Klasa C 2004/2005, grupa: Krosno IV
|
|
|
RAZEM |
DOM |
WYJAZD |
MECZE BEZPOŚREDNIE |
|
Nazwa |
M. |
Pkt. |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
M. |
Pkt. |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
1. |
Gaudium Łężyny |
24 |
58 |
18 |
4 |
2 |
103-32 |
12 |
0 |
0 |
67-13 |
6 |
4 |
2 |
36-19 |
|
|
|
|
|
|
2. |
Orzeł Bieździedza |
22 |
57 |
19 |
0 |
3 |
83-29 |
10 |
0 |
1 |
48-14 |
9 |
0 |
2 |
35-15 |
|
|
|
|
|
|
3. |
LKS Brzezówka (k. Krosna) |
23 |
41 |
13 |
2 |
8 |
42-43 |
8 |
0 |
3 |
29-22 |
5 |
2 |
5 |
13-21 |
|
|
|
|
|
|
4. |
LKS Majscowa |
22 |
38 |
12 |
2 |
8 |
42-42 |
7 |
1 |
2 |
17-9 |
5 |
1 |
6 |
25-33 |
|
|
|
|
|
|
5. |
UOKS Brzyszczki |
23 |
33 |
9 |
6 |
8 |
39-45 |
5 |
4 |
3 |
21-15 |
4 |
2 |
5 |
18-30 |
|
|
|
|
|
|
6. |
Siepietniczanka Siepietnica |
23 |
31 |
10 |
1 |
12 |
43-61 |
5 |
1 |
5 |
20-20 |
5 |
0 |
7 |
23-41 |
|
|
|
|
|
|
7. |
LKS Osiek Jasielski |
22 |
30 |
8 |
6 |
8 |
41-45 |
5 |
1 |
5 |
18-22 |
3 |
5 |
3 |
23-23 |
|
|
|
|
|
|
8. |
Jasiołka Szebnie |
23 |
29 |
9 |
2 |
12 |
47-52 |
5 |
2 |
4 |
27-20 |
4 |
0 |
8 |
20-32 |
2 |
3 |
1 |
0 |
1 |
9-7 |
9. |
Wisłoka Niegłowice |
22 |
29 |
8 |
5 |
9 |
63-61 |
5 |
4 |
3 |
43-29 |
3 |
1 |
6 |
20-32 |
2 |
3 |
1 |
0 |
1 |
7-9 |
10. |
Sokół Zimna Woda |
23 |
22 |
6 |
4 |
13 |
38-57 |
4 |
3 |
4 |
22-19 |
2 |
1 |
9 |
16-38 |
|
|
|
|
|
|
11. |
Nieplanka Niepla |
22 |
21 |
6 |
3 |
13 |
33-56 |
6 |
2 |
3 |
26-19 |
0 |
1 |
10 |
7-37 |
|
|
|
|
|
|
12. |
LKS Warzyce |
23 |
18 |
5 |
3 |
15 |
28-42 |
4 |
1 |
7 |
17-23 |
1 |
2 |
8 |
11-19 |
|
|
|
|
|
|
13. |
Sparta Osobnica |
22 |
13 |
3 |
4 |
15 |
24-61 |
2 |
2 |
8 |
14-32 |
1 |
2 |
7 |
10-29 |
|
|
|
|
|
|
UOKS Brzyszczki rozgrywa mecze w Jaśle-Hankówce. |
| | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 |
1 | Gaudium Łężyny | | 4-1 | 3-0 | 4-1 | 9-0 | 11-0 | 7-2 | 7-0 | 6-5 | 3-2 | 3-1 | 1-0 | 9-1 |
2 | Orzeł Bieździedza | 5-1 | | 4-1 | 4-0 | 3-1 | 3-5 | 3-1 | 7-1 | 7-1 | 4-0* | 3-1 | 5-2 | |
3 | LKS Brzezówka (k. Krosna) | 0-3 | 0-8 | | 5-3 | 6-2 | 2-0 | 1-2 | 2-0 | 3-2 | 3-1 | 4-1 | | 3-0 |
4 | LKS Majscowa | 2-1 | 0-1 | 3-0 | | 2-1 | 1-3 | 3-3 | 1-0 | | 3-0* | | 1-0 | 1-0 |
5 | UOKS Brzyszczki | 1-1 | 1-2 | 0-1 | 2-0 | | 3-2 | 1-1 | 4-1 | 2-3 | 3-3 | 1-1 | 1-0 | 2-0 |
6 | Siepietniczanka Siepietnica | 1-4 | | 2-4 | 1-3 | 2-0 | | 1-0 | 1-3 | 3-0 | 5-2 | 3-0 | 0-3 | 1-1 |
7 | LKS Osiek Jasielski | 1-5 | 1-6 | 3-0 | 3-0 | 1-2 | 0-2 | | 1-0 | | 2-3 | 2-1 | 2-1 | 2-2 |
8 | Jasiołka Szebnie | 2-2 | 0-3 | 0-1 | 3-4 | 1-2 | 3-2 | | | 5-0 | 5-2 | 2-1 | 1-1 | 5-2 |
9 | Wisłoka Niegłowice | 3-6 | 2-3 | 2-2 | 1-1 | 3-3 | 5-2 | 1-3 | 7-4 | | 4-1 | 9-0 | 3-3 | 3-1 |
10 | Sokół Zimna Woda | 1-1 | 1-3 | 1-1 | 2-4 | 1-2 | 6-2 | 1-1 | 0-3 | 3-2 | | 4-0 | 2-0 | |
11 | Nieplanka Niepla | 1-1 | 2-3 | 0-1 | 7-5 | | 5-0 | 1-6 | 2-1 | 1-1 | 4-1 | | 1-0 | 2-0 |
12 | LKS Warzyce | 1-3 | 4-2 | 3-1 | 1-2 | 0-3* | 1-2 | 0-0 | 0-5 | 1-2 | 2-0 | 3-0 | | 1-3 |
13 | Sparta Osobnica | 1-8 | 0-3* | 0-1 | 0-2 | 2-2 | 1-3 | 4-4 | 0-2 | 1-4 | 0-1 | 3-1 | 2-1 | |
Pauza: Gaudium Łężyny. |
|
Wisłoka Niegłowice |
1-1 |
LKS Majscowa |
|
LKS Osiek Jasielski |
1-0 |
Jasiołka Szebnie |
|
UOKS Brzyszczki |
1-1 |
Nieplanka Niepla |
|
Orzeł Bieździedza |
3-5 |
Siepietniczanka Siepietnica |
|
LKS Warzyce |
3-1 |
LKS Brzezówka (k. Krosna) |
|
Sparta Osobnica |
0-1 |
Sokół Zimna Woda |
|
Pauza: LKS Osiek Jasielski. |
|
Sokół Zimna Woda |
3-2 |
Wisłoka Niegłowice |
|
LKS Brzezówka (k. Krosna) |
3-0 |
Sparta Osobnica |
|
Siepietniczanka Siepietnica |
0-3 |
LKS Warzyce |
|
Nieplanka Niepla |
2-3 |
Orzeł Bieździedza |
|
Jasiołka Szebnie |
1-2 |
UOKS Brzyszczki |
|
LKS Majscowa |
2-1 |
Gaudium Łężyny |
|
Pauza: UOKS Brzyszczki. |
|
Wisłoka Niegłowice |
3-6 |
Gaudium Łężyny |
|
LKS Osiek Jasielski |
3-0 |
LKS Majscowa |
|
Orzeł Bieździedza |
7-1 |
Jasiołka Szebnie |
|
LKS Warzyce |
3-0 |
Nieplanka Niepla |
|
Sparta Osobnica |
1-3 |
Siepietniczanka Siepietnica |
|
Sokół Zimna Woda |
1-1 |
LKS Brzezówka (k. Krosna) |
8 września |
w pierwotnym terminie nie odbył się z powodu zalania boiska |
Pauza: Orzeł Bieździedza. |
|
LKS Brzezówka (k. Krosna) |
3-2 |
Wisłoka Niegłowice |
|
Siepietniczanka Siepietnica |
5-2 |
Sokół Zimna Woda |
|
Nieplanka Niepla |
2-0 |
Sparta Osobnica |
|
Jasiołka Szebnie |
1-1 |
LKS Warzyce |
|
LKS Majscowa |
2-1 |
UOKS Brzyszczki |
|
Gaudium Łężyny |
7-2 |
LKS Osiek Jasielski |
|
Pauza: LKS Warzyce. |
|
Wisłoka Niegłowice |
1-3 |
LKS Osiek Jasielski |
|
UOKS Brzyszczki |
1-1 |
Gaudium Łężyny |
|
Orzeł Bieździedza |
4-0 |
LKS Majscowa |
|
Sparta Osobnica |
0-2 |
Jasiołka Szebnie |
|
Sokół Zimna Woda |
4-0 |
Nieplanka Niepla |
|
LKS Brzezówka (k. Krosna) |
2-0 |
Siepietniczanka Siepietnica |
|
Pauza: Sparta Osobnica. |
|
Siepietniczanka Siepietnica |
3-0 |
Wisłoka Niegłowice |
|
Nieplanka Niepla |
0-1 |
LKS Brzezówka (k. Krosna) |
|
Jasiołka Szebnie |
5-2 |
Sokół Zimna Woda |
|
LKS Majscowa |
1-0 |
LKS Warzyce |
|
Gaudium Łężyny |
4-1 |
Orzeł Bieździedza |
|
LKS Osiek Jasielski |
1-2 |
UOKS Brzyszczki |
|
Pauza: Sokół Zimna Woda. |
|
Wisłoka Niegłowice |
3-3 |
UOKS Brzyszczki |
|
Orzeł Bieździedza |
3-1 |
LKS Osiek Jasielski |
|
LKS Warzyce |
1-3 |
Gaudium Łężyny |
|
Sparta Osobnica |
0-2 |
LKS Majscowa |
|
LKS Brzezówka (k. Krosna) |
2-0 |
Jasiołka Szebnie |
|
Siepietniczanka Siepietnica |
3-0 |
Nieplanka Niepla |
|
Pauza: LKS Brzezówka (k. Krosna). |
|
Nieplanka Niepla |
1-1 |
Wisłoka Niegłowice |
|
Jasiołka Szebnie |
3-2 |
Siepietniczanka Siepietnica |
|
LKS Majscowa |
3-0 |
Sokół Zimna Woda |
|
(wo) |
Na boisku 0-2. Udział zawodnika nie mającego ukończone 16 lat. |
Gaudium Łężyny |
9-1 |
Sparta Osobnica |
|
LKS Osiek Jasielski |
2-1 |
LKS Warzyce |
|
UOKS Brzyszczki |
1-2 |
Orzeł Bieździedza |
|
Kolejka 9 - 3 października
|
Pauza: Siepietniczanka Siepietnica. |
|
Wisłoka Niegłowice |
2-3 |
Orzeł Bieździedza |
|
LKS Warzyce |
0-3 |
UOKS Brzyszczki |
|
(wo) |
Sparta Osobnica |
4-4 |
LKS Osiek Jasielski |
|
Sokół Zimna Woda |
1-1 |
Gaudium Łężyny |
|
LKS Brzezówka (k. Krosna) |
5-3 |
LKS Majscowa |
|
Nieplanka Niepla |
2-1 |
Jasiołka Szebnie |
|
Kolejka 10 - 10 października
|
Pauza: Nieplanka Niepla. |
|
Jasiołka Szebnie |
5-0 |
Wisłoka Niegłowice |
|
LKS Majscowa |
1-3 |
Siepietniczanka Siepietnica |
|
Gaudium Łężyny |
3-0 |
LKS Brzezówka (k. Krosna) |
|
LKS Osiek Jasielski |
2-3 |
Sokół Zimna Woda |
|
UOKS Brzyszczki |
2-0 |
Sparta Osobnica |
|
Orzeł Bieździedza |
5-2 |
LKS Warzyce |
|
Kolejka 11 - 17 października
|
Pauza: Jasiołka Szebnie. |
|
Wisłoka Niegłowice |
3-3 |
LKS Warzyce |
|
Sparta Osobnica |
0-3 |
Orzeł Bieździedza |
|
(wo) |
udział w spotkaniu zawodnika Sparty który nie ukończył 16 lat (na boisku 1-1) |
Sokół Zimna Woda |
1-2 |
UOKS Brzyszczki |
|
LKS Brzezówka (k. Krosna) |
1-2 |
LKS Osiek Jasielski |
|
Siepietniczanka Siepietnica |
1-4 |
Gaudium Łężyny |
|
Nieplanka Niepla |
7-5 |
LKS Majscowa |
|
Kolejka 12 - 24 października
|
Pauza: Wisłoka Niegłowice. |
|
LKS Majscowa |
1-0 |
Jasiołka Szebnie |
|
Gaudium Łężyny |
3-1 |
Nieplanka Niepla |
|
LKS Osiek Jasielski |
0-2 |
Siepietniczanka Siepietnica |
|
UOKS Brzyszczki |
0-1 |
LKS Brzezówka (k. Krosna) |
|
Orzeł Bieździedza |
4-0 |
Sokół Zimna Woda |
|
(wo) |
Przerwany w 83 min. przy stanie 4:0 |
LKS Warzyce |
1-3 |
Sparta Osobnica |
|
Kolejka 13 - 31 października
|
Pauza: LKS Majscowa. |
|
Wisłoka Niegłowice |
3-1 |
Sparta Osobnica |
|
Sokół Zimna Woda |
2-0 |
LKS Warzyce |
|
LKS Brzezówka (k. Krosna) |
0-8 |
Orzeł Bieździedza |
|
Siepietniczanka Siepietnica |
2-0 |
UOKS Brzyszczki |
|
Nieplanka Niepla |
1-6 |
LKS Osiek Jasielski |
|
Jasiołka Szebnie |
2-2 |
Gaudium Łężyny |
|
Pauza: Gaudium Łężyny. |
|
LKS Majscowa |
- |
Wisłoka Niegłowice |
|
Jasiołka Szebnie |
- |
LKS Osiek Jasielski |
|
Nieplanka Niepla |
- |
UOKS Brzyszczki |
|
Siepietniczanka Siepietnica |
- |
Orzeł Bieździedza |
|
LKS Brzezówka (k. Krosna) |
- |
LKS Warzyce |
|
Sokół Zimna Woda |
- |
Sparta Osobnica |
|
Pauza: LKS Osiek Jasielski. |
|
Wisłoka Niegłowice |
4-1 |
Sokół Zimna Woda |
|
Sparta Osobnica |
0-1 |
LKS Brzezówka (k. Krosna) |
|
LKS Warzyce |
1-2 |
Siepietniczanka Siepietnica |
|
Orzeł Bieździedza |
3-1 |
Nieplanka Niepla |
|
UOKS Brzyszczki |
4-1 |
Jasiołka Szebnie |
|
Gaudium Łężyny |
4-1 |
LKS Majscowa |
|
Pauza: UOKS Brzyszczki. |
|
Gaudium Łężyny |
6-5 |
Wisłoka Niegłowice |
|
LKS Majscowa |
3-3 |
LKS Osiek Jasielski |
|
Jasiołka Szebnie |
0-3 |
Orzeł Bieździedza |
|
Nieplanka Niepla |
1-0 |
LKS Warzyce |
|
Siepietniczanka Siepietnica |
1-1 |
Sparta Osobnica |
|
LKS Brzezówka (k. Krosna) |
3-1 |
Sokół Zimna Woda |
|
Pauza: Orzeł Bieździedza. |
|
Wisłoka Niegłowice |
2-2 |
LKS Brzezówka (k. Krosna) |
|
Sokół Zimna Woda |
6-2 |
Siepietniczanka Siepietnica |
|
Sparta Osobnica |
3-1 |
Nieplanka Niepla |
|
LKS Warzyce |
0-5 |
Jasiołka Szebnie |
|
UOKS Brzyszczki |
2-0 |
LKS Majscowa |
|
LKS Osiek Jasielski |
1-5 |
Gaudium Łężyny |
|
Pauza: LKS Warzyce. |
|
LKS Osiek Jasielski |
- |
Wisłoka Niegłowice |
|
przełożony |
Gaudium Łężyny |
9-0 |
UOKS Brzyszczki |
|
LKS Majscowa |
0-1 |
Orzeł Bieździedza |
|
Jasiołka Szebnie |
5-2 |
Sparta Osobnica |
|
Nieplanka Niepla |
4-1 |
Sokół Zimna Woda |
|
Siepietniczanka Siepietnica |
2-4 |
LKS Brzezówka (k. Krosna) |
|
Pauza: Sparta Osobnica. |
|
Wisłoka Niegłowice |
5-2 |
Siepietniczanka Siepietnica |
|
LKS Brzezówka (k. Krosna) |
4-1 |
Nieplanka Niepla |
|
Sokół Zimna Woda |
0-3 |
Jasiołka Szebnie |
|
LKS Warzyce |
1-2 |
LKS Majscowa |
|
Orzeł Bieździedza |
5-1 |
Gaudium Łężyny |
|
UOKS Brzyszczki |
1-1 |
LKS Osiek Jasielski |
|
Pauza: Sokół Zimna Woda. |
|
UOKS Brzyszczki |
2-3 |
Wisłoka Niegłowice |
|
LKS Osiek Jasielski |
1-6 |
Orzeł Bieździedza |
|
Gaudium Łężyny |
1-0 |
LKS Warzyce |
|
LKS Majscowa |
1-0 |
Sparta Osobnica |
|
Jasiołka Szebnie |
0-1 |
LKS Brzezówka (k. Krosna) |
|
Nieplanka Niepla |
5-0 |
Siepietniczanka Siepietnica |
|
Pauza: LKS Brzezówka (k. Krosna). |
|
Wisłoka Niegłowice |
9-0 |
Nieplanka Niepla |
|
Siepietniczanka Siepietnica |
1-3 |
Jasiołka Szebnie |
|
Sokół Zimna Woda |
2-4 |
LKS Majscowa |
|
Sparta Osobnica |
1-8 |
Gaudium Łężyny |
|
LKS Warzyce |
0-0 |
LKS Osiek Jasielski |
|
Orzeł Bieździedza |
3-1 |
UOKS Brzyszczki |
|
Pauza: Siepietniczanka Siepietnica. |
|
Orzeł Bieździedza |
7-1 |
Wisłoka Niegłowice |
|
UOKS Brzyszczki |
1-0 |
LKS Warzyce |
|
LKS Osiek Jasielski |
2-2 |
Sparta Osobnica |
|
Gaudium Łężyny |
3-2 |
Sokół Zimna Woda |
|
LKS Majscowa |
3-0 |
LKS Brzezówka (k. Krosna) |
|
Jasiołka Szebnie |
2-1 |
Nieplanka Niepla |
|
Pauza: Nieplanka Niepla. |
|
Wisłoka Niegłowice |
7-4 |
Jasiołka Szebnie |
|
Siepietniczanka Siepietnica |
1-3 |
LKS Majscowa |
|
LKS Brzezówka (k. Krosna) |
0-3 |
Gaudium Łężyny |
|
Sokół Zimna Woda |
1-1 |
LKS Osiek Jasielski |
|
Sparta Osobnica |
2-2 |
UOKS Brzyszczki |
|
LKS Warzyce |
4-2 |
Orzeł Bieździedza |
|
Pauza: Jasiołka Szebnie. |
|
LKS Warzyce |
1-2 |
Wisłoka Niegłowice |
|
Orzeł Bieździedza |
- |
Sparta Osobnica |
|
UOKS Brzyszczki |
3-3 |
Sokół Zimna Woda |
|
LKS Osiek Jasielski |
3-0 |
LKS Brzezówka (k. Krosna) |
|
Gaudium Łężyny |
11-0 |
Siepietniczanka Siepietnica |
|
LKS Majscowa |
- |
Nieplanka Niepla |
|
Pauza: Wisłoka Niegłowice. |
|
Jasiołka Szebnie |
3-4 |
LKS Majscowa |
|
Nieplanka Niepla |
1-1 |
Gaudium Łężyny |
|
Siepietniczanka Siepietnica |
1-0 |
LKS Osiek Jasielski |
|
LKS Brzezówka (k. Krosna) |
6-2 |
UOKS Brzyszczki |
|
Sokół Zimna Woda |
1-3 |
Orzeł Bieździedza |
|
Sparta Osobnica |
2-1 |
LKS Warzyce |
|
Pauza: LKS Majscowa. |
|
Sparta Osobnica |
1-4 |
Wisłoka Niegłowice |
|
LKS Warzyce |
2-0 |
Sokół Zimna Woda |
|
Orzeł Bieździedza |
4-1 |
LKS Brzezówka (k. Krosna) |
|
UOKS Brzyszczki |
3-2 |
Siepietniczanka Siepietnica |
|
LKS Osiek Jasielski |
2-1 |
Nieplanka Niepla |
|
Gaudium Łężyny |
7-0 |
Jasiołka Szebnie |
|