[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2004/2005, grupa: Wielkopolski ZPN - Kalisz

I runda - 8 sierpnia

Sokoły Droszew 2-0 Korona Chełmce
Zwycięstwo Biskupice Ołoboczne 3-1 KUKS Zębców (Ostrów Wielkopolski)
Panda Pamięcin 0-3 Fortuna Dębniałki Kaliskie
Liskowiak Lisków 0-5 KS Opatówek
Miłośnicy Piłki Nożnej Krotoszyn 3-4 Tarchalanka Tarchały Wielkie
KS Kamień 2-2 Pogoń Nowe Skalmierzyce
k. 2-4
Sparta Panienka 0-1 Polonia Żerków
Orkan Taczanów 3-0 Gladiatorzy Sierszew-Pieruszyce
Smoliczanka Smolice 1-6 CKS Zduny
Nowy Świat Dobrzyca 2-1 Raszkowianka Raszków
LKS II Gołuchów/LZS Żychlin 2-0 Piast Czekanów
Łucznik Żelazków 0-6 CKS Zbiersk
LZS Cielcza 0-2 Unia Szymanowice
LZS Godziesze (oldboje) 1-5 Pelikan Grabów
LZS Kuźnica Grabowska 3-3 LZS Doruchów
k. 3-5
Pogoń Drożki 0-1 Pogoń Trębaczów
Zenit Międzybórz 3-5 Sokół Bralin
LZS Godziesze 1-2 Lilia Mikstat
Szczyt Szczytniki 0-6 Masovia Kraszewice
KS Rogaszyce 0-0 Sulimirczyk Sulmierzyce
k. 3-2
Zefka Kobyla Góra 3-6 LZS Pawłów (k. Międzyborza)
Orły Skoroszów 0-3 GKS Grębanin
LZS Trzcinica 0-2 Victoria Laski
Płomień Opatów 0-2 LKS Jankowy
na boisku w Jankowych
Strażak Słupia 5-0 Sokół Świba
Sparta Russów 1-1 Wtórkowianka Wtórek
k. 2-4
Wielkopolanin Siemianice 6-1 Ajax Rojów
Rolbud Lubomierz 5-1 Ogniwo Łąkociny
w Taczanowie
LZS Koźminiec 0-0 LZS Fabianów
k. 4-2

II runda - 15 sierpnia
Wolny los: Pogoń Trębaczów i Sokół Bralin

Zwycięstwo Biskupice Ołoboczne 2-0 Sokoły Droszew
Fortuna Dębniałki Kaliskie 1-3 KS Opatówek
Tarchalanka Tarchały Wielkie 1-3 Pogoń Nowe Skalmierzyce
Orkan Taczanów 0-0 Błękitni/Sparta Kotlin
k. 4-3
LZS Koźminiec 1-6 CKS Zduny
Nowy Świat Dobrzyca 0-4 LKS II Gołuchów/LZS Żychlin
CKS Zbiersk 4-3 Unia Szymanowice
Pelikan Grabów 1-0 LZS Doruchów
Lilia Mikstat 0-2 Masovia Kraszewice
KS Rogaszyce 0-1 LZS Pawłów (k. Międzyborza)
GKS Grębanin 3-0 Victoria Laski
Strażak Słupia 2-2 LKS Jankowy
k. 3-4
Wielkopolanin Siemianice 2-0 Wtórkowianka Wtórek
Rolbud Lubomierz 6-1 Polonia Żerków

III runda - 14 listopada

Wielkopolanin Siemianice 3-4 Rolbud OSiR Pleszew
KS Opatówek 1-3 Iskra Sieroszewice
CKS Zbiersk 4-1 Zawisza Sośnie
CKS Zduny 2-0 Swędrnia Koźminek
LKS II Gołuchów/LZS Żychlin 2-7 Calisia Kalisz
Pelikan Grabów 1-0 Orzeł Mroczeń
Rolbud Lubomierz 1-2 Centra Ostrów Wielkopolski
LZS Pawłów (k. Międzyborza) 2-4 Korona/Pogoń Stawiszyn
LKS Jankowy 4-1 Odolanovia Odolanów
Pogoń Nowe Skalmierzyce 1-2 Victoria Ostrzeszów
Orkan Taczanów 0-0 Czarni Dobrzyca
k. 4-5
Sokół Bralin 4-1 Grom Golina
GKS Grębanin 1-2 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski
Zwycięstwo Biskupice Ołoboczne 1-2 Barycz Janków Przygodzki
Masovia Kraszewice 4-1 Polonia Kępno
Pogoń Trębaczów 3-3 Olimpia Brzeziny
k. 5-4

IV runda - 20 marca

Rolbud OSiR Pleszew 4-0 Iskra Sieroszewice 30 marca, 17:00
CKS Zbiersk 1-1 CKS Zduny 20 marca, 12:00
k. 2-3
Pelikan Grabów 3-1 Calisia Kalisz 30 marca, 17:00
Centra Ostrów Wielkopolski 3-0 Korona/Pogoń Stawiszyn 30 marca, 17:00
(wo)
LKS Jankowy 2-0 Victoria Ostrzeszów 30 marca, 17:00
Sokół Bralin 4-0 Czarni Dobrzyca 30 marca, 17:00
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 3-1 Barycz Janków Przygodzki 30 marca, 17:00
Masovia Kraszewice 4-0 Pogoń Trębaczów 20 marca, 12:00

V runda - 20 kwietnia
Do rozgrywek przystępują IV-ligowcy
Sokół Bralin - wolny los

CKS Zduny 3-0 Ostrovia Ostrów Wielkopolski
Rolbud OSiR Pleszew 2-1 LKS Czarnylas
Pelikan Grabów 0-5 Astra Krotoszyn
Centra Ostrów Wielkopolski 2-1 KKS Prosna Kalisz
LKS Jankowy 1-7 Jarota Jarocin
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 5-1 LKS Gołuchów
Masovia Kraszewice 0-3 Piast Kobylin

1/4 finału - 27 kwietnia

CKS Zduny 0-3 Rolbud OSiR Pleszew
Centra Ostrów Wielkopolski 1-3 Astra Krotoszyn
Sokół Bralin 0-1 Jarota Jarocin
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 2-2 Piast Kobylin
k. 3-1

1/2 finału - 11 maja

Rolbud OSiR Pleszew 0-5 Astra Krotoszyn
Dariusz Hylewicz 27, Paweł Świtała 35, Tomasz Szajkowski 37, Wojciech Falentin 38, 75
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 0-4 Jarota Jarocin
Dawid Cieślak 55, 71, Przemysław Korzepski 66, Łukasz Cichos 70

Finał - 1 czerwca

Astra Krotoszyn 1-1 Jarota Jarocin 1 czerwca, 17:00
k. 4-5
Wewiór 21 - Udzik 79

Puchar Polski 2004/2005 (Wielkopolski ZPN)

Puchar Polski 2004/2005 (Wielkopolski ZPN - Konin)
Puchar Polski 2004/2005 (Wielkopolski ZPN - Leszno)
Puchar Polski 2004/2005 (Wielkopolski ZPN - Piła)
Puchar Polski 2004/2005 (Wielkopolski ZPN - Poznań)

Autor: Marcin Kasprzak
Kontakt: wielkopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas