[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2004/2005, grupa: Wielkopolski ZPN - Poznań

REKLAMA
REKLAMA

I runda - 22 sierpnia

Nałęcz Ostroróg 0-0 Relaks Pamiątkowo
k. 7-8
Orzeł Rostarzewo 1-2 Borusja Boruja Kościelna
Trans Rakieta Biedrusko 3-2 GKS Golęczewo
Maratończyk Brzeźno 4-3 Pelikan Niechanowo
Wełnianka Kiszkowo 2-3 Jurand Bolechówko
Orkan Działyń 2-1 Gmina Mieleszyn
Warta Ocieszyn 3-0 Złoci Złotkowo
TKKF Winogrady (Poznań) 1-3 Błękitni Owińska
Orkan Objezierze 0-2 Suchary Suchy Las
Huragan Podrzewie 0-3 KS Sękowo
Świeże Surówki Kórnik 1-1 Orkan Manieczki
k. 4-3
Polonia Brodnica 6-1 Lipno II Stęszew
LKS Kicin 6-1 Poznań FC
Przemysław Poznań (oldboje) 2-1 Wielkopolska Komorniki
Rakieta Głuponie 0-4 Promień II Opalenica
Wielkopolska Komorniki (oldboje) 2-10 Clescevia Kleszczewo
Dragon Tulce 3-6 Lotnik-1997 Poznań
Odlew Poznań 0-7 Kasztelania Dominowo

II runda - 8 września

Kasztelania Dominowo 2-5 GKS Gułtowy
Maratończyk Brzeźno 3-3 Mieszko II Gniezno
k. 5-4
Orkan Działyń 1-3 Fara Pelikan Żydowo
KS Łopuchowo 2-0 Jurand Bolechówko
Relaks Pamiątkowo 2-2 Rokita Rokietnica
k. 1-3
Borusja Boruja Kościelna 5-5 Sam Jastrzębsko Stare
k. 5-4
Trans Rakieta Biedrusko 4-1 TS Skórzewo
Orzeł Łowyń 3-2 Paech Kamionna
Suchary Suchy Las 4-0 Rożnovia Rożnowo
(wo)
przerwany przy stanie 4-1 dla gospodarzy
KS Sękowo 5-3 Sokół Duszniki
LKS Kicin 2-1 Czarni Czerniejewo
Promień II Opalenica 0-0 Lipno Stęszew
k. 5-6
Clescevia Kleszczewo 3-2 Piast Kobylnica
Świeże Surówki Kórnik 4-3 LZS Wronczyn
Błękitni Owińska 5-0 Przemysław Poznań
Polonia Brodnica 2-1 Las Puszczykowo
Przemysław Poznań (oldboje) 3-1 GKS Kaźmierz
Lotnik-1997 Poznań 1-1 Concordia Murowana Goślina
k. 15-14
Warta Ocieszyn 1-2 Warta Obrzycko
Orzeł Modrze 10-1 Tornado Trzebaw
Huragan Michorzewo 4-1 Ogrol Wojnowice
Rzemieślnik Kwilcz 3-1 Sparta Brody
Warta Sieraków 1-0 Warta Wartosław
Orzeł Granowo 0-0 Spójnia Strykowo
k. 4-2

III runda - 29 września

Vitcovia Witkowo 5-0 Fara Pelikan Żydowo
Maratończyk Brzeźno 6-2 GKS Gułtowy
Polonia Brodnica 3-3 Pogoń Książ Wielkopolski
k. 14-15
Świeże Surówki Kórnik 1-3 Clescevia Kleszczewo
LKS Kicin 2-1 KS Łopuchowo
Rokita Rokietnica 2-2 Trans Rakieta Biedrusko
k. 5-4
Błękitni Owińska 2-1 Suchary Suchy Las
Przemysław Poznań (oldboje) 0-4 Lipno Stęszew
Lotnik-1997 Poznań 5-4 Stella Luboń
Borusja Boruja Kościelna 0-3 Korona Bukowiec
KS Sękowo 6-1 Huragan Michorzewo
Orzeł Modrze 6-1 Orzeł Granowo
Pogoń Lwówek 7-0 Rzemieślnik Kwilcz
Orzeł Łowyń 0-5 Sokół II Pniewy
Warta Sieraków 2-5 Świt Piotrowo
Warta Obrzycko 3-0 Kłos Gałowo

IV runda - 20 października

Pogoń Książ Wielkopolski 2-2 Phytopharm Klęka
k. 3-1
Maratończyk Brzeźno 2-1 Lechita Kłecko
Vitcovia Witkowo 2-1 Zjednoczeni Trzemeszno
LKS Kicin 0-1 Polonia Poznań
Świt Piotrowo 2-4 Czarni Wróblewo
Błękitni Owińska 1-1 Unia Swarzędz
k. 2-3
Lotnik-1997 Poznań 1-2 Kotwica Kórnik
Clescevia Kleszczewo 0-1 Kłos Zaniemyśl
Rokita Rokietnica 1-1 1922 Lechia Kostrzyn
k. 2-4
Lipno Stęszew 1-3 TS 1998 Dopiewo
Warta Obrzycko 3-0 Sparta Szamotuły
KS Sękowo 1-7 Tarnovia Tarnowo Podgórne
Sokół II Pniewy 0-1 Promień Opalenica
Orzeł Modrze 3-0 Grom Plewiska
Korona Bukowiec 2-3 Obra Zbąszyń
Pogoń Lwówek 3-2 Warta Międzychód

V runda - 20 listopada
Do rozgrywek przystępują III- i IV-ligowcy
Wszystkie mecze o 12:00

Polonia Poznań 2-2 1920 Mosina
k. 4-2
Wełna Rogoźno 1-0 TPS Winogrady (Poznań)
TS 1998 Dopiewo 2-0 Luboński KS
Warta Obrzycko 2-1 Tarnovia Tarnowo Podgórne
Obra Zbąszyń 4-4 Patria Buk
k. 4-3
Promień Opalenica 2-0 Polonia Nowy Tomyśl
Sokół Pniewy 7-1 Sokół Rakoniewice
Pogoń Książ Wielkopolski 0-5 Warta Poznań
Kotwica Kórnik 0-2 Lech II Poznań
Warta Śrem 4-0 Orzeł Modrze
Vitcovia Witkowo 2-7 Huragan Pobiedziska
Maratończyk Brzeźno 1-3 Unia Swarzędz
1922 Lechia Kostrzyn 2-15 Mieszko Gniezno
Czarni Wróblewo 0-5 Amica II Wronki
Kłos Zaniemyśl 2-5 Polonia Środa Wielkopolska
Pogoń Lwówek 2-8 Sparta Oborniki

1/8 finału - 12-13 marca

Sokół Pniewy 0-0 Amica II Wronki 30 marca, 16:30
k. 4-5
Huragan Pobiedziska 1-2 Lech II Poznań 30 marca, 16:30
Polonia Poznań 3-3 Warta Poznań 30 marca, 16:30
k. 2-4
Warta Śrem 0-1 Mieszko Gniezno 30 marca, 16:30
Promień Opalenica 2-1 Sparta Oborniki 23 marca, 15:30
TS 1998 Dopiewo 2-2 Wełna Rogoźno 30 marca, 16:30
k. 2-4
Warta Obrzycko 3-2 Obra Zbąszyń 12 marca, 12:00
Unia Swarzędz 3-0 Polonia Środa Wielkopolska 30 marca, 16:30

1/4 finału - 20 kwietnia

Promień Opalenica 2-1 Warta Poznań 20 kwietnia, 16:00
Rewers 9, Koszakow 41 - T.Lewandowski 48
Unia Swarzędz 0-1 Amica II Wronki 20 kwietnia, 17:00
Warta Obrzycko 1-2 Wełna Rogoźno 20 kwietnia, 17:00
Mieszko Gniezno 1-1 Lech II Poznań 26 kwietnia, 17:00
k. 5-6
Pawłowski 22 - Łukasik 47

1/2 finału - 27 kwietnia

Promień Opalenica 4-1 Amica II Wronki 27 kwietnia, 16:00
Koszakow 27, 48, 51, Hirsch 90 - Łudziński 63
Wełna Rogoźno 0-2 Lech II Poznań 7 maja

Finał - 1 czerwca

Promień Opalenica 2-1 Lech II Poznań 1 czerwca, 18:00
Rewers 32, Fórmaniak 45 - Goliński 54 (k)

Puchar Polski 2004/2005 (Wielkopolski ZPN)

Puchar Polski 2004/2005 (Wielkopolski ZPN - Kalisz)
Puchar Polski 2004/2005 (Wielkopolski ZPN - Konin)
Puchar Polski 2004/2005 (Wielkopolski ZPN - Leszno)
Puchar Polski 2004/2005 (Wielkopolski ZPN - Piła)

Autor: Paweł Opala
Kontakt: wielkopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas