[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2022/2023 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2022/2023, grupa: Wadowice
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  LKS Gorzów (k. Oświęcimia) 7 17 5 2 0 23-6 3 0 0 9-1 2 2 0 14-5
2.  Naroże Juszczyn 8 15 5 0 3 19-12 4 0 1 14-5 1 0 2 5-7
3.  Skawa Wadowice 8 14 4 2 2 16-8 2 2 0 11-3 2 0 2 5-5
4.  Strażak Rajsko 8 13 4 1 3 17-15 2 1 1 7-5 2 0 2 10-10 2 6 2 0 0 6-4
5.  Halniak Targanice 7 13 4 1 2 18-15 2 1 1 11-6 2 0 1 7-9 2 3 1 0 1 4-4
6.  Górnik Brzeszcze 8 13 4 1 3 19-16 3 1 1 14-9 1 0 2 5-7 2 0 0 0 2 5-7
7.  Nadwiślanin Gromiec 8 11 3 2 3 13-14 1 1 1 6-9 2 1 2 7-5 2 6 2 0 0 5-2
8.  Brzezina Osiek 8 11 3 2 3 12-9 2 2 1 10-5 1 0 2 2-4 3 2 0 2 1 0-2
9.  LKS Bobrek 8 11 3 2 3 11-17 2 1 2 8-13 1 1 1 3-4 1 1 0 1 0 0-0
10.  Victoria 1918 Jaworzno 8 11 3 2 3 14-15 2 0 1 7-7 1 2 2 7-8 2 1 0 1 1 2-3
11.  Zgoda Byczyna (Jaworzno) 8 10 3 1 4 14-19 3 1 0 10-3 0 0 4 4-16
12.  LKS Żarki 7 9 2 3 2 11-9 1 1 1 2-3 1 2 1 9-6
13.  Fablok Chrzanów 8 8 2 2 4 8-18 1 0 1 1-3 1 2 3 7-15 1 3 1 0 0 2-1
14.  Ciężkowianka Jaworzno 8 8 2 2 4 7-13 2 1 1 6-5 0 1 3 1-8 1 0 0 0 1 1-2
15.  Babia Góra Sucha Beskidzka 7 6 1 3 3 10-12 1 1 2 5-6 0 2 1 5-6
16.  Hejnał Kęty 8 3 1 0 7 9-23 1 0 3 7-10 0 0 4 2-13

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 LKS Gorzów (k. Oświęcimia)    2-1 5-0 2-0 
 2 Naroże Juszczyn    2-3 2-0 4-0 4-1 2-1 
 3 Skawa Wadowice    1-1 3-0 2-2 5-0 
 4 Strażak Rajsko2-1 1-2     2-0 2-2 
 5 Halniak Targanice1-2     3-2 5-0 2-2 
 6 Górnik Brzeszcze2-0 3-4     3-2 3-3 3-0 
 7 Nadwiślanin Gromiec2-2     3-2 1-5 
 8 Brzezina Osiek4-2 6-1 0-2     0-0 0-0 
 9 LKS Bobrek0-7 3-2 2-3     0-0 3-1 
 10 Victoria 1918 Jaworzno1-3 3-2     3-2 
 11 Zgoda Byczyna (Jaworzno)2-2 2-0     3-1 3-0 
 12 LKS Żarki0-2     1-1 1-0 
 13 Fablok Chrzanów0-3 1-0     
 14 Ciężkowianka Jaworzno2-1 1-0 2-2 1-2     
 15 Babia Góra Sucha Beskidzka1-2 0-2 1-1     3-1 
 16 Hejnał Kęty1-3 0-3 2-3 4-1     

Kolejka 1 - 13-14 sierpnia

Hejnał Kęty 4-1 Zgoda Byczyna (Jaworzno) 13 sierpnia, 14:00
Górnik Brzeszcze 3-4 Strażak Rajsko 13 sierpnia, 17:00
Halniak Targanice 2-2 LKS Żarki 14 sierpnia, 17:00
Babia Góra Sucha Beskidzka 1-1 Fablok Chrzanów 13 sierpnia, 15:00
LKS Bobrek 0-7 LKS Gorzów (k. Oświęcimia) 13 sierpnia, 17:00
Skawa Wadowice 1-1 Nadwiślanin Gromiec 13 sierpnia, 11:00
Brzezina Osiek 4-2 Naroże Juszczyn 14 sierpnia, 17:00
Ciężkowianka Jaworzno 2-2 Victoria 1918 Jaworzno 13 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 20-21 sierpnia

Zgoda Byczyna (Jaworzno) 3-0 Ciężkowianka Jaworzno 20 sierpnia, 18:00
Nadwiślanin Gromiec 3-2 Victoria 1918 Jaworzno 20 sierpnia, 17:00
LKS Gorzów (k. Oświęcimia) 2-1 Skawa Wadowice 20 sierpnia, 17:00
LKS Żarki 1-0 Babia Góra Sucha Beskidzka 20 sierpnia, 17:30
Brzezina Osiek 6-1 Halniak Targanice 20 sierpnia, 12:00
Strażak Rajsko 2-1 Naroże Juszczyn 20 sierpnia, 11:00
LKS Bobrek 3-1 Fablok Chrzanów 20 sierpnia, 17:00
Górnik Brzeszcze 3-0 Hejnał Kęty 20 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 24 sierpnia

Górnik Brzeszcze 3-2 Zgoda Byczyna (Jaworzno) 24 sierpnia, 18:00
Naroże Juszczyn 2-1 Hejnał Kęty 31 sierpnia, 18:00
Halniak Targanice 1-2 Strażak Rajsko 24 sierpnia, 17:45
Babia Góra Sucha Beskidzka 0-2 Brzezina Osiek 24 sierpnia, 17:45
LKS Bobrek 0-0 LKS Żarki 24 sierpnia, 17:30
Skawa Wadowice 2-2 Fablok Chrzanów 24 sierpnia, 18:00
Victoria 1918 Jaworzno 1-3 LKS Gorzów (k. Oświęcimia) 24 sierpnia, 17:30
Ciężkowianka Jaworzno 2-1 Nadwiślanin Gromiec 24 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 27-28 sierpnia

Zgoda Byczyna (Jaworzno) 2-0 Nadwiślanin Gromiec 27 sierpnia, 17:00
LKS Gorzów (k. Oświęcimia) 2-0 Ciężkowianka Jaworzno 27 sierpnia, 17:00
Fablok Chrzanów 1-0 Victoria 1918 Jaworzno 27 sierpnia, 17:00
LKS Żarki 0-2 Skawa Wadowice 27 sierpnia, 11:00
Brzezina Osiek 0-0 LKS Bobrek 27 sierpnia, 17:00
Strażak Rajsko 2-2 Babia Góra Sucha Beskidzka 27 sierpnia, 11:00
Hejnał Kęty 1-3 Halniak Targanice 27 sierpnia, 17:00
Naroże Juszczyn 2-0 Górnik Brzeszcze 27 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 3-4 września

Naroże Juszczyn 4-1 Zgoda Byczyna (Jaworzno) 3 września, 11:00
Halniak Targanice 3-2 Górnik Brzeszcze 4 września, 17:00
Babia Góra Sucha Beskidzka 3-1 Hejnał Kęty 3 września, 11:00
LKS Bobrek 3-2 Strażak Rajsko 3 września, 17:00
Skawa Wadowice 3-0 Brzezina Osiek 3 września, 13:00
Victoria 1918 Jaworzno 3-2 LKS Żarki 3 września, 17:00
Ciężkowianka Jaworzno 1-2 Fablok Chrzanów 3 września, 17:00
Nadwiślanin Gromiec 2-2 LKS Gorzów (k. Oświęcimia) 3 września, 17:00

Kolejka 6 - 10-11 września

Zgoda Byczyna (Jaworzno) 2-2 LKS Gorzów (k. Oświęcimia) 10 września, 15:00
Fablok Chrzanów 0-3 Nadwiślanin Gromiec 10 września, 16:00
LKS Żarki 1-1 Ciężkowianka Jaworzno 11 września, 16:30
Brzezina Osiek 0-0 Victoria 1918 Jaworzno 10 września, 15:00
Strażak Rajsko 1-2 Skawa Wadowice 11 września, 16:00
Hejnał Kęty 0-3 LKS Bobrek 10 września, 16:00
Górnik Brzeszcze 3-3 Babia Góra Sucha Beskidzka 10 września, 11:00
Naroże Juszczyn 2-3 Halniak Targanice 10 września, 11:00

Kolejka 7 - 17-18 września

Halniak Targanice 5-0 Zgoda Byczyna (Jaworzno) 18 września, 16:00
Babia Góra Sucha Beskidzka 1-2 Naroże Juszczyn 17 września, 15:00
LKS Bobrek 2-3 Górnik Brzeszcze 17 września, 16:00
Skawa Wadowice 5-0 Hejnał Kęty 17 września, 16:00
Victoria 1918 Jaworzno 3-2 Strażak Rajsko 17 września, 16:00
Ciężkowianka Jaworzno 1-0 Brzezina Osiek 17 września, 16:00
Nadwiślanin Gromiec 1-5 LKS Żarki 17 września, 16:00
LKS Gorzów (k. Oświęcimia) 5-0 Fablok Chrzanów 17 września, 16:00

Kolejka 8 - 24-25 września

Zgoda Byczyna (Jaworzno) 3-1 Fablok Chrzanów 24 września, 16:00
LKS Żarki - LKS Gorzów (k. Oświęcimia) 25 września, 16:00
Brzezina Osiek 0-2 Nadwiślanin Gromiec 24 września, 13:00
Strażak Rajsko 2-0 Ciężkowianka Jaworzno 24 września, 11:00
Hejnał Kęty 2-3 Victoria 1918 Jaworzno 24 września, 16:00
Górnik Brzeszcze 2-0 Skawa Wadowice 24 września, 16:30
Naroże Juszczyn 4-0 LKS Bobrek 24 września, 16:00
Halniak Targanice - Babia Góra Sucha Beskidzka 25 września, 16:00

Kolejka 9 - 1-2 października

Babia Góra Sucha Beskidzka - Zgoda Byczyna (Jaworzno) 1 października, 16:00
LKS Bobrek - Halniak Targanice 1 października, 16:00
Skawa Wadowice - Naroże Juszczyn 1 października, 16:00
Victoria 1918 Jaworzno - Górnik Brzeszcze 1 października, 15:00
Ciężkowianka Jaworzno - Hejnał Kęty 1 października, 16:00
Nadwiślanin Gromiec - Strażak Rajsko 1 października, 15:00
LKS Gorzów (k. Oświęcimia) - Brzezina Osiek 1 października, 11:00
Fablok Chrzanów - LKS Żarki 1 października, 15:00

Kolejka 10 - 8-9 października

Zgoda Byczyna (Jaworzno) - LKS Żarki
Brzezina Osiek - Fablok Chrzanów
Strażak Rajsko - LKS Gorzów (k. Oświęcimia)
Hejnał Kęty - Nadwiślanin Gromiec
Górnik Brzeszcze - Ciężkowianka Jaworzno
Naroże Juszczyn - Victoria 1918 Jaworzno
Halniak Targanice - Skawa Wadowice
Babia Góra Sucha Beskidzka - LKS Bobrek

Kolejka 11 - 15-16 października

LKS Bobrek - Zgoda Byczyna (Jaworzno)
Skawa Wadowice - Babia Góra Sucha Beskidzka
Victoria 1918 Jaworzno - Halniak Targanice
Ciężkowianka Jaworzno - Naroże Juszczyn
Nadwiślanin Gromiec - Górnik Brzeszcze
LKS Gorzów (k. Oświęcimia) - Hejnał Kęty
Fablok Chrzanów - Strażak Rajsko
LKS Żarki - Brzezina Osiek

Kolejka 12 - 22-23 października

Zgoda Byczyna (Jaworzno) - Brzezina Osiek
Strażak Rajsko - LKS Żarki
Hejnał Kęty - Fablok Chrzanów
Górnik Brzeszcze - LKS Gorzów (k. Oświęcimia)
Naroże Juszczyn - Nadwiślanin Gromiec
Halniak Targanice - Ciężkowianka Jaworzno
Babia Góra Sucha Beskidzka - Victoria 1918 Jaworzno
LKS Bobrek - Skawa Wadowice

Kolejka 13 - 29-30 października

Skawa Wadowice - Zgoda Byczyna (Jaworzno)
Victoria 1918 Jaworzno - LKS Bobrek
Ciężkowianka Jaworzno - Babia Góra Sucha Beskidzka
Nadwiślanin Gromiec - Halniak Targanice
LKS Gorzów (k. Oświęcimia) - Naroże Juszczyn
Fablok Chrzanów - Górnik Brzeszcze
LKS Żarki - Hejnał Kęty
Brzezina Osiek - Strażak Rajsko

Kolejka 14 - 5-6 listopada

Zgoda Byczyna (Jaworzno) - Strażak Rajsko
Hejnał Kęty - Brzezina Osiek
Górnik Brzeszcze - LKS Żarki
Naroże Juszczyn - Fablok Chrzanów
Halniak Targanice - LKS Gorzów (k. Oświęcimia)
Babia Góra Sucha Beskidzka - Nadwiślanin Gromiec
LKS Bobrek - Ciężkowianka Jaworzno
Skawa Wadowice - Victoria 1918 Jaworzno

Kolejka 15 - 12-13 listopada

Victoria 1918 Jaworzno - Zgoda Byczyna (Jaworzno)
Ciężkowianka Jaworzno - Skawa Wadowice
Nadwiślanin Gromiec - LKS Bobrek
LKS Gorzów (k. Oświęcimia) - Babia Góra Sucha Beskidzka
Fablok Chrzanów - Halniak Targanice
LKS Żarki - Naroże Juszczyn
Brzezina Osiek - Górnik Brzeszcze
Strażak Rajsko - Hejnał Kęty

Kolejka 16

Naroże Juszczyn - Brzezina Osiek
Victoria 1918 Jaworzno - Ciężkowianka Jaworzno
Zgoda Byczyna (Jaworzno) - Hejnał Kęty
Strażak Rajsko - Górnik Brzeszcze
LKS Żarki - Halniak Targanice
Fablok Chrzanów - Babia Góra Sucha Beskidzka
LKS Gorzów (k. Oświęcimia) - LKS Bobrek
Nadwiślanin Gromiec - Skawa Wadowice

Kolejka 17

Fablok Chrzanów - LKS Bobrek
Hejnał Kęty - Górnik Brzeszcze
Ciężkowianka Jaworzno - Zgoda Byczyna (Jaworzno)
Victoria 1918 Jaworzno - Nadwiślanin Gromiec
Skawa Wadowice - LKS Gorzów (k. Oświęcimia)
Babia Góra Sucha Beskidzka - LKS Żarki
Halniak Targanice - Brzezina Osiek
Naroże Juszczyn - Strażak Rajsko

Kolejka 18

Zgoda Byczyna (Jaworzno) - Górnik Brzeszcze
Hejnał Kęty - Naroże Juszczyn
Strażak Rajsko - Halniak Targanice
Brzezina Osiek - Babia Góra Sucha Beskidzka
LKS Żarki - LKS Bobrek
Fablok Chrzanów - Skawa Wadowice
LKS Gorzów (k. Oświęcimia) - Victoria 1918 Jaworzno
Nadwiślanin Gromiec - Ciężkowianka Jaworzno

Kolejka 19

Górnik Brzeszcze - Naroże Juszczyn
Nadwiślanin Gromiec - Zgoda Byczyna (Jaworzno)
Ciężkowianka Jaworzno - LKS Gorzów (k. Oświęcimia)
Victoria 1918 Jaworzno - Fablok Chrzanów
Skawa Wadowice - LKS Żarki
LKS Bobrek - Brzezina Osiek
Babia Góra Sucha Beskidzka - Strażak Rajsko
Halniak Targanice - Hejnał Kęty

Kolejka 20

Zgoda Byczyna (Jaworzno) - Naroże Juszczyn
Górnik Brzeszcze - Halniak Targanice
Hejnał Kęty - Babia Góra Sucha Beskidzka
Strażak Rajsko - LKS Bobrek
Brzezina Osiek - Skawa Wadowice
LKS Żarki - Victoria 1918 Jaworzno
Fablok Chrzanów - Ciężkowianka Jaworzno
LKS Gorzów (k. Oświęcimia) - Nadwiślanin Gromiec

Kolejka 21

LKS Gorzów (k. Oświęcimia) - Zgoda Byczyna (Jaworzno)
Nadwiślanin Gromiec - Fablok Chrzanów
Ciężkowianka Jaworzno - LKS Żarki
Victoria 1918 Jaworzno - Brzezina Osiek
Skawa Wadowice - Strażak Rajsko
LKS Bobrek - Hejnał Kęty
Babia Góra Sucha Beskidzka - Górnik Brzeszcze
Halniak Targanice - Naroże Juszczyn

Kolejka 22

Zgoda Byczyna (Jaworzno) - Halniak Targanice
Naroże Juszczyn - Babia Góra Sucha Beskidzka
Górnik Brzeszcze - LKS Bobrek
Hejnał Kęty - Skawa Wadowice
Strażak Rajsko - Victoria 1918 Jaworzno
Brzezina Osiek - Ciężkowianka Jaworzno
LKS Żarki - Nadwiślanin Gromiec
Fablok Chrzanów - LKS Gorzów (k. Oświęcimia)

Kolejka 23

Fablok Chrzanów - Zgoda Byczyna (Jaworzno)
LKS Gorzów (k. Oświęcimia) - LKS Żarki
Nadwiślanin Gromiec - Brzezina Osiek
Ciężkowianka Jaworzno - Strażak Rajsko
Victoria 1918 Jaworzno - Hejnał Kęty
Skawa Wadowice - Górnik Brzeszcze
LKS Bobrek - Naroże Juszczyn
Babia Góra Sucha Beskidzka - Halniak Targanice

Kolejka 24

Zgoda Byczyna (Jaworzno) - Babia Góra Sucha Beskidzka
Halniak Targanice - LKS Bobrek
Naroże Juszczyn - Skawa Wadowice
Górnik Brzeszcze - Victoria 1918 Jaworzno
Hejnał Kęty - Ciężkowianka Jaworzno
Strażak Rajsko - Nadwiślanin Gromiec
Brzezina Osiek - LKS Gorzów (k. Oświęcimia)
LKS Żarki - Fablok Chrzanów

Kolejka 25

LKS Żarki - Zgoda Byczyna (Jaworzno)
Fablok Chrzanów - Brzezina Osiek
LKS Gorzów (k. Oświęcimia) - Strażak Rajsko
Nadwiślanin Gromiec - Hejnał Kęty
Ciężkowianka Jaworzno - Górnik Brzeszcze
Victoria 1918 Jaworzno - Naroże Juszczyn
Skawa Wadowice - Halniak Targanice
LKS Bobrek - Babia Góra Sucha Beskidzka

Kolejka 26

Zgoda Byczyna (Jaworzno) - LKS Bobrek
Babia Góra Sucha Beskidzka - Skawa Wadowice
Halniak Targanice - Victoria 1918 Jaworzno
Naroże Juszczyn - Ciężkowianka Jaworzno
Górnik Brzeszcze - Nadwiślanin Gromiec
Hejnał Kęty - LKS Gorzów (k. Oświęcimia)
Strażak Rajsko - Fablok Chrzanów
Brzezina Osiek - LKS Żarki

Kolejka 27

Brzezina Osiek - Zgoda Byczyna (Jaworzno)
LKS Żarki - Strażak Rajsko
Fablok Chrzanów - Hejnał Kęty
LKS Gorzów (k. Oświęcimia) - Górnik Brzeszcze
Nadwiślanin Gromiec - Naroże Juszczyn
Ciężkowianka Jaworzno - Halniak Targanice
Victoria 1918 Jaworzno - Babia Góra Sucha Beskidzka
Skawa Wadowice - LKS Bobrek

Kolejka 28

Zgoda Byczyna (Jaworzno) - Skawa Wadowice
LKS Bobrek - Victoria 1918 Jaworzno
Babia Góra Sucha Beskidzka - Ciężkowianka Jaworzno
Halniak Targanice - Nadwiślanin Gromiec
Naroże Juszczyn - LKS Gorzów (k. Oświęcimia)
Górnik Brzeszcze - Fablok Chrzanów
Hejnał Kęty - LKS Żarki
Strażak Rajsko - Brzezina Osiek

Kolejka 29

Strażak Rajsko - Zgoda Byczyna (Jaworzno)
Brzezina Osiek - Hejnał Kęty
LKS Żarki - Górnik Brzeszcze
Fablok Chrzanów - Naroże Juszczyn
LKS Gorzów (k. Oświęcimia) - Halniak Targanice
Nadwiślanin Gromiec - Babia Góra Sucha Beskidzka
Ciężkowianka Jaworzno - LKS Bobrek
Victoria 1918 Jaworzno - Skawa Wadowice

Kolejka 30

Zgoda Byczyna (Jaworzno) - Victoria 1918 Jaworzno
Skawa Wadowice - Ciężkowianka Jaworzno
LKS Bobrek - Nadwiślanin Gromiec
Babia Góra Sucha Beskidzka - LKS Gorzów (k. Oświęcimia)
Halniak Targanice - Fablok Chrzanów
Naroże Juszczyn - LKS Żarki
Górnik Brzeszcze - Brzezina Osiek
Hejnał Kęty - Strażak Rajsko

V liga Magic Sport 2022/2023 (małopolska (zachód))

Klasa okręgowa 2022/2023 (Kraków I)
Klasa okręgowa 2022/2023 (Kraków II)
Klasa okręgowa 2022/2023 (Kraków III)

Klasa A Magic Sport 2022/2023 (Chrzanów)
Klasa A 2022/2023 (Oświęcim)
Klasa A 2022/2023 (Wadowice I)
Klasa A 2022/2023 (Wadowice II)

Autor: Bartłomiej Wrzesiński

 

Napisz do nas