[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa B 2004/2005, grupa: Krosno I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Gabry Łukowe 25 54 17 3 5 58-28 11 0 2 39-14 6 3 3 19-14
2.  Osława Zagórz 24 53 16 5 3 62-26 9 2 1 27-15 7 3 2 35-11
3.  LKS Golcowa 25 47 14 5 6 61-35 9 1 2 36-14 5 4 4 25-21
4.  JKS Jasionów 24 44 12 8 4 58-36 9 2 1 35-14 3 6 3 23-22
5.  Orion Pielnia 25 42 12 6 7 43-33 5 6 2 21-16 7 0 5 22-17
6.  LKS Trześniów 24 39 12 3 9 41-34 7 1 3 21-16 5 2 6 20-18
7.  LKS Rudenka 24 38 11 5 8 37-34 7 5 1 23-13 4 0 7 14-21
8.  Lotniarz Bezmiechowa 25 35 10 5 10 46-40 7 3 3 29-17 3 2 7 17-23
9.  Pionier Średnia Wieś 25 34 9 7 9 43-41 7 4 2 26-12 2 3 7 17-29
10.  Victoria Niebocko 25 28 8 4 13 44-48 5 1 6 24-23 3 3 7 20-25
11.  Bukowianka Bukowsko 25 26 8 2 15 53-60 6 0 6 31-22 2 2 9 22-38
12.  LKS Górki 25 22 6 4 15 31-61 5 1 6 19-24 1 3 9 12-37
13.  Grodzisko Hoczew 25 12 2 6 17 22-71 2 5 6 13-33 0 1 11 9-38 1 3 1 0 0 3-0
14.  ULKS Czerteż 25 12 3 3 19 28-80 2 2 8 16-34 1 1 11 12-46 1 0 0 0 1 0-3

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Gabry Łukowe    2-0 5-1 3-5 1-2 2-1 3-1 7-1 1-0 1-0 5-2 2-1 4-0 3-0 
 2 Osława Zagórz2-1     2-2 2-0 0-2 3-2 2-1 3-2 2-1 5-1 1-1 2-1 3-1 
 3 LKS Golcowa1-2 0-2     4-4 2-0 2-0 3-0* 5-2 1-0 5-1 6-1 4-1 3-1 
 4 JKS Jasionów3-1 3-4     4-0* 3-1 5-1 1-0 2-2 1-0 3-2 3-3 4-0 3-0 
 5 Orion Pielnia0-3 1-1 1-0 1-1     0-0 0-1 2-1 4-0 4-4 2-1 1-1 1-1 4-2 
 6 LKS Trześniów3-1 0-1 3-1 1-0 2-1     3-2 2-4 0-5 4-0 2-0 1-1 
 7 LKS Rudenka1-1 0-0 0-0 1-1 0-3 3-1     1-1 3-2 3-1 3-0 1-0 4-2 3-1 
 8 Lotniarz Bezmiechowa0-0 1-4 2-1 2-2 1-2 2-1 0-2     2-0 2-2 3-0 3-0* 3-1 8-2 
 9 Pionier Średnia Wieś1-0 1-2 2-2 1-1 1-0 1-1 1-0 0-0     2-0 5-3 8-0 1-0 2-3 
 10 Victoria Niebocko1-2 1-1 1-4 5-2 0-1 2-4 3-1 2-3     2-1 0-2 5-1 2-1 
 11 Bukowianka Bukowsko1-2 0-3 0-3 2-3 0-3 4-0 0-2 5-3 4-1     4-1 4-1 7-0 
 12 LKS Górki1-2 0-6 0-2 1-0 2-1 1-3 3-2 1-1 1-4 1-2     4-1 4-0 
 13 Grodzisko Hoczew1-3 0-8 2-2 2-2 0-5 0-3 0-3 0-3 0-0 1-1 2-2 2-1     3-0 
 14 ULKS Czerteż2-2 2-9 0-3 1-2 2-5 1-2 1-0 1-4 1-2 1-2 2-2 2-1     

REKLAMA

Kolejka 1 - 8 sierpnia

Osława Zagórz 5-1 Bukowianka Bukowsko
Pionier Średnia Wieś 1-1 LKS Trześniów
Lotniarz Bezmiechowa 2-2 Victoria Niebocko
Orion Pielnia 1-1 LKS Górki
Gabry Łukowe 3-5 JKS Jasionów
LKS Rudenka 0-0 LKS Golcowa
Grodzisko Hoczew 3-0 ULKS Czerteż

Kolejka 2 - 15 sierpnia

ULKS Czerteż 2-9 Osława Zagórz
LKS Golcowa 4-1 Grodzisko Hoczew
JKS Jasionów 5-1 LKS Rudenka
LKS Górki 1-2 Gabry Łukowe
Victoria Niebocko 0-1 Orion Pielnia
LKS Trześniów 3-2 Lotniarz Bezmiechowa
Bukowianka Bukowsko 5-3 Pionier Średnia Wieś

Kolejka 3 - 22 sierpnia

Osława Zagórz 3-2 Pionier Średnia Wieś
Lotniarz Bezmiechowa 3-0 Bukowianka Bukowsko
Orion Pielnia 0-0 LKS Trześniów
Gabry Łukowe 1-0 Victoria Niebocko
LKS Rudenka 1-0 LKS Górki
Grodzisko Hoczew 2-2 JKS Jasionów
ULKS Czerteż 0-3 LKS Golcowa

Kolejka 4 - 29 sierpnia

LKS Golcowa 0-2 Osława Zagórz
JKS Jasionów 3-0 ULKS Czerteż
LKS Górki 4-1 Grodzisko Hoczew
Victoria Niebocko 3-1 LKS Rudenka
LKS Trześniów 3-1 Gabry Łukowe
Bukowianka Bukowsko 2-3 Orion Pielnia
Pionier Średnia Wieś 0-0 Lotniarz Bezmiechowa

Kolejka 5 - 5 września

Osława Zagórz 2-1 Lotniarz Bezmiechowa
Orion Pielnia 4-0 Pionier Średnia Wieś
Gabry Łukowe 5-2 Bukowianka Bukowsko
LKS Rudenka 3-1 LKS Trześniów
Grodzisko Hoczew 1-1 Victoria Niebocko
ULKS Czerteż 2-1 LKS Górki
LKS Golcowa 4-4 JKS Jasionów

Kolejka 6 - 12 września

JKS Jasionów 3-1 Osława Zagórz
LKS Górki 0-2 LKS Golcowa
Victoria Niebocko 2-1 ULKS Czerteż
LKS Trześniów 2-0 Grodzisko Hoczew
Bukowianka Bukowsko 4-0 LKS Rudenka
Pionier Średnia Wieś 1-0 Gabry Łukowe
Lotniarz Bezmiechowa 1-2 Orion Pielnia

Kolejka 7 - 19 września

Osława Zagórz 2-0 Orion Pielnia
Gabry Łukowe 7-1 Lotniarz Bezmiechowa
LKS Rudenka 3-2 Pionier Średnia Wieś
Grodzisko Hoczew 2-2 Bukowianka Bukowsko
ULKS Czerteż 1-2 LKS Trześniów
LKS Golcowa 1-0 Victoria Niebocko
JKS Jasionów 3-3 LKS Górki

Kolejka 8 - 26 września

LKS Górki 0-6 Osława Zagórz
Victoria Niebocko 5-2 JKS Jasionów
LKS Trześniów 3-1 LKS Golcowa
Bukowianka Bukowsko 7-0 ULKS Czerteż
Pionier Średnia Wieś 1-0 Grodzisko Hoczew
Lotniarz Bezmiechowa 0-2 LKS Rudenka
Orion Pielnia 0-3 Gabry Łukowe

Kolejka 9 - 3 października

Osława Zagórz 2-1 Gabry Łukowe
LKS Rudenka 0-3 Orion Pielnia
Grodzisko Hoczew 0-3 Lotniarz Bezmiechowa
ULKS Czerteż 1-2 Pionier Średnia Wieś
LKS Golcowa 5-1 Bukowianka Bukowsko
JKS Jasionów 3-1 LKS Trześniów
LKS Górki 1-4 Victoria Niebocko

Kolejka 10 - 10 października

Victoria Niebocko 1-1 Osława Zagórz
LKS Trześniów 4-0 LKS Górki
Bukowianka Bukowsko 0-3 JKS Jasionów
Pionier Średnia Wieś 2-2 LKS Golcowa
Lotniarz Bezmiechowa 8-2 ULKS Czerteż
Orion Pielnia 1-1 Grodzisko Hoczew
Gabry Łukowe 3-1 LKS Rudenka

Kolejka 11 - 17 października

Osława Zagórz 3-2 LKS Rudenka
Grodzisko Hoczew 1-3 Gabry Łukowe
ULKS Czerteż 2-5 Orion Pielnia
LKS Golcowa 3-0 Lotniarz Bezmiechowa
(wo)
brak drużyny gości
JKS Jasionów 2-2 Pionier Średnia Wieś
LKS Górki 1-2 Bukowianka Bukowsko
Victoria Niebocko 2-4 LKS Trześniów

Kolejka 12 - 24 października

LKS Trześniów 0-1 Osława Zagórz
Bukowianka Bukowsko 4-1 Victoria Niebocko 7 listopada
Pionier Średnia Wieś 8-0 LKS Górki
Lotniarz Bezmiechowa 2-2 JKS Jasionów
Orion Pielnia 1-0 LKS Golcowa
Gabry Łukowe 3-0 ULKS Czerteż
LKS Rudenka 4-2 Grodzisko Hoczew

Kolejka 13 - 31 października

Osława Zagórz 2-1 Grodzisko Hoczew
ULKS Czerteż 1-0 LKS Rudenka
LKS Golcowa 1-2 Gabry Łukowe
JKS Jasionów 4-0 Orion Pielnia
(wo)
przerwany w 89. minucie przy stanie 4-1 - goście opuścili boisko
LKS Górki 3-2 Lotniarz Bezmiechowa
Victoria Niebocko 2-3 Pionier Średnia Wieś
LKS Trześniów 0-5 Bukowianka Bukowsko

Kolejka 14 - 3 kwietnia

Bukowianka Bukowsko - Osława Zagórz
przełożony
LKS Trześniów - Pionier Średnia Wieś
przełożony
Victoria Niebocko - Lotniarz Bezmiechowa
przełożony
LKS Górki - Orion Pielnia
przełożony
JKS Jasionów - Gabry Łukowe
przełożony
LKS Golcowa - LKS Rudenka
przełożony
ULKS Czerteż - Grodzisko Hoczew
przełożony

Kolejka 15 - 10 kwietnia

Osława Zagórz 3-1 ULKS Czerteż
Grodzisko Hoczew 2-2 LKS Golcowa
LKS Rudenka 1-1 JKS Jasionów
Gabry Łukowe 2-1 LKS Górki
Orion Pielnia 4-4 Victoria Niebocko
Lotniarz Bezmiechowa 2-1 LKS Trześniów
Pionier Średnia Wieś 5-3 Bukowianka Bukowsko

Kolejka 16 - 17 kwietnia

Pionier Średnia Wieś 1-2 Osława Zagórz
Bukowianka Bukowsko 0-2 Lotniarz Bezmiechowa
LKS Trześniów 2-1 Orion Pielnia
Victoria Niebocko 1-2 Gabry Łukowe
LKS Górki 1-3 LKS Rudenka
JKS Jasionów 4-0 Grodzisko Hoczew
LKS Golcowa 3-1 ULKS Czerteż

Kolejka 17 - 24 kwietnia

Osława Zagórz 2-2 LKS Golcowa
ULKS Czerteż 1-2 JKS Jasionów
Grodzisko Hoczew 2-1 LKS Górki
LKS Rudenka 3-1 Victoria Niebocko
Gabry Łukowe 2-1 LKS Trześniów
Orion Pielnia 2-1 Bukowianka Bukowsko
Lotniarz Bezmiechowa 2-0 Pionier Średnia Wieś

Kolejka 18 - 1 maja

Lotniarz Bezmiechowa 1-4 Osława Zagórz
Pionier Średnia Wieś 1-0 Orion Pielnia
Bukowianka Bukowsko 1-2 Gabry Łukowe
LKS Trześniów - LKS Rudenka
przerwany w 44 min. przy stanie 1-1, zawodnik gości po otrzymaniu czerwonej kartki uderzył sędziego
Victoria Niebocko 5-1 Grodzisko Hoczew
LKS Górki 4-0 ULKS Czerteż
JKS Jasionów 3-4 LKS Golcowa

Kolejka 19 - 8 maja

Osława Zagórz - JKS Jasionów
goście nie dojechali
LKS Golcowa 6-1 LKS Górki
ULKS Czerteż 1-2 Victoria Niebocko
Grodzisko Hoczew 0-3 LKS Trześniów
LKS Rudenka 3-0 Bukowianka Bukowsko
Gabry Łukowe 1-0 Pionier Średnia Wieś
Orion Pielnia 2-1 Lotniarz Bezmiechowa

Kolejka 20 - 15 maja

Orion Pielnia 1-1 Osława Zagórz
Lotniarz Bezmiechowa 0-0 Gabry Łukowe
Pionier Średnia Wieś 1-0 LKS Rudenka
Bukowianka Bukowsko 4-1 Grodzisko Hoczew
LKS Trześniów 1-1 ULKS Czerteż
Victoria Niebocko 1-4 LKS Golcowa
LKS Górki 1-0 JKS Jasionów

Kolejka 21 - 22 maja

Osława Zagórz 1-1 LKS Górki
JKS Jasionów 1-0 Victoria Niebocko
LKS Golcowa 2-0 LKS Trześniów
ULKS Czerteż 2-2 Bukowianka Bukowsko
Grodzisko Hoczew 0-0 Pionier Średnia Wieś
LKS Rudenka 1-1 Lotniarz Bezmiechowa
Gabry Łukowe 1-2 Orion Pielnia

Kolejka 22 - 29 maja

Gabry Łukowe 2-0 Osława Zagórz
Orion Pielnia 0-1 LKS Rudenka
Lotniarz Bezmiechowa 3-1 Grodzisko Hoczew
Pionier Średnia Wieś 2-3 ULKS Czerteż
Bukowianka Bukowsko 0-3 LKS Golcowa
LKS Trześniów 1-0 JKS Jasionów
Victoria Niebocko 0-2 LKS Górki

Kolejka 23 - 5 czerwca

Osława Zagórz 2-1 Victoria Niebocko
LKS Górki 2-1 LKS Trześniów
JKS Jasionów 3-2 Bukowianka Bukowsko
LKS Golcowa 5-2 Pionier Średnia Wieś
ULKS Czerteż 1-4 Lotniarz Bezmiechowa
Grodzisko Hoczew 0-5 Orion Pielnia
LKS Rudenka 1-1 Gabry Łukowe

Kolejka 24 - 12 czerwca

LKS Rudenka 0-0 Osława Zagórz
Gabry Łukowe 4-0 Grodzisko Hoczew
Orion Pielnia 4-2 ULKS Czerteż
Lotniarz Bezmiechowa 2-1 LKS Golcowa
Pionier Średnia Wieś 1-1 JKS Jasionów
Bukowianka Bukowsko 4-1 LKS Górki
LKS Trześniów 2-4 Victoria Niebocko

Kolejka 25 - 19 czerwca

Osława Zagórz 0-2 LKS Trześniów
Victoria Niebocko 2-1 Bukowianka Bukowsko
LKS Górki 1-1 Pionier Średnia Wieś
JKS Jasionów 1-0 Lotniarz Bezmiechowa
LKS Golcowa 2-0 Orion Pielnia
ULKS Czerteż 2-2 Gabry Łukowe
Grodzisko Hoczew 0-3 LKS Rudenka

REKLAMA

Kolejka 26 - 26 czerwca

Grodzisko Hoczew 0-8 Osława Zagórz
LKS Rudenka 3-1 ULKS Czerteż
Gabry Łukowe 5-1 LKS Golcowa
Orion Pielnia 1-1 JKS Jasionów
Lotniarz Bezmiechowa 3-0 LKS Górki
(wo)
Pionier Średnia Wieś 2-0 Victoria Niebocko
Bukowianka Bukowsko 0-3 LKS Trześniów

Klasa A 2004/2005 (Krosno I)
Klasa A 2004/2005 (Krosno II)

Klasa B 2004/2005 (Krosno II)

Klasa C 2004/2005 (Krosno I)
Klasa C 2004/2005 (Krosno II)
Klasa C 2004/2005 (Krosno III)
Klasa C 2004/2005 (Krosno IV)

Autor: Piotr Duda
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas