[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2022/2023 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2023/2024, grupa: Krosno I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Cosmos II Nowotaniec 21 60 20 0 1 100-16 10 0 0 53-8 10 0 1 47-8
2.  Górnik Strachocina 21 47 15 2 4 73-36 9 0 1 38-16 6 2 3 35-20
3.  Sanovia Lesko 21 40 12 4 5 53-30 5 2 4 22-16 7 2 1 31-14
4.  Zgoda Zarszyn 21 37 11 4 6 51-38 6 2 3 25-19 5 2 3 26-19
5.  LKS Długie 21 31 9 4 8 48-39 6 2 3 29-13 3 2 5 19-26 1 3 1 0 0 3-2
6.  LKS Pisarowce 21 31 9 4 8 37-36 7 1 2 29-16 2 3 6 8-20 1 0 0 0 1 2-3
7.  LKS Górki 21 29 9 2 10 32-36 5 2 3 15-11 4 0 7 17-25
8.  Szarotka Uherce 21 28 8 4 9 33-41 6 2 4 23-23 2 2 5 10-18 2 3 1 0 1 3-3
9.  LKS Izdebki 21 28 8 4 9 38-49 5 1 4 24-29 3 3 5 14-20 2 3 1 0 1 3-3
10.  LKS Płowce/Stróże Małe 21 25 7 4 10 31-39 5 1 4 16-17 2 3 6 15-22
11.  Orzeł Bażanówka 21 18 4 6 11 24-50 3 4 4 14-26 1 2 7 10-24 2 4 1 1 0 3-2
12.  Bieszczady Jankowce 21 18 5 3 13 36-67 4 2 4 24-23 1 1 9 12-44 2 1 0 1 1 2-3
13.  Remix Niebieszczany 21 17 4 5 12 30-46 3 2 6 13-22 1 3 6 17-24
14.  Pionier Średnia Wieś 21 7 1 4 16 25-88 0 4 6 13-34 1 0 10 12-54

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Cosmos II Nowotaniec    3-1 4-0 3-0 4-2 3-1 2-0 7-0 9-0 5-3 13-1 
 2 Górnik Strachocina    3-5 3-1 5-0 1-0 2-1 3-2 4-0 5-2 4-3 8-2 
 3 Sanovia Lesko0-3 1-1     4-2 0-1 4-0 1-0 1-2 2-2 2-1 5-1 2-3 
 4 Zgoda Zarszyn2-5 0-5     4-2 4-1 7-1 3-1 1-1 1-0 1-1 1-2 1-0 
 5 LKS Długie0-1 1-4 1-1 1-2     1-0 4-1 5-1 3-1 2-0 1-1 10-1 
 6 LKS Pisarowce3-0* 0-3 1-1 5-4 2-3     1-0 1-0 4-2 7-1 5-2 
 7 LKS Górki0-3 1-0 2-4 1-1 2-0 1-1     0-1 2-0 3-0 3-1 
 8 Szarotka Uherce1-8 1-2 2-1 2-2 1-0 0-3     0-2 1-0 2-2 6-1 2-1 5-1 
 9 LKS Izdebki0-5 5-2 4-2 2-6 5-4 1-0 1-3     1-4 3-3 2-0 
 10 LKS Płowce/Stróże Małe0-4 2-2 0-5 2-3 2-0 1-2 2-0     1-0 3-1 3-0 
 11 Orzeł Bażanówka1-6 0-3 0-6 2-2 1-1 1-1 3-2 2-3 1-1     2-1 1-0 
 12 Bieszczady Jankowce2-6 0-1 5-4 0-1 7-2 2-2 2-3 1-1     3-2 2-1 
 13 Remix Niebieszczany1-4 1-3 0-4 1-2 0-2 2-3 1-1 0-0 2-1 2-0 3-2     
 14 Pionier Średnia Wieś0-8 5-8 1-2 1-1 0-3 2-2 1-1 1-5 1-3 1-1     

Kolejka 1 - 12-13 sierpnia

LKS Pisarowce 7-1 Bieszczady Jankowce 12 sierpnia, 17:00
Pionier Średnia Wieś 1-1 LKS Płowce/Stróże Małe 13 sierpnia, 16:30
LKS Górki 0-1 LKS Izdebki 13 sierpnia, 15:00
Górnik Strachocina 4-0 Orzeł Bażanówka 12 sierpnia, 14:00
Sanovia Lesko 0-1 LKS Długie 13 sierpnia, 15:00
Cosmos II Nowotaniec 5-3 Remix Niebieszczany 13 sierpnia, 11:00
Szarotka Uherce 2-1 Zgoda Zarszyn 13 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 19-20 sierpnia

Bieszczady Jankowce 0-1 Zgoda Zarszyn 20 sierpnia, 14:00
Remix Niebieszczany 1-1 Szarotka Uherce 20 sierpnia, 11:00
LKS Długie 0-1 Cosmos II Nowotaniec 20 sierpnia, 16:00
Orzeł Bażanówka 0-6 Sanovia Lesko 19 sierpnia, 17:30
LKS Izdebki 5-2 Górnik Strachocina 20 sierpnia, 16:00
LKS Płowce/Stróże Małe 1-2 LKS Górki 20 sierpnia, 13:00
LKS Pisarowce 5-2 Pionier Średnia Wieś 19 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 26-27 sierpnia

Pionier Średnia Wieś 1-3 Bieszczady Jankowce 27 sierpnia, 16:30
LKS Górki 1-1 LKS Pisarowce 27 sierpnia, 15:00
Górnik Strachocina 3-2 LKS Płowce/Stróże Małe 26 sierpnia, 17:00
Sanovia Lesko 1-2 LKS Izdebki 27 sierpnia, 15:00
Cosmos II Nowotaniec 7-0 Orzeł Bażanówka 27 sierpnia, 16:00
Szarotka Uherce 2-2 LKS Długie 27 sierpnia, 16:00
Zgoda Zarszyn 1-2 Remix Niebieszczany 27 sierpnia, 12:00

Kolejka 4 - 2-3 września

Bieszczady Jankowce 3-2 Remix Niebieszczany 2 września, 15:00
LKS Długie 1-2 Zgoda Zarszyn 3 września, 16:00
Orzeł Bażanówka 2-3 Szarotka Uherce 3 września, 16:00
LKS Izdebki 0-5 Cosmos II Nowotaniec 3 września, 16:00
LKS Płowce/Stróże Małe 0-5 Sanovia Lesko 3 września, 13:00
LKS Pisarowce 0-3 Górnik Strachocina 2 września, 17:00
Pionier Średnia Wieś 0-3 LKS Górki 3 września, 16:30

Kolejka 5 - 9-10 września

LKS Górki 3-0 Bieszczady Jankowce 10 września, 15:00
Górnik Strachocina 8-2 Pionier Średnia Wieś 9 września, 16:00
Sanovia Lesko 4-0 LKS Pisarowce 10 września, 15:00
Cosmos II Nowotaniec 2-0 LKS Płowce/Stróże Małe 9 września, 17:00
Szarotka Uherce 0-2 LKS Izdebki 10 września, 17:00
Zgoda Zarszyn 1-0 Orzeł Bażanówka 9 września, 17:00
Remix Niebieszczany 1-2 LKS Długie 9 września, 16:30

Kolejka 6 - 16-17 września

Bieszczady Jankowce 5-4 LKS Długie 17 września, 15:00
Orzeł Bażanówka 1-0 Remix Niebieszczany 16 września, 16:00
LKS Izdebki 2-6 Zgoda Zarszyn 17 września, 16:00
LKS Płowce/Stróże Małe 2-0 Szarotka Uherce 17 września, 13:00
LKS Pisarowce 3-0 Cosmos II Nowotaniec 17 września, 11:00
(wo)
na boisku 1-5
Pionier Średnia Wieś 1-2 Sanovia Lesko 17 września, 16:30
LKS Górki 1-0 Górnik Strachocina 17 września, 15:00

Kolejka 7 - 23-24 września

Górnik Strachocina 5-2 Bieszczady Jankowce 23 września, 16:00
Sanovia Lesko 1-0 LKS Górki 24 września, 15:00
Cosmos II Nowotaniec 13-1 Pionier Średnia Wieś 24 września, 15:00
Szarotka Uherce 1-0 LKS Pisarowce 24 września, 16:00
Zgoda Zarszyn 1-1 LKS Płowce/Stróże Małe 23 września, 16:00
Remix Niebieszczany 0-0 LKS Izdebki 23 września, 16:00
LKS Długie 3-1 Orzeł Bażanówka 24 września, 16:00

Kolejka 8 - 30 września-1 października

Bieszczady Jankowce 1-1 Orzeł Bażanówka 1 października, 14:00
LKS Izdebki 5-4 LKS Długie 1 października, 16:00
LKS Płowce/Stróże Małe 3-1 Remix Niebieszczany 30 września, 15:00
LKS Pisarowce 5-4 Zgoda Zarszyn 30 września, 15:30
Pionier Średnia Wieś 2-2 Szarotka Uherce 1 października, 13:00
LKS Górki 0-3 Cosmos II Nowotaniec 1 października, 16:00
Górnik Strachocina 3-5 Sanovia Lesko 30 września, 16:00

Kolejka 9 - 7-8 października

Sanovia Lesko 5-1 Bieszczady Jankowce 8 października, 15:00
Cosmos II Nowotaniec 3-1 Górnik Strachocina 8 października, 15:00
Szarotka Uherce 0-3 LKS Górki 8 października, 15:00
Zgoda Zarszyn 1-0 Pionier Średnia Wieś 7 października, 15:00
Remix Niebieszczany 0-2 LKS Pisarowce 8 października, 11:00
LKS Długie 5-1 LKS Płowce/Stróże Małe 8 października, 15:00
Orzeł Bażanówka 1-1 LKS Izdebki 8 października, 15:00

Kolejka 10 - 14-15 października

Bieszczady Jankowce 2-2 LKS Izdebki 15 października, 14:00
LKS Płowce/Stróże Małe 1-0 Orzeł Bażanówka 14 października, 15:00
LKS Pisarowce 2-3 LKS Długie 14 października, 15:30
Pionier Średnia Wieś 1-1 Remix Niebieszczany 15 października, 15:00
LKS Górki 1-1 Zgoda Zarszyn 15 października, 15:00
Górnik Strachocina 1-0 Szarotka Uherce 14 października, 15:00
Sanovia Lesko 0-3 Cosmos II Nowotaniec 15 października, 15:00

Kolejka 11 - 21-22 października

Cosmos II Nowotaniec 9-0 Bieszczady Jankowce 22 października, 15:00
Szarotka Uherce 1-2 Sanovia Lesko 22 października, 15:00
Zgoda Zarszyn 0-5 Górnik Strachocina 21 października, 14:00
Remix Niebieszczany 2-3 LKS Górki 22 października, 15:00
LKS Długie 10-1 Pionier Średnia Wieś 22 października, 14:00
Orzeł Bażanówka 1-1 LKS Pisarowce 22 października, 14:00
LKS Izdebki 1-4 LKS Płowce/Stróże Małe 22 października, 15:00

Kolejka 12 - 28-29 października

Bieszczady Jankowce 2-3 LKS Płowce/Stróże Małe 28 października, 13:30
LKS Pisarowce 4-2 LKS Izdebki 28 października, 14:00
Pionier Średnia Wieś 1-5 Orzeł Bażanówka 29 października, 13:00
LKS Górki 2-0 LKS Długie 29 października, 14:00
Górnik Strachocina 4-3 Remix Niebieszczany 29 października, 13:30
Sanovia Lesko 4-2 Zgoda Zarszyn 29 października, 14:00
Szarotka Uherce 1-8 Cosmos II Nowotaniec 29 października, 14:00

Kolejka 13 - 4-5 listopada

Szarotka Uherce 6-1 Bieszczady Jankowce 4 listopada, 13:00
Zgoda Zarszyn 2-5 Cosmos II Nowotaniec 4 listopada, 14:00
Remix Niebieszczany 1-3 Sanovia Lesko 4 listopada, 14:00
LKS Długie 1-4 Górnik Strachocina 5 listopada, 13:00
Orzeł Bażanówka 3-2 LKS Górki 4 listopada, 14:00
LKS Izdebki 2-0 Pionier Średnia Wieś 4 listopada, 14:30
LKS Płowce/Stróże Małe 2-0 LKS Pisarowce 4 listopada, 14:00

Kolejka 14 - 6-7 kwietnia

Bieszczady Jankowce 0-1 LKS Pisarowce 7 kwietnia, 13:00
LKS Płowce/Stróże Małe 3-0 Pionier Średnia Wieś 6 kwietnia, 15:00
LKS Izdebki 1-0 LKS Górki 7 kwietnia, 16:00
Orzeł Bażanówka 0-3 Górnik Strachocina 7 kwietnia, 16:00
LKS Długie 1-1 Sanovia Lesko 7 kwietnia, 14:00
Remix Niebieszczany 1-4 Cosmos II Nowotaniec 6 kwietnia, 16:00
Zgoda Zarszyn 7-1 Szarotka Uherce 6 kwietnia, 15:00

Kolejka 15 - 13-14 kwietnia

Zgoda Zarszyn 1-1 Bieszczady Jankowce 13 kwietnia, 15:00
Szarotka Uherce 2-1 Remix Niebieszczany 14 kwietnia, 16:00
Cosmos II Nowotaniec 4-0 LKS Długie 14 kwietnia, 16:00
Sanovia Lesko 2-1 Orzeł Bażanówka 14 kwietnia, 11:00
Górnik Strachocina 2-1 LKS Izdebki 13 kwietnia, 16:00
LKS Górki 2-0 LKS Płowce/Stróże Małe 14 kwietnia, 17:00
Pionier Średnia Wieś 1-1 LKS Pisarowce 14 kwietnia, 13:00

Kolejka 16 - 20-21 kwietnia

Bieszczady Jankowce 2-1 Pionier Średnia Wieś 21 kwietnia, 14:00
LKS Pisarowce 1-0 LKS Górki 20 kwietnia, 16:00
LKS Płowce/Stróże Małe 2-2 Górnik Strachocina 21 kwietnia, 11:00
LKS Izdebki 4-2 Sanovia Lesko 21 kwietnia, 16:00
Orzeł Bażanówka 1-6 Cosmos II Nowotaniec 21 kwietnia, 16:00
LKS Długie 1-0 Szarotka Uherce 21 kwietnia, 14:00
Remix Niebieszczany 0-4 Zgoda Zarszyn 20 kwietnia, 16:30

Kolejka 17 - 27-28 kwietnia

Remix Niebieszczany 3-2 Bieszczady Jankowce 27 kwietnia, 17:00
Zgoda Zarszyn 4-2 LKS Długie 28 kwietnia, 15:00
Szarotka Uherce 2-2 Orzeł Bażanówka 28 kwietnia, 16:30
Cosmos II Nowotaniec 3-1 LKS Izdebki 28 kwietnia, 16:00
Sanovia Lesko 2-2 LKS Płowce/Stróże Małe 28 kwietnia, 11:00
Górnik Strachocina 3-1 LKS Pisarowce 27 kwietnia, 16:00
LKS Górki 3-1 Pionier Średnia Wieś 28 kwietnia, 17:00

Kolejka 18 - 1 maja

Bieszczady Jankowce 7-2 LKS Górki 1 maja, 13:00
Pionier Średnia Wieś 5-8 Górnik Strachocina 1 maja, 11:00
LKS Pisarowce 1-1 Sanovia Lesko 1 maja, 15:00
LKS Płowce/Stróże Małe 0-4 Cosmos II Nowotaniec 1 maja, 13:00
LKS Izdebki 1-3 Szarotka Uherce 1 maja, 16:00
Orzeł Bażanówka 2-2 Zgoda Zarszyn 1 maja, 15:00
LKS Długie 1-1 Remix Niebieszczany 1 maja, 14:00

Kolejka 19 - 4-5 maja

LKS Długie 2-0 Bieszczady Jankowce 5 maja, 14:00
Remix Niebieszczany 2-0 Orzeł Bażanówka 4 maja, 17:00
Zgoda Zarszyn 3-1 LKS Izdebki 4 maja, 17:00
Szarotka Uherce 1-0 LKS Płowce/Stróże Małe 5 maja, 16:30
Cosmos II Nowotaniec 3-0 LKS Pisarowce 4 maja, 17:30
przerwany w 4. minucie przy stanie 3-0 z powodu zdekompletowania drużyny gości / uznano wynik z boiska
Sanovia Lesko 2-3 Pionier Średnia Wieś 5 maja, 11:00
Górnik Strachocina 5-0 LKS Górki 4 maja, 16:30

Kolejka 20 - 11-12 maja

Bieszczady Jankowce 2-6 Górnik Strachocina 11 maja, 14:00
LKS Górki 2-4 Sanovia Lesko 11 maja, 16:00
Pionier Średnia Wieś 0-8 Cosmos II Nowotaniec 12 maja, 13:00
LKS Pisarowce 1-0 Szarotka Uherce 11 maja, 14:00
LKS Płowce/Stróże Małe 2-3 Zgoda Zarszyn 11 maja, 16:00
LKS Izdebki 3-3 Remix Niebieszczany 12 maja, 16:00
Orzeł Bażanówka 1-1 LKS Długie 11 maja, 14:00

Kolejka 21 - 18-19 maja

Orzeł Bażanówka 2-1 Bieszczady Jankowce 19 maja, 17:00
LKS Długie 4-1 LKS Izdebki 19 maja, 14:00
Remix Niebieszczany 2-1 LKS Płowce/Stróże Małe 18 maja, 16:00
Zgoda Zarszyn 4-1 LKS Pisarowce 18 maja, 17:00
Szarotka Uherce 5-1 Pionier Średnia Wieś 18 maja, 17:00
Cosmos II Nowotaniec 4-2 LKS Górki 19 maja, 16:00
Sanovia Lesko 1-1 Górnik Strachocina 19 maja, 11:00

Kolejka 22 - 25-26 maja

Bieszczady Jankowce - Sanovia Lesko 26 maja, 14:00
Górnik Strachocina - Cosmos II Nowotaniec 25 maja, 16:00
LKS Górki - Szarotka Uherce 26 maja, 16:00
Pionier Średnia Wieś - Zgoda Zarszyn 26 maja, 11:00
LKS Pisarowce - Remix Niebieszczany 25 maja, 16:30
LKS Płowce/Stróże Małe - LKS Długie 26 maja, 13:00
LKS Izdebki - Orzeł Bażanówka 26 maja, 16:00

Kolejka 23 - 1-2 czerwca

LKS Izdebki - Bieszczady Jankowce
Orzeł Bażanówka - LKS Płowce/Stróże Małe
LKS Długie - LKS Pisarowce
Remix Niebieszczany - Pionier Średnia Wieś
Zgoda Zarszyn - LKS Górki
Szarotka Uherce - Górnik Strachocina
Cosmos II Nowotaniec - Sanovia Lesko

Kolejka 24 - 8-9 czerwca

Bieszczady Jankowce - Cosmos II Nowotaniec
Sanovia Lesko - Szarotka Uherce
Górnik Strachocina - Zgoda Zarszyn
LKS Górki - Remix Niebieszczany
Pionier Średnia Wieś - LKS Długie
LKS Pisarowce - Orzeł Bażanówka
LKS Płowce/Stróże Małe - LKS Izdebki

Kolejka 25 - 15-16 czerwca

Cosmos II Nowotaniec - Szarotka Uherce
LKS Płowce/Stróże Małe - Bieszczady Jankowce
LKS Izdebki - LKS Pisarowce
Orzeł Bażanówka - Pionier Średnia Wieś
LKS Długie - LKS Górki
Remix Niebieszczany - Górnik Strachocina
Zgoda Zarszyn - Sanovia Lesko

Kolejka 26 - 22-23 czerwca

Bieszczady Jankowce - Szarotka Uherce
Cosmos II Nowotaniec - Zgoda Zarszyn
Sanovia Lesko - Remix Niebieszczany
Górnik Strachocina - LKS Długie
LKS Górki - Orzeł Bażanówka
Pionier Średnia Wieś - LKS Izdebki
LKS Pisarowce - LKS Płowce/Stróże Małe

Klasa okręgowa 2023/2024 (Krosno)

Klasa A 2023/2024 (Krosno II)
Klasa A 2023/2024 (Krosno III)

Klasa B 2023/2024 (Krosno I)
Klasa B 2023/2024 (Krosno II)
Klasa B 2023/2024 (Krosno III)
Klasa B 2023/2024 (Krosno IV)
Klasa B 2023/2024 (Krosno V)

Autor: Grzegorz Bober

 

Napisz do nas