[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2004/2005, grupa: Śląski ZPN - Racibórz

I runda - 11 sierpnia
Czarni Nowa Wieś, Unia Racibórz, Górnik Pszów, Naprzód Czyżowice, Peberow Krzanowice, KS Kuźnia Raciborska, LKS Krzyżanowice, Silesia Lubomia - wolny los.

LKS Brzezie (Racibórz) 1-0 Odra Nieboczowy
Naprzód Syrynia (juniorzy) 0-2 Gosław II Jedłownik (Wodzisław Śląski)
LKS Studzienna (Racibórz) 0-4 Ocice Racibórz
LKS Olza 1-4 Unia Turza Śląska
LKS Pawłów 4-3 LKS Lyski
LKS Wojnowice 2-5 LKS Górki Śląskie
LKS Bogunice 2-3 Buk Rudy Wielkie
LKS Cyprzanów 2-3 Start Pietrowice Wielkie
Przyszłość Rogów 4-0 Gosław Jedłownik (Wodzisław Śląski)
LKS Ruda Kozielska 0-3 LKS 1908 Nędza
LKS Gamów 1-0 Unia II Racibórz
LKS Dzimierz 6-2 LKS Adamowice
LKS Grzegorzowice 3-0 Zgoda Zawada Książęca
Wypoczynek Buków 1-3 Dąb Gaszowice
LKS Bolesław 2-4 LKS Bieńkowice
LKS Pietraszyn 0-1 LKS Samborowice
Strzelec Rzuchów 1-3 LKS Pstrążna
LKS Zabełków 1-3 LKS Tworków
LKS Owsiszcze 0-7 LKS Chałupki (k. Raciborza)
Płomień Kobyla 0-7 Naprzód 37 Krzyżkowice
Czarni Gorzyce (juniorzy) 0-4 Przyszłość II Rogów
Rafako Racibórz 2-1 Czarni Gorzyce
KS Kornowac 1-3 Naprzód Syrynia
Płonia Racibórz 1-7 Sparta Babice

II runda - 8 września

LKS Brzezie (Racibórz) 3-2 Ocice Racibórz
LKS Pawłów 3-5 LKS Samborowice
LKS Górki Śląskie 2-9 Przyszłość Rogów
Start Pietrowice Wielkie 0-2 Czarni Nowa Wieś
LKS 1908 Nędza 1-4 Unia Racibórz
LKS Gamów 4-3 LKS Tworków
LKS Dzimierz 2-1 Dąb Gaszowice
Sparta Babice 2-3 Buk Rudy Wielkie
Naprzód Czyżowice 4-1 Górnik Pszów
LKS Grzegorzowice 0-3 MKS 05 Krzanowice
LKS Pstrążna 6-5 KS Kuźnia Raciborska
Gosław II Jedłownik (Wodzisław Śląski) 3-4 Unia Turza Śląska
LKS Bieńkowice 5-1 LKS Chałupki (k. Raciborza)
Rafako Racibórz 1-2 LKS Krzyżanowice (k. Raciborza)
Naprzód 37 Krzyżkowice 0-5 Naprzód Syrynia
Przyszłość II Rogów 1-1 Silesia Lubomia
pd. k. 6-7

1/8 finału - 27 lutego

Naprzód Czyżowice 1-4 Przyszłość Rogów 1 grudnia
LKS Brzezie (Racibórz) 1-0 LKS Samborowice
LKS Gamów 2-1 MKS 05 Krzanowice
LKS Dzimierz 1-5 Czarni Nowa Wieś
Buk Rudy Wielkie 1-12 Unia Racibórz
LKS Pstrążna 3-0 Silesia Lubomia
(wo)
zawodnicy gości nie posiadali ważnych kart zdrowia
Unia Turza Śląska 1-8 Naprzód Syrynia
LKS Bieńkowice 0-3 LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 6 marca
(wo)
pierwotnie odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych;potem miał być rozegrany 6 marca;ostatecznie walkower dla gości z uwagi na nieprzygotowanie boiska przez gospodarzy

1/4 finału - 30 marca

LKS Brzezie (Racibórz) 0-6 Przyszłość Rogów
LKS Gamów 4-3 LKS Krzyżanowice (k. Raciborza)
Czarni Nowa Wieś 0-3 Unia Racibórz
LKS Pstrążna 0-1 Naprzód Syrynia

1/2 finału - 13 kwietnia

LKS Gamów 0-5 Naprzód Syrynia
Unia Racibórz 2-4 Przyszłość Rogów

Finał - 27 kwietnia

Naprzód Syrynia 2-2 Przyszłość Rogów
pd. k. 3-1
mecz w Syryni

Puchar Polski 2004/2005 (Śląski ZPN)

Puchar Polski 2004/2005 (Śląski ZPN - Bielsko-Biała)
Puchar Polski 2004/2005 (Śląski ZPN - Bytom)
Puchar Polski 2004/2005 (Śląski ZPN - Częstochowa i Lubliniec)
Puchar Polski 2004/2005 (Śląski ZPN - Katowice)
Puchar Polski 2004/2005 (Śląski ZPN - Rybnik)
Puchar Polski 2004/2005 (Śląski ZPN - Skoczów)
Puchar Polski 2004/2005 (Śląski ZPN - Sosnowiec)
Puchar Polski 2004/2005 (Śląski ZPN - Tychy)
Puchar Polski 2004/2005 (Śląski ZPN - Zabrze)
Puchar Polski 2004/2005 (Śląski ZPN - Żywiec)

Autor: Łukasz Mizera
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas