[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa A 2004/2005, grupa: Krosno I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Bieszczady Ustrzyki Dolne 26 69 23 0 3 83-20 13 0 0 43-3 10 0 3 40-17
2.  Przełom Besko 26 55 18 1 7 69-38 10 0 3 37-18 8 1 4 32-20
3.  LKS Izdebki 26 47 15 2 9 80-40 9 1 3 51-15 6 1 6 29-25
4.  Szarotka Uherce 26 43 12 7 7 55-33 7 3 3 28-13 5 4 4 27-20 2 3 1 0 1 5-2
5.  LKS Długie 26 43 14 1 11 42-49 7 1 5 19-21 7 0 6 23-28 2 3 1 0 1 2-5
6.  Płomień Zmiennica 26 37 11 4 11 42-49 5 3 5 25-24 6 1 6 17-25
7.  LKS Lubatówka 26 36 10 6 10 39-34 6 4 3 23-14 4 2 7 16-20 2 3 1 0 1 2-2
8.  Stal II Sanok 26 36 10 6 10 53-42 6 3 4 34-19 4 3 6 19-23 2 3 1 0 1 2-2
9.  Cosmos Nowotaniec 26 35 11 2 13 44-55 7 1 5 21-21 4 1 8 23-34
10.  LKS Pisarowce 26 34 10 4 12 33-60 5 2 6 15-30 5 2 6 18-30
11.  LKS Haczów 26 32 9 5 12 46-49 6 2 5 25-17 3 3 7 21-32
12.  Nelson Polańczyk 26 30 8 6 12 35-47 3 1 9 15-31 5 5 3 20-16
13.  Cisy Jabłonica Polska 26 18 5 3 18 35-67 1 2 10 18-36 4 1 8 17-31
14.  Remix Niebieszczany 26 7 2 1 23 26-99 1 1 11 18-48 1 0 12 8-51

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Bieszczady Ustrzyki Dolne    3-0 4-1 3-1 2-0 1-0 3-0 3-0 3-1 5-0 3-0 2-0 4-0 7-0 
 2 Przełom Besko2-3     3-1 3-1 6-2 1-0 3-2 4-2 2-3 2-0 5-0 0-3* 3-1 3-0 
 3 LKS Izdebki1-2 0-0     5-1 5-1 12-2 4-3 0-2 3-0 5-1 3-1 1-2 5-0 7-0 
 4 Szarotka Uherce2-1 1-2 3-0     5-1 3-1 0-0 1-1 5-1 0-1 2-4 0-0 3-0 3-1 
 5 LKS Długie1-5 1-3 1-2 1-0     1-0 1-0 3-2 1-0 1-1 3-1 1-2 1-3 3-2 
 6 Płomień Zmiennica1-4 2-0 3-4 2-2 1-2     1-2 2-1 2-2 3-1 3-3 0-3* 1-0 4-0 
 7 LKS Lubatówka1-2 1-2 2-1 2-2 3-1 0-2     1-0 2-1 6-0 1-1 1-1 1-1 2-0 
 8 Stal II Sanok0-2 1-6 2-2 0-0 0-1 0-0 2-1     7-0 2-4 1-0 3-2 8-1 8-0 
 9 Cosmos Nowotaniec3-2 2-3 2-1 1-2 1-4 1-2 1-0 2-1     0-0 3-2 3-0 1-4 1-0 
 10 LKS Pisarowce0-4 3-2 0-4 0-3 0-3 2-1 1-0 2-2 0-5     2-1 1-1 2-1 2-3 
 11 LKS Haczów5-0 1-2 2-0 1-1 0-1 0-1 1-3 1-2 4-3 3-1     1-1 2-1 4-1 
 12 Nelson Polańczyk1-6 2-1 1-3 2-7 0-2 0-2 0-1 1-1 2-1 0-3 1-2     0-1 5-1 
 13 Cisy Jabłonica Polska0-3 1-4 0-4 0-1 1-4 2-3 2-2 2-3 2-3 2-3 3-3 1-3     2-0 
 14 Remix Niebieszczany0-6 2-7 2-6 0-6 4-1 2-3 1-2 1-2 1-3 1-3 2-3 2-2 0-4     

REKLAMA

Kolejka 1 - 8 sierpnia

Nelson Polańczyk 2-7 Szarotka Uherce
Bieszczady Ustrzyki Dolne 3-0 LKS Haczów
Przełom Besko 3-0 Remix Niebieszczany
LKS Długie 1-0 Cosmos Nowotaniec
Płomień Zmiennica 2-1 Stal II Sanok
LKS Lubatówka 6-0 LKS Pisarowce
Cisy Jabłonica Polska 0-4 LKS Izdebki

Kolejka 2 - 15 sierpnia

LKS Izdebki 1-2 Nelson Polańczyk
LKS Pisarowce 2-1 Cisy Jabłonica Polska
Stal II Sanok 2-1 LKS Lubatówka
Cosmos Nowotaniec 1-2 Płomień Zmiennica 18 sierpnia
Remix Niebieszczany 4-1 LKS Długie
LKS Haczów 1-2 Przełom Besko
Szarotka Uherce 2-1 Bieszczady Ustrzyki Dolne

Kolejka 3 - 22 sierpnia

Nelson Polańczyk 1-6 Bieszczady Ustrzyki Dolne
Przełom Besko 3-1 Szarotka Uherce
LKS Długie 3-1 LKS Haczów
Płomień Zmiennica 4-0 Remix Niebieszczany
LKS Lubatówka 2-1 Cosmos Nowotaniec
Cisy Jabłonica Polska 2-3 Stal II Sanok
LKS Izdebki 5-1 LKS Pisarowce

Kolejka 4 - 29 sierpnia

LKS Pisarowce 1-1 Nelson Polańczyk
Stal II Sanok 2-2 LKS Izdebki
Cosmos Nowotaniec 1-4 Cisy Jabłonica Polska
Remix Niebieszczany 1-2 LKS Lubatówka
LKS Haczów 0-1 Płomień Zmiennica
Szarotka Uherce 5-1 LKS Długie
Bieszczady Ustrzyki Dolne 3-0 Przełom Besko

Kolejka 5 - 5 września

Nelson Polańczyk 2-1 Przełom Besko
LKS Długie 1-5 Bieszczady Ustrzyki Dolne
Płomień Zmiennica 2-2 Szarotka Uherce
LKS Lubatówka 1-1 LKS Haczów
Cisy Jabłonica Polska 2-0 Remix Niebieszczany
LKS Izdebki 3-0 Cosmos Nowotaniec
LKS Pisarowce 2-2 Stal II Sanok

Kolejka 6 - 12 września

Stal II Sanok 3-2 Nelson Polańczyk
Cosmos Nowotaniec 0-0 LKS Pisarowce
Remix Niebieszczany 2-6 LKS Izdebki
LKS Haczów 2-1 Cisy Jabłonica Polska
Szarotka Uherce 0-0 LKS Lubatówka
Bieszczady Ustrzyki Dolne 1-0 Płomień Zmiennica
Przełom Besko 6-2 LKS Długie

Kolejka 7 - 19 września

Nelson Polańczyk 0-2 LKS Długie
Płomień Zmiennica 2-0 Przełom Besko
LKS Lubatówka 1-2 Bieszczady Ustrzyki Dolne
Cisy Jabłonica Polska 0-1 Szarotka Uherce
LKS Izdebki 3-1 LKS Haczów
LKS Pisarowce 2-3 Remix Niebieszczany
Stal II Sanok 7-0 Cosmos Nowotaniec

Kolejka 8 - 26 września

Cosmos Nowotaniec 3-0 Nelson Polańczyk
Remix Niebieszczany 1-2 Stal II Sanok
LKS Haczów 3-1 LKS Pisarowce
Szarotka Uherce 3-0 LKS Izdebki
Bieszczady Ustrzyki Dolne 4-0 Cisy Jabłonica Polska
Przełom Besko 3-2 LKS Lubatówka
LKS Długie 1-0 Płomień Zmiennica

Kolejka 9 - 3 października

Nelson Polańczyk 0-2 Płomień Zmiennica
LKS Lubatówka 3-1 LKS Długie
Cisy Jabłonica Polska 1-4 Przełom Besko
LKS Izdebki 1-2 Bieszczady Ustrzyki Dolne
LKS Pisarowce 0-3 Szarotka Uherce
Stal II Sanok 1-0 LKS Haczów
Cosmos Nowotaniec 1-0 Remix Niebieszczany

Kolejka 10 - 10 października

Remix Niebieszczany 2-2 Nelson Polańczyk
LKS Haczów 4-3 Cosmos Nowotaniec
Szarotka Uherce 1-1 Stal II Sanok
Bieszczady Ustrzyki Dolne 5-0 LKS Pisarowce
Przełom Besko 3-1 LKS Izdebki
LKS Długie 1-3 Cisy Jabłonica Polska
Płomień Zmiennica 1-2 LKS Lubatówka

Kolejka 11 - 17 października

Nelson Polańczyk 0-1 LKS Lubatówka
Cisy Jabłonica Polska 2-3 Płomień Zmiennica
LKS Izdebki 5-1 LKS Długie
LKS Pisarowce 3-2 Przełom Besko
Stal II Sanok 0-2 Bieszczady Ustrzyki Dolne
Cosmos Nowotaniec 1-2 Szarotka Uherce
Remix Niebieszczany 2-3 LKS Haczów

Kolejka 12 - 24 października

LKS Haczów 1-1 Nelson Polańczyk
Szarotka Uherce 3-1 Remix Niebieszczany
Bieszczady Ustrzyki Dolne 3-1 Cosmos Nowotaniec
Przełom Besko 4-2 Stal II Sanok
LKS Długie 1-1 LKS Pisarowce
Płomień Zmiennica 3-4 LKS Izdebki
LKS Lubatówka 1-1 Cisy Jabłonica Polska

Kolejka 13 - 31 października

Nelson Polańczyk 0-1 Cisy Jabłonica Polska
LKS Izdebki 4-3 LKS Lubatówka
LKS Pisarowce 2-1 Płomień Zmiennica
Stal II Sanok 0-1 LKS Długie
Cosmos Nowotaniec 2-3 Przełom Besko
Remix Niebieszczany 0-6 Bieszczady Ustrzyki Dolne
LKS Haczów 1-1 Szarotka Uherce

Kolejka 14 - 3 maja

Szarotka Uherce 0-0 Nelson Polańczyk
LKS Haczów 5-0 Bieszczady Ustrzyki Dolne
Remix Niebieszczany 2-7 Przełom Besko
Cosmos Nowotaniec 1-4 LKS Długie
Stal II Sanok 0-0 Płomień Zmiennica
LKS Pisarowce 1-0 LKS Lubatówka
LKS Izdebki 5-0 Cisy Jabłonica Polska
rozegrany w innym terminie

Kolejka 15 - 10 kwietnia

Nelson Polańczyk 1-3 LKS Izdebki
Cisy Jabłonica Polska 2-3 LKS Pisarowce
LKS Lubatówka 1-0 Stal II Sanok
Płomień Zmiennica 2-2 Cosmos Nowotaniec
LKS Długie 3-2 Remix Niebieszczany
Przełom Besko 5-0 LKS Haczów
Bieszczady Ustrzyki Dolne 3-1 Szarotka Uherce

Kolejka 16 - 17 kwietnia

Bieszczady Ustrzyki Dolne 2-0 Nelson Polańczyk
Szarotka Uherce 1-2 Przełom Besko
LKS Haczów 0-1 LKS Długie
Remix Niebieszczany 2-3 Płomień Zmiennica
Cosmos Nowotaniec 1-0 LKS Lubatówka
Stal II Sanok 8-1 Cisy Jabłonica Polska
LKS Pisarowce 0-4 LKS Izdebki

Kolejka 17 - 24 kwietnia

Nelson Polańczyk 0-3 LKS Pisarowce
LKS Izdebki 0-2 Stal II Sanok
Cisy Jabłonica Polska 2-3 Cosmos Nowotaniec
LKS Lubatówka 2-0 Remix Niebieszczany
Płomień Zmiennica 3-3 LKS Haczów
LKS Długie 1-0 Szarotka Uherce
Przełom Besko 2-3 Bieszczady Ustrzyki Dolne

Kolejka 18 - 1 maja

Przełom Besko 0-3 Nelson Polańczyk
(wo)
na boisku 5-0, gra nieuprawnionego zawodnika
Bieszczady Ustrzyki Dolne 2-0 LKS Długie
Szarotka Uherce 3-1 Płomień Zmiennica
LKS Haczów 1-3 LKS Lubatówka
Remix Niebieszczany 0-4 Cisy Jabłonica Polska
Cosmos Nowotaniec 2-1 LKS Izdebki
Stal II Sanok 2-4 LKS Pisarowce

Kolejka 19 - 8 maja

Nelson Polańczyk 1-1 Stal II Sanok
LKS Pisarowce 0-5 Cosmos Nowotaniec
LKS Izdebki 7-0 Remix Niebieszczany
Cisy Jabłonica Polska 3-3 LKS Haczów
LKS Lubatówka 2-2 Szarotka Uherce
Płomień Zmiennica 1-4 Bieszczady Ustrzyki Dolne
LKS Długie 1-3 Przełom Besko

Kolejka 20 - 15 maja

LKS Długie 1-2 Nelson Polańczyk
Przełom Besko 1-0 Płomień Zmiennica
Bieszczady Ustrzyki Dolne 3-0 LKS Lubatówka
Szarotka Uherce 3-0 Cisy Jabłonica Polska
LKS Haczów 2-0 LKS Izdebki
Remix Niebieszczany 1-3 LKS Pisarowce
Cosmos Nowotaniec 2-1 Stal II Sanok

Kolejka 21 - 22 maja

Nelson Polańczyk 2-1 Cosmos Nowotaniec
Stal II Sanok 8-0 Remix Niebieszczany
LKS Pisarowce 2-1 LKS Haczów
LKS Izdebki 5-1 Szarotka Uherce
Cisy Jabłonica Polska 0-3 Bieszczady Ustrzyki Dolne
LKS Lubatówka 1-2 Przełom Besko
Płomień Zmiennica 1-2 LKS Długie

Kolejka 22 - 29 maja

Płomień Zmiennica 0-3 Nelson Polańczyk
(wo)
na boisku 3-2
LKS Długie 1-0 LKS Lubatówka
Przełom Besko 3-1 Cisy Jabłonica Polska
Bieszczady Ustrzyki Dolne 4-1 LKS Izdebki
Szarotka Uherce 0-1 LKS Pisarowce
LKS Haczów 1-2 Stal II Sanok
Remix Niebieszczany 1-3 Cosmos Nowotaniec

Kolejka 23 - 5 czerwca

Nelson Polańczyk 5-1 Remix Niebieszczany
Cosmos Nowotaniec 3-2 LKS Haczów
Stal II Sanok 0-0 Szarotka Uherce
LKS Pisarowce 0-4 Bieszczady Ustrzyki Dolne
LKS Izdebki 0-0 Przełom Besko
Cisy Jabłonica Polska 1-4 LKS Długie
LKS Lubatówka 0-2 Płomień Zmiennica

Kolejka 24 - 12 czerwca

LKS Lubatówka 1-1 Nelson Polańczyk
Płomień Zmiennica 1-0 Cisy Jabłonica Polska
LKS Długie 1-2 LKS Izdebki
Przełom Besko 2-0 LKS Pisarowce
rozegrany awansem
Bieszczady Ustrzyki Dolne 3-0 Stal II Sanok
Szarotka Uherce 5-1 Cosmos Nowotaniec
LKS Haczów 4-1 Remix Niebieszczany

Kolejka 25 - 19 czerwca

Nelson Polańczyk 1-2 LKS Haczów
Remix Niebieszczany 0-6 Szarotka Uherce
Cosmos Nowotaniec 3-2 Bieszczady Ustrzyki Dolne
Stal II Sanok 1-6 Przełom Besko
LKS Pisarowce 0-3 LKS Długie
LKS Izdebki 12-2 Płomień Zmiennica
Cisy Jabłonica Polska 2-2 LKS Lubatówka

REKLAMA

Kolejka 26 - 26 czerwca

Cisy Jabłonica Polska 1-3 Nelson Polańczyk
LKS Lubatówka 2-1 LKS Izdebki
Płomień Zmiennica 3-1 LKS Pisarowce
LKS Długie 3-2 Stal II Sanok
Przełom Besko 2-3 Cosmos Nowotaniec
Bieszczady Ustrzyki Dolne 7-0 Remix Niebieszczany 25 czerwca
Szarotka Uherce 2-4 LKS Haczów

Klasa okręgowa 2004/2005 (Krosno)

Klasa A 2004/2005 (Krosno II)

Klasa B 2004/2005 (Krosno I)
Klasa B 2004/2005 (Krosno II)

Autor: Piotr Duda
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas