[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
REKLAMA
 PZPN
RSSSF
REKLAMA

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

IV liga 2007/2008, grupa: małopolska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Unia Tarnów 34 77 23 8 3 64-21 14 3 0 35-6 9 5 3 29-15
2.  Puszcza Niepołomice 34 73 22 7 5 67-27 14 2 1 43-10 8 5 4 24-17 2 6 2 0 0 2-0
3.  LKS Nieciecza 34 73 22 7 5 69-30 13 2 2 44-16 9 5 3 25-14 2 0 0 0 2 0-2
4.  Dalin Myślenice 34 72 22 6 6 53-22 11 4 2 29-8 11 2 4 24-14
5.  Glinik/Karpatia Gorlice 34 58 17 7 10 60-45 8 4 5 35-22 9 3 5 25-23
6.  Garbarnia Kraków 34 55 17 4 13 52-36 10 2 5 31-14 7 2 8 21-22 2 3 1 0 1 3-1
7.  MZKS Alwernia 34 55 15 10 9 42-33 11 3 3 26-12 4 7 6 16-21 2 3 1 0 1 1-3
8.  Płomień Jerzmanowice 34 47 14 5 15 49-55 7 4 6 29-27 7 1 9 20-28
9.  Bocheński KS 34 46 12 10 12 60-52 9 3 5 38-22 3 7 7 22-30
10.  MKS Trzebinia/Siersza 34 44 12 8 14 49-49 8 7 2 28-16 4 1 12 21-33
11.  Poprad Muszyna 34 43 10 13 11 41-39 7 6 4 28-17 3 7 7 13-22
12.  Beskid Andrychów 34 39 10 9 15 32-60 9 5 3 22-12 1 4 12 10-48
13.  Lubań Maniowy 34 36 9 9 16 39-41 6 7 4 22-13 3 2 12 17-28
14.  Tuchovia Tuchów 34 35 9 8 17 40-49 8 4 5 30-13 1 4 12 10-36
15.  Gościbia Sułkowice 34 30 7 9 18 31-47 3 6 8 14-21 4 3 10 17-26
16.  Sandecja II Nowy Sącz 34 24 6 6 22 33-69 3 3 11 18-32 3 3 11 15-37
17.  Fablok Chrzanów 34 22 7 1 26 35-92 4 0 13 19-38 3 1 13 16-54
18.  Wisła II Kraków 34 24 7 3 24 30-79 4 0 13 17-39 3 3 11 13-40
Zwycięzca ligi zagrał w barażu o awans do nowej II ligi ze zwycięzcą innej grupy IV ligi.
Wisła II Kraków rozgrywała jesienią swoje mecze w roli gospodarza na boisku KS Borek, w przerwie zimowej wycofała się z rozgrywek.
Fablok Chrzanów spadł do V ligi.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 
 1 Unia Tarnów    2-1 1-1 2-0 1-0 3-0 2-1 5-0 1-1 2-0 3-0 0-0 1-0 1-0 2-1 2-1 4-0 3-0* 
 2 Puszcza Niepołomice2-1     1-0 0-1 3-1 4-2 2-2 3-0 1-1 4-1 3-0 3-0 3-1 3-0 2-0 4-0 2-0 3-0* 
 3 LKS Nieciecza1-1 0-1     1-3 4-0 4-1 0-0 1-0 3-1 2-1 3-0 3-2 4-3 5-0 2-0 3-0* 3-2 5-1 
 4 Dalin Myślenice2-0 2-2 1-0     0-1 0-2 2-1 2-0 1-1 3-0 2-0 5-0 1-0 1-1 2-0 0-0 4-0 1-0 
 5 Glinik/Karpatia Gorlice0-1 1-2 2-3 1-3     1-0 2-2 1-0 1-0 2-1 1-1 6-0 2-0 3-2 1-1 1-1 8-0 2-5 
 6 Garbarnia Kraków2-4 0-1 0-1 2-1 0-0     3-0* 0-2 3-1 4-2 1-0 6-0 2-0 4-0 3-1 1-0 0-0 0-1 
 7 MZKS Alwernia0-0 0-2 1-1 1-2 4-1 1-0     2-1 3-0 1-0 0-1 1-0 1-1 1-0 2-1 1-0 4-2 3-0* 
 8 Płomień Jerzmanowice1-4 0-2 0-1 1-0 0-2 1-1 1-1     4-2 4-2 2-2 1-1 3-1 1-0 0-3 2-4 5-1 3-0* 
 9 Bocheński KS0-2 0-1 3-2 1-3 1-1 2-1 2-0 4-5     2-2 1-0 5-1 3-1 1-1 2-0 7-0 1-2 3-0* 
 10 MKS Trzebinia/Siersza0-1 2-1 1-1 2-2 1-2 2-1 1-0 2-0 2-2     0-0 2-2 2-0 2-0 1-1 1-1 4-2 3-0* 
 11 Poprad Muszyna1-1 0-0 1-3 0-0 1-1 0-1 2-1 3-0 3-0 2-1     3-0 0-0 4-0 1-3 4-2 1-2 2-2 
 12 Beskid Andrychów1-1 2-1 1-1 3-0 0-1 0-1 1-1 1-0 1-1 0-3 2-2     1-0 2-0 2-0 1-0 1-0 3-0* 
 13 Lubań Maniowy0-0 1-1 0-1 0-1 2-0 0-2 0-0 0-2 1-1 2-0 1-1 3-1     1-1 1-0 4-0 5-1 1-1 
 14 Tuchovia Tuchów0-1 1-1 0-0 0-1 1-2 1-1 0-0 1-2 1-2 1-0 2-0 4-1 2-0     3-0 5-0 5-2 3-0 
 15 Gościbia Sułkowice0-4 1-1 0-1 0-1 2-4 1-2 0-1 1-1 0-0 1-0 0-0 0-0 2-0 5-1     0-3 0-1 1-1 
 16 Sandecja II Nowy Sącz3-1 0-2 1-3 0-1 1-3 0-2 1-2 1-3 1-4 2-4 1-1 3-0 0-3 0-0 1-1     2-0 1-2 
 17 Fablok Chrzanów1-5 0-3 1-3 0-2 2-3 2-1 1-2 1-2 1-4 1-2 0-2 1-2 1-4 2-1 1-2 1-0     3-0* 
 18 Wisła II Kraków1-2 5-2 0-3* 0-3* 0-3* 0-3* 1-2 0-2 3-1 0-2 0-3* 2-0 0-3* 0-3* 0-3* 0-3* 5-1     

REKLAMA

Kolejka 1 - 4-5 sierpnia

Poprad Muszyna 2-2 Wisła II Kraków 5 sierpnia, 17:00 (300)
Ulucki 10 (k), Kamiński 80 (k) - Szabat 27, 77 (k)
Lubań Maniowy 0-2 Płomień Jerzmanowice 5 sierpnia, 17:00 (300)
Oleksy 47, Szumiec 90
Dalin Myślenice 5-0 Beskid Andrychów 5 sierpnia, 15:00 (300)
Ł.Rapacz 38 (k), Kęsek 45, Bodzioch 60, 67, Rączka 80
Sandecja II Nowy Sącz 2-0 Fablok Chrzanów 5 sierpnia, 17:00 (150)
Owsianka 17, Gurba 78
Tuchovia Tuchów 1-0 MKS Trzebinia/Siersza 5 sierpnia, 16:00 (400)
Stec 64
Glinik/Karpatia Gorlice 1-0 Bocheński KS 4 sierpnia, 17:00 (400)
Gadzina 12
Garbarnia Kraków 3-0 MZKS Alwernia 4 sierpnia, 11:00 (250)
(wo)
Szymczyk 49 - Jasieczko 77
na boisku 1-1 - w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Puszcza Niepołomice 2-0 Gościbia Sułkowice 4 sierpnia, 14:00 (200)
Kusia 62, Dutka 72
Unia Tarnów 1-1 LKS Nieciecza 4 sierpnia, 17:00 (500)
Kazik 9 - Augustyn 22

Kolejka 2 - 11-12 sierpnia

Wisła II Kraków 3-1 Bocheński KS 12 sierpnia, 11:00 (200)
Smółka 44, Batko 63, 90 - T.Stokłosa 24
MKS Trzebinia/Siersza 1-0 MZKS Alwernia 11 sierpnia, 17:30 (300)
Lickiewicz 77
Fablok Chrzanów 2-1 Garbarnia Kraków 10 sierpnia, 17:00 (150)
Przepiórka 3 (k), Bogucki 67 - Szymczyk 36
Unia Tarnów 1-0 Glinik/Karpatia Gorlice 11 sierpnia, 17:00 (400)
Ł.Popiela 81
Puszcza Niepołomice 3-0 Tuchovia Tuchów 12 sierpnia, 17:00 (200)
Kmak 17, 74, Dutka 65
Beskid Andrychów 1-0 Sandecja II Nowy Sącz 11 sierpnia, 17:00 (400)
Chowaniec 4
Płomień Jerzmanowice 0-1 LKS Nieciecza 12 sierpnia, 17:00 (150)
Fijał 68
Poprad Muszyna 1-3 Gościbia Sułkowice 11 sierpnia, 17:00 (400)
Kubik 62 - Morawski 60, G.Stokłosa 67, Kolański 73
Lubań Maniowy 0-1 Dalin Myślenice 12 sierpnia, 17:00 (200)
Rączka 65

Kolejka 3 - 15 sierpnia

Lubań Maniowy 1-1 Wisła II Kraków 15 sierpnia, 17:00 (250)
Anioł 56 - Smółka 34
Dalin Myślenice 2-0 Poprad Muszyna 15 sierpnia, 17:00 (400)
Rączka 72, R.Drobny 76
Sandecja II Nowy Sącz 0-2 Puszcza Niepołomice 15 sierpnia, 17:00 (200)
Kostera 37, Kmak 65
w Niepołomicach, Sandecja II gospodarzem
Tuchovia Tuchów 0-1 Unia Tarnów 15 sierpnia, 17:00 (600)
Ł.Popiela 82
Glinik/Karpatia Gorlice 8-0 Fablok Chrzanów 15 sierpnia, 17:00 (400)
Szary 43, 55, Juruś 61, 87, Żmigrodzki 64, 90, Gadzina 68, 86
Garbarnia Kraków 4-2 MKS Trzebinia/Siersza 15 sierpnia, 17:00 (150)
Wołczyk 7 (k), 20 (k), 83, 90 - Czech 55, Lickiewicz 72
MZKS Alwernia 3-0 Bocheński KS 15 sierpnia, 17:00 (150)
Józkowicz 8 (k), 47, Solarz 58 (k)
Płomień Jerzmanowice 0-3 Gościbia Sułkowice 15 sierpnia, 17:00 (250)
Klimas 57, Wąs 87, Ślazik 90
Beskid Andrychów 1-1 LKS Nieciecza 15 sierpnia, 17:00 (250)
Wawro 11 - Fijał 57

Kolejka 4 - 18-19 sierpnia

Wisła II Kraków 1-2 MZKS Alwernia 19 sierpnia, 11:00 (200)
Batko 31 - Grabowski 1, Borowczyk 59
Bocheński KS 2-1 Garbarnia Kraków 18 sierpnia, 17:00 (400)
Michał Stolarz 7, 25 - Szymanowski 30
MKS Trzebinia/Siersza 1-2 Glinik/Karpatia Gorlice 18 sierpnia, 17:30 (100)
Lickiewicz 44 - Wtorek 62, Gadzina 85 (k)
Fablok Chrzanów 2-1 Tuchovia Tuchów 18 sierpnia, 17:00 (150)
Michałek 68, Czyszczoń 89 - Orlik 14
Unia Tarnów 2-1 Sandecja II Nowy Sącz 18 sierpnia, 11:00 (350)
Drozdowicz 28, Ł.Popiela 89 - Rysiewicz 67
Puszcza Niepołomice 1-0 LKS Nieciecza 19 sierpnia, 17:00 (250)
Kmak 53
Beskid Andrychów 2-0 Gościbia Sułkowice 18 sierpnia, 17:00 (450)
Chowaniec 50, Sobala 90
Płomień Jerzmanowice 1-0 Dalin Myślenice 19 sierpnia, 17:00 (300)
Kosowicz 17
Poprad Muszyna 0-0 Lubań Maniowy 19 sierpnia, 16:30 (250)

Kolejka 5 - 25-26 sierpnia

Dalin Myślenice 1-0 Wisła II Kraków 25 sierpnia, 17:00 (250)
Rączka 56 (k)
Gościbia Sułkowice 2-0 Lubań Maniowy 26 sierpnia, 11:00 (200)
Maciej Stolarz 24, Morawski 51
LKS Nieciecza 3-0 Poprad Muszyna 26 sierpnia, 11:00 (600)
Dzierżanowski 10 (k), K.Krauze 63, Saratowicz 71
Sandecja II Nowy Sącz 1-3 Płomień Jerzmanowice 26 sierpnia, 17:00 (250)
Piszczek 55 (s) - Korpała 24, Piszczek 73, Bujak 77
Tuchovia Tuchów 4-1 Beskid Andrychów 26 sierpnia, 17:00 (400)
Orlik 26, Kafel 37, K.Hudyka 84, Różycki 90 (k) - Sobala 65 (k)
Glinik/Karpatia Gorlice 1-2 Puszcza Niepołomice 26 sierpnia, 17:30 (500)
Juruś 31 - Kmak 37, Kostera 55
Garbarnia Kraków 2-4 Unia Tarnów 25 sierpnia, 11:00 (400)
Kalemba 41, Wołczyk 48 - Asseh 10, 50, Ł.Popiela 38, 56
MZKS Alwernia 4-2 Fablok Chrzanów 25 sierpnia, 17:00 (200)
Józkowicz 1, Jasieczko 51, 82, Jajko 88 - Oczkowski 33, Banaszkiewicz 59 (s)
Bocheński KS 2-2 MKS Trzebinia/Siersza 25 sierpnia, 17:00 (350)
Zubel 31, T.Stokłosa 80 - P.Łukasik 21, Lickiewicz 60

Kolejka 6 - 1-2 września

Wisła II Kraków 0-2 MKS Trzebinia/Siersza 1 września, 17:00 (300)
Lickiewicz 24, P.Łukasik 45
Fablok Chrzanów 1-4 Bocheński KS 1 września, 11:00 (100)
Oczkowski 88 - Skirło 20, Zubel 27, 54, Michał Stolarz 81
Unia Tarnów 2-1 MZKS Alwernia 1 września, 17:00 (400)
Ł.Popiela 34 (k), Drozdowicz 52 - Chylaszek 90
Puszcza Niepołomice 4-2 Garbarnia Kraków 2 września, 17:00 (200)
Kusia 33, 58 (k), Kmak 37, Dutka 64 - Kozubowski 27, Zięba 79 (k)
Beskid Andrychów 0-1 Glinik/Karpatia Gorlice 1 września, 17:00 (400)
Gadzina 14
Płomień Jerzmanowice 1-0 Tuchovia Tuchów 2 września, 17:00 (250)
Sonko 17
Poprad Muszyna 4-2 Sandecja II Nowy Sącz 1 września, 16:00 (250)
Kubik 55, 69, 70, Łukaszyk 76 - Gurba 7, 40
Lubań Maniowy 0-1 LKS Nieciecza 2 września, 16:00 (200)
Saratowicz 19
Dalin Myślenice 2-0 Gościbia Sułkowice 1 września, 17:00 (400)
Rączka 61, M.Drobny 88

Kolejka 7 - 5 września

Gościbia Sułkowice 1-1 Wisła II Kraków 13 września, 17:00 (250)
Wąs 30 - Kwiek 60
LKS Nieciecza 1-3 Dalin Myślenice 5 września, 17:00 (400)
Saratowicz 20 - Rączka 14, 73 (k), Kęsek 79
Sandecja II Nowy Sącz 0-3 Lubań Maniowy 5 września, 17:00 (80)
Ciesielka 49, 50, Kurnyta 90
w Maniowach, Sandecja II gospodarzem
Tuchovia Tuchów 2-0 Poprad Muszyna 5 września, 17:00 (150)
Kucharzyk 67, Stec 90
Glinik/Karpatia Gorlice 1-0 Płomień Jerzmanowice 5 września, 17:00 (300)
Gadzina 11 (k)
Garbarnia Kraków 6-0 Beskid Andrychów 5 września, 17:00 (100)
Nocoń 29, 59, Wołczyk 40 (k), 74, Kwater 47, Przeniosło 71
MZKS Alwernia 0-2 Puszcza Niepołomice 5 września, 17:00 (100)
Filipczak 45, 86
Bocheński KS 0-2 Unia Tarnów 5 września, 17:00 (500)
Kazik 38, Ł.Popiela 57
MKS Trzebinia/Siersza 4-2 Fablok Chrzanów 5 września, 17:00 (250)
P.Łukasik 35, Bartuś 60, Lickiewicz 67 (k), 89 - Czyszczoń 62, M.Domurat 63

Kolejka 8 - 19 września

Wisła II Kraków 5-1 Fablok Chrzanów 19 września, 16:00 (50)
Batko 13, Smółka 19, 44, Kwiek 59, 70 - Przepiórka 87
w pierwotnym terminie (8-9 września 2007) mecz odwołany w związku z opadami deszczu i zalaniem boisk
Unia Tarnów 2-0 MKS Trzebinia/Siersza 19 września, 16:00 (200)
Ł.Popiela 60, 66 (k)
w Niecieczy; w pierwotnym terminie (8-9 września 2007) mecz odwołany w związku z opadami deszczu i zalaniem boisk
Puszcza Niepołomice 1-1 Bocheński KS 19 września, 16:00 (200)
Kusia 2 - Zubel 29 (k)
w pierwotnym terminie (8-9 września 2007) mecz odwołany w związku z opadami deszczu i zalaniem boisk
Beskid Andrychów 1-1 MZKS Alwernia 19 września, 16:00 (250)
Chowaniec 46 - Chylaszek 87
w pierwotnym terminie (8-9 września 2007) mecz odwołany w związku z opadami deszczu i zalaniem boisk
Płomień Jerzmanowice 1-1 Garbarnia Kraków 19 września, 16:00 (100)
Korpała 6 - Rożek 80
w pierwotnym terminie (8-9 września 2007) mecz odwołany w związku z opadami deszczu i zalaniem boisk
Poprad Muszyna 1-1 Glinik/Karpatia Gorlice 26 września, 16:00 (200)
Cetnarowski 17 - Juruś 75
w pierwotnym terminie (8-9 września 2007) mecz odwołany w związku z opadami deszczu i zalaniem boisk
Lubań Maniowy 1-1 Tuchovia Tuchów 19 września, 16:00 (90)
Górecki 79 - Ustjanowski 58
w pierwotnym terminie (8-9 września 2007) mecz odwołany w związku z opadami deszczu i zalaniem boisk
Dalin Myślenice 0-0 Sandecja II Nowy Sącz 19 września, 16:00 (150)
w pierwotnym terminie (8-9 września 2007) mecz odwołany w związku z opadami deszczu i zalaniem boisk
Gościbia Sułkowice 0-1 LKS Nieciecza 19 września, 16:00 (80)
K.Krauze 89
w pierwotnym terminie (8-9 września 2007) mecz odwołany w związku z opadami deszczu i zalaniem boisk

Kolejka 9 - 15-16 września

LKS Nieciecza 5-1 Wisła II Kraków 16 września, 11:00 (600)
Dzierżanowski 31, Fijał 70, 88, Augustyn 77, 80 - Jeleń 6
lub trzeci i czwarty gol dla LKS Nieciecza Kajcy
Sandecja II Nowy Sącz 1-1 Gościbia Sułkowice 16 września, 16:00 (100)
Ł.Łukasik 20 - Kolański 53
Tuchovia Tuchów 0-1 Dalin Myślenice 16 września, 16:00 (350)
M.Drobny 62
Glinik/Karpatia Gorlice 2-0 Lubań Maniowy 15 września, 16:00 (400)
Wtorek 58, 90
Garbarnia Kraków 1-0 Poprad Muszyna 15 września, 11:00 (100)
Nocoń 38
MZKS Alwernia 2-1 Płomień Jerzmanowice 15 września, 16:00 (300)
Józkowicz 88 (k), Jasieczko 90 - Sonko 18
Bocheński KS 5-1 Beskid Andrychów 15 września, 16:00 (250)
Skirło 3, 40, 45, Krzywda 51, S.Kasprzyk 70 - Derek 85
MKS Trzebinia/Siersza 2-1 Puszcza Niepołomice 15 września, 16:00 (150)
Lickiewicz 32 (k), Jędrzejczyk 74 - Filipczak 24
Fablok Chrzanów 1-5 Unia Tarnów 15 września, 16:00 (300)
M.Domurat 39 - D.Popiela 24, Asseh 29, Ł.Popiela 44, 80 (k), Drozdowicz 66

Kolejka 10 - 22-23 września

Wisła II Kraków 1-2 Unia Tarnów 23 września, 11:00 (450)
Szabat 90 - D.Bartkowski 11, Asseh 60
Puszcza Niepołomice 2-0 Fablok Chrzanów 23 września, 15:00 (150)
Kostera 58, Filipczak 84
Beskid Andrychów 0-3 MKS Trzebinia/Siersza 22 września, 15:00 (300)
Stojewski 44, Bartuś 45, Jędrzejczyk 90
Płomień Jerzmanowice 4-2 Bocheński KS 23 września, 15:30 (250)
Piszczek 32, Sonko 43, 47, M.Rapacz 72 (k) - P.Kasprzyk 81, Michał Stolarz 87
Poprad Muszyna 2-1 MZKS Alwernia 22 września, 15:00 (200)
Ševčovič 2, Kosecki 75 - Chylaszek 39
Lubań Maniowy 0-2 Garbarnia Kraków 23 września, 15:00 (100)
Pluta 21, Szymanowski 71
Dalin Myślenice 0-1 Glinik/Karpatia Gorlice 22 września, 15:00 (250)
Skowroński 44
Gościbia Sułkowice 5-1 Tuchovia Tuchów 22 września, 15:00 (70)
Kolański 49, Maciej Stolarz 51, Wąs 68, 77, Salamon 73 - Orlik 33
LKS Nieciecza 3-0 Sandecja II Nowy Sącz 23 września, 11:00 (400)
(wo)
Bugajski 12, 74, Saratowicz 30 - Ł.Łukasik 70, G.Nowak 82
na boisku 3-2 - w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik

Kolejka 11 - 29-30 września

Sandecja II Nowy Sącz 1-2 Wisła II Kraków 30 września, 11:00 (100)
Świerad 9 - Jarosz 47, Smółka 84
Tuchovia Tuchów 0-0 LKS Nieciecza 30 września, 15:00 (450)
Glinik/Karpatia Gorlice 1-1 Gościbia Sułkowice 29 września, 15:00
Wacławik 61 - Morawski 34
bez udziału publiczności
Garbarnia Kraków 2-1 Dalin Myślenice 29 września, 11:00 (300)
Wołczyk 42, 75 - Rączka 51
MZKS Alwernia 1-1 Lubań Maniowy 29 września, 15:30 (100)
Kaczmarek 76 - Waksmundzki 59
Bocheński KS 1-0 Poprad Muszyna 29 września, 15:00 (150)
Zubel 63
MKS Trzebinia/Siersza 2-0 Płomień Jerzmanowice 29 września, 15:30 (150)
Drobniak 18, Lickiewicz 31
Fablok Chrzanów 1-2 Beskid Andrychów 29 września, 15:00 (150)
Oczkowski 72 (k) - Sobala 78, Walczak 81 (k)
Unia Tarnów 2-1 Puszcza Niepołomice 29 września, 15:00 (1000)
Pawlak 8, Ł.Popiela 90 (k) - Kusia 63 (k)

Kolejka 12 - 3 października

Wisła II Kraków 5-2 Puszcza Niepołomice 3 października, 15:00 (100)
Zalewski 19, Smółka 22, Jarosz 37, Bik 78, Żuchowicz 88 - Filipczak 58, Jaworski 66
Beskid Andrychów 1-1 Unia Tarnów 3 października, 15:30 (250)
Derek 9 - D.Bartkowski 43
mecz w Tarnowie, Beskid gospodarzem
Płomień Jerzmanowice 5-1 Fablok Chrzanów 3 października, 15:00 (80)
Sonko 9, 55, R.Stokłosa 33, Włudarz 41, Bujak 45 - Oczkowski 71
Poprad Muszyna 2-1 MKS Trzebinia/Siersza 3 października, 15:00 (200)
Mikrut 17, Cetnarowski 35 - Bartuś 43
Lubań Maniowy 1-1 Bocheński KS 3 października, 15:00 (80)
Kurnyta 5 - Ciężarek 4
Dalin Myślenice 2-1 MZKS Alwernia 3 października, 15:00 (100)
M.Drobny 51, 56 - Grabowski 62
Gościbia Sułkowice 1-2 Garbarnia Kraków 3 października, 15:00 (100)
Morawski 55 - Wołczyk 3, Brak 14
LKS Nieciecza 4-0 Glinik/Karpatia Gorlice 3 października, 15:00 (350)
Saratowicz 29, 78, 88, Kot 79
Sandecja II Nowy Sącz 0-0 Tuchovia Tuchów 3 października, 15:00 (50)

Kolejka 13 - 6-7 października

Tuchovia Tuchów 3-0 Wisła II Kraków 6 października, 14:30 (300)
Kafel 11, Stachoń 45, 86
Glinik/Karpatia Gorlice 1-1 Sandecja II Nowy Sącz 6 października, 13:00
Pawełczak 42 - Świerad 90
bez udziału publiczności
Garbarnia Kraków 0-1 LKS Nieciecza 6 października, 11:00 (200)
Kajca 90
MZKS Alwernia 2-1 Gościbia Sułkowice 6 października, 15:00 (100)
J.Cecuga 71, Grabowski 90 - Wąs 76
Bocheński KS 1-3 Dalin Myślenice 6 października, 15:00 (150)
Michał Stolarz 52 (k) - Stelmach 14, M.Drobny 86, Ł.Rapacz 88
MKS Trzebinia/Siersza 2-0 Lubań Maniowy 6 października, 11:00 (200)
Czech 4, Lickiewicz 20 (k)
Fablok Chrzanów 0-2 Poprad Muszyna 6 października, 14:00 (100)
Kosecki 71, Jędrusik 84
Unia Tarnów 5-0 Płomień Jerzmanowice 6 października, 15:00 (300)
Ł.Popiela 14, Radliński 60, Asseh 67, D.Bartkowski 72, Żaba 75
Puszcza Niepołomice 3-0 Beskid Andrychów 7 października, 14:00 (200)
Dutka 68, 75, Walczak 90 (s)

Kolejka 14 - 13-14 października

Wisła II Kraków 2-0 Beskid Andrychów 14 października, 11:00 (100)
Kwiek 62, 84
Płomień Jerzmanowice 0-2 Puszcza Niepołomice 14 października, 14:00 (250)
Bernas 50 (k), Dutka 59
Poprad Muszyna 1-1 Unia Tarnów 13 października, 14:00 (120)
Ševčovič 82 - Fryś 26 (k)
Lubań Maniowy 5-1 Fablok Chrzanów 14 października, 14:00 (150)
Kurnyta 31, Waksmundzki 34, 46, Ciesielka 47, 62 - Oczkowski 50
Dalin Myślenice 3-0 MKS Trzebinia/Siersza 13 października, 14:00 (150)
M.Drobny 57, 69, Moryc 90
Gościbia Sułkowice 0-0 Bocheński KS 14 października, 11:00 (100)
LKS Nieciecza 0-0 MZKS Alwernia 14 października, 11:00 (350)
Sandecja II Nowy Sącz 0-2 Garbarnia Kraków 14 października, 14:00 (100)
Pluta 29, Wołczyk 76
Tuchovia Tuchów 1-2 Glinik/Karpatia Gorlice 14 października, 14:00 (300)
Stachoń 30 - Wisłocki 4, 44

Kolejka 15 - 20-21 października

Glinik/Karpatia Gorlice 2-5 Wisła II Kraków 20 października, 13:00 (400)
Wisłocki 65, 72 - Ćwielong 7, 38, 69, 80, Krasnodębski 70
Garbarnia Kraków 4-0 Tuchovia Tuchów 20 października, 11:00 (100)
Kwater 17, 20, Brak 50, 66
MZKS Alwernia 1-0 Sandecja II Nowy Sącz 20 października, 14:30 (80)
Jasieczko 43
Bocheński KS 3-2 LKS Nieciecza 20 października, 14:00 (130)
Krzywda 16, P.Kasprzyk 47, Zubel 69 (k) - Augustyn 6, 18 (k)
MKS Trzebinia/Siersza 1-1 Gościbia Sułkowice 20 października, 14:30 (150)
Stojewski 75 - Kolański 37 (k)
Fablok Chrzanów 0-2 Dalin Myślenice 20 października, 13:00 (100)
Rączka 34, Broniek 42 (s)
Unia Tarnów 1-0 Lubań Maniowy 20 października, 14:00 (250)
Komorek 80 (s)
Puszcza Niepołomice 3-0 Poprad Muszyna 21 października, 14:00 (150)
Kmak 6, Dutka 68, Filipczak 79
Beskid Andrychów 1-0 Płomień Jerzmanowice 20 października, 14:00 (150)
P.Knapik 55

Kolejka 16 - 27-28 października

Wisła II Kraków 0-2 Płomień Jerzmanowice 28 października, 11:00 (150)
Sonko 11, R.Stokłosa 31
Poprad Muszyna 3-0 Beskid Andrychów 28 października, 13:30 (200)
Ševčovič 51, 77, Kubik 60
Lubań Maniowy 1-1 Puszcza Niepołomice 28 października, 13:00 (150)
Krzystyniak 87 - Filipczak 12
Dalin Myślenice 2-0 Unia Tarnów 27 października, 14:00 (500)
Ł.Rapacz 17 (k), Lelek 90
Gościbia Sułkowice 0-1 Fablok Chrzanów 28 października, 11:00 (120)
Bogucki 81
LKS Nieciecza 2-1 MKS Trzebinia/Siersza 28 października, 11:00 (300)
Saratowicz 59, Dzierżanowski 85 - Bartuś 70
Sandecja II Nowy Sącz 1-4 Bocheński KS 28 października, 13:00 (100)
G.Nowak 10 - Zubel 5 (k), 40, Krzywda 57, 73
Tuchovia Tuchów 0-0 MZKS Alwernia 28 października, 13:00 (200)
Glinik/Karpatia Gorlice 1-0 Garbarnia Kraków 27 października, 11:00 (100)
Wisłocki 76 (k)

Kolejka 17 - 3-4 listopada

Garbarnia Kraków 0-1 Wisła II Kraków 3 listopada, 11:00 (250)
Mączyński 1
MZKS Alwernia 4-1 Glinik/Karpatia Gorlice 3 listopada, 13:00 (100)
Chylaszek 14, 44, 55, M.Knapik 28 - Wtorek 23
Bocheński KS 1-1 Tuchovia Tuchów 3 listopada, 13:00 (100)
Krzywda 83 - Różycki 90 (k)
MKS Trzebinia/Siersza 1-1 Sandecja II Nowy Sącz 4 listopada, 11:30 (100)
Rogalski 37 - Peciak 3 (k)
Fablok Chrzanów 1-3 LKS Nieciecza 3 listopada, 13:00 (100)
Oczkowski 38 (k) - Saratowicz 30, Bugajski 48, 63
Unia Tarnów 2-1 Gościbia Sułkowice 3 listopada, 13:00 (250)
Drozdowicz 2, Asseh 16 - Maciej Stolarz 50
Puszcza Niepołomice 0-1 Dalin Myślenice 3 listopada, 13:00 (300)
Ł.Rapacz 63 (k)
Beskid Andrychów 1-0 Lubań Maniowy 3 listopada, 13:00 (400)
Chowaniec 7
Płomień Jerzmanowice 2-2 Poprad Muszyna 3 listopada, 12:00 (100)
Fall 23, Sonko 57 - Kamiński 60, Kubik 80

Kolejka 18 - 15-16 marca

Gościbia Sułkowice 1-1 Puszcza Niepołomice 15 marca, 15:00 (150)
Morawski 55 - Filipczak 50
LKS Nieciecza 1-1 Unia Tarnów 16 marca, 11:00 (1000)
Dzierżanowski 59 - Radliński 49
Wisła II Kraków 0-3 Poprad Muszyna
(wo)
Płomień Jerzmanowice 3-1 Lubań Maniowy 16 marca, 15:00 (200)
Niechciał 18, Pyciak 77, Szczypciak 79 - Gąsiorek 41
Beskid Andrychów 3-0 Dalin Myślenice 15 marca, 15:00 (700)
Chowaniec 36, 42, Sobala 90
Fablok Chrzanów 1-0 Sandecja II Nowy Sącz 15 marca, 15:00 (100)
Bogucki 81
MKS Trzebinia/Siersza 2-0 Tuchovia Tuchów 15 marca, 15:00 (200)
Ciupek 41, Bała 89
Bocheński KS 1-1 Glinik/Karpatia Gorlice 15 marca, 15:00 (200)
Krzywda 31 - Gadzina 57
MZKS Alwernia 1-0 Garbarnia Kraków 15 marca, 15:00 (200)
Józkowicz 64

Kolejka 19 - 22 marca

Bocheński KS 3-0 Wisła II Kraków
(wo)
MZKS Alwernia 1-0 MKS Trzebinia/Siersza 22 marca, 15:00 (350)
Jajko 85 (k)
Garbarnia Kraków 0-0 Fablok Chrzanów 22 marca, 11:00 (200)
Glinik/Karpatia Gorlice 0-1 Unia Tarnów 22 marca, 15:00 (800)
D.Bartkowski 76
Tuchovia Tuchów 1-1 Puszcza Niepołomice 22 marca, 15:00 (300)
Ustjanowski 65 (k) - Dutka 6
Sandecja II Nowy Sącz 3-0 Beskid Andrychów 22 marca, 15:00 (50)
Peciak 19, Krupa 39, Ciastoń 85
na stadionie Startu
LKS Nieciecza 1-0 Płomień Jerzmanowice 22 marca, 11:00 (400)
Juraszek 25
Gościbia Sułkowice 0-0 Poprad Muszyna 22 marca, 12:00 (100)
Dalin Myślenice 1-0 Lubań Maniowy 22 marca, 15:00 (200)
Stelmach 70

Kolejka 20 - 29-30 marca

Gościbia Sułkowice 1-1 Płomień Jerzmanowice 29 marca, 15:00 (100)
Wąs 80 - Szczypciak 69
LKS Nieciecza 3-2 Beskid Andrychów 30 marca, 11:00 (400)
Kurzawski 8, W.Krauze 46, Fijał 88 - Chowaniec 55, Derbin 90
Wisła II Kraków 0-3 Lubań Maniowy
(wo)
Poprad Muszyna 0-0 Dalin Myślenice 30 marca, 15:30 (400)
Puszcza Niepołomice 4-0 Sandecja II Nowy Sącz 30 marca, 11:00 (200)
Kmak 11, 84, Kusia 52 (k), Dutka 71
w Nowym Sączu na stadionie Startu, Puszcza gospodarzem
Unia Tarnów 1-0 Tuchovia Tuchów 29 marca, 15:00 (500)
Drozdowicz 8
Fablok Chrzanów 2-3 Glinik/Karpatia Gorlice 29 marca, 15:00 (300)
W.Domurat 52, Broniek 89 - Marković 40, Gadzina 54, Kadłuczka 75 (s)
MKS Trzebinia/Siersza 2-1 Garbarnia Kraków 29 marca, 16:00 (300)
M.Rogalski 75, 90 - Kwater 90
Bocheński KS 2-0 MZKS Alwernia 29 marca, 15:00 (250)
Zubel 40, 67 (k)

Kolejka 21 - 2 kwietnia

MZKS Alwernia 3-0 Wisła II Kraków
(wo)
Garbarnia Kraków 3-1 Bocheński KS 2 kwietnia, 16:30 (150)
Wołczyk 21 (k), Kwater 36, Chodźko 48 - Zubel 18
Glinik/Karpatia Gorlice 2-1 MKS Trzebinia/Siersza 2 kwietnia, 17:00 (200)
Marković 2, Gadzina 61 - Stojewski 19
Tuchovia Tuchów 5-2 Fablok Chrzanów 2 kwietnia, 17:00 (150)
Ustjanowski 10, 74 (k), Dobrowolski 33, 80, Stec 44 - Bogucki 45, Michałek 70
Sandecja II Nowy Sącz 3-1 Unia Tarnów 2 kwietnia, 17:30 (150)
Krupa 33, 90, Grębowski 80 (k) - D.Bartkowski 42
mecz pierwotnie zaplanowany na 17:00 rozpoczął się z 30-minutowym opóźnieniem z powodu braku sędziów
LKS Nieciecza 0-1 Puszcza Niepołomice 2 kwietnia, 16:30 (450)
Kusia 36 (k)
Gościbia Sułkowice 0-0 Beskid Andrychów 2 kwietnia, 16:30 (150)
Dalin Myślenice 2-0 Płomień Jerzmanowice 2 kwietnia, 16:30 (100)
Kęsek 58, Myśków 67
Lubań Maniowy 1-1 Poprad Muszyna 2 kwietnia, 17:00 (100)
Kurnyta 11 (k) - Zachariasz 53

Kolejka 22 - 5-6 kwietnia

Wisła II Kraków 0-3 Dalin Myślenice
(wo)
Lubań Maniowy 1-0 Gościbia Sułkowice 6 kwietnia, 16:00 (150)
Kurnyta 88
Poprad Muszyna 1-3 LKS Nieciecza 6 kwietnia, 16:00 (400)
Ševčovič 75 - Bałuszyński 63, 84, Fijał 65
Płomień Jerzmanowice 2-4 Sandecja II Nowy Sącz 6 kwietnia, 17:00 (200)
Szczypciak 16, Sonko 67 - Pająk 50, 90, Damasiewicz 57, Polański 61
Beskid Andrychów 2-0 Tuchovia Tuchów 6 kwietnia, 16:00 (650)
Adamus 40, Sobala 45
Puszcza Niepołomice 3-1 Glinik/Karpatia Gorlice 6 kwietnia, 16:30 (150)
Kusia 73, M.Morawski 78, Kmak 90 - Marković 28
Unia Tarnów 3-0 Garbarnia Kraków 5 kwietnia, 16:00 (300)
Radliński 13, Hajduk 73, 81
Fablok Chrzanów 1-2 MZKS Alwernia 5 kwietnia, 17:00 (200)
W.Domurat 26 - Oczkowski 60 (s), Józkowicz 76
MKS Trzebinia/Siersza 2-2 Bocheński KS 5 kwietnia, 16:30 (200)
Lickiewicz 81, 90 - Krzywda 38, Cygan 53

Kolejka 23 - 12-13 kwietnia

MKS Trzebinia/Siersza 3-0 Wisła II Kraków
(wo)
Bocheński KS 1-2 Fablok Chrzanów 12 kwietnia, 17:00 (150)
S.Kasprzyk 54 - Bogucki 13, Kadłuczka 83
MZKS Alwernia 0-0 Unia Tarnów 12 kwietnia, 17:00 (250)
Garbarnia Kraków 0-1 Puszcza Niepołomice 12 kwietnia, 11:00 (350)
Dutka 62
Glinik/Karpatia Gorlice 6-0 Beskid Andrychów 12 kwietnia, 17:00 (300)
Walczak 3 (s), Gadzina 5 (k), 15, 18, Marković 22, 25
Tuchovia Tuchów 1-2 Płomień Jerzmanowice 13 kwietnia, 17:00 (300)
Malec 90 - Sonko 81, 84
Sandecja II Nowy Sącz 1-1 Poprad Muszyna 13 kwietnia, 11:00 (200)
Damasiewicz 86 - Kubik 79
LKS Nieciecza 4-3 Lubań Maniowy 13 kwietnia, 11:00 (250)
Krauz 8, W.Krauze 40, Fijał 70, 79 - Waksmundzki 66 (k), 75 (k), Górecki 86
Gościbia Sułkowice 0-1 Dalin Myślenice 12 kwietnia, 16:00 (300)
Rączka 13

Kolejka 24 - 19-20 kwietnia

Wisła II Kraków 0-3 Gościbia Sułkowice
(wo)
Dalin Myślenice 1-0 LKS Nieciecza 19 kwietnia, 17:00 (300)
Rączka 30
Lubań Maniowy 4-0 Sandecja II Nowy Sącz 20 kwietnia, 11:00 (100)
Kurnyta 14, Ciesielka 17, 70, Komorek 59
w Nowym Sączu na stadionie Startu
Poprad Muszyna 4-0 Tuchovia Tuchów 19 kwietnia, 13:30 (150)
Ševčovič 14, 18, Janič 35, Kubik 55
Płomień Jerzmanowice 0-2 Glinik/Karpatia Gorlice 20 kwietnia, 17:00 (150)
Gadzina 30 (k), Wisłocki 68
Beskid Andrychów 0-1 Garbarnia Kraków 19 kwietnia, 17:00 (500)
Kwater 83
Puszcza Niepołomice 2-2 MZKS Alwernia 19 kwietnia, 17:00 (150)
Dutka 57, Kmak 58 - Jasieczko 35, Miś 82
Unia Tarnów 1-1 Bocheński KS 19 kwietnia, 17:00 (500)
Ł.Popiela 25 - Gawłowicz 90
Fablok Chrzanów 1-2 MKS Trzebinia/Siersza 19 kwietnia, 17:00 (200)
Oczkowski 80 - Adamczyk 25, Lickiewicz 62

Kolejka 25 - 26-27 kwietnia

Fablok Chrzanów 3-0 Wisła II Kraków
(wo)
MKS Trzebinia/Siersza 0-1 Unia Tarnów 26 kwietnia, 17:00 (400)
D.Popiela 79
Bocheński KS 0-1 Puszcza Niepołomice 26 kwietnia, 17:00 (350)
Dutka 3
MZKS Alwernia 1-0 Beskid Andrychów 26 kwietnia, 17:00 (150)
Chylaszek 16
Garbarnia Kraków 0-2 Płomień Jerzmanowice 26 kwietnia, 11:00 (200)
Sonko 60, Bieda 89
Glinik/Karpatia Gorlice 1-1 Poprad Muszyna 26 kwietnia, 15:00 (300)
Chrzan 90 - Ševčovič 2
Tuchovia Tuchów 2-0 Lubań Maniowy 27 kwietnia, 17:00 (200)
Ustjanowski 28, Maciaszek 30
Sandecja II Nowy Sącz 0-1 Dalin Myślenice 27 kwietnia, 17:00 (150)
Rączka 65
na stadionie Startu
LKS Nieciecza 2-0 Gościbia Sułkowice 27 kwietnia, 17:00 (300)
Kurzawski 47, 74

Kolejka 26 - 30 kwietnia

Wisła II Kraków 0-3 LKS Nieciecza
(wo)
Gościbia Sułkowice 0-3 Sandecja II Nowy Sącz 30 kwietnia, 17:00 (80)
Damasiewicz 13, Peciak 72 (k), Filip 76
Dalin Myślenice 1-1 Tuchovia Tuchów 30 kwietnia, 17:00 (200)
Myśków 13 - Ropski 86
Lubań Maniowy 2-0 Glinik/Karpatia Gorlice 30 kwietnia, 17:00 (200)
Kurnyta 29, Ciesielka 75
równocześnie mecz 1/2 finału Pucharu Polski na szczeblu okręgu Nowy Sącz
Poprad Muszyna 0-1 Garbarnia Kraków 29 kwietnia, 17:00 (100)
Rożek 42
Płomień Jerzmanowice 1-1 MZKS Alwernia 30 kwietnia, 17:00 (80)
M.Rapacz 52 (k) - Miś 44
Beskid Andrychów 1-1 Bocheński KS 30 kwietnia, 17:00 (300)
Adamus 55 - Michał Stolarz 77
Puszcza Niepołomice 4-1 MKS Trzebinia/Siersza 30 kwietnia, 17:50 (250)
Dutka 6, 37, 64, Kmak 33 - Drobniak 75
mecz pierwotnie zaplanowany na 17:00 rozpoczął się z 50-minutowym opóźnieniem, goście spóźnili się na mecz
Unia Tarnów 4-0 Fablok Chrzanów 30 kwietnia, 17:00 (500)
Hajduk 3, 32, 41, 44

Kolejka 27 - 3-4 maja

Unia Tarnów 3-0 Wisła II Kraków
(wo)
Fablok Chrzanów 0-3 Puszcza Niepołomice 3 maja, 17:00 (150)
Dutka 31, 50, Kmak 76
MKS Trzebinia/Siersza 2-2 Beskid Andrychów 3 maja, 17:00 (200)
Lickiewicz 4, P.Łukasik 56 - Derek 85, Adams 87
Bocheński KS 4-5 Płomień Jerzmanowice 4 maja, 17:00 (100)
Zubel 37, 45, Faryński 75, Skirło 79 - Bieda 11, 52, 59, M.Rapacz 73 (k), Sonko 77
MZKS Alwernia 0-1 Poprad Muszyna 3 maja, 11:30 (150)
Ulucki 36
Garbarnia Kraków 2-0 Lubań Maniowy 4 maja, 17:40 (100)
Szymanowski 9, Górecki 14 (s)
mecz pierwotnie zaplanowany na 17:00 rozpoczął się z 40-minutowym opóźnieniem, goście i sędziowie spóźnili się na mecz
Glinik/Karpatia Gorlice 1-3 Dalin Myślenice 3 maja, 17:00 (750)
Wisłocki 24 - Dyrcz 11, 90, Kałat 55
Tuchovia Tuchów 3-0 Gościbia Sułkowice 4 maja, 17:00 (200)
Stachoń 38, Wiśniowski 85, Dobrowolski 90
Sandecja II Nowy Sącz 1-3 LKS Nieciecza 4 maja, 11:00 (100)
Peciak 60 (k) - Bałuszyński 10, Fijał 70, K.Krauze 78
na stadionie Startu

Kolejka 28 - 10-11 maja

Wisła II Kraków 0-3 Sandecja II Nowy Sącz
(wo)
LKS Nieciecza 5-0 Tuchovia Tuchów 11 maja, 11:00 (300)
Dzierżanowski 12 (k), Fijał 22, 34, Bałuszyński 47, Kot 85
Gościbia Sułkowice 2-4 Glinik/Karpatia Gorlice 10 maja, 17:00 (60)
Klimas 55, Biela 84 - Kurowski 32, 62, Gadzina 70, Chrzan 73
Dalin Myślenice 0-2 Garbarnia Kraków 10 maja, 17:00 (200)
Rożek 72, Zięba 80
Lubań Maniowy 0-0 MZKS Alwernia 11 maja, 17:00 (100)
Poprad Muszyna 3-0 Bocheński KS 7 maja, 18:00 (150)
Cetnarowski 37, 84, Zachariasz 80
Płomień Jerzmanowice 4-2 MKS Trzebinia/Siersza 11 maja, 17:00 (250)
M.Rapacz 12, Pyciak 40, Sonko 64, Chochół 87 - P.Łukasik 69, P.Szczepanik 90
Beskid Andrychów 1-0 Fablok Chrzanów 10 maja, 17:00 (600)
Derek 78 (k)
Puszcza Niepołomice 2-1 Unia Tarnów 10 maja, 17:00 (600)
Dutka 37, Kmak 40 - Hajduk 67 (k)

Kolejka 29 - 14 maja

Puszcza Niepołomice 3-0 Wisła II Kraków
(wo)
Unia Tarnów 0-0 Beskid Andrychów 14 maja, 17:00 (350)
Fablok Chrzanów 1-2 Płomień Jerzmanowice 14 maja, 18:00 (100)
Czyszczoń 55 - Bieda 45, 47
MKS Trzebinia/Siersza 0-0 Poprad Muszyna 14 maja, 17:00 (200)
Bocheński KS 3-1 Lubań Maniowy 14 maja, 18:00 (250)
T.Stokłosa 14, Zubel 15, 83 (k) - Ciesielka 12
MZKS Alwernia 1-2 Dalin Myślenice 14 maja, 18:00 (100)
Józkowicz 49 - Rączka 53, Stelmach 80
Garbarnia Kraków 3-1 Gościbia Sułkowice 14 maja, 18:00 (200)
Kwater 3, 77, Zięba 73 (k) - Zaremba 65
Glinik/Karpatia Gorlice 2-3 LKS Nieciecza 14 maja, 18:00 (500)
Gadzina 4, Szary 65 - K.Krauze 7, W.Krauze 39 (k), Fijał 43
Tuchovia Tuchów 5-0 Sandecja II Nowy Sącz 14 maja, 17:30 (200)
Stachoń 32, Różycki 35, Stec 43, Ustjanowski 52 (k), Dobrowolski 62

Kolejka 30 - 17-18 maja

Wisła II Kraków 0-3 Tuchovia Tuchów
(wo)
Sandecja II Nowy Sącz 1-3 Glinik/Karpatia Gorlice 18 maja, 11:00 (100)
Pająk 76 - Gadzina 18, 31, Marković 20
LKS Nieciecza 4-1 Garbarnia Kraków 18 maja, 11:00 (350)
Kajca 22, Kurzawski 36, Kot 70, Saratowicz 85 - Kwater 20
Gościbia Sułkowice 0-1 MZKS Alwernia 17 maja, 17:00 (50)
Jasieczko 57
Dalin Myślenice 1-1 Bocheński KS 17 maja, 16:00 (250)
Rączka 10 - T.Stokłosa 65
Lubań Maniowy 2-0 MKS Trzebinia/Siersza 18 maja, 15:00 (100)
Ciesielka 45, 47
Poprad Muszyna 1-2 Fablok Chrzanów 18 maja, 15:00 (150)
Janič 27 (k) - Skoczylas 55, Oczkowski 70
Płomień Jerzmanowice 1-4 Unia Tarnów 18 maja, 17:00 (400)
Pyciak 8 - Drozdowicz 27, 36, Hajduk 45, Ryński 86
Beskid Andrychów 2-1 Puszcza Niepołomice 17 maja, 17:00 (500)
P.Knapik 37, Derek 83 (k) - Dutka 12

Kolejka 31 - 21-22 maja

Beskid Andrychów 3-0 Wisła II Kraków
(wo)
Puszcza Niepołomice 3-0 Płomień Jerzmanowice 22 maja, 17:00 (200)
P.Morawski 10, Filipczak 69, Kmak 79
Unia Tarnów 3-0 Poprad Muszyna 21 maja, 18:00 (450)
Żaba 16, 86, Drozdowicz 64
Fablok Chrzanów 1-4 Lubań Maniowy 21 maja, 18:00 (100)
Bogucki 82 (k) - Krzystyniak 37, Komorek 45, 73, Kurnyta 65 (k)
MKS Trzebinia/Siersza 2-2 Dalin Myślenice 21 maja, 18:00 (200)
Ołownia 49, Bartuś 51 - Rączka 63 (k), 77
Bocheński KS 2-0 Gościbia Sułkowice 21 maja, 18:00 (150)
Zubel 39, T.Stokłosa 45
MZKS Alwernia 1-1 LKS Nieciecza 21 maja, 18:00 (200)
Miś 90 - Saratowicz 73
Garbarnia Kraków 1-0 Sandecja II Nowy Sącz 21 maja, 17:00 (100)
Chodźko 90
Glinik/Karpatia Gorlice 3-2 Tuchovia Tuchów 21 maja, 18:00 (500)
Gadzina 43, Marković 59, Chrzan 72 - Stachoń 37, Ustjanowski 83

Kolejka 32 - 24-25 maja

Wisła II Kraków 0-3 Glinik/Karpatia Gorlice
(wo)
Tuchovia Tuchów 1-1 Garbarnia Kraków 25 maja, 17:00 (200)
J.Grzebień 45 - Zięba 37
Sandecja II Nowy Sącz 1-2 MZKS Alwernia 25 maja, 11:00 (100)
Pająk 3 - Jasieczko 70, 85
na stadionie Startu
LKS Nieciecza 3-1 Bocheński KS 25 maja, 11:00 (300)
P.Kasprzyk 19 (s), Urban 36, Fijał 41 - T.Stokłosa 67
Gościbia Sułkowice 1-0 MKS Trzebinia/Siersza 24 maja, 18:00 (80)
Połomski 7
Dalin Myślenice 4-0 Fablok Chrzanów 24 maja, 17:30 (300)
Górecki 2, Rączka 15, 39, Kęsek 60
Lubań Maniowy 0-0 Unia Tarnów 25 maja, 17:00 (900)
Poprad Muszyna 0-0 Puszcza Niepołomice 25 maja, 15:30 (400)
Płomień Jerzmanowice 1-1 Beskid Andrychów 25 maja, 17:00 (200)
Krzemiński 55 - Krzemiński 48 (s)

Kolejka 33 - 31 maja

Płomień Jerzmanowice 3-0 Wisła II Kraków
(wo)
Beskid Andrychów 2-2 Poprad Muszyna 31 maja, 17:00 (500)
Derek 38 (k), Chowaniec 62 - Kubik 22, 24
Puszcza Niepołomice 3-1 Lubań Maniowy 31 maja, 17:00 (250)
M.Morawski 33, Filipczak 45, Morawiec 64 - Kurnyta 13
Unia Tarnów 2-0 Dalin Myślenice 31 maja, 17:00 (1800)
Hajduk 25, Żaba 90
Fablok Chrzanów 1-2 Gościbia Sułkowice 31 maja, 17:00 (100)
Oczkowski 71 - Kozieł 37, Wąs 45
MKS Trzebinia/Siersza 1-1 LKS Nieciecza 31 maja, 17:00 (100)
Stojewski 35 (k) - Fijał 36
Bocheński KS 7-0 Sandecja II Nowy Sącz 31 maja, 17:00 (150)
S.Kasprzyk 16, 70, Cygan 19, Zubel 43 (k), 65, T.Stokłosa 79, Skirło 84
MZKS Alwernia 1-0 Tuchovia Tuchów 31 maja, 17:00 (100)
Józkowicz 19 (k)
Garbarnia Kraków 0-0 Glinik/Karpatia Gorlice 31 maja, 17:00 (250)

REKLAMA

Kolejka 34 - 7 czerwca

Wisła II Kraków 0-3 Garbarnia Kraków
(wo)
Glinik/Karpatia Gorlice 2-2 MZKS Alwernia 7 czerwca, 18:00 (500)
Piotr Stępkowicz 30, 40 - Jasieczko 90, Józkowicz 90 (k)
Tuchovia Tuchów 1-2 Bocheński KS 7 czerwca, 18:00 (150)
Dobrowolski 5 - S.Kasprzyk 53, 75
Sandecja II Nowy Sącz 2-4 MKS Trzebinia/Siersza 7 czerwca, 18:00 (50)
Rysiewicz 21, Peciak 90 - Adamczyk 35, Rolka 50, P.Łukasik 83, Lickiewicz 90
na stadionie Startu
LKS Nieciecza 3-2 Fablok Chrzanów 7 czerwca, 18:00 (200)
Dzierżanowski 45 (k), Bałuszyński 75, 80 - Juraszek 20 (s), Bogucki 77
Gościbia Sułkowice 0-4 Unia Tarnów 7 czerwca, 18:00 (200)
Rodak 13, Radliński 32, 66, Hajduk 51
Dalin Myślenice 2-2 Puszcza Niepołomice 7 czerwca, 18:00 (200)
M.Drobny 66, Rączka 90 - Dutka 39, 78 (k)
Lubań Maniowy 3-1 Beskid Andrychów 7 czerwca, 18:00 (200)
Kurnyta 47 (k), 60, Ciesielka 64 - Chowaniec 49
Poprad Muszyna 3-0 Płomień Jerzmanowice 7 czerwca, 18:00 (150)
Kubik 15, 43, Biernacki 30

Baraże o awans do II ligi
Baraże o udział w III lidze (małopolsko-świętokrzyska)

III liga 2007/2008 (4)

IV liga 2007/2008 (lubelska)
IV liga 2007/2008 (podkarpacka)
IV liga 2007/2008 (świętokrzyska)

V liga 2007/2008 (Kraków-Wadowice)
V liga 2007/2008 (Nowy Sącz-Tarnów)

Autor: Maciej Kusina
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas