[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2004/2005, grupa: Śląski ZPN - Zabrze

I runda - 19-20 czerwca
Gazobudowa II Zabrze - wolny los

Piast Pawłów (Zabrze) 2-1 Sośnica II Gliwice 19 czerwca, 17:00
Fortuna Gliwice 5-1 Tęcza Wielowieś 19 czerwca, 17:00
Tempo II Paniówki 0-3 Społem Zabrze 19 czerwca, 17:00
Victoria Pilchowice 2-4 Gwiazda Chudów 19 czerwca, 17:00
pd.
po 90' 1-1
Sokół II Łany Wielkie 0-7 Orzeł Stanica 19 czerwca, 17:00
Jedność 32 II Przyszowice 0-3 Naprzód Żernica 19 czerwca, 17:00
(wo)
nie odbył się
Drama Kamieniec 2-1 Czarni Pyskowice 19 czerwca, 17:00
Wilki Wilcza 1-2 LKS 35 Gierałtowice 20 czerwca, 17:00
Korona Bargłówka 3-2 Sokół Łany Wielkie 20 czerwca, 17:00
Pogoń Ziemięcice 0-2 MOSiR Stal Zabrze 20 czerwca, 17:00
Start Przezchlebie 0-8 Jedność 32 Przyszowice 20 czerwca, 17:00
Orły Bojszów 0-0 Legion Wilcze Gardło (Gliwice) 20 czerwca, 17:00
pd. k. 5-4
PUS Gliwice 0-1 Zamkowiec Toszek 20 czerwca, 17:00
Fortuna Kotulin 3-0 KS 94 Rachowice 20 czerwca, 17:00
Olimpia Pławniowice 1-8 Młodość Rudno 20 czerwca, 17:00
Przyszłość II Ciochowice 1-0 Amator Rudziniec 20 czerwca, 17:00
pd.
po 90' 0-0
Start Kleszczów 0-3 Walka II Makoszowy (Zabrze) 20 czerwca, 17:00

II runda - 11 sierpnia
Zamkowiec Toszek, Walka Makoszowy (Zabrze), Carbo Gliwice - wolny los

Piast Pawłów (Zabrze) 1-2 Orzeł Stanica 11 sierpnia, 17:00
Fortuna Gliwice 0-4 LKS 35 Gierałtowice 11 sierpnia, 17:00
Drama Kamieniec 0-4 Walka II Makoszowy (Zabrze) 11 sierpnia, 17:00
Korona Bargłówka 1-3 Piast II Gliwice 11 sierpnia, 17:00
Orły Bojszów 0-10 ŁTS Łabędy (Gliwice) 11 sierpnia, 17:00
Fortuna Kotulin 0-3 Sośnica Gliwice 11 sierpnia, 17:00
Przyszłość II Ciochowice 1-4 Gazobudowa Zabrze 11 sierpnia, 17:00
Społem Zabrze 0-3 Przyszłość Ciochowice 11 sierpnia, 17:00
MOSiR Stal Zabrze 1-4 Carbo II Gliwice 11 sierpnia, 17:00
Gwiazda Chudów 4-6 Concordia Knurów 11 sierpnia, 17:00
pd.
po 90' 4-4
Młodość Rudno 2-1 Gwarek Ornontowice 11 sierpnia, 17:00
Jedność 32 Przyszowice 3-1 Górnik II Zabrze 11 sierpnia, 17:00
Naprzód Żernica 1-2 Tempo Paniówki 11 sierpnia, 17:00
Gazobudowa II Zabrze 0-3 MOSiR Sparta Zabrze 11 sierpnia, 17:00

III runda - 22 września
Walka Makoszowy (Zabrze) - wolny los.

Walka II Makoszowy (Zabrze) 2-1 MOSiR Sparta Zabrze 22 września, 16:00
Młodość Rudno 0-6 Piast II Gliwice 22 września, 16:00
Jedność 32 Przyszowice 1-2 Gazobudowa Zabrze 22 września, 16:00
Orzeł Stanica 1-4 ŁTS Łabędy (Gliwice) 22 września, 16:00
Carbo II Gliwice 2-3 Przyszłość Ciochowice 22 września, 16:00
Zamkowiec Toszek 0-6 Concordia Knurów 22 września, 16:00
Tempo Paniówki 2-0 Sośnica Gliwice 22 września, 16:00
LKS 35 Gierałtowice 2-3 Carbo Gliwice 22 września, 16:00

IV runda - 13 października
Pozostałe zespoły otrzymały wolny los.

Walka II Makoszowy (Zabrze) 1-4 Walka Makoszowy (Zabrze) 13 października, 15:00

1/4 finału - 27 listopada

Gazobudowa Zabrze 5-4 Tempo Paniówki
pd.
Piłatek 4, 46, 100, Tyman 28, Skowronek 85 - Szemoński 35, Nisiewicz 40, Budzalewicz 70, 80
Piast II Gliwice 2-2 Concordia Knurów
pd. k. 5-4
Chyła 18 (k), 28 - Oleś 39, 48
Przyszłość Ciochowice 1-0 Carbo Gliwice
Kiełb 84
ŁTS Łabędy (Gliwice) 3-2 Walka Makoszowy (Zabrze)
Koseła 35, Zapalski 76, 82 - Sosna 16, Suker 73

1/2 finału - 19-20 kwietnia

Gazobudowa Zabrze 1-5 ŁTS Łabędy (Gliwice) 19 kwietnia, 16:00
Wojciuch 27 - Żaba 35, 70, 85, Rybitwa 43, Wolny 74
Przyszłość Ciochowice 2-0 Piast II Gliwice 20 kwietnia, 17:00
Maksym 4, Modliszewski 88

Finał - 27 kwietnia

ŁTS Łabędy (Gliwice) 2-2 Przyszłość Ciochowice 27 kwietnia, 17:00 (300)
pd. k. 1-3
Żaba 35, Cichocki 115 - Kasprzik 60 (k), Doskocz 110
w Wielowsi

Puchar Polski 2004/2005 (Śląski ZPN)

Puchar Polski 2004/2005 (Śląski ZPN - Bielsko-Biała)
Puchar Polski 2004/2005 (Śląski ZPN - Bytom)
Puchar Polski 2004/2005 (Śląski ZPN - Częstochowa i Lubliniec)
Puchar Polski 2004/2005 (Śląski ZPN - Katowice)
Puchar Polski 2004/2005 (Śląski ZPN - Racibórz)
Puchar Polski 2004/2005 (Śląski ZPN - Rybnik)
Puchar Polski 2004/2005 (Śląski ZPN - Skoczów)
Puchar Polski 2004/2005 (Śląski ZPN - Sosnowiec)
Puchar Polski 2004/2005 (Śląski ZPN - Tychy)
Puchar Polski 2004/2005 (Śląski ZPN - Żywiec)

Autor: Marcin Kasprzak
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas