Advertisement


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2022/2023 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

I liga futsalu 2022/2023, grupa: południowa
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Eurobus Przemyśl 9 22 7 1 1 61-34 4 0 0 35-19 3 1 1 26-15 1 3 1 0 0 6-3
2.  FC 2016 Siemianowice Śląskie 9 22 7 1 1 46-28 4 0 0 28-14 3 1 1 18-14 1 1 0 1 0 2-2
3.  Sośnica Gliwice 9 22 7 1 1 32-18 4 1 1 21-11 3 0 0 11-7 2 1 0 1 1 5-8
4.  GKS Tychy 10 19 6 1 3 37-21 5 1 1 29-15 1 0 2 8-6
5.  Górnik Polkowice 9 13 4 1 4 46-43 1 1 2 24-23 3 0 2 22-20
6.  AZS UEK Kraków 9 12 4 0 5 25-36 2 0 3 9-12 2 0 2 16-24
7.  KS AZS UMCS Lublin 8 9 2 3 3 41-35 2 1 0 19-7 0 2 3 22-28
8.  Gwiazda Ruda Śląska 8 9 3 0 5 32-35 2 0 1 14-13 1 0 4 18-22
9.  KU AZS UZ Zielona Góra 9 7 2 1 6 31-41 1 1 3 16-15 1 0 3 15-26
10.  Heiro Rzeszów 8 3 1 0 7 19-45 1 0 2 10-14 0 0 5 9-31
11.  Futsal Nowiny 8 1 0 1 7 12-46 0 0 4 8-26 0 1 3 4-20
Unia Tarnów została wycofana z rozgrywek po 3. kolejce za trzykrotne nieprzystąpienie do zawodów.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
 1 Eurobus Przemyśl    9-6 8-5 7-5 11-3 
 2 FC 2016 Siemianowice Śląskie    9-2 7-4 5-3 7-5 
 3 Sośnica Gliwice3-6 2-2     2-1 3-0 6-0 5-2 
 4 GKS Tychy3-3 3-1     3-2 7-3 3-4 3-2 7-0 
 5 Górnik Polkowice4-5 4-5     8-8 8-5 
 6 AZS UEK Kraków2-3 0-4 2-3     3-2 2-0 
 7 KS AZS UMCS Lublin4-3     13-2 2-2 
 8 Gwiazda Ruda Śląska6-5 4-5     4-3 
 9 KU AZS UZ Zielona Góra3-5 1-3 3-4 3-3     6-0 
 10 Heiro Rzeszów3-6 3-5 4-3     
 11 Futsal Nowiny0-6 2-5 3-6 3-9     

Kolejka 1 - 24-25 września

GKS Tychy 3-1 FC 2016 Siemianowice Śląskie 25 września, 18:00
KU AZS UZ Zielona Góra - Unia Tarnów 25 września, 14:00
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Futsal Nowiny - Heiro Rzeszów 10 grudnia, 18:00
Sośnica Gliwice 3-0 Gwiazda Ruda Śląska 23 września, 18:30
Eurobus Przemyśl 7-5 KS AZS UMCS Lublin 25 września, 18:00
AZS UEK Kraków 2-3 Górnik Polkowice 25 września, 16:00

Kolejka 2 - 1-2 października

FC 2016 Siemianowice Śląskie 7-4 KS AZS UMCS Lublin 1 października, 17:00
Gwiazda Ruda Śląska 6-5 Eurobus Przemyśl 1 października, 18:00
AZS UEK Kraków 2-3 Sośnica Gliwice 2 października, 18:00
Heiro Rzeszów 3-5 Górnik Polkowice 2 października, 18:00
Unia Tarnów - Futsal Nowiny 1 października, 18:00
gospodarze zrezygnowali z organizacji meczu
GKS Tychy 3-4 KU AZS UZ Zielona Góra 2 października, 18:00

Kolejka 3 - 8-9 października

KU AZS UZ Zielona Góra 3-5 FC 2016 Siemianowice Śląskie 9 października, 17:00
Sośnica Gliwice 6-0 Heiro Rzeszów 7 października, 18:30
Eurobus Przemyśl 8-5 AZS UEK Kraków 9 października, 18:00
KS AZS UMCS Lublin - Gwiazda Ruda Śląska 10 grudnia, 18:00
w pierwotnym terminie (8 października, 18:00) odwołany
GKS Tychy 7-0 Futsal Nowiny 9 października, 18:00
Unia Tarnów - Górnik Polkowice 9 października, 17:00
gospodarze zrezygnowali z organizacji meczu

Kolejka 4 - 15-16 października

Pauza: Sośnica Gliwice.
 
FC 2016 Siemianowice Śląskie 5-3 Gwiazda Ruda Śląska 15 października, 17:00
AZS UEK Kraków 3-2 KS AZS UMCS Lublin 16 października, 18:00
Heiro Rzeszów 3-6 Eurobus Przemyśl 16 października, 18:00
GKS Tychy 3-2 Górnik Polkowice 16 października, 18:00
KU AZS UZ Zielona Góra 6-0 Futsal Nowiny 16 października, 18:00

Kolejka 5 - 22-23 października

Pauza: Eurobus Przemyśl.
 
Futsal Nowiny 2-5 FC 2016 Siemianowice Śląskie 22 października, 18:00
Górnik Polkowice 8-5 KU AZS UZ Zielona Góra 23 października, 18:00
Sośnica Gliwice 2-1 GKS Tychy 23 października, 17:00
KS AZS UMCS Lublin 13-2 Heiro Rzeszów 23 października, 19:30
Gwiazda Ruda Śląska 4-5 AZS UEK Kraków 22 października, 17:00

Kolejka 6 - 29-30 października

Pauza: KS AZS UMCS Lublin.
 
FC 2016 Siemianowice Śląskie 9-2 AZS UEK Kraków 29 października, 17:00
Heiro Rzeszów 4-3 Gwiazda Ruda Śląska 30 października, 18:00
GKS Tychy 3-3 Eurobus Przemyśl 30 października, 18:00
KU AZS UZ Zielona Góra 1-3 Sośnica Gliwice 30 października, 17:00
Futsal Nowiny 3-6 Górnik Polkowice 29 października, 18:00

Kolejka 7 - 5-6 listopada

Pauza: Gwiazda Ruda Śląska.
 
Górnik Polkowice 4-5 FC 2016 Siemianowice Śląskie 6 listopada, 16:00
Sośnica Gliwice 5-2 Futsal Nowiny 6 listopada, 17:00
Eurobus Przemyśl 11-3 KU AZS UZ Zielona Góra 6 listopada, 18:00
KS AZS UMCS Lublin 4-3 GKS Tychy 5 listopada, 19:00
AZS UEK Kraków 2-0 Heiro Rzeszów 6 listopada, 18:00

Kolejka 8 - 12-13 listopada

Pauza: AZS UEK Kraków.
 
FC 2016 Siemianowice Śląskie 7-5 Heiro Rzeszów 12 listopada, 17:00
GKS Tychy 7-3 Gwiazda Ruda Śląska 13 listopada, 18:00
KU AZS UZ Zielona Góra 3-3 KS AZS UMCS Lublin 13 listopada, 17:00
Futsal Nowiny 0-6 Eurobus Przemyśl 12 listopada, 18:00
Górnik Polkowice 4-5 Sośnica Gliwice 11 listopada, 16:00

Kolejka 9 - 19-20 listopada

Pauza: Heiro Rzeszów.
 
Sośnica Gliwice 2-2 FC 2016 Siemianowice Śląskie 19 listopada, 17:00
Eurobus Przemyśl 9-6 Górnik Polkowice 19 listopada, 19:30
KS AZS UMCS Lublin 2-2 Futsal Nowiny 20 listopada, 18:00
Gwiazda Ruda Śląska 4-3 KU AZS UZ Zielona Góra 20 listopada, 16:00
AZS UEK Kraków 0-4 GKS Tychy 20 listopada, 18:00

Kolejka 10 - 26-27 listopada

Pauza: FC 2016 Siemianowice Śląskie.
 
GKS Tychy 3-2 Heiro Rzeszów 27 listopada, 18:00
KU AZS UZ Zielona Góra 3-4 AZS UEK Kraków 27 listopada, 17:00
Futsal Nowiny 3-9 Gwiazda Ruda Śląska 27 listopada, 19:00
Górnik Polkowice 8-8 KS AZS UMCS Lublin 26 listopada, 11:30
Sośnica Gliwice 3-6 Eurobus Przemyśl 27 listopada, 17:00

Kolejka 11 - 3-4 grudnia

Pauza: GKS Tychy.
 
Eurobus Przemyśl - FC 2016 Siemianowice Śląskie 4 grudnia, 14:00
KS AZS UMCS Lublin - Sośnica Gliwice 4 grudnia, 18:00
Gwiazda Ruda Śląska - Górnik Polkowice 4 grudnia, 14:00
AZS UEK Kraków - Futsal Nowiny 4 grudnia, 18:00
Heiro Rzeszów - KU AZS UZ Zielona Góra 3 grudnia, 18:00

Kolejka 12

Pauza: KU AZS UZ Zielona Góra.
 
Górnik Polkowice - AZS UEK Kraków
FC 2016 Siemianowice Śląskie - GKS Tychy
Heiro Rzeszów - Futsal Nowiny
Gwiazda Ruda Śląska - Sośnica Gliwice
KS AZS UMCS Lublin - Eurobus Przemyśl

Kolejka 13

Pauza: Futsal Nowiny.
 
KS AZS UMCS Lublin - FC 2016 Siemianowice Śląskie
Eurobus Przemyśl - Gwiazda Ruda Śląska
Sośnica Gliwice - AZS UEK Kraków
Górnik Polkowice - Heiro Rzeszów
KU AZS UZ Zielona Góra - GKS Tychy

Kolejka 14

Pauza: Górnik Polkowice.
 
Futsal Nowiny - GKS Tychy
FC 2016 Siemianowice Śląskie - KU AZS UZ Zielona Góra
Heiro Rzeszów - Sośnica Gliwice
AZS UEK Kraków - Eurobus Przemyśl
Gwiazda Ruda Śląska - KS AZS UMCS Lublin

Kolejka 15

Pauza: Sośnica Gliwice.
 
Gwiazda Ruda Śląska - FC 2016 Siemianowice Śląskie
KS AZS UMCS Lublin - AZS UEK Kraków
Eurobus Przemyśl - Heiro Rzeszów
Górnik Polkowice - GKS Tychy
Futsal Nowiny - KU AZS UZ Zielona Góra

Kolejka 16

Pauza: Eurobus Przemyśl.
 
FC 2016 Siemianowice Śląskie - Futsal Nowiny
KU AZS UZ Zielona Góra - Górnik Polkowice
GKS Tychy - Sośnica Gliwice
Heiro Rzeszów - KS AZS UMCS Lublin
AZS UEK Kraków - Gwiazda Ruda Śląska

Kolejka 17

Pauza: KS AZS UMCS Lublin.
 
AZS UEK Kraków - FC 2016 Siemianowice Śląskie
Gwiazda Ruda Śląska - Heiro Rzeszów
Eurobus Przemyśl - GKS Tychy
Sośnica Gliwice - KU AZS UZ Zielona Góra
Górnik Polkowice - Futsal Nowiny

Kolejka 18

Pauza: Gwiazda Ruda Śląska.
 
FC 2016 Siemianowice Śląskie - Górnik Polkowice
Futsal Nowiny - Sośnica Gliwice
KU AZS UZ Zielona Góra - Eurobus Przemyśl
GKS Tychy - KS AZS UMCS Lublin
Heiro Rzeszów - AZS UEK Kraków

Kolejka 19

Pauza: AZS UEK Kraków.
 
Heiro Rzeszów - FC 2016 Siemianowice Śląskie
Gwiazda Ruda Śląska - GKS Tychy
KS AZS UMCS Lublin - KU AZS UZ Zielona Góra
Eurobus Przemyśl - Futsal Nowiny
Sośnica Gliwice - Górnik Polkowice

Kolejka 20

Pauza: Heiro Rzeszów.
 
FC 2016 Siemianowice Śląskie - Sośnica Gliwice
Górnik Polkowice - Eurobus Przemyśl
Futsal Nowiny - KS AZS UMCS Lublin
KU AZS UZ Zielona Góra - Gwiazda Ruda Śląska
GKS Tychy - AZS UEK Kraków

Kolejka 21

Pauza: FC 2016 Siemianowice Śląskie.
 
Heiro Rzeszów - GKS Tychy
AZS UEK Kraków - KU AZS UZ Zielona Góra
Gwiazda Ruda Śląska - Futsal Nowiny
KS AZS UMCS Lublin - Górnik Polkowice
Eurobus Przemyśl - Sośnica Gliwice

Kolejka 22

Pauza: GKS Tychy.
 
FC 2016 Siemianowice Śląskie - Eurobus Przemyśl
Sośnica Gliwice - KS AZS UMCS Lublin
Górnik Polkowice - Gwiazda Ruda Śląska
Futsal Nowiny - AZS UEK Kraków
KU AZS UZ Zielona Góra - Heiro Rzeszów

Futsal Ekstraklasa 2022/2023

I liga futsalu 2022/2023 (północna)

Autor: Bartłomiej Wrzesiński

 

Napisz do nas