|
|
.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.
Klasa B 2023/2024, grupa: Krosno V
|
|
|
RAZEM |
DOM |
WYJAZD |
MECZE BEZPOŚREDNIE |
|
Nazwa |
M. |
Pkt. |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
M. |
Pkt. |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
1. |
Jasiołka Szebnie |
13 |
28 |
8 |
4 |
1 |
50-15 |
6 |
0 |
1 |
30-5 |
2 |
4 |
0 |
20-10 |
|
|
|
|
|
|
2. |
Wisłoka Nowy Żmigród |
13 |
27 |
9 |
0 |
4 |
47-25 |
6 |
0 |
1 |
25-13 |
3 |
0 |
3 |
22-12 |
|
|
|
|
|
|
3. |
KS II Zarzecze |
13 |
26 |
8 |
2 |
3 |
25-15 |
6 |
1 |
0 |
17-4 |
2 |
1 |
3 |
8-11 |
|
|
|
|
|
|
4. |
LKS Brzezówka (k. Krosna) |
13 |
23 |
7 |
2 |
4 |
39-27 |
5 |
1 |
0 |
21-6 |
2 |
1 |
4 |
18-21 |
1 |
1 |
0 |
1 |
0 |
2-2 |
5. |
Gaudium Łężyny |
13 |
23 |
7 |
2 |
4 |
28-20 |
3 |
1 |
2 |
17-13 |
4 |
1 |
2 |
11-7 |
1 |
1 |
0 |
1 |
0 |
2-2 |
6. |
Standart Święcany |
13 |
22 |
7 |
1 |
5 |
38-30 |
3 |
1 |
2 |
20-16 |
4 |
0 |
3 |
18-14 |
|
|
|
|
|
|
7. |
Wisłoka Błażkowa |
13 |
21 |
6 |
3 |
4 |
35-30 |
2 |
3 |
2 |
14-13 |
4 |
0 |
2 |
21-17 |
|
|
|
|
|
|
8. |
Tajfun Łubno Szlacheckie |
13 |
14 |
4 |
2 |
7 |
24-30 |
1 |
2 |
4 |
12-13 |
3 |
0 |
3 |
12-17 |
|
|
|
|
|
|
9. |
Zorza 03 Łubienko |
13 |
13 |
3 |
4 |
6 |
30-40 |
2 |
2 |
3 |
21-22 |
1 |
2 |
3 |
9-18 |
|
|
|
|
|
|
10. |
Dragon Nowy Glinik |
13 |
12 |
4 |
0 |
9 |
17-36 |
3 |
0 |
3 |
12-11 |
1 |
0 |
6 |
5-25 |
|
|
|
|
|
|
11. |
LKS Warzyce |
13 |
11 |
3 |
2 |
8 |
13-38 |
1 |
0 |
5 |
2-19 |
2 |
2 |
3 |
11-19 |
|
|
|
|
|
|
12. |
Jasiołka Hankówka-Brzyszczki |
13 |
2 |
0 |
2 |
11 |
17-57 |
0 |
1 |
5 |
8-29 |
0 |
1 |
6 |
9-28 |
|
|
|
|
|
|
| | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |
1 | Jasiołka Szebnie | | 1-2 | 4-1 | | 1-0 | 2-1 | | 7-0 | | 10-0 | | 5-1 |
2 | Wisłoka Nowy Żmigród | | | | 4-1 | 2-1 | 4-2 | 6-3 | 4-2 | 2-3 | 3-1 | | |
3 | KS II Zarzecze | | 2-1 | | | 1-1 | 3-1 | | 1-0 | 3-0 | 3-1 | 4-0 | |
4 | LKS Brzezówka (k. Krosna) | 3-3 | 3-2 | 2-0 | | | | | | | 4-0 | 4-0 | 5-1 |
5 | Gaudium Łężyny | | 3-0* | | 2-2 | | 1-3 | 4-2 | 1-4 | 6-2 | | | |
6 | Standart Święcany | | | 4-2 | 5-4 | | | 3-4 | 2-3 | 4-1 | | 2-2 | |
7 | Wisłoka Błażkowa | 3-3 | | 0-0 | 1-5 | 1-2 | | | | | 1-0 | 1-1 | 7-2 |
8 | Tajfun Łubno Szlacheckie | 1-1 | | | 2-3 | | | 0-1 | | 2-2 | 1-2 | 1-3 | 5-1 |
9 | Zorza 03 Łubienko | 3-3 | | | 6-3 | | 2-3 | 3-7 | | | 3-1 | 2-3 | 2-2 |
10 | Dragon Nowy Glinik | | | | 1-0 | 0-1 | 1-3 | | 2-3 | | | 5-2 | 3-2 |
11 | LKS Warzyce | 0-5 | 0-5 | 0-2 | | 0-3 | | 1-4 | | | | | 1-0 |
12 | Jasiołka Hankówka-Brzyszczki | 0-5 | 3-12 | 1-3 | | 2-3 | 1-5 | | | 1-1 | | | |
Kolejka 1 - 12-13 sierpnia
|
LKS Brzezówka (k. Krosna) |
4-0 |
Dragon Nowy Glinik |
13 sierpnia, 11:00 |
Wisłoka Nowy Żmigród |
2-1 |
Gaudium Łężyny |
13 sierpnia, 11:00 |
Wisłoka Błażkowa |
1-1 |
LKS Warzyce |
13 sierpnia, 11:00 |
KS II Zarzecze |
3-1 |
Standart Święcany |
13 sierpnia, 14:00 |
Zorza 03 Łubienko |
2-2 |
Jasiołka Hankówka-Brzyszczki |
13 sierpnia, 11:00 |
Jasiołka Szebnie |
7-0 |
Tajfun Łubno Szlacheckie |
13 sierpnia, 10:00 |
Kolejka 2 - 19-20 sierpnia
|
Dragon Nowy Glinik |
2-3 |
Tajfun Łubno Szlacheckie |
20 sierpnia, 11:00 |
Jasiołka Hankówka-Brzyszczki |
0-5 |
Jasiołka Szebnie |
20 sierpnia, 11:00 |
Standart Święcany |
4-1 |
Zorza 03 Łubienko |
20 sierpnia, 11:00 |
LKS Warzyce |
0-2 |
KS II Zarzecze |
20 sierpnia, 11:00 |
Gaudium Łężyny |
4-2 |
Wisłoka Błażkowa |
20 sierpnia, 11:00 |
LKS Brzezówka (k. Krosna) |
3-2 |
Wisłoka Nowy Żmigród |
20 sierpnia, 14:00 |
Kolejka 3 - 26-27 sierpnia
|
Wisłoka Nowy Żmigród |
3-1 |
Dragon Nowy Glinik |
27 sierpnia, 11:00 |
Wisłoka Błażkowa |
1-5 |
LKS Brzezówka (k. Krosna) |
27 sierpnia, 11:00 |
KS II Zarzecze |
1-1 |
Gaudium Łężyny |
27 sierpnia, 11:00 |
Zorza 03 Łubienko |
2-3 |
LKS Warzyce |
27 sierpnia, 11:00 |
Jasiołka Szebnie |
2-1 |
Standart Święcany |
27 sierpnia, 10:00 |
Tajfun Łubno Szlacheckie |
5-1 |
Jasiołka Hankówka-Brzyszczki |
27 sierpnia, 11:00 |
Kolejka 4 - 2-3 września
|
Dragon Nowy Glinik |
3-2 |
Jasiołka Hankówka-Brzyszczki |
3 września, 11:00 |
Standart Święcany |
2-3 |
Tajfun Łubno Szlacheckie |
3 września, 11:00 |
LKS Warzyce |
0-5 |
Jasiołka Szebnie |
3 września, 16:00 |
Gaudium Łężyny |
6-2 |
Zorza 03 Łubienko |
3 września, 11:00 |
LKS Brzezówka (k. Krosna) |
2-0 |
KS II Zarzecze |
3 września, 11:00 |
Wisłoka Nowy Żmigród |
6-3 |
Wisłoka Błażkowa |
3 września, 11:00 |
Kolejka 5 - 9-10 września
|
Wisłoka Błażkowa |
1-0 |
Dragon Nowy Glinik |
10 września, 17:00 |
KS II Zarzecze |
2-1 |
Wisłoka Nowy Żmigród |
10 września, 11:00 |
Zorza 03 Łubienko |
6-3 |
LKS Brzezówka (k. Krosna) |
10 września, 11:00 |
Jasiołka Szebnie |
1-0 |
Gaudium Łężyny |
10 września, 11:00 |
Tajfun Łubno Szlacheckie |
1-3 |
LKS Warzyce |
10 września, 13:00 |
Jasiołka Hankówka-Brzyszczki |
1-5 |
Standart Święcany |
10 września, 11:00 |
Kolejka 6 - 16-17 września
|
Dragon Nowy Glinik |
1-3 |
Standart Święcany |
17 września, 13:00 |
LKS Warzyce |
1-0 |
Jasiołka Hankówka-Brzyszczki |
17 września, 11:00 |
Gaudium Łężyny |
1-4 |
Tajfun Łubno Szlacheckie |
17 września, 11:00 |
LKS Brzezówka (k. Krosna) |
3-3 |
Jasiołka Szebnie |
17 września, 14:00 |
Wisłoka Nowy Żmigród |
2-3 |
Zorza 03 Łubienko |
17 września, 15:00 |
Wisłoka Błażkowa |
0-0 |
KS II Zarzecze |
17 września, 11:00 |
Kolejka 7 - 23-24 września
|
KS II Zarzecze |
3-1 |
Dragon Nowy Glinik |
24 września, 11:00 |
Zorza 03 Łubienko |
3-7 |
Wisłoka Błażkowa |
24 września, 11:00 |
Jasiołka Szebnie |
1-2 |
Wisłoka Nowy Żmigród |
24 września, 11:00 |
Tajfun Łubno Szlacheckie |
2-3 |
LKS Brzezówka (k. Krosna) |
24 września, 13:00 |
Jasiołka Hankówka-Brzyszczki |
2-3 |
Gaudium Łężyny |
24 września, 11:00 |
Standart Święcany |
2-2 |
LKS Warzyce |
24 września, 11:00 |
Kolejka 8 - 30 września-1 października
|
Dragon Nowy Glinik |
5-2 |
LKS Warzyce |
1 października, 13:00 |
Gaudium Łężyny |
1-3 |
Standart Święcany |
1 października, 11:00 |
LKS Brzezówka (k. Krosna) |
5-1 |
Jasiołka Hankówka-Brzyszczki |
1 października, 11:00 |
Wisłoka Nowy Żmigród |
4-2 |
Tajfun Łubno Szlacheckie |
1 października, 11:00 |
Wisłoka Błażkowa |
3-3 |
Jasiołka Szebnie |
1 października, 15:00 |
KS II Zarzecze |
3-0 |
Zorza 03 Łubienko |
1 października, 12:00 |
Kolejka 9 - 7-8 października
|
Zorza 03 Łubienko |
3-1 |
Dragon Nowy Glinik |
8 października, 11:00 |
Jasiołka Szebnie |
4-1 |
KS II Zarzecze |
29 października, 11:00 |
w pierwotnym terminie (8 października, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska |
Tajfun Łubno Szlacheckie |
0-1 |
Wisłoka Błażkowa |
8 października, 13:00 |
Jasiołka Hankówka-Brzyszczki |
3-12 |
Wisłoka Nowy Żmigród |
8 października, 11:00 |
Standart Święcany |
5-4 |
LKS Brzezówka (k. Krosna) |
8 października, 11:00 |
LKS Warzyce |
0-3 |
Gaudium Łężyny |
8 października, 11:00 |
Kolejka 10 - 14-15 października
|
Dragon Nowy Glinik |
0-1 |
Gaudium Łężyny |
15 października, 11:00 |
LKS Brzezówka (k. Krosna) |
4-0 |
LKS Warzyce |
15 października, 11:00 |
Wisłoka Nowy Żmigród |
4-2 |
Standart Święcany |
15 października, 11:00 |
Wisłoka Błażkowa |
7-2 |
Jasiołka Hankówka-Brzyszczki |
15 października, 14:00 |
KS II Zarzecze |
1-0 |
Tajfun Łubno Szlacheckie |
15 października, 14:00 |
Zorza 03 Łubienko |
3-3 |
Jasiołka Szebnie |
15 października, 11:00 |
Kolejka 11 - 21-22 października
|
Jasiołka Szebnie |
10-0 |
Dragon Nowy Glinik |
22 października, 11:00 |
Tajfun Łubno Szlacheckie |
2-2 |
Zorza 03 Łubienko |
22 października, 11:00 |
Jasiołka Hankówka-Brzyszczki |
1-3 |
KS II Zarzecze |
22 października, 11:00 |
Standart Święcany |
3-4 |
Wisłoka Błażkowa |
22 października, 11:00 |
LKS Warzyce |
0-5 |
Wisłoka Nowy Żmigród |
22 października, 11:00 |
Gaudium Łężyny |
2-2 |
LKS Brzezówka (k. Krosna) |
22 października, 11:00 |
Kolejka 12 - 13-14 kwietnia
|
Dragon Nowy Glinik |
1-0 |
LKS Brzezówka (k. Krosna) |
14 kwietnia, 11:00 |
Gaudium Łężyny |
3-0 |
Wisłoka Nowy Żmigród |
14 kwietnia, 11:00 |
(wo) |
na boisku 1-3 |
LKS Warzyce |
1-4 |
Wisłoka Błażkowa |
14 kwietnia, 11:00 |
Standart Święcany |
4-2 |
KS II Zarzecze |
14 kwietnia, 11:00 |
Jasiołka Hankówka-Brzyszczki |
1-1 |
Zorza 03 Łubienko |
14 kwietnia, 11:00 |
Tajfun Łubno Szlacheckie |
1-1 |
Jasiołka Szebnie |
14 kwietnia, 13:00 |
Kolejka 13 - 20-21 kwietnia
|
Tajfun Łubno Szlacheckie |
1-2 |
Dragon Nowy Glinik |
21 kwietnia, 13:00 |
Jasiołka Szebnie |
5-1 |
Jasiołka Hankówka-Brzyszczki |
21 kwietnia, 16:00 |
Zorza 03 Łubienko |
2-3 |
Standart Święcany |
21 kwietnia, 11:00 |
KS II Zarzecze |
4-0 |
LKS Warzyce |
21 kwietnia, 11:00 |
Wisłoka Błażkowa |
1-2 |
Gaudium Łężyny |
21 kwietnia, 11:00 |
Wisłoka Nowy Żmigród |
4-1 |
LKS Brzezówka (k. Krosna) |
21 kwietnia, 11:00 |
Kolejka 14 - 27-28 kwietnia
|
Dragon Nowy Glinik |
- |
Wisłoka Nowy Żmigród |
28 kwietnia, 11:00 |
LKS Brzezówka (k. Krosna) |
- |
Wisłoka Błażkowa |
28 kwietnia, 11:00 |
Gaudium Łężyny |
- |
KS II Zarzecze |
28 kwietnia, 11:00 |
LKS Warzyce |
- |
Zorza 03 Łubienko |
28 kwietnia, 11:00 |
Standart Święcany |
- |
Jasiołka Szebnie |
28 kwietnia, 11:00 |
Jasiołka Hankówka-Brzyszczki |
- |
Tajfun Łubno Szlacheckie |
28 kwietnia, 13:00 |
Kolejka 15 - 4-5 maja
|
Jasiołka Hankówka-Brzyszczki |
- |
Dragon Nowy Glinik |
5 maja, 13:00 |
Tajfun Łubno Szlacheckie |
- |
Standart Święcany |
5 maja, 13:00 |
Jasiołka Szebnie |
- |
LKS Warzyce |
5 maja, 11:00 |
Zorza 03 Łubienko |
- |
Gaudium Łężyny |
5 maja, 11:00 |
KS II Zarzecze |
- |
LKS Brzezówka (k. Krosna) |
5 maja, 11:00 |
Wisłoka Błażkowa |
- |
Wisłoka Nowy Żmigród |
5 maja, 11:00 |
Kolejka 16 - 11-12 maja
|
Dragon Nowy Glinik |
- |
Wisłoka Błażkowa |
|
Wisłoka Nowy Żmigród |
- |
KS II Zarzecze |
|
LKS Brzezówka (k. Krosna) |
- |
Zorza 03 Łubienko |
|
Gaudium Łężyny |
- |
Jasiołka Szebnie |
|
LKS Warzyce |
- |
Tajfun Łubno Szlacheckie |
|
Standart Święcany |
- |
Jasiołka Hankówka-Brzyszczki |
|
Kolejka 17 - 18-19 maja
|
Standart Święcany |
- |
Dragon Nowy Glinik |
|
Jasiołka Hankówka-Brzyszczki |
- |
LKS Warzyce |
|
Tajfun Łubno Szlacheckie |
- |
Gaudium Łężyny |
|
Jasiołka Szebnie |
- |
LKS Brzezówka (k. Krosna) |
|
Zorza 03 Łubienko |
- |
Wisłoka Nowy Żmigród |
|
KS II Zarzecze |
- |
Wisłoka Błażkowa |
|
Kolejka 18 - 25-26 maja
|
Dragon Nowy Glinik |
- |
KS II Zarzecze |
|
Wisłoka Błażkowa |
- |
Zorza 03 Łubienko |
|
Wisłoka Nowy Żmigród |
- |
Jasiołka Szebnie |
|
LKS Brzezówka (k. Krosna) |
- |
Tajfun Łubno Szlacheckie |
|
Gaudium Łężyny |
- |
Jasiołka Hankówka-Brzyszczki |
|
LKS Warzyce |
- |
Standart Święcany |
|
Kolejka 19 - 1-2 czerwca
|
LKS Warzyce |
- |
Dragon Nowy Glinik |
|
Standart Święcany |
- |
Gaudium Łężyny |
|
Jasiołka Hankówka-Brzyszczki |
- |
LKS Brzezówka (k. Krosna) |
|
Tajfun Łubno Szlacheckie |
- |
Wisłoka Nowy Żmigród |
|
Jasiołka Szebnie |
- |
Wisłoka Błażkowa |
|
Zorza 03 Łubienko |
- |
KS II Zarzecze |
|
Kolejka 20 - 8-9 czerwca
|
Dragon Nowy Glinik |
- |
Zorza 03 Łubienko |
|
KS II Zarzecze |
- |
Jasiołka Szebnie |
|
Wisłoka Błażkowa |
- |
Tajfun Łubno Szlacheckie |
|
Wisłoka Nowy Żmigród |
- |
Jasiołka Hankówka-Brzyszczki |
|
LKS Brzezówka (k. Krosna) |
- |
Standart Święcany |
|
Gaudium Łężyny |
- |
LKS Warzyce |
|
Kolejka 21 - 15-16 czerwca
|
Gaudium Łężyny |
- |
Dragon Nowy Glinik |
|
LKS Warzyce |
- |
LKS Brzezówka (k. Krosna) |
|
Standart Święcany |
- |
Wisłoka Nowy Żmigród |
|
Jasiołka Hankówka-Brzyszczki |
- |
Wisłoka Błażkowa |
|
Tajfun Łubno Szlacheckie |
- |
KS II Zarzecze |
|
Jasiołka Szebnie |
- |
Zorza 03 Łubienko |
|
Kolejka 22 - 22-23 czerwca
|
Dragon Nowy Glinik |
- |
Jasiołka Szebnie |
|
Zorza 03 Łubienko |
- |
Tajfun Łubno Szlacheckie |
|
KS II Zarzecze |
- |
Jasiołka Hankówka-Brzyszczki |
|
Wisłoka Błażkowa |
- |
Standart Święcany |
|
Wisłoka Nowy Żmigród |
- |
LKS Warzyce |
|
LKS Brzezówka (k. Krosna) |
- |
Gaudium Łężyny |
|
Autor: Grzegorz Bober
|
|
|