[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2004/2005, grupa: Krosno II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Zamczysko Mrukowa 25 52 16 4 5 57-24 10 2 1 34-10 6 2 4 23-14
2.  Przełęcz Dukla 25 46 13 7 5 63-36 6 5 1 29-13 7 2 4 34-23
3.  Ostoja Kołaczyce 26 41 12 5 9 44-40 7 2 4 24-18 5 3 5 20-22 2 4 1 1 0 1-0
4.  LKS Lubatowa 25 41 12 5 8 45-40 6 3 3 20-17 6 2 5 25-23 2 1 0 1 1 0-1
5.  LKS Skołyszyn 25 38 10 8 7 50-36 8 2 3 35-20 2 6 4 15-16
6.  Burza Rogi 25 34 9 7 9 49-42 6 1 5 26-19 3 6 4 23-23 2 3 1 0 1 5-4
7.  Kotwica Korczyna 25 34 10 4 11 49-58 7 2 4 30-31 3 2 7 19-27 2 3 1 0 1 4-5
8.  LKS Głowienka 25 33 9 6 10 32-38 6 6 1 20-12 3 0 9 12-26 2 3 1 0 1 3-2
9.  Tęcza Zręcin 25 33 9 6 10 39-37 6 1 5 23-19 3 5 5 16-18 2 3 1 0 1 2-3
10.  Zorza Łęki Dukielskie 25 32 8 8 9 41-44 5 4 3 20-15 3 4 6 21-29 2 2 0 2 0 2-2
11.  Victoria Kobylany 25 32 8 8 9 40-45 6 2 4 27-19 2 6 5 13-26 2 2 0 2 0 2-2
12.  Sobniów Jasło 25 30 9 3 13 28-42 4 2 7 14-19 5 1 6 14-23
13.  Victoria Dobieszyn 25 24 6 6 13 32-46 4 5 3 20-17 2 1 10 12-29
14.  Wisłoka Nowy Żmigród 24 14 3 5 16 30-71 1 4 8 14-34 2 1 8 16-37
LKS Lubatowa rozgrywa mecze na boisku w Lubatówce.
Zamczysko Mrukowa rozgrywa mecze na boisku w Samoklęskach.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Zamczysko Mrukowa    1-0 3-2 5-2 0-0 1-1 3-0 3-0* 3-2 4-0 4-0 3-0 2-0 2-3 
 2 Przełęcz Dukla0-5     1-1 2-0 4-2 3-3 2-0 5-0 1-1 6-1 0-0 5-0 0-0 
 3 Ostoja Kołaczyce0-1 1-3     1-0 1-1 3-1 3-1 2-1 2-1 2-3 1-1 0-2 4-1 4-2 
 4 LKS Lubatowa1-0 1-2 0-0     2-0 3-3 4-2 3-2 1-1 1-4 1-0 0-3 3-0 
 5 LKS Skołyszyn1-0 4-1 4-2 4-2     2-2 2-4 0-2 1-1 2-1 6-2 0-2 4-1 5-0 
 6 Burza Rogi1-2 3-2 1-3 1-2 0-3     0-3 3-2 1-1 4-0 4-0 4-1 4-0 
 7 Kotwica Korczyna4-3 1-6 5-1 1-3 3-3 1-5     2-0 4-3 1-5 0-0 2-1 2-0 4-1 
 8 LKS Głowienka2-1 1-1 0-0 0-1 1-1 0-0 2-1     2-0 1-0 2-2 3-0 2-1 4-4 
 9 Tęcza Zręcin2-4 1-3 3-1 0-1 3-0 2-2 2-1     3-2 1-2 1-2 2-1 3-0 
 10 Zorza Łęki Dukielskie0-0 3-3 0-1 0-0 3-2 3-0 4-1 0-2     1-1 2-1 4-1 0-3 
 11 Victoria Kobylany2-2 1-3 1-2 4-2 2-0 1-4 3-1 2-1 1-1     0-1 2-1 8-1 
 12 Sobniów Jasło1-2 2-4 0-2 0-4 0-0 2-0 2-0 0-1 0-1 2-2 3-1     1-2 1-0 
 13 Victoria Dobieszyn3-1 4-0 3-3 0-0 0-3 3-3 2-1 0-1 0-0 0-1 2-2     3-2 
 14 Wisłoka Nowy Żmigród0-3 1-5 0-5 2-5 0-3 1-1 1-2 0-1 1-1 2-2 3-3 1-2 2-1     

Kolejka 1 - 8 sierpnia

Zamczysko Mrukowa 2-0 Victoria Dobieszyn
Wisłoka Nowy Żmigród 1-1 Burza Rogi
Sobniów Jasło 0-4 LKS Lubatowa
LKS Skołyszyn 1-1 Tęcza Zręcin
LKS Głowienka 2-2 Victoria Kobylany
Kotwica Korczyna 1-5 Zorza Łęki Dukielskie
Przełęcz Dukla 1-1 Ostoja Kołaczyce

Kolejka 2 - 15 sierpnia

Ostoja Kołaczyce 0-1 Zamczysko Mrukowa
Zorza Łęki Dukielskie 3-3 Przełęcz Dukla
Victoria Kobylany 3-1 Kotwica Korczyna
Tęcza Zręcin 2-1 LKS Głowienka
LKS Lubatowa 2-0 LKS Skołyszyn
Burza Rogi 4-1 Sobniów Jasło
Victoria Dobieszyn 3-2 Wisłoka Nowy Żmigród

Kolejka 3 - 22 sierpnia

Zamczysko Mrukowa 2-3 Wisłoka Nowy Żmigród
Sobniów Jasło 1-2 Victoria Dobieszyn
LKS Skołyszyn 2-2 Burza Rogi
LKS Głowienka 0-1 LKS Lubatowa
Kotwica Korczyna 4-3 Tęcza Zręcin
Przełęcz Dukla 0-0 Victoria Kobylany 8 września
przełożony z powody złego stanu boiska
Ostoja Kołaczyce 2-3 Zorza Łęki Dukielskie

Kolejka 4 - 29 sierpnia

Zorza Łęki Dukielskie 0-0 Zamczysko Mrukowa
Victoria Kobylany 1-2 Ostoja Kołaczyce
Tęcza Zręcin 1-3 Przełęcz Dukla
LKS Lubatowa 4-2 Kotwica Korczyna
Burza Rogi 3-2 LKS Głowienka
Victoria Dobieszyn 0-0 LKS Skołyszyn
Wisłoka Nowy Żmigród 1-2 Sobniów Jasło

Kolejka 5 - 5 września

Zamczysko Mrukowa 3-0 Sobniów Jasło
LKS Skołyszyn 5-0 Wisłoka Nowy Żmigród
LKS Głowienka 2-1 Victoria Dobieszyn
Kotwica Korczyna 1-5 Burza Rogi
Przełęcz Dukla 2-0 LKS Lubatowa
Ostoja Kołaczyce 2-1 Tęcza Zręcin
Zorza Łęki Dukielskie 1-1 Victoria Kobylany

Kolejka 6 - 12 września

Victoria Kobylany 2-2 Zamczysko Mrukowa
Tęcza Zręcin 3-2 Zorza Łęki Dukielskie
LKS Lubatowa 0-0 Ostoja Kołaczyce
Burza Rogi 3-2 Przełęcz Dukla
Victoria Dobieszyn 3-3 Kotwica Korczyna
Wisłoka Nowy Żmigród 0-1 LKS Głowienka
Sobniów Jasło 0-0 LKS Skołyszyn

Kolejka 7 - 19 września

Zamczysko Mrukowa 0-0 LKS Skołyszyn
LKS Głowienka 3-0 Sobniów Jasło
Kotwica Korczyna 4-1 Wisłoka Nowy Żmigród
Przełęcz Dukla 0-0 Victoria Dobieszyn
Ostoja Kołaczyce 3-1 Burza Rogi
Zorza Łęki Dukielskie 0-0 LKS Lubatowa
Victoria Kobylany 2-1 Tęcza Zręcin

Kolejka 8 - 26 września

Tęcza Zręcin 2-4 Zamczysko Mrukowa
LKS Lubatowa 1-0 Victoria Kobylany
Burza Rogi 4-0 Zorza Łęki Dukielskie
Victoria Dobieszyn 4-0 Ostoja Kołaczyce
Wisłoka Nowy Żmigród 1-5 Przełęcz Dukla
Sobniów Jasło 2-0 Kotwica Korczyna
LKS Skołyszyn 0-2 LKS Głowienka

Kolejka 9 - 3 października

Zamczysko Mrukowa 3-0 LKS Głowienka
(wo)
przerwany w 90 min. przy stanie 2:1 z powodu wtargnięcia kibiców na boisko
Kotwica Korczyna 3-3 LKS Skołyszyn
Przełęcz Dukla 5-0 Sobniów Jasło
Ostoja Kołaczyce 4-2 Wisłoka Nowy Żmigród
Zorza Łęki Dukielskie 4-1 Victoria Dobieszyn
Victoria Kobylany 1-4 Burza Rogi
Tęcza Zręcin 0-1 LKS Lubatowa

Kolejka 10 - 10 października

LKS Lubatowa 1-0 Zamczysko Mrukowa
Burza Rogi 1-1 Tęcza Zręcin
Victoria Dobieszyn 0-1 Victoria Kobylany
Wisłoka Nowy Żmigród 2-2 Zorza Łęki Dukielskie
Sobniów Jasło 0-2 Ostoja Kołaczyce
LKS Skołyszyn 4-1 Przełęcz Dukla
LKS Głowienka 2-1 Kotwica Korczyna

Kolejka 11 - 17 października

Zamczysko Mrukowa 3-0 Kotwica Korczyna
Przełęcz Dukla 5-0 LKS Głowienka
Ostoja Kołaczyce 1-1 LKS Skołyszyn
Zorza Łęki Dukielskie 2-1 Sobniów Jasło
Victoria Kobylany 8-1 Wisłoka Nowy Żmigród
Tęcza Zręcin 2-1 Victoria Dobieszyn
LKS Lubatowa 3-3 Burza Rogi

Kolejka 12 - 24 października

Burza Rogi 1-2 Zamczysko Mrukowa
Victoria Dobieszyn 3-3 LKS Lubatowa
Wisłoka Nowy Żmigród 1-1 Tęcza Zręcin
Sobniów Jasło 3-1 Victoria Kobylany
LKS Skołyszyn 2-1 Zorza Łęki Dukielskie
LKS Głowienka 0-0 Ostoja Kołaczyce
Kotwica Korczyna 1-6 Przełęcz Dukla

Kolejka 13 - 31 października

Zamczysko Mrukowa 1-0 Przełęcz Dukla
Ostoja Kołaczyce 3-1 Kotwica Korczyna
Zorza Łęki Dukielskie 4-1 LKS Głowienka
Victoria Kobylany 2-0 LKS Skołyszyn
Tęcza Zręcin 1-2 Sobniów Jasło
LKS Lubatowa 3-0 Wisłoka Nowy Żmigród
Burza Rogi 4-0 Victoria Dobieszyn

Kolejka 14 - 3 kwietnia

Victoria Dobieszyn - Zamczysko Mrukowa
przełożony
Burza Rogi - Wisłoka Nowy Żmigród
przełożony
LKS Lubatowa - Sobniów Jasło
przełożony
Tęcza Zręcin - LKS Skołyszyn
przełożony
Victoria Kobylany - LKS Głowienka
przełożony
Zorza Łęki Dukielskie - Kotwica Korczyna
przełożony
Ostoja Kołaczyce 1-3 Przełęcz Dukla 31 maja
termin nieznany

Kolejka 15 - 10 kwietnia

Zamczysko Mrukowa 3-2 Ostoja Kołaczyce
Przełęcz Dukla 6-1 Zorza Łęki Dukielskie
Kotwica Korczyna 0-0 Victoria Kobylany
LKS Głowienka 2-0 Tęcza Zręcin
LKS Skołyszyn 4-2 LKS Lubatowa
Sobniów Jasło 2-0 Burza Rogi
Wisłoka Nowy Żmigród 2-1 Victoria Dobieszyn

Kolejka 16 - 17 kwietnia

Wisłoka Nowy Żmigród 0-3 Zamczysko Mrukowa
Victoria Dobieszyn 2-2 Sobniów Jasło
Burza Rogi 0-3 LKS Skołyszyn
LKS Lubatowa 3-2 LKS Głowienka
Tęcza Zręcin 2-2 Kotwica Korczyna
Victoria Kobylany 1-3 Przełęcz Dukla
Zorza Łęki Dukielskie 0-1 Ostoja Kołaczyce

Kolejka 17 - 24 kwietnia

Zamczysko Mrukowa 4-0 Zorza Łęki Dukielskie
Ostoja Kołaczyce 1-1 Victoria Kobylany
Przełęcz Dukla 1-1 Tęcza Zręcin
Kotwica Korczyna 1-3 LKS Lubatowa
LKS Głowienka 0-0 Burza Rogi
LKS Skołyszyn 4-1 Victoria Dobieszyn
Sobniów Jasło 1-0 Wisłoka Nowy Żmigród

Kolejka 18 - 1 maja

Sobniów Jasło 1-2 Zamczysko Mrukowa
Wisłoka Nowy Żmigród 0-3 LKS Skołyszyn
Victoria Dobieszyn 2-1 LKS Głowienka
Burza Rogi 0-3 Kotwica Korczyna
LKS Lubatowa 1-2 Przełęcz Dukla
Tęcza Zręcin 3-1 Ostoja Kołaczyce
Victoria Kobylany 1-1 Zorza Łęki Dukielskie

Kolejka 19 - 8 maja

Zamczysko Mrukowa 4-0 Victoria Kobylany
Zorza Łęki Dukielskie 0-2 Tęcza Zręcin
Ostoja Kołaczyce 1-0 LKS Lubatowa
Przełęcz Dukla 3-3 Burza Rogi
Kotwica Korczyna 2-0 Victoria Dobieszyn
LKS Głowienka 4-4 Wisłoka Nowy Żmigród
LKS Skołyszyn 0-2 Sobniów Jasło

Kolejka 20 - 15 maja

LKS Skołyszyn 1-0 Zamczysko Mrukowa
Sobniów Jasło 0-1 LKS Głowienka
Wisłoka Nowy Żmigród 1-2 Kotwica Korczyna
Victoria Dobieszyn 3-1 Przełęcz Dukla
Burza Rogi 1-3 Ostoja Kołaczyce
LKS Lubatowa 1-4 Zorza Łęki Dukielskie
Tęcza Zręcin 1-2 Victoria Kobylany

Kolejka 21 - 22 maja

Zamczysko Mrukowa 3-2 Tęcza Zręcin
Victoria Kobylany 4-2 LKS Lubatowa
Zorza Łęki Dukielskie 3-0 Burza Rogi
Ostoja Kołaczyce 4-1 Victoria Dobieszyn
Przełęcz Dukla - Wisłoka Nowy Żmigród
nie odbył się
Kotwica Korczyna 2-1 Sobniów Jasło
LKS Głowienka 1-1 LKS Skołyszyn

Kolejka 22 - 29 maja

LKS Głowienka 2-1 Zamczysko Mrukowa
LKS Skołyszyn 2-4 Kotwica Korczyna
Sobniów Jasło 2-4 Przełęcz Dukla
Wisłoka Nowy Żmigród 0-5 Ostoja Kołaczyce
Victoria Dobieszyn 0-0 Zorza Łęki Dukielskie
Burza Rogi 4-0 Victoria Kobylany
LKS Lubatowa 1-1 Tęcza Zręcin

Kolejka 23 - 5 czerwca

Zamczysko Mrukowa 5-2 LKS Lubatowa
Tęcza Zręcin 3-0 Burza Rogi
Victoria Kobylany 2-1 Victoria Dobieszyn
Zorza Łęki Dukielskie 0-3 Wisłoka Nowy Żmigród
Ostoja Kołaczyce 0-2 Sobniów Jasło
Przełęcz Dukla 4-2 LKS Skołyszyn
Kotwica Korczyna 2-0 LKS Głowienka

Kolejka 24 - 12 czerwca

Kotwica Korczyna 4-3 Zamczysko Mrukowa
LKS Głowienka 1-1 Przełęcz Dukla
LKS Skołyszyn 4-2 Ostoja Kołaczyce
Sobniów Jasło 2-2 Zorza Łęki Dukielskie
Wisłoka Nowy Żmigród 3-3 Victoria Kobylany
Victoria Dobieszyn 0-1 Tęcza Zręcin
Burza Rogi 1-2 LKS Lubatowa

Kolejka 25 - 19 czerwca

Zamczysko Mrukowa 1-1 Burza Rogi
LKS Lubatowa 0-3 Victoria Dobieszyn
Tęcza Zręcin 3-0 Wisłoka Nowy Żmigród
Victoria Kobylany 0-1 Sobniów Jasło
Zorza Łęki Dukielskie 3-2 LKS Skołyszyn
Ostoja Kołaczyce 2-1 LKS Głowienka
Przełęcz Dukla 2-0 Kotwica Korczyna

Kolejka 26 - 26 czerwca

Przełęcz Dukla 0-5 Zamczysko Mrukowa
Kotwica Korczyna 5-1 Ostoja Kołaczyce
LKS Głowienka 1-0 Zorza Łęki Dukielskie
LKS Skołyszyn 6-2 Victoria Kobylany
Sobniów Jasło 0-1 Tęcza Zręcin
Wisłoka Nowy Żmigród 2-5 LKS Lubatowa
Victoria Dobieszyn 0-3 Burza Rogi

Klasa okręgowa 2004/2005 (Krosno)

Klasa A 2004/2005 (Krosno I)

Klasa B 2004/2005 (Krosno I)
Klasa B 2004/2005 (Krosno II)

Autor: Piotr Duda
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas