[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2004/2005, grupa: Śląski ZPN - Bytom

I runda - 17 sierpnia
Sokół Rojca (Radzionków) - wolny los

Tempo Stolarzowice (Bytom) 1-2 Bobrek Karb Bytom
Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry) 0-1 Orzeł Miedary
Górnik Miechowice (Bytom) 0-1 Drama Zbrosławice
Gwarek II Tarnowskie Góry 5-2 Budowlani Sucha Góra (Bytom)
Naprzód Wieszowa 3-4 Bobrek Karb II Bytom
Czarni II Kozłowa Góra (Piekary Śląskie) 1-6 Orzeł Biały Brzeziny Śląskie (Piekary Śląskie)
Tęcza Zendek 6-3 Orzeł II Nakło Śląskie
pd.
Olimpia Boruszowice 0-3 LKS Żyglin (Miasteczko Śląskie)
Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry) 5-2 Czarni Kozłowa Góra (Piekary Śląskie)
Polonia II Bytom 2-0 Szombierki Bytom
Przyszłość Nowe Chechło 0-3 Piast Ożarowice
Sokół Orzech 0-7 Olimpia Piekary Śląskie
Odra II Miasteczko Śląskie 2-5 Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie)
Sparta Tworóg 5-3 Gwarek Tarnowskie Góry
pd.
Unia Świerklaniec 0-5 Rozbark Bytom
Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 1-2 Ruch II Radzionków
Rozbark II Bytom 1-3 Orzeł Nakło Śląskie
Orzeł Koty 2-5 Odra Miasteczko Śląskie
pd.
po 90' 2-2
Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 4-1 KS Strzybnica (Tarnowskie Góry)
Orzeł Bobrowniki 1-3 Orkan Dąbrówka Wielka (Piekary Śląskie)

II runda - 8 września

Sparta Tworóg 7-4 Orzeł Nakło Śląskie
Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry) 1-5 Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry)
Gwarek II Tarnowskie Góry 3-6 Orzeł Miedary
Bobrek Karb II Bytom 1-2 Drama Zbrosławice
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie (Piekary Śląskie) 1-3 Odra Miasteczko Śląskie
Polonia II Bytom 0-3 Rozbark Bytom
LKS Żyglin (Miasteczko Śląskie) 0-2 Olimpia Piekary Śląskie
Tęcza Zendek 4-1 Piast Ożarowice
Orkan Dąbrówka Wielka (Piekary Śląskie) 0-4 Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie)
Sokół Rojca (Radzionków) 2-8 Ruch II Radzionków

III runda - 21-22 września

Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 1-2 Ruch Radzionków
Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 1-4 Ruch II Radzionków
Sparta Tworóg 0-3 Bobrek Karb Bytom
Tęcza Zendek 0-3 Odra Miasteczko Śląskie
Drama Zbrosławice 0-3 Polonia Bytom
Orzeł Miedary 1-3 Olimpia Piekary Śląskie

IV runda - 13 października
Ruch II Radzionków - wolny los.

Bobrek Karb Bytom 1-3 Ruch Radzionków
Olimpia Piekary Śląskie 3-4 Polonia Bytom
Odra Miasteczko Śląskie - Rozbark Bytom

1/2 finału - 19 października

Odra Miasteczko Śląskie 2-1 Ruch Radzionków
pd.
Ruch II Radzionków 0-3 Polonia Bytom
(wo)

Finał - 20 kwietnia

Odra Miasteczko Śląskie 0-3 Polonia Bytom

Puchar Polski 2004/2005 (Śląski ZPN)

Puchar Polski 2004/2005 (Śląski ZPN - Bielsko-Biała)
Puchar Polski 2004/2005 (Śląski ZPN - Częstochowa i Lubliniec)
Puchar Polski 2004/2005 (Śląski ZPN - Katowice)
Puchar Polski 2004/2005 (Śląski ZPN - Racibórz)
Puchar Polski 2004/2005 (Śląski ZPN - Rybnik)
Puchar Polski 2004/2005 (Śląski ZPN - Skoczów)
Puchar Polski 2004/2005 (Śląski ZPN - Sosnowiec)
Puchar Polski 2004/2005 (Śląski ZPN - Tychy)
Puchar Polski 2004/2005 (Śląski ZPN - Zabrze)
Puchar Polski 2004/2005 (Śląski ZPN - Żywiec)

Autor: Marcin Kasprzak
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas