[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2004/2005, grupa: Wielkopolski ZPN - Konin

REKLAMA
REKLAMA

I runda - 25 sierpnia
Czarni Ostrowite - wolny los

Mirek Adamów 3-1 Polonus Kazimierz Biskupi
Warta Krzymów 2-5 Znicz Władysławów
Start Ziemięcin 1-0 GKS Sompolno
Nałęcz Babiak 1-2 Błękitni Mąkolno
Maksymilian Konin 0-3 Warta Kramsk
(wo)
drużyna gospodarzy nie przystąpiła do gry
GKS Lisewo 0-4 Strażak Licheń Stary
Teleszyna Przykona 2-1 Tur II Turek
Kosynier Sokołowo 1-2 Orlik Miłosław
Victoria II/Błękitni Psary Polskie 1-0 Płomień Nekla
GKS Olszówka 0-2 Kasztelania Brudzew

II runda - 8 września

Mirek Adamów 0-3 Sokół Kleczew
Start Ziemięcin 1-0 LKS Ślesin
Teleszyna Przykona 3-8 Olimpia Koło
Znicz Władysławów 1-3 Wicher Dobra
Warta Kramsk 3-6 Sparta Konin
Strażak Licheń Stary 1-3 Błękitni Mąkolno
Victoria II/Błękitni Psary Polskie 0-3 Orlik Miłosław
(wo)
zespół Victoria/Błękitni wycofał się z rozgrywek
Hetman Orchowo 1-2 Czarni Ostrowite (k. Konina)
Polonia Golina 4-3 ZKS Zagórów
Wilki Wilczyn 2-2 Zjednoczeni Rychwał
k. 5-4
Górnik Kłodawa 2-2 Zryw Dąbie
k. 4-5
Warta Dobrów 0-5 Tur Turek 15 września
Polanin/Promotor Strzałkowo 1-0 SKP Słupca
Sparta Orzechowo 2-2 Victoria Września
k. 4-5
Aluminium Konin 1-0 Tulisia Tuliszków 15 września
Orzeł Grzegorzew 1-5 Kasztelania Brudzew 15 września

III runda - 29 września

Aluminium Konin 3-1 Kasztelania Brudzew
Start Ziemięcin 3-4 Błękitni Mąkolno
Zryw Dąbie 2-2 Olimpia Koło
k. 2-4
Wicher Dobra 1-1 Tur Turek
k. 4-5
Czarni Ostrowite (k. Konina) 0-1 Sokół Kleczew
Polanin/Promotor Strzałkowo 2-8 Victoria Września
Polonia Golina 0-2 Orlik Miłosław
Wilki Wilczyn 2-2 Sparta Konin
k. 5-3

IV runda - 13 października

Aluminium Konin 0-2 Sokół Kleczew 13 października, 15:30
Błękitni Mąkolno 0-8 Olimpia Koło 13 października, 15:30
Orlik Miłosław 0-2 Tur Turek 13 października, 15:30
Wilki Wilczyn 1-8 Victoria Września 13 października, 15:30

V runda - 20 kwietnia

Victoria Września 0-1 Tur Turek 20 kwietnia, 17:00
Olimpia Koło 4-1 Sokół Kleczew 20 kwietnia, 17:00

Finał - 11 maja

Olimpia Koło 0-3 Tur Turek 11 maja, 17:00

Puchar Polski 2004/2005 (Wielkopolski ZPN)

Puchar Polski 2004/2005 (Wielkopolski ZPN - Kalisz)
Puchar Polski 2004/2005 (Wielkopolski ZPN - Leszno)
Puchar Polski 2004/2005 (Wielkopolski ZPN - Piła)
Puchar Polski 2004/2005 (Wielkopolski ZPN - Poznań)

Autor: Paweł Opala
Kontakt: wielkopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas