[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2004/2005, grupa: Wielkopolski ZPN - Leszno

Runda wstępna - 8 sierpnia
Polcopper Widziszewo - wolny los

Iskra Długie Stare 2-3 Kormoran Święciechowa
Awdaniec Pakosław 1-3 Sarnowianka Sarnowa
Grom Czeluścin 4-2 Wielkopolanka Szelejewo
Błyskawica Jaromierz 2-7 Dąb Kębłowo
Sokół Chwałkowo 4-0 Wisła II Borek Wielkopolski
Sokół-Orkan Chobienice 0-3 Sokół Kaszczor
(wo)
udział w grze nieuprawnionych zawodników, na boisku 3-4
Jantar Strzyżewice 1-7 Zootechnik Pawłowice
Promień Sarbinowo 1-0 Kłos Żytowiecko
Orzeł Lipno 1-3 Helios Czempiń
Pelikan Dębno Polskie 0-3 LZS Stare Oborzyska
(wo)
drużyna gospodarzy nie stanęła do gry
Sokół Wroniawy 0-2 Brenewia Wijewo
Helios Bucz 2-2 Grom Wolsztyn
k. 1-3
Sokół Włoszakowice 1-0 Dąb Boguszyn
Orla Jutrosin 1-0 Lew Pogorzela
Grom Czacz 3-0 Obra II Kościan
(wo)

I runda - 1 września
Zootechnik Pawłowice - wolny los

Orzeł Belęcin 0-3 Gwiazda Siedlec
Sarnowianka Sarnowa 1-2 Rydzyniak Rydzyna
Grom Czacz 2-2 Kłos Garzyn
k. 5-4
Grom Czeluścin 0-4 Piast Belęcin
Dąb Kębłowo 1-5 Orkan Chorzemin
Sokół Chwałkowo 3-0 Krobianka Krobia
(wo)
Sokół Kaszczor 4-1 Znicz Obra
Promień Sarbinowo 1-3 Zjednoczeni Pudliszki
Helios Czempiń 0-3 Rolnik Racot
(wo)
LZS Stare Oborzyska 1-2 Pogoń Śmigiel
Brenewia Wijewo 2-0 Mas-Rol Spławie
Grom Wolsztyn 1-1 LZS Głuchowo
k. 2-3
Sokół Włoszakowice 1-2 Ruch Bojanowo
Orla Jutrosin 0-0 Rawia Rawicz
k. 3-1
Polcopper Widziszewo 2-3 Rywal Kurza Góra
Kormoran Święciechowa 1-0 Polonia 1912 Leszno

II runda - 29 września
Rywal Kurza Góra - wolny los

Grom Czacz 2-5 Pogoń Śmigiel
Sokół Chwałkowo 1-6 Rydzyniak Rydzyna
Sokół Kaszczor 4-2 Gwiazda Siedlec
Brenewia Wijewo 4-1 Orkan Chorzemin
Orla Jutrosin 3-2 Ruch Bojanowo
Kormoran Święciechowa 2-2 Zjednoczeni Pudliszki
k. 4-2
Zootechnik Pawłowice 0-5 Piast Belęcin
LZS Głuchowo 2-9 Rolnik Racot

1/8 finału - 20 kwietnia
Obra Kościan - wolny los

Sokół Kaszczor 3-2 Korona Piaski 20 kwietnia, 18:00
Rywal Kurza Góra 2-7 Rydzyniak Rydzyna 20 kwietnia, 18:00
Brenewia Wijewo 1-4 Rolnik Racot 20 kwietnia, 18:00
Orla Jutrosin 0-3 Dąbroczanka Pępowo 20 kwietnia, 18:00
Kormoran Święciechowa 0-3 Kania Gostyń 20 kwietnia, 18:00
Piast Belęcin 0-3 Sparta Miejska Górka 20 kwietnia, 18:00
(wo)
Pogoń Śmigiel 1-0 Wisła Borek Wielkopolski 20 kwietnia, 18:00

1/4 finału - 27 kwietnia

Sokół Kaszczor 3-9 Obra Kościan 27 kwietnia, 18:00
Rydzyniak Rydzyna 1-2 Dąbroczanka Pępowo 27 kwietnia, 18:00
Pogoń Śmigiel 1-1 Sparta Miejska Górka 27 kwietnia, 18:00
k. 4-3
Rolnik Racot 1-1 Kania Gostyń 27 kwietnia, 18:00
k. 3-4

1/2 finału - 10-11 maja
(Losowanie - 29 kwietnia 2005)

Pogoń Śmigiel 0-2 Kania Gostyń 11 maja, 18:00
Dąbroczanka Pępowo 1-3 Obra Kościan 10 maja

Finał - 1 czerwca

Kania Gostyń 3-1 Obra Kościan 1 czerwca, 17:00
Siwecki 47, Gościniak 78, Witkowski 88 - Kostyk 16

Puchar Polski 2004/2005 (Wielkopolski ZPN)

Puchar Polski 2004/2005 (Wielkopolski ZPN - Kalisz)
Puchar Polski 2004/2005 (Wielkopolski ZPN - Konin)
Puchar Polski 2004/2005 (Wielkopolski ZPN - Piła)
Puchar Polski 2004/2005 (Wielkopolski ZPN - Poznań)

Autor: Łukasz Czuku
Kontakt: wielkopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas