[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2022/2023 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2023/2024, grupa: Krosno II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  LKS Golcowa 23 62 20 2 1 92-21 10 1 0 46-11 10 1 1 46-10
2.  Victoria Pakoszówka 23 53 17 2 4 96-26 10 0 1 49-7 7 2 3 47-19
3.  Orkan Markowce 23 50 16 2 5 77-33 9 2 1 43-13 7 0 4 34-20
4.  Szarotka Nowosielce 23 46 14 4 5 78-30 8 2 2 54-15 6 2 3 24-15 2 4 1 1 0 4-2
5.  LKS Hłudno 23 46 14 4 5 65-30 9 0 3 39-15 5 4 2 26-15 2 1 0 1 1 2-4
6.  Orion Pielnia 23 44 14 2 7 96-35 9 2 1 50-13 5 0 6 46-22
7.  LKS Wzdów 23 41 12 5 6 54-34 7 2 2 32-16 5 3 4 22-18
8.  ULKS Czerteż 23 25 8 1 14 38-87 5 1 5 20-32 3 0 9 18-55
9.  Jutrzenka Jaćmierz 23 24 7 3 13 67-52 4 2 6 43-29 3 1 7 24-23
10.  Victoria Niebocko 23 19 5 4 14 43-75 3 3 5 22-24 2 1 9 21-51
11.  Zryw Dydnia 23 13 4 1 18 34-103 3 0 8 15-41 1 1 10 19-62
12.  LKS Odrzechowa 24 10 3 1 20 29-114 2 1 9 15-59 1 0 11 14-55
13.  Orły Jabłonka 23 1 0 1 22 21-150 0 0 12 10-77 0 1 10 11-73

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
 1 LKS Golcowa    2-1 4-1 2-2 2-1 2-1 9-0 4-0 6-2 9-2 3-0* 3-1 
 2 Victoria Pakoszówka3-0     0-3 3-0 4-3 3-0 6-1 4-0 7-0 10-0 6-0 3-0* 
 3 Orkan Markowce2-3 2-0     4-1 3-1 5-1 3-3 2-1 0-0 4-1 6-0 3-0 9-2 
 4 Szarotka Nowosielce1-2 2-4 2-0     1-1 4-1 2-2 6-1 3-2 4-0 7-1 9-1 13-0 
 5 LKS Hłudno1-2 0-5 3-0 1-3     3-2 3-1 2-1 3-0 8-0 5-0 7-1 3-0* 
 6 Orion Pielnia1-2 0-0 2-1 3-1 3-2     2-2 11-1 4-2 8-1 3-1 4-0 9-0 
 7 LKS Wzdów0-0 3-1 1-3 2-2 3-0     4-3 0-3 4-2 3-2 4-0 8-0 
 8 ULKS Czerteż0-2 2-8 1-6 1-1 0-5 1-2 1-0     2-1 4-3 4-3 4-1 
 9 Jutrzenka Jaćmierz0-5 2-3 2-4 0-1 1-1 0-7 0-1 9-0     3-3 5-1 7-1 14-2 
 10 Victoria Niebocko0-3 3-3 1-2 1-1 0-2 0-4 1-2 3-1     6-2 4-1 3-3 
 11 Zryw Dydnia2-11 0-4 2-4 0-4 1-2 0-7 0-2 1-3 1-0     3-2 5-2 
 12 LKS Odrzechowa0-7 1-7 1-9 1-4 1-3 0-7 0-3 3-1 0-8 2-6 3-3     3-1 
 13 Orły Jabłonka0-9 2-11 2-4 0-5 1-5 0-15 2-3 1-4 0-7 0-3* 1-4 1-7     

Kolejka 1 - 12-13 sierpnia

Pauza: Zryw Dydnia.
 
ULKS Czerteż 2-1 Jutrzenka Jaćmierz 13 sierpnia, 13:00
LKS Golcowa 3-1 Orły Jabłonka 13 sierpnia, 13:00
LKS Wzdów 1-3 Szarotka Nowosielce 13 sierpnia, 11:00
Victoria Niebocko 1-2 Orkan Markowce 15 sierpnia, 15:00
Victoria Pakoszówka 4-3 Orion Pielnia 13 sierpnia, 17:00
LKS Odrzechowa 1-3 LKS Hłudno 13 sierpnia, 12:00

Kolejka 2 - 19-20 sierpnia

Pauza: LKS Hłudno.
 
Orion Pielnia 4-0 LKS Odrzechowa 20 sierpnia, 12:00
Szarotka Nowosielce 4-0 Victoria Niebocko 20 sierpnia, 12:00
Orły Jabłonka 2-3 LKS Wzdów 20 sierpnia, 15:00
Jutrzenka Jaćmierz 0-5 LKS Golcowa 20 sierpnia, 13:00
Zryw Dydnia 1-3 ULKS Czerteż 20 sierpnia, 13:00
Victoria Pakoszówka 0-3 Orkan Markowce 20 sierpnia, 14:00

Kolejka 3 - 26-27 sierpnia

Pauza: ULKS Czerteż.
 
LKS Golcowa 9-2 Zryw Dydnia 27 sierpnia, 13:00
LKS Wzdów 0-3 Jutrzenka Jaćmierz 27 sierpnia, 11:00
Victoria Niebocko 3-3 Orły Jabłonka 27 sierpnia, 13:00
Victoria Pakoszówka 3-0 Szarotka Nowosielce 27 sierpnia, 14:00
LKS Odrzechowa 1-9 Orkan Markowce 27 sierpnia, 16:00
LKS Hłudno 3-2 Orion Pielnia 25 sierpnia, 18:00

Kolejka 4 - 2-3 września

Pauza: Orion Pielnia.
 
Orkan Markowce 3-1 LKS Hłudno 3 września, 17:00
Szarotka Nowosielce 9-1 LKS Odrzechowa 3 września, 12:00
Orły Jabłonka 2-11 Victoria Pakoszówka 3 września, 11:00
Jutrzenka Jaćmierz 3-3 Victoria Niebocko 3 września, 13:00
Zryw Dydnia 0-2 LKS Wzdów 3 września, 11:00
ULKS Czerteż 0-2 LKS Golcowa 3 września, 14:00

Kolejka 5 - 9-10 września

Pauza: LKS Golcowa.
 
LKS Wzdów 4-3 ULKS Czerteż 10 września, 11:00
Victoria Niebocko 6-2 Zryw Dydnia 10 września, 13:00
Victoria Pakoszówka 4-0 Jutrzenka Jaćmierz 10 września, 17:00
LKS Odrzechowa 3-1 Orły Jabłonka 10 września, 12:00
LKS Hłudno 1-3 Szarotka Nowosielce 10 września, 11:00
Orion Pielnia 2-1 Orkan Markowce 10 września, 15:00

Kolejka 6 - 16-17 września

Pauza: Orkan Markowce.
 
Szarotka Nowosielce 4-1 Orion Pielnia 17 września, 12:00
Orły Jabłonka 1-5 LKS Hłudno 17 września, 11:00
Jutrzenka Jaćmierz 7-1 LKS Odrzechowa 17 września, 13:00
Zryw Dydnia 0-4 Victoria Pakoszówka 17 września, 13:00
ULKS Czerteż 4-3 Victoria Niebocko 17 września, 14:00
LKS Golcowa 2-1 LKS Wzdów 17 września, 13:00

Kolejka 7 - 23-24 września

Pauza: LKS Wzdów.
 
Victoria Pakoszówka 6-1 ULKS Czerteż 24 września, 14:00
LKS Odrzechowa 3-3 Zryw Dydnia 24 września, 12:00
LKS Hłudno 3-0 Jutrzenka Jaćmierz 24 września, 11:00
Orion Pielnia 9-0 Orły Jabłonka 24 września, 12:00
Orkan Markowce 4-1 Szarotka Nowosielce 24 września, 14:00
LKS Golcowa 6-2 Victoria Niebocko 24 września, 13:00

Kolejka 8 - 30 września-1 października

Pauza: Szarotka Nowosielce.
 
Orły Jabłonka 2-4 Orkan Markowce 1 października, 11:00
Jutrzenka Jaćmierz 0-7 Orion Pielnia 1 października, 13:00
Zryw Dydnia 1-2 LKS Hłudno 1 października, 13:00
ULKS Czerteż 4-1 LKS Odrzechowa 1 października, 14:00
LKS Golcowa 2-1 Victoria Pakoszówka 1 października, 13:00
LKS Wzdów 4-2 Victoria Niebocko 1 października, 11:05

Kolejka 9 - 7-8 października

Pauza: Victoria Niebocko.
 
Victoria Pakoszówka 3-0 LKS Wzdów 8 października, 14:00
LKS Odrzechowa 0-7 LKS Golcowa 8 października, 12:00
LKS Hłudno 2-1 ULKS Czerteż 8 października, 11:00
Orion Pielnia 3-1 Zryw Dydnia 8 października, 12:00
Orkan Markowce 0-0 Jutrzenka Jaćmierz 8 października, 14:00
Szarotka Nowosielce 13-0 Orły Jabłonka 8 października, 12:00

Kolejka 10 - 14-15 października

Pauza: Orły Jabłonka.
 
Jutrzenka Jaćmierz 0-1 Szarotka Nowosielce 15 października, 13:00
Zryw Dydnia 2-4 Orkan Markowce 15 października, 13:00
ULKS Czerteż 1-2 Orion Pielnia 15 października, 14:00
LKS Golcowa 2-2 LKS Hłudno 15 października, 10:00
LKS Wzdów 4-0 LKS Odrzechowa 14 października, 15:30
Victoria Niebocko 3-3 Victoria Pakoszówka 15 października, 13:00

Kolejka 11 - 21-22 października

Pauza: Victoria Pakoszówka.
 
LKS Odrzechowa 2-6 Victoria Niebocko 22 października, 12:00
LKS Hłudno 3-1 LKS Wzdów 22 października, 13:00
Orion Pielnia 1-2 LKS Golcowa 22 października, 12:00
Orkan Markowce 2-1 ULKS Czerteż 22 października, 14:00
Szarotka Nowosielce 7-1 Zryw Dydnia 22 października, 12:00
Orły Jabłonka 0-7 Jutrzenka Jaćmierz 22 października, 11:00

Kolejka 12 - 28-29 października

Pauza: Jutrzenka Jaćmierz.
 
Zryw Dydnia 5-2 Orły Jabłonka 29 października, 13:00
ULKS Czerteż 1-1 Szarotka Nowosielce 29 października, 14:00
LKS Golcowa 4-1 Orkan Markowce 29 października, 13:00
LKS Wzdów 3-0 Orion Pielnia 29 października, 11:00
Victoria Niebocko 0-2 LKS Hłudno 29 października, 13:00
Victoria Pakoszówka 6-0 LKS Odrzechowa 29 października, 14:00

Kolejka 13 - 4-5 listopada

Pauza: LKS Odrzechowa.
 
LKS Hłudno 0-5 Victoria Pakoszówka 5 listopada, 11:00
Orion Pielnia 8-1 Victoria Niebocko 4 listopada, 14:00
Orkan Markowce 3-3 LKS Wzdów 4 listopada, 14:00
Szarotka Nowosielce 1-2 LKS Golcowa 5 listopada, 12:00
Orły Jabłonka 1-4 ULKS Czerteż 5 listopada, 11:00
Jutrzenka Jaćmierz 5-1 Zryw Dydnia 5 listopada, 13:00

Kolejka 14 - 6-7 kwietnia

Pauza: Zryw Dydnia.
 
Jutrzenka Jaćmierz 9-0 ULKS Czerteż 7 kwietnia, 13:00
Orły Jabłonka 0-9 LKS Golcowa 7 kwietnia, 11:00
Szarotka Nowosielce 2-2 LKS Wzdów 7 kwietnia, 11:00
Orkan Markowce 4-1 Victoria Niebocko 6 kwietnia, 16:00
Orion Pielnia 0-0 Victoria Pakoszówka 7 kwietnia, 14:00
LKS Hłudno 7-1 LKS Odrzechowa 7 kwietnia, 11:00

Kolejka 15 - 13-14 kwietnia

Pauza: LKS Hłudno.
 
Orkan Markowce 2-0 Victoria Pakoszówka 14 kwietnia, 17:00
LKS Odrzechowa 0-7 Orion Pielnia 14 kwietnia, 13:00
Victoria Niebocko 1-1 Szarotka Nowosielce 14 kwietnia, 13:00
LKS Wzdów 8-0 Orły Jabłonka 14 kwietnia, 16:30
LKS Golcowa 4-0 Jutrzenka Jaćmierz 14 kwietnia, 13:00
ULKS Czerteż 4-3 Zryw Dydnia 14 kwietnia, 14:00

Kolejka 16 - 20-21 kwietnia

Pauza: ULKS Czerteż.
 
Zryw Dydnia 2-11 LKS Golcowa 21 kwietnia, 13:00
Jutrzenka Jaćmierz 0-1 LKS Wzdów 21 kwietnia, 13:00
Orły Jabłonka 0-3 Victoria Niebocko 21 kwietnia, 11:00
(wo)
przerwany z powodu zdekompletowania drużyny gospodarzy
Szarotka Nowosielce 2-4 Victoria Pakoszówka 21 kwietnia, 12:00
Orkan Markowce 3-0 LKS Odrzechowa 21 kwietnia, 14:00
Orion Pielnia 3-2 LKS Hłudno 21 kwietnia, 12:00

Kolejka 17 - 27-28 kwietnia

Pauza: Orion Pielnia.
 
LKS Hłudno 3-0 Orkan Markowce 28 kwietnia, 11:00
LKS Odrzechowa 1-4 Szarotka Nowosielce 28 kwietnia, 13:00
Victoria Pakoszówka 3-0 Orły Jabłonka 28 kwietnia, 14:00
(wo)
goście nie dojechali
Victoria Niebocko 3-1 Jutrzenka Jaćmierz 28 kwietnia, 13:00
LKS Wzdów 3-2 Zryw Dydnia 1 maja, 16:30
LKS Golcowa 9-0 ULKS Czerteż 28 kwietnia, 13:00

Kolejka 18 - 4-5 maja

Pauza: LKS Golcowa.
 
ULKS Czerteż 1-0 LKS Wzdów 5 maja, 14:00
Zryw Dydnia 1-0 Victoria Niebocko 4 maja, 16:30
Jutrzenka Jaćmierz 2-3 Victoria Pakoszówka 5 maja, 13:00
Orły Jabłonka 1-7 LKS Odrzechowa 5 maja, 11:00
Szarotka Nowosielce 1-1 LKS Hłudno 5 maja, 11:00
Orkan Markowce 5-1 Orion Pielnia 5 maja, 17:00

Kolejka 19 - 11-12 maja

Pauza: Orkan Markowce.
 
Orion Pielnia 3-1 Szarotka Nowosielce 12 maja, 14:00
LKS Hłudno 3-0 Orły Jabłonka 12 maja, 16:30
(wo)
goście nie dojechali
LKS Odrzechowa 0-8 Jutrzenka Jaćmierz 12 maja, 13:00
Victoria Pakoszówka 10-0 Zryw Dydnia 12 maja, 14:00
Victoria Niebocko 1-2 ULKS Czerteż 12 maja, 13:00
LKS Wzdów 0-0 LKS Golcowa 12 maja, 17:00

Kolejka 20 - 18-19 maja

Pauza: LKS Wzdów.
 
Victoria Niebocko 0-3 LKS Golcowa 19 maja, 13:00
ULKS Czerteż 2-8 Victoria Pakoszówka 19 maja, 14:00
Zryw Dydnia 3-2 LKS Odrzechowa 19 maja, 13:00
Jutrzenka Jaćmierz 1-1 LKS Hłudno 19 maja, 13:00
Orły Jabłonka 0-15 Orion Pielnia 19 maja, 11:00
Szarotka Nowosielce 2-0 Orkan Markowce 18 maja, 15:00

Kolejka 21 - 25-26 maja

Pauza: Szarotka Nowosielce.
 
Orkan Markowce 9-2 Orły Jabłonka 26 maja, 14:00
Orion Pielnia 4-2 Jutrzenka Jaćmierz 26 maja, 11:00
LKS Hłudno 5-0 Zryw Dydnia 26 maja, 11:00
LKS Odrzechowa 3-1 ULKS Czerteż 26 maja, 13:00
Victoria Pakoszówka 3-0 LKS Golcowa 26 maja, 17:00
Victoria Niebocko 0-4 LKS Wzdów 26 maja, 13:00

Kolejka 22 - 30 maja

Pauza: Victoria Niebocko.
 
LKS Wzdów 3-1 Victoria Pakoszówka 30 maja, 16:30
LKS Golcowa 3-0 LKS Odrzechowa 30 maja, 15:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
ULKS Czerteż 0-5 LKS Hłudno 30 maja, 14:00
Zryw Dydnia 0-7 Orion Pielnia 30 maja, 13:00
Jutrzenka Jaćmierz 2-4 Orkan Markowce 30 maja, 13:00
Orły Jabłonka 0-5 Szarotka Nowosielce 30 maja, 15:30

Kolejka 23 - 1-2 czerwca

Pauza: Orły Jabłonka.
 
Szarotka Nowosielce 3-2 Jutrzenka Jaćmierz 1 czerwca, 11:00
Orkan Markowce 6-0 Zryw Dydnia 2 czerwca, 14:00
Orion Pielnia 11-1 ULKS Czerteż 2 czerwca, 12:00
LKS Hłudno 1-2 LKS Golcowa 2 czerwca, 11:00
LKS Odrzechowa 0-3 LKS Wzdów 2 czerwca, 13:00
Victoria Pakoszówka 7-0 Victoria Niebocko 2 czerwca, 14:00

Kolejka 24 - 8-9 czerwca

Pauza: Victoria Pakoszówka.
 
Victoria Niebocko 4-1 LKS Odrzechowa 9 czerwca, 15:00
LKS Wzdów 2-2 LKS Hłudno 8 czerwca, 17:00
LKS Golcowa 2-1 Orion Pielnia 9 czerwca, 16:30
ULKS Czerteż 1-6 Orkan Markowce 9 czerwca, 14:00
Zryw Dydnia 0-4 Szarotka Nowosielce 9 czerwca, 13:00
Jutrzenka Jaćmierz 14-2 Orły Jabłonka 1 maja, 13:00

Kolejka 25 - 15-16 czerwca

Pauza: Jutrzenka Jaćmierz.
 
Orły Jabłonka 1-4 Zryw Dydnia 16 czerwca, 11:00
Szarotka Nowosielce 6-1 ULKS Czerteż 16 czerwca, 11:00
Orkan Markowce 2-3 LKS Golcowa 15 czerwca, 16:30
Orion Pielnia 2-2 LKS Wzdów 16 czerwca, 12:00
LKS Hłudno 8-0 Victoria Niebocko 15 czerwca, 16:30
LKS Odrzechowa 1-7 Victoria Pakoszówka 15 czerwca, 17:00

Kolejka 26 - 22-23 czerwca

Pauza: LKS Odrzechowa.
 
Victoria Pakoszówka - LKS Hłudno 22 czerwca, 17:30
Victoria Niebocko - Orion Pielnia 23 czerwca, 13:00
LKS Wzdów - Orkan Markowce 22 czerwca, 16:30
LKS Golcowa - Szarotka Nowosielce 22 czerwca, 16:00
ULKS Czerteż - Orły Jabłonka 23 czerwca, 13:00
Zryw Dydnia - Jutrzenka Jaćmierz 22 czerwca, 16:00

Klasa A 2023/2024 (Krosno I)
Klasa A 2023/2024 (Krosno II)
Klasa A 2023/2024 (Krosno III)

Klasa B 2023/2024 (Krosno I)
Klasa B 2023/2024 (Krosno III)
Klasa B 2023/2024 (Krosno IV)
Klasa B 2023/2024 (Krosno V)

Autor: Grzegorz Bober

 

Napisz do nas