[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2004/2005, grupa: Krosno II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  LKS Czeluśnica 25 58 18 4 3 65-22 9 3 1 38-11 9 1 2 27-11
2.  Partyzant Targowiska 26 53 16 5 5 59-28 8 3 2 38-15 8 2 3 21-13
3.  Dębowczanka Dębowiec 26 50 15 5 6 59-35 9 3 1 30-4 6 2 5 29-31
4.  Błękitni Żeglce 26 46 14 4 8 72-57 10 0 3 45-28 4 4 5 27-29 2 3 1 0 1 5-4
5.  Błękitni Jasienica Rosielna 26 46 13 7 6 47-33 10 1 2 33-12 3 6 4 14-21 2 3 1 0 1 4-5
6.  Wisłok Krościenko Wyżne 26 40 12 4 10 40-33 6 3 4 20-9 6 1 6 20-24
7.  Jasiołka Hankówka 26 38 11 5 10 38-43 8 2 3 25-15 3 3 7 13-28
8.  Liwocz Brzyska 25 36 11 3 11 48-38 8 0 4 32-13 3 3 7 16-25
9.  Orzeł Pustyny 26 33 10 3 13 52-51 7 2 4 34-20 3 1 9 18-31
10.  Technik Trzcinica 25 31 9 4 12 29-51 8 3 2 16-11 1 1 10 13-40
11.  Nurt Potok 24 23 6 5 13 39-52 5 3 3 27-20 1 2 10 12-32
12.  ULKS Białobrzegi Turaszówka 25 19 6 1 18 34-61 3 1 9 22-30 3 0 9 12-31
13.  Maraton Tarnowiec 26 18 5 3 18 33-74 3 3 7 21-27 2 0 11 12-47
14.  Standart Święcany 26 15 4 3 19 29-72 2 1 10 15-36 2 2 9 14-36

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 LKS Czeluśnica    1-1 9-1 3-0 0-0 2-1 1-2 3-0 4-1 2-2 2-1 4-1 4-0 3-1 
 2 Partyzant Targowiska2-1     1-2 3-3 2-2 0-1 4-2 1-0 1-1 6-2 2-0 5-0 7-1 4-0 
 3 Dębowczanka Dębowiec3-0 0-1     0-0 1-1 2-0 0-0 3-1 2-0 2-0 2-1 3-0 8-0 4-0 
 4 Błękitni Żeglce0-3 0-2 3-5     4-0 7-3 2-1 6-4 4-2 6-1 4-3 2-1 4-2 3-1 
 5 Błękitni Jasienica Rosielna1-2 1-3 1-1 4-1     4-2 2-0 2-0 2-0 1-0 4-1 5-2 2-0 4-0 
 6 Wisłok Krościenko Wyżne0-2 0-1 1-2 1-1 0-0     4-1 1-1 1-0 5-0 4-0 2-0 1-0 0-1 
 7 Jasiołka Hankówka0-2 2-1 3-1 3-1 0-2 0-4     0-0 3-1 3-0* 2-0 5-2 3-0 1-1 
 8 Liwocz Brzyska1-3 *** 5-1 1-3 5-0 3-0 3-0     3-1 2-0 0-1 4-1 5-0 
 9 Orzeł Pustyny0-1 2-3 2-2 5-2 3-1 2-3 2-2 2-1     1-0 5-1 0-1 6-0 4-3 
 10 Technik Trzcinica1-1 0-0 1-0 2-1 3-0 1-0 0-0 1-0 0-3     1-0 3-1 3-2 0-3 
 11 Nurt Potok3-0 3-1 3-6 1-1 1-2 3-0 2-2 4-2 3-0*     1-3 3-3 
 12 ULKS Białobrzegi Turaszówka1-6 1-3 1-4 0-1 1-3 0-1 1-2 1-2 1-2 6-1 3-3     3-1 3-1 
 13 Maraton Tarnowiec0-3 0-1 1-2 3-3 0-3 1-1 5-0 2-3 4-2 2-5 1-1 0-3     2-0 
 14 Standart Święcany2-3 0-5 0-7 1-5 1-1 1-2 1-3 1-2 2-3 3-2 0-1 2-0 1-2     
*** - obustronny walkower

Kolejka 1 - 8 sierpnia

Technik Trzcinica 0-0 Partyzant Targowiska
Błękitni Żeglce 2-1 ULKS Białobrzegi Turaszówka
Liwocz Brzyska 3-0 Wisłok Krościenko Wyżne
Standart Święcany 1-1 Błękitni Jasienica Rosielna
Orzeł Pustyny 2-2 Jasiołka Hankówka
LKS Czeluśnica 2-1 Nurt Potok
Maraton Tarnowiec 1-2 Dębowczanka Dębowiec

Kolejka 2 - 15 sierpnia

Dębowczanka Dębowiec 2-0 Technik Trzcinica
Nurt Potok 1-3 Maraton Tarnowiec
Jasiołka Hankówka 0-2 LKS Czeluśnica
Błękitni Jasienica Rosielna 2-0 Orzeł Pustyny
Wisłok Krościenko Wyżne 0-1 Standart Święcany
ULKS Białobrzegi Turaszówka 1-2 Liwocz Brzyska
Partyzant Targowiska 3-3 Błękitni Żeglce

Kolejka 3 - 22 sierpnia

Technik Trzcinica 2-1 Błękitni Żeglce
Liwocz Brzyska - Partyzant Targowiska
(wo)
na boisku 3-2
Standart Święcany 2-0 ULKS Białobrzegi Turaszówka
Orzeł Pustyny 2-3 Wisłok Krościenko Wyżne
LKS Czeluśnica 0-0 Błękitni Jasienica Rosielna
Maraton Tarnowiec 5-0 Jasiołka Hankówka
Dębowczanka Dębowiec 2-1 Nurt Potok 8 września
przeołożony ze względu na zły stan bosika

Kolejka 4 - 29 sierpnia

Nurt Potok 3-0 Technik Trzcinica
(wo)
na boisku 1-4
Jasiołka Hankówka 3-1 Dębowczanka Dębowiec
Błękitni Jasienica Rosielna 2-0 Maraton Tarnowiec
Wisłok Krościenko Wyżne 0-2 LKS Czeluśnica
ULKS Białobrzegi Turaszówka 1-2 Orzeł Pustyny
Partyzant Targowiska 4-0 Standart Święcany
Błękitni Żeglce 6-4 Liwocz Brzyska

Kolejka 5 - 5 września

Technik Trzcinica 1-0 Liwocz Brzyska
Standart Święcany 1-5 Błękitni Żeglce
Orzeł Pustyny 2-3 Partyzant Targowiska
LKS Czeluśnica 4-1 ULKS Białobrzegi Turaszówka
Maraton Tarnowiec 1-1 Wisłok Krościenko Wyżne
Dębowczanka Dębowiec 1-1 Błękitni Jasienica Rosielna
Nurt Potok 3-0 Jasiołka Hankówka

Kolejka 6 - 12 września

Jasiołka Hankówka 3-0 Technik Trzcinica
(wo)
na boisku 0-0
Błękitni Jasienica Rosielna 4-1 Nurt Potok
Wisłok Krościenko Wyżne 1-2 Dębowczanka Dębowiec
ULKS Białobrzegi Turaszówka 3-1 Maraton Tarnowiec
Partyzant Targowiska 2-1 LKS Czeluśnica
Błękitni Żeglce 4-2 Orzeł Pustyny
Liwocz Brzyska 5-0 Standart Święcany

Kolejka 7 - 19 września

Technik Trzcinica 0-3 Standart Święcany
Orzeł Pustyny 2-1 Liwocz Brzyska
LKS Czeluśnica 3-0 Błękitni Żeglce
Maraton Tarnowiec 0-1 Partyzant Targowiska
Dębowczanka Dębowiec 3-0 ULKS Białobrzegi Turaszówka
Nurt Potok 1-2 Wisłok Krościenko Wyżne
Jasiołka Hankówka 0-2 Błękitni Jasienica Rosielna

Kolejka 8 - 26 września

Błękitni Jasienica Rosielna 1-0 Technik Trzcinica
Wisłok Krościenko Wyżne 4-1 Jasiołka Hankówka
ULKS Białobrzegi Turaszówka 3-3 Nurt Potok
Partyzant Targowiska 1-2 Dębowczanka Dębowiec
Błękitni Żeglce 4-2 Maraton Tarnowiec
Liwocz Brzyska 1-3 LKS Czeluśnica
Standart Święcany 2-3 Orzeł Pustyny

Kolejka 9 - 3 października

Technik Trzcinica 0-3 Orzeł Pustyny
LKS Czeluśnica 3-1 Standart Święcany
Maraton Tarnowiec 2-3 Liwocz Brzyska
Dębowczanka Dębowiec 0-0 Błękitni Żeglce
Nurt Potok 3-0 Partyzant Targowiska
Jasiołka Hankówka 5-2 ULKS Białobrzegi Turaszówka
Błękitni Jasienica Rosielna 4-2 Wisłok Krościenko Wyżne

Kolejka 10 - 10 października

Wisłok Krościenko Wyżne 5-0 Technik Trzcinica
ULKS Białobrzegi Turaszówka 1-3 Błękitni Jasienica Rosielna
Partyzant Targowiska 4-2 Jasiołka Hankówka
Błękitni Żeglce 4-3 Nurt Potok
Liwocz Brzyska 5-1 Dębowczanka Dębowiec
Standart Święcany 1-2 Maraton Tarnowiec
Orzeł Pustyny 0-1 LKS Czeluśnica

Kolejka 11 - 17 października

Technik Trzcinica 1-1 LKS Czeluśnica
Maraton Tarnowiec 4-2 Orzeł Pustyny
Dębowczanka Dębowiec 4-0 Standart Święcany
Nurt Potok 2-2 Liwocz Brzyska
Jasiołka Hankówka 3-1 Błękitni Żeglce
Błękitni Jasienica Rosielna 1-3 Partyzant Targowiska
Wisłok Krościenko Wyżne 2-0 ULKS Białobrzegi Turaszówka

Kolejka 12 - 24 października

ULKS Białobrzegi Turaszówka 6-1 Technik Trzcinica
Partyzant Targowiska 0-1 Wisłok Krościenko Wyżne
Błękitni Żeglce 4-0 Błękitni Jasienica Rosielna
Liwocz Brzyska 3-0 Jasiołka Hankówka
Standart Święcany 0-1 Nurt Potok
Orzeł Pustyny 2-2 Dębowczanka Dębowiec
LKS Czeluśnica 4-0 Maraton Tarnowiec

Kolejka 13 - 31 października

Technik Trzcinica 3-2 Maraton Tarnowiec
Dębowczanka Dębowiec 3-0 LKS Czeluśnica
Nurt Potok 4-2 Orzeł Pustyny
Jasiołka Hankówka 1-1 Standart Święcany
Błękitni Jasienica Rosielna 2-0 Liwocz Brzyska
Wisłok Krościenko Wyżne 1-1 Błękitni Żeglce
ULKS Białobrzegi Turaszówka 1-3 Partyzant Targowiska

Kolejka 14 - 3 maja

Partyzant Targowiska 6-2 Technik Trzcinica
ULKS Białobrzegi Turaszówka 0-1 Błękitni Żeglce
Wisłok Krościenko Wyżne 1-1 Liwocz Brzyska
Błękitni Jasienica Rosielna 4-0 Standart Święcany
Jasiołka Hankówka 3-1 Orzeł Pustyny
Nurt Potok - LKS Czeluśnica
przerwany z powodu ulewy
Dębowczanka Dębowiec 8-0 Maraton Tarnowiec

Kolejka 15 - 10 kwietnia

Technik Trzcinica 1-0 Dębowczanka Dębowiec
Maraton Tarnowiec 1-1 Nurt Potok
LKS Czeluśnica 1-2 Jasiołka Hankówka
Orzeł Pustyny 3-1 Błękitni Jasienica Rosielna
Standart Święcany 1-2 Wisłok Krościenko Wyżne
Liwocz Brzyska 0-1 ULKS Białobrzegi Turaszówka
Błękitni Żeglce 0-2 Partyzant Targowiska

Kolejka 16 - 17 kwietnia

Błękitni Żeglce 6-1 Technik Trzcinica
Partyzant Targowiska 1-0 Liwocz Brzyska
ULKS Białobrzegi Turaszówka 3-1 Standart Święcany
Wisłok Krościenko Wyżne 1-0 Orzeł Pustyny
Błękitni Jasienica Rosielna 1-2 LKS Czeluśnica
Jasiołka Hankówka 3-0 Maraton Tarnowiec
Nurt Potok 3-1 Dębowczanka Dębowiec

Kolejka 17 - 24 kwietnia

Technik Trzcinica 1-0 Nurt Potok
Dębowczanka Dębowiec 0-0 Jasiołka Hankówka
Maraton Tarnowiec 0-3 Błękitni Jasienica Rosielna
LKS Czeluśnica 2-1 Wisłok Krościenko Wyżne
Orzeł Pustyny 0-1 ULKS Białobrzegi Turaszówka
Standart Święcany 0-5 Partyzant Targowiska
Liwocz Brzyska 1-3 Błękitni Żeglce

Kolejka 18 - 1 maja

Liwocz Brzyska - Technik Trzcinica
przerwany w 90 minucie przy stanie 3-0, goście zeszli z boiska
Błękitni Żeglce 3-1 Standart Święcany
Partyzant Targowiska 1-1 Orzeł Pustyny
ULKS Białobrzegi Turaszówka 1-6 LKS Czeluśnica
Wisłok Krościenko Wyżne 1-0 Maraton Tarnowiec
Błękitni Jasienica Rosielna 1-1 Dębowczanka Dębowiec
Jasiołka Hankówka 2-0 Nurt Potok

Kolejka 19 - 8 maja

Technik Trzcinica 0-0 Jasiołka Hankówka
Nurt Potok 1-1 Błękitni Jasienica Rosielna
Dębowczanka Dębowiec 2-0 Wisłok Krościenko Wyżne
Maraton Tarnowiec 0-3 ULKS Białobrzegi Turaszówka
LKS Czeluśnica 1-1 Partyzant Targowiska
Orzeł Pustyny 5-2 Błękitni Żeglce
Standart Święcany 1-2 Liwocz Brzyska

Kolejka 20 - 15 maja

Standart Święcany 3-2 Technik Trzcinica
Liwocz Brzyska 3-1 Orzeł Pustyny
Błękitni Żeglce 0-3 LKS Czeluśnica
Partyzant Targowiska 7-1 Maraton Tarnowiec
ULKS Białobrzegi Turaszówka 1-4 Dębowczanka Dębowiec
Wisłok Krościenko Wyżne 4-0 Nurt Potok
Błękitni Jasienica Rosielna 2-0 Jasiołka Hankówka

Kolejka 21 - 22 maja

Technik Trzcinica 3-0 Błękitni Jasienica Rosielna
Jasiołka Hankówka 0-4 Wisłok Krościenko Wyżne
Nurt Potok - ULKS Białobrzegi Turaszówka
nie odbył się
Dębowczanka Dębowiec 0-1 Partyzant Targowiska
Maraton Tarnowiec 3-3 Błękitni Żeglce
LKS Czeluśnica 3-0 Liwocz Brzyska
Orzeł Pustyny 4-3 Standart Święcany

Kolejka 22 - 29 maja

Orzeł Pustyny 1-0 Technik Trzcinica
Standart Święcany 2-3 LKS Czeluśnica
Liwocz Brzyska 4-1 Maraton Tarnowiec
Błękitni Żeglce 3-5 Dębowczanka Dębowiec
Partyzant Targowiska 2-0 Nurt Potok
ULKS Białobrzegi Turaszówka 1-2 Jasiołka Hankówka
Wisłok Krościenko Wyżne 0-0 Błękitni Jasienica Rosielna

Kolejka 23 - 5 czerwca

Technik Trzcinica 1-0 Wisłok Krościenko Wyżne
Błękitni Jasienica Rosielna 5-2 ULKS Białobrzegi Turaszówka
Jasiołka Hankówka 2-1 Partyzant Targowiska
Nurt Potok 3-6 Błękitni Żeglce
Dębowczanka Dębowiec 3-1 Liwocz Brzyska
Maraton Tarnowiec 2-0 Standart Święcany
LKS Czeluśnica 4-1 Orzeł Pustyny

Kolejka 24 - 12 czerwca

LKS Czeluśnica 2-2 Technik Trzcinica
Orzeł Pustyny 6-0 Maraton Tarnowiec
Standart Święcany 0-7 Dębowczanka Dębowiec
Liwocz Brzyska 2-0 Nurt Potok
Błękitni Żeglce 2-1 Jasiołka Hankówka
Partyzant Targowiska 2-2 Błękitni Jasienica Rosielna
ULKS Białobrzegi Turaszówka 0-1 Wisłok Krościenko Wyżne

Kolejka 25 - 19 czerwca

Technik Trzcinica 3-1 ULKS Białobrzegi Turaszówka
Wisłok Krościenko Wyżne 0-1 Partyzant Targowiska
Błękitni Jasienica Rosielna 4-1 Błękitni Żeglce
Jasiołka Hankówka 0-0 Liwocz Brzyska
Nurt Potok 3-3 Standart Święcany
Dębowczanka Dębowiec 2-0 Orzeł Pustyny
Maraton Tarnowiec 0-3 LKS Czeluśnica

Kolejka 26 - 26 czerwca

Maraton Tarnowiec 2-5 Technik Trzcinica
LKS Czeluśnica 9-1 Dębowczanka Dębowiec
Orzeł Pustyny 5-1 Nurt Potok
Standart Święcany 1-3 Jasiołka Hankówka
Liwocz Brzyska 5-0 Błękitni Jasienica Rosielna
Błękitni Żeglce 7-3 Wisłok Krościenko Wyżne
Partyzant Targowiska 5-0 ULKS Białobrzegi Turaszówka

Klasa A 2004/2005 (Krosno I)
Klasa A 2004/2005 (Krosno II)

Klasa B 2004/2005 (Krosno I)

Klasa C 2004/2005 (Krosno I)
Klasa C 2004/2005 (Krosno II)
Klasa C 2004/2005 (Krosno III)
Klasa C 2004/2005 (Krosno IV)

Autor: Piotr Duda
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas