 17:00
TAF Toruń 7-5 KS Gniezno 30 października, 16:00
BestDrive Piła 0-3 Bonito Helios Białystok 30 października, 18:00
LZS Bojano 8-6 Futbalo Białystok 30 października, 17:00
LSSS Lębork 7-2 Orlik Mosina 30 października, 15:30
Futsal Szczecin 6-6 Futsal Świecie 30 października, 13:00

Kolejka 7 - 5-6 listopada

Futsal Świecie 4-7 We-Met Futsal Club Kamienica Królewska 5 listopada, 17:00
Orlik Mosina 5-3 Futsal Szczecin 6 listopada, 17:00
Futbalo Białystok 6-2 LSSS Lębork 5 listopada, 20:00
Bonito Helios Białystok 5-3 LZS Bojano 5 listopada, 18:00
KS Gniezno 9-3 BestDrive Piła 6 listopada, 17:00
AZS UG Gdańsk 2-2 TAF Toruń 5 listopada, 19:00

Kolejka 8 - 12-13 listopada

We-Met Futsal Club Kamienica Królewska 7-1 TAF Toruń 13 listopada, 17:00
BestDrive Piła 3-3 AZS UG Gdańsk 13 listopada, 18:00
LZS Bojano 9-4 KS Gniezno 13 listopada, 17:00
LSSS Lębork 2-2 Bonito Helios Białystok 13 listopada, 17:00
Futsal Szczecin 3-6 Futbalo Białystok 13 listopada, 18:00
Futsal Świecie 5-2 Orlik Mosina 12 listopada, 17:00

Kolejka 9 - 19-20 listopada

Orlik Mosina 0-4 We-Met Futsal Club Kamienica Królewska 20 listopada, 14:00
Futbalo Białystok 3-5 Futsal Świecie 19 listopada, 20:00
Bonito Helios Białystok 5-7 Futsal Szczecin 10 grudnia, 14:00
KS Gniezno 8-1 LSSS Lębork 19 listopada, 19:00
AZS UG Gdańsk 2-0 LZS Bojano 19 listopada, 18:00
TAF Toruń 6-3 BestDrive Piła 19 listopada, 19:30
mecz pierwotnie zaplanowany na 18:00 rozpoczął się z 90-minutowym opóźnieniem z powodu spóźnienia gości

Kolejka 10 - 26-27 listopada

We-Met Futsal Club Kamienica Królewska 9-2 BestDrive Piła 27 listopada, 17:00
LZS Bojano 3-3 TAF Toruń 27 listopada, 17:00
LSSS Lębork 2-3 AZS UG Gdańsk 27 listopada, 17:00
Futsal Szczecin 3-3 KS Gniezno 26 listopada, 20:00
Futsal Świecie 3-0 Bonito Helios Białystok 25 listopada, 19:00
Orlik Mosina 2-9 Futbalo Białystok 27 listopada, 14:00

Kolejka 11 - 3-4 grudnia

Futbalo Białystok 4-4 We-Met Futsal Club Kamienica Królewska 3 grudnia, 17:00
Bonito Helios Białystok 9-1 Orlik Mosina 3 grudnia, 18:00
KS Gniezno 5-0 Futsal Świecie 3 grudnia, 18:00
(wo)
na boisku 4-5
AZS UG Gdańsk 5-4 Futsal Szczecin 3 grudnia, 18:00
TAF Toruń 3-11 LSSS Lębork 3 grudnia, 16:00
BestDrive Piła 2-5 LZS Bojano 4 grudnia, 18:00

Kolejka 12 - 21-22 stycznia

Orlik Mosina 4-1 KS Gniezno 21 stycznia, 16:00
We-Met Futsal Club Kamienica Królewska 6-4 LZS Bojano 22 stycznia, 17:00
BestDrive Piła 1-5 LSSS Lębork 22 stycznia, 18:00
TAF Toruń 0-5 Futsal Szczecin 22 stycznia, 16:00
AZS UG Gdańsk 5-2 Futsal Świecie 21 stycznia, 18:00
Bonito Helios Białystok 2-7 Futbalo Białystok 21 stycznia, 19:00

Kolejka 13 - 28-29 stycznia

Bonito Helios Białystok 1-7 We-Met Futsal Club Kamienica Królewska 28 stycznia, 16:00
Futbalo Białystok 3-4 KS Gniezno 28 stycznia, 18:00
Orlik Mosina 4-7 AZS UG Gdańsk 29 stycznia, 14:00
Futsal Świecie 4-1 TAF Toruń 28 stycznia, 17:00
Futsal Szczecin 7-1 BestDrive Piła 28 stycznia, 19:30
LSSS Lębork 0-5 LZS Bojano 27 stycznia, 20:00

Kolejka 14 - 11-12 lutego

We-Met Futsal Club Kamienica Królewska - LSSS Lębork 12 lutego, 17:00
LZS Bojano - Futsal Szczecin 12 lutego, 17:00
BestDrive Piła - Futsal Świecie
TAF Toruń - Orlik Mosina 11 lutego, 18:00
AZS UG Gdańsk - Futbalo Białystok 11 lutego, 18:00
KS Gniezno - Bonito Helios Białystok

Kolejka 15 - 18-19 lutego

KS Gniezno - We-Met Futsal Club Kamienica Królewska
Bonito Helios Białystok - AZS UG Gdańsk
Futbalo Białystok - TAF Toruń
Orlik Mosina - BestDrive Piła
Futsal Świecie - LZS Bojano
Futsal Szczecin - LSSS Lębork

Kolejka 16 - 4-5 marca

We-Met Futsal Club Kamienica Królewska - Futsal Szczecin
LSSS Lębork - Futsal Świecie
LZS Bojano - Orlik Mosina
BestDrive Piła - Futbalo Białystok
TAF Toruń - Bonito Helios Białystok
AZS UG Gdańsk - KS Gniezno

Kolejka 17 - 11-12 marca

AZS UG Gdańsk - We-Met Futsal Club Kamienica Królewska
KS Gniezno - TAF Toruń
Bonito Helios Białystok - BestDrive Piła
Futbalo Białystok - LZS Bojano
Orlik Mosina - LSSS Lębork
Futsal Świecie - Futsal Szczecin

Kolejka 18 - 18-19 marca

We-Met Futsal Club Kamienica Królewska - Futsal Świecie
Futsal Szczecin - Orlik Mosina
LSSS Lębork - Futbalo Białystok
LZS Bojano - Bonito Helios Białystok
BestDrive Piła - KS Gniezno
TAF Toruń - AZS UG Gdańsk

Kolejka 19 - 25-26 marca

TAF Toruń - We-Met Futsal Club Kamienica Królewska
AZS UG Gdańsk - BestDrive Piła
KS Gniezno - LZS Bojano
Bonito Helios Białystok - LSSS Lębork
Futbalo Białystok - Futsal Szczecin
Orlik Mosina - Futsal Świecie

Kolejka 20 - 1-2 kwietnia

We-Met Futsal Club Kamienica Królewska - Orlik Mosina
Futsal Świecie - Futbalo Białystok
Futsal Szczecin - Bonito Helios Białystok
LSSS Lębork - KS Gniezno
LZS Bojano - AZS UG Gdańsk
BestDrive Piła - TAF Toruń

Kolejka 21 - 15-16 kwietnia

BestDrive Piła - We-Met Futsal Club Kamienica Królewska
TAF Toruń - LZS Bojano
AZS UG Gdańsk - LSSS Lębork
KS Gniezno - Futsal Szczecin
Bonito Helios Białystok - Futsal Świecie
Futbalo Białystok - Orlik Mosina

Kolejka 22 - 22-23 kwietnia

We-Met Futsal Club Kamienica Królewska - Futbalo Białystok
Orlik Mosina - Bonito Helios Białystok
Futsal Świecie - KS Gniezno
Futsal Szczecin - AZS UG Gdańsk
LSSS Lębork - TAF Toruń
LZS Bojano - BestDrive Piła

Fogo Futsal Ekstraklasa 2022/2023

I liga futsalu 2022/2023 (południowa)

Autor: Bartłomiej Wrzesiński

 

Napisz do nas