[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2004/2005, grupa: Śląski ZPN - Częstochowa i Lubliniec

I runda - 3 listopada
Do gry przystąpili IV-ligowcy: KS Częstochowa, Lotnik Kościelec, MKS Myszków, Raków Częstochowa, Sparta Lubliniec i V-ligowcy: Jedność Boronów, Junior Szarlejka, Jura Niegowa, Lot Konopiska, MLKS Woźniki, Olimpia Truskolasy, Orzeł Babienica/Psary, Orzeł Kiedrzyn (Częstochowa), Pilica Koniecpol, Pogoń Blachownia, Unia Kalety, Victoria Częstochowa, Warta Kamieńskie Młyny, Warta Mstów, Zieloni Żarki, Znicz Kłobuck.

Pogoń Kłomnice 0-6 Pilica Koniecpol 3 listopada, 13:30
Piast Przyrów 3-0 Warta Kamieńskie Młyny 3 listopada, 13:30
Unia Kalety 1-0 KS Częstochowa 3 listopada, 13:30
Pogoń Blachownia 0-9 MKS Myszków 3 listopada, 13:30
po 50 minutach gry przy stanie 0-9 gospodarze zrezygnowali z gry
Warta Mstów 2-3 Lotnik Kościelec 3 listopada, 13:30
Oksza Łobodno 0-3 Orzeł Babienica/Psary 3 listopada, 13:30
Raków II Częstochowa 1-0 Victoria Częstochowa 3 listopada, 13:30
MLKS Woźniki 1-7 Raków Częstochowa 3 listopada, 13:30
Orzeł Pawonków 1-5 Zieloni Żarki 11 listopada, 13:30
Sparta II Lubliniec 3-2 Lot Konopiska 11 listopada, 13:30
Orzeł Kiedrzyn (Częstochowa) 1-4 Sparta Lubliniec 11 listopada, 13:30
Śląsk Koszęcin 4-1 Junior Szarlejka 11 listopada, 13:30
Olimpia Huta Stara 0-3 Jura Niegowa 11 listopada, 13:30
Małapanew Kuczów 1-3 Olimpia Truskolasy 11 listopada, 13:30
Rozwój Olszyna 1-5 Znicz Kłobuck 11 listopada, 13:30
Liswarta Popów 5-2 Jedność Boronów 11 listopada, 13:30

II runda - 6 marca

Liswarta Popów 3-4 Znicz Kłobuck 13 marca
Olimpia Truskolasy 1-2 Orzeł Babienica/Psary 13 marca
Piast Przyrów 0-6 Raków Częstochowa
Pilica Koniecpol 1-2 Unia Kalety 13 marca
Sparta II Lubliniec 0-1 Zieloni Żarki 13 marca
Sparta Lubliniec 1-0 Raków II Częstochowa
Śląsk Koszęcin 0-4 MKS Myszków
Lotnik Kościelec 5-3 Jura Niegowa

1/4 finału - 29-30 marca

Unia Kalety 2-1 Zieloni Żarki 30 marca, 16:00
Sparta Lubliniec 1-0 MKS Myszków 29 marca
Mięsowski ?
Znicz Kłobuck 0-2 Lotnik Kościelec 29 marca
Prusko ?, Pasieka ?
Orzeł Babienica/Psary 0-6 Raków Częstochowa 30 marca, 16:00
Kołaczyk ?, ?, Malinowski ?, Mastalerz ?, Popko ?, Lisowski ?

1/2 finału - 20 kwietnia

Lotnik Kościelec 1-2 Raków Częstochowa 20 kwietnia, 17:00
Puchała 33 - Rogalski 38, Lesik 57
Unia Kalety 1-3 Sparta Lubliniec 20 kwietnia, 17:00
Kożuch 75 - Luban 15, Kiełb 33, Orzeszek 50

Finał - 27 kwietnia

Raków Częstochowa 5-1 Sparta Lubliniec 27 kwietnia, 17:00
Malinowski 18, 38, Kołaczyk 45, Czok 62 (k), Popko 68 - Sowa 89
mecz na stadionie KS Częstochowa

Puchar Polski 2004/2005 (Śląski ZPN)

Puchar Polski 2004/2005 (Śląski ZPN - Bielsko-Biała)
Puchar Polski 2004/2005 (Śląski ZPN - Bytom)
Puchar Polski 2004/2005 (Śląski ZPN - Katowice)
Puchar Polski 2004/2005 (Śląski ZPN - Racibórz)
Puchar Polski 2004/2005 (Śląski ZPN - Rybnik)
Puchar Polski 2004/2005 (Śląski ZPN - Skoczów)
Puchar Polski 2004/2005 (Śląski ZPN - Sosnowiec)
Puchar Polski 2004/2005 (Śląski ZPN - Tychy)
Puchar Polski 2004/2005 (Śląski ZPN - Zabrze)
Puchar Polski 2004/2005 (Śląski ZPN - Żywiec)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas